Uniwersytet Łódzki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-08, 12:26   #31
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
Dzięki za pocieszenie....
Mechaniczny już wiem, gdzie jest naprzeciwko mojego wymarzonego IFE
Jak patrzyłam po planie elektroniki i telekomunikacji, to rzeczywiście, po całym kampusie.
Ale ja już jestem przyzwyczajona po gimnazjum (gdzie były 3 sektory po 2 piętra i przykładowo "8" był w drugim na parterze, jak i w pierwszym na pierwszym piętrze, trzy numeracje były ) i liceum (gdzie przecież logiczne, że "17" jest koło "1", a starsze roczniki na pytanie "gdzie jest 16?" odpowiadają "tam gdzie namalowane na drzwiach 23"), więc numeracja sal mi niestraszna

eyo, rozumiem, że Ty studiujesz na PŁ? A można wiedzieć co? Bo chyba w tym wątku jeszcze nie pisałaś. I mam takie pytanie, orientujesz się, czy bardzo "skaczą progi"? Jeśli dwa lata temu było 633, rok temu 658, to chyba nie muszę się obawiać, że nagle do 750 podskoczą?
ja studiuje Zarządzanie i Inż. Produkcji
a co do IFE - no to specyficzny wydział jednak jest, tam to jest mnóstwo skakania po innych wydziałach bo miks kierunków jest - ale nie powiem, miło wspominam, miałam okazje parę razy tam być z różnych powodów i naprawdę świetny klimat

Co do progów - ja to jak sobie w różnych miejsach patrzę to generalnie tendencja jest wzrostowa ( mówię o pł/medycznym/uł - bo akurat tu parę kierunków podglądam regularnie), wydaje mi się że jakoś tak wszędzie z roku na roku o te 10-20 punktów podskakuje ale żeby o 100 ? Nie sądzę

swoją drogą sorry autorkę za mały off top

jeszcze chciałam coś dodać
w ogóle - studiować w łodzi lubię jako miasto studentów - wymiata, ma te klimat
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 12:36   #32
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Dzięki za odpowiedź

Właśnie trochę offtop, ale o PŁ osobnego wątku nie ma
__________________

parodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 14:15   #33
dominiczkab
Rozeznanie
 
Avatar dominiczkab
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: utopia :)
Wiadomości: 593
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez adorably Pokaż wiadomość
jakie miałaś wyniki z matury? ciężko się tam dostać na filologię hiszpańską albo angielską?
na angielską trudnije bo więcej chętnych, na hiszpańska trudno nie jest, w sumie zależy jeszcze czy chcesz iśc do grupy zaawansowanej czy początkującej
co do mojej matury P polski 82% R anglik 85% R hiszpański 90% no i z ustnych miałam z P anglika 95% a z hiszpańskiego 80%
ogólnie przyjęli więcej osób niż było miejsc
__________________
Follow your dreams, they know the way ♥
dominiczkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 19:51   #34
adorably
Rozeznanie
 
Avatar adorably
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 545
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez dominiczkab Pokaż wiadomość
na angielską trudnije bo więcej chętnych, na hiszpańska trudno nie jest, w sumie zależy jeszcze czy chcesz iśc do grupy zaawansowanej czy początkującej
co do mojej matury P polski 82% R anglik 85% R hiszpański 90% no i z ustnych miałam z P anglika 95% a z hiszpańskiego 80%
ogólnie przyjęli więcej osób niż było miejsc
aha dzięki
__________________

adorably jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 12:53   #35
aubergine_k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 154
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Któraś Wizażanka pisała tu o klimacie studenckim Łodzi, a ja chciałam w związku z tym zapytać, czy to nie jest miasto takie... typowo przemysłowe? Bo wśród wielu moich znajomych panuje pogląd, że Łódź jest po prostu "brzydka". Nie miałam okazji tam być, i tak zapytam Was, studiujących/mieszkających - czy to prawda?
Szaro, buro i ponuro czy to tylko taki stereotyp?
Łódź widnieje gdzieś tam w moich planach na studia właśnie więc muszę wiedzieć, na co być przygotowaną
aubergine_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 13:11   #36
ladylajla
Zakorzenienie
 
Avatar ladylajla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 907
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Jak słusznie zauważyłaś, Łódź to miasto przemysłowe, tak jak np. niektóre miasta na Śląsku. Trudno więc oczekiwać renesansowych kamieniczek i barokowych kościółków, nie ma starówki itd. W moim odczuciu miasto jest niedoinwestowane i trochę zaniedbane, ale ma potencjał i jest w nim jakiś urok. Mile zaskoczyło mnie to, ze w mieście jest paradoksalnie sporo zieleni, która niedawno objawiła się po zimie, bo myślałam, że jest zupełnie ogołocone z krzaczków i drzewek. Niektóre miejsca wręcz uwielbiam, na czele z Piotrkowską
__________________
- Co pani ma do zaproponowania biednym, chorym, starym?
- Zachęcała ich będę, żeby spróbowali być młodzi, zdrowi i bogaci.
ladylajla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 10:04   #37
kurczak31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 183
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Szukałam informacji na stronie UŁ, ale niestety nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie. Chodzi mi o rekrutację dla osób, które poprawiały maturę. Czy numer aneksu trzeba wpisać po średniku w rubryce z numerem pierwszej matury? Nie jestem pewna czy każdy uniwersytet ma ten sam system, więc wolałabym się upewnić. Czytałam FAQ i pomoc na stronie rekrutacji, ale nie znalazłam niczego...
Z góry dzięki za odpowiedź.
__________________
"W głębi duszy zdajemy sobie sprawę z własnej głupoty, a poświęcamy zbyt wiele czasu albo na ukrywanie tego, albo na udowadnianie, głównie sobie, że tak nie jest."
Jonathan Carroll
kurczak31 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-03, 11:07   #38
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez kurczak31 Pokaż wiadomość
Szukałam informacji na stronie UŁ, ale niestety nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie. Chodzi mi o rekrutację dla osób, które poprawiały maturę. Czy numer aneksu trzeba wpisać po średniku w rubryce z numerem pierwszej matury? Nie jestem pewna czy każdy uniwersytet ma ten sam system, więc wolałabym się upewnić. Czytałam FAQ i pomoc na stronie rekrutacji, ale nie znalazłam niczego...
Z góry dzięki za odpowiedź.
Na Twoim miejscu napisałabym do sekcji rekrutacji na UŁ. Uczelnie zazwyczaj bardzo szybko odpowiadają na takie maile
__________________

parodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 11:21   #39
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez aubergine_k Pokaż wiadomość
Któraś Wizażanka pisała tu o klimacie studenckim Łodzi, a ja chciałam w związku z tym zapytać, czy to nie jest miasto takie... typowo przemysłowe? Bo wśród wielu moich znajomych panuje pogląd, że Łódź jest po prostu "brzydka". Nie miałam okazji tam być, i tak zapytam Was, studiujących/mieszkających - czy to prawda?
Szaro, buro i ponuro czy to tylko taki stereotyp?
Łódź widnieje gdzieś tam w moich planach na studia właśnie więc muszę wiedzieć, na co być przygotowaną
W moim miescie też panowała taka opinia o Łodzi ale zaryzykowałam i wybrałam się na studia na Uniwersytet Łódzki, podyplomowe też na UŁ. Dziś mieszkam w Łodzi na stałe i stwierdzam że dla studentów miasto jest wprost stworzone. Pełno parków, BUŁa (czyli biblioteka unwersytecka), miasteczko studenckie i wydziały (a przynajmniej większość)w centrum. Jeżeli chcesz odkryć klimat Łodzi to przejdź się latem w niedzielę o 6-7 rano ulicą Narutowicza, kiedy jeszcze ruch uliczny śpi (Piotrkowskiej o tej porze nie polecam bo są tam wszechobecne ślady imprezy), zajdź sobie do parku. Ja się tak włanie zakochałam w Łodzi bo w takiej magicznej chwili zobaczyłam ją jak z czasów Tuwima. Głupio brzmi - wiem A za absolutny sukces poczytuje sobie, że pewnego Łodzianina - przekonanego o tym że mieszka w najbardziej beznadziejnym miescie - nauczyłam patrzeć na łódzkie kamienice, odkrywać ich urok. Odniosłam sukces! Teraz jak jedzie tramwajem to rozdziawia gębę i się zastanawia jak to możliwe, że wcześniej tego nie zauważył, że Łódź nie jest taka straszna jak ja maluja ;D
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 17:17   #40
predator91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 34
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Ja mam takie pytanie na co warto isc na adminsitracje czy politologie jak to jest na UŁ? czy ciężko się dostać na te kierunki ?
predator91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 20:48   #41
Goshia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 946
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Podbijam temat, może ktoś ciekawego coś o UŁ napisze?
Goshia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-14, 15:40   #42
Lenka_007
Zakorzenienie
 
Avatar Lenka_007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 310
GG do Lenka_007
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Hey Mam takie pytanie czy ktoś może studiuje TiR na UŁ?? No i czy warto iść do Łodzi bo w moim mieście też jest opinia że łódz to miasto szare brudne bez przeszłości... Licze na odpowiedz
Lenka_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 16:23   #43
inwencja
Zadomowienie
 
Avatar inwencja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 251
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cześć , jeszcze ja dorzuce pytanie : wiecie może jak punktują wos i historię ? Zarówno na podstawie jak i na rozszerzeniu , byłabym wdzięczna ,gdybyście odpowiedziały , bo nurtuje mnie to :P
__________________


There's only one way to soothe my soul.


inwencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 16:45   #44
kurczak31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 183
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Wejdź na stronę UŁ i poszukaj na stronie kierunków, które Cię interesują ----> http://www.uni.lodz.pl
__________________
"W głębi duszy zdajemy sobie sprawę z własnej głupoty, a poświęcamy zbyt wiele czasu albo na ukrywanie tego, albo na udowadnianie, głównie sobie, że tak nie jest."
Jonathan Carroll
kurczak31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 10:25   #45
Goshia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 946
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez Lenka_007 Pokaż wiadomość
Hey Mam takie pytanie czy ktoś może studiuje TiR na UŁ?? No i czy warto iść do Łodzi bo w moim mieście też jest opinia że łódz to miasto szare brudne bez przeszłości... Licze na odpowiedz
Mam dokładnie taki sam problem, faktycznie jest tak z tą Łodzią źle?
Goshia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 12:12   #46
Mgiełka91
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 1 674
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Hej, studiuje może któraś z Was Informację Naukową i Bibliotekoznawstwo? Wpadł mi w oko ten kierunek i zastanawiam się, czy ciężko jest się tam dostać Oczywiście na UŁ. Wiecie może, jak przedstawiały się progi w tamtym roku? Widzę, że póki co mało osób zapisało się na ten kierunek, więc chyba nie jest on bardzo oblegany. Czy mam szansę dostać się z takimi wynikami? :
polski pp - 87%
angielski pp - 76%
matematyka pp - 74%
geografia pr - 38%

Jak przeliczałam, to wychodzi mi 281,5 pkt.

Edytowane przez Mgiełka91
Czas edycji: 2010-07-02 o 12:15
Mgiełka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 13:06   #47
zla panienka
Zadomowienie
 
Avatar zla panienka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 824
Dot.: Uniwersytet Łódzki

ile pky trzeba było mieć żeby się dostać na gospodarkę przestrzenna, albo mniej wiecej jakie wyniki z matury?
zla panienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 13:43   #48
ladylajla
Zakorzenienie
 
Avatar ladylajla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 907
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez Mgiełka91 Pokaż wiadomość
Hej, studiuje może któraś z Was Informację Naukową i Bibliotekoznawstwo? Wpadł mi w oko ten kierunek i zastanawiam się, czy ciężko jest się tam dostać Oczywiście na UŁ. Wiecie może, jak przedstawiały się progi w tamtym roku? Widzę, że póki co mało osób zapisało się na ten kierunek, więc chyba nie jest on bardzo oblegany. Czy mam szansę dostać się z takimi wynikami? :
polski pp - 87%
angielski pp - 76%
matematyka pp - 74%
geografia pr - 38%

Jak przeliczałam, to wychodzi mi 281,5 pkt.
Mam koleżankę na tym kierunku. Dostać się jest łatwo, w ubiegłym roku robili 3 rekrutacje, zeby zebrać sensowną liczbę studentów i w ogóle otworzyć kierunek, więc o ile nic się nie zmieni, to nie powinnas mieć żadnych problemów z dostaniem się
__________________
- Co pani ma do zaproponowania biednym, chorym, starym?
- Zachęcała ich będę, żeby spróbowali być młodzi, zdrowi i bogaci.
ladylajla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 14:05   #49
Mgiełka91
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 1 674
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez ladylajla Pokaż wiadomość
Mam koleżankę na tym kierunku. Dostać się jest łatwo, w ubiegłym roku robili 3 rekrutacje, zeby zebrać sensowną liczbę studentów i w ogóle otworzyć kierunek, więc o ile nic się nie zmieni, to nie powinnas mieć żadnych problemów z dostaniem się
Ooo, to dobrze. No to teraz żeby tylko otworzyli ten kierunek jakby co
Mgiełka91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-11, 12:39   #50
pineapple
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 210
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Podbijam temat.
Czy ktoś mógłby mi napisać coś o Finansach i Rachunkowości na UŁ? Zarówno na wydziale zarządzania jak i ekonomiczno-socjalnym? Informacja, który lepszy (lepsze opinie studentów-znajomych) byłaby zbawienna.
Także obawiam się, że Łódź to szare miasto bez perspektyw. Czy ktoś może mi powiedzieć o jakiś ewentualnych stażach czy propozycjach pracy? Słyszałam o akcji Młodzi w Łodzi. Przynosi jakieś efekty?
I kluczowe pytanie: czy mają do wyboru UW i UŁ, wybrałybyście UŁ (cały czas chodzi mi tylko i wyłącznie o finanse, ale opinie waszych znajomych też są cenne)?
Każda informacja mi pomoże:p
pineapple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 12:50   #51
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Uniwersytet Łódzki

FiR studiuje mój ex ( ) na wydziale eko-soc,więc opowiem co pamiętam Wiem,że z kierunku był bardzo zadowolony,co prawda mówił,że niektore przedmioty są ciężkie ( np ekonometria na 3cim roku) ale radził sobie świetnie.Dodatkowo zawsze miał duże ambicje,chodził na angielski biznesowy,miał praktyki w banku,więc myślę,że z pracą po tym kierunku problemu nie ma
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 13:55   #52
pineapple
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 210
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez 90agnieszka90 Pokaż wiadomość
.Dodatkowo zawsze miał duże ambicje,chodził na angielski biznesowy,miał praktyki w banku,więc myślę,że z pracą po tym kierunku problemu nie ma
Właśnie słyszałam, że z tą pracą są największe problemy, zależy jak kto trafi. Ale praktyki w banku bardzo by mi odpowiadały. Nie wiesz może, czy uczelnia pomaga w ich odbyciu czy trzeba działać na własną rękę? Osobiście bardziej skłaniałam się ku wydziałowi zarządzania. Teraz to mi namieszałaś
Czekam na więcej opinii.
pineapple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 17:29   #53
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Uniwersytet Łódzki

witam, odnawiam temat
mianowicie mam pytanie o ADMINISTRACJE - czy jest szansa, ze dostane sie na UŁ mając 327pkt? studiuje ktos ten kierunek lub ma znajomych na nim i wie cos wiecej?
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 10:25   #54
Goshia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 946
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Wie ktoś może kiedy będzie II tura?
Goshia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 17:03   #55
ohmonique
Rozeznanie
 
Avatar ohmonique
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 794
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Ja się orientuję 28 lipca będzie poszerzona lista. Sama też czekam
__________________
Bez słodyczy od 25.08.2015r.

Myśli się materializują!
ohmonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 13:26   #56
Lenka_007
Zakorzenienie
 
Avatar Lenka_007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 310
GG do Lenka_007
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez ohmonique Pokaż wiadomość
Ja się orientuję 28 lipca będzie poszerzona lista. Sama też czekam
A na jaki kierunek chcialabys sie dostac??
Ja tez czekam na II ture.
__________________
Lenka_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 14:16   #57
ohmonique
Rozeznanie
 
Avatar ohmonique
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 794
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Administrację A ty?
__________________
Bez słodyczy od 25.08.2015r.

Myśli się materializują!
ohmonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 17:01   #58
Lenka_007
Zakorzenienie
 
Avatar Lenka_007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 310
GG do Lenka_007
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Turystyka i rekreacja
__________________
Lenka_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 21:37   #59
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez pineapple Pokaż wiadomość
Podbijam temat.
Czy ktoś mógłby mi napisać coś o Finansach i Rachunkowości na UŁ? Zarówno na wydziale zarządzania jak i ekonomiczno-socjalnym? Informacja, który lepszy (lepsze opinie studentów-znajomych) byłaby zbawienna.
Także obawiam się, że Łódź to szare miasto bez perspektyw. Czy ktoś może mi powiedzieć o jakiś ewentualnych stażach czy propozycjach pracy? Słyszałam o akcji Młodzi w Łodzi. Przynosi jakieś efekty?
I kluczowe pytanie: czy mają do wyboru UW i UŁ, wybrałybyście UŁ (cały czas chodzi mi tylko i wyłącznie o finanse, ale opinie waszych znajomych też są cenne)?
Każda informacja mi pomoże:p
Cytat:
Napisane przez pineapple Pokaż wiadomość
Właśnie słyszałam, że z tą pracą są największe problemy, zależy jak kto trafi. Ale praktyki w banku bardzo by mi odpowiadały. Nie wiesz może, czy uczelnia pomaga w ich odbyciu czy trzeba działać na własną rękę? Osobiście bardziej skłaniałam się ku wydziałowi zarządzania. Teraz to mi namieszałaś
Czekam na więcej opinii.
Uczelnia nie pomaga w odbyciu praktyk (jedynie organizowane są targi pracy i praktyk) ,studenci sami szukają pracodawcy.
Z tego co pamiętam to praktyki były obowiązkowe (ale jak ktoś nie chciał to załatwiał sobie zwolnienie) po którymś tam roku.

Praca w Łodzi? Ponad połowa absolwentów ek-soc wyjechało do Warszawy. Jeśli chcesz zostać w Łodzi musisz znaleźć pracę już na studiach, bo bez doświadczenia z dyplomem jest ciężko.

Wśród moich znajomych panuje przekonanie, iż na ek-socu jest trudniej niż na wydziale zarządzania, inne przedmioty, w tym wymieniona ekonometria , która do łatwych się nie zalicza.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 08:27   #60
crawik15
Raczkowanie
 
Avatar crawik15
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Dokładnie to lewy,górny róg dużego pokoju :P
Wiadomości: 248
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez ohmonique Pokaż wiadomość
Ja się orientuję 28 lipca będzie poszerzona lista. Sama też czekam

To jest pewny i oficjalny termin poszerzenia listy? bo ja również czekam na wyniki II tury dotyczy to również wydziału zarządzania? i gdzie można szukać wyników? będą one podane na tych naszych kontach czy trzeba się osobiście tam przejechać..?

Edytowane przez crawik15
Czas edycji: 2010-07-22 o 08:28
crawik15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:45.