TEB Edukacja - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-30, 21:31   #31
prezesowaaa
Raczkowanie
 
Avatar prezesowaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z krańca świata
Wiadomości: 185
Dot.: TEB Edukacja

czy jest ktoś kto móglby wypowiedziec sie na temat kierunku higienstka stomatologiczna w trybie zaocznym?
__________________
prezesowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 18:53   #32
wkroplideszczu
Rozeznanie
 
Avatar wkroplideszczu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pokój o ścianach w kolorze kanarkowym ;)
Wiadomości: 533
GG do wkroplideszczu Send a message via Skype™ to wkroplideszczu
Dot.: TEB Edukacja

Cześć, ciężko coś znaleźć jeśli chodzi o opinie o tej szkole.

Ja chciałam się wybrać na instruktora fitness do Wrocka, ale nie ma nigdzie żadnych opinii

Może któraś z Was coś wie o tym kierunku?
__________________
Po Turbo Fire ...
...ZUZKA LIGHT

69 -> 68 -> 67 -> 66 -> 65 -> 64 -> 63 -> 62 -> 61 -> 60 -> 59 -> 58
wkroplideszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 13:34   #33
Agatka_a
Raczkowanie
 
Avatar Agatka_a
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 413
Dot.: TEB Edukacja

Hej, wiecie może o co chodzi z tą opłata za praktyki?!

Jestem na kierunku higienistka stom, teraz za pośrednictwem szkoły mam mieć 6h tygodniowo u stomatologa, i czy to liczy się jako praktyki i w związku z tym muszę płacić co miesiąc 75zł za to, ze mam 6h/tydzień? (w umowie mam 75zł za każde 4tygodnie praktyk).

Pani z sekretariatu twierdzi, że to nie są praktyki tylko zajęcia praktyczne :conf used: i że za to się nie płaci. Niestety, owa pani nie wzbudza mojego zaufania i już sama nie wiem nic

Proszę o pomoc!!
Agatka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 19:21   #34
Alyczja
Raczkowanie
 
Avatar Alyczja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 91
Dot.: TEB Edukacja

Chodzę do Tebu (Gdańsk) jestem w miare zadowolona, mam dobra nauczycielkę anatomii... wiem ze moze to strata czasu ale dla mnie to czysta przyjemnośc uczyc sie czegos co mnie interesuje
w dodatku moj kierunek darmowy (t.masażysta)
jestem zadowolona (co nie dot. tableta) to byl najwiekszy blad
Alyczja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 11:40   #35
ayse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 137
Smile Dot.: TEB Edukacja

Ja chodziłam do TEBu w Gdańsku i polecam! Skończyłam kierunek asystentka stomatologiczna i teraz pracuję w zawodzie. Znalazłam pracę również przez ta szkołę. Mają fajnie przystosowane sale do zajęć praktycznych. W szkole jest dobra organizacja i miła obsługa (porównuje z innymi szkołami policealnymi). Ceny są dość przystępne i co najważniejsze jest dobre przygotowanie do egzaminu.
ayse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 09:54   #36
Klaudyskaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Klaudyskaaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 270
GG do Klaudyskaaaa
Dot.: TEB Edukacja

Czy któraś z was może uczyła się w szkole policealnej w Krakowie na kierunku technik usług kosmetycznych? Jak wrażenia, opinie?
__________________
Studentka analityki gospodarczej
Rozwijam zainteresowania: "początkująca kosmetyczka"

Klaudyskaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-01, 20:21   #37
zabkaa89
Przyczajenie
 
Avatar zabkaa89
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 7
Dot.: TEB Edukacja

Hej, zapisałam się we wrześniu do szkoły Teb edukacja w Ostrowie wlkp. ale musze zrezygnować. W mojej umowie nie ma podanej konkretnej daty (czyli do 31 sierpnia) pewnie dlatego że zarwałam ją miesiąc poźniej. Czy teraz chcąc odstąpić od umowy (bo wiem, że muszę sporządzić jeszcze pismo) będę ponosic jakies koszty? Z tego co jest tam napisane, koszty miałabym gdybym ich nie poinformowała pisemnie, że rezygnuję...?
zabkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-01, 21:08   #38
raiseweapon
Przyczajenie
 
Avatar raiseweapon
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
GG do raiseweapon
Dot.: TEB Edukacja

Cytat:
Napisane przez zabkaa89 Pokaż wiadomość
Hej, zapisałam się we wrześniu do szkoły Teb edukacja w Ostrowie wlkp. ale musze zrezygnować. W mojej umowie nie ma podanej konkretnej daty (czyli do 31 sierpnia) pewnie dlatego że zarwałam ją miesiąc poźniej. Czy teraz chcąc odstąpić od umowy (bo wiem, że muszę sporządzić jeszcze pismo) będę ponosic jakies koszty? Z tego co jest tam napisane, koszty miałabym gdybym ich nie poinformowała pisemnie, że rezygnuję...?
Witaj ,
Co skłoniło Cię by zrezygnować? Ja właśnie stoje przed wyborem czy wybrać szkołę policealną na kierunku podobno ( za darmo ) i mieć jakis zawód .
raiseweapon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-02, 13:51   #39
zabkaa89
Przyczajenie
 
Avatar zabkaa89
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 7
Dot.: TEB Edukacja

Dzisiaj sie okazało, że w Teb edukacji musze zapłacić karę za to, że rezygnuję 305 zł! Byłoby jeszcze wiecej gdybym nie wpłaciła pierwszej raty. A gdybym chciała zrezygnować pisząc pismo z wypowiedzeniem umowy to powiedzieli mi że nawet 1000zł! Odradzam, tą szkołę. Polecam za to Cosinusa we Wrocławiu, żadnych kosztów i wiedza przekazana w rzetelny sposób... Chciałam zaoszczędzić na kosztach dojazdu, a już mi sie to wszystko przedraża ;/
zabkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 12:21   #40
nataliaaa_r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7
Dot.: TEB Edukacja

hej wszystkim, czy znajdę kogoś, kto zapisuje się do szkoły TEB w Krakowie na kier. technik dentystyczny w systemie dziennym od lutego 2014?
nataliaaa_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 11:35   #41
kasia_088
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Dot.: TEB Edukacja

Problem kar jest ogólnie znany w każdej instytucji, większość osób podpisuje co im się pod nos podsunie nie czytając. Więc co do kar to akurat tylko i wyłącznie pretensje do siebie. Poziom nauczania jak koleżanka wyżej pisała, nie szkoła a wykładowcy wyznaczają poziom. Ale przyznam że nie spotkałem się z opiniami wykładowców, że byli nie kompetentni. Niektórzy może mieli jakieś wady wymowy, albo wyglądali jak z minionej epoki, ale wiedzę przekazywali fachowo. Budynek szkoły w Gdańsku przy dmowskiego może jest stary ale w środku wysoki standard, łazienki ładne, czyste, pachnące, sale wyposażone w profesjonalny sprzęt. Ja ogólnie wspominam szkołę na +
kasia_088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-07, 16:13   #42
simplyred
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z Polski :)
Wiadomości: 14
Dot.: TEB Edukacja

Hej . Póki co oddział w Krk wzbudza pozytywne wrażenie, choć wiadomo - szkoła wyższa to to nie jest .
Zdecydowałam się osobiście zapisać (niestety nie na żaden z kierunków który wymieniły poprzedniczki), bo usłyszałam pozytywne opinie o samej szkole i o oddziale w mniejszym mieście. Sama organizacja kierunku, i dokładny opis to też+. A zawód po 2 latach, też miałam złudne wrażenie że po roku w innej szkole miałabym zawód i na szczęście to zweryfikowałam. Mam nadzieję, że wiele mnie nie zaskoczy, a jeśli już to może pozytywnie :P
Do uzyskania zawodu jestem zdeterminowana, tylko martwi mnie trochę że może być intensywnie (kier. medyczny), skoro dostałam info o trzydniowym trybie nauki - zaocznej - w dodatku co tydzień... I lekkie "parcie" na obecności
simplyred jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 04:04   #43
smerfna11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 175
Dot.: TEB Edukacja

Mam pytanie do osób, które robiły badania do zaświadczenia od lekarza medycyny pracy na kierunek technik farmaceuta - jakie to były badania? czy szkoła zwracała za te badania pieniądze?

I czy komuś udało się rozwiązać umowę bez płacenia kary?

Zapisałyśmy się kilka dni temu z koleżanką i coraz bardziej mamy mieszane uczucia. Co prawda czytałam umowę przed podpisanie, ale dopiero po naszły mnie wątpliwości.. rozumie , że chcą się zabezpieczać, ale co w sytuacji gdy po semestrze ktoś stwierdzi, że to nie dla niego albo był chory?
Sytuacja z lekarzem jeszcze bardziej mnie negatywnie nastawia. Szkoła wydaje skierowanie, ale z żadną przychodnią nie ma podpisanej umowy. Czy to nie szkoła powinna płacić za te badania?

Sama nie wiem już co o tym myśleć. To jedyna szkoła, w której jest taki kierunek, ale jeśli już są takie nieścisłości na początku, to ja nie wiem..
smerfna11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-14, 18:59   #44
Pyrola rotundifolia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z leśnych bagien.
Wiadomości: 268
Dot.: TEB Edukacja

Jestem zadowolona chodzę na asystentkę stom ale zapisałam się też inny medyczny mało popularny kierunek. Bardzo podobają mi się sale są dobrze wyposażone (KRK). Zajęcia teoretyczne są w mniejszości wplatane w praktyczne. Simplyred ja też będę miała zajęcia co tydzień w piątek sobotę i niedzielę to się nazywa tryb stacjonarny weekendowy. I nie mogę się doczekać pierwszych zajęć
Pyrola rotundifolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 08:02   #45
simplyred
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z Polski :)
Wiadomości: 14
Dot.: TEB Edukacja

Nooo.. to chyba już w piątek ;-)?
Ja na rozpoczęciu dostałam tylko rozkład z przedmiotami i godzinami, bez dat "zjazdów"- tak się zastanawiam, czy co tydzień i czy przedmioty zmienią się dopiero po semestrze. I po którym semestrze są praktyki...

smerfna11, trochę mnie zdziwiło, że nie dostałaś adresów miejsc, gdzie możesz się przebadać za darmo...
O rozwiązywaniu wiem tyle, że płaci się i to nie mało :/ na kierunku płatnym. Ale na logikę biorąc, to jeśli ktoś jeszcze nie był nawet na 1-szym zjeździe...
simplyred jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 09:03   #46
Pyrola rotundifolia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z leśnych bagien.
Wiadomości: 268
Dot.: TEB Edukacja

Cytat:
Napisane przez simplyred Pokaż wiadomość
Nooo.. to chyba już w piątek ;-)?
Ja na rozpoczęciu dostałam tylko rozkład z przedmiotami i godzinami, bez dat "zjazdów"- tak się zastanawiam, czy co tydzień i czy przedmioty zmienią się dopiero po semestrze. I po którym semestrze są praktyki...

smerfna11, trochę mnie zdziwiło, że nie dostałaś adresów miejsc, gdzie możesz się przebadać za darmo...
O rozwiązywaniu wiem tyle, że płaci się i to nie mało :/ na kierunku płatnym. Ale na logikę biorąc, to jeśli ktoś jeszcze nie był nawet na 1-szym zjeździe...
ja też dostałam bez dat czyli co tydzień, dostałam też siatkę godzin z przedmiotami czego ile w danym semestrze. Mnie praktyki czekają po 4 bo na asystentce miałam po drugim.
tak zaczynam zajęcia od tego piątku oraz od jutra.
Pyrola rotundifolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 21:03   #47
aneta19999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9
Dot.: TEB Edukacja

a mogę wiedzieć w jakim mieście zapisałaś się do szkoły? Bo ja również zapisałam się do TEB Edukacja na technika farmacji w Rzeszowie. I szczerze powiem nie dokońca jestem pewna czy sobie poradze na tym kierunku .I przeraża mnie ta umowa . Według mnie jest bezsensu , bo niby czemu mam płacić za cały semestr jak np bede na 2 zajęciach?? Teraz wydaje mi się że popełniłam życiowy błąd zapisując się do tej szkoły...
aneta19999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 13:53   #48
Marle28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2
Dot.: TEB Edukacja

witam czy ktos chodzil do tebu na opiekunke dziecieca?
Marle28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 08:00   #49
simplyred
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z Polski :)
Wiadomości: 14
Dot.: TEB Edukacja

Marle28 pytaj o co zechcesz ;-)
simplyred jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-07, 12:07   #50
koolorowana
Zakorzenienie
 
Avatar koolorowana
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 6 670
Dot.: TEB Edukacja

Hej ja zapisałam się teraz na fotografię w tej szkole w Kielcach , czy ktoś był na fotografii? i jak ?
koolorowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-11, 10:07   #51
WildThing
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 377
Dot.: TEB Edukacja

Odgrzebałam temat...
Ja zapisałam się do TEB tylko elektronicznie, nie podpisywałam nic na piśmie, nie wysyłałam dokumentów, a parę dni temu przyszło mi wezwanie do zapłaty...
Jestem wściekła, bo czuję się jakby mnie po prostu chciano okraść!
Mam pretensje również do siebie - nie doczytałam, że zapis online jest równoznaczny z podjęciem nauki... Ale z kolei na drugiej stronie jest, że PO zapisie następuje podpisanie umowy. Czyli jedno przeczy drugiemu...
Jakim cudem w ogóle można zapisać się do szkoły elektronicznie bez dostarczenia niezbędnych dokumentów?! Czy to oznacza, że równie dobrze mogłabym nie skończyć szkoły średniej i zdobyć technika?! Tak teraz działają szkoły prywatne jak dopadł je niż?
No po prostu załamałam się...
WildThing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-11, 13:51   #52
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: TEB Edukacja

Cytat:
Napisane przez WildThing Pokaż wiadomość
Odgrzebałam temat...
Ja zapisałam się do TEB tylko elektronicznie, nie podpisywałam nic na piśmie, nie wysyłałam dokumentów, a parę dni temu przyszło mi wezwanie do zapłaty...
Jestem wściekła, bo czuję się jakby mnie po prostu chciano okraść!
Mam pretensje również do siebie - nie doczytałam, że zapis online jest równoznaczny z podjęciem nauki... Ale z kolei na drugiej stronie jest, że PO zapisie następuje podpisanie umowy. Czyli jedno przeczy drugiemu...
Jakim cudem w ogóle można zapisać się do szkoły elektronicznie bez dostarczenia niezbędnych dokumentów?! Czy to oznacza, że równie dobrze mogłabym nie skończyć szkoły średniej i zdobyć technika?! Tak teraz działają szkoły prywatne jak dopadł je niż?
No po prostu załamałam się...
Po prostu obowiązek zapłaty pojawia się w momencie zapisu online.
Chyba że regulamin mówi inaczej - musisz przeczytać.

A zdobycie technika na pewno musi być poprzedzone egzaminami, więc nie dopowiadaj sobie, że zapłata wystarczy.

Przeanalizuj dokładnie regulamin i sprawdź, czy popełnili gdzieś błąd. Jeśli nie, to błąd leżał po Twojej stronie, nie mogą odpowiadać za to, że czegoś nie przeczytałaś lub źle zrozumiałaś...
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 08:20   #53
simplyred
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z Polski :)
Wiadomości: 14
Dot.: TEB Edukacja

Rozumiem Cię, ja z kolei musiałam wypisać się ze względu na podjęcie studiów, przed pierwszym zjazdem (dokładnie 3.10) a i tak będę płacić za nieobecność na zajęciach w październiku. Żeby było "ciekawiej", nie dostałam jeszcze potwierdzenia wypisu (nie sporządzili kopii dla mnie), więc nie mam gwarancji, że zarejestrowali moje podanie . Teraz muszę pilnować, żeby nie doliczyli mi listopada albo i całego semestru, bo o różnych przypadkach słyszałam, nawet takich, że ktoś płacił za cały rok, mimo, że "tylko się zapisał...
simplyred jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 09:12   #54
Marle28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2
Dot.: TEB Edukacja

Witam ja chodze do Tebu to juz moj drugi kierunek ogolnie jestem zadowolona fajnie nauczyciele
Marle28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 09:24   #55
WildThing
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 377
Dot.: TEB Edukacja

Ufff na szczescie skonczylo sie tylko na strachu - popelnili blad.
WildThing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 20:55   #56
istari777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Dot.: TEB Edukacja

Dziwie się, że tak łatwo godzicie się na te kary umowne i nie kierujecie sprawy do sądu na drodze cywilnej.
Wczoraj odebrałem telefon od miłej pani z sekretariatu od której dowiedziałem się, że została naliczona kara umowna za nieobecność na zajęciach w miesiącu Październiku. Bardzo mocno się zdziwiłem, ponieważ przy podpisywaniu umowy pani z sekretariatu nawet się nie zająknęła o karze umownej. Może zapomniała, zdarza się
Zapisałem się na kierunek Opiekuna Medycznego we Wrześniu. Ale nie mając przy sobie świadectwa ukończenia szkoły średniej napisałem tylko oświadczenie, że świadectwo doniosę do 20 września. W międzyczasie dostałem się na drugi kierunek studiów i postanowiłem nie donosić świadectwa myśląc swojej naiwności, że bez otrzymania świadectwa i ważnych badań lekarskich wykreślą mnie z listy słuchaczy. Przeliczyłem się, przyjęli mnie nawet bez świadectwa. Takiego kuriozum jeszcze nie widziałem swoim życiu by kogoś przyjęli do szkoły policealnej na przysłowiową "gębę" bez niezbędnych dokumentów. Dzisiaj byłem w sekretariacie złożyć rezygnację i przy okazji złożyłem podanie do Pani dyrektor oddziału o umorzenie kary umownej. Pożyjemy zobaczymy, mam nadzieję na polubowne rozwiązanie całej sprawy.
istari777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 12:51   #57
WildThing
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 377
Dot.: TEB Edukacja

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
A zdobycie technika na pewno musi być poprzedzone egzaminami, więc nie dopowiadaj sobie, że zapłata wystarczy.
Oczywiście, że należy zdać egzamin - ale to chyba bezprawne, skoro idziesz do "szkoły POlicealnej", a nie masz liceum ukończonego (no bo skoro nie trzeba świadectwa to każdy, nawet po podstawówce, do takiej szkoły pójść by mógł).
WildThing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 12:59   #58
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: TEB Edukacja

Cytat:
Napisane przez WildThing Pokaż wiadomość
Oczywiście, że należy zdać egzamin - ale to chyba bezprawne, skoro idziesz do "szkoły POlicealnej", a nie masz liceum ukończonego (no bo skoro nie trzeba świadectwa to każdy, nawet po podstawówce, do takiej szkoły pójść by mógł).
Do egzaminów długa droga i do tego czasu na pewno doprosiliby się doniesienia świadectwa.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 01:19   #59
beaton
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3
Dot.: TEB Edukacja

A czy ktoś pracował może w TEB? Zastanawiam się czy gdyby coś zmieniło się w moich dotychczasowych planach to czy warto tam składać CV?
beaton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 14:20   #60
I_z_a_
Przyczajenie
 
Avatar I_z_a_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 27
Dot.: TEB Edukacja

SIMPLYRED czy Ty uczysz się w TE na kiedunku opiekunki dziecięcej? Jeśli tak to w jakim mieście i czy mogła byś opowiedzieć co nieco o zajeciach i w ogole podac jakies info ktore warto wiedziec. Chcialabym sie zapisac w tym roku na taki kierunek.
Pozdrawiam
__________________
Bo odnaleźć swoją życiową drogę ...
... to odnaleźć klucz do szczęścia.
I_z_a_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-02 01:16:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:15.