Zbyt późno. - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-06, 15:00   #1201
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Zbyt późno.

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
a wiesz, że tym razem nie? miałam szczerą, naiwną nadzieję, że się nie obrazi.
To nie było możliwe. Toć on jest bardziej przewrażliwiony na punkcie seksu niż wojująca, niedobzykana feministka, żądna krwi i odwetu za tysiące lat upokorzeń.
Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
jest w tym jakaś chora perwersja. to pewnie instynkt, bo przecież nie decyzja.
To już chyba naturalne. Jest mysz, lata po okolicy, piszczy i robi zamieszanie, to nawet jak kot niegłodny to nie wytrzyma.
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 15:10   #1202
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Zbyt późno.

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
To nie było możliwe. Toć on jest bardziej przewrażliwiony na punkcie seksu niż wojująca, niedobzykana feministka, żądna krwi i odwetu za tysiące lat upokorzeń.
mądry polak po szkodzie. nie mniej jednak me uczucia były szczere

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
To już chyba naturalne. Jest mysz, lata po okolicy, piszczy i robi zamieszanie, to nawet jak kot niegłodny to nie wytrzyma.
mój kot zawsze pójdzie zapolować może też tak mam? eh, z jednej strony to jego jęczenie, z drugiej - ja serio lubię pomagać ludziom. tak produktywnie. i z chęcią bym i jemu pomogła, bo nie mam przecież żadnej korzyści ani radochy z tego, że cierpi. z wyimaginowanego powodu, ale cierpi. no ale jak on woli jęczeć, to co zrobisz? nic nie zrobisz.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 15:11   #1203
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 561
Dot.: Zbyt późno.

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
ew. ból jąder, ale to błogi ból.
Kto Ci tak powiedział?
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 15:22   #1204
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Zbyt późno.

Cytat:
Napisane przez af096d25f0cf772bc51ba27de bbec984bc7420f7 Pokaż wiadomość
Kto Ci tak powiedział?
Zev, sarkazm
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 15:33   #1205
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Zbyt późno.

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
mój kot zawsze pójdzie zapolować może też tak mam? eh, z jednej strony to jego jęczenie, z drugiej - ja serio lubię pomagać ludziom. tak produktywnie. i z chęcią bym i jemu pomogła, bo nie mam przecież żadnej korzyści ani radochy z tego, że cierpi. z wyimaginowanego powodu, ale cierpi. no ale jak on woli jęczeć, to co zrobisz? nic nie zrobisz.
Moja nie. Polowanie to plebejskie rozrywki są, a cesarzowa się takimi nie splami. Chyba, że zobaczy kociątko to jej się żądza mordu włącza i nie spocznie póki nie zagryzie. No, odkąd skończyła 300 lat to wyluzowała, ale jak kiedyś urządziła polowanie na kocięta u sąsiadów, to nie mogłam diablicy złapać, a jednocześnie trzy uciekające w różnych kierunkach kotki osaczała.
Też nie przepadam za małymi... wszystkim.
I lubię pomagać ludziom, czemu nie, ale pastwić się też lubię, a jemu z "pokrzepiających" tekstów i Twoich wspomnień erotycznych i tak nic dobrego nie przyjdzie.
& przecież wiesz, że nie cierpi najbardziej ten, kto ma dla tego najbardziej perswazyjne i rzeczowe uzasadnienia.

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
Zev, sarkazm
Weź Ty to za każdym kolejnym razem sygnalizuj, dodając słowo "bazinga!", bo nieobiektywne i tendencyjne wrażenie, że Twój sarkazm jest jeszcze bardziej niezrozumiały niż mój.

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
myślę, że wiele Cię ominęło - nieplanowana ciąża w wieku 18 lat, problemy z rodzicami, którzy nie akceptują partnera czy orientacji seksualnej, zakazują wychodzenia z domu. i tak dalej i tak dalej.
To też był sarkazm, czy Ty tak serio?
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 15:35   #1206
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Zbyt późno.

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Moja nie. Polowanie to plebejskie rozrywki są, a cesarzowa się takimi nie splami. Chyba, że zobaczy kociątko to jej się żądza mordu włącza i nie spocznie póki nie zagryzie. No, odkąd skończyła 300 lat to wyluzowała, ale jak kiedyś urządziła polowanie na kocięta u sąsiadów, to nie mogłam diablicy złapać, a jednocześnie trzy uciekające w różnych kierunkach kotki osaczała.
nieee, wszystko, co lata, rusza się, oddycha i nie jest pańcią trzeba ukatrupić. inaczej honor stracony.

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Też nie przepadam za małymi... wszystkim.
sra toto. i strasznie butne.

chociaż dzieci lubię, bo uwielbiam ich mądrości

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
I lubię pomagać ludziom, czemu nie, ale pastwić się też lubię, a jemu z "pokrzepiających" tekstów i Twoich wspomnień erotycznych i tak nic dobrego nie przyjdzie.
tu ogólnie nic dobrego nie przyjdzie, dopóki pan piękny nie pójdzie do specjalisty.

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
& przecież wiesz, że nie cierpi najbardziej ten, kto ma dla tego najbardziej perswazyjne i rzeczowe uzasadnienia.
śmiem twierdzić, że zwykle Cię rozumiem, ale tu mnie przerosłaś

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Weź Ty to za każdym kolejnym razem sygnalizuj, dodając słowo "bazinga!", bo nieobiektywne i tendencyjne wrażenie, że Twój sarkazm jest jeszcze bardziej niezrozumiały niż mój.

jestem tak sarkastyczna, że ludzie myślą, że mówię na serio i biorą mnie za idiotę. sama nie wiem, czy to epic win czy epic fail.

btw - Sheldon zaruchał! a wcześniej nie ruchał. i jaki szczęśliwy i spełniony jest!
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 15:51   #1207
TenGorszy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 408
Dot.: Zbyt późno.

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Zaznaczyłeś dość wyraźnie swoje nawoływania. Już cytowałam. Żadnego zaznaczenia, że to "rzadka subtelność" nie było.
Cytat:
Napisane przez TenGorszy Pokaż wiadomość
Czasem to element gry, skrabie. A jak rozróżnić? Trochę komunikacji niewerbalnej. Ale mówienie tego komuś takiemu jak Ty jest niebezpieczne, bo z rzadkich subtelności robisz rutynową masakrę. Nieważne. Nieważne. Zignoruj.
Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Czyli do tego gromu Twoich zalet dochodzi jeszcze plotkarstwo i niedyskrecja. Łał.
Moja znajoma chętnie się chwali swoim sukcesem. Zrobiła kurs dietetyczny i ma zamiar otworzyć gabinet i pomagać ludziom z podobnym problemem. Cieszyłaby się, że ją poleciłem.

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
A założenie, że średnia wieku na tamtym wątku to 20 lat wziąłeś sobie ze zwyczajowego źródła w dole pleców?
Z treści.
TenGorszy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-06, 15:59   #1208
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Zbyt późno.

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
chociaż dzieci lubię, bo uwielbiam ich mądrości
Dziwaki dostarczają podobnych przyjemności, a nie trzeba ich przewijać.
Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
tu ogólnie nic dobrego nie przyjdzie, dopóki pan piękny nie pójdzie do specjalisty.
Nie piękny, tylko Śliczny!
Tak mi w myślach ładnieje z każdą kolejną napisaną głupotą albo chamskim tekstem. Odkąd podzielił się tą nowatorską teorią o pochwach, które mają wszystko co chcą i jedyne o co muszą dbać to atrakcyjność własnej dupy zrobił się po prostu prześliczny, żebym nie zapomniała, że powinnam jak człowieka traktować.
Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
śmiem twierdzić, że zwykle Cię rozumiem, ale tu mnie przerosłaś
Oj tam. Bo mi jakaś dziwna forma stylistyczna wyszła.
O to mi chodziło, że ktoś, kto złamie jedną nogę niekoniecznie jest mniej nieszczęśliwy niż ktoś, kto złamał dwie. Chociaż, żeby to porównanie było zrozumiałe dla wszystkich, powinnam to chyba wyłożyć na grubych babach.
Zresztą to i tak nieistotne, bo on sobie tym rozdziewiczeniem przekrzykuje coś innego, ale to chyba on powinien na to wpaść, a nie ja.

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
jestem tak sarkastyczna, że ludzie myślą, że mówię na serio i biorą mnie za idiotę. sama nie wiem, czy to epic win czy epic fail.
A jakie masz odczucia?
Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
btw - Sheldon zaruchał! a wcześniej nie ruchał. i jaki szczęśliwy i spełniony jest!
Spoiler alert?!
Ja widziałam, ale przez durne youtube, bo nawet 7 sezonu jeszcze nie widziałam, o 9 nie wspominając. Chamstwo.


---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

Cytat:
Napisane przez TenGorszy Pokaż wiadomość
Moja znajoma chętnie się chwali swoim sukcesem. Zrobiła kurs dietetyczny i ma zamiar otworzyć gabinet i pomagać ludziom z podobnym problemem. Cieszyłaby się, że ją poleciłem.
A, ona z tych. Jak rozkręca biznes, to najpewniej nie mówi prawdy.
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 16:18   #1209
TenGorszy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 408
Dot.: Zbyt późno.

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
A, ona z tych. Jak rozkręca biznes, to najpewniej nie mówi prawdy.
Teraz ją obrażasz, nie wiem na jakiej podstawie. To żona mojego najlepszego kumpla. Znam ich od lat. Od lat miała bardzo poważny problem z wagą, sytuacja wydawała się beznadziejna. Ale nie poddawała się i szukała rozwiązania. Czytała, eksperymentowała, chodziła do lekarzy, pisała do różnych dietetyczek, chodziła na kursy i w końcu coś zaczęło działać. W ciągu paru miesięcy schudła tak, że gdyby nie twarz, nie rozpoznałbym jej na ulicy. Wiem jak było jej ciężko przez te lata, bo z nią i z nim rozmawiałem o tym od lat. Zapracowała sobie na sukces. Nie ma innego zawodu, więc postanowiła spróbować pracować jako dietetyczka, szczególnie że ma się czym podzielić. O mnie możesz sobie pisać co chcesz, ale nie oceniaj w tak cyniczny sposób moich znjaomych, o których nie wiesz zupełnie nic.

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

To było bardzo poniżej Twojego poziomu, adeedra.

Edytowane przez TenGorszy
Czas edycji: 2016-01-06 o 16:17
TenGorszy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 16:24   #1210
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Zbyt późno.

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Dziwaki dostarczają podobnych przyjemności, a nie trzeba ich przewijać.
ale im zwykle bardziej śmierdzi z ust i nie są tak uroczy.

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Nie piękny, tylko Śliczny!
Tak mi w myślach ładnieje z każdą kolejną napisaną głupotą albo chamskim tekstem. Odkąd podzielił się tą nowatorską teorią o pochwach, które mają wszystko co chcą i jedyne o co muszą dbać to atrakcyjność własnej dupy zrobił się po prostu prześliczny, żebym nie zapomniała, że powinnam jak człowieka traktować.
zaiste było to objawienie. ja się patrzyłam chwilę w ekran, by pojąć bezmiar tego geniuszu, a naprawdę nieczęsto to robię.

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Oj tam. Bo mi jakaś dziwna forma stylistyczna wyszła.
O to mi chodziło, że ktoś, kto złamie jedną nogę niekoniecznie jest mniej nieszczęśliwy niż ktoś, kto złamał dwie. Chociaż, żeby to porównanie było zrozumiałe dla wszystkich, powinnam to chyba wyłożyć na grubych babach.
Zresztą to i tak nieistotne, bo on sobie tym rozdziewiczeniem przekrzykuje coś innego, ale to chyba on powinien na to wpaść, a nie ja.
cóż, formą przerosłaś samą siebie, to Ci trzeba oddać. ale racja, cierpienie nie jest wprost proporcjonalne do obiektywnie zadanych szkód.

[QUOTE=adeedra;54030097]
A jakie masz odczucia?

mieszane.

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
[COLOR=Silver]Spoiler alert?!
Ja widziałam, ale przez durne youtube, bo nawet 7 sezonu jeszcze nie widziałam, o 9 nie wspominając. Chamstwo.

no nie przewidziałam, że Ty będziesz z czymś do tyłu! zarywaj noc i nadrabiaj, sezon w jedną noc można zrobić do piątku powinnaś być na bieżąco


Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
A, ona z tych. Jak rozkręca biznes, to najpewniej nie mówi prawdy.
autor jest tru, więc ma samych tru znajomych.

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Cytat:
Napisane przez TenGorszy Pokaż wiadomość
To żona mojego najlepszego kumpla.
tego, co to rzucił tekstem 'a ty znów bez baby?'


Cytat:
Napisane przez TenGorszy Pokaż wiadomość
To było bardzo poniżej Twojego poziomu, adeedra.
staramy się dorównać Tobie, niestety, z marnym skutkiem
ale się nie poddamy!
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 16:39   #1211
TenGorszy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 408
Dot.: Zbyt późno.

kahoko hino, jesteś najbardziej nędzną i bezmyślną osobą, jaką widziałem na tym forum.
TenGorszy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-06, 16:42   #1212
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Zbyt późno.

A ty się do czekasz bana, nareszcie
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 16:46   #1213
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Zbyt późno.

Rzadkie subtelności:
Cytat:
to często element gry, nawet plaskacz w twarz. Dziewczyna chce tego, ale musi stwarzać pozory
Cytat:
Facet zawsze musiał zaczepiać dziewczynę, a ona zawsze udawać niedostępną. DA SIĘ odróżnić te, które naprawdę tego nie chcą od tych, które tylko się droczą. I nie ma to znamion gwałtu. To raz. A dwa, że złapanie za tyłek jest ZAâ˜☠â˜☠â˜☠IŚCIE daleko od gwałtu.
Cytat:
Złapanie dziewczyny za dupę nie jest złe i niczym jej nie grozi. Leję na tych, którzy uważają inaczej.
Cytat:
Napisane przez TenGorszy Pokaż wiadomość
U mnie w podstawówce było to częścią dnia czterech chłopaków z dziewięciu, jacy byli w mojej klasie. Ja zazdrościłem, ale byłem o wiele zbyt nieśmiały.*
*- i jeszcze piszesz, że to była najlepsza podstawówka w okolicy.

& to nie chodzi o to, że ja nie rozumiem o co Ci chodzi.
Cytat:
Napisane przez TenGorszy Pokaż wiadomość
Teraz ją obrażasz, nie wiem na jakiej podstawie. To żona mojego najlepszego kumpla. Znam ich od lat. Od lat miała bardzo poważny problem z wagą, sytuacja wydawała się beznadziejna. Ale nie poddawała się i szukała rozwiązania. Czytała, eksperymentowała, pisała do różnych dietetyczek, chodziła na kursy i w końcu coś zaczęło działać. W ciągu paru miesięcy schudła tak, że gdyby nie twarz, nie rozpoznałbym jej na ulicy. Wiem jak było jej ciężko przez te lata, bo z nią rozmawiałem o tym od lat. Zapracowała sobie na sukces. Nie ma innego zawodu, więc postanowiła pracować jako dietetyczka, szczególnie że ma się czym podzielić. O mnie możesz sobie pisać co chcesz, ale nie oceniaj w tak cyniczny sposób moich znjaomych, o których nie wiesz zupełnie nic.
Wiem, że kilka razy w tym wątku napisałeś, że nie masz żadnych znajomych. Pootem się okazało cóż też miałeś przez to na myśli, ale to nieistotne.

Istotne jest to, że:
- nie wiesz na jakie schorzenie cierpi/ała żona-najlepszego-kumpla,
- nie podałeś żadnych szczegółów dotyczących tego na jakim etapie leczenia zaczęła chudnąć,
- nie podałeś bo ich nie znasz,
- mimo, że ich nie znasz postanowiłeś autorytarnie stwierdzić, że wiesz co jest jej największym problemem i jak go rozwiązać bo coś-gdzieś-kiedyś-gdzieś
(i nie widzisz, że to dokładnie to samo co sprzedawanie Ci radosnych historyjek o tym, jak to ktoś najpierw nie r*chał, a potem r*chał i było cacy),
- nikt Cię nie pytał o zdanie,
- masz do żony-najlepszego-kumpla tak wielki szacunek, że mówisz o niej "łatwiej byłoby ją przeskoczyć niż obejść"
(i nie, to nie jest stwierdzenie faktu, chamstwo to jest),

Ponadto:
1. Nie jesteś z nimi blisko, bo w przeciwnym wypadku nazwałbyś ich przyjaciółmi.
2. Nie jesteś z nimi blisko, bo niewiele wiesz o sprawie, bo się nie interesowałeś, bo miałeś to gdzieś i ją też.
3. Jeśli oni utrzymują z Tobą kontakt to tylko dlatego, że Cię nie znają bliżej - co znaczy, że Ty też ich blisko nie znasz, więc Twoje opinie są intuicyjne, a intuicji nie masz za grosz.
4. Jeśli facet jest Twoim kumplem akceptując taki Twój stosunek do jego żony, to ja bym się po nich nieskazitelności nie spodziewała. Jeśli nie akceptuje bo o nim nie wie (pkt. 1-3).
5. Poza tym - ja nie mówię, że mi to przeszkadza - ale jesteś krętacz i manipulant, z tego w jakiś sposób magicznie wynika, że Twoi znajomi to tacy porządni ludzie?

6. Nie wierzę i tyle. Ale nie martw się - bardziej w Twoją percepcję niż w to, że ona się umęczyła, bo na pewno ją to kosztowało mnóstwo wysiłku i cierpienia, schudnąć schudła, ale jak się rozkręca biznes to się mówi to, co ludzie kupią i chcą usłyszeć, albo się zwija biznes.

Cytat:
Napisane przez TenGorszy Pokaż wiadomość
To było bardzo poniżej Twojego poziomu, adeedra.
Nie Ty mi poziomy będziesz ustalał. Ja wiem, że próbujesz się uczyć od kolegów i zasłaniać wydumanymi atakami na jakąś Bogu ducha winną kobietę, której istnienie zupełnie mnie nie zaprząta, ale nie wychodzi Ci. To nadal jest cynizm ze specjalną i imienną dedykacją dla Ciebie.

Ty sam przyszedłeś do koła zakompleksionych, zagubionych, męskich pierdół na wizażu, którzy mają 99% kompleksów na punkcie wyglądu, żeby im powiedzieć, że pozbycie się ich jest „trywialnie łatwe”. Jeden z tych licznych momentów, kiedy padłam ze śmiechu.
Dla przypomnienia:
Cytat:
Uroda faceta jest cechą drugorzędną. Może co najwyżej pomóc, JEŚLI masz taki charakter/osobowość, jaką lubią kobiety. Jak nie masz charakteru/osobowości, to uroda sama za Ciebie nic nie zrobi.

Poza tym osiągnięcie dobrego wyglądu jest trywialnie łatwe, dlatego, że nie jest uzależnione od nikogo na zewnątrz, tylko od Ciebie. Sam ze sobą robisz co chcesz, więc możesz w kilka miesięcy, albo powiedzmy w rok lub dwa, w zależności od tego jak masakrycznie jesteś zapuszczony, zrobić tak, że będziesz wyglądał na plaży lepiej od 90% kolesi. A jak masz zakazany ryj, to tym lepiej.

Nie w wyglądzie jest rzecz.
Uroda w ogóle jest cechą drugorzędną. U obu płci. Nawet u kobiet posiadanie tak zakazanej mordy, z którą nie dałoby się absolutnie nic zrobić, i ani makijaż ani ciuchy by nie pomogły jest ekstremalnie trudne. Człowiek nieszczęśliwy brzydnie.
A osiągnięcie dobrego wyglądu nie jest trywialnie łatwe. W kompleksach dotyczących wyglądu nigdy nie chodzi o wygląd (o ile nie są to problemy klasy trwałych okaleczeń, którym nawet operacje plastyczne nie pomogą). To jest w głowie. Tylko w głowie. Oni też mają wbite do łbów jakieś bzdury, tylko myśl przewodnia inna.
Tak samo "trywialnie łatwe" jest w ich głowach Twoje życie, jak i ich problemy w Twojej. Wiódł ślepy kulawego.

Już pomijając to, że oni aktualnie nie mają ani wyglądu ani osobowości, a Ty im powiedziałeś, że nawet gdyby jedno mieli, to i tak nic by z tego nie wyszło (bo umysł zafiksowany na punkcie „jestem nieatrakcyjny” nie odbierze tego w inny sposób). Ale dobra… strzępię ozór, bo przecież nie zrozumiesz cudzego zafiksowania nie będąc w stanie dostrzec własnego.
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 17:14   #1214
TenGorszy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 408
Dot.: Zbyt późno.

Bardzo się mylisz co do moich znajomych. Liczyłem, że tym razem przyznasz się do błędu i przynajmniej nie będziesz brnąć. Nie masz racji. Ja nie będę dalej brnął i się tłumaczył. Powiem tylko tyle, że choć to jest mój najlepszy kumpel, to choć chciałbym, nie śmiem nazywać go swoim przyjacielem, bo myślę, że nie mam przyjaciół... Przyjaźń powinna być obustronna, a ja myślę, że nikt nie ma powodu potrzebować mnie jako przyjaciela... Dlatego nie mam prawa oczekiwać też od nikogo przyjaźni... Ale to oni pomagali mi w najcięższych chwilach, przyjeżdżali do mnie w środku nocy, zabierali do siebie, kiedy było źle. A jego żony z powodu pewnych późniejszych wydarzeń nie lubię, co nie zmienia faktu, że nie pozwolę jej (a teraz już ich) bezpodstawnie obrażać i że mam szacunek za to, co osiągnęła, szczególnie, że ja byłem przekonany, że nie zdoła tego zrobić. Niepotrzebna była ta Twoja "analiza" tego co ja o nich wiem i co oni o mnie. Nie będę Ci tutaj wszystkiego wykładał, nie widzę takiej potrzeby. Czasem trzeba odpuścić, naprawdę... Przykro mi, że napisałaś taki post

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

I nie napisałem, że znam wszystkie jej problemy, a to jest największy... nie wiem dlaczego coś takiego piszesz, adeedra... Wszystko, co zrobiłem, to dowiedziałem się, że hekate ma problemy z tarczycą i wagą i powiedziałem, że mam też znajomą, która miała też coś z tarczycą i że mogę dowiedzieć się szczegółów, bo wiem, że znalazła coś, co jej pomogło...

Coś się z Tobą stało, adeedra, niedobrego, nie wiem co... Wierzę, że to tylko gorsze dni + choroba, nie piszę tego z ironią, jest mi smutno. Bo atakujesz już na ślepo i naprawdę nie mając słuszności, czepiasz się do rzeczy, w których nie ma czego się czepić... a zawsze umiałaś oddzielić pewne rzeczy i czytać ze zrozumieniem...

echh

aż mi łzy poleciały
TenGorszy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 17:22   #1215
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Zbyt późno.

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
ale im zwykle bardziej śmierdzi z ust i nie są tak uroczy.
Kwestia osobistych preferencji.
Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
zaiste było to objawienie. ja się patrzyłam chwilę w ekran, by pojąć bezmiar tego geniuszu, a naprawdę nieczęsto to robię.
Ja musiałam zrobić kilka podejść i dopiero dziś rano po przebudzeniu w pełni to przetrawiłam.
Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
mieszane.
fail zatem.
Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
no nie przewidziałam, że Ty będziesz z czymś do tyłu! zarywaj noc i nadrabiaj, sezon w jedną noc można zrobić do piątku powinnaś być na bieżąco
Nie. Jak nie mam minimum pięciu sezonów do obejrzenia to mi się nie chce wciągać. Żeby mnie nie terroryzowali z czekaniem na kolejny odcinek, zresztą takie rozciąganie w czasie mnie drażni. Mnie przyjemniej przez miesiąc oglądać jedno zamiast się rozmieniać na drobne. Zresztą kolejka jest.
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 17:34   #1216
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Zbyt późno.

ten wątek przekracza wszelkie granice.

Nie ma też żadnej wartości merytorycznej związanej z problemem z pierwszego posta, a skutkuje tylko słownymi przepychankami, więc zostaje zamknięty.

__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-06 18:34:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:06.