nowy KALLOS LATTE? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-19, 22:44   #1
lovehermadly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16

nowy KALLOS LATTE?


Hej! zakupiłam ostatnio w warszawskiej hurtowni fryzjerskiej (czf.pl - polecam!) maskę Kallos Latte. Jednak jej opakowanie (teraz jest ono biało-fioletowe) i skład różni się od wszystkich zdjęć i infromacji dostępnych w internecie.

Czy któraś z Was, znająca się na rzeczy spojrzy na ten skład, i powie, czy to wciąż na pewno dobra odżywka, czy może skład się pogorszył?

agua, cetearyl alcohol, cetrimonium chloride, dipalmitoylethyl hydroxyethlymonium methosulfate, componente non allergenica del profumo, propylene glicol, benzyl alkohol, citric acid, peg-5 cocomonium methosulfate, methylchloroiso-thiazolinone, sodium glutamate, hydroxypropyltrimonium hydrolyzed casein, hydrolized milk protein, methylisothiazolinone, sodium cocoyl glutamate, hydroxypropyl guar hydroxypropyltrimonium chloride, 5-bromo-5-nitro-1,3-dioxane.

pozdrawiam
lovehermadly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 00:03   #2
agneshelene
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 343
Dot.: nowy KALLOS LATTE?

Nie wiem, czy pomogę, ale mam tą samą maskę do włosów (w biało-fioletowym opakowaniu) i po jakimś miesiącu używania powiem tak - bardzo dobrze nawilża, ale osobiście mam wrażenie, że jakby się "ścierała" z włosów po pewnym czasie, a przynajmniej w moim przypadku z końcówek. Włosy są miękkie przez jeden dzień, potem "siano" wraca...
agneshelene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 16:47   #3
lovehermadly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: nowy KALLOS LATTE?

dla mnie to nie ma znaczenia, bo włosy myję codziennie, ale wiem że wiele osób mówi, że trzeba robić przerwy w jej stosowaniu, bo włosy szybko się przyzwyczajają
lovehermadly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 18:32   #4
JuStYsCk2
Zadomowienie
 
Avatar JuStYsCk2
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 368
Dot.: nowy KALLOS LATTE?

coo? jak to? mam nadzieje, że skład zmienił sie tylko na lepsze
JuStYsCk2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 21:17   #5
lovehermadly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: nowy KALLOS LATTE?

Cytat:
Napisane przez JuStYsCk2 Pokaż wiadomość
coo? jak to? mam nadzieje, że skład zmienił sie tylko na lepsze
nie sądzę, spójrz na ostatni składnik, to jakaś potworna trująca chemia
lovehermadly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 10:30   #6
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: nowy KALLOS LATTE?

Cytat:
Napisane przez lovehermadly Pokaż wiadomość
nie sądzę, spójrz na ostatni składnik, to jakaś potworna trująca chemia
znasz sie na tym? oczywiscie czlowiek sie potwornie zatruje stosujac odzywke na wlosy maske z tym konserwantem


(tak, to ironia, nie dajmy sie zwariowac, konserwanty byly, sa i przez najblizsze dekady beda niezbedne w kosmetykach niejednorazowych
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 18:02   #7
bulinka_
Raczkowanie
 
Avatar bulinka_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 245
Dot.: nowy KALLOS LATTE?

czy mam rozumieć, że odżywka mimo zmiany składu nadal powinna korzystnie działać?? Zastanawiam się czy może w jakimś stopniu zaszkodzić włosom
bulinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-30, 18:22   #8
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: nowy KALLOS LATTE?

Cytat:
Napisane przez bulinka_ Pokaż wiadomość
czy mam rozumieć, że odżywka mimo zmiany składu nadal powinna korzystnie działać?? Zastanawiam się czy może w jakimś stopniu zaszkodzić włosom
zaszkodzic to na pewno nie, co najwyzej nie da zadnego efektu pielegnacyjnego, trzeba probowac na sobie
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 10:35   #9
lovehermadly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: nowy KALLOS LATTE?

haha, nie znam się, ale pytałam się kogoś kto się zna, nie jest to składnik bezpieczny. jest na samym końcu więc jest go mało, ale tak czy siak widać że tendencja zmiany składu tego produktu jest spadkowa...
lovehermadly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 17:31   #10
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: nowy KALLOS LATTE?

Cytat:
Napisane przez lovehermadly Pokaż wiadomość
haha, nie znam się, ale pytałam się kogoś kto się zna, nie jest to składnik bezpieczny. jest na samym końcu więc jest go mało, ale tak czy siak widać że tendencja zmiany składu tego produktu jest spadkowa...
Nie do końca. Jest teraz glikol propylenowy, a to bardzo fajny humektant. A określenie "potworna trująca chemia" jest jednak nieco na wyrost... Szczególnie, że chyba nikt nie zamierza tej maski jeść.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 12:09   #11
Heksacyjanek
Raczkowanie
 
Avatar Heksacyjanek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pokój Życzeń
Wiadomości: 427
GG do Heksacyjanek
Dot.: nowy KALLOS LATTE?

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Nie do końca. Jest teraz glikol propylenowy, a to bardzo fajny humektant. A określenie "potworna trująca chemia" jest jednak nieco na wyrost... Szczególnie, że chyba nikt nie zamierza tej maski jeść.
Wiesz co... No nie wiem. Ja, kiedy ją wącham, coraz częściej mam ochotę sięgnąć po łyżeczkę :P
__________________
Wtórnym analfabetom i ortograficznym ignorantom mówię stanowcze NIE!

Moje recenzje
Heksacyjanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-10, 14:27   #12
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: nowy KALLOS LATTE?

Cytat:
Napisane przez Heksacyjanek Pokaż wiadomość
Wiesz co... No nie wiem. Ja, kiedy ją wącham, coraz częściej mam ochotę sięgnąć po łyżeczkę :P
No dobrze, przyznaję, że zapach tego kosmetyku jest tak zachęcający, że różne myśli mogą się w głowie pojawić
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 13:48   #13
kasieni887
Wtajemniczenie
 
Avatar kasieni887
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 090
Dot.: nowy KALLOS LATTE?

kupialm dzis ta fioletowa biala w drogeri.. byly takie kolejki ze tylko zza ludzi zadarlam sie do sprzedawczyni ze chce ta maske (nie widzac jej) ona zapakowala zaplacilam i wyszlam, potem patrze i mysle kuurde co to?? wiec szybko do domu, na kwc i szukam a tam... 1 recenzja:/

macie ta maske?? mozecie o niej cos wiecej napisac..
__________________

kasieni887 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 20:22   #14
lovehermadly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: nowy KALLOS LATTE?

no myślę że nietrudno wywnioskować z mojego postu zaczynającego wątek, że tak, mam ją
lovehermadly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 20:43   #15
kasieni887
Wtajemniczenie
 
Avatar kasieni887
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 090
Dot.: nowy KALLOS LATTE?

zartujesz:P wiem czytalam tylko ze chcialam dowiedziec sie czegos wiecej, poczytac opinii wiekszej liczby wizazanek np stosujacych ja dluzszy czaswiec spokojnie
__________________

kasieni887 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 10:24   #16
Ciotka_Klotka
Przyczajenie
 
Avatar Ciotka_Klotka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 28
Dot.: nowy KALLOS LATTE?

Ja właśnie skończyłam tę maskę i z bólem serca patrzę na puste opakowanie. To jest po prostu cuuuudo Nie stosowałam innego kallosa - tylko ten fioletowo-biały właśnie i aż się boję, że ten niebieski może być gorszy... I teraz mam dylemat, który zamówić. Fioletowy wychodzi na to, że jest droższy.
__________________

21.02.2008
<= Razem

01.01.2013 <= Zaręczeni

21.06.2014 <= Ślub
Ciotka_Klotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 14:32   #17
Heksacyjanek
Raczkowanie
 
Avatar Heksacyjanek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pokój Życzeń
Wiadomości: 427
GG do Heksacyjanek
Dot.: nowy KALLOS LATTE?

Ja mam właśnie tego niebieskiego Kallosa i jak dla mnie jest bardzo dobry. Mam włosy raczej kręcone i porowate, maski używam po olejowaniu i włosy już niczego nie potrzebują. Kiedyś miałam tę: http://img.ec24h.pl/pro-fryz/tmp/e/d...-2.640x480.jpg teraz mam tę niebieską litrową i różnicy nie widzę. No, w zapachu może trochę, ale w działaniu jest taka sama.
__________________
Wtórnym analfabetom i ortograficznym ignorantom mówię stanowcze NIE!

Moje recenzje
Heksacyjanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 15:33   #18
daktylowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 11
Dot.: nowy KALLOS LATTE?

Czy właśnie ta wersja Kallosa http://img.ec24h.pl/pro-fryz/tmp/e/d...-2.640x480.jpg jest zgodna z CG? Wcześniej, kiedy stosowałam właśnie tę maskę bardzo przypadła moim włosom, ale teraz stosuję metodę CG. Jest różnica w składach między powyższym a tym niebieskim 1 litrowym?
daktylowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 15:13   #19
datlies
Raczkowanie
 
Avatar datlies
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krs
Wiadomości: 131
Dot.: nowy KALLOS LATTE?

UWAGA! bo teraz pytanie za sto punktów. Zamierzam moim włosom zrobić kurację, ponieważ są zniszczone wysoko porowate czytałam że trzeba nadać troche protein na zmianę z dużym nawilżeniem. A więc chcę dać im odrobinę keratyny(nadającą proteiny) z Maską Placenta Kallos(nawilżającą) na zmianę z właśnie maską Kallos Creme Latte żeby się nie przyzwyczaiły. I tu moje pytanie czy te maski różnią się na tyle że wlosy sie nie przyzwyczają? Czy obie są praktycznie identyczne i będą obciążać włosy? Zwracam sie do was bo zupelnie nie znam się na składach. Pozdrawiam!
__________________
..zakochana w pięknych włosach <3
więc zapuszczamy i dbamy!
datlies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-04, 18:05   #20
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: nowy KALLOS LATTE?

Cytat:
Napisane przez datlies Pokaż wiadomość
UWAGA! bo teraz pytanie za sto punktów. Zamierzam moim włosom zrobić kurację, ponieważ są zniszczone wysoko porowate czytałam że trzeba nadać troche protein na zmianę z dużym nawilżeniem. A więc chcę dać im odrobinę keratyny(nadającą proteiny) z Maską Placenta Kallos(nawilżającą) na zmianę z właśnie maską Kallos Creme Latte żeby się nie przyzwyczaiły. I tu moje pytanie czy te maski różnią się na tyle że wlosy sie nie przyzwyczają? Czy obie są praktycznie identyczne i będą obciążać włosy? Zwracam sie do was bo zupelnie nie znam się na składach. Pozdrawiam!
Te maski są do siebie podobne i nie mają dużo substancji aktywnych, ja bym więc dodawała do nich półprodukty albo stosowała je na przemian z czymś bardziej treściwym A czy Ci obciążą włosy- to zależy od wielu czynników: od tego, jakie są Twoje włosy, ile i jak nakładasz odżywkę... Mnie się np. Kallos Latte (stara wersja) nie wydaje jakiś mocno obciążający wcale, a mam raczej cienkie włosy. Ale niektórym obciąża, ciężko to przewidzieć. Tak czy inaczej, ja bym jednak nie kupowała dwóch prawie identycznych masek. Kupiłabym jedną a do tego coś innego. Doradzać nie będę, bo każdemu pasuje co innego. Ja lubię proteiny i dlatego często kupuję odżywki drogeryjne, bo często mają wysoko w składzie keratynę Ale w sumie kosmetyki drogeryjne nie wychodzą szczególnie tanio. Jedno Ci mogę powiedzieć- możesz mieć różne odczucia co do Placenty i Latte, ale czy one na dłuższą metę będą inaczej działać na włosy... ciężko powiedzieć, wg mnie nie.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 13:40   #21
LadyMargote
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Dot.: nowy KALLOS LATTE?

Ja mam niebieskiego Kallosa i to co ta odżywka robi na moich włosach to po prostu jest niewiarygodne! Od jakiegoś miesiąca stosuję na umyte włosy najpierw ją, potem na nią olej kokosowy i gdy mam czas to trzymam to nawet 4 h pod czepkiem i ręcznikiem. Już podczas spłukiwania czuję, że są niesamowicie gładkie, ale po wyschnięciu efekt jest po prostu oszałamiający! Są tak lśniące, że nawet ludzie na ulicy pytają mnie co z nimi robię, a tak właśnie sie stało, że ostatnio oprócz tego robię niewiele, dlatego mam pewność, że to zasługa tej mieszanki wprawia moje włosy w taką kondycję! Szczególnie polecam dziewczynom z prostymi lub lekko falowanym włosami ( ja mam kręcone i wydaje mi się, że po tej kuracji mój skręt jest trochę mniejszy, ale dla takiej gładkości i blasku można poświęcić nawet ładne kręciołki :P)
LadyMargote jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 16:00   #22
migotka_zdw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 66
Dot.: nowy KALLOS LATTE?

Byłam w Hebe i tam do wyboru jest kila rodzajów Kallosa. Przeraziło mnie wielkie opakowanie Kallosa Latte, bo spodziewałam się ogromnej ceny. Zapytałam ekspedientkę o opinię i stwierdziła, że obojętnie czy ktoś bierze małe opakowanie latte,nową wersje, czy zielony Kallos itd to zawsze wraca po duże, stare opakowanie Latte. Podobno maski można używać tylko przez pół roku od otwarcia, dlatego ja swoimi dzielę się z przyjaciółkami i mamą. Ogromny plus, dostaję od nich inne nowinki i mogę wypróbować ciekawe rzeczy. Kallosa uwielbiam. 10zł za litr to dosłownie grosze! Moje włosy go kochają, szczególnie gdy wymieszam maskę z olejem. Będę go kupować.
__________________
zapraszam wszystkich, którzy troszczą się o swoje ciało, włosy i paznokcie.
http://naturalnekosmetykimoniki.blogspot.com
migotka_zdw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-06 17:00:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:04.