Plecy i głowa - nadpotliwość - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-22, 11:13   #1
Ge3z
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2

Plecy i głowa - nadpotliwość


Witam,
Wiem, że było już dużo wątków na temat nadpotliwości, ale przede wszystkim były omawianie dłonie/pachy/stopy. Niestety, nieliczne posty osób mających nadpotliwość całego ciała były ignorowane.

Osoby, które myślą, że pocenie się dłoni czy pach to wielka tragedia nie widziały chyba moich pleców Nie wiecie jakie to uczucie, kiedy wszyscy spoglądają na spoconego mopsa i nieważne z jakiej strony. Nawet dzisiaj jadąc w autobusie pot spływał strumieniami. Jestem młodym chłopakiem i jak tu wychodzić w lecie do dziewczyn? Wstyd, obrzydliwe. Plecy głowa, potem klata i ramiona. Nadpotliwość mam od kiedy pamiętam, ale od 4 lat te chorobsko się nasiliło.

Używałem Antidral i kilka innych produktów w podobnej cenie, ale one działają wyłącznie na pachy, a z nimi aż tak dużego problemu nie mam.
Czy ktoś może polecić cokolwiek na plecy? Do dermatologa chodziłem, ale mówił, że nic nie poradzę na nadpotliwość i trzeba z tym żyć. Dość lekceważące podejście do pracy, no cóż, a ja jestem już wykończony psychicznie. Mój kontakt ze znajomymi w lecie ogranicza się do minimum

Edytowane przez Ge3z
Czas edycji: 2011-05-22 o 11:16
Ge3z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 15:38   #2
Ewka3663
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Dot.: Plecy i głowa - nadpotliwość

Idź do innego dermatologa, być może nie da się całkowicie tego wyleczyć, ale na pewno jakoś zmniejszyć objawy.

Co mi się jeszcze nasuwa to metody naturalne może są jakieś zioła, które zmniejszają potliwość, nigdy się tym nie interesowałam, ale warto poszukać

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

a może mydełko siarkowe? wiem, ze dużo osób używa go na trądzik, ale ponoć zmniejsza też potliwość pod pachami...
Ewka3663 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 15:54   #3
Kamillaa W
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 63
GG do Kamillaa W
Dot.: Plecy i głowa - nadpotliwość

też jak koleżanka wyżej poszukałabym jakiś naturalnych metod.... poczytaj w internecie może coś znajdziesz....

nie wiem czy nie ma takich tabletek... na pewno są... wtedy działają ogólnie, a nie miejscowo....
Kamillaa W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 20:29   #4
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: Plecy i głowa - nadpotliwość

Mi też lekarka powiedziała, że to normalne i tyle ( z tym, że ja latem cierpię na pachy,ręce i stopy). Poczytaj o ziołach do picia nie jestem pewna, która ale na pewno herbata ziołowa działa hamująco na pocenie. Poza tym w tv reklamowali kiedyś tabletki właśnie na nadmierną potliwość.
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 21:05   #5
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 571
Dot.: Plecy i głowa - nadpotliwość

Idź do endokrynologa - możliwe, że masz problemy z hormonami (nadczynność tarczycy).

Czasem nadpotliwość może być również objawem towarzyszącym chorobom neurologicznym, nowotworowym, gruźlicy itp.
__________________
Jeśli ludzie koniecznie chcą pouczać innych ludzi, to powinni pamiętać, że inni ludzie też wiedzą to i owo o ludziach.

Terry Pratchett
Maskarada

Edytowane przez tennyo4
Czas edycji: 2011-05-23 o 21:12
tennyo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 18:49   #6
Ge3z
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Dot.: Plecy i głowa - nadpotliwość

Tabletki Perspi Block są beznadziejne, większość osób je odradza. No chyba, że miałyście na myśli jakieś inne.
Miałem robione USG tarczycy z dwa lata temu i podobno wyniki były ok. Porzuciłem wtedy poszukiwanie rozwiązania, gdyż myślałem, że moje ciało tak reaguje na dojrzewanie. Czas minął i nic się nie zmieniło. W najbliższym czasie udam się do endokrynologa.

Na razie pijam herbatki ziołowe, pocę się identycznie, ale tak jakby mniej się tym przejmuję. Chyba te trunki zamieniły mnie w oazę spokoju
Ge3z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 22:42   #7
demejed
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
ciało

Witam miałem ten sam problem co wy mokre dłonie,stopy odczucie dyskomfort ciągły stres,nerwy
wiele rzeczy nie robiłem z powodu tego
chodziłem po różnych specjalistach dawali mi różne zwalczające do ustne jak i miejscowe antypespiraty nic nie pomagało a jak pomogło to na krótko,od pewnego czasu zacząłem czytać różne wiadomośći na temat tego aż na zagranicznych stronach znalazłem jeden z artykułów o jonofrazie stosowanej również w polsce ale zlekceważyłem to było nie na moja kieszeń,
dużo myślałem na ten temat i zdobytej przez ze mnie z wiedzy postanowiłem sam zrobić takie urządzenie nie przykładałem zbyt wielekiej wagi do wyglądu pierszą kuracje przeprowadziłem w domu 15minut po pierwszym dniu odczułem znaczną poprawę i odczucie suchości postanowiłem posmarować dłonie kremem po 10 kuracji zauważyłem całkowite zanikniecie odrobinek potu na moich dłoniach już minęło pół roku kiedy cieszę się szczęściem na dzień dzisiejszy pomogłem już 20 osobą które mają skłonność do nadpotliwośći początkowo zajmowałem się sprzedawaniem i robieniem urządzeń na dłonie i stopy teraz już mogę śmiało powiedzieć że stosuje to na całym ciele w raz miejscach intymnych.pytania dotyczące kuracji proszę o kierowanie na drogę email jak i odpowiedziach w celu dużego zainteresowania czas odpisania uległ wydłużony proszę o cierpliwość cena zakupu przedmiotu 150zł
Pozdrawiam miłego dnia


---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------

Witam miałem ten sam problem co wy mokre dłonie,stopy odczucie dyskomfort ciągły stres,nerwy
wiele rzeczy nie robiłem z powodu tego
chodziłem po różnych specjalistach dawali mi różne zwalczające do ustne jak i miejscowe antypespiraty nic nie pomagało a jak pomogło to na krótko,od pewnego czasu zacząłem czytać różne wiadomośći na temat tego aż na zagranicznych stronach znalazłem jeden z artykułów o jonofrazie stosowanej również w polsce ale zlekceważyłem to było nie na moja kieszeń,
dużo myślałem na ten temat i zdobytej przez ze mnie z wiedzy postanowiłem sam zrobić takie urządzenie nie przykładałem zbyt wielekiej wagi do wyglądu pierszą kuracje przeprowadziłem w domu 15minut po pierwszym dniu odczułem znaczną poprawę i odczucie suchości postanowiłem posmarować dłonie kremem po 10 kuracji zauważyłem całkowite zanikniecie odrobinek potu na moich dłoniach już minęło pół roku kiedy cieszę się szczęściem na dzień dzisiejszy pomogłem już 20 osobą które mają skłonność do nadpotliwośći początkowo zajmowałem się sprzedawaniem i robieniem urządzeń na dłonie i stopy teraz już mogę śmiało powiedzieć że stosuje to na całym ciele w raz miejscach intymnych.pytania dotyczące kuracji proszę o kierowanie na drogę email jak i odpowiedziach w celu dużego zainteresowania czas odpisania uległ wydłużony proszę o cierpliwość cena zakupu przedmiotu 150zł
Pozdrawiam miłego dnia

Edytowane przez demejed
Czas edycji: 2016-11-19 o 22:38 Powód: duże litery
demejed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-19 23:42:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:47.