upiecie welonu-pomocy!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-22, 01:53   #1
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee

upiecie welonu-pomocy!!!


Hej dziewczyny
dzis mialam bojowe zadanie do wykonania a mianowicie kupno welonu.Wymarzylam sobie krociutki (30-35cm) bez zadnych perelek,swiecidelek,koron ek,gladki ciety bez obszyc.Wscieklam sie,bo w salonach chca kupe kasy,a to tylko kawalek tiulu,wiec wymyslilam ze sama sobie zrobie,tym bardziej ze tiul kosztuje grosze.No i jest male ale.....jak go przymocowac do grzebienia? Mam male wyobrazenie jak to zmajstrowac,ale nie wiem czy sie sprawdzi.Probowalam tez podpatrzec w sklepie,ale wiekszosc jest mocowana do wszechobecnych tiar,ktorych niecierpie.Dziewczyny jesli macie pomysly albo najlepiej zdjecia jak przytwierdzic taki welon do grzebienia bede bardzo wdzieczna) z gory dzieki w pozdrowki))
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 08:47   #2
ane3ka_l
Raczkowanie
 
Avatar ane3ka_l
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 203
GG do ane3ka_l
Dot.: upiecie welonu-pomocy!!!

Hej sunapee!
Faktycznie, ciężko znaleźć jakiekolwoek zdjęcia, tak, żeby pokazywały jak jest welon wykonany (jego mocowanie). Na ogół są to zdjęcia Pań przystrojonych w welony. Załączam Ci dwa zdjęcia - nie wiem czy w czymś pomogą. Ja osobiście mając już grzebień (nie wiem skąd wzięłaś taki przeźroczysty do welonu) po prostu przykleiłabym go jakąś "Kropelką" czy czymś takim. Może żeby zbytnio nie było widać tego klejenia na nie dokleiłabym jeszcze jakieś różyczki, coś w tym stylu.
Wiesz, jeszcze nie potkałam się z welonem na tiarze (przynajmniej w salonie). A te na grzebieniu chyba są zgrzewane razem z grzebieniem...
Ja mam inny problem - a mianowicie jak wpiąć welon, żeby trzymał się na mioch krótkich włosach. Ewentualnie co innego wpiąć we włosy.
Pozdrawiam i miłej zabawy.
No i oczywiście moje GRATULACJE!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gathered top.JPG (9,5 KB, 288 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hidden comb.JPG (9,2 KB, 204 załadowań)
ane3ka_l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 10:01   #3
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: upiecie welonu-pomocy!!!

welon moze byc z koła- wtedy wychodzi dwuwarstwowy, z polkola- jednowarstwowy, jest mocno namarszczony przy grzebieniu i przyszyty!
Moj jest 2 warstwowy i tak wlasnie wykonany
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 23:58   #4
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: upiecie welonu-pomocy!!!

ane3ka dzieki serdecznie za zdjecia poniewaz znam sie troszke na szyciu to wlasnie taka mialam koncepcje,aby go przymarszczyc i doszyc tasiemke,a potem wszystko razem do grzebienia.Taki zwykly przezroczysty grzebien kupilam w sklepie z akcesoriami do wlosow)uwierz mi,tu gdzie mieszkam(w stanach) wszystko opiera sie na tiarach,owszem zdarzaja sie welony na grzebieniach ale wtedy maja dodatkowe zdobienia,ktorych ja nie chce,a na zamowienie specjalnego juz nie mam czasu,stad ten pomysl samodzielnego wykonania.....ja chce zeby moj welon byl cieniutka mgielka,a tutejsze przewznie wygladaja jak klab tiulu przytwierdzony do biednej glowy panny mlodej))
Co do krotkich wlosow,to proponowalabym jakas delikatna opaske w kolorze bialym (wiem ze opaska nie brzmi zachecajaco,ale pogrzeb w zagranicznych portalach slubnych,niektore sa na prawde eleganckie),albo moze jakis jeden duzy kwiat,mysle ze lilia wygladalyby pieknie.Zalezy czy masz wlosy krociutkie zupelnie czy lekko dluzsze,no i czy chcesz welon))
pozdrawiam i jeszcze raz dzieki za zdjecia))
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-23, 00:27   #5
ane3ka_l
Raczkowanie
 
Avatar ane3ka_l
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 203
GG do ane3ka_l
Dot.: upiecie welonu-pomocy!!!

Sunapee,
Ja dziekuje za rade. Pokusilam sie i zamiescilam moje zdjecie. Zameczam tym tematem juz na forum Moje wlosy sa bardzo krotkie (teraz odrosly ciutke, bo nie byly obcinane okolo miesiaca). Welon jednak sie na nich tzryma, bo sprawdzalam.
Co do amerykanskich welonow, faktycznie wygladaja jak duza kulka tiulu. Te, ktore ja przymierzalam sa bardzo delikatne. Podobaja mi sie. Jakbys znalazla jakies fotki z opaskami to z checia zobacze.
Pozdrowka!
ane3ka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ane3ka.jpg (23,1 KB, 176 załadowań)
ane3ka_l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-23, 12:53   #6
DJ_cZaRnA
Raczkowanie
 
Avatar DJ_cZaRnA
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 286
GG do DJ_cZaRnA
Dot.: upiecie welonu-pomocy!!!

Hmm... najlepiej do pomarszczonego już tiulu doszyć taką cienką aksamitkę i wtedy to dokleić do grzebienia, gdyż przyklejenie tiulu może dostarczyć trochę trudności.
DJ_cZaRnA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-23, 22:05   #7
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: upiecie welonu-pomocy!!!

o rany ale śliczna jestes!
Ja wielbicielka krótkich fryzur zapusciłam włoski na swoj slub z racji wlasnie mocowania welonu, a poniedz. po slubie obciełam. Chyba sie skuszę jeszcze krócej ja zobaczyłam twoją fryzurkę.Super!
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-25, 15:29   #8
mary209
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2
Dot.: upiecie welonu-pomocy!!!

Sposób na sprytne wpięcie welonu w krótkie włosy pokazano tutaj: http://www.veilshop.com/index.asp?Pa...n=Custom&ID=31
mary209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 22:19   #9
ane3ka_l
Raczkowanie
 
Avatar ane3ka_l
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 203
GG do ane3ka_l
Dot.: upiecie welonu-pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez mary209
Sposób na sprytne wpięcie welonu w krótkie włosy pokazano tutaj: http://www.veilshop.com/index.asp?Pa...n=Custom&ID=31
Mary!
Wielkie dzieki . Takie zdjecia zapewne pomoga nie tylko mnie. Wielka buzka
ane3ka_l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 15:39   #10
monis1981
Raczkowanie
 
Avatar monis1981
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: usa, jacksonville, florida
Wiadomości: 355
GG do monis1981
Dot.: upiecie welonu-pomocy!!!

sunpae zrobienie wlonu nie jest ciezkie naprawde
ja zrobilam 2 na wlasny slub, jeden do bioder drugi na jakies 2 metry oba zakonczone na krawedzi, jeden z aplikacjami z perelek i krysztalkow drugi ten dlugi od czubka glowy do dolu tak jakby rozsypane krysztalki i na wysokosci pasa duza krysztalkowa aplikacja pieknie sie mieniaca i pod ta aplikacja zebralam troske materialu zeby sie ladnie welon ukladal
doszycie welonu do grzebyka jest najprostsze(obydwa gzrebyki tez ozdabialam chociaz mozesz kupic gotowe nie drogo w claire's)
najgorsze jest wyciecie welonu z tym bylo najwiecej pracy bo musi byc rowno itd, zdobienie welonu malenkimi krysztalkami swarowskiego bylo zmudne i zajelo mi z 5 dni ale warto bylo bo ten sam welon ktory zrobilam w salonie kosztowal 600$
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg (734).JPG (121,6 KB, 198 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg (928).JPG (79,1 KB, 190 załadowań)
monis1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 16:49   #11
olkao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 341
Dot.: upiecie welonu-pomocy!!!

2005-07-22 09:47ane3ka_lJa mam inny problem - a mianowicie jak wpiąć welon, żeby trzymał się na mioch krótkich włosach. Ewentualnie co innego wpiąć we włosy.
Pozdrawiam i miłej zabawy.
No i oczywiście moje GRATULACJE!!!co do upiecia na krotkich wlosach to mialam ten sam problem ale znalazlam strone jak to zrobic jak tylko ja znajde to ci dam tu link sposob wyprobowalam osobiscie i az do oczepin trzymal sie idealnie
olkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-10, 16:53   #12
olkao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 341
Dot.: upiecie welonu-pomocy!!!

łe nie doczytalam watku do konca, tak tak link od mary209 to ten sposob wlansie ja wyprobowalam osobiscie. ane3ka - to na prawde genialnyt sposob, jedyne co to musisz pamietac zeby ci te kiteczki rowiazali z gumek tuz po oczepinach bo smiesznie odstaja
olkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 21:25   #13
ane3ka_l
Raczkowanie
 
Avatar ane3ka_l
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 203
GG do ane3ka_l
Dot.: upiecie welonu-pomocy!!!

Dzięki serdeczne. Jak na razie zastanawiam się nad welonem lub inną ozdobą. A włosy sobie rosną. Myślę, że do kwietnia urosną na tyle, że już nie będę potrzebować tych "sztuczek". Ale dzieki wielkie! Jak się zdenerwuje na włosy to może jeszcze się przyda
ane3ka_l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 05:54   #14
iwona.sz2403
Raczkowanie
 
Avatar iwona.sz2403
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 203
GG do iwona.sz2403
Dot.: upiecie welonu-pomocy!!!

tutaj jest nawet tani welon http://www.sklep.kozle.com/product_i...products_id=75
iwona.sz2403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:06.