Dobranie dodatków do sukienki na Sylwestra - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-29, 15:08   #1
paulisia12348
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 18

Dobranie dodatków do sukienki na Sylwestra


Witajcie Wizażanki!
Mam do Was pewną prośbę... A mianowicie, kupiłam dziś sukienkę, która myślę, że na Sylwestra w klubie się nada. Problem w tym, że nie wiem jakie dobrać do niej dodatki oraz ewentualnie jaki zrobić makijaż. Byłaby któraś tak dobra i choć trochę podpowiedziała?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienkia hm-czarna-grochy-siateczka-xs.jpg (26,8 KB, 19 załadowań)
paulisia12348 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 19:59   #2
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Dobranie dodatków do sukienki na Sylwestra

Ja bym dobrała do tego czarne matowe szpilki. Paznokcie i usta czerwone, delikatna czarna kreska na powiece. Włosy upięte wysoko i do tego czarna opaska.
Taki trochę pin up.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 21:29   #3
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: Dobranie dodatków do sukienki na Sylwestra

Świetna kiecka. Propozycja Pink fajna. Ja bym dała ciemne oko, czerwone albo różowe usta (tylko nie w takiej tonacji zbyt jasnej). Buty w zasadzie każde będą pasować. Najlepiej jakby to były szpilki. Złota biżuteria, metaliczne paznokcie - np. srebrne.

Włosy nie wiem jakie masz, najlepiej tylko, żeby fryzura dała radę przeżyć. Fajnie będą wyglądały proste włosy czy lekko rozczochrane, że tak powiem, ale z koczkiem też może być ciekawie
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 22:42   #4
paulisia12348
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 18
Dot.: Dobranie dodatków do sukienki na Sylwestra

Dziękuję za odpowiedzi, bardzo interesujące Biżuteria złota mówicie.. Chodzi o jakiś gruby łańcuch z dużymi oczkami? A takie wiszące kolczyki perełki nie pasowałyby?
Swoją drogą, sukienkę (z metką) kupiłam dziś w lumpku za 17 zł. Miałam farta
paulisia12348 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 07:05   #5
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Dobranie dodatków do sukienki na Sylwestra

super ta sukienka i nada się jeszcze nie nie jedną imprezę wg mnie, a nawet do teatru. Ja bym ją też widziała z czarnymi rajstopami i czarnymi szpilkami+biżuteria srebrna ew .złota, czerwień na ustach i paznokciach
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 12:47   #6
cola201
Rozeznanie
 
Avatar cola201
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: KrakĂłw- miasto KrĂłlĂłw Polskich
Wiadomości: 536
Dot.: Dobranie dodatków do sukienki na Sylwestra

Bardzo ładna sukienka!!!
Kupiłam podobną lecz nie w kropy, tylko z koronką i też zakładam ją na bal sylwestrowy

Czarne szpilki ( mam takie matowo i błyszczącą wstawką)
Do tego mała czarna torebka błyszcząca ( innej nie mam niestety), na pasku z łańcuszkiem przy końcach w kolorze srebrnym - co niestety wymusza na mnie dobór srebrnej biżuterii

Fryzura - kok koszyk - prosty i elegancji zarazem przy dobrych umiejętnościach wykonasz go sama!

Na sukienkę zakładam czarny żakiet - taki niestandardowy bo krótki ( do pępka) kupiłam go do innej sukienki a że była odcinana w pasie i rozkloszowana to taki standardowy śmiesznie wyglądał.

Oczywiście do tego czarne rajstopy 8 lub 15 den ewentualnie cieliste jak kto woli

Makijaż dość klasyczny ( lubię klasykę ) czarna tym razem wyraźna kreska, srebrny, złoty lub ich odcienie ( ew. inny zależy od koloru oczu), czerwone usta i paznokcie - na pewno masz jakiś ulubiony odcień

Miłej zabawy!!!
__________________
_________________________ ___

Zapraszam do obejrzenia mojego świątecznego rękodzieła!





https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post53652022


_________________________ ___________

Moje motto:
"Wystarczy chcieć"
cola201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-30 13:47:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:39.