ginekolog w Łodzi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-03, 18:31   #1
ziabka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Exclamation

ginekolog w Łodzi


Mam nadzieję, że któraś z Was szybko mi odpisze... W poniedziałek chcę iść do ginekologa jednak jako, że jestem studentką wybierałam się do Palmy. I właśnie się nad tym zastanawiam po przeczytaniu kilku stron tematu. Jest tam jakiś dobry ginekolog? Martwię się, że mam poważny problem (w ciąży raczej nie jestem) i chciałabym żeby ktoś poważnie do tego podszedł. Jeśli tam nie ma to czy jest jakiś dobry lekarz, do którego mogę się udać gdzieś indziej jednak tak żebym nie musiała płacić?


Szukałam w innych wątkach ale niestety nie mogłam się doszukać odpowiedzi nigdzie...
ziabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 10:15   #2
hibiskusova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
Dot.: ginekolog w Łodzi

Polecam dr Łukaszyk Wojciechowską, tel 604064030. To jest skupisko gabinetów lekarskich, za wizytę 80pln, super babka, przyjazna atmosfera tylko podejrzewam, że z terminem będzie ciężko bo jest oblegana. Pozdrawiam i powodzenia.
hibiskusova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 13:20   #3
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: ginekolog w Łodzi

Z ciekawości, co to za gabinety i na jakiej ulicy?

Kiedyś do niej chodziłam, ale miała gabinet w domu, w dodatku straszny kawał drogi ode mnie.

Z prywatnych polecam dr Jaworską z InterMedu na Tatrzańskiej 042-642-46-77 (90 zł), na NFZ przyjmuje w Matce Polce. Bardzo profesjonalnie podchodzi do badania (nie spieszy się, dokładnie wypyta o problem) poza tym jest po prostu sympatyczną kobietą, ma świetne podejście do pacjentów.
Ostatnio, z przyczyn finansowych, chadzam do przychodni (widzewska, na Piłsudskiego/ róg Niciarnianej) do dr Sobieszka i w sumie nie jest zły. Wiadomo, zależy co kto lubi. Czasami jest trochę obcesowy, taki starszy facet, ale nie zdarzyło mi się wyjść od niego ze złą diagnozą ( co prawda nie sprawca cycków, ale robię sobie sama usg raz w roku, więc mu daruję).
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"



Edytowane przez Vilqa
Czas edycji: 2010-01-05 o 13:21
Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 18:52   #4
pomaranczkav
Raczkowanie
 
Avatar pomaranczkav
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 316
Dot.: ginekolog w Łodzi

Cytat:
Napisane przez ziabka Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że któraś z Was szybko mi odpisze... W poniedziałek chcę iść do ginekologa jednak jako, że jestem studentką wybierałam się do Palmy. I właśnie się nad tym zastanawiam po przeczytaniu kilku stron tematu. Jest tam jakiś dobry ginekolog? Martwię się, że mam poważny problem (w ciąży raczej nie jestem) i chciałabym żeby ktoś poważnie do tego podszedł. Jeśli tam nie ma to czy jest jakiś dobry lekarz, do którego mogę się udać gdzieś indziej jednak tak żebym nie musiała płacić?


Szukałam w innych wątkach ale niestety nie mogłam się doszukać odpowiedzi nigdzie...

byłaś w poniedziałek ? u kogo? bo też się wybieram i jestem bardzo ciekawa
__________________
twoje ręce mogą sprawić, że czyjeś serce zabije na nowo.

uwielbiam to uczucie, kiedy mówiąc głupek, myślę "Boże jak ja GO kocham"

"ty nie jesteś kobietą, ty jesteś wyzwaniem"
pomaranczkav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 11:55   #5
hibiskusova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
Dot.: ginekolog w Łodzi

"Z ciekawości, co to za gabinety i na jakiej ulicy?

Kiedyś do niej chodziłam, ale miała gabinet w domu, w dodatku straszny kawał drogi ode mnie. "

Gabinet ma na Marysińskiej zaraz przy Julianowskiej. Chodze do niej już bardzo długo i faktycznie kiedyś przyjmowała w domu. Teraz, zaraz obok otworzyli gabinety lekarskie i w zasadzie adres jest ten sam.
hibiskusova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 12:12   #6
pomaranczkav
Raczkowanie
 
Avatar pomaranczkav
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 316
Dot.: ginekolog w Łodzi

o a ja byłam w palmie dzisiaj i z całą odpowiedzialnością mogę polecić panią B.Bayat-Agacką byłam 1raz ogólnie u ginekologa i po prostu było niesamowicie miło! Bardzo miła i wesoła pani badanie zrobiła tak, że nawet nie poczułam zwłaszcza, że nie zostałam zestresowana 'od wejscia' no i wszystko wytłumaczone co do jednej wątpliwości i nawet prośba, że jak coś żebym zapisywała pytania to mi chętnie na wszystko odpowie przy następnej wizycie i żadnych komentarzy co do tabletek anty
__________________
twoje ręce mogą sprawić, że czyjeś serce zabije na nowo.

uwielbiam to uczucie, kiedy mówiąc głupek, myślę "Boże jak ja GO kocham"

"ty nie jesteś kobietą, ty jesteś wyzwaniem"
pomaranczkav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 08:33   #7
paulinn90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 29
Dot.: ginekolog w Łodzi

a długo czekałaś na wizytę w Palmie? Wybieram się i nie wiem czy zadzwonić i się zapisać do tej Pani ginekolog czy po prostu jechać tam i się zorientować?
paulinn90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-20, 19:16   #8
kikunia23
Raczkowanie
 
Avatar kikunia23
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 40
Dot.: ginekolog w Łodzi

mam pytanie czy do PALMY trzeba mieć jakieś dodatkowe druki z ubezpieczenia czy wystarczy tylko legitymacja studencka??
i jak długo czeka się na wizytę w PALMIE? bardzo zależy mi na w miarę szybkiej wizycie i dobrym lekarzu....mam nadzieję że wymieniona dr Agacka jeszcze przyjmuje w tej przychodni
kikunia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 10:10   #9
onegirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: ginekolog w Łodzi

Cytat:
Napisane przez kikunia23 Pokaż wiadomość
mam pytanie czy do PALMY trzeba mieć jakieś dodatkowe druki z ubezpieczenia czy wystarczy tylko legitymacja studencka??
i jak długo czeka się na wizytę w PALMIE? bardzo zależy mi na w miarę szybkiej wizycie i dobrym lekarzu....mam nadzieję że wymieniona dr Agacka jeszcze przyjmuje w tej przychodni

Ja gdy szłam pierwszy raz miałam przy sobie książeczkę ubezpieczeniową i legitymację studencką,której Panie nie sprawdzały. Zazwyczaj czekam pare dni do tygodnia owszem dr Agacka przyjmuje tylko w poniedziałki do godziny 13 - jest super chodze tylko do niej


pozdrawiam
onegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 10:16   #10
pomaranczkav
Raczkowanie
 
Avatar pomaranczkav
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 316
Dot.: ginekolog w Łodzi

ja także chodzę do Agackiej i jestem bardzo zadowolona bardzo delikatna pani ja nic nie miałam przy sobie ;p tylko dowód chciały ale lepiej sie zapisac telefonicznie bo czasem musialam czekać 2 tyg :P bo pani przyjmuje tylko w poniedziałki do 13 jak wspomniała kolezanka wyżej
__________________
twoje ręce mogą sprawić, że czyjeś serce zabije na nowo.

uwielbiam to uczucie, kiedy mówiąc głupek, myślę "Boże jak ja GO kocham"

"ty nie jesteś kobietą, ty jesteś wyzwaniem"
pomaranczkav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 13:20   #11
onegirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: ginekolog w Łodzi

no ja też właśnie zawsze sobie dzwonie pare dni wczesniej i prosze o termin u dr Agackiej. Oj tak bardzo delikatna i sympatyczna pani a przede wszystkim ma bardzo dobre psychologiczne podejscie
Nawet nie ma czym się stresować będąc na wizycie u niej
onegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-28, 17:29   #12
kikunia23
Raczkowanie
 
Avatar kikunia23
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 40
Dot.: ginekolog w Łodzi

dzięki dziewczyny za odpowiedź jutro zaraz po zajęciach podjadę pod PALMĘ i się zapiszę do dr Agackiej już od dawna szukam dobrego lekarza na nfz ale jakoś niestety nie mam szczęścia, mam nadzieję, że w końcu moje poszukiwania się zakończą bardzo zależy mi na stałym lekarzu a nie na zmienianiu przy każdej wizycie.....
kikunia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 21:13   #13
104moni
Przyczajenie
 
Avatar 104moni
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9
Dot.: ginekolog w Łodzi

PONAWIAM

Ma któraś namiary do dobrego gina w Łodzi? na cito potrzebny...
Mam zapalenie grzybicze pochwy i niestety nie obejdzie sie bez recepty...
__________________
104moni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:48.