Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-04, 13:54   #1141
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez akryle Pokaż wiadomość
Ja tez mialam problem z rozstepami. Bardzo pomogl mi taki żel na blizny VERADERM. Polecany jest nawet przez chirurgów plastycznych bo to specjalistyczny produkt. Widzialam go na allegro i tez sie zaopatrzylam.
Pozdrawiam
czytałam o tym specyfiku że zastyga w postaci jakiejś błony... to nie przeszkadza? nie łuszczy się ? jak się to zmywa?
no i jakbyś określiła efekty?
po jakim czasie nakładania tego rozstępy się zmniejszają?
drogie to to dlatego pytam
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 12:36   #1142
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

anesiyaa mozesz i mydlem, chociaz bym nie polecala, bo mydle wysusza skore. I do tego w wiekszosci jest SLS. I to wmasowywac w skore

Po oleju z oliwek mozesz sie umyc mydlem, mi wystarczy same wytarcie skory recznikiem: usuwa to ekstra tlustosc, i po tym skora jest nawilzona a nie tlusta. A ta mieszanka olejkow o ktorej pisalam to sie wchlania jeszcze szybciej.
Dla zapachu mozna dodac olejek z lawendy, pamietaj ze to ma byc czysty olejek a nie jakies wyciagi i chemie. Inne olejki eteryczne sa zbyt mocne, (oprocz drzewa herbacianego) by je stosowac bezposrednio na skore.
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 17:32   #1143
anesiaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 184
GG do anesiaa Send a message via Skype™ to anesiaa
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Ja mam rozstępy na udach,udach,boczkach i co nagorsze... piersiach(one włassnie jak dla mnie są najgorsze.. an tamte nie zwracam uwagi)
Mam jedyne 15 lat.. boje sie że nie znajde nigdy swojej 2 połówki...
Dzisiaj się zaopatrze w ten krem z kolastyny...
Zobacze czy coś da...
anesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 18:42   #1144
Bambi2
Raczkowanie
 
Avatar Bambi2
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 210
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Anesiaa spokojnie -jeśli to będzie prawdziwa druga połówka to nie będzie zwracać aż takiej uwagi na to czy masz rozstępy czy nie. Wszystkie chcemy się tego pozbyć, ale nie pozwól, żeby to spędzało ci sen z powiek.
__________________
Pani mgr inż.
Ręce precz od Tybetu
___________
...Ukrzyżowane wspomnienia nie pozwolą zapomnieć,
nawet wówczas, gdy odkryję wszystkie ścieżki Twojej filozofii
i przesłucham całego Bacha...

W najgłębszą ciemność strącił mnie największy blask (...)

Bambi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 11:55   #1145
anesiaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 184
GG do anesiaa Send a message via Skype™ to anesiaa
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

No tak xP
Ale ja nie umiem tak :P
anesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 13:06   #1146
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez anesiaa Pokaż wiadomość
Ja mam rozstępy na udach,udach,boczkach i co nagorsze... piersiach(one włassnie jak dla mnie są najgorsze.. an tamte nie zwracam uwagi)
Mam jedyne 15 lat.. boje sie że nie znajde nigdy swojej 2 połówki...
Dzisiaj się zaopatrze w ten krem z kolastyny...
Zobacze czy coś da...
anesiaa jestes jeszcze mlodziutka ale powiem ci ,ze faceci zupelnie nie zwracaja na to u wagi moj dopiero zauzazyl jak mu powiedzialam ..zupelnie mu nie przeszkadzaja ..wogole znajomi tez uwazaja ,ze tego nie widac ..mysle ,ze my je widzimi bardziej niz otoczenie ..smaruj sie kremikiem nie oszczedzaj na mazasu (bo on jest glownie najwazniejszy)i mozesz jeszcze lykac witaminy A+E+C i cynk .Masz duza szanse ,ze stana sie prawie niewidoczne i glowa do gory naprawde prawie kazda dziewczyna ma rozstepy ..ja tez kiedys bardzo sie tym przejmowalam teraz juz mniej
Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 21:09   #1147
agussssia
Rozeznanie
 
Avatar agussssia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 980
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

ja mam 14 lat prawie 15 i mam rozstępy na udach pośladkach i piersiach schudłam 4 kilo w ok 2 miesiące i smaruje sie tylko balsamem nawilżającym ale to nie pomaga i nie wiem co mam robić, mama powiedziała ze jestem za młoda na takie kremy :/
__________________
Bo chciałabym ufać Ci tak, by w twoich rękach zostawić mój świat..

agussssia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-25, 21:16   #1148
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez agussssia Pokaż wiadomość
ja mam 14 lat prawie 15 i mam rozstępy na udach pośladkach i piersiach schudłam 4 kilo w ok 2 miesiące i smaruje sie tylko balsamem nawilżającym ale to nie pomaga i nie wiem co mam robić, mama powiedziała ze jestem za młoda na takie kremy :/
to nie słuchaj mamy
rób regularnie raz w tygodniu peeling np z kawy a codziennie smaruj się specjalnym kremem na istniejące rozstępy i porządnie nawilżaj skóre żeby nie doprowadzić do powstania nowych pasków i utrzymuj stałą mase ciała
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 10:04   #1149
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Zgadzam sie z poprzedniczka. Mamie powiedz ze rozstepy nie uwazaja ze jestes na nie za mloda
I ze im wczesniej sie za nie zabierzesz, tym masz lepsze szanse sie ich pozbyc. Bo na co tu czekac ? Na 18-tke ?
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 12:58   #1150
pine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 71
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

tez niestety sie mecze z rozstepami od 12 roku zycia duzo smarowalam sie kremami wtedy etc ale niestety nic nie pomoglo. teraz sie zastanawiam, ktory krem kupic i mam trzy do wyboru. poradzcie mi dziewczyny

wg KWC najlepiej wychodzi ten krem ale nie odpowiada mi cena, nie widzi mi sie okolo 100 zl na miesiac placic za taka tubke

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=1732

nad tym kremem sie tez zastanawialam, wychodzi bardzo tanio jak za 500ml. niestety ma tylko jedna opinie. uzywala go moze ktoras z was? wiecie cos wiecej o nim?

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12565

no i oczywiscie jeden z najtanszych kremow i najbardziej dostepnych. bardzo prosze was o pomoc, doradzcie mi z wyborem kremu

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11286
pine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 13:27   #1151
Shea83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 5
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Witam wszystkie Wizażystki, które borykają się z tym samym problemem co ja - rozstępami:/

Mam kilka pytań odnośnie kwasów:
1) Gdzie można je kupić, czy dostanę je bez recepty?
2) Który byście najbardziej poleciły na stare rozstępy na biodrach, pupie i kolanach?
3) Jak używac tych kwasów? (chodzi mi o to, jak je aplikować, czy wmasowywać je czy jak?)
4) Jak długo trzeba tych kwasów używać?
5) Ile mniej więcej takie kwasy kosztują?

Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi, bo nie mogę już na siebie patrzeć, a metoda kwasami wydaje mi się, że może być skuteczna.

Pozdrawiam
Shea83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-27, 18:35   #1152
Bambi2
Raczkowanie
 
Avatar Bambi2
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 210
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez pine Pokaż wiadomość
tez niestety sie mecze z rozstepami od 12 roku zycia duzo smarowalam sie kremami wtedy etc ale niestety nic nie pomoglo. teraz sie zastanawiam, ktory krem kupic i mam trzy do wyboru. poradzcie mi dziewczyny

wg KWC najlepiej wychodzi ten krem ale nie odpowiada mi cena, nie widzi mi sie okolo 100 zl na miesiac placic za taka tubke

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=1732

nad tym kremem sie tez zastanawialam, wychodzi bardzo tanio jak za 500ml. niestety ma tylko jedna opinie. uzywala go moze ktoras z was? wiecie cos wiecej o nim?

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12565

no i oczywiscie jeden z najtanszych kremow i najbardziej dostepnych. bardzo prosze was o pomoc, doradzcie mi z wyborem kremu

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11286
Nie używałam żadnego z tych kremów, bo tak mi sie zakodowało w główce, że przy starych rozstępach to już krem niewiele może zdziałać :-( Jedynym przetestowanym przeze mnie kosmetykiem był krem apteczny No-Scar, który w rzeczywistości stanowi kurację na blizny.
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=9565
Niestety zgrzeszyłam niesystematycznością więc niewiele mogę powiedzieć o efekcie, ale wcześniej dużo dobrego słyszałam o tym specyfiku.
A gdybym miała wybierać z tych, o których piszesz to na pewno zdecydowałabym się na ten pierwszy. Ma najlepsze recenzje, poza tym dziewczyny piszą, że działa też na te zadomowione białe paskudztwa. No i według mnie baaardzo dużym plusem jest to, że zmusza do masażu.
Hmm... też się teraz zastanawiam czy nie kupić, bo na zabieg póki co nie mogę sobie pozwolić. Ja nie wierzę, że znikną całkiem, ale jeśli mogą stać się po tym mniej widoczne... Tani nie jest to fakt, ale ma tyle dobrych opinii, że sama się teraz zastanawiam czy nie zainwestować... Kusi mnie, kusi
__________________
Pani mgr inż.
Ręce precz od Tybetu
___________
...Ukrzyżowane wspomnienia nie pozwolą zapomnieć,
nawet wówczas, gdy odkryję wszystkie ścieżki Twojej filozofii
i przesłucham całego Bacha...

W najgłębszą ciemność strącił mnie największy blask (...)

Bambi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 19:48   #1153
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

dziewczyny nie wiem czy nie lepiej zainwestowac w Galenica bo z tego co wiem chyba jest bardzo dobry (tylko niestety bardzo drogi zarazem)

co do kwasow to ja kupowalam na allegro ale dla mnie sa za slabe a mialam 30%
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 20:05   #1154
pine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 71
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Bambi2 Pokaż wiadomość
Nie używałam żadnego z tych kremów, bo tak mi sie zakodowało w główce, że przy starych rozstępach to już krem niewiele może zdziałać :-( Jedynym przetestowanym przeze mnie kosmetykiem był krem apteczny No-Scar, który w rzeczywistości stanowi kurację na blizny.
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=9565
Niestety zgrzeszyłam niesystematycznością więc niewiele mogę powiedzieć o efekcie, ale wcześniej dużo dobrego słyszałam o tym specyfiku.
A gdybym miała wybierać z tych, o których piszesz to na pewno zdecydowałabym się na ten pierwszy. Ma najlepsze recenzje, poza tym dziewczyny piszą, że działa też na te zadomowione białe paskudztwa. No i według mnie baaardzo dużym plusem jest to, że zmusza do masażu.
Hmm... też się teraz zastanawiam czy nie kupić, bo na zabieg póki co nie mogę sobie pozwolić. Ja nie wierzę, że znikną całkiem, ale jeśli mogą stać się po tym mniej widoczne... Tani nie jest to fakt, ale ma tyle dobrych opinii, że sama się teraz zastanawiam czy nie zainwestować... Kusi mnie, kusi

ja jednak zdecyduje sie na ten z eveline, najwyzej okaze sie niewypalem i wtedy kupie ten najdrozszy gorzej gdyby na odwrot
pine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 18:58   #1155
małagorzata
Raczkowanie
 
Avatar małagorzata
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 116
olejki eteryczne a rozstępy

Witam słyszałam, że są skuteczne mieszanki olejków eterycznych na cellulit i chciałam spytać czy są tez podobne kompozycje które pomagają w walce z rozstępami? Jeśli są to jakich olejków i w jakich proporcjach?
małagorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 09:37   #1156
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: olejki eteryczne a rozstępy

Nie ma. Rozstępy, a cellulit to dwie zupełnie różne rzeczy czego ludzie niestety często nie dostrzęgają...
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 10:34   #1157
małagorzata
Raczkowanie
 
Avatar małagorzata
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 116
Dot.: olejki eteryczne a rozstępy

Słyszałam, ze olejek lawendowy pomaga za rozstepy wiec pomyslalam ze moze sa jeszcze inne rozne kompozyjce...
małagorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 20:28   #1158
joj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 98
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

MAM dopiero 15 lat, a rozstępy już są. I mam pytanie. Pojawiły sięok. 3-4 lata temu, ale nadal są czerwonaw-fioletowawe. Czy mogę coś z nimi zrobić? Czemu nie są białe (Czy jużpowinny być?)
joj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 18:52   #1159
alexxa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: lurgan NI
Wiadomości: 31
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Hej a macie coś na białe rozstępy? Bo moje takie są. używałam tanich i bardzo drogich kremów, ale nic nie pomogło. A co gorsze to pojawiają się nowe. Dodam, ze piję dużo wody, regularnie ćwicze, nie piję napojów gazowanych i staram się dobrze odżywiać.
Mój problem to zaburzenia chormonalne-nadczynność tarczycy. (operacja+leczenie jodem nie pomogły).więc jeżeli wiecie coś na ten temat to poprosze o porade.
alexxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-10, 18:55   #1160
joj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 98
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Ja też mam problemy z tarczycą (biorę euthyrox 50)
Wypowiedziałąm wojnę rozstępom! Dziś robiłam okładyz grejpfruta, naprzemienne prysznice, peeling z soli i oliwy, masaż szczotką, 3x samrowanie kremem. Jak taki program + ćwiczenia nie pomoże to jużnie wiem co zrobię
joj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 21:14   #1161
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Witam rozstępowiczki
Ja mam dużo rozstępów po ciąży i toczę z nimi wojnę Stosowałam Loreala i Galenic dla kobiet w ciaży ale nie systematycznie. Teraz uzywam Galenica w koncentracie i nawet juz po kilku maźnięciach rozstępy jakoś zbladły...Oby tak dalej
Nie długo na zabieg mikrodermabrazji się umawiam. Z tym, że jakoś mi dziwnie pokazać to i owo kosmetyczce. Nawet jeśli to moja bratowa
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 21:49   #1162
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

ojj Dziewczyny kusicie tym Galenic'em... chyba zazycze go sobie na swieta moze wreszcie cos zadziala?? do wakacji duzo czasu wiec fajnie byloby sie pozbyc tych kreseczek do lata
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 13:07   #1163
majka_mulatka
Rozeznanie
 
Avatar majka_mulatka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 540
GG do majka_mulatka
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez anesiaa Pokaż wiadomość
Ja mam rozstępy na udach,udach,boczkach i co nagorsze... piersiach(one włassnie jak dla mnie są najgorsze.. an tamte nie zwracam uwagi)
Mam jedyne 15 lat.. boje sie że nie znajde nigdy swojej 2 połówki...
Dzisiaj się zaopatrze w ten krem z kolastyny...
Zobacze czy coś da...
słuchaj ja jestem mulatką obecnie mam 20 lat, i na mojej skórze bo ciemnej widać rozstępy najbardziej bo są beżowawe, a co drugiej połówki to sie nie przejmuj, moje kochanie nazywa moją pupcie ZEBERKĄ bo mam pręgi na calusieńkich pośladkach i jak sie widzimy/a często zdaża sie że u niego nocuje bo mieszkamy daleko od siebie/ i jak sie kłądziemy spać to wchodzi pod pierzyne i mówi cześć moja zeberko i ją całuje ;p/jesteśmy ze soba ponad 2,5 roku
i jeszcze jedno uzywałam mnóstwo kremów naprawde drogie tanie "cuda" z allegro itp itd w tym drogie vichy, rozstęp biały czyli utrwalony to taka blizna która powstaje przez szybkie naciągnięcie skóry w krótkim czasie i jak nie wytrzymuje to poprostu sie tworzy węższa warstwa, ja mam je od okresu dojrzewania niestety wtedy kiedy ja miałam 14 lat to portale takie jak wizaz nie posiadały tak wielu informacji jak teraz a teraz wiem że czerwone czyli początkowe rozstępy można jeszcze zwalczyć
__________________
...Nie ma brzydkich ubrań i butów,
są tylko źle dobrane i beznadziejnie wystylizowane...
Czasu już nie cofniesz, więc korzystaj w pełni z każdej chwili...
majka_mulatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 16:41   #1164
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Ja mam 22 lata, rozstępy na udach i pośladkach pojawiły sie jak miałam chyba 14 lat. wtedy faktycznie nie był tyle informacji co z tym robić i takie już zostały... no cóż próbowałam sie ich pozbyć różnymi kremami, masażami, efekty są, ale nie takie jakbym chciała. Najgorsze dla mnie są takie ciemnofioletowe..fuj..jak by ktoś mnie pobił. A co do chłopaka to nic sie nie przejmuj, mój nie narzeka. Szkoda, że nie może mnie nazywać zeberką taką bielutka w fioletowe paseczki..
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 17:53   #1165
majka_mulatka
Rozeznanie
 
Avatar majka_mulatka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 540
GG do majka_mulatka
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

ja to co innego moj tyłek to brązowo beżowe paski ;p, ale już sie nie przejmuje jak ktoś kocha to chyba nie za pośladki
__________________
...Nie ma brzydkich ubrań i butów,
są tylko źle dobrane i beznadziejnie wystylizowane...
Czasu już nie cofniesz, więc korzystaj w pełni z każdej chwili...
majka_mulatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 17:08   #1166
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

I tu sie zgadzam Majka w 100%
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 15:19   #1167
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

ja miałam rozstępy i dalej mam na pośladkach, ale są już tak mało widoczne ,że trzeba dobrze rozciągnąć skórę,żeby je zobaczyć.przez 2 miesiące używałam oleju z winogron z kilkoma kroplami olejku jałowcowego, a potem lawendowego,wcierałam w skórę, a następnie mocno masowałam szczotką z naturalnego włosia, aż skóra była czerwona;trwało to dobre kilkanaście minut, po2 miesiącach był taki efekt,że już zaprzestałam tych masaży, ale jakbym jeszcze raz rozpoczęła taką kurację, to efekt mógłby być jeszcze lepszy
alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-24, 14:47   #1168
Shea83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 5
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

alunialunia, czy możesz napisać coś więcej o tej swojej kuracji?
Shea83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-24, 21:43   #1169
anesiaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 184
GG do anesiaa Send a message via Skype™ to anesiaa
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Ja jak narazie kupiłam krem z kolastyny do piersi.
Ciekawe czy coś to zmieni :P
anesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-24, 21:53   #1170
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Shea83 Pokaż wiadomość
alunialunia, czy możesz napisać coś więcej o tej swojej kuracji?
kupiłam olejek jałowcowy, bo na ulotce dotyczącej aromaterapii była inf.,że jest używany m.in.do walki z rozstępami, takie działanie ma także olejek geraniowy i lawendowy; do dowolnego oleju bazowego, może być nawet olej kujawski dodaje się wybrany olejek w proporcji 2-3 krople na łyżkę oleju(dokładna inf. na etykiecie olejku)i tą miksturę wmasowuje się w skórę; jak mi trochę ten olej się wchłonął to bardzo mocno szorowałam skórę szczotką z naturalnego włosia i to dobre parę minut każdy pośladek,aż skórę miałam czerwoną, efekty widać bardzo szybkomasaż stosowałam raz dziennie; miałam raczej średnie rozstępy, ale przed tą kuracją były bardzo widoczne gołym okiem, grube białe paski; natomiast teraz są dużo płytsze i bardzo cieniutkie, nie widać ich na pierwszy rzut oka, tyko jak stanie się koło zapalonej lampki, i jak się naciąga skórę. pod palcami nie wyczuwa się nierówności, skóra jest jędrnanaprawdę polecam, zwłaszcza,że taka kuracja prawie nic nie koszt. olejek około 10zł, ale najlepiej kupić w aptece, olej zaś jest w każdym domuolejek lawendowy można bezpośrednio kłaść na skórę, więc czasami tylko nim masowałam skórę z rozstępami; szczerze polecam
alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-25 07:52:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:06.