Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-08-27, 09:54   #421
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Tylko że tak też nie powinno być... Obejrzałam dziś i to co się działo z cieniami to masakra... Nie umiem powiedzieć czy mnie to zniecheca do kupna. Jestem na grupie o GS i nie kojarzę aż takich problemów z tymi cieniami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oczywiście, że nie powinno
Każda partia powinna być kontrolowana pod kątem jakości. A nawet jeśli są przeprowadzane jakieś technologiczne zmiany, to końcowy produkt również powinien zostać skontrolowany.
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-27, 12:31   #422
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Z drugiej strony, jeśli gdzieś tam wierzyć teroriom spiskowym To Maxi doskonale wie jak pracować i jak NIE pracować z cieniami, więc... wydaje mi się, że gdyby chciała przedstawić paletę w złym świetle to nie miałaby z tym żadnego problemu.

Chociaż ja też skłaniam się ku tej opcji, że palety są wypuszczane hurtowo i nie ma kontroli jakości, partie różnią się od siebie co dla mnie jest trochę jednak robieniem klientów w bambuko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-27, 13:41   #423
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Wydaje mi się że większość osób, która miała w rękach i na bieżąco używa >10 palet różnych firm o różnych formulacjach i różnych typów pędzli mniej więcej byłaby w stanie każda paletę przedstawić w lepszym bądź gorszym świetle. Tylko że na tym filmiku to nie wygląda troszkę źle, tylko tragicznie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-28, 06:49   #424
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Szczerze, to jestem w stanie uwierzyć, że te cienie zachowują się w ten sposób. Nawet Hania na swoim filmie z makijażem przy użyciu jednej z tych paletek ma plamy i zakrywa je błyskiem. Może nie są aż tak bardzo widoczne jak u Maxi (w sensie te dziury ) ale wciąż.

Nie wydaje mi się, że Maxineczka miała złe intencje. Po co? Zresztą... Na filmiku widać wszystko czarno na białym. Dodatkowo w komentarzach sporo ludzi pisze, że palety są nierównej jakości - np. Kwitnąca Wiśnia. Pierwsza partia rewelacja, a kolejne właśnie suche, plamiste, itd. Jedna dziewczyna pisała, że najpierw paletę kupiła sobie, a potem przyjaciółce i miała porównanie 1:1... Paleta z kolejnej partii była zupełnie inna. Być może tak samo jest z tymi nowymi. Sorry, ale te cienie nie kosztują kilka złotych, więc każda partia powinna być dobra i do użycia, a takie plamy, i dziury jak u Maxi nie powinny mieć miejsca w ogóle - bez względu na bazę lub jej brak.
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-28, 07:52   #425
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Szczerze, to jestem w stanie uwierzyć, że te cienie zachowują się w ten sposób. Nawet Hania na swoim filmie z makijażem przy użyciu jednej z tych paletek ma plamy i zakrywa je błyskiem. Może nie są aż tak bardzo widoczne jak u Maxi (w sensie te dziury ) ale wciąż.

Nie wydaje mi się, że Maxineczka miała złe intencje. Po co? Zresztą... Na filmiku widać wszystko czarno na białym. Dodatkowo w komentarzach sporo ludzi pisze, że palety są nierównej jakości - np. Kwitnąca Wiśnia. Pierwsza partia rewelacja, a kolejne właśnie suche, plamiste, itd. Jedna dziewczyna pisała, że najpierw paletę kupiła sobie, a potem przyjaciółce i miała porównanie 1:1... Paleta z kolejnej partii była zupełnie inna. Być może tak samo jest z tymi nowymi. Sorry, ale te cienie nie kosztują kilka złotych, więc każda partia powinna być dobra i do użycia, a takie plamy, i dziury jak u Maxi nie powinny mieć miejsca w ogóle - bez względu na bazę lub jej brak.
W te historie o siostrach i kolezankach ja nie wierzę, każdy może tak napisać, mam wrażenie że Hania komuś podpadła i zrobiła się dziwna nagonka. Najpierw były opakowania, alarm bo brzydkie krzywe i jak ona tak może, ogłosiła że będą poprawiać opakowania to nagle się okazało że jakość też zła. Oglądam dużo testów na yt I aż tyle dziewczyn to oszustki a jedna Maxi szczera. Jak się chce coś uwalić to się da i ona to zrobiła. Od dawna jej nie oglądam bo poza tym że wciskała buble to potrafiła być chamska. Jak macie problem z jakością to piszcie reklamacje, ja nie mam takiej wadliwej ale jak bym trafiła to bym pisała do sklepu a nie na forum.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-28, 09:23   #426
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Ja nie jestem żadną obrończynią Maxi i w sumie to za nią nie przepadam, ale uważam że wcale tej palety "nie uwalila" jak to piszesz. Paleta się uwalila sama. Wg mnie Maxi i dobrych pędzli użyła i w prawidłowy sposób nakładała.

A czy to wina ogólnej jakości paletki, czy akurat jakieś partii to inna sprawa.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2020-08-28 o 10:34
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-28, 13:08   #427
Iavender
 
Avatar Iavender
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 245
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Mnie sie bardzo podoba neutralna, ale nie wiem czy wziąć, wlasnie ze względu na rożna jakość palet i cieni...
__________________
Iavender jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-28, 23:42   #428
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

A ja uważam, że na Hanię nie ma żadnej nagonki. Nie doszukiwałabym się drugiego dna. Glamshop jak i inne marki wystawione są na krytykę, dlatego cały czas ktoś będzie na coś psioczył.



Inna sprawa, że mam koleżanki, które prowadzą kanały na YT o tematyce beauty. Opowiadały, że nie daj Boże coś złego na Glamshop powiedzieć. Zaraz zbiera się armia obrończyń Hani... Nie wiem czemu ludzie krytykę kosmetyków odbierają tak personalnie. W każdym razie wolą nie mówić nic niż krytykować. Myślę, że inne youtuberki mają podobne podejście, dlatego te kosmetyki "wszystkim się sprawdzają"



Recenzja Maxineczki zniechęciła mnie do zakupu te palety. Może gdybym miała okazję sprawdzić na żywo, to zmieniłabym zdanie
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-29, 11:31   #429
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Konstruktywna krytyka, podparta przykładami i dowodami nie jest nagonką. Np. niechlujne opakowania są faktem, myślę że wiele z nas może to udowodnić robiąc zdjęcia. Każdy ma prawo się wypowiedzieć, również ci którym się coś nie podoba.

Drugą sprawą jest istnienie fanatycznych psychofanów, którzy często agresywnie "bronią" swoich idoli, również przed wyimaginowanymi atakami
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-29, 17:30   #430
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Powiedzmy sobie szczerze, w każdej firmie zdarzają się perełki i buble, a także przeciętniaki. Glam shop nie jest tu żadnym wyjątkiem. Lubię tą markę, mam kilka palet, pojedynczych cieni, ale rozumiem, że komuś coś może nie odpowiadać lub się nie podobać.
Kontrowersje wzbudza paleta Autoportret, ja z kolej uważam, że to Balonówa jest wyjątkowym bublem.
Bohemę lubię bardzo, ale wykonanie tej palety jest niechlujne niestety. Szkoda, bo jakość cieni jest wysoka. Choć też widziałam opinie, że dziewczyny nie były z niej zadowolone.
Maxineczka, jak każdy ma prawo do własnej oceny. Oceniała konkretny produkt, a nie firmę czy samą Hanię.

Ostatnio obserwuje niepokojące zjawisko ( i nie mam tutaj na myśli jedynie glam shopu). Wokół założycielki marki tworzy się jakaś fanatyczna grupa wyznawczyń, które nie dopuszczają żadnej krytyki. Nie mam tutaj na myśli hejtu tylko konstruktywną krytykę polityki danej firmy czy produktu. Tak jest np. z marką odzieżową Laurella.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-30, 07:37   #431
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Ale umowymy się, Maxi nie powiedziała "ta paleta to gówno i nic się nie da zrobić", tylko próbowała coś z niej wycisnąć, chwaliła błyski itd. Ale ludzie generalnie nie umieją znieść pozytywnej krytyki

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-30, 15:52   #432
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ale umowymy się, Maxi nie powiedziała "ta paleta to gówno i nic się nie da zrobić", tylko próbowała coś z niej wycisnąć, chwaliła błyski itd. Ale ludzie generalnie nie umieją znieść pozytywnej krytyki

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Szkoda że nie była taka drobiazgowa w recenzowaniu swojej własnej palety przy współpracy z Makeup Revolution, ile z was się nabrało na oszałamiający rozświetlacz i niepowtarzalny fiolet bo ja ten fiolet dłubałam i skrobałam ale jakoś nie chciał pracować tak jak szczera Maxi obiecywała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-30, 15:59   #433
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Szkoda że nie była taka drobiazgowa w recenzowaniu swojej własnej palety przy współpracy z Makeup Revolution, ile z was się nabrało na oszałamiający rozświetlacz i niepowtarzalny fiolet bo ja ten fiolet dłubałam i skrobałam ale jakoś nie chciał pracować tak jak szczera Maxi obiecywała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też uważam, że jej paleta to przerost formy nad treścią

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-30, 16:00   #434
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Szkoda że nie była taka drobiazgowa w recenzowaniu swojej własnej palety przy współpracy z Makeup Revolution, ile z was się nabrało na oszałamiający rozświetlacz i niepowtarzalny fiolet bo ja ten fiolet dłubałam i skrobałam ale jakoś nie chciał pracować tak jak szczera Maxi obiecywała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pokaż mi jedna recenzje w której youtuberka krytykuje własny produkt we współpracy z.... No nie znajdziesz, bo firma by jej nałożyła takie kary finansowe, ze by się do końca życia nie wypłaciła. A produkt by się nie sprzedał, a kazdej, czy to Hani, Maxi, MsDoncellicie i innym zależy by kasa płynęła, bo płynie do ich kieszeni. Dlatego szczerych recenzji szuka się u innych youtuberek a nie autorek danych produktów.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-30, 16:03   #435
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Pokaż mi jedna recenzje w której youtuberka krytykuje własny produkt we współpracy z.... No nie znajdziesz, bo firma by jej nałożyła takie kary finansowe, ze by się do końca życia nie wypłaciła. A produkt by się nie sprzedał, a kazdej, czy to Hani, Maxi, MsDoncellicie i innym zależy by kasa płynęła, bo płynie do ich kieszeni. Dlatego szczerych recenzji szuka się u innych youtuberek a nie autorek danych produktów.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No dokładnie a my tracimy kasę i potem wyzywamy na forach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-02, 10:26   #436
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Hania dodała na swoim instastory długi wywód o tym, dlaczego partie produktów mogą się od siebie różnic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-02, 12:09   #437
Iavender
 
Avatar Iavender
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 245
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Kupiłam neutralną. Ma piękne kolory i podoba mi się ten pomysł podobny do palety tati - mat i odpowiadający mu błysk. Mam nadzieję, że jakość będzie dobra
__________________
Iavender jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-02, 12:15   #438
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez Iavender Pokaż wiadomość
Kupiłam neutralną. Ma piękne kolory i podoba mi się ten pomysł podobny do palety tati - mat i odpowiadający mu błysk. Mam nadzieję, że jakość będzie dobra
Daj znać. Mi też to się podoba, bo to najprostszy, oczywisty pomysł na makijaż.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-05, 08:26   #439
mysia1234567
Rozeznanie
 
Avatar mysia1234567
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 576
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez jagnapik Pokaż wiadomość
Nie wiem jak Wam ale mi osobiscie kosmetyki od Maxi sie nie sprawdzają. NIe ufam jej rekomendacjom.

No i jeszcze kwestia jej własnej palety. Kupilam sobie i była beznadziejna.
Ja w sumie kiedyś oglądałam bardzo dużo jej filmików, ale mega rzadko sięgałam po kosmetyki z jej polecenia bo jej nie ufam a co do pielęgnacji to już całkiem bym nic z jej polecenia nie kupiła...
Za to pozostając w temacie wiele razy kupowałam kosmetyki po poleceniu Hani (głównie podkłady) i zazwyczaj były strzałem w 10
Fajne to były czasy jak Hania ciągle nagrywała te testy podkładów, brakuje mi takiego starego youtuba

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Szkoda że nie była taka drobiazgowa w recenzowaniu swojej własnej palety przy współpracy z Makeup Revolution, ile z was się nabrało na oszałamiający rozświetlacz i niepowtarzalny fiolet bo ja ten fiolet dłubałam i skrobałam ale jakoś nie chciał pracować tak jak szczera Maxi obiecywała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To prawda. Mam cienie od Hani i paletę Maxi, która jest naprawdę słaba. Ten fiolet to najciekawszy kolor w całej palecie a jest największym rozczarowaniem. I ten jasny błyszczący róż, to już któraś moja paleta z MUR z takim cieniem, który jest tak fatalny że szkoda gadać...
Nie mówić też o rozświetlaczu, którego w ogóle nie widać, co mega kłóci się z Maxi fanką błysku i mega rozświetlenia. Ogólnie to jest bardzo przeciętnie
mysia1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-05, 16:09   #440
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

O tak, ja też tęsknię za czasem testowania przez Hanię podkładów Zwłaszcza, że zawsze jej polecenia mi się sprawdzały i znalazłam dzięki niej sporo ulubieńców podkładowych. Widocznie mamy podobną cerę. Z polecenia Maxi nigdy nic nie kupuję, bo czasami nawet na filmikach coś nie wygląda wcale świetnie, a ona często się rozpływa i trochę zakrzywia rzeczywistość

Co sądzicie o nowej paletce na story?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-06, 16:42   #441
mysia1234567
Rozeznanie
 
Avatar mysia1234567
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 576
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
O tak, ja też tęsknię za czasem testowania przez Hanię podkładów Zwłaszcza, że zawsze jej polecenia mi się sprawdzały i znalazłam dzięki niej sporo ulubieńców podkładowych. Widocznie mamy podobną cerę. Z polecenia Maxi nigdy nic nie kupuję, bo czasami nawet na filmikach coś nie wygląda wcale świetnie, a ona często się rozpływa i trochę zakrzywia rzeczywistość

Co sądzicie o nowej paletce na story?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam dokładnie tak samo
mysia1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-07, 10:51   #442
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Hani się ulało na instastories na temat nieprzychylnych komentarzy w necie o produktach jej marki
Serio? Nie każdemu wszystko się musi podobać i wyrażenie negatywnej opinii to nie od razu hejt.
Ostatnio pokazała okładki nowych dziewiątek i według mnie są okropne.
Za to nowy fioletowy cień z efektem holo bardzo mi się podoba i mam nadzieję, że niedługo wejdzie do sprzedaży
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-07, 11:31   #443
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Ok, dla mnie okładki nowych palet też są okropne, już lepsze byłyby gdyby miały jeden kolor, nazwę i logo niż TO, co ostatecznie mają, ALE

uważam, że przywalanie się do nazwy, do tych nieszczęsnych pieczarek, i nazywanie się jednocześnie wieloletnią fanką glamu trochę mi się jednak kłóci. Akurat ta nazwa jest świetna, jest wariacją na temat jednego z kultowych cieni firmy, więc zupełnie nie rozumiem zdziwienia i oburzenia tych dziewczyn. Nie dziwię się, że Hania oburzyła się konkretnie o to.

Co do okładek i graficzki, z którą Hania współpracuje - faktycznie powinna się zastanowić, czy chce z nią współpracować dalej. Fajnie było na początku, wiadomo, że firma była mała, mniejszy nakład itp., wtedy można było wybaczyć bylejakość grafik, ale teraz Hania mogłaby pomyśleć nad zatrudnieniem profesjonalisty albo zacząć współpracę z jakąś firmą, bo to, co odwala jej graficzka jest naprawdę zwyczajnie brzydkie i tandetne.
129 złotych czy nawet 89 złotych to porządna cena za paletę, więc powinna mieć też porządne opakowanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

A tak w ogóle to Zarumieniona jest piękna (tylko w środku) - jedna z ładniejszych różowych nude palet, jakie widziałam. Czekam jeszcze na pieczarki, zasady i podstawy przypuszczam, że będą dla mnie aż za nudne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-07, 12:31   #444
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Z Zarumienionej ten żółtawy cień mi jakoś nie pasuje, ale ogólnie mi się podoba.
Mi się np bardzo podoba okładka Neutralnej.

Właśnie zobaczyłam grafiki tych nowych palet, straszne są... To już lepsze były kwitnącej wiśni,retro,naturalny glam. Choć ja na grafiki nie zwracam duzej uwagi, bardziej mnie zawartość interesuje.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2020-09-07 o 12:44
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-07, 13:25   #445
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Oburzenie Hani dotyczące nazwy jestem w stanie zrozumieć

Jeśli chodzi o wygląd palet dziewiątek to poszłabym w prostotę, żeby każda była spójna.
Tył i grzbiet palet mógłby być konkretnym kolorem jaki jest przewodni w kolorystyce cieni a okładka biała z nazwą i jakimś akcentem graficznym.
Glam-shop kojarzy mi się z białymi paletami, nawet te nowe puderniczki są białe.
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-07, 13:32   #446
Kazamate
Raczkowanie
 
Avatar Kazamate
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 34
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

No to trochę się rozczarowałam bo chciałam sobie na dniach Balonówę zamówić. Odpowiada mi paleta kolorystyczna. Mówicie, ze jakość cieni jest taka sobie?
Kazamate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-07, 13:39   #447
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Glam Shop powinien dostać coś w rodzaju Złotej maliny za te grafiki Hania ma oko do kolorów cieni ale nie widzi, ze jej opakowania są zwyczajnie albo nijakie albo brzydkie co w połączeniu ze złym wykonaniem samych opakowań daje okropny efekt. A potem fanki marki kupują te cienie i wyciągają je z tandetnych palet w dodatku nie glamszopowych bo i te są tandetne. Coś tu nie gra.
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-07, 15:37   #448
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez Kazamate Pokaż wiadomość
No to trochę się rozczarowałam bo chciałam sobie na dniach Balonówę zamówić. Odpowiada mi paleta kolorystyczna. Mówicie, ze jakość cieni jest taka sobie?
Zastanów się dobrze. Bardzo słaba paleta, wyjątkowo nieudana, a cena niemała.
Jak chcesz pastele zamów coś z colurpop, jakoś o niebo lepsza.

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Dziewczyny te nowe 9-ki to kiedy mają się pojawić. Hania coś mówiła?
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-08, 00:17   #449
Iavender
 
Avatar Iavender
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 245
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Glam Shop powinien dostać coś w rodzaju Złotej maliny za te grafiki Hania ma oko do kolorów cieni ale nie widzi, ze jej opakowania są zwyczajnie albo nijakie albo brzydkie co w połączeniu ze złym wykonaniem samych opakowań daje okropny efekt. A potem fanki marki kupują te cienie i wyciągają je z tandetnych palet w dodatku nie glamszopowych bo i te są tandetne. Coś tu nie gra.

Ja mam neutralną i opakowanie mi się podoba, wszystko jest proste, równe miejsca na cienie itp. Przy jednym cieniu jest plama, ale nieduża. Ale z tylu jest opis palety, ktory jest bardzo dziwnie napisany, na kolanie, z błędami. Oprócz tego jest tam napisane, ze sa turbo pigmenty i perły, i sa podane ich składy, ale jednak ostatecznie podobno Hania gdzies kiedys powiedziała, ze to same turbo pigmenty. No i literówka w nazwie cienia. Niechlujne.
Ale sama grafika według mnie ok. Natomiast takie cuda jak okładka palety paprika (czy jakos tak)... w życiu bym tego nie kupiła ze względu na te bohomazy
__________________
Iavender jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-08, 05:52   #450
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez Kazamate Pokaż wiadomość
No to trochę się rozczarowałam bo chciałam sobie na dniach Balonówę zamówić. Odpowiada mi paleta kolorystyczna. Mówicie, ze jakość cieni jest taka sobie?
Offtop ale spróbuj pastel glam z sensique
Wczoraj widziałam filmik house of make up, tez średnio oceniła paletę Hani.
Jeśli chodzi o grafiki to ja uwielbiam Valentine, no boska jest..
Mi nie przypadają do gustu grafiki starych palet Affect, są zbyt surowe, takie meh (mówię o tych starszych, te nowsze są bardzo ładne).

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez tinkerver2
Czas edycji: 2020-09-08 o 05:56
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-14 07:27:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:44.