Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X). - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-29, 10:03   #4171
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wiedząc, jak swietna jest Laura, o Bobikach zapomnieć wolę Wymieniam linery na Laurowe teraz
Dobrze, że się nie rozkręciłam z BB i MAC. Szkoda, ze mało kolorów jest, pokażesz efekt na insta?
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 10:08   #4172
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
Drugie pytanie-porada:
Będę się rozglądała za podkładami - chciałabym wypróbować coś w miarę lekkiego, rozświetlającego, ale kryjącego bardziej niż kremy BB, czy leciutkie fluidy. Odcień bardzo jasny, żółtawy/beżowy bez różu - z MACa mam NC15 i jest i tak ciemniejszy od mojego naturalnego odcienia skóry, ale raczej na tym poziomie jasności czegoś szukam.
Z MACa używam Pro Longwear, ale chciałabym mieć coś lżejszego na lato (zastanawiam się nawet nad kremami BB z Clinique, bo podobają mi się te różowe buteleczki ale nie wiem, czy cokolwiek przykryją, a lubię się podrapać po skórze i mam cerę wrażliwą, rumienię się)
Macie coś godnego polecenia?

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------



Co do Palmer'sa, to proponuję zajrzeć do SuperPharm (najlepiej jeszcze dzisiaj ) - kupiłam tam w sobotę balsam do ciała Q10 z pompką za -20% chyba i wydaje mi się, że były dostępne też pozostałe typy kosmetyków, a na pewno krem do rąk, też polecany
Jesli chodzi o podkład, to ja nadal jestem urzeczona YSL Le Tein Touche Eclat, https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ietlajacy.html

Dla mnie ideał. Jest lekki jak piórko, ale ładnie kryje moje naczynka. Nie wiem, jak odcienie, musiałabyś sprawdzić.

Dzięki, Superpharm mam tez niedaleko
Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Przyszedł mi bon do Douglasa -40zł
Mi też i myśle, jak go wykorzystać
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Superpharm, DOZ, Feel Unique.
Dzięki
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Przyszła moja paczka z zamówieniem z douga i pierwszy co niecierpliwie dorwałam to liner laury mercier i od razu musiałam użyć, taka byłam ciekawa. Uzyłam i .... chowajcie sie macowe i bobikowe linery w żelu Ten Laury jest absolutnym kwc Normalnie jednorazowo bez przeswitów mozna umalowac oko. Na dodatek pędzelek sunie az milo po powiece, jak po masełku. Domówię jeszcze brazowy liner, bo coś takiego dawno nie miałam.
Szkoda, ze nie uzywam kolorowych, bo pewno bym sie skusiła i na kobalt albo fiolet. A tak tylko 2 kolory u mnie noszalne
Dzięki za cynk. Przyda się, bo eyeliner to u mnie must-have.
Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny spotkałyście się z czymś takim, że przy zakupie jakiegos kosmetyku stacjonarnie (Douglas, Sephora) sprzedawczynie otwierają produkt 'żeby sprawdzić czy to na pewno ten'? Ok, jeśli mam zamiar od razu używać produktu, ale co jeśli chcę go sobie odłożyć i nie otwierać, bo chcę coś zużyć co już mam? Hmmm ostatnio spotkało mnie coś takiego 2 razy i się trochę zdziwiłam...
Mi sie w obu tych perfumeriach to zdarzyło - tzn otwierają kartonik, żeby sprawdzić, czy nr szminki czy pudru odpowiada numerowi na opakowaniu. Mi to nie przeszkadza, nie otwierają przecież szminki, tylko kartonik
Cytat:
Napisane przez ladybird1122 Pokaż wiadomość
Chciałam jeszcze, w temacie próbkowo-gratisowym pochwalić .....Superpharm
Nigdy w życiu nie dostałam NIC w Superpharmie. Żadnej próbki, ever.
__________________


Edytowane przez teorema
Czas edycji: 2014-04-29 o 10:10
teorema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 10:10   #4173
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46227140]A ja wlasnie bardzo lubie parki. Nie znosze kurtek krotkich za to. Mam wrazenie, ze moja ogromna dupa jest na widoku .
Ostatnio chodze non stop na sportowo: skorzane baleriny, rurki, zwyczajny jednokolorowy t-shirt badz jakas bardziej elegancka bluzka, skorzana torba i parka moja zimowa, z ktorej odpielam futro. Za goraco mi juz powoli, wiec podfruwajki szukam. Poza tym w mojej zimowej parce nie moge podciagnac rekawow. Ja to jak Don Johnson chodze: lubie podciagac rekawy . Wies tanczy i spiewa, ale dobrze sie tak czuje .[/QUOTE]

james! dzięki! już mi się dobrze dzień "zaczął";D
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46226756]Ja w swoich pismach tego nie umieszczam, bo radze sobie bez tego. Nigdy zadna reklamacja nie zostala rozpatrzona niezgodnie z moim zyczeniem. Ja mam jednak odpowiedni zasob wiedzy i konsumenckiej odrazy, zeby nie dac sobie w kasze dmuchac .
Gdy ktos nie do konca dobrze sie czuje w temacie reklamacji to zawsze polecam, aby o rzeczniku napisac. Na wiele sklepow to dziala. Pamietaj, ze rzecznik jest pracownikiem panstwowej instytucji. Rzecznik moze wytoczyc powdztwo przeciw przedsiebiorcy, moze wnioskowac o nalozenie grzywny itp. Ma kompetencje, podczas gdy konsument ich nie ma.
Wiadomo, ze zawsze zalezy na jakiego rzecznika trafisz.

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Dziewczeta, plaszcza szukam i znalezc nie moge. Pomozecie?

Plaszczyk ma byc obowiazkowo zielony (khaki lub butelkowa zielen). Ewentualnie moze byc granatowy. W najgorszym wypadku bezowy.
Ma byc w stylu parki. Najwazniejsze: ma byc z podfruwajkowego materialu, co by mnie za goraco nie bylo. Mnie to zawsze jest goraco . Ma byc bardzo cienki i przewiewny. Material taki o mnie wiecej, czyli bardzo cienka szmatka.

edit: naturalnie nie ma byc tak blyszczacy jak w zalaczniku. Nie wybieram sie przeciez na dozynki.[/QUOTE]
gdzieś coś fajnego widziałam (sama marzę o takiej) więc może uda mi się odszukać strony na których oglądałam takie parki
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To prawda . Jak znajdę coś na Zalando, to i tak zawsze najpierw sprawdzam, czy dana rzecz jest dostępna na Answear czy Schaffashoes, bo tam jednak taniej i system rabatów bardziej konkretny, dopiero jak tam nie ma, to klikam na Zalando. A te bluzki jednak kliknęłam .

Edit - dla spokoju sumienia sprawdziłam raz jeszcze - jedna z bluzek, którą zamówiłam na Zalando, kosztuje tam 189 zł (aktualnie jest w promocji), a na Answear niestety nadal wisi cena 249 zł, tak więc i tak bardziej opłacało mi się na Zalando, nawet bez tego nieszczęsnego kodu . Drugiej bluzki nie ma w innych sklepach.
aaa to i tak dobry interes zrobiłaś jednak różnica spora
jak oglądałam nike air maxy, to na zalando były ceny najwyższe - reszta sklepów nawet o 100zł taniej miała ten sam model...szok, niedowierzanie, heloł!
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Na tru bym sie nie odwzyla No i teraz chce brazowy liner jeszcze
eej nie kuście!
ja teraz "muszę" kupić jeszcze róż NARSa kolejny (Gina!), pomadkę MAC Rebel i tego painta Bare Canvas i jeszcze na promo do rossa iść na mazidła do ust


A wczoraj zaliczyłam wpadkę!
kiedyś na maila super pharm przysłali mi wiadomość o promocjach, polazłam wczoraj, kupiłam kilka rzeczy, wracam do domu i przypomniałam sobie, że miałam jeszcze krem pharmaceris kupić i chyba był na promo. Wchodzę jeszcze raz na maila, patrze na wiadomość z SP i widzę, że ja miałam bon na 20zł na zakupy! i tak mogłam wczoraj zapłacić mniej o 20zł...już bym sobie coś więcej mogła kupić!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 10:38   #4174
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Dobrze, że się nie rozkręciłam z BB i MAC. Szkoda, ze mało kolorów jest, pokażesz efekt na insta?
No przy okazji wstawie, jak zrobię jakies foty

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość


eej nie kuście!
ja teraz "muszę" kupić jeszcze róż NARSa kolejny (Gina!), pomadkę MAC Rebel i tego painta Bare Canvas i jeszcze na promo do rossa iść na mazidła do ust
Jak coś jest naprawde super, to warto to polecic

Odpusc Bare Canvas, kup sobie PP Layin' Low
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 10:39   #4175
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wiedząc, jak swietna jest Laura, o Bobikach zapomnieć wolę Wymieniam linery na Laurowe teraz
Zobaczę jakie maja kolory
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 11:16   #4176
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Douglas: "Przygotuj się na lato! 30% zniżki na drugi kosmetyk do opalania. Kod: SUN30"
Promocja trwa do: 05.05.2014r.
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 11:26   #4177
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
A wczoraj zaliczyłam wpadkę!
kiedyś na maila super pharm przysłali mi wiadomość o promocjach, polazłam wczoraj, kupiłam kilka rzeczy, wracam do domu i przypomniałam sobie, że miałam jeszcze krem pharmaceris kupić i chyba był na promo. Wchodzę jeszcze raz na maila, patrze na wiadomość z SP i widzę, że ja miałam bon na 20zł na zakupy! i tak mogłam wczoraj zapłacić mniej o 20zł...już bym sobie coś więcej mogła kupić!
To znak, ze powinnas wrocic na ponowne zakupy Los tak chcial

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-29, 11:40   #4178
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Do mnie wczoraj przyszło moje zamówienie z Douglasa, ale zwykłe, nie z nocy zakupów
jako gratisy: mini tusz shock Collistara, czarny cień z Collistara oraz jako prezent-niespodzianka: miniatura perfum DOT
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 11:59   #4179
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Mi sie w obu tych perfumeriach to zdarzyło - tzn otwierają kartonik, żeby sprawdzić, czy nr szminki czy pudru odpowiada numerowi na opakowaniu. Mi to nie przeszkadza, nie otwierają przecież szminki, tylko kartonik
Pfff, kartonik niech sobie otwierają Mi 2 razy otwierały produkt czyli szminkę albo róż.. Beznadzieja
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 12:59   #4180
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Pfff, kartonik niech sobie otwierają Mi 2 razy otwierały produkt czyli szminkę albo róż.. Beznadzieja
mi raz pani w D. otworzyła kartonik i sprawdziła nr szminki Bobbi Brown, na szczęście samej szminki nie otwierała
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 13:08   #4181
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Pfff, kartonik niech sobie otwierają Mi 2 razy otwierały produkt czyli szminkę albo róż.. Beznadzieja
to chyba jakiś żart, nie spotkałam się z tym szok !!!
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-29, 13:40   #4182
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

W Sephora (stacjonarnie i online) dni VIP 6-26 maja dla GOLDów.
Podaję kody do e-sklepu:
15% rabatu przy zakupach pow. 200 zł. - PLMGU2
20% rabatu przy zakupach pow. 400 zł. - PLMGU4
Wydaje mi się, że BLACKom też powinny działać, ale nie mam jak sprawdzić. Wiem na pewno, że GOLDom działają kody od BLACKów.

__________________
http://www.ekoloza.org/
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 13:51   #4183
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
to chyba jakiś żart, nie spotkałam się z tym szok !!!
Niestety... I wiele Wizażanek wyżej miało tą samą sytuację
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 13:51   #4184
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
W Sephora (stacjonarnie i online) dni VIP 6-26 maja dla GOLDów.
Podaję kody do e-sklepu:
15% rabatu przy zakupach pow. 200 zł. - PLMGU2
20% rabatu przy zakupach pow. 400 zł. - PLMGU4
Wydaje mi się, że BLACKom też powinny działać, ale nie mam jak sprawdzić. Wiem na pewno, że GOLDom działają kody od BLACKów.

Bardzo fajnie kupie mamie Clarisonic

A pochwale sie dzisiaj TZ kupił mi róż diora i już wiem, ze musze miec wersje brązująca
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 14:00   #4185
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Niestety... I wiele Wizażanek wyżej miało tą samą sytuację

Dziwne praktyki..


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 14:00   #4186
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość



aaa to i tak dobry interes zrobiłaś jednak różnica spora
jak oglądałam nike air maxy, to na zalando były ceny najwyższe - reszta sklepów nawet o 100zł taniej miała ten sam model...szok, niedowierzanie, heloł!


eej nie kuście!
ja teraz "muszę" kupić jeszcze róż NARSa kolejny (Gina!), pomadkę MAC Rebel i tego painta Bare Canvas i jeszcze na promo do rossa iść na mazidła do ust


A wczoraj zaliczyłam wpadkę!
kiedyś na maila super pharm przysłali mi wiadomość o promocjach, polazłam wczoraj, kupiłam kilka rzeczy, wracam do domu i przypomniałam sobie, że miałam jeszcze krem pharmaceris kupić i chyba był na promo. Wchodzę jeszcze raz na maila, patrze na wiadomość z SP i widzę, że ja miałam bon na 20zł na zakupy! i tak mogłam wczoraj zapłacić mniej o 20zł...już bym sobie coś więcej mogła kupić!
No, deal jak się patrzy .

Kolekcję różów NARS'a widzę powiększasz - jak kupisz Ginę to już chyba nic do uzupełniania nie zostanie .

A z bonem też kiedyś zapomniałam, tylko do Dougiego, potem musiałam na siłę szukać czegoś do kupienia, żeby mi nie przepadł .

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
Do mnie wczoraj przyszło moje zamówienie z Douglasa, ale zwykłe, nie z nocy zakupów
jako gratisy: mini tusz shock Collistara, czarny cień z Collistara oraz jako prezent-niespodzianka: miniatura perfum DOT
No, takie niespodzianki to ja rozumiem, a nie tylko Dermika i Dermika .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 14:23   #4187
Denticoo
Raczkowanie
 
Avatar Denticoo
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 403
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Ktoś pytał o płaszczyki. Ja najczęściej jeźdzę do Van Graffa ( jeśli ktoś jest z Łodzi to w Manufakturze), zawsze coś tam znajdę w miarę dobrej jakości. Tamtej wiosny kupiłam świetny granatowy trencz przeceniony z 890zł na 180 ! Ostatnie dwa były i jeden w moim rozmiarze.
__________________
Zapraszam do mnie

http://denticoo.blogspot.com/
Denticoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 15:05   #4188
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No, deal jak się patrzy .

Kolekcję różów NARS'a widzę powiększasz - jak kupisz Ginę to już chyba nic do uzupełniania nie zostanie .

No, takie niespodzianki to ja rozumiem, a nie tylko Dermika i Dermika .
e nieeee jeszcze dużo jest takich, które bym mogła chcieć ale te, które mnie najbardziej kusiły już mam pewnie za jakiś czas kupię jeszcze pełnowymiarowy super orgasm bo mam małą wersję

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
To znak, ze powinnas wrocic na ponowne zakupy Los tak chcial

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
chętnie! tylko już żywcem nie mam co kupować bo nic nie kusi:P

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Odpusc Bare Canvas, kup sobie PP Layin' Low
tylko że potrzebuję czegoś do wyrównania koloru powieki, a on chyba jednak taki za ciemny i za mało żółty dla mnie może uda mi się go zmacać w salonie MACa w Krk jak będę - i o ile będą go mieć
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 16:22   #4189
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Muszę się wam pożalić moim rozczarowaniem. Wąchałam na lotnisku te nowe perfumy V&R (Bonbon?) I jest to tak do bólu przeciętny, oklepany słodziak... juz chyba mgiełki playboya mają więcej wyrazu. Liczyłam na godnego następcę flowerbomba w ślicznym flakonie, a tu taki męczący ulepek
A tak nawiasem jak wam zbywają te próbki cliniqua 05 to chętnie przyjmę, bo ja trochę cygańska jestem Może być na wymianę, chociaż w moim wątku już trochę skromnie się zrobiło
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-29, 16:31   #4190
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Dziewczyny patrzcie co kliknęłam Dawno nie widziałam tak pięknej kiecki http://www.zalando.pl/only-april-dlu...1c03r-a11.html
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 17:10   #4191
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

To ja też poubolewam. Czaiłam się na tego cudaka: http://www.sephora.pl/Makijaz/Usta/B...Blush/P1801018

Niestety nie ma mojego wymarzonego koloru - Fuchsia. Mam nadzieję że będzie dostępny przynajmniej stacjonarnie, bo jak się okaże, że z jakiegoś powodu w naszym kraju nie będzie tego odcienia w ofercie, to się zapłaczę
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 18:17   #4192
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

dziewczyny, czy używacie różu Chanel? oglądałam swatche na necie i mam ochotę na jakiś z rodzaju JOUES CONTRASTE, ale jest drogi i nie wiem, czy wart swojej ceny;
przyszedł mi dzisiaj bon na -40 zł i tak myślę, że może bym sobie ten róż Chanel kupiła ze zniżką;
swoją drogą dopiero co wykorzystałam niedawno bon, a tu już mi nowy przysłali, to wszystko przez te kody rabatowe i noce zakupów, wykończą mi portfel na dobre
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 19:35   #4193
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
To ja też poubolewam. Czaiłam się na tego cudaka: http://www.sephora.pl/Makijaz/Usta/B...Blush/P1801018

Niestety nie ma mojego wymarzonego koloru - Fuchsia. Mam nadzieję że będzie dostępny przynajmniej stacjonarnie, bo jak się okaże, że z jakiegoś powodu w naszym kraju nie będzie tego odcienia w ofercie, to się zapłaczę
Nie życzę Ci tego, ale może tak być, że tego odcienia w PL nie będzie. Weszła jakiś czas temu nowa seria lakierów do ust YSL, wśród których spodobał mi się odcień Fuchsia Fugitive 109 i okazało się, że u nas go w ogóle nie było, zresztą w europejskich sklepach internetowych też nie.

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2014-04-29 o 19:36
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 19:45   #4194
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie życzę Ci tego, ale może tak być, że tego odcienia w PL nie będzie. Weszła jakiś czas temu nowa seria lakierów do ust YSL, wśród których spodobał mi się odcień Fuchsia Fugitive 109 i okazało się, że u nas go w ogóle nie było, zresztą w europejskich sklepach internetowych też nie.
O kurcze, co za niespotykany kolor!
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 19:48   #4195
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny patrzcie co kliknęłam Dawno nie widziałam tak pięknej kiecki http://www.zalando.pl/only-april-dlu...1c03r-a11.html
śliczna
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 19:50   #4196
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
śliczna
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 19:54   #4197
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Pfff, kartonik niech sobie otwierają Mi 2 razy otwierały produkt czyli szminkę albo róż.. Beznadzieja
A to dziwne, spodziewały się innego koloru mimo numerka na spodzie...?
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 19:55   #4198
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie życzę Ci tego, ale może tak być, że tego odcienia w PL nie będzie. Weszła jakiś czas temu nowa seria lakierów do ust YSL, wśród których spodobał mi się odcień Fuchsia Fugitive 109 i okazało się, że u nas go w ogóle nie było, zresztą w europejskich sklepach internetowych też nie.
Kiepska sprawa. :/ Akurat ten fuksjowy wrzucili na FB jako zapowiedź "premiery" nowego produktu, ale całkiem możliwe, że to było tylko zdjęcie poglądowe. Swoją drogą co za dziwna polityka dystrybucyjna; po co wprowadzać takie ograniczenia?
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 19:59   #4199
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
A to dziwne, spodziewały się innego koloru mimo numerka na spodzie...?
Tia.. nie chciało się im nawet zerknąć na numerek, od razu pac, otwierały cały produkt....
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 20:05   #4200
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
O kurcze, co za niespotykany kolor!
Prawda. Dlatego tak mi się go zachciało, niestety musiałam się obejść smakiem.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Kiepska sprawa. :/ Akurat ten fuksjowy wrzucili na FB jako zapowiedź "premiery" nowego produktu, ale całkiem możliwe, że to było tylko zdjęcie poglądowe. Swoją drogą co za dziwna polityka dystrybucyjna; po co wprowadzać takie ograniczenia?
Może jednak się pojawi, trzymam kciuki .
A polityka zaiste dziwna.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-19 17:51:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:21.