Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :) - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-24, 18:44   #1231
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

i ciąg dalszy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010139.JPG (110,1 KB, 249 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010142.JPG (52,6 KB, 120 załadowań)
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 10:37   #1232
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Truheart bardzo fajne kosmetyki czy mogłabyś wrzucić skład peelingu enzymatycznego Ziaji i miceli Oceanica?
Dziękuję
Wrzucę po południu jak będę w domu
Cytat:
Napisane przez _Kasia23_ Pokaż wiadomość
A więc zamiast w weekend dziś udało mi się trochę popstrykac fotek tego co zalega łazienkę, torebkę, szafkę nocną, biurko itd.
Ładna kolekcja Tylko ja wciąż obstaję, że perfumy pokazujemy w wątku perfumowym, a nie w pielęgnacji, no chyba, że ktoś ma perfumy przeciwzmarszczkowe
Mam pytanko, a właściwie dwa - dopatrzyłam się Oleju z Krokusa? Opowiadaj co to robi i czy dobre jest?
Cellu End - czy faktycznie widać po jakimś czasie stosowania redukcję cellulitu?
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 10:46   #1233
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

O rany przepraszam za te perfumy, juz wyrzucam. Rozpędziłam się
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 10:55   #1234
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Odnośnie Cellu-End to ciężko mi jeszcze powiedzieć, bo narazie zużyłam nie całe jedno opakowanie. A raczej wypowiadam sie co do takich kosmetyków po 6-8 tygodniach jego zastosowania. A wiec wolałabym wypowiedzieć się na ten temat jak skończe to drugie opakowanie (Powiem tylko tyle, że na tym etapie to uważam krem wyszczuplający Avonu za lepszy od Cellu-end, ale zobaczymy za jakieś 3 tygodnie)

Olej z krokosza ma służyć opóżnianiu odrostu włosków po depilacji, a nawet zaprzestaniu ich porostowi heheh jak twierdzą sprzedajacy. Ja kupiłam ten olej na Allegro i biorę oczywiście na te info wielką poprawkę. U ywam oleju od niedawna i napewno fajnie nawilża on skórę (ale to jak większość olejków chyba) i dość szybko się wchłania. Ale czy opóźnia odrost włosów po depilacji... oj nie jestem przekonana

Ładna kolekcja Tylko ja wciąż obstaję, że perfumy pokazujemy w wątku perfumowym, a nie w pielęgnacji, no chyba, że ktoś ma perfumy przeciwzmarszczkowe
Mam pytanko, a właściwie dwa - dopatrzyłam się Oleju z Krokusa? Opowiadaj co to robi i czy dobre jest?
Cellu End - czy faktycznie widać po jakimś czasie stosowania redukcję cellulitu?[/quote]
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 11:07   #1235
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez _Kasia23_ Pokaż wiadomość
Odnośnie Cellu-End to ciężko mi jeszcze powiedzieć, bo narazie zużyłam nie całe jedno opakowanie. A raczej wypowiadam sie co do takich kosmetyków po 6-8 tygodniach jego zastosowania. A wiec wolałabym wypowiedzieć się na ten temat jak skończe to drugie opakowanie (Powiem tylko tyle, że na tym etapie to uważam krem wyszczuplający Avonu za lepszy od Cellu-end, ale zobaczymy za jakieś 3 tygodnie)

Olej z krokosza ma służyć opóżnianiu odrostu włosków po depilacji, a nawet zaprzestaniu ich porostowi heheh jak twierdzą sprzedajacy. Ja kupiłam ten olej na Allegro i biorę oczywiście na te info wielką poprawkę. U ywam oleju od niedawna i napewno fajnie nawilża on skórę (ale to jak większość olejków chyba) i dość szybko się wchłania. Ale czy opóźnia odrost włosów po depilacji... oj nie jestem przekonana

Ładna kolekcja Tylko ja wciąż obstaję, że perfumy pokazujemy w wątku perfumowym, a nie w pielęgnacji, no chyba, że ktoś ma perfumy przeciwzmarszczkowe
Mam pytanko, a właściwie dwa - dopatrzyłam się Oleju z Krokusa? Opowiadaj co to robi i czy dobre jest?
Cellu End - czy faktycznie widać po jakimś czasie stosowania redukcję cellulitu?
[/quote]
Olejek z krokosza, a ja przeczytałam z krokusa....
Masz rację, że takie kremu trzeba stosować jakiś czas, w takim razie napisz proszę za jakiś czas
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 12:58   #1236
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Truheart napewno napisze
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 15:22   #1237
krepa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 854
GG do krepa
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Witam. Juz kiedyś załączałam moje zbiory. Trochę się od tego czasu zmieniło. Postanowiłam wkleić moje najnowsze zdobycze. Dziś zaszalałam! Kupiłam krem do twarzy Lirene, żel do mycia twarzy Lirene, żel pod prysznic Lirene (zakochałam sie w tym zapachu...dlaczego nie ma takiego balsamu?), szampon Eva oraz chusteczki do demakijażu i higieny intymnej.

Zapomniałam umieścić dwóch żeli po oczy: jeden z flos leku drugi z Ziaji.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kosmetyki.JPG (79,3 KB, 292 załadowań)
__________________

krepa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-25, 18:35   #1238
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

_Kasia23_, co sądzisz o kosmetykach Iwostinu? I jak używasz Sudocremu?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 20:51   #1239
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Pięknie dziękuję za odpowiedź
No to już wiem, że muszę się na targi wybrać a szpatułka była w zestawie czy dokupiłaś? I czy na opakowaniu są podane proporcje maski i wody?
Szpatułkę kupiłam osobno, niestety do tych kosmetyków nie ma zwyczaju dodawania jakichkolwiek akcesoriów Na opakowaniu zaś wszystko jest dokładnie rozpisane

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to będzie agresywne, ale polecam Dermaglin, podobno też Argiletz warte jest grzechu szukaj tych zielonych, ona podobno najlepsza do mieszanej czy tłustej cery.
Argiletz zieloną odradzam, jeśli mowa o delikatnej, naczynkowej cerze. Świetnie oczyszcza, ale jest bardzo agresywna w dłużej perspektywie. Lepiej sięgnąć po różową lub czerwoną

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko Pokaż wiadomość
Dokladnie Istny odkurzacz

Anahstasio, jestes zadowolona z winogronowej maseczki Oriflame ?
Bo wlasnie nad nia dumam....
Powiem Ci tak, że mam mieszane odczucia Maska Ori ma alcohol denat. na drugim miejscu w składzie, jest przez to mocna, drażni spojówki. Ma postać gęstego, czerwonego żelu. Nakłada się ją dobrze, natomiast fatalnie ściąga. Obojętnie na to, czy nakłada się ją grubą czy cienką warstwą nie odchodzi gładko od skóry jak np. porównywalna cenowo maska Avonu. Wręcz odrywa się ją od buzi, ciągnie, co bywa bolesne i nieprzyjemne. Z drugiej strony efekt jaki zostawia jest bardzo fajny, miła w dotyku, ładnie oczyszczona skóra o ujednoliconym kolorycie. Tylko ja już raczej jej nie kupię, drażni mnie brak komfortu jej stosowania. Już nie chcę narażać skórę na dodatkową szarpaninę z maską, która nie chce od niej odejść

Buziaki!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 08:24   #1240
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Dziękuję za odpowiedź
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 09:24   #1241
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Estello składy dla Ciebie :

AA Therapy, Płyn micelarny--> Aqua, propylene glycol, glycerin, poloxamer 188, betaine, polysorbate 20, peg-12 dimethicone, sodium hyaluronate, panthenol, durvillea atartica extract, allantion, tetrasodium edta, citric acid, phenoxyethanol, dmdm hydantoin, methylparaben, propylparaben, parfum.

Ziaja Pro, Peeling enzymatyczny -->Aqua (water), cetearyl ethylhexnoate, isopropyl myristate, glycerin, hexyl laurate, polyglyceryl-3 methylglucose distearate, glyceryl stearate, dimethicone, subtilisin, xantan gum, panthenol, tocopheryl acetate, carbomer, cetearyl alcohol, propylene glycol, diazolidinyl urea, methylparaben, propylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, parfum (fragrance), citronellol, butylphenyl methylpropional, linalool, alpha-isomethyl ionone, triethanolamine.

Napisz proszę czego się o nich dowiesz
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-26, 09:43   #1242
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Bardzo dziękuję wrzucę je na Biochemię do wątku o rozszyfrowywaniu składów.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 09:56   #1243
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Estello-fajnie , coś ten peeling ma przydługi skład chyba.... mam nadzieję, żę nic złego w nim nie siedzi!
Krepa-jak Ci się sprawuje Karmel Brązujący Dax'a?
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 16:11   #1244
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Analiza https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1053
A micelkę pewnie kupię jak Bioderma się skończy. Teraz mam płatki Cleanica i jestem z nich zadowolona, zmywają mi cały makijaż.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-27, 13:56   #1245
ungia
Zadomowienie
 
Avatar ungia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 897
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Jak zaczniesz używać serię Spa Vegetal to napisz proszę swoje wrażenia
Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
ungia jak oceniasz produtky z pierwszej fotki i co to dokladnie jest... balsamy?
No więc minął już jakiś czas od kiedy stosuję serię Spa Vegetal i wreszcie mogę się podzielić swoimi wrażeniami .
Zacznę od balsamu ujędrniającego bo jego zapach wywołuje największe emocje. Z całej serii ten właśnie balsam wyróżnia się niezbyt przyjemnym zapachem (ale to kwestia indywidualna bo każdemu podoba się co innego ), mi bynajmniej nie przypadł do gustu choć z czasem zdążyłam się do niego przyzwyczaić. W kwestii nawilżania jest średni. Podoba mi się jego konzystencja (odpowiednia na upały), jest lekki i nie pozostawia tłustego filmu (za co duży plus ). Co do właściwości ujędrniających to trudno mi się wypowiedzieć bo nie mam z tym problemu ale mam wrażenie, że lekko ściąga skórę (w tym pozytywnym sensie ).
Krem do biustu jest treściwy, ładnie pachnie, ma przyjemną konzystencję i bardzo dobrze nawilża.
Jeżeli chodzi o peeling do ciała to właściwsza od polskiego tłumaczenia na opakowaniu jest jego orginalna nazwa gommage, gdyż jest on niesamowicie delikatny (ja go stosuję w przerwie między mocniejszymi peelingami). Moim zdaniem będzie odpowiedni dla właścicielek bardzo wrażliwej cery. Podoba mi się w nim zawartość białej glinki, przez co mam wrażenie lepiej działa, no i świeży zapach.

Przy okazji wklejam swoje ostatnie pielęgnacyjne nabytki :
DSC00864.JPG DSC00862.JPG
ungia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-27, 15:34   #1246
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Uniga - fajne zakupy z Weledy w buteleczce jest jakiś olejek?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-27, 15:59   #1247
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Estello składy dla Ciebie :

AA Therapy, Płyn micelarny--> Aqua, propylene glycol, glycerin, poloxamer 188, betaine, polysorbate 20, peg-12 dimethicone, sodium hyaluronate, panthenol, durvillea atartica extract, allantion, tetrasodium edta, citric acid, phenoxyethanol, dmdm hydantoin, methylparaben, propylparaben, parfum.
O nie
Chciałam kupić ten płyn, ale nic z tego nie będzie i dobrze, że dowiedziałam się o tym już teraz. Jakiś czas temu miałam najgorsze w życiu podrażnienie twarzy, w niektórych miejscach była tak czerwona, jakbym ją poparzyła... I najprawdopodobniej winowajcą, jak po analizie składu mleczka lirene - główny podejrzany - napisała mi L_V, był konserwant dmdm hydantoin, który tutaj widzę ;(

A już myślałam, że znajdę zastępcę dla biodermy
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-27, 20:27   #1248
ungia
Zadomowienie
 
Avatar ungia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 897
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Uniga - fajne zakupy z Weledy w buteleczce jest jakiś olejek?
Dzięki . W buteleczce z Weledy jest tonik z irysem . Krem z irysem świetnie się sprawdził, więc przy okazji zakupu nowego wzięłam też tonik na wypróbowanie.
ungia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-27, 21:16   #1249
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Znalazlam ostatnio bardzo fajna apteke z kosmetykami, kupowalam tam juz dwa razy i panie za kazdym razem udzielily mi kompetentnych informacji, w zwiazku z tym mysle, ze bede tam wracac. Najpierw kupilam wode i krem pod oczy, dostalam sporo probek, w tym Lipidiose 1, ktory przecudnie pachnie frezjami - jak sie to skonczylo widac na zdjeciach - po prostu musialam kupic tez balsam! Kupilam go na allegro, bo byla promocja 400ml w cenie 200. Stamtad dostalam probki Capital Soleil - tez mi sie spodobal i wrocilam do apteki z milymi paniami.

ps. Trueheart, tez jestes atopowcem, widze po kosmetykach, ze na razie choroba daje o sobie zapomniec?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg vichy.JPG (37,3 KB, 124 załadowań)
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-27, 22:13   #1250
krepa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 854
GG do krepa
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Estello-fajnie , coś ten peeling ma przydługi skład chyba.... mam nadzieję, żę nic złego w nim nie siedzi!
Krepa-jak Ci się sprawuje Karmel Brązujący Dax'a?

Kupiłam go po niskiej cenie, bo cos koło 6zł. Początkowo ma bardzo miły zapach. Delikatnie brązuje. Wygodnie się go aplikuje. Jedynie słabo nawilża, ale mimo tego uważam go za bardzo fajny kosmetyk.
__________________

krepa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 09:59   #1251
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
O nie
Chciałam kupić ten płyn, ale nic z tego nie będzie i dobrze, że dowiedziałam się o tym już teraz. Jakiś czas temu miałam najgorsze w życiu podrażnienie twarzy, w niektórych miejscach była tak czerwona, jakbym ją poparzyła... I najprawdopodobniej winowajcą, jak po analizie składu mleczka lirene - główny podejrzany - napisała mi L_V, był konserwant dmdm hydantoin, który tutaj widzę ;(

A już myślałam, że znajdę zastępcę dla biodermy
Snow, szczerze polecam Ci spróbować mimo wszystko tego micela, ani mnie ani mojej mamy nie podrażnił przy codziennym stosowaniu.Co do tego mleczka Lirene - to ja mam już wyrobione zdanie o kosmetykach Erisa- mnie też nie podchodzą zupełnie, miałam kilka razy podobne bunty skóry co Ty po serii dla naczynkowców Erisa
Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
ps. Trueheart, tez jestes atopowcem, widze po kosmetykach, ze na razie choroba daje o sobie zapomniec?
Tak to jest z AZS, że raz jest a raz nie ma - i na szczęście, bo jakbym miała całe życie używać tylko Oilatum to już w tym momencie mogłabym się powiesić poza tym nauczyłam się już obserwować swoją skórę, wiem kiedy coś się szykuje i staram się zdławiać ogniska w zarodku, teraz pomaga mi w tym dodatkowo słoneczko i miłość
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 10:37   #1252
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Snow, szczerze polecam Ci spróbować mimo wszystko tego micela, ani mnie ani mojej mamy nie podrażnił przy codziennym stosowaniu.Co do tego mleczka Lirene - to ja mam już wyrobione zdanie o kosmetykach Erisa- mnie też nie podchodzą zupełnie, miałam kilka razy podobne bunty skóry co Ty po serii dla naczynkowców Erisa
Chętnie bym wypróbowała, ale trochę boję się ryzykować... Pewnie próbek nie ma, a przydałaby się, bo tamto mleczko pokazało swoje cudowne działanie już po trzech użyciach Teraz sprawdzam wszystkie kosmetyki pod kątem obecności tego konserwanta. Podobno on jest naprawdę paskudny, ja się na biochemii nie znam, więc pozostaje mi wierzyć

Z drugiej strony, skoro Ciebie nie podrażnił, a masz nadwrażliwą skórę, to może i mnie się uda... Zwłaszcza, że jest dużo tańszy od Sensibio Biodermy (którą darzę absolutnym uwielbieniem).
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 10:53   #1253
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Chętnie bym wypróbowała, ale trochę boję się ryzykować... Pewnie próbek nie ma, a przydałaby się, bo tamto mleczko pokazało swoje cudowne działanie już po trzech użyciach Teraz sprawdzam wszystkie kosmetyki pod kątem obecności tego konserwanta. Podobno on jest naprawdę paskudny, ja się na biochemii nie znam, więc pozostaje mi wierzyć

Z drugiej strony, skoro Ciebie nie podrażnił, a masz nadwrażliwą skórę, to może i mnie się uda... Zwłaszcza, że jest dużo tańszy od Sensibio Biodermy (którą darzę absolutnym uwielbieniem).
No problem, przecież mogę Ci odlać "próbkę' z mojego i wysłać w kopercie bąbelkowej
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 11:25   #1254
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
No problem, przecież mogę Ci odlać "próbkę' z mojego i wysłać w kopercie bąbelkowej
Ojejku, kochana jesteś, byłoby super!
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 13:05   #1255
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Kosmetyki Iwostinu są moim zdaniem naprawdę dobre za neizbyt wygórowaną cene. Krem Purritin na noc jest u mnie jak najbardziej na plus. Fakt neizbyt miło pachnie i się twarz po nim świeci, ale przecież to krem na noc. Ja nie mam raczej problemu z trądzikiem na twarzy, ale mogę poweidzieć, że te pojedyncze wynalazki się jakby szybciej goją podczas stosowania tego kremu i walka z zaskórniakami jest zdecydowanie na bardziej wygranej pozycji przy tym kremie A poza tym w ogołe nie wysusza skóry co przy kremam do cery trądzikowej często się niestety zdarza.

Sudocremu używam sporadycznie, głównie na podrażnienia po depilacji i sądzę że jest godny polecenia

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
_Kasia23_, co sądzisz o kosmetykach Iwostinu? I jak używasz Sudocremu?
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 17:30   #1256
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

A to moje najnowsze nabytki. Na szczęście dwa z tych kosmetyków to wymienniki tych, które mi się już kończą, tak więc o tyle jestem usprawiedliwiona
Teoretycznie powinna być na tym zdjęciu woda Nomadic, ale z powodu kradzieży w DHL niestety ich nie ma i raczej nie będzie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SSA54711.JPG (52,2 KB, 150 załadowań)
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 09:26   #1257
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Wrzucam swoje wczorajsze zakupy pielęgnacyjne - niezbędniki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 31-05-07_0926.jpg (57,2 KB, 113 załadowań)
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 11:37   #1258
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
A to moje najnowsze nabytki. Na szczęście dwa z tych kosmetyków to wymienniki tych, które mi się już kończą, tak więc o tyle jestem usprawiedliwiona
Teoretycznie powinna być na tym zdjęciu woda Nomadic, ale z powodu kradzieży w DHL niestety ich nie ma i raczej nie będzie
Ana, już nawet w DHL kradną? A myślałam, że to domena Poczty Polskiej
Chyba jakieś odszkodowanie Ci się należy?
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 12:56   #1259
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

ja lada dzień wkleję moja aktualizację - od poprzednich fotek (na pocztaku maja) niestety sporo przybyło - zwłaszcza aptecznych kosmetyków
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 13:21   #1260
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Aktualizacja, na zdjęciach nie ma tylko kremu pod oczu zjai
a) balsamy, żele do ciała, brązujące itd.
b) toniki,żele,maseczki,krem y, henna
c) misz masz czyli wszystkiego po trochu
d)żele i płyny do kąpieli ( pominęłam linie rosmannową)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0001.JPG (83,7 KB, 217 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0002.JPG (83,8 KB, 214 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0003.JPG (82,4 KB, 164 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0004.JPG (84,2 KB, 189 załadowań)
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:43.