Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-25, 09:00   #361
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Gajowniczko, nigdzie tak nie może być napisane, bo to nieprawda. Chodzi raczej o ro, że witamina C źle reaguje na metale ciężkie, których sladowe ilości mogą być w wyciagach roślinnych, więc między nałożeniem hydrolatu a nałożeniem witaminy C należy chwileńke odczekać i tyle.

Psycho, z tego, co jest napisane na BU, w 3xRose jest macerat różany z płatków róży stulistnej (Rosa Centifolia), olej zimnotłoczony z róży piżmowej (Rosa Moschata) i jeszcze olejek eteryczny z róży damasceńskiej (Rosa Damacena).
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 09:13   #362
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez kizia mizia Pokaż wiadomość
Jest w księdze gości ale nie ma w komentarzach . To nie jest do końca uczciwe i koniec kropka.
Jeszcze tego brakowało żeby nie było w księdze gości...
powinni wszystkie opinie wrzucac do komentarzy by były dostępne pod produktem a nie tylko te pozytywne
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 11:02   #363
Ankie83
Zadomowienie
 
Avatar Ankie83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 023
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Witam,
właśnie przymierzam się do pierwszych zakupów na Biochemii. Chciałam zakupić hydrolat cytrusowy i z kwaitów neroli, Tonik BHA 2%, olejek myjący do twarzy wersja pomarańczowa, żel hialuronowy z pantenolem 5%.
Jeszcze nigdy nie używałam ręcznie robionych mazideł, więc trochę się się obawiam jak zareaguje moja skóra. Ostatnio zauważyłam, że zapycha mnie większość kosmetyków. Niestety nie jestem jeszcze dokładnie zorientowana w temacie zapychaczy.
Jak sądzicie czy produkty, które chcę zakupić mogą zapychać???
Ankie83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 11:04   #364
illuminar
Rozeznanie
 
Avatar illuminar
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa - najczęściej
Wiadomości: 707
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Moim zdaniem żaden z tych kosmetyków nie pozapycha twojej skóry
__________________
28.03.2006
http://www.suwaczek.pl/cache/d4238c853d.png
illuminar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 11:10   #365
Ankie83
Zadomowienie
 
Avatar Ankie83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 023
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziękuje bardzo za odpowiedź Mam nadzieję, że faktycznie tak będzie
Jak spisały się wszystkie kosmetyki dam znać po wypróbowaniu
Ankie83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 11:19   #366
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez illuminar Pokaż wiadomość
Moim zdaniem żaden z tych kosmetyków nie pozapycha twojej skóry
również w/g mnie nic nie powinno Cię zapchać
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 11:25   #367
Ankie83
Zadomowienie
 
Avatar Ankie83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 023
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

To super. Już nie muszę się zastanawiać: zamawiam
Ankie83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-25, 13:23   #368
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Skuszona waszymi opiniami o też złożyłam zamówienie na BU:
- maseczka morska
- olejek myjący
- żel hialuronowy 1% nawilżający
teraz czekam z niecierpliwością na przesyłkę
Mam jeszcze prośbę czy mogłybyście mi doradzić co można zastosować żeby nawilżyć przesuszoną cerę (podobno jest okropnie przesuszona-opinia kosmetyczki)Z góry dziewczyny dziekuję
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 13:34   #369
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Skuszona waszymi opiniami o też złożyłam zamówienie na BU:
- maseczka morska
- olejek myjący
- żel hialuronowy 1% nawilżający
teraz czekam z niecierpliwością na przesyłkę
Mam jeszcze prośbę czy mogłybyście mi doradzić co można zastosować żeby nawilżyć przesuszoną cerę (podobno jest okropnie przesuszona-opinia kosmetyczki)Z góry dziewczyny dziekuję
Moglas sobie dolozyc do zamowienia serum-olejek Orange albo olejek z platkow rozy
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 14:04   #370
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Moglas sobie dolozyc do zamowienia serum-olejek Orange albo olejek z platkow rozy
Zastanawiałam się nad tym, ale postanowiłam zamówić coś na próbę, bo nie wiem czy będę umiała te składniki dobrze wymieszać. Na pewno jak mi wyjdzie skuszę sie na więcej
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 14:25   #371
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się nad tym, ale postanowiłam zamówić coś na próbę, bo nie wiem czy będę umiała te składniki dobrze wymieszać. Na pewno jak mi wyjdzie skuszę sie na więcej
naprawde nie ma problemu z tym, zel 1% hialuronowy z tego co pamietam(a bylo to miesiac temau ) jest juz gotowy do uzycia..nic nie trzeba mieszac, olejek do buzki jst juz w buteleczce tylko dolewasz wit E i enegricznie mieszasz...przedszkolak dalby rade
marea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-25, 14:42   #372
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
naprawde nie ma problemu z tym, zel 1% hialuronowy z tego co pamietam(a bylo to miesiac temau ) jest juz gotowy do uzycia..nic nie trzeba mieszac, olejek do buzki jst juz w buteleczce tylko dolewasz wit E i enegricznie mieszasz...przedszkolak dalby rade
Bardzo mnie to cieszy. Z niecierpliwością będę czekała na przesyłkę, żeby wypróbować te cudeńka
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 14:47   #373
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Skuszona waszymi opiniami o też złożyłam zamówienie na BU:
- maseczka morska
- olejek myjący
- żel hialuronowy 1% nawilżający
teraz czekam z niecierpliwością na przesyłkę
Mam jeszcze prośbę czy mogłybyście mi doradzić co można zastosować żeby nawilżyć przesuszoną cerę (podobno jest okropnie przesuszona-opinia kosmetyczki)Z góry dziewczyny dziekuję
Polecam Ci jeszcze dokupić olejek z płatków róży. Ja mieszam go z żelem hialuronowym, przez co lepiej się wchłania. Buźka jest nawilżona i miękka.

A przygotowanie produktów jest dziecinne proste. Niczego nie trzeba odmierzać, tylko połączyć składniki, wymieszać i już. Nic skomplikowanego. Radocha jak w przedszkolu .
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 20:34   #374
_Lunka_
Raczkowanie
 
Avatar _Lunka_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 484
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Przetestowałam wszystkie mikstury i niniejszym stwierdzam

Peeling korzenny - bossski pachnie tak apetycznie, że muszę się pilnować, żeby go nie polizać zresztą przy sporządzaniu mieszanki podjadałam brązowy cukier ze słoiczka

Hydrolaty - mam migdałowy, różany i z zielonej herbaty, moja skóra lubi wszystkie, ale chyba najbardziej mi służy ten herbaciany. Różany pięknie pachnie, pozostałe praktycznie bez woni.

Olejek Lemon - sam faktycznie tłuścioch, jak chlapnę za dużo do kw.hialuronowego to skóra się dusi, ale w odpowiedniej proporcji działa super- znikają zaczerwienienia a wypryski szybciej sie goją.

Olejek myjący - mam pomarańczowy i super się sprawuje pięknie pachnie i dokładnie zmywa makijaż, ale nie używam go w okolicach oczu, żeby nie zatłuścić soczewek

Peeling z bromelainą - na razie użyłam raz, ale od razu widać efekt skóra gładsza i bez podrażnień, znikają łuszczące się skórki

Ogólnie - jestem zadowolona
__________________





_Lunka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 20:59   #375
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Zdasz prosze relacje jak działa?
Nie wiem co wybrac - olej rozany z mazidel czy 3xrose z BU. Wybaczcie moja ciekawosc, ale zastanawia mnie ten olej slonecznikowy - dodają go praktycznie do wszystkiego. Moze by olej rozany z mazidel "na czysto", badz w mazidlowych mieszankach bez dodatku oleju slonecznikowego lepiej zadziałał ? Roznica tkwi w zasadzie jedynie w dodatku vit. E i Q10.
Nie wiem jaka funkcje pełni tutaj olej slonecznikowy, ale nie sprawia wrazenie czegos co MUSI byc.
Dlaczego nie daja 100% oleju rozanego, tylko rozany na bazie slonecznikowego?

Byc moze tez nie rozumiem pojęcia " Olej z płatków róży stulistnej na bazie zimnotłoczonego oleju słonecznikowego". "Na bazie" zrozumialam jako z dodatkiem... czyli rozcienczony?

Przepraszam za tak dociekliwe pytania, ale dopiero sie "wkrecam"
Psyche jak chcesz sam olej z dzikiej róży, taki z pestek to Ci ten polecam, jest naturalny ma taki ładny pomarańczowy kolor i zapach i chyba też jest z tej samej róży co na mazidłach, a ten mazidlany nie jest całkiem naturalny:
http://www.helfy.pl/olej-z-dzikiej-r...czony-na-zimno

Jak lubisz oleje to przyjdź na wątek olejowy, tam sobie piszemy o różnych olejach, ja się w nich zakochałam tej zimy, na ciało ładuję same, a na buzię to tylko wymieszane z żelem hialuronowym.
Dla mnie główna różnica to zapach, taki normalny olej z pestek róży to pachnie ale nie kwiatowo, ten z mazideł pachnie olejowo, a ten z Oleofarmu tak inaczej tak bardziej jak owoc róży, ten dokładany do serum-olejku 3x też jest pomarańczowy i też pachnie. No ale całe serum-olejekt o już pachnie jak róża jak kwiat, strasznie mocno to prawda, trzeba się przyzwyczaić, ale ktoś tu napisał, jak się wymiesza z żelem to już jest ok. Narazie mogę powiedzieć, że mi to serum dobrze robi na naczynka, które sobie ostatnio podrażniłam kwasami. Ten zapach nawet mi na noc pasuje bo tak jakoś uspokaja, na Pollenaaroma powiedzieli, ze róża dobrze działa na newry i depresje i koszmary, ale wczoraj miałam koszmar Na zmarszczki to jeszcze nie wiem, bo za krótko.
A tak w ogole to fajnie, że tak dociekasz jak też tak lubię, ale raz dostałam po nosie.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 21:52   #376
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Huh ja z zakupami czaje sie od 2 tyg. czekam na olejek myjacy z pomarancza..bo dopiero dzis wszedl do oferty ponownie...a ze mieszkam za granica..wole cale zakupy na jeden raz zrobic...koszt przesylki powalajacy przy ilosci rzeczy jakie zammowie miedzy 60-80 zl...ale co tam olejek wlasnie mi sie dzis skonczyl...umre bez niego do czasu kiedy nowy doleci no i zamowie sobie tez te wszytskie rzeczy i kilka hydrolatow



Cytat:
Napisane przez _Lunka_ Pokaż wiadomość
Przetestowałam wszystkie mikstury i niniejszym stwierdzam

Peeling korzenny - bossski pachnie tak apetycznie, że muszę się pilnować, żeby go nie polizać zresztą przy sporządzaniu mieszanki podjadałam brązowy cukier ze słoiczka

Hydrolaty - mam migdałowy, różany i z zielonej herbaty, moja skóra lubi wszystkie, ale chyba najbardziej mi służy ten herbaciany. Różany pięknie pachnie, pozostałe praktycznie bez woni.

Olejek Lemon - sam faktycznie tłuścioch, jak chlapnę za dużo do kw.hialuronowego to skóra się dusi, ale w odpowiedniej proporcji działa super- znikają zaczerwienienia a wypryski szybciej sie goją.

Olejek myjący - mam pomarańczowy i super się sprawuje pięknie pachnie i dokładnie zmywa makijaż, ale nie używam go w okolicach oczu, żeby nie zatłuścić soczewek

Peeling z bromelainą - na razie użyłam raz, ale od razu widać efekt skóra gładsza i bez podrażnień, znikają łuszczące się skórki

Ogólnie - jestem zadowolona
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 11:41   #377
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Moje wrazenia

Hydrolaty-wzielam rozany bo to moj ulubiony,mam ochote na jeszcze kilka innych ale poki co zrobilam zapas rozanych

Serum 3XRose

bajeczne dzialanie,ukojenie dla mojej suchej cery,mieszane z zelem hialuronowym z pantenolem daje rewelacyjny efekt,nalozone wieczorem koi cere a rano budze sie z miekka,jednolita i promienna buzia.

Podobnie spisuje sie olejek rozany,ktory dodatkowo przetestowalam na dloniach i stopach

Zaluje jedynie,ze zapach nie jest bardziej nasycony rozami ale to juz moja mala rozana obsesja

Duzym plusem sa gotowe mieszanki,czytelna instrukcja i latwosc wykonania-dla mnie to wazne,bo nie mam zbyt wiele czasu by bawic sie w bardziej zaawansowany sposob.

Nastepne zakupy niebawem
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 15:36   #378
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Po dłuższej przerwie ponownie zrobiłam zakupy w biochemii - cieszy mnie to, że oferta sklepu się poszerza.
Postanowiłam dać szansę olejkowi do mycia - wybrałam wersję bezzapachową (pomarańczowa i tak jest obecnie niedostępna). Pierwsze podejście ok. rok temu było nieudane, ale może źle go stosowałam, zobaczymy.
Nie mogłam się oprzeć oczywiście serum różanemu
Jako bonus dwie maseczki - różana i wulkaniczna.

Zdam relację ze stosowania kosmetyków
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 16:49   #379
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Zamowilam serum pomaranczowe i kwas hialurynowy. Zrobilam wszystko tak jak bylo napisane w instrukcji i po 24 godzina uzylam tych 2 preparatow zmieszanych na noc. Rano jak wstalam i spojrzalam w lustro to troche sie wystraszylam bo zaczela mi z twarzy schodzi dosc intensywnie skora. CZy to jest prawidlowe czy taki objaw ma wystapic, czy moze moja skora nie toleruje jakiegos skladnika? prosze o odp
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-26, 16:54   #380
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
Zamowilam serum pomaranczowe i kwas hialurynowy. Zrobilam wszystko tak jak bylo napisane w instrukcji i po 24 godzina uzylam tych 2 preparatow zmieszanych na noc. Rano jak wstalam i spojrzalam w lustro to troche sie wystraszylam bo zaczela mi z twarzy schodzi dosc intensywnie skora. CZy to jest prawidlowe czy taki objaw ma wystapic, czy moze moja skora nie toleruje jakiegos skladnika? prosze o odp
A moze to nie skora tylko takie pozostalosci po zelu hialuronowym, mi sie tak czasem zdarza, jak umylas buzie to masz dalej ta schodzaca skore? Mi jeszcze po zadnym oleju nie schodzila skora, dziwne by bylo.

Hexanna, ale co nie pachnie za bardzo to serum czy mialas tez sam olej z platkow. Ja tego z platkow samego nie mam, napisz prosze wiecej jak on pachnie.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 22:10   #381
illuminar
Rozeznanie
 
Avatar illuminar
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa - najczęściej
Wiadomości: 707
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
Zamowilam serum pomaranczowe i kwas hialurynowy. Zrobilam wszystko tak jak bylo napisane w instrukcji i po 24 godzina uzylam tych 2 preparatow zmieszanych na noc. Rano jak wstalam i spojrzalam w lustro to troche sie wystraszylam bo zaczela mi z twarzy schodzi dosc intensywnie skora. CZy to jest prawidlowe czy taki objaw ma wystapic, czy moze moja skora nie toleruje jakiegos skladnika? prosze o odp
Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire Pokaż wiadomość
A moze to nie skora tylko takie pozostalosci po zelu hialuronowym, mi sie tak czasem zdarza, jak umylas buzie to masz dalej ta schodzaca skore? Mi jeszcze po zadnym oleju nie schodzila skora, dziwne by bylo.
Mam to samo, zapewne żel się wałkuje. Mnie to zaczęło trochę denerwować dlatego teraz, olejek dodaje tylko do maseczek
__________________
28.03.2006
http://www.suwaczek.pl/cache/d4238c853d.png
illuminar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 09:12   #382
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Przede mna pierwsze zakupy na biochemii, czy ktoras z was zamawiala i uzywala olejek antycellulitowy oraz serum z zielona herbata? Zainteresowaly mnie te dwie pozycje, a wsrod wypowiedzi nic na ich temat nie znalazlam.
Jak ma sie to serum do tego z wit.C? Nie wiem na ktore sie zdecydowac..
moriam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 09:17   #383
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Moriam może dlatego że to nowe produkty , jeszcze nikt nie zdążył porządnie przetestować . Ja dopiero czekam na zamówienie z zieloną herbata na pokładzie
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 10:45   #384
aptekus
Rozeznanie
 
Avatar aptekus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wielko Polska
Wiadomości: 654
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

wczoraj uzyłam pierwszy raz serum- olejku Lemon i jestem naprawdę zadowolona.
Skóra rano była świeża, nieściągnięta, bez niespodzianek. Super!

Dzisiaj natomiast uzyłam rano żelu hialur. na szyjkę i dekold i tez ekstra. Skóra sie od razu wygładziła, nawilżyła i w dotyku była taka satynowa.

Mieszając dla mamy serum rózane dałam tez trochę na szyję i musze stwierdzić że te sera (wszystkie) są dobre.

Właściwie mogłabym sobie spokojnie dać spokój z kosmetykami drogeryjnymi, tak mi sie to mieszanie podoba.
aptekus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 13:29   #385
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire Pokaż wiadomość
A moze to nie skora tylko takie pozostalosci po zelu hialuronowym, mi sie tak czasem zdarza, jak umylas buzie to masz dalej ta schodzaca skore? Mi jeszcze po zadnym oleju nie schodzila skora, dziwne by bylo.

Hexanna, ale co nie pachnie za bardzo to serum czy mialas tez sam olej z platkow. Ja tego z platkow samego nie mam, napisz prosze wiecej jak on pachnie.

Nawet po umyciu tak mam, teraz juz coraz mniej mi schodzi. Bardzo sie zdziwilam bo nie mam ani delikatnej cery aninie jestem alergiczka
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 14:38   #386
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Peeling z bromelaina jest super wlasnie go zrobilam i buzka taka fajna po nim jest.Zel hialuronowy tez swietny.Jeszcze musze tonik BHA ukrecic.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 14:50   #387
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez moriam Pokaż wiadomość
Przede mna pierwsze zakupy na biochemii, czy ktoras z was zamawiala i uzywala olejek antycellulitowy oraz serum z zielona herbata? Zainteresowaly mnie te dwie pozycje, a wsrod wypowiedzi nic na ich temat nie znalazlam.
Jak ma sie to serum do tego z wit.C? Nie wiem na ktore sie zdecydowac..
Też ciekawi mnie ten olejek antycellulitowy Prosimy o opinie.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 19:25   #388
malgos_t
Raczkowanie
 
Avatar malgos_t
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: gdzieś na biegunie zimna :)
Wiadomości: 57
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Witajcie
Ja również po lekturze tego wątku dołączyłam do szczęśliwych posiadaczek specyfików z BU. Mam pytanie czy można na tonik BHA 1% zastosować nawilżacz w postaci żelu hialuronowego z pantenolem 5%? Będę wdzięczna za odpowiedź.
malgos_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 19:57   #389
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire Pokaż wiadomość

Hexanna, ale co nie pachnie za bardzo to serum czy mialas tez sam olej z platkow. Ja tego z platkow samego nie mam, napisz prosze wiecej jak on pachnie.
Olej z platkow roz przypomina mi zapach rozy herbacianej delikatny i subteln,slomkowy kolor.Dobrze sie miesza z zelem hialuronowym,podobnie jak serum swietnie spisuje sie z nawilzenia i ukojenia;uzywam go solo do dloni i rak,bardzo podoba mi sie efekt.
Spodziwalam sie bardziej nasyconego zapachu ale to glownie dlatego,ze uwielbiam aromat roz.

Serum 3xRose to mocny i intensywny zapach roz,bardziej zawiesiste niz olejek z platkow roz.

Zlozylam jeszcze jedno zamowienie na duze opakowanie zelu hialuronowego i olejek myjacy Orange z nowosci korcilo mnie pare rzeczy ale musze zuzyc to,co mam.
W kazdym razie jestem coraz blizsza by zrezygnowac z okreslonych ksometykow drogeryjnych oraz aptecznych na rzecz tych z BU

Po serum 3xRose i olejku z platkow roz mam tak gladka,promienna i odpowiednio nawilzona cere jakiej zaden krem mi nie zafundowal a uzywam ich od niedawna.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 20:29   #390
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Przetestowałam serum z zieloną herbatą, jest fajne, szybko się wchłania, stosuje je na zmiane z serum z C. Jedynie może zapach ma średni, ale co tam. Peeling czekoladowo-miętowy też super, pięknie pachnie i złuszcza. Krem z lukrecją używa moja mama i też sobie chwali, tylko zdziwiona że jest taki rzadki.
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:50.