Wątek dla wszystkich,którzy nadal szukają swojego miejsca na Społecznościach:) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-16, 13:06   #91
Babydream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 92
Dot.: Wątek dla wszystkich,którzy nadal szukają swojego miejsca na Społecznościach:)

co do studiow to nie zazdroszcze tym co jeszcze sie ucza a tym bardziej tym co pisza prace i niedlugo sie bronia. brrr to wciaz wraca do mnie jak zly sen, szczegolnie wstretna geba mojego promotora...
Babydream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 13:09   #92
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Wątek dla wszystkich,którzy nadal szukają swojego miejsca na Społecznościach:)

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Naleśnik! JA! JA!!!!!

A ja mam @, temperaturę i łeb mi pęka - to jest życie

Prosze bardzo jeden naleśniczek for you
Ja nawet nie wiem kiedy będe mieć @ - zapomniałam zaznaczyc w kalendarzyku
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 13:17   #93
Babydream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 92
Dot.: Wątek dla wszystkich,którzy nadal szukają swojego miejsca na Społecznościach:)

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Prosze bardzo jeden naleśniczek for you
Ja nawet nie wiem kiedy będe mieć @ - zapomniałam zaznaczyc w kalendarzyku
czy @ to stan w ktorym wygladam jak balon i bez kija do mnie nie podchodz bo ugryze? jezeli tak to tez to mam
Babydream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 13:48   #94
madziamn
Rozeznanie
 
Avatar madziamn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 953
GG do madziamn
Dot.: Wątek dla wszystkich,którzy nadal szukają swojego miejsca na Społecznościach:)

Cytat:
Napisane przez Babydream Pokaż wiadomość
co do studiow to nie zazdroszcze tym co jeszcze sie ucza a tym bardziej tym co pisza prace i niedlugo sie bronia. brrr to wciaz wraca do mnie jak zly sen, szczegolnie wstretna geba mojego promotora...
Dla mnie studiowanie to nic przyjemnego. Skonczyłam właśnie 4 rok, męczę się od pierwszego :-( Poszłam na zarządzanie.. zupełnie niepotrzebnie. Ale już wcześnie chodziłam do ekonomika (musiałam tam iśc-rodzice zmusili) Marzyło mi się liceum plastyczne albo jakieś lo o profilu humanistycznym.
Teraz już bliżej do obrony niż dalej a ja nie wiem co będę potem robić- no bo niby co mam robić Nie mam zielonego pojęcia Przecież nie zatrudnią mnie od razu na stanowisku menadżerskim. Praca za biurkiem średnio mi się widzi. Najgorsze jest to, że wszyscy sie mnie pytają co dalej... to pytanie doprowadza mnie do smutku, żalu, szału i na końcu płaczu.. bo ja naprawdę nie wiem. Chyba do końca życia będę w tych kosmetykach siedzieć
Dla tych co się wachają - warto iśc do takiej szkoły jak chcecie, warto iśc za własnym głosem serca, zainteresowaniami, marzeniami. Oczywiście ważne jest też myślenie o przyszłości. O tym, jaki kierunek ma "przyszłość" Ale to ma być wasz wybór (a nie tak jak w moim przypadku- rodziców. To oni za mnie pomyśleli i mówili a co Ty bedziesz mieć po lo. No to teraz mam po ekonomiku zapaprane życie i kupę nieszczęścia) Wiem też, że warto iść do liceum o dobrej renomie i takiej, w której coś wymagają od ucznia. Wtedy będzie łatwiej na studiach.
Ja byłam zbyt lekkoduszna gdy kończyłam podstawówkę i w ten sposób nie myślała, to był błąd.
Inną kwestią jest to, że nieraz w (teraz już) gimnazjach nie mówi się uczniom jakie szkoły mogą wybrać, co było by dla nich odpowiednie, jakie szkoły są w mieście. Najwięcej informacji pozyskujemy od znajomych, a nie z źródeł fachowych.


Ufff ..... sie rozpisała i namarudziła . Wybaczcie
__________________
a moje brwi nie rosną, pomimo ponad 3 lat nie-wyrywania i maziania specyfikami.
Za głupoty młodości płaci się całe życie
madziamn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 13:56   #95
aksalotl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 767
Dot.: Wątek dla wszystkich,którzy nadal szukają swojego miejsca na Społecznościach:)

Cytat:
Napisane przez madziamn Pokaż wiadomość
Dla mnie studiowanie to nic przyjemnego. Skonczyłam właśnie 4 rok, męczę się od pierwszego :-( Poszłam na zarządzanie.. zupełnie niepotrzebnie. Ale już wcześnie chodziłam do ekonomika (musiałam tam iśc-rodzice zmusili) Marzyło mi się liceum plastyczne albo jakieś lo o profilu humanistycznym.
Teraz już bliżej do obrony niż dalej a ja nie wiem co będę potem robić- no bo niby co mam robić Nie mam zielonego pojęcia Przecież nie zatrudnią mnie od razu na stanowisku menadżerskim. Praca za biurkiem średnio mi się widzi. Najgorsze jest to, że wszyscy sie mnie pytają co dalej... to pytanie doprowadza mnie do smutku, żalu, szału i na końcu płaczu.. bo ja naprawdę nie wiem. Chyba do końca życia będę w tych kosmetykach siedzieć
Dla tych co się wachają - warto iśc do takiej szkoły jak chcecie, warto iśc za własnym głosem serca, zainteresowaniami, marzeniami. Oczywiście ważne jest też myślenie o przyszłości. O tym, jaki kierunek ma "przyszłość" Ale to ma być wasz wybór (a nie tak jak w moim przypadku- rodziców. To oni za mnie pomyśleli i mówili a co Ty bedziesz mieć po lo. No to teraz mam po ekonomiku zapaprane życie i kupę nieszczęścia) Wiem też, że warto iść do liceum o dobrej renomie i takiej, w której coś wymagają od ucznia. Wtedy będzie łatwiej na studiach.
Ja byłam zbyt lekkoduszna gdy kończyłam podstawówkę i w ten sposób nie myślała, to był błąd.
Inną kwestią jest to, że nieraz w (teraz już) gimnazjach nie mówi się uczniom jakie szkoły mogą wybrać, co było by dla nich odpowiednie, jakie szkoły są w mieście. Najwięcej informacji pozyskujemy od znajomych, a nie z źródeł fachowych.


Ufff ..... sie rozpisała i namarudziła . Wybaczcie
hej, a co z marzeniami? co z dalszym kształceniem w już przez siebie wybranym kierunku? Teraz już nic nie będziesz musiała, tylko będziesz mogła
aksalotl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 14:16   #96
Babydream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 92
Dot.: Wątek dla wszystkich,którzy nadal szukają swojego miejsca na Społecznościach:)

Cytat:
Napisane przez madziamn Pokaż wiadomość
Dla mnie studiowanie to nic przyjemnego. Skonczyłam właśnie 4 rok, męczę się od pierwszego :-( Poszłam na zarządzanie.. zupełnie niepotrzebnie. Ale już wcześnie chodziłam do ekonomika (musiałam tam iśc-rodzice zmusili) Marzyło mi się liceum plastyczne albo jakieś lo o profilu humanistycznym.
Teraz już bliżej do obrony niż dalej a ja nie wiem co będę potem robić- no bo niby co mam robić Nie mam zielonego pojęcia Przecież nie zatrudnią mnie od razu na stanowisku menadżerskim. Praca za biurkiem średnio mi się widzi. Najgorsze jest to, że wszyscy sie mnie pytają co dalej... to pytanie doprowadza mnie do smutku, żalu, szału i na końcu płaczu.. bo ja naprawdę nie wiem. Chyba do końca życia będę w tych kosmetykach siedzieć
Dla tych co się wachają - warto iśc do takiej szkoły jak chcecie, warto iśc za własnym głosem serca, zainteresowaniami, marzeniami. Oczywiście ważne jest też myślenie o przyszłości. O tym, jaki kierunek ma "przyszłość" Ale to ma być wasz wybór (a nie tak jak w moim przypadku- rodziców. To oni za mnie pomyśleli i mówili a co Ty bedziesz mieć po lo. No to teraz mam po ekonomiku zapaprane życie i kupę nieszczęścia) Wiem też, że warto iść do liceum o dobrej renomie i takiej, w której coś wymagają od ucznia. Wtedy będzie łatwiej na studiach.
Ja byłam zbyt lekkoduszna gdy kończyłam podstawówkę i w ten sposób nie myślała, to był błąd.
Inną kwestią jest to, że nieraz w (teraz już) gimnazjach nie mówi się uczniom jakie szkoły mogą wybrać, co było by dla nich odpowiednie, jakie szkoły są w mieście. Najwięcej informacji pozyskujemy od znajomych, a nie z źródeł fachowych.


Ufff ..... sie rozpisała i namarudziła . Wybaczcie
kochana, ja tez chodzilam do liceum ekonomicznego i przez 4 lata byla to dla mnie meka i uczenie sie bzdur. studia na szczescie wybralam sama i jestem zadowolona. jedyne co dalo mi w kosc to tak na prawde ten zakichany promotor. calej grupie zafundowal wiele stresu, lez i nieprzespanych nocy nad ksiazkami (a dziecko male i domaga sie mamy) tylko polowa dotrwala do dyplomu. wiec widzisz ze nie tylko ty masz ciezko. i nie zalamuj sie bo niedlugo to konczysz. potem mozesz isc do pracy i isc sobie na jakies fajne zaoczne studia i cieszyc sie tym, ze robisz to co lubisz. no, uszy do gory
Babydream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 14:26   #97
madziamn
Rozeznanie
 
Avatar madziamn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 953
GG do madziamn
Dot.: Wątek dla wszystkich,którzy nadal szukają swojego miejsca na Społecznościach:)

Cytat:
Napisane przez aksalotl Pokaż wiadomość
hej, a co z marzeniami? co z dalszym kształceniem w już przez siebie wybranym kierunku? Teraz już nic nie będziesz musiała, tylko będziesz mogła
Cytat:
Napisane przez Babydream Pokaż wiadomość
kochana, ja tez chodzilam do liceum ekonomicznego i przez 4 lata byla to dla mnie meka i uczenie sie bzdur. studia na szczescie wybralam sama i jestem zadowolona. jedyne co dalo mi w kosc to tak na prawde ten zakichany promotor. calej grupie zafundowal wiele stresu, lez i nieprzespanych nocy nad ksiazkami (a dziecko male i domaga sie mamy) tylko polowa dotrwala do dyplomu. wiec widzisz ze nie tylko ty masz ciezko. i nie zalamuj sie bo niedlugo to konczysz. potem mozesz isc do pracy i isc sobie na jakies fajne zaoczne studia i cieszyc sie tym, ze robisz to co lubisz. no, uszy do gory
To niby wszystko prawda, wszystko mądre itd, ale....
Ale na kształcenie się w wybranym kierunku potrzeba pieniędzy. Czyms trzeba zapłacic za studia. Rodzice mnie finansować już nie będą. Obecnie też studiuję na prywatnej uczelni.
Gdybym nawet złapała się jakiejś pracy, nie starczyło by mi na studia pieniędzy. A gdzie mysli o jakims uniezaleznieniu sie, wlasnym mieszkaniu. Nie mam ochoty do konca zycia mieszkac z rodzicami. Juz w tej chwili z nimi nie wytrzymuje.
Na wszystko niestety trzeba pieniędzy i to dużo. Kredyt -ok - ale nawet zdolności nie mam
Nie mam nawet sił kończyć tych studiów, przecież tak naprawdę nic mi one nie dają.
W pewnym momencie już nie ma czasu i miejsca na marzenia. Trzeba zacząć twardo stąpać po ziemi a nie bujać w obłokach
__________________
a moje brwi nie rosną, pomimo ponad 3 lat nie-wyrywania i maziania specyfikami.
Za głupoty młodości płaci się całe życie
madziamn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-16, 14:36   #98
Babydream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 92
Dot.: Wątek dla wszystkich,którzy nadal szukają swojego miejsca na Społecznościach:)

Cytat:
Napisane przez madziamn Pokaż wiadomość
To niby wszystko prawda, wszystko mądre itd, ale....
Ale na kształcenie się w wybranym kierunku potrzeba pieniędzy. Czyms trzeba zapłacic za studia. Rodzice mnie finansować już nie będą. Obecnie też studiuję na prywatnej uczelni.
Gdybym nawet złapała się jakiejś pracy, nie starczyło by mi na studia pieniędzy. A gdzie mysli o jakims uniezaleznieniu sie, wlasnym mieszkaniu. Nie mam ochoty do konca zycia mieszkac z rodzicami. Juz w tej chwili z nimi nie wytrzymuje.
Na wszystko niestety trzeba pieniędzy i to dużo. Kredyt -ok - ale nawet zdolności nie mam
Nie mam nawet sił kończyć tych studiów, przecież tak naprawdę nic mi one nie dają.
W pewnym momencie już nie ma czasu i miejsca na marzenia. Trzeba zacząć twardo stąpać po ziemi a nie bujać w obłokach
dla mnie nie ma zycia bez marzen. musisz miec jakis cel w zyciu i dazyc do niego. nie wszystko mozna miec od razu. mieszkania tez nie bedziesz miala od razu jesli chcesz zarobic na nie sama. na wymarzone studia tez nie musisz isc juz, mozesz za kilka lat jak twoja sytuacja finansowa troche sie ustabilizuje. ale nie rezygnuj z marzen jesli chcesz zyc a nie wegetowac.
Babydream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 14:50   #99
aksalotl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 767
Dot.: Wątek dla wszystkich,którzy nadal szukają swojego miejsca na Społecznościach:)

Cytat:
Napisane przez madziamn Pokaż wiadomość
W pewnym momencie już nie ma czasu i miejsca na marzenia. Trzeba zacząć twardo stąpać po ziemi a nie bujać w obłokach
A ja podzielam zdanie Paula Zulehnera, iż kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki. Uważam, że wyzbywając się marzeń na rzecz twardego stąpania po ziemi pozbawiamy się czegoś pięknego i wartościowego w życiu.
A z konkretów- są studia z EFS, dofinansowywane z UE, szkolenia organizowane przy targach edukacyjnych, wolontariat...

Cytat:
Napisane przez Babydream Pokaż wiadomość
dla mnie nie ma zycia bez marzen. (...) ale nie rezygnuj z marzen jesli chcesz zyc a nie wegetowac.
aksalotl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 14:54   #100
madziamn
Rozeznanie
 
Avatar madziamn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 953
GG do madziamn
Dot.: Wątek dla wszystkich,którzy nadal szukają swojego miejsca na Społecznościach:)

Cytat:
Napisane przez Babydream Pokaż wiadomość
dla mnie nie ma zycia bez marzen. musisz miec jakis cel w zyciu i dazyc do niego. nie wszystko mozna miec od razu. mieszkania tez nie bedziesz miala od razu jesli chcesz zarobic na nie sama. na wymarzone studia tez nie musisz isc juz, mozesz za kilka lat jak twoja sytuacja finansowa troche sie ustabilizuje. ale nie rezygnuj z marzen jesli chcesz zyc a nie wegetowac.
i Ty też masz rację...

Z tym, że ja rozdzielam - marzenia i cele.
Cel - to rzecz realna, marzenia to co odległego.
W pewnym momencie aby mysleć o swoich celach czy też marzeniach (jak kto woli i kto zwie) trzeba pomyśleć o pieniądzach o i tym skąd je mieć. No niestety.. taki świat.. marzenia(cele) kosztują.
No bo wymarzone mieszkanie nie kupi się samo, a za coś prawo jazdy zrobić trzeba.
W tej chwili młodym ludziom, takim którzy kończą studia, czy liceum jest dużo trudniej niz ich rodzicom. Duzo trudniej uzyskac wspomniana stabilizacje finansowa, duzo trudniej sie usamodzielnić i znalezc satysfakcjonujacą prace. Praca jest, ale wiadomo, ze nie kazda chcemy wykonywac. Mnie np nie usmiecha sie siedziec za 4 zł na godzine w markecie, choc bardzo szanuje tych co to robia.

Cytat:
Napisane przez aksalotl Pokaż wiadomość
z konkretów- są studia z EFS, dofinansowywane z UE, szkolenia organizowane przy targach edukacyjnych, wolontariat...
A wiesz jakie kierunki studiów dofinansowywane są z EFS ?? U mnei na uczelni również można zrobić taką podyplomówkę. Ale są to jakby to nazwać "Conajmniej dziwne" kierunki; wpływ efektu cieplarnianego na hodowlę bananów na słońcu.
Wolontariat-proszę bardzo - działam, dość aktywnie.



Nie chciałabym tu wyjśc na "starą, zgryźliwą tetryczkę" Jestem po prostu realistką...
__________________
a moje brwi nie rosną, pomimo ponad 3 lat nie-wyrywania i maziania specyfikami.
Za głupoty młodości płaci się całe życie
madziamn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 14:55   #101
Sweetheart86
Zakorzenienie
 
Avatar Sweetheart86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 106 679
Dot.: Wątek dla wszystkich,którzy nadal szukają swojego miejsca na Społecznościach:)

Witajcie dziewczynyJak tam mija dzionek? Ja dzisiaj zła jak nie wiem co.... chodzi oczywiscie o tą moją nieszczęsną pracę licencjacką, więc szczegółami juz was zanudzac nie będę. Już nie mam nawet siły do tego ani cierpliwości... A ja dzisiaj żyje meczem Zdaję sobie sprawę, że na wygraną marne szanse, ale nadzieja zawsze jest Jak oglądam mecze to tylko moje paznokcie na tym cierpią. Na ostatnim obgryzłam, a dzisiaj poprawię

P.S. Dziewczyny tak szalejecie z tym pisaniem, że nie nadążam Przeczytałam dopiero pierwszą stronę i nie mam na razie czasu na więcej. Jak już będę miała spokój z ta pracą, to będę miała zajęcie

To życzę miłego popołudnia. A później jeszcze zajrzę.
__________________

Sweetheart86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-16, 14:57   #102
aksalotl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 767
Dot.: Wątek dla wszystkich,którzy nadal szukają swojego miejsca na Społecznościach:)

Cytat:
Napisane przez madziamn Pokaż wiadomość
Z tym, że ja rozdzielam - marzenia i cele.
Cel - to rzecz realna, marzenia to co odległego.
więc cele nie mogą byc nierealistyczne?
więc marzenia nie mogą byc osiągalne?

Przeznaczenie człowieka powierzono jemu samemu /J.P. Sartre/

Ostatnio usłyszałam piękne słowa od osoby, która pracuje w potencjalnie zniechecających warunkach:
NIE ISTNIEJE PROBLEM, KTÓREGO NIE MOŻNA ROZWIĄZAĆ
aksalotl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 15:03   #103
Babydream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 92
Dot.: Wątek dla wszystkich,którzy nadal szukają swojego miejsca na Społecznościach:)

ja tez bym nie chciala siedziec przy kasie w markecie, ale jak bym nie znalazla pracy w swoim zawodzie to bym poszla do innej i cieszyla sie ze mam te 4 zl. praca nie jest na zawsze. zawsze mozna ja zmienic, jak trafi sie lepsza. chyba ze ambicja ci na to nie pozwala. ja bym wolala zarobic te 4 zl niz siedziec i sie nad soba uzalac.
Babydream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 15:04   #104
Ainsel
Zadomowienie
 
Avatar Ainsel
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 321
Dot.: Wątek dla wszystkich,którzy nadal szukają swojego miejsca na Społecznościach:)

hej dziewczyny!też sobie wpadłam na chwileczkę, przywitać sie (trochę się rozpisałyście, potem nadrobię, bo czas mnie goni). Sweetheart86 a co z praca? ja też już swojej mam dosyć, jutro oddaje całość do promotora, mam nadzieję, że skończę. No i meczu chyba nie obejrzę dziś, bo termin goni ech...idę coś zjeść.
Pozdrawiam wszystkie
Ainsel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 15:07   #105
madziamn
Rozeznanie
 
Avatar madziamn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 953
GG do madziamn
Dot.: Wątek dla wszystkich,którzy nadal szukają swojego miejsca na Społecznościach:)

Cytat:
Napisane przez Babydream Pokaż wiadomość
ja tez bym nie chciala siedziec przy kasie w markecie, ale jak bym nie znalazla pracy w swoim zawodzie to bym poszla do innej i cieszyla sie ze mam te 4 zl. praca nie jest na zawsze. zawsze mozna ja zmienic, jak trafi sie lepsza. chyba ze ambicja ci na to nie pozwala. ja bym wolala zarobic te 4 zl niz siedziec i sie nad soba uzalac.
I tez bym sie cieszyla ze mam te 4 zl, ale szukalabym aktywnie innej.
__________________
a moje brwi nie rosną, pomimo ponad 3 lat nie-wyrywania i maziania specyfikami.
Za głupoty młodości płaci się całe życie
madziamn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 15:09   #106
Babydream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 92
Dot.: Wątek dla wszystkich,którzy nadal szukają swojego miejsca na Społecznościach:)

Cytat:
Napisane przez aksalotl Pokaż wiadomość
więc cele nie mogą byc nierealistyczne?
więc marzenia nie mogą byc osiągalne?

Przeznaczenie człowieka powierzono jemu samemu /J.P. Sartre/

Ostatnio usłyszałam piękne słowa od osoby, która pracuje w potencjalnie zniechecających warunkach:
NIE ISTNIEJE PROBLEM, KTÓREGO NIE MOŻNA ROZWIĄZAĆ
otoz to!
Babydream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 15:13   #107
Babydream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 92
Dot.: Wątek dla wszystkich,którzy nadal szukają swojego miejsca na Społecznościach:)

Cytat:
Napisane przez madziamn Pokaż wiadomość
I tez bym sie cieszyla ze mam te 4 zl, ale szukalabym aktywnie innej.
to dobrze. wiec skoncz ta szkole choc jej nie znosisz, idz do jakiejs pracy. lepiej sie poczujesz i troche przytniesz pempowine
Babydream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 15:27   #108
madziamn
Rozeznanie
 
Avatar madziamn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 953
GG do madziamn
Dot.: Wątek dla wszystkich,którzy nadal szukają swojego miejsca na Społecznościach:)

Cytat:
Napisane przez Babydream Pokaż wiadomość
to dobrze. wiec skoncz ta szkole choc jej nie znosisz, idz do jakiejs pracy. lepiej sie poczujesz i troche przytniesz pempowine
Ta pępowina to okropne uczucie... Powli biorę się za jej odcinanie
Czasem tylko mnie biorą jakieś "atatki czarnych myśli" jak widzę siebie za pół roku.

Nieznoszę uczelni - to mało powiedziane.

Marzenia marzeniami, cele celami - na wszystko potrzeba $.
Co do tego pieknego zdania, że nie ma problemów nie do rozwiązania - jak najbardziej zgadzam się.
Ale nigdy nie zdarzyło się Wam wpaść w taką czarną dziurę, że nie widziałyście rozwiązania, że nie potrafiłyście zrobić ufff, odetchnąc, popatrzeć z boku?? Kazdy ma chwile słabości.
Osobiście znam osobę, która znalazła się w bardzo cieżkiej sytuacji (smierc bliskiej osoby, smiertlena chorobna drugiej) i choc ja widze dla niej wyjscie to ona nie. Nie trafiaja do niej racjonalne argumenty, slowa pocieszenia. Jest tylko placz. Nie pomogla wizyta u psychologa.

----

Za realizację marzeń, celów najlepiej zabierac sie jak najwczesniej chocby poprzez własnie wybor liceum czy kierunku studiow. Wtedy moze i uniknie sie po maturze czy mgr/lic problemów typu "co dalej" "gdzie do pracy"
__________________
a moje brwi nie rosną, pomimo ponad 3 lat nie-wyrywania i maziania specyfikami.
Za głupoty młodości płaci się całe życie
madziamn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 15:37   #109
Animator
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 835
GG do Animator
Dot.: Wątek dla wszystkich,którzy nadal szukają swojego miejsca na Społecznościach:)

Cytat:
Napisane przez stargazer Pokaż wiadomość
Witam

Teraz chyba ja jestem najstarsza (2 tygodnie do 29 lat ). . Teraz, kiedy sama się produkuję i przekazuję wiedzę innym, czasem chciałabym, żeby to mnie ktoś pouczył
Witaj Stargazer Wiekiem nie ma się co chwalić, bo nikt z nas nie miał wpływu na swoje narodziny. Ja już jestem na emeryturze i zaczynam się uczyć. I to co się nauczę to potem próbuję sprzedać (oczywiście za darmo). Nie chodzi o żaden uniwerek trzeciego wieku, po prostu sięgam po literaturę fachową i czytam bo chcę a nie bo muszę. Potem przygotowuję temat a jak mi się uda to go przedstawiam zainteresowanym. Po prostu dzielę sie tym czego sie nauczyłem. No i mogę powiedzieć: "Wesołe jest życie staruszka", choć nie mam jeszcze 70. Pozdrowienia.

Wykrasana -uwielbiam naleśniki. Szkoda, że nie mam pojęcia gdzie mieszkasz, bobym na pewno próbował do Ciebie wpaść na nie.

Aksalotl J.P.Sartre-chyba egzystencjonalista, "potomek" myślenia Kanta i Nietschego. Nudziarze, na nich wyrósł komunizm i faszyzm a teraz bliski im jest liberalizm - okropności. Oczywiście upraszczam sprawę, ale dla mnie oni są niestrawni. Przepraszam ich potencjalnych fanów.
__________________
"Misje dotyczą wszystkich chrześcijan"
Redemptoris Missio JPII

Mój blog: www.tereska-misje.blog.onet.pl

Edytowane przez Animator
Czas edycji: 2008-06-16 o 16:01
Animator jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-16, 15:39   #110
Babydream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 92
Dot.: Wątek dla wszystkich,którzy nadal szukają swojego miejsca na Społecznościach:)

oczywiscie ze mialam takie chwile ze nie wiedzialam co dalej. wszystko widzialam czarno i wielkimi krokami zblizalam sie ku depresji. ale przezylam, a teraz to wszystko wydaje mi sie tak odlegle, ze az niemozliwe. wiem ze ciezko jest zyc w dzisiejszym swiecie, ale pamietaj, ze nie zyjesz w nim sama i ze wielu ludzi ma gorzej niz ty. ciesz sie z tego co masz, ze jestes taka mloda i cale zycie przed toba.
Babydream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 15:47   #111
Babydream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 92
Dot.: Wątek dla wszystkich,którzy nadal szukają swojego miejsca na Społecznościach:)

Cytat:
Napisane przez Animator Pokaż wiadomość
Witaj Stargazer Wiekiem nie ma się co chwalić, bo nikt z nas nie miał wpływu na swoje narodziny. Ja już jestem na emeryturze i zaczynam się uczyć. I to co się nauczę to potem próbuję sprzedać (oczywiście za darmo). Nie chodzi o żaden uniwerek trzeciego wieku, po prostu sięgam po literaturę fachową i czytam bo chcę a nie bo muszę. Potem przygotowuję temat a jak mi się uda to go przedstawiam zainteresowanym. Po prostu dzielę sie tym czego sie nauczyłem. No i mogę powiedzieć: "Wesołe jest życie staruszka", choć nie mam jeszcze 70. Pozdrowienia.
Babydream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 16:33   #112
madziamn
Rozeznanie
 
Avatar madziamn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 953
GG do madziamn
Dot.: Wątek dla wszystkich,którzy nadal szukają swojego miejsca na Społecznościach:)

Cytat:
Napisane przez Babydream Pokaż wiadomość
oczywiscie ze mialam takie chwile ze nie wiedzialam co dalej. wszystko widzialam czarno i wielkimi krokami zblizalam sie ku depresji.
No to wiesz, że najgorsze co można w takiej sytuacji powiedzieć "będzie lepiej" Mnie wtedy szlag trafia i jest tylko gorzej

A jak się wyleczyłaś jeśli można wiedzieć
__________________
a moje brwi nie rosną, pomimo ponad 3 lat nie-wyrywania i maziania specyfikami.
Za głupoty młodości płaci się całe życie
madziamn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 16:51   #113
aksalotl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 767
Dot.: Wątek dla wszystkich,którzy nadal szukają swojego miejsca na Społecznościach:)

Cytat:
Napisane przez madziamn Pokaż wiadomość
Marzenia marzeniami, cele celami - na wszystko potrzeba $.
a czy wszystkie marzenia utrzymywane są w konwencji reklamy mastercard?

Cytat:
Napisane przez Animator Pokaż wiadomość
Nudziarze, na nich wyrósł komunizm i faszyzm a teraz bliski im jest liberalizm - okropności. Oczywiście upraszczam sprawę, ale dla mnie oni są niestrawni.
Co nie zmienia faktu, że każdy jest kowalem własnego losu. Najczęściej niewykwalifikowanym, jak to podsumował Lec
aksalotl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 16:58   #114
madziamn
Rozeznanie
 
Avatar madziamn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 953
GG do madziamn
Dot.: Wątek dla wszystkich,którzy nadal szukają swojego miejsca na Społecznościach:)

Cytat:
Napisane przez aksalotl Pokaż wiadomość
a czy wszystkie marzenia utrzymywane są w konwencji reklamy mastercard?



Co nie zmienia faktu, że każdy jest kowalem własnego losu. Najczęściej niewykwalifikowanym, jak to podsumował Lec
No własnie niestety tak bywa, ze te materialne tak. Chcesz białego domku, płyty ulubionego zespołu - nie mozesz liczyc ze ktos Ci to da albo z nieba spadnie

Chyba jestem niewykwalifikowanym kowalem; liberałem pozostanę zawsze
__________________
a moje brwi nie rosną, pomimo ponad 3 lat nie-wyrywania i maziania specyfikami.
Za głupoty młodości płaci się całe życie
madziamn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 16:59   #115
aksalotl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 767
Dot.: Wątek dla wszystkich,którzy nadal szukają swojego miejsca na Społecznościach:)

Cytat:
Napisane przez madziamn Pokaż wiadomość
No własnie niestety tak bywa, ze te materialne tak. Chcesz białego domku, płyty ulubionego zespołu - nie mozesz liczyc ze ktos Ci to da albo z nieba spadnie

Chyba jestem niewykwalifikowanym kowalem
Jak dobrze, że sa jeszcze te niematerialne

A kwalifikacje zawsze można zdobyć
aksalotl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 17:22   #116
Ainsel
Zadomowienie
 
Avatar Ainsel
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 321
Dot.: Wątek dla wszystkich,którzy nadal szukają swojego miejsca na Społecznościach:)

Cytat:
Napisane przez Animator Pokaż wiadomość

Aksalotl J.P.Sartre-chyba egzystencjonalista, "potomek" myślenia Kanta i Nietschego. Nudziarze, na nich wyrósł komunizm i faszyzm a teraz bliski im jest liberalizm - okropności. Oczywiście upraszczam sprawę, ale dla mnie oni są niestrawni. Przepraszam ich potencjalnych fanów.
hmm hmm wrzucanie liberalizmu do jednego worka z faszyzmem i komunizmem to chyba za daleko idące uproszczeniefas zyzm i komunizm to się zgodzę, że okropności, no ale odnośnie liberalizmu to bym polemizowała
Ainsel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 17:41   #117
madziamn
Rozeznanie
 
Avatar madziamn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 953
GG do madziamn
Dot.: Wątek dla wszystkich,którzy nadal szukają swojego miejsca na Społecznościach:)

Cytat:
Napisane przez Ainsel Pokaż wiadomość
hmm hmm wrzucanie liberalizmu do jednego worka z faszyzmem i komunizmem to chyba za daleko idące uproszczeniefas zyzm i komunizm to się zgodzę, że okropności, no ale odnośnie liberalizmu to bym polemizowała
i tu się zgodzę.. i nawet bym nie polemizowała
__________________
a moje brwi nie rosną, pomimo ponad 3 lat nie-wyrywania i maziania specyfikami.
Za głupoty młodości płaci się całe życie
madziamn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 17:47   #118
Sweetheart86
Zakorzenienie
 
Avatar Sweetheart86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 106 679
Dot.: Wątek dla wszystkich,którzy nadal szukają swojego miejsca na Społecznościach:)

Cytat:
Napisane przez Ainsel Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!też sobie wpadłam na chwileczkę, przywitać sie (trochę się rozpisałyście, potem nadrobię, bo czas mnie goni). Sweetheart86 a co z praca? ja też już swojej mam dosyć, jutro oddaje całość do promotora, mam nadzieję, że skończę. No i meczu chyba nie obejrzę dziś, bo termin goni ech...idę coś zjeść.
Pozdrawiam wszystkie
A szkoda gadac. Siedziałam cały weekend jak niewolnik przy tej pracy. Zrobiłam wszystko tak jak promotor sobie tego zyczył... Pojechałam dzisiaj do niego, a on mi wypalił, że zmieniła mu się koncepcja na 2 rozdziały i teraz troche inaczej to widzi. I teraz siedze i zmieniam. Zaraz mnie trafi. Ten facet jest bez serca... Co prawda termin oddania pracy mam do 30 czerwca..... czasu troche jest, ale jak tak można robic..... wrrr.... nerwicy dostanę zaraz!!! pozdrawiam
__________________

Sweetheart86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 17:56   #119
Ainsel
Zadomowienie
 
Avatar Ainsel
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 321
Dot.: Wątek dla wszystkich,którzy nadal szukają swojego miejsca na Społecznościach:)

madziamn no!
Sweetheart współczuję serdecznie takiego promotora. Ja na szczęście mam fajnego, nic się nie czepia, ewentualne poprawki to raczej jakieś typu literówka lub przecinki. Nikogo nie odsyła, no dobrze jest. (tfu tfu nie zapeszam, bo jutro do niego wędruję ). Najgorsi są tacy zmienni, co to ich nic nie zadowala i ciągle by tylk coś zmieniali. I weź tu takiego zrozumech...pow odzenia w poprawianiu, ja wracam do swojej dłubaniny, czyli wykańczania ostatniego rozdziału. Pozdrawiam serdecznie
Ainsel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 19:16   #120
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Wątek dla wszystkich,którzy nadal szukają swojego miejsca na Społecznościach:)

Ej czy ja czasem nie mówiłam,że macie się nie rozpisywać,bo jak wrócę i nie dam rady nadrobić to będzie

Wróciłam z pracy,zjadłam obiad(drugi) i przejrzałam co tu naklikałyście jak mnie nie było,ale mimo,że bardzo chciałabym włączyć się do dyskusji to nie mogęLecę do książek-zamierzam jutro zdać ten egzwpadnę pewnie jeszcze w trakcie meczu,bo oczywiście jako niedzielny kibic nie mogę odpuścić(tak naprawdę oglądam tylko dla Boruca i Żewłakowaale ciii...)

Witam też nowe DziewczynyI "stare" też

Uknow(nadal nie wiem jak masz na imię) jak dzisiejsza poprawka

Aksalotl jak stan wiedzy na jutro?

Ainsel do pisania pracy a nie na wątku przesiadujesz
Sweetheart Ty to samo!
Grabciu dzwoniłaś do sekretariatu?
Madzia- kosmetykoholizm jest mi ostatnio b.bliskiA do tego ważniejszego Twojego "problemu"postaram się odnieść później,bo musiałabym zebrać myśli a nie lubię pisać tak "po łebkach"
Dziewczynki napiszcie jak macie na imię-łatwiej mi czasem niż nickiem,tak bardziej sympatycznieMoje imię już znacie
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:06.