Partner dochodzi zbyt szybko - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-04-20, 19:38   #1
Lenan2005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-04
Wiadomości: 1

Partner dochodzi zbyt szybko


Hej, od niedawna jestem z moim chłopakiem i dopiero zaczęliśmy wspólne życie seksualne, wszystko jest super jedyny problem jest w tym że chłopak dochodzi w przeciągu 30 sekund max minuta, nie jest to dla mnie duży problem bo po takiej sytuacji zadowala mnie ręcznie lub oralnie ale dla niego jest to powodem frustracji, ma to miejsce zarówno przy seksie jak i przy robieniu loda, chłopak miał wcześniej dziewczynę i jest doświadczony seksualnie i nigdy wcześniej nie doszedł wcześniej niż 10/15 minut a z reguły dłużej, próbował masturabacji rano przed naszym spotkaniem ale i tak dochodzi strasznie szybko, w momencie gdy zrobiłam mu loda drugi raz praktycznie od razu po pierwszym razie przyjemność trwała około 5 minut więc nie najgorzej ale gdy minęła przykładowo godzina chłopak znów dochodził po 30 sekundach, tłumaczy że poprostu bardzo mu się podobam i mam duże umiejętności ale i tak jest to dla mnie dziwne, macie jakieś pomysły co mogłoby pomóc?
Lenan2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-20 20:38:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:13.