Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-06-26, 17:01   #691
glorstine
Raczkowanie
 
Avatar glorstine
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 76
Unhappy Chcę wrócić do naturalnego koloru włosów!

Od 10 miesięcy farbuję włosy na rudo (zazwyczaj jest to "miedziana czerwień" tudzież "czerwona miedź" ). Ale wiadomo co farba robi z włosami... :/ No właśnie - teraz moje włosy są dość osłabione, wypadają, puszą się (a prędzej ładnie się kręciły ) no i stały się takie jakieś.... twarde i nieprzyjemne w dotyku !! No i te rozdwojone końcówki... Eeeh... Oczywiście stosuję odżywki, ale ich działanie jest zastanawiające Myślę, że chyba najlepszy rozwiązaniem będzie przestać farbować włosy. Tylko tu pojawia się problem: jak wrócić z rudego do mojego naturalnego ciemnego blondu? Nie mogę czekać aż to samo naturalnie odrośnie, bo przecież nie będę chodziła z takimi odrostami Co więc zrobić? Może jeszcze raz ostatecznie zafarbowac na jakiś mniej kontrastujący kolor? No tylko że jak próbowałam farbować "to" co mam na głowie na blond.. to oczywiście nadal były rude :/ Z tego nie da się zejść... To znaczy mam nadzieję, że mi coś doradzicie, bo sama tu już nie wiem co robić... Hmmm... A może utlenić a zafarbować na ciemny blond? Na białych włosach to już mi raczej chwyci farba.. tylko że wtedy to te włosy da się na palcach jednek ręki policzyć... eeehh...
__________________
" - Niełatwo jest być odważnym - odparł Prosiaczek, lekko pociągając noskiem - kiedy jest się tylko Bardzo Małym Zwierzątkiem..."
glorstine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-26, 17:22   #692
kasiek1331
Raczkowanie
 
Avatar kasiek1331
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 125
Dot.: Chcę wrócić do naturalnego koloru włosów!

Rozdwojone końcówki musisz obciąć.
Jak utlenisz to farba będzie się z nich szybko wypłukiwać.
Więc może jakiś szampon koloryzujący?
__________________
Bo ja nie mam co robić i będę głupie podpisy wymyślać
kasiek1331 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-26, 17:53   #693
sylia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 603
Dot.: Chcę wrócić do naturalnego koloru włosów!

hm...a może idź po poradę do fryzjera?
__________________






sylia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-26, 19:23   #694
glorstine
Raczkowanie
 
Avatar glorstine
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 76
Dot.: Chcę wrócić do naturalnego koloru włosów!

Ściągania koloru się nie podejmę ze względu, że mam te włosy takie słabe :-( A jakkolwiek bym ich nie farbowała (i tak w grę wchodzą tylko ciemniejsze odcienie niż ten, który mam teraz, a to mnie akurat nie satysfakcjonuje:/) to na początku są OK, ale kolor mi się dość szybko spiera i co się znowu pojawia? Ruuude!
__________________
" - Niełatwo jest być odważnym - odparł Prosiaczek, lekko pociągając noskiem - kiedy jest się tylko Bardzo Małym Zwierzątkiem..."
glorstine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-27, 13:54   #695
sylia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 603
Dot.: Chcę wrócić do naturalnego koloru włosów!

tak jo jest, jak się zaczęło farbować to już to trzeba robić do końca życia,żeby jakoś wyglądać :/
__________________






sylia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-27, 14:06   #696
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Chcę wrócić do naturalnego koloru włosów!

Witaj
Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest szampon koloryzujący,jak dla mnie najlepszy jest z Welli ,a Marionu nie stosowałam,Wella wymywa się całkowicie i wloski są po niej ładne.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-27, 14:30   #697
Motylek7
Rozeznanie
 
Avatar Motylek7
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 881
Dot.: Chcę wrócić do naturalnego koloru włosów!

Cytat:
Napisane przez boniulka
Witaj
Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest szampon koloryzujący,jak dla mnie najlepszy jest z Welli ,a Marionu nie stosowałam,Wella wymywa się całkowicie i wloski są po niej ładne.
Pozdrawiam
Ten szamponik z Welli to do ilu myc?
__________________

Motylek7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-27, 18:12   #698
Sanderek
Wtajemniczenie
 
Avatar Sanderek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bytom / Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 009
GG do Sanderek Send a message via Skype™ to Sanderek
Dot.: Chcę wrócić do naturalnego koloru włosów!

Cytat:
Napisane przez sylia
tak jo jest, jak się zaczęło farbować to już to trzeba robić do końca życia,żeby jakoś wyglądać :/
Niekoniecznie. Można poczekać aż same odrosną, systematycznie je podcinając.

Ja pozbyłam się farby i wróciłam do naturalnego koloru włosów, własnie w taki sposób. Miałam włosy za ramiona, ufarbowane na jasny blond. Przez jakieś pół roku nosiłam włosy tylko spięte, aby nie było widać tak bardzo odrostów, a co miesiąc chodziłam na podcinanie kilku centymetrów.

Włosy wróciły do naturalnego koloru i stały się o wiele mocniejsze i zdrowe...
Co prawda znowu zafarbowałam ale przez długi czas po takiej "kuracji" byłam naturalna.
__________________
"Szukaj małej różnicy, która uczyni wielką różnicę w Twoim życiu"
Sanderek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-27, 18:42   #699
glorstine
Raczkowanie
 
Avatar glorstine
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 76
Dot.: Chcę wrócić do naturalnego koloru włosów!

Hmm... Ale jchcę moje blond włoski mieć! A jak zafarbuję te aktualnie rude szamponem koloryzującym na blond, to nic nie chwyci... Przecież nawet farba nie chwyta mi na tym rudym, to co dopiero szampon? Chyba że nie zrozumiałam o co Ci chodzi?
__________________
" - Niełatwo jest być odważnym - odparł Prosiaczek, lekko pociągając noskiem - kiedy jest się tylko Bardzo Małym Zwierzątkiem..."
glorstine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 09:31   #700
BunnyMoon
Raczkowanie
 
Avatar BunnyMoon
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 411
Dot.: Czarne włosy

Czy farbowanie włosów na czarno niszczy je??
BunnyMoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 09:44   #701
Ania843
Raczkowanie
 
Avatar Ania843
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 342
Dot.: Czarne włosy

Czarną farbę jest bardzo ciężko pokryć innym kolorem. Na odrostach będzie inny kolor niż na całości. Wiem coś o tym bo sama miałam czarne włosy i czekałam aż mi urosną i je ściełam (ale wtedy miałam fryzurkę ok 2-3 cm)
Ania843 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-08, 20:44   #702
Auqamarine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1
Exclamation Z czerwieni w blond....

Witam ! Mam następujęce pytanie : mam długie włosy, dość cienkie (naturalny -> ciemny popielaty blond), są one już troszkę zniszczone farbowaniem. Farbuję włosy od dawna na odcienie ciemnych czerwieni / kasztanów. Ostatnio robię to farbami Nutrisse, przedtem Wella. Ponieważ myślałam o jakiejś diametralnej zmianie wyglądu, bo czerwienie, choć piękne, ale nadają mi ostatnio "zmęczony" i smutny wygląd, zaczęłam się zastanawiać nad przefarbowaniem się na odcień jasny. Zastanawiam się, czy farbując od dawna włosy na "czerwono" da się je przefarbować na blond , nie ryzykując, że zniszczą się dokumentnie. No, z całą pewnością nie chcę mieć siana na głowie , albo nie chcę wyłysieć w wyniku nieudanego eksperymentu
Proszę o poradę i z góry dziękuję.
Pozdrawiam wszystkich. Małgosia
Auqamarine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-09, 00:29   #703
Anarchia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 676
Dot.: Z czerwieni w blond....

ja miałam długo rudo-czerwone, i minąl mw. rok zanim zrobiły się całkiem blond. Zalezalo mi na pasemkiach, wiec najpierw zrobiłam dwa kolory- pasemka blond, a pozostałe na naturalny brąz, żeby sie nie gryzły ;P Później stopniowo coraz więcej pasemek, aż w końcu są blond.
Jeśli chodzi o farbowanie na całoście, to wiem tyle co Ty
Anarchia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-09, 06:44   #704
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Z czerwieni w blond....

musisz sie liczyć z tym że zanim dojdziesz do blondu możesz przez pewnien czas być ruda.
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-09, 08:17   #705
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Z czerwieni w blond....

Piszesz , że masz cienkie włosy oraz już nieco zniszczone- to jest problem jesli chodzi o zmiane koloru - możesz dokonac tego trzema drogami
po pierwsze dekoloryzacja ( za pierwszym raze w najlepszym pryzpadku wyjda jasno ryże z jasnymi pasmami,nie masz natomiast czarnej farby , więc watpię, zeby wyszedł ciemno rudy)-jednak masz włosy cienkie i zniszczone- mogą zabiegu nie wytrzymać tzn jestem prawei pewna ( prawei , bo włos czasem też zaskakuje) , że zrobi się sianko, niektóre włosy pewnie się połamią, popalą.Drugi sposób- schodzenie poprzez pasemka, jest nieco mniej inwazyjny , bardziej czasowchłonny. De facto zauważyłam, że od dekoloryzacji nie bardziej jest bezpieczny - kiedy za drugim razem pani położyła niektóre pasam w miejscu poprzednich efekt był tak jak po dwóch dekoloryzacjach naraz- wloski się rwały bądż w najlepszym wypadku zrobiła sie guma balonowa. Być może to dlatego , że wybrałam radykalniejsza odmianę - grube pasma ( ta niecierpliwość...) przy cienkich pewnie włos lepiej zareaguje.A włsoki podniszczone przez pasemka lepiej doprowadzić do przyzwoitego wyglądu niz po dekoloryzacji.Trzeci sposób, który przy Twoich włosach byłby chyba najlepszy - to czekac na odrośnięcie włosków.Mogłabyś też zdecydowac sie na te pasemka, jednak polecam przez kilka miesięcy dobrze najpierw włosy odżywiać( witaminki, profesjonalne odżywki)
Więcj o dekoloryzacji i innych metodach pozbywania sie farby uzyskasz korzystając z wizażowej wyszukiwarki wątków było sporo
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-09, 10:23   #706
ila78
Rozeznanie
 
Avatar ila78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 694
Dot.: Z czerwieni w blond....

da sie przefarbować, to jasne, ale nie jest tak prosto . mam koleżankę, która zawsze nosila wsciekle czerwone włosy. teraz jest jasną blondynką. rozjasnila włosy ze dwa razy pod rząd, na to jeszcze gfarba rozjasniajaca, ale długie włosy scieła do ramion po tym wszytskim teraz ma znów dlugie, nadal jest blondynką.
ila78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-09, 10:40   #707
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Z czerwieni w blond....

moj naturlany kolor bo byl mysi blond, farbowalam na czerwienie mahonie, pozniej brazy i znow czerwien porzeczkowa i pozniej mahon , pewnego razu poszlam do kslepu po rozjasniacz dalam go na glowe kolor mi wyszedl hmm "wczesna marchewka) poszlam po farbe do wlosow popielaty blond i kolor pokrylo owszem byl troche zółtawy ale po rzeczytaniu stosów watkow na wizazu doszlam do tego z ekolor zółty wypłukuje sie pod wpływem plukanki, moz enie tyle co wyplukuje ale wyciaga, po jakis 3 mieisacach podcialam wlosy z za łopaki na do rmaion, teraz od jakis chyba 2 lat farbuje odrostu i podicnam 1 cm miesiecznie wlosy worcily do sowjej kondycji a nawet po drodze raz byly przyciemniane do ciemnego blondu, teraz farbuje blonadmi
Chcialam sobie kupic tygrysie oko Safiry ale moj tz sie nie zgodzil wiec kupilam sobie jasny opalizujacy blond garniera 100%kolor i efekt nadal fajny pozdrawiam

Ps ja wychodze z załozenia ze włosy nie trawa tez zimą rosna a kobiety zmienne sa
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-09, 10:43   #708
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Z czerwieni w blond....

aaaa i mylam wloski szamponem radical i od czasu do czasu wax na glowe raz w tygodniu przez pierwszy miesiac a pozniej z lenistwa raz na miesiąc.
eket uboczny byl taki ze wlosy mi rosly okolo 2 cm na miesiac wiec jak podcinalam wloski co miesiac na 1 cm to chcac nie chcac wloski i tak byly długie.
A ze nielubie włosków dłuzszych niz do ramion to chcac nie chcąc włoski do ramion co jakis okres scinałam pozdrawiam
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-10, 11:41   #709
glorstine
Raczkowanie
 
Avatar glorstine
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 76
Dot.: Chcę wrócić do naturalnego koloru włosów!

Nikt mi nie pomoże?
__________________
" - Niełatwo jest być odważnym - odparł Prosiaczek, lekko pociągając noskiem - kiedy jest się tylko Bardzo Małym Zwierzątkiem..."
glorstine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-10, 12:13   #710
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Chcę wrócić do naturalnego koloru włosów!

Glorstine wystarczy użyć wyszukiwarki, o dekoloryzacji i schodzeniu poprzez pasemka było juz wiele, u Ciebie włosy są jak pisałaś bardzo osłabione i szorstkie, wiec poczekałabym z zabiegami jakiś czas a teraz stosowała odzywki profesjonalne i witaminy. Jednak zarówno dekoloryzacja jak i pasemka pogorszą stan Twoich włosów bez wątpienia. Schodzenie przez pasemka, w Twoim przypadku chyba najlepsze ,polega na tym , że chodzisz miesiąc w miesiąc na pasemka do fryzjera ( czasem odstęp w zalezności od kondycji włosa musi byc większy) aż włosy będa całe jasne. Dekoloryzacja to ściagnie farby z całych włosów, efekt zależy od tego jak sprana jest farba, ile warstw jej było w jakiej kondycji sa Twoje włosy, ale z czerwonego można osiagnąc jasny ryży z pasmami blondu.na to możesz nałożyć farbę, o ton ciemniejszą niż efekt po dekoloryzacji.Raczej nie oczekuj natychmiast jasnego blondu ( ale z kondycją włosów słabą ogólnie nie polecam tego zabiegu, jednak dla spokoju dodam, że można go wykonac u fryjera(cena w zalezności od salonu i saloniku) albo w domu - niedoswiadczonym nie polecam- dekoloryzatorem Loreal lub Garnier ok 50 zł w drogeriach).Włosy po obu zabiegach bedą raczej nieciekawe, więc potem systematycznie się je podcina, natomiast odrost farbuj nie rozjasniaczem a farbą blond rozjasniającą-np Garnier Nutrisse Natea,dużo mniej niszczy włosy.Jeszcze raz napiszę, że na Twoim miejscu z dwóch sposobów wybrałabym jednak poprzez pasemka, choć jest to czasochłonne.

Tu masz rózne watki o pozbywaniu się ciemnych farb z włosów : http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=1379660
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-14, 15:09   #711
martynaaa
Przyczajenie
 
Avatar martynaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4
Post JAk rozjasnic włosy??????

Hey interesuje mnie naturalny sposób rozjasnienia blond(ciemny) włosów. Jeśli znacie jakieś sposoby to piszcie .
martynaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-14, 18:04   #712
eve(L)ek
Raczkowanie
 
Avatar eve(L)ek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pięknolandii :P
Wiadomości: 208
Dot.: JAk rozjasnic włosy??????

hm.. ja bym nie ryzykowała z rozjasnianiem sama.. lepiej wydac kase i iśc do jakiegos naprawde dobrego fryzjera... bo chociaz wiesz ze nie zwali ci baardzo wloskow.. (chociaz czasem znajdą się wyjatkowi:/)
__________________
it's obviously...
this is not the place i'm supposed to be...
eve(L)ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-14, 19:10   #713
martynaaa
Przyczajenie
 
Avatar martynaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4
Dot.: JAk rozjasnic włosy??????

tylko chodzi o to ze nie chce miec odrostów.
martynaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-14, 23:52   #714
eve(L)ek
Raczkowanie
 
Avatar eve(L)ek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pięknolandii :P
Wiadomości: 208
Dot.: JAk rozjasnic włosy??????

wiesz co.. sa jakies kremy rozjasniające... które nakłada sie na włoski.. i sama sobie dobierasz kiedy.. w zaleznosci jaki efekt chcesz osiągnąć.. moja kolezanka miała rude wlosy.. i stopniowo sobie zaczela rozjasniac takimi kremami.. i powiem ci ze efekt byl niezly.. ale w tej chwili nie jestemw stanie podac i z jakiej firmy był ten kremik.. ale popytaj w kosmetycznych sklepach.. napewno cos takiego zjajdziesz... buziak..
__________________
it's obviously...
this is not the place i'm supposed to be...
eve(L)ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-15, 00:13   #715
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: JAk rozjasnic włosy??????

Cytat:
Napisane przez martynaaa
tylko chodzi o to ze nie chce miec odrostów.

Odrosty zawsze będziesz miała ....bo włosy rosną i tyle....jaki masz naturalny kolor włosów? bo może wystarczy użyć Nutrisse Natea??Jeśli masz naturralne ciemny blond to pewnie tak, dobierz np 111 Superrozjaśniający blond popielaty .
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-15, 09:00   #716
martynaaa
Przyczajenie
 
Avatar martynaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4
Post Dot.: JAk rozjasnic włosy??????

miałam jasny blond tylko przez jakis czas bardzo zaczeły mi ciemniec.
martynaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-18, 10:36   #717
aqqA
Rozeznanie
 
Avatar aqqA
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 748
Dot.: JAk rozjasnic włosy??????

Ja też z nadejściem wakacji postanowiłam rozjaśnić swój średnio-ciemny blond. Kupiłam w tym celu farbe 'jasny blond' z Garniera i dzisiaj mama pomoże mi je zafarbować. Mam nadzieje, że nie będę wyglądać dziwnie ani nie wyjdzie mi rudy. Zastanawiam sie czy nie skrócic czasu trzymania farby, tak do 15 min. A swoje wrażenia opisze.
aqqA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-18, 21:23   #718
beatakob
Rozeznanie
 
Avatar beatakob
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 674
Dot.: Dekoloryzator- za i przeciw?

Watek troszke stary ale mam pytanie:
Siostra farbowała mi moje brązowe włosy i zmieszała trochę chyba za dużo czarnej z całym brązem. Nie wnikam teraz ile tego dodała, ale mam kruczoczarne włosy. Chciałam je rozjaśnić i zafarbować na brąz, bo w czarnym czuję się źle i blado.
Dziewczyny piszą tu o dekoloryzatorze Joanny, możecie napisać dokładną nazwę tego rozjaśniacza? Na ich stronie jest kilka rozjaśniaczy ale nie wiem który nadaje się do tego przypadku.
Na drogie specyfiki i fryzjera nie mam teraz pieniążków
beatakob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-18, 23:54   #719
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Dekoloryzator- za i przeciw?

Jeśłi farbowałaś włoski niedawno-poczekaj- myj je szmponami przeciwłupieżowymi - dobrze wypłukują kolory
Jeśłi koniecznie chcesz dekoloryzować ( w moim przypadku Joanna była lepsza niż Loreal) - weź pod uwagę to, że po dekoloryzacji trzeba na włosy nałożyć farbę o ok.2 tony jaśniejszą niż to, co chcesz mieć na włosach - mi po dekoloryzacji kolor ciemny blond wyszedł- brązowy
Wklejam Tobie link do strony Joanny i wspomnianego dekoloryzatora: http://www.joanna.pl/produkty/rozjas...loryzujacy.asp
Ps. proszę -daj znać, jak wyszło
pozdrawiam
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-19, 10:14   #720
aqqA
Rozeznanie
 
Avatar aqqA
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 748
Dot.: JAk rozjasnic włosy??????

Pisze tak jak obiecałam. Moje włoski rozjaśniły się lekko. Bardzo lekko. Podjerzewam że nie wiele osób zauważy tą zmianę. Ale jest oki. Chociaż liczyłam na lepszy efekt.
aqqA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:09.