NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III. - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-03, 11:24   #4351
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Obiecałam, to wklejam!
No tak jak poszłam spać to oczywiście się zdjęcia pojawiły
B.ładny i estetyczny zbiórTen kwadrat w paski to ten rozświetlacz Sans...coś tam?Jak testowałam go w GC to strasznie błyszczący mi się wydał a tu jakoś tak mniej...
A Inglot wygląda u umnie jak puste pudełeczko Ciekawa jestem efektu na skórze-biały?srebrny?
Aaa i upewniłaś mnie co do meteorytów b.ch. miały być w marcu...ale ja chcę już!

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
i ostatnie pytanie czy jesteś zadowolona z pędzla H&M? mogłabyś porównać sephorowy do pudru z tym?
O właśnie! Podczepiam się do pytania

Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
A oto moja kolejna aktualizacja ale na swoje usprawiedliwienie mam to ze wlasnie skonczyl mi sie podklad i tusz, a ze teraz w Lancome jest promocja ze przy zakupie 2 produktow, dostajemy mini palete cieni, pedzelki do makijazu, kredke do oczu, oraz kosmetyczke gratis wiec grzechem byloby nie skorzystac. Poza tym kupilam nowy odcien super blyszczyka YSL jasnniusienki roz, oraz biala czekoladke jeszcze wczoraj nie wiedzialam co to jest, a dzis ja mam. Ale jak sprobowalam testerka w sklepie, wiedzialam ze musze ja miec. Daje nieziemski efekt rozjasnienia i nablyszczenia
Nie no...jeszcze się za tym poprzednim błyszczykiem YSL dobrze nie rozejrzałam a tu już następny w kolejce...Zrobisz mu portrecik?Piękne zakupyPrzeprowadzam się!
ale dobicie białą czekoladką wzdychających do niej od m-cy Wizażanek(w tym mnie)mogłaś sobie darować
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 12:20   #4352
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
Ja akurat mieszkam w UK i w kazdym sklepie i na stanowisku Lancome sa te promocje... ja akurat kupilam w Bootsie, ale i widzialam w Debenhams. W marcu bedzie promocja na zakupy w Dior na 2 zakupione kosmetyki jakies gratisy za free
A rzeczywiście, nie zauwazyłam, że nie piszesz z PL.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 12:23   #4353
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Nie no...jeszcze się za tym poprzednim błyszczykiem YSL dobrze nie rozejrzałam a tu już następny w kolejce...Zrobisz mu portrecik?Piękne zakupyPrzeprowadzam się!
ale dobicie białą czekoladką wzdychających do niej od m-cy Wizażanek(w tym mnie)mogłaś sobie darować
Karolinko, czy naprawde tak ciezko dostac biala czekoladke w Polsce? Tu w kazdym sklepie sa dostepne, w bootsie bylo ich moze z 10, w innych sklepach rowniez.
Karolinko zrobilam zdjecie obu blyszczykow dla porownania koloru, ten po prawej kupilam w zeszlym tygodniu ten po lewej wczoraj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg YSL.JPG (17,9 KB, 120 załadowań)

Edytowane przez moniczka2222
Czas edycji: 2008-02-04 o 15:42
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 12:28   #4354
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
czy naprawde tak ciezko dostac biala czekoladke w Polsce?
Do Polski biała w ogóle nie dotarła, w sklepie się jej nie kupi.
Niestety.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 12:28   #4355
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Rachela, fajne zbiory Świetna kolekcja róży i rozświetlaczy
Napisz mi, proszę, jak się sprawuje błyszczyk H&M i MaxiLips'y Vipery??

"zabójcza ilość cieni do powiek..."
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 12:36   #4356
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
hehe Karolinko, czy naprawde tak ciezko dostac biala czekoladke w Polsce? Tu w kazdym sklepie sa dostepne, w bootsie bylo ich moze z 10, w innych sklepach rowniez.
Karolinko zrobilam zdjecie obu blyszczykow dla porownania koloru, ten po prawej kupilam w zeszlym tygodniu ten po lewej wczoraj
Niestety,w regularnej sprzedaży nie było nigdy a Dziewczyny z tego co wiem znajdowały ją na "bazarkach" czy innych lokalnych "sklepikach". Ja nie widziałam absolutnie nigdzie
Ale już się z tym pogodziłam (dopóki nie przeczytałam Twojego posta)
Pocieszam się tylko jasnobrązową,której w sklepach też nie było.
Dziękuję za zdjęcie-piękne są oba. Po sesji bez poprawek i przy okazji lutowej wypłaty obiecałam sobie maczka w nagrodę,ale że udało się jeszcze coś co spędzało mi sen z powiek od conajmniej m-ca to chyba należy mi się dodatkowy prezent?Np.błyszczyk... Moniczko napisz tylko jak wrażenia smakowe i zapachowe?Nawet najpiękniejszy kolor przy chemicznym posmaku czy zapachu skreśla u mnie błyszczyk.Agnieska wspominała,że jest taki trochę perfumowany,ale teżzaznaczyła,że ona generalnie uznaje te całkowicie neutralne zapachowo,więc chętnie poznam Twoją opinię.I czy mogłabyś przypomnieć numerek tamtego i podać tego nowego?;>Uff ale się rozpisałam
Czy któraś Wizażanka wie ile kosztują te błyszczyki u nas?
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 12:37   #4357
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
hehe Karolinko, czy naprawde tak ciezko dostac biala czekoladke w Polsce? Tu w kazdym sklepie sa dostepne, w bootsie bylo ich moze z 10, w innych sklepach rowniez.
Karolinko zrobilam zdjecie obu blyszczykow dla porownania koloru, ten po prawej kupilam w zeszlym tygodniu ten po lewej wczoraj
Się nie śmiej tylko przyślij spragnionym krajankom reglamentowane dobro niczym UNRRA w czas wojny chleb i słoninę posyłająca do kraju przez okupanta nękanego...
A błyszczyki YSL owszem, również posiadam i kocham miłością bezgraniczną
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-03, 12:47   #4358
Harika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 226
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

A to moja skromna kolekcja cieni do powiek

Od góry: Manhattany
Okrągłe dwukolorowe: lovely
Malutkie okrągłe: miss sporty
Malutki kwadratowy: Manhattan
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00347.JPG (60,6 KB, 169 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00348.JPG (60,7 KB, 139 załadowań)
Harika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 12:54   #4359
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Dziękuję, dziękuję w imieniu moich róży i rozświetlaczy

I już odpowiadam na pytania:
Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Rachelo Fajny zbiór Dwa okrągłe róże w prawym górnym rogu- jaka to firma i kolorki?? Szczególnie w oko wpadł mi ten dolny
Dwa kółka to Ingloty - ten dolny ma nr 100* (czyli z drobinkami). Do niedawna mój ulubieniec, ale coś ostatnio róży mało używam, głównie się rozświetlam.
Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
Rachelciu swietna kolecja do makijażu,tak trzymaći widzę,że lubisz naturalne błyszczyki-to tak jak ja-dyskretne
Takie są najlepsze. Jakoś nie widzę siebie z kolorem na ustach - już wystarczy, że mam (cytując rodziców) podbite/zamalowane na czarno oczy. Beż na ustach nie dociąża twarzy, i jest taki naturalny
Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Jesteś zadowolona z rózy vipery? Jak z ich trwałością?
Są niesamowicie miękkie - trzeba uważać; ja przyzwyczajona do Inglota i różu YR (to to w białym pudełeczku z puszkiem) zawsze nabieram za dużo... Miękkie, ale mają świetne, naturalne kolory i są trwałe.
Tylko ta wielkość (mały paseczek) trochę niewygodna...
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Ten róż L'Oreala to Rosewood? mam ten kolor, a ten Twój wygląda podobnie
(...)
błyszczyk natural flux Avonu wygląda na ustach podobnie jak na ustach pani w katalogu?
(...)
czy jesteś zadowolona z pędzla H&M? mogłabyś porównać sephorowy do pudru z tym?
No to po kolei:
Ad.1 - L'Oreal to nr 22 - Nude Apricot. Na zdjęciach na Allegro wyglądał jak herbatnikowy beż, a z niego regularna brzoskwinka. Nie można przesadzić; jest świetlisty i delikatny.

Ad.2 - zabiłaś mnie tym pytaniem, nigdy nie sprawdzałam koloru na zdjęciach - Natural Flux jest w zasadzie przezroczysty (może mleczny?), z milionem mikrych różowych drobinek. Efekt jest bardzo delikatny, w przeciwieństwie do koloru Range of Rose, który jest makabrycznie różowy i rzeczywiście holograficzny.

Ad. 3 - jestem Jest wielki i miękki; szybko nim nakładam puder, łatwo omieść dekolt. Trochę się rozłazi na boki i włosie dość szybko się niszczy - jak go dobiję, to wrócę do sephorowego. Ale służy mi dzielnie.
Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Spodziewałam się nie wiadomo jakich ilości przez to chowanie się przed rodzicami fajny powiedz proszę jaki efekt dają błyszczyki Vipery? Intensywny - metaliczny? Czy tylko wygląda tak w opakowaniu?
No, dla mnie to i tak dużo. Już nie wydłubywałam z chomiczego pudła tych milionów próbek perfum i odlewek; ale razem robi to wrażenie
I właśnie sobie przypomniałam, że na zdjęciach brakuje jednego błyszczyka - sephorowy czarno-złoty "wisior" - ciężkie to jak jasna cholera, ale sądzę że w samoobronie się przyda.

Aha, pytałaś o Viperę - błyszczyki są dość metaliczne. Ten jaśniejszy daje efekt oszronionych, mokrych ust; ciemniejszy jest bardziej intensywny, wpada w miedź.
Pięknie, słodko pachną i - co najważniejsze - nie mają smaku. Smakowe błyszczyki odpadają u mnie na starcie. Miałam jakiś czas temu Sand Shine z Avonu i nie wytrzymałam, mdliło mnie. Na szczęście te z serii Arabian Glow i Multikolor nie mają smaku.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jak Ci służy róż IsaDora (mogłam już Cię o to pytać, ale zaryzykuję i zapytam jeszcze raz)? Łatwo się nim malować? Kolory te róże mają fantastyczne.
Kolor jak dla mnie jest dość ciemny, więc muszę się nim ostrożnie malować - ale tak, kolorystykę IsaDora ma zabójczą
Cytat:
Napisane przez evilcia Pokaż wiadomość
W ogóle to bo naszykowałam się na super duża kolekcję niczym Agi albo Darii, a tu taki skromniutki
Foch!
Chociaż z drugiej strony, to bardzo dziękuję, przynajmniej nie będę miała wyrzutów sumienia, kupując kolejne skarby. Bo przecież nie mam dużo. Wcale nie mam dużo.
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ten kwadrat w paski to ten rozświetlacz Sans...coś tam?Jak testowałam go w GC to strasznie błyszczący mi się wydał a tu jakoś tak mniej...
(...)
A Inglot wygląda u umnie jak puste pudełeczko Ciekawa jestem efektu na skórze-biały?srebrny?
Sans Soucis W tym wątku wrzucałam zdjęcie, jaki daje efekt na skórze - w porównaniu do gwiazdki Sephory.

Inglot wyszedł tak na każdym zdjęciu, niestety Pięknie się błyszczy i mieni, taką zimową, srebrzystą bielą. Nie jest zdecydowanie srebrny, ale właśnie biały.
Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Napisz mi, proszę, jak się sprawuje błyszczyk H&M i MaxiLips'y Vipery??

"zabójcza ilość cieni do powiek..."
Vipera, jak wyżej - nie wysuszają, a nawet nawilżają - w każdym razie błyszczyk jest na tyle trwały, że na mrozie nic mi nie grozi
H&M mam chyba z letniej kolekcji - wygląda na beż, ale na ustach go nie widać; fajnie błyszczy, ale nie jest tak trwały.

Co do cieni - no zabójcza, zabójcza
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 12:59   #4360
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Harika musisz bardzo lubić Manhattan ładne kolorki z zauważalną przewagą brązów
a co to za kuferek w tle?


Rachela na tych zdjęciach dałabym głowę uciąć, że to ten różany .. a ten 22 widziałam gdzieś w internecie właśnie ale pomyślałam sobie, że będzie zbyt delikatny efekt dawał

to żałuję że nie wzięłam wtedy tego błyszczyka... ale jeszcze go dorwę
wkleję zdjęcie z katalogu jak znajdę i może porównasz

Lubię jak pędzel jest duży i miękki obejrzę go na żywo i przemyślę ewentualny zakup
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 13:03   #4361
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Sans Soucis W tym wątku wrzucałam zdjęcie, jaki daje efekt na skórze - w porównaniu do gwiazdki Sephory.

Inglot wyszedł tak na każdym zdjęciu, niestety Pięknie się błyszczy i mieni, taką zimową, srebrzystą bielą. Nie jest zdecydowanie srebrny, ale właśnie taki biały.
Dziękuję za odp. Zdjęcia efektu Sans Soucis widziałamNawet specjalnie po nich poszukałam go w GC i był nawet w tej niższej cenie w jakiej Ty chyba kupiłaś(bo potem Dziewczyny pisały o prawie dwukrotnie większej)ale koleżanka widząc jak się do niego ślinię spojrzała z politowaniem więc odłożyłamale Inglota koniecznie obejrzę-myślisz,że nadawałby się do mieszania z innym różem?Do "rozbielenia" go?Czy raczej nie?
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-03, 13:11   #4362
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
był nawet w tej niższej cenie w jakiej Ty chyba kupiłaś(bo potem Dziewczyny pisały o prawie dwukrotnie większej
Uu, czyżby GC na początku pomyliła się z ceną? Ja go kupiłam za jakieś 50zł, może 54 czy 57? Już nie pamiętam dokładnie, bo była promocja -20%, a ja kupowałam jeszcze kilka rzeczy.

Pudru Inglota jeszcze na sobie nie miałam - ale mimo że jestem blada jak nieszczęście, nie zauważyłam, żeby rozjaśniał czy bielił (kurde, ale logika - może właśnie dlatego nie widzę efektu rozjaśnienia, bo już nie da się mnie rozjaśnić? ). Więc wydaje mi się, że mieszając go z różem, po prostu rozświetlisz go.


Dzisiaj chodzę z maścią na paszczy, ale przez was pójdę do łazienki i sprawdzę tego Inglota
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 13:18   #4363
Harika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 226
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Organzza, oj tak uwielbiam brązy i złoto na powiekach
A srebrny kuferek to własnie taka skrzyneczka na moje kolorowe drobiazgi, pochodzenia nie znam gdyż dostałam w prezencie
Harika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 13:26   #4364
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Ad.2 - zabiłaś mnie tym pytaniem, nigdy nie sprawdzałam koloru na zdjęciach - Natural Flux jest w zasadzie przezroczysty (może mleczny?), z milionem mikrych różowych drobinek. Efekt jest bardzo delikatny, w przeciwieństwie do koloru Range of Rose, który jest makabrycznie różowy i rzeczywiście holograficzny.
o to zdjęcie miałam na myśli pani na ustach ma właśnie Natural Flux -bardzo kusząco wygląda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 01-08avon006.jpg (61,6 KB, 133 załadowań)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 13:26   #4365
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
6. lakiery + efekt, jaki daje krwisty nr 801.
(dawno nie używałam ciemnego lakieru, więc mogło mi trochę krzywo wyjść )
Masz piękną dłoń.

No i muszę przyznać, że zaraziłaś mnie miłością (?) do twórczości VAC.

A kolekcja w sam raz.

Jak się sprawuje podkład ID? Dalej tak jak pisałaś na początku używania?
Chyba tak jak ja masz problemy z naczynkami. Mam już ich dość, chodzenia z widocznym podkładem też. I krząta mi się po głowie ten podkład/jakiś mineralny.



Swoją muszę jeszcze trochę zmienić. Wszystkie cienie zastąpić dwoma paletkami Inglota. Już uknułam sobie niecny plan, jednej w barwach na co dzień, drugiej w dużo bardziej zróżnicowanych kolorach.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 13:34   #4366
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

rachela super kolekcja! Najbardziej podobają mi się róże i rozświetlacze oraz pędzle,
A Twoja dłoń jest nieziemsko piękna

moniczka2222 a Ty mnie kuś tymi błyszcyzkami YSL, kuś.....
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 13:36   #4367
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
o to zdjęcie miałam na myśli pani na ustach ma właśnie Natural Flux -bardzo kusząco wygląda
Na mnie błyszczyk wygląda inaczej, ale to już kwestia naturalnego koloru ust - moje są bardzo jasne, błyszczyk je dodatkowo ujednolica i lekko różowi. U tej modelki błyszczyk da tylko błysk, bez dodatkowego zabarwienia.
Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Masz piękną dłoń.
No i muszę przyznać, że zaraziłaś mnie miłością (?) do twórczości VAC.

A kolekcja w sam raz.
Jak się sprawuje podkład ID? Dalej tak jak pisałaś na początku używania?
Chyba tak jak ja masz problemy z naczynkami. Mam już ich dość, chodzenia z widocznym podkładem też. I krząta mi się po głowie ten podkład/jakiś mineralny.
Ha. Rachela, pierwszy zarażacz Wizażu

Podkład jest ok - teraz, jak się intensywnie oczyszczam i nawilżam, nie podkreśla suchych skórek, stapia się idealnie. Zastanawiałam się, czy nie kupić Lift&Cover, ale po pierwsze: nigdzie nie mają próbek (a w ciemno podkładu za 75zł nie będę kupować!), po drugie: odcień Ivory Beige w zależności od typu podkładu, jest różny. Najjaśniejszy z najjaśniejszych jest właśnie w Sheer to Cover, w Lift&Cover jest już nieco ciemniejszy...

Co do mineralek, to testowałam podkład Rhea i Avonu. Rhea jest naprawdę fajny i niewidoczny - najjaśniejszy kolor odpowiednio jasny, chociaż szkoda że krycie tylko średnie. Nie widać go na skórze. Avonowy wymaga cierpliwości i naprawdę dobrego pędzla.


Maju, dziękuję
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 13:39   #4368
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Podkład jest ok - teraz, jak się intensywnie oczyszczam i nawilżam, nie podkreśla suchych skórek, stapia się idealnie. Zastanawiałam się, czy nie kupić Lift&Cover, ale po pierwsze: nigdzie nie mają próbek (a w ciemno podkładu za 75zł nie będę kupować!), po drugie: odcień Ivory Beige w zależności od typu podkładu, jest różny. Najjaśniejszy z najjaśniejszych jest właśnie w Sheer to Cover, w Lift&Cover jest już nieco ciemniejszy...

Co do mineralek, to testowałam podkład Rhea i Avonu. Rhea jest naprawdę fajny i niewidoczny - najjaśniejszy kolor odpowiednio jasny, chociaż szkoda że krycie tylko średnie.
Masz mnie po raz kolejny na sumieniu.
W skarbonce akurat 75 zł, ale to miała być zbieranina na inny cel. Ech.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 13:42   #4369
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Na mnie błyszczyk wygląda inaczej, ale to już kwestia naturalnego koloru ust - moje są bardzo jasne, błyszczyk je dodatkowo ujednolica i lekko różowi. U tej modelki błyszczyk da tylko błysk, bez dodatkowego zabarwienia.
dziękuję wystarczająco dobrą opinię mu wystawiłaś że aż zachciało mi się go mieć
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-03, 13:45   #4370
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Oto moje skromne zbiory
1. Tusze, kredki, eyeliner
2. Cienie - większość używana bardzo sporadycznie, razem znalazł się też nowy nabytek teddy bear, z którego nie jestem zadowolona, chyba źle wyglądam w matach. Prawdopodobnie powędruje w świat.
3. Podkłady - i kolejny nietrafiony zakup z truskawy -podkład sublimine, mooocno za jasny, więc też raczej w zbiorach nie zagości zbyt długo.
4. Błyszczyki - wśród nich cudo biotherma .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2008_02030940.JPG (68,8 KB, 168 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2008_02030943.JPG (87,5 KB, 237 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2008_02030944.JPG (74,3 KB, 278 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3212.jpg (60,8 KB, 260 załadowań)
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 13:48   #4371
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
A oto moja kolejna aktualizacja ale na swoje usprawiedliwienie mam to ze wlasnie skonczyl mi sie podklad i tusz, a ze teraz w Lancome jest promocja ze przy zakupie 2 produktow, dostajemy mini palete cieni, pedzelki do makijazu, kredke do oczu, oraz kosmetyczke gratis wiec grzechem byloby nie skorzystac. Poza tym kupilam nowy odcien super blyszczyka YSL jasnniusienki roz, oraz biala czekoladke jeszcze wczoraj nie wiedzialam co to jest, a dzis ja mam. Ale jak sprobowalam testerka w sklepie, wiedzialam ze musze ja miec. Daje nieziemski efekt rozjasnienia i nablyszczenia
Moniczko super akyualizacja
Powiedz mi kiedy kupiłaś czekoladkę i gdzie?
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 13:57   #4372
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Oto moje skromne zbiory
1. Tusze, kredki, eyeliner
2. Cienie - większość używana bardzo sporadycznie, razem znalazł się też nowy nabytek teddy bear, z którego nie jestem zadowolona, chyba źle wyglądam w matach. Prawdopodobnie powędruje w świat.
3. Podkłady - i kolejny nietrafiony zakup z truskawy -podkład sublimine, mooocno za jasny, więc też raczej w zbiorach nie zagości zbyt długo.
4. Błyszczyki - wśród nich cudo biotherma .
nie takie znowu skromne
chcesz powiedzieć, że używasz tych wszystkich tuszy na raz?

oj, a takie ładne te misiaczki... chociaż nigdy nie miałam matowych cieni i też nie wiem jak bym wyglądała

jaki masz kolor pudru Clinique?

takie cudo z błyszczyka Biothermy?
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 14:11   #4373
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
4. Błyszczyki - wśród nich cudo biotherma .
Jaki masz numer? ostatnio pojawiły się na Allegro
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 14:16   #4374
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Oto moje skromne zbiory
1. Tusze, kredki, eyeliner
2. Cienie - większość używana bardzo sporadycznie, razem znalazł się też nowy nabytek teddy bear, z którego nie jestem zadowolona, chyba źle wyglądam w matach. Prawdopodobnie powędruje w świat.
3. Podkłady - i kolejny nietrafiony zakup z truskawy -podkład sublimine, mooocno za jasny, więc też raczej w zbiorach nie zagości zbyt długo.
4. Błyszczyki - wśród nich cudo biotherma .
A jaki ten błyszczyk Biotherm daje efekt na ustach?

Ja z Misiów jestem bardzo zadowolona, też je mam od bardzo niedawna.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 14:58   #4375
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
chcesz powiedzieć, że używasz tych wszystkich tuszy na raz?
To tylko 3. W zasadzie uzywam dwóch, klinika i loreala, masterpiece już się pomalutku kończy.
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
oj, a takie ładne te misiaczki... chociaż nigdy nie miałam matowych cieni i też nie wiem jak bym wyglądała
Misiaki też mnie na zdjęciu zauroczyły, na makijażach agi bj - u mnie takiego efektu nie dają, nie trzymają się też zbyt długo na powiekach, próbowałam nakładać różnymi metodami i w róznych kombinacjach i niestety to nie jest to.
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość

jaki masz kolor pudru Clinique?

takie cudo z błyszczyka Biothermy?
Kolor klinika 03 -delikatnie bezowo-opalony.
Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Jaki masz numer? ostatnio pojawiły się na Allegro
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A jaki ten błyszczyk Biotherm daje efekt na ustach?
Błyszczyk ma kolor nr 464, kupiony na truskawie. Na ustach efekt jest jak dla mnie nietypowy, w odróżnieniu od glam shine nie ma w nim żadnych drobinek, zatem usta są tak dziewczęco błyszczące, kolor jest bardzo nikły, naturalnie beżowy. Nie maluje, tylko delikatnie zmienia kolor ust. Dla mnie głównym jego atutem jest też to, że może zastąpić bezbarwną pomadkę, która dotąd była jedynym specyfikiem, jaki mogłam nałożyć na spierzchnięte czerwone usta, bo co innego je podrażniało. Błyszczyk nie podrażnia, nie uczula i na dodatek cudownie wygląda.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 15:34   #4376
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
To tylko 3. W zasadzie uzywam dwóch, klinika i loreala, masterpiece już się pomalutku kończy.

Misiaki też mnie na zdjęciu zauroczyły, na makijażach agi bj - u mnie takiego efektu nie dają, nie trzymają się też zbyt długo na powiekach, próbowałam nakładać różnymi metodami i w róznych kombinacjach i niestety to nie jest to.

Kolor klinika 03 -delikatnie bezowo-opalony.
ja jak mam więcej niż jeden to tych kolejnych nie otwieram dopóki nie zużyję poprzedniego, dlatego się zdziwiłam

Rozumiem.. dość często się zdarza, że coś, co pasuje większej grupie osób kilku wyjątkom jednak nie przypasuje...
Nie trzymają się długo? myślałam, że kliniki właśnie długo .....

ładny ja będę miała czwóreczkę teoretycznie już mam, ale nie miałam czasu odebrać
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 15:40   #4377
szpilka_77
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krk ;]
Wiadomości: 1 073
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

[quote=evilcia;6476052]Aha. A mogłabyś napisać w takim razie o odcieniach, jak wyglądają w pudełku i na oku? Bo u mnie na monitorze wpadają właśnie w odcienie różu i wina tak jak moje Blushed..



one są w tonacji brązówten u góry jest złotawy, na samym dole dość ciemny brąz na oku są takie aksamitne, lekko połyskują i kolorki wyglądają inaczej niż w opakowaniu...z trwałością chyba też nie jest najgorzej,może skuszę się na jeszcze jakieś. bardzo podobały mi się zielenie
__________________


szpilka_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 15:42   #4378
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja jak mam więcej niż jeden to tych kolejnych nie otwieram dopóki nie zużyję poprzedniego, dlatego się zdziwiłam

Rozumiem.. dość często się zdarza, że coś, co pasuje większej grupie osób kilku wyjątkom jednak nie przypasuje...
Nie trzymają się długo? myślałam, że kliniki właśnie długo .....

ładny ja będę miała czwóreczkę teoretycznie już mam, ale nie miałam czasu odebrać
Nie mogłam się powstrzymać, żeby nie otworzyć i przetestować . I podziwiam Twoje samozaparcie .

A misiaki - chyba polecą na alegro, razem z nietrafionym givenchy sublimine. Niech cieszą tą 'większość", na której lepiej niż u mnie wyglądają .
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 15:50   #4379
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez szpilka_77 Pokaż wiadomość
one są w tonacji brązówten u góry jest złotawy, na samym dole dość ciemny brąz na oku są takie aksamitne, lekko połyskują i kolorki wyglądają inaczej niż w opakowaniu...z trwałością chyba też nie jest najgorzej,może skuszę się na jeszcze jakieś. bardzo podobały mi się zielenie
Aha. Dziękuję ślicznie Też mi się zielenie podobały, ale przy okularach z antyrefleksem bardzo niekorzystnie wyglądam w takich kolorach ;( Sama rozważam kupno jeszcze jakiegoś kolorku, ale to za jakiś czas, bo w tej chwili mam za dużo cieni, a wciąż nowe kuszą
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 16:02   #4380
szpilka_77
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krk ;]
Wiadomości: 1 073
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez evilcia Pokaż wiadomość
Aha. Dziękuję ślicznie Też mi się zielenie podobały, ale przy okularach z antyrefleksem bardzo niekorzystnie wyglądam w takich kolorach ;( Sama rozważam kupno jeszcze jakiegoś kolorku, ale to za jakiś czas, bo w tej chwili mam za dużo cieni, a wciąż nowe kuszą
nie ma za co
no ja mam oczy jasnozielone i nie wiem czy te kolory nie zgaszą tęczówek.. chociaż w opakowaniu wyglądały bardzo korzystniejak kupię to na pewno tu wkleję...
__________________


szpilka_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:12.