czarna rozpacz i pare kilogramow do zrzucenia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-03, 16:03   #1
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Red face

czarna rozpacz i pare kilogramow do zrzucenia


Dlugo sie zbieralam zeby w koncu napisac ale ostatni rzut oka na najnowsze zdjecia po prostu mnie przerazil

Rzucilam palenie jakis czas temu i niestety mimo, ze nie mam skonnosci do podjadania i specjalnie mnie nie meczylo powoli i podstepnie przybywalo mi tu i tam . Nigdy nie bylam chuda i znam swoje granice ale aktualne BMI 26,2 przy 1,67 wzrostu zupelnie mi nie odpowiada. Do szczecia wystarczyloby mi 65 kg wtedy bylo by wszystko w normie.
Od dzis postanowilam cos z tym zrobic. 3 kg udalo mi sie juz pozbyc, z tym ze tu pomogl akurat przypadek ...

7 kg
chcialabym jeszcze zgubic.

Potrzebuje wsparcia i kopniecia w zadek !!!

Problemem w moim przypadku jest praca na zmiany a do tego parotygodniowe przerwy na szkole. Nie mam zamilowania do diet/liczenia kalorii (jakos zle mi sie one kojarza) ale od dzis zaczelam uwazac co jem i ile. Pewne rzeczy skreslilam z jadlospisu i staram sie planowac posilki zeby byly zdrowe... na szczescie maz sie na to zgodzil bo ma dokladnie ten sam problem. Z tym, ze nie mam szans na stale pory, systematycznosc, jakos musze to wszystko razem pogodzic. Z obiadami jakos sobie poradze, w koncu wizaz to skarbnica wiedzy

Glownie chodzi mi o szkole. 8 godzin siedzenia na tylku i nawet jezeli przy wysilku umyslowym spala sie duzo kalorii to mam problem co zabierac do jedzenia (na drugie sniadanie), chcialabym unikac chleba i bulek.
Nie mam zadnego pomyslu tak zeby to bylo pozywne i zdrowe... o urozmaiceniu nie wspomne.

Nie za dobrze wyglada to tez u mnie jezeli chodzi o sport . Gdy pacuje to wracam padnieta na pysk... a fitness studio daleko i samej mi sie nie oplaca (maz sie zapiera jak kot przed kapiela)... a wtedy gdy mam szkole to najzwyczajniej nie mam czasu, codziennie o 6 jestem w domu a cos trzeba zjesc, chwile odsapnac i nauka czeka (w przyszle lato mam egzaminy ) ... i zupelnie nie potrafie jakos tego pogodzic .

Tyle watkow w dziale odchudzania, ze nawet jakbym wszystkie przeczytala to i tak madrzejsza nie bede ale za kazda rade bede wdzieczna... i moze ktos bedzie sie chcial przylaczyc.

pozdrawiam
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 16:51   #2
Agg77
Zadomowienie
 
Avatar Agg77
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 092
Dot.: czarna rozpacz i pare kilogramow do zrzucenia

Hmm... na drugie śnadanie zamiast kanapek czy bułek możesz zabierać np. serek wiejski jeżeli go lubisz Do tego jakieś warzywko lub owoc. Możesz też spróbować z jogurtem naturalnym... Zależy co wolisz.
Staraj się jeść 5 posiłków dziennie co 2-3 godziny. Jedz koniecznie produkty zawierające białko i błonnik. Najlepiej poczytaj o 10 PŻ
__________________

Zmiana na lepsze.

Bo wiem, że mi się uda !


Agg77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 17:02   #3
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: czarna rozpacz i pare kilogramow do zrzucenia

Cytat:
Napisane przez Agg77 Pokaż wiadomość
Hmm... na drugie śnadanie zamiast kanapek czy bułek możesz zabierać np. serek wiejski jeżeli go lubisz Do tego jakieś warzywko lub owoc.
rano zawsze jem jogurt (tzn. przed zajeciami lub praca) ... w pracy to pol biedy produkty "mleczne" moge schowac do lodowki... gorzej w szkole, w salach jest za cieplo bez wzgledu na pore roku ... serek wiejski lubie i to calkiem dobry pomysl, najwyzej bede go w alufolie zawijac moze nie bedzie sie grzal ... z tym, ze jakies urozmaicenie potrzebuje... chyba, ze rozne serki (z ziolami, pikantny) hmmm...

I chyba bede musiala sie z surowymi warzywkami przeprosic

Cytat:
Napisane przez Agg77 Pokaż wiadomość
Staraj się jeść 5 posiłków dziennie co 2-3 godziny. Jedz koniecznie produkty zawierające białko i błonnik.
no wlasnie z tym jest ciezko ale sprobuje ... cieply posilek mamy wtedy jak oboje jestesmy w domu... czyli miedzy 4 a 6 po popoludniu.



Cytat:
Napisane przez Agg77 Pokaż wiadomość
Najlepiej poczytaj o 10 PŻ
poczytam

i dziekuje
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 17:05   #4
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: czarna rozpacz i pare kilogramow do zrzucenia

Mi czasem na uczelnie zdarza się zabierać kasze gryczaną z wkrojonymi warzywkami, albo serek wiejski, paprykę pokrojoną w plasterki i pieczywka chrupkie. Na przegryzienie dobrze sprawdzają się te małe marcheweczki pakowane. Do tego jakiś jogurt/ serek. Duuużo możliwości.
No i oczywiście na niektórych uczelniach można zjeść coś przyzwoitego. Jakieś mięsko grilowane, zupkę etc.
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 17:21   #5
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: czarna rozpacz i pare kilogramow do zrzucenia

Cytat:
Napisane przez paulinka_vel_paulinka Pokaż wiadomość
Mi czasem na uczelnie zdarza się zabierać kasze gryczaną z wkrojonymi warzywkami, albo serek wiejski, paprykę pokrojoną w plasterki i pieczywka chrupkie. Na przegryzienie dobrze sprawdzają się te małe marcheweczki pakowane. Do tego jakiś jogurt/ serek. Duuużo możliwości.
No i oczywiście na niektórych uczelniach można zjeść coś przyzwoitego. Jakieś mięsko grilowane, zupkę etc.
niby na duzej przerwie w poludnie mozna cos cieplego kupic, z tym ze to sa tysiace kalorii ... bo najczesciej sa to wszelkiego rodzaju makarony, tortelini, lasagne, kluseczki... oczywiscie z sosem (na bazie smietany) i czesto zapiekane z serem zoltym ... staram sie to omijac z daleka

ale z tym pieczywem chrupkim... moze byc z Wasa ?? ... to bylo by dobre bo ja mimo wszystko kocham pieczywo ... marcheweczki juz pare razy ogladama w sklepie, tez by sie nadaly...


dziekuje

mam jeszcze tydzien urlopu... z Wami moze uda mi sie do tego czasu jakies sensowne menu szkolne ulozyc
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 19:23   #6
Agg77
Zadomowienie
 
Avatar Agg77
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 092
Dot.: czarna rozpacz i pare kilogramow do zrzucenia

może... Polecam też chleb razowy Zamiast białego jedz po prostu pieczywo ciemne jeżeli lubisz. Zawsze można też zabrać takie pieczywo z czymś uszykowanym do szkoły lub do pracy
__________________

Zmiana na lepsze.

Bo wiem, że mi się uda !


Agg77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 19:36   #7
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: czarna rozpacz i pare kilogramow do zrzucenia

Agg77 z porzadnym razowym chlebem to u mnie nie tak prosto ... ogolnie od dluzszego czasu nie jem bialego pieczywa. Znalazlam watek o tym czym zastapic kanapke w szkole i poprobuje z serkami i prostymi salatkami

Poczytalam tez o czerwonej herbacie i zastanawiam sie nad zakupem.

Nie wiem tylko jak rozwiazac problem z brakiem ruchu. Raz w tygodniu na pewno nie wystarczy ... a w domu nie mam za bardzo jak cwiczyc.
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-03, 20:14   #8
Agg77
Zadomowienie
 
Avatar Agg77
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 092
Dot.: czarna rozpacz i pare kilogramow do zrzucenia

Co do ćwiczeń... Polecam hula-hop. Daje naprawde zadowalające efekty. Może skakanka lub tradycyjne brzuszki. To wszystko zależy od Ciebie
__________________

Zmiana na lepsze.

Bo wiem, że mi się uda !


Agg77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 21:05   #9
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: czarna rozpacz i pare kilogramow do zrzucenia

ehhh... z tym "sportem" to chyba bedzie najciezej ... skakanie odpada bo spadne do sasiadow nizej ... chyba zaczne od brzuszkow... tylko najtrudniej zaczac
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 21:31   #10
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: czarna rozpacz i pare kilogramow do zrzucenia

Z tego co wiedzę, piszesz że nie lubisz liczyć kalorii, to może South beach?
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 21:35   #11
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: czarna rozpacz i pare kilogramow do zrzucenia

Cytat:
Napisane przez Marzeniatko Pokaż wiadomość
Z tego co wiedzę, piszesz że nie lubisz liczyć kalorii, to może South beach?
a co to ?? ... bo to fakt, przydaloby sie cos co by mi uswiadamialo ile moge zjesc ... liczenie kalorii po prostu mi dziala na nerwy i potem chce mi sie cos slodkiego
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-04, 10:28   #12
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: czarna rozpacz i pare kilogramow do zrzucenia

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
a co to ?? ... bo to fakt, przydaloby sie cos co by mi uswiadamialo ile moge zjesc ... liczenie kalorii po prostu mi dziala na nerwy i potem chce mi sie cos slodkiego
Na wizażu jest wątek "Dieta plaż południowych" to jest ta dieta. Wpisz sobie też w google south beach, a zobaczysz co to za dietka
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 10:58   #13
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: czarna rozpacz i pare kilogramow do zrzucenia

Marzeniatko dziekuje ... watki znalazlam, takze ten z przepisami ... podobaja mi sie te rozne salatki... sa proste w przygotowaniu i moge je zabrac ze soba do szkoly. No i nic nie musze liczyc ufff

Przede wszystkim musze ograniczyc ilosc tego co zjadam .
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 00:19   #14
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: czarna rozpacz i pare kilogramow do zrzucenia

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ehhh... z tym "sportem" to chyba bedzie najciezej ... skakanie odpada bo spadne do sasiadow nizej ... chyba zaczne od brzuszkow... tylko najtrudniej zaczac
desti - pierwszy raz jest zawsze najtrudniejszy Ja polecam z calego serca 8min abs, legs, buns i arms, nawet jak nie masz czasu na trening calego ciala, to te 8 minut na ktoras z jego partii to zawsze cos!

Co do jedzenia na uczelni - ja zawsze mam w torebce orzechy (laskowe lub wloskie), tak jako snack, na wszelki wypadek. Fakt - pelen posilek to nie jest, ale na Heißhunger - idealne
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 06:36   #15
juswardob
Przyczajenie
 
Avatar juswardob
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 13
Dot.: czarna rozpacz i pare kilogramow do zrzucenia

Cześć dziewczyny - a ja Wam z doświadczenia polecę ... Callanetics. Mam za sobą mniej więcej 7 godzin i naprawdę są piewrwsze rezultaty w postaci zmniejszonej oponki na brzuszku Tylko trzeba wytrwać. I od razu mówie ćwiczcie z płytą czy kasetą jak nie macie innego towarzystwa ... zawsze to jednak w grupie I absolutnie nie przejmować się że któreś ćwiczenie za 1 razem nie wychodzi. Ja miałam takie dwa, ze nie mogłam unieść nogi taki mnie kurcz łapał Teraz dochodzę do 60-70 powtórzeń (tylko po 7 godzinkach).

I również poleciałbym South Beach, którą nawiasem mówiac zamierzam wcielic w życie od piątku Ja mam niestety sporo więcej do zgubienia bo jakieś 20 nadprogramowych kilosków po ciaży i co za tym idzie również rzuceniu palenia
juswardob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 10:04   #16
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: czarna rozpacz i pare kilogramow do zrzucenia

Cytat:
Napisane przez eres Pokaż wiadomość
desti - pierwszy raz jest zawsze najtrudniejszy Ja polecam z calego serca 8min abs, legs, buns i arms, nawet jak nie masz czasu na trening calego ciala, to te 8 minut na ktoras z jego partii to zawsze cos!
zobacze jak mi sie to uda rozwiazac i ile bede miala teraz nauki... i najwyzej postaram sie choc 2 razy w tygodniu jezdzic na fitness, nawet jak mi sie nie uda meza zmusic zeby tez sie ruszyl ... samej sie niefajnie cwiczy... i leniwiec jestem bo te 12 km to tez nie tak strasznie daleko a w sumie to tez sposob na odsapniecie od szkoly.

Cytat:
Napisane przez eres Pokaż wiadomość
Co do jedzenia na uczelni - ja zawsze mam w torebce orzechy (laskowe lub wloskie), tak jako snack, na wszelki wypadek. Fakt - pelen posilek to nie jest, ale na Heißhunger - idealne
ja ciagle jeszcze nie moge gryzc takich rzeczy ale faktycznie na Heißhunger to faktycznie lepsze jak batonik czy chipsy z automatu


juswardob ja nie mam za bardzo jak cwiczyc w domu i chyba predzej rusze sie w koncu i zaczne korzystac z fitness studia, za ktore zreszta caly czas place abonament . W koncu tez nie musze tam siedziec godzinami a niestety musze wzmocnic miesnie kregoslupa bo z nimi tez nienajlepiej .

Napisz jak Ci idzie z SB ... ja na razie ograniczylam wiele rzeczy ale tak zupelnie nie moge przestawic bo mi maz zastrajkuje ... juz wczoraj plakal bo zrobilam zapiekanke z brokulami wg przepisu z forum i pierwsze pytanie jakie padlo... " a gdzie makaron"

Strasznie ciezko zrzucic kilogramy po rzuceniu palenia ... mnie to juz meczy dobre pare miesiecy ale zauwazylam, ze samo z siebie nie zniknie


A dzis w ramach sportu mam mycie i polerowanie mojego autka ... pare kalorii spale ... i auto bedzie na zime przygotowane.
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 12:01   #17
juswardob
Przyczajenie
 
Avatar juswardob
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 13
Dot.: czarna rozpacz i pare kilogramow do zrzucenia

No ja na SB od jutra przechodzę - zrobiłam listę zakupów i po pracy idę wydać trochę kaski Oczywiście relacje z efektów na bieżąco.

Tak tylko dla wytłumaczenia siebie chyba tylko napisze, ze nie wzięłam sie za dietkowanie wcześniej bo wczoraj mieliśmy rocznicę ślubu i imieninki TŻ wiec głupio by było przy gościach jakby gospodyni nic nie tknęła

Mój TŻ na szczęście dla mnie lubi takie "dziwne" jedzenie i stwierdził stanowczo, że zaczyna razem ze mną Zobaczymy jak nam pójdzie. Najgorzej, ze maluchom gotować trzeba będzie co innego - ale to sie da ... mam nadzieję...

Co do ruchu polecam szczerze w jakiejkolwiek formie - ja zawsze jesień przechodziłam ciężko - totalne bezformie i niechcica - a teraz super. Tylko jak trfai sie dzień, ze nie poćwicze - jak wczoraj przez gości - to się do niczego czuję... Takze desti zbierz siły i zasuwaj na fitness a zobaczysz jakiego powera dostaniesz. Wiem, ze sie nie chce bo mam to co wieczór ale perpektywa samopoczucia po jest kusząca
juswardob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 16:35   #18
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: czarna rozpacz i pare kilogramow do zrzucenia

Poniewaz orzechow nie moge kupilam sobie suszone banany do podgryzania w szkole ... jakby mnie dzika chec na cos slodkiego dopadla


Ale z rucham to masz racje, najtrudniej to ruszyc cztery litery i zaczac. Pare lat temu tez sie zbieralam i zbieralam a potem latalam jak tylko moglam, praktycznie codziennie. Fakt, ze wtedy mojemu mezowi sie chcialo a ja nie mialam szkoly i pracy... ale co tam... nie musze na poczatku codziennie... najwazniejsze to zaczac

Tylko teraz jakos @ mnie dopadnie... a wtedy czuje sie jak mega hipcia ... wiec poczekam te pare dni... i nie bedzie wiecej wymowek... ehhhh... nie moze byc. Wczoraj umylam i wypolrowalam auto i wieczorem myslalam, ze mi rece poodpadaja ... a wiadomo mlodsza tez nie bede

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2008-11-11 o 17:29
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 19:13   #19
xanthippe24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5
Dot.: czarna rozpacz i pare kilogramow do zrzucenia

A może jest ktoś z Warszawy kto chciałby się przyłączyć do grupy wsparcia która rusza 18 listopada. Całę przedsięwzięcie składa się z 12 cotygodniowych wykładów o odchudzaniu i zdrowym odżywianiu oraz z opieki doradcy żywieniowego. Jest nas już 6 osób - a jak wiadomo im więcej tym weselej Poprzednia grupa zakończyła średnim rezultatem na każdego uczestnika 9 kg i 27 centymetrów w obwodach i my teraz też nie chcemy być gorsze
xanthippe24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-11, 17:28   #20
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: czarna rozpacz i pare kilogramow do zrzucenia

ja nie z warszawy i zdecydowanie mi nie po drodze


moj maz w koncu zdecydowal sie na fitenss ... a to znaczy, ze nie bede musiala sama jezdzic... czyli cos moze sie ruszy w temacie cwiczenia ... tylko zeby mi sie @ skonczyla bo na razie to pekam w szwach i czuje sie paskudnie
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 06:23   #21
juswardob
Przyczajenie
 
Avatar juswardob
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 13
Dot.: czarna rozpacz i pare kilogramow do zrzucenia

Przywitanko po długim weekendzie Jest dobrze Mimo, że aktualnie mam @ waga rano pokazała "77" a to oznacza 3,5 w dół A pewnie jak się @ skończy bedzie lepiej

Co do SB powiem, ze mi ta dieta pasuje, mojemu TŻ równiez Mi brak tylko owoców - mojemu TŻ słodyczy (to one są Jego najsłabszą stroną). A poza tym jest nieźle. Braku chleba, ziemniaków itp. nie odczuwamy wcale.

No i ciagne te ćwiczonka choć czasem faktycznie się nie chcę.

desti to super że bedziesz miała z kim jeździć to bardziej motywuje i coś więcej Was łączy

PS. Ja wtrakcie @ też się taka czuję - jakby z 10 kg mi doszło, a to przecież 3,5 zeszło
juswardob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 10:20   #22
mia_mery
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16
Dot.: czarna rozpacz i pare kilogramow do zrzucenia

witam
chciałam poprosić was o rade . warze 79 przy wzroście 165 i najgorsze jest to ze wszystko mi idzie od pasa w górę (brzuch , boki, ramiona) . chce sobie kupic jakies sprzęt do ćwiczeń który pomoże mi w tych górnych częściach ciała , ale nie wiem jakie. prosze o odp.
pozdrawiam .
__________________
It is better to be hated for what you are then to be loved for what you are not..
mia_mery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 11:55   #23
Anusiaczek10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 156
Dot.: czarna rozpacz i pare kilogramow do zrzucenia

Czesc dziewczyny. Do tej pory tylko czytalam Wasze wypowiedzi, szukajac dla siebie zlotedo srodka na pozbycie sie niechcianych kilogramow i przez lata pielegnowanej oponki na brzuchu...
Mam 23 lata, jakies 170cm wzrostu i waze w porywach do 75 kg. Ostatnio schudlam do ok 71, ale niestety szybciutko nadrobilam straty...Tak to jest jak sie przez ok 3 tyg zywi owocami i warzywami tylko, ochh i bylabym zapomniala - miloscia...No wlasnie, kilka miesiecy temu spotkalam milosc swojego zycia. Problem w tym, ze owa milosc mieszka na stale zagranica, wiec widujemy sie okazyjnie...nastepne nasze spotkanie planujemy na lato przyszlego roku, w zwiazku z czym, jak kazda zdrowa kobieta, chcialabym Go powalic moim nowym wygladem i szczuplym cialem. Moj cel to waga 58 - 60 kg do maja 2009 r; mam na poczatku maja urodziny i stwierdzialm, ze nowy wyglad i 15 kilo mniej to moj wymarzony prezent jezeli ktos mial podobny problem, z ktorym udalo mu sie wygrac, to bardzo prosze o jakies wskazowki JAK sie SKUTECZNIE tego pozbyc???Pozdrawiam Was wszystkie- te bardziej i te mniej zdeterminowane - bardzo serdecznie. Pamietajcie dziewczyny, laczy nas jeden cel!!!!
Anusiaczek10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 16:36   #24
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: czarna rozpacz i pare kilogramow do zrzucenia

Cytat:
Napisane przez juswardob Pokaż wiadomość
Przywitanko po długim weekendzie Jest dobrze Mimo, że aktualnie mam @ waga rano pokazała "77" a to oznacza 3,5 w dół A pewnie jak się @ skończy bedzie lepiej

Co do SB powiem, ze mi ta dieta pasuje, mojemu TŻ równiez Mi brak tylko owoców - mojemu TŻ słodyczy (to one są Jego najsłabszą stroną). A poza tym jest nieźle. Braku chleba, ziemniaków itp. nie odczuwamy wcale.

No i ciagne te ćwiczonka choć czasem faktycznie się nie chcę.

desti to super że bedziesz miała z kim jeździć to bardziej motywuje i coś więcej Was łączy

PS. Ja wtrakcie @ też się taka czuję - jakby z 10 kg mi doszło, a to przecież 3,5 zeszło
3,5 kg w dol ... to swietnie ... tez bym chciala ... i podziwiam za wytrwalosc w cwiczeniach, ja bym sie w domu nigdy nie zmobilizowala.

Dlatego podczas @ w ogole nie wchodze na wage ... bo ja do tego puchne jak balonik i pewnie mam troche za duzo wody a co za tym idzie waga i tak sie nie zgadza

Chleba i tak nie jem... od momentu jak zalozylam ten watek... ziemniaki jadlam i tak bardzo rzadko ... na kolacje dalej wiesniaczek z dodatkami i musze przyznac, ze wystarcza... rano wcale nie mam dzikiego glodu.

Maz powiedzial, ze mam nawet nie pytac czy tez jedzie tylko kopnac w zadek jakby sie opieral, wreczyc torbe w reke i wystawic za drzwi ... jak wyjdzie to bedziemy 3 razy w tygodniu jezdzic... na poczatek i tak wystarczy.


mia_mery trudno mi powiedziec jaki sprzet bylby najlepszy, bo z tymi tez ronie bywa a ja nie jestem za bardzo zorientowana ... bo w fitness studio korzystam z wielu roznych. Na pewno pomoglyby Ci wszelkie rodzaje brzuszkow a do tego nie potrzeba sprzetu.

Anusiaczek10 ... witaj ... same owoce i warzywa to troche za malo i chyba nie do konca wlasciwie... poczytaj sobie o diecie plaż południowych ... do tego jest watek z przepisami... no i ten nieszczesny sport ... bez ktorego niestety sie nie da. Jedzac same owoce i warzywa przede wszystkim stracilas wode i miesnie (ktore tez waza) ... sadelko nie da sie tak latwo pogonic .

ten watek tez warto przeczytac (10 przykazan zywieniowych)
-> http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=199694
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 17:38   #25
Anusiaczek10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 156
Dot.: czarna rozpacz i pare kilogramow do zrzucenia

Sama zauwazylam, ze taka "dieta" do trwalego efektu nie prowadzi po takim czasie na samych owocach i warzywach czulam nieopanowana wrecz ochote na jedzenie - cokolwiek byle sie zapchac coz, trzeba przestac uzalac sie nad soba i zabrac sie za siebie na powaznie ale z glowadzieki za szybka odpowiedz. Pozdrawiam
Anusiaczek10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 17:49   #26
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: czarna rozpacz i pare kilogramow do zrzucenia

Cytat:
Napisane przez Anusiaczek10 Pokaż wiadomość
Sama zauwazylam, ze taka "dieta" do trwalego efektu nie prowadzi po takim czasie na samych owocach i warzywach czulam nieopanowana wrecz ochote na jedzenie - cokolwiek byle sie zapchac coz, trzeba przestac uzalac sie nad soba i zabrac sie za siebie na powaznie ale z glowa, dzieki za szybka odpowiedz. Pozdrawiam
... a teraz jak sie zimno robi... brrrr... chyba bym futrem porosla ... tylko latem jak jest upal to faktycznie moge sie zywic w taki sposob plus jogutry, kefir i wiesniaczki

-----------------------------

a tak w ogole to kupilam ta polecana czerwona herbate... tylko jak sobie przypomne jakie to bylo wstretne ... niestety nie moge ostatnio l- carnityny ani nic w tym rodzaju lykac... moj zoladek wysiada ... wiec chyba bede musiala sie przemoc
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 15:38   #27
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: czarna rozpacz i pare kilogramow do zrzucenia

hmmm... minely dwa tygodnie ... jak na razie idzie calkiem dobrze, szczegolnie z jedzeniem w szkole... nie ma podjadania i slodyczy

wazyc sie na razie nie wazylam ale widze, ze jensy choc swiezo po praniu jakos tak troche luzne sie w pasie zrobily ... a od jutra ruszam z cwiczeniami
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 06:16   #28
juswardob
Przyczajenie
 
Avatar juswardob
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 13
Dot.: czarna rozpacz i pare kilogramow do zrzucenia

A u mnie już 75 Efekty są jak najbarzdiej widoczne wszyscy w pracy pytają jaką dietę stosuję.

A najlepsze jest to, że nieświadomie obrałam dietę, którea jest wskazana przy zespole policystycznych jajników, który niestety mam... nieświadomie wybrałam najzdrowsze dla mnie odżywianie.

Z ćwiczeniami jak z z zapałem róznie bywa ale na ogól regularne poza wyjątkami
juswardob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 18:08   #29
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: czarna rozpacz i pare kilogramow do zrzucenia

A mi ciagle nie udalo sie dotrzec do fitness studia ... ciagle cos wypada ehhh... pomijajac, ze ostatnio prawie udlawilam sie marchewka, ktora chrupalam w szkole

Jak jest z waga okaze sie 3 grudnia... choc podejrzewam, ze rewelacji nie bedzie ... czasami mi sie wydaje, ze latwiej mi bylo rzucic palenie ja teraz zgubic te pare kilo ehhhh...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 23:17   #30
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: czarna rozpacz i pare kilogramow do zrzucenia

Witam wszystkich, przyjmiecie mnie do siebie?
też bardzo bym chciała zrzucić kilka kilogramów 5 do 7, myślę o tym od kilku miesięcy, ale jakoś mi się nie udaje nic.
teraz chodzę raz w tygodniu na łyżwy, ale może będę częściej, ewentualnie zamiast 2x w tygodniu to raz łyżwy i raz fitness
najgorzej że wydaje mi się ze na prawdę mało/średnio jem, a waga nic, ani drgnie
może z Waszą pomocą mi się uda?

Desti jak miło Cię spotkać
favianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:12.