Jak podkreślić jasną cerę? II - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-29, 19:32   #631
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

aaa jaki ona ma śliczny nosek ja sobie operacje zrobie

Tak w ogóle to witam wszystkie mogę się przyłączyć?

Jak oglądam Wasze buźki to az mnie zazdrość bierze bo takie śliczne bladziutkie jesteście. Ja też pobladłam strasznie porównując do tego co było 2 lata temu, a nawet rok temu - czekoladka. Ogólnie baardzo szybko mnie słonce łapie a że nie używałam filtrów no te spf 30 niestabilne raz na cały dzień to się chyba nie liczy. I sie jeszcze szczyciłam tą opalenizną. Ale, ze pojawił się trądzik no to przystopowałam jak trochę zmądrzałam. Rozjasniły mnie przede wszystkim filtry ortodoksyjną filtromaniaczką byłam teraz nie filtruje się od miesiąca, szukam lepszego filtru i oczywiście kwasu, acne derm i retoinoidy - zorac ten to już w ogóle.

Jeżeli szukacie filtru, który nadałby Wam troszkę bladości i wyrównał koloryt skóry mogę polecić LRP creme fondate. Naprawdę świetny z jednym mankamentem chyba mnie trochę zapchał ale ine jestem pewna czy to on. Oraz LRP DP ten też zostawiał taką biała powłoczeke, ale creme fondate był o wiele przyjemniejszy w użytku, tak fajnie otulał buzię.

Nie maluję sę, ale uzywam podkładu w niektóre miejsca. Bardzo pasuje mi kolorystycznie Vichy area teint tylko teraz nie pamietam który numer. Do tego bardzo lubię puder avonu Królowa Śniegu czy coś podobnego, fajnie matuje i rozjaśnia twarz

Troche rozpisałam jutro lecę po biała kredkę i biały cień.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 21:26   #632
Moonlight
Wtajemniczenie
 
Avatar Moonlight
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 994
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

jeśli chodzi o kremy na piegi to ja kupiłam niedawno w Rossmannie krem Ava z ogórkiem i morwą. ma konsystencję zwykłego, niezbyt tłustego kremu więc mnie nie zapycha. a czy działa to nie wiem bo nie używam regularnie. na razie leczę cerę innymi kremami. ale można spróbować, kosztuje 8 lub 9zł nie pamiętam dokładnie.
__________________
Czasami starczy tylko splunąć na szczęście.
Moonlight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 07:52   #633
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

gotyckie piękności
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Sarkana_300906_03.jpg (82,8 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sarkana_300906_02.jpg (95,7 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sarkana_300906_01.jpg (75,6 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Morrigan_30102005_12.jpg (49,4 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg item.jpg (50,1 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1620.jpg (60,2 KB, 31 załadowań)
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 08:13   #634
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Ja od 2 tygodni stosuję Effaclar K i zauważyłam, że trochę jakby mi cerę rozjaśnił, ale nie wiem czy naprawdę czy tylko mi się zdaje

I nie wiem czemu, ale wydaje mi się też, że skóra na moim czole ma jakiś bardziej żółtawy odcień niż policzki, nos i broda
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 10:47   #635
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
I nie wiem czemu, ale wydaje mi się też, że skóra na moim czole ma jakiś bardziej żółtawy odcień niż policzki, nos i broda
a reszta skóry? tzn na przykład szyję masz bardziej żółtą, czy bardziej różową...?
ja mam tak, że szyję ma zdecydowanie żółtawą, resztę ciała też... ale niezależnie od tego, jak "żółty" podkład znajdę, twarz wydaje się za różowa w stosunku do szyi , chyba po prostu naturalny koloryt twarzy mam odrobinkę inny...
ale szczerze nienawidzę tej różnicy, bo to zawsze wygląda, jakbym się wysmarowała źle dopasowanym podkładem...
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 10:52   #636
lipsy
Rozeznanie
 
Avatar lipsy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: niebieski pokój
Wiadomości: 765
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

też tak mam :/
twarz jest bardziej różowa od reszty ciała. śmiesznie to wygląda, bo np. na rękach mam zdecydowanie ciepły odcień skóry...a tu taki prosiaczek różowy
__________________

Być jedną na milion.
Nie jedną z miliona.


Love is a swimming pool with no bottom
We've got to hold on the water is rising<3

65...
lipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 10:56   #637
Kawuśka
Zadomowienie
 
Avatar Kawuśka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Cat of Cheshire, Wonderland
Wiadomości: 1 311
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

ejj piegi nie są takie złe
ja mam... kiedyś rozjaśniałam, nie pamioętam czym... Ale mi przeszło. Zimą prawie znikają za to latem wracają (bo się nie smarowałam filtrami ). Ale nawet je lubię

PS ja zamiast rumieńców mam jakieś dziwne plamy, wyglądają jak alergiczne. A jak już rumieńce są to i nochal cały czerwony:/

Intheshadows : ja używam Vichy flexilift teint - 15 OPAL. Bardzo fajny, zawsze go mieszkam z kremem żeby wyszło naturalnie. Odcień mi bardzo pasuje. wydaje mi się ciemny w opakowaniu, ale na twarzy wcale taki nie jest A to, że na zmarszczki nieważne...

Edytowane przez Kawuśka
Czas edycji: 2006-12-30 o 11:04 Powód: dopisek
Kawuśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-30, 11:00   #638
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
a reszta skóry? tzn na przykład szyję masz bardziej żółtą, czy bardziej różową...?
ja mam tak, że szyję ma zdecydowanie żółtawą, resztę ciała też... ale niezależnie od tego, jak "żółty" podkład znajdę, twarz wydaje się za różowa w stosunku do szyi , chyba po prostu naturalny koloryt twarzy mam odrobinkę inny...
ale szczerze nienawidzę tej różnicy, bo to zawsze wygląda, jakbym się wysmarowała źle dopasowanym podkładem...
Szyję też mam żółtawą
Mam wrażenie jakby kolor twarzy nie pasował do koloru reszty ciała
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 11:40   #639
luxoria
Raczkowanie
 
Avatar luxoria
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 48
GG do luxoria
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Pogoda Pokaż wiadomość
I poprawka: tamta pani to nie lalka, oj jak ja bym chciała mieć taką "sztuczną" twarz (poracuje nad tym )
A masz już jakiś pomysł jak się rozjaśnić? Chętnie skorzystam .Mnie trochę rozjaśniał AcneDerm, chyba do niego wrócę jak będę miała kasę na filtry. Świeży ogórek odpada (mam uczulenie), a po toniku z Ziaji też byłam czerwona.
Właśnie chciałam wkleić te zdjęcia, ale jak widzę sama znalazłaś Tak mi później przyszło na myśl, że ta dziewczyna stosuje może jakąś białą farbkę do twarzy, tylko w małych ilościach i dlatego tak kryje i "ulalkowia" (jest takie słowo?) rysy. Tyle, że to już wtedy nie za bardzo się nadaje na (co)dzienny makijaż, raczej na imprezę.
W ogóle na tym portalu pełno jest takich bladych "freaków" . Można się przynajamniej napatrzeć .
A ja nadal zastanawiam się nad ponownym przyciemnieniem włosów .
EDIT: nikadomi->super zdjęcia
__________________
***
"...It's always the same
I'm running towards nothing
Again and again and again..."

luxoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 11:56   #640
IlonaMarianna
Raczkowanie
 
Avatar IlonaMarianna
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 124
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

nie mam zdjęć na potwierdzenie, ale uważam, że ładnie jasną cerę podkreśla tafta i materiały (tylko ciemne!) z jakby lekką poświatą... kupiłam sobie na Sylwestra śliczną kieckę - kolor jakby wina, ale takiego zgaszonego, i pod pewnym kątem jest czarna, pod innym bordowa.. a i tak nic mi po niej, bo wczoraj facet mnie rzucił.. sylwestra spędzę pewnie sama w pustym mieszkaniu

miałam sobie kupić najjaśniejszy puder w kulkach APC lub Pierre Rene - miała któraś? tak z ciekawości pytam, jak wygląda, bo i tak odechciało mi się jakichkolwiek zakupów i pierwszy raz od dawna autentycznie nie zależy mi na tym jak wyglądam..
IlonaMarianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 13:03   #641
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Luxoria już wcześniej pisałam o swoich "patentach"
IlonaMarianna w sumie nie wiem, czy pisać, że mi przykro z powodu rozpadu Twojego związku, po tym co pisałaś nam o swoim (już ex) chłopaku pozwolę sobie twierdzić, że nie był Ciebie wart Teraz będziesz mogła znaleźć kogoś kto Cię naprawdę doceni Nie siedz w domu, idz na Sylwestra

PS. Dostałaś próbki?
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-30, 15:44   #642
Moonlight
Wtajemniczenie
 
Avatar Moonlight
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 994
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

ja też spędzam sylwestra w domu

Ilonko nie ma co się smucić Pogoda dobrze mówi - ten facet nie był Ciebie wart! ja wolę być (i jestem) sama niż z jakimś palantem
__________________
Czasami starczy tylko splunąć na szczęście.
Moonlight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 16:29   #643
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Moonlight Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o kremy na piegi to ja kupiłam niedawno w Rossmannie krem Ava z ogórkiem i morwą. ma konsystencję zwykłego, niezbyt tłustego kremu więc mnie nie zapycha. a czy działa to nie wiem bo nie używam regularnie. na razie leczę cerę innymi kremami. ale można spróbować, kosztuje 8 lub 9zł nie pamiętam dokładnie.
A skład masz? Wiem, że na takich kremach tanich często nie pisze, ale jak masz to podaj Mnie byle co zapycha

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja od 2 tygodni stosuję Effaclar K i zauważyłam, że trochę jakby mi cerę rozjaśnił, ale nie wiem czy naprawdę czy tylko mi się zdaje

I nie wiem czemu, ale wydaje mi się też, że skóra na moim czole ma jakiś bardziej żółtawy odcień niż policzki, nos i broda
Też tak mam, ręce, szyja i reszta ciała żółte a twarz sumie też, ale często się buraczy
I na dodatek mam różowe plamy od alergi...
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 16:59   #644
Kawuśka
Zadomowienie
 
Avatar Kawuśka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Cat of Cheshire, Wonderland
Wiadomości: 1 311
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

trochę freakow
nie lubie takiego stylu, ale mają ładną cerę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (79,0 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (33,2 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (13,4 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (38,0 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (25,7 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (32,9 KB, 69 załadowań)
Kawuśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 18:10   #645
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Przedostatnie zdjęcie .. Ale rzeczywiście cerę ma ładną
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 19:32   #646
Moonlight
Wtajemniczenie
 
Avatar Moonlight
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 994
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

niestety nie mam składu bo wyrzuciłam kartonik po kremie. na KWC też nie ma składu. musiałabyś wybrac się do Rossmanna i tam poczytać.
to ten krem -> http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=9170
__________________
Czasami starczy tylko splunąć na szczęście.
Moonlight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 22:07   #647
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

hmm ja narazie też nie moglabym używać, za dużo mam innych mazideł, ale zawsze można spróbować
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 22:28   #648
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 423
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Kupiłam dziś dość jasny puder w kremie Sorayi (miałam kupić podkład ale oczywiście pomyliłam ) zobaczymy jak się będzie sprawował bo jeszcze nie próbowałam Jutro wam napiszę
__________________


Chezzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 22:39   #649
Moonlight
Wtajemniczenie
 
Avatar Moonlight
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 994
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

a czym się różni puder w kremie od podkładu? ja zawsze myślałam że to to samo, bo moja mama zawsze mówi na podkład "puder"
__________________
Czasami starczy tylko splunąć na szczęście.
Moonlight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-30, 22:56   #650
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
przepraszam Was bardzo za robienie ostatnio z tego watku drugiej biochemii, ale mam pytanie
uzywalam zawsze filtrow avene, z ktorych bylam zadowolona, uzywalam rozwniez LRP DP 40 i 60, ale te filtry, bardziej 40 troche mnie podraznialy i wysuszaly, innych typowo chjemicznych(aptecznych) nie stosowalam



iwostin tez moze tak wysuszac?planuje kupic na dniach, ale nie wiem czy nie lepiej trzymac sie avenki
Ja tam się trzymam avenek, bo przynajmniej nie muszę się martwić o kolorówkę. W sensie czy mi zdestabilizuje filtr czy nie. No i avenki fajnie pielęgnują i nie mają szkodliwego dla moich naczynek denata

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
W LRP jest alkohol, dzięki ktoremu filtry szybciej sie wchłaniaja, ale mogę wysuszać i podrazniać, są dobre dla tłustych cer. Avene nie ma alkoholu, nawilża, łagodzi, może zapychać. W Iwostinie z tego co pamietam alkoholu niet, ale sprawdź na KWC
No właśnie, LRP ma alcohol Iwostin chyba nie, ale znów ma jakiś wzorcowy zapychacz mojej cery, więc też odpada w przedbiegach. Jeszcze dobry pod względem składu i właściwości jest SVR 50 dla mnie, ale znów on jest barwiony i to na zbyt ciemny kolor A szkoda, bo kryje nie gorzej niż niejeden podkład.

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
j
niestety to nie jest zbyt trwały efekt makijażu , tak, jak i cień pod dolnymi rzęsami - mam tendencje do dłubania palcami w kącikach oczu i wszystko wycieram... - tak więc, jeśli wiem, że czeka mnie długi dzień - rezygnuję z efektów specjalnych...
No właśnie, u mnie taka kreska po wewnętrznej stronie powieki jest baaardzo nietrwała, zaraz mi oczy łzawią i kreska znika

Cytat:
Napisane przez Przezlosliwa Pokaż wiadomość
Ja mam niby specjalną do rysowania po wew stronie powieki - o czym dowiedziałam się po powrocie do domu z drogerii (ach, ten mój zmysł ). Wklejam link do KWC - http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14390
No proszę, nie wiedziałam, że jest taka kredka taka specjalistyczna. Ciekawe tylko czy by się sprawdziła u mnie
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 22:57   #651
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Podkład pod makijaż (ang. foundation)
Inne nazwy: fluid, puder w kremie

Do czego służy: kosmetyk ten wygładza i wyrównuje optycznie, pozwala uzyskać jednolity odcień cery. Służy jako baza dla innych kosmetyków do makijażu: cieni, różu, szminek. Nie są one przeznaczone do używania na cerze bez podkładu. Make-up zaczynamy więc od podkładu.

Czyli chyba jednak to samo
To z www.crossdressing.pl
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 23:18   #652
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Chezzy Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś dość jasny puder w kremie Sorayi (miałam kupić podkład ale oczywiście pomyliłam ) zobaczymy jak się będzie sprawował bo jeszcze nie próbowałam Jutro wam napiszę
A jaki to rodzaj podkladu i kolor? Ostatnio szukalam jasnych odcieni wsrod podkladow Soraya i Lirene, ale nic nie znalazlam- moze akurat nie mieli w ofercie tego koloru i zlikwidowali tester
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 23:27   #653
Bellatrix
gamma Orionis
 
Avatar Bellatrix
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 239
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Kochane, pomocy.

Przejrzałam oba wątki o bladolicych, szukając informacji o odcieniach Colorstay.
Do tej pory miałam podkład Oriflame Aqua Surge w odcieniu Porcelain, ale jest za ciemny...

Nad Colorstay'em zastanawiam się od dłuższego czasu; na Forum doczytałam, że odcień Buff jest jednak dość ciemny.
A jak to wygląda z Ivory? Mam nadzieję, że nie wpada w róż, potrzebuj czegoś neutralnego, wpadającego w żółty.

Aha, w aukcjach na Allegro (przykładowa) Ivory wydaje się jaśniejsze, ale i jakieś różowe...
Powoli głupieję, ratunku
__________________
Then, methought, the air grew denser, perfumed from an unseen censer
Swung by Seraphim whose foot-falls tinkled on the tufted floor...

avatar: Edward Okuń "Noc"
Bellatrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 10:22   #654
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

a ja dzis idę do pracy

no ale od dzis zaczynam próbować kremy rozjasniające... mam Serum rozjaśniające Ziaja ( Anno D'oro), Flos-lek krem wybielający i Albucin Maxima,
Narazie zaczęłam od Ziaji i teraz bede sukcesywnie wykańczać je i sprawdzać efekty opisując efekty

Narazie dzien pierwszy z Ziają: to serum ma taką dziwną żelowatą konsystencję, nie nawilża a raczej ściąga odrobinę skórę, zapach ok, o efektach po pierwszym użyciu nic nie powiem z wiadomoch względów, a jutro napiszę czy aby nie zapycha.
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 10:51   #655
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Bellatrix Pokaż wiadomość
Kochane, pomocy.

Przejrzałam oba wątki o bladolicych, szukając informacji o odcieniach Colorstay.
Do tej pory miałam podkład Oriflame Aqua Surge w odcieniu Porcelain, ale jest za ciemny...

Nad Colorstay'em zastanawiam się od dłuższego czasu; na Forum doczytałam, że odcień Buff jest jednak dość ciemny.
A jak to wygląda z Ivory? Mam nadzieję, że nie wpada w róż, potrzebuj czegoś neutralnego, wpadającego w żółty.

Aha, w aukcjach na Allegro (przykładowa) Ivory wydaje się jaśniejsze, ale i jakieś różowe...
Powoli głupieję, ratunku
Jak Porcelain z Oriflame jest dla Ciebie za ciemne, to raczej Buff z Revlonu też taki będzie, wiem, bo używam właśnie Porcelain z podkładu GG Ori, a swego czasu próbowałam Buff i był idealny, więc te odcienie są porównywalne. Niestety jak wygląda Ivory nie wiem, więc nie pomogę.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 11:10   #656
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Ivory z Colorstay Softflex, jest jasniutki własnie taki neutralny, mógłby być jasniejszy.. ale i tak jest lepszy od większości innych podkładów
Nie zauważyłam zeby wpadał w róż, jest typowo beżowy
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 11:18   #657
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Moonlight Pokaż wiadomość
a czym się różni puder w kremie od podkładu? ja zawsze myślałam że to to samo, bo moja mama zawsze mówi na podkład "puder"
Jest różnica - puder w kremie daje bardzo matowy efekt, jest też bardziej "suchy" w rozprowadzaniu od innych podkładów przypomina mi nawet nieco mus (przynajmniej ten z LRP) - taka sztywna, ubita pianka
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 12:02   #658
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Nikita-V, ja właśnie o to serum z ziaji chciałam się pytać. Widziałam je ostatnio w drogerii. Jest nie drogie i zastanawiam się czy się nie skusić. Ale to też jest dla skóry dojrzałej, jak zresztą wiekrzośc rozjaśniazy A dziś mam problem w związku z sylwestrem. Mam bordowy gorset, który pięknie podkreśla bladość skóry. Tyle,że moja kóra na ciele jest ciemniejsza niż twarz. Najbardziej widać to w zestawieniu twarz-dekolt. I tak się zastanawiam, bo niby moge go sobie lekko podkładem pojechać, ale boje się,że się spoce i popłynie mi po skórze i będę miała smugi. Sama już nie wiem. Z drugiej strony ciągle nie mam makijażu. Chciała bym mieć usta w kolorze gorsetu, ale wtedy oczy powinny być jasne, myślałam o czarnej kresce.Ale nie sądzę,żebym przez całą imprezę latała poprawiać usta i jak się zmyją, to będę prawie no-makeup. Help..
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 12:06   #659
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Jak Porcelain z Oriflame jest dla Ciebie za ciemne, to raczej Buff z Revlonu też taki będzie, wiem, bo używam właśnie Porcelain z podkładu GG Ori, a swego czasu próbowałam Buff i był idealny, więc te odcienie są porównywalne. Niestety jak wygląda Ivory nie wiem, więc nie pomogę.
ale porcelain z np aqua sourge jest podobno inny niż porcelain z serii GG
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 12:34   #660
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Sorki dziewczyny, że Was tak męcze ale czy taki makijaż może pasować do blond włosów? Przed chwilą wróciłam z bezowocnego polowania na czerwony szampon koloryzujący. Wszystkie drogerie na moim osiedlu pozamykane, w eko pustki A już taka desperacja mnie złapała..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg normalhm106yl.jpg (21,6 KB, 61 załadowań)
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.