Trwała na rzęsy.. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-14, 14:37   #181
Kung Fu Candy
Raczkowanie
 
Avatar Kung Fu Candy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: posen
Wiadomości: 274
Dot.: Trwała na rzęsy..

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Tak. I dzieki temu salonowi odechciało mi się trwałej ...
Moje rzęsy (nieumalowane) mają ok 5, w porywach 6 mm, i są raczej proste, czy one nadają się w ogóle do trwałej i czy im pomoże?
Miałam zestaw do robienia takiej trwałej w rękach i tam są różne grubości wałków tak żeby je dopasować do rzęs i są też takie wąskie na krótkie rzęsy więc wydaje mi się, że nie powinno być problemów.
__________________
chwalisz się czy żalisz?
Kung Fu Candy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 19:22   #182
ALUTKA202
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Trwała na rzęsy..

to prawda ze Kasia pieknie robi rzesy. sama kiedys do niej chodzilam teraz sama sobie robie trwala. wprowadzilam ten zabieg rowniez do siebie do salonu i klientki sa mega zadowolone.
ALUTKA202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 01:08   #183
luissai
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Trwała na rzęsy..

Za Waszym poleceniem udałam się do pani Kasi - Wawa ul. Działdowska... Ogólnie pani Kasia miła i uważa się za profesjonalistkę w tym temacie... Ja poddaję to w wątpliwość...
Płyn nakładany był nie tylko na rzęsy - kilka razy się pani trafiło w okolice oczu, kilka razy dostał mi sie do oka.... Bolesna i nieprzyjemna sprawa!
Efekt zabiegu był natomiast taki, że jedno oko wyglądało nawet znośnie, lecz aby je pomalowac i tak musiałam użyć zalotki. Z drugim natomiast była tragedia, końcówki wywinięte w drugą zupełnie stronę, częśc rzęs zawinięta jak baranek, a jeszcze inna częśc wyprostowana... Jak wróciłam do domu i obejrzałam się w lutrze byłam zalamana, nie mogłam tego drugiego oka w żaden sposób pomalować...
Wrócilam więc do zakładu i poprosiłam o poprawkę, z uznaniem reklamacji nie było żadnego problemu... Miałam nałożone ponownie wałki, znów ta sama procedura tyle, że krócej... Efekt na rzęsach trochę lepszy i równiejszy niz za pierwszym razem, nie mniej jednak - powieka jednego oka została na tyle podrażniona płynem, że obecnie mam tak opuchniętą jakby cała była jakimś wielkim jęczmieniem, trudno mi nawet okiem mrugać... Tak więc weekend mam z głowy! Bo jest i okropnie i boleśnie!
Jeszcze wspomnę, że klej pozostały na rzęsach pani Kasia nie zmywała zadnym specjalistycznem płynem, a trochę przemyła oko wodą po czym pozostały klej ściągała własnymi palcami przesiąkniętymi tytoniem.... Totalny brak higieny! Nie udzielam się tu na forum, choć zawsze chętnie Was czytam, ale w tym przypadku nie mogę przemilczeć sprawy...
Pozdrawiam serdecznie!
luissai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 16:04   #184
paulisiiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: Trwała na rzęsy..

czy trwałą na rzęsy można robić regularnie? to znaczy czy można pójść do kosmetyczki np. w lutym (i biorąc od uwagę że efekt będzie się trzymał ze 2 miesiące) a potem w kwietniu, potem w czerwcu, potem w sierpniu itd. ... czy takie częste robienie trwalej może bardzo osłabić rzęsy ? czy może trwała na rzęsy jest tak raczej przeznaczona tylko tak "raz na jakiś czas" - (np. dwa razy do roku) ?
paulisiiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 17:47   #185
lewaloff
Rozeznanie
 
Avatar lewaloff
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
Send a message via Skype™ to lewaloff
Dot.: Trwała na rzęsy..

Cytat:
Napisane przez luissai Pokaż wiadomość
Za Waszym poleceniem udałam się do pani Kasi - Wawa ul. Działdowska... Ogólnie pani Kasia miła i uważa się za profesjonalistkę w tym temacie... Ja poddaję to w wątpliwość...
Płyn nakładany był nie tylko na rzęsy - kilka razy się pani trafiło w okolice oczu, kilka razy dostał mi sie do oka.... Bolesna i nieprzyjemna sprawa!
Efekt zabiegu był natomiast taki, że jedno oko wyglądało nawet znośnie, lecz aby je pomalowac i tak musiałam użyć zalotki. Z drugim natomiast była tragedia, końcówki wywinięte w drugą zupełnie stronę, częśc rzęs zawinięta jak baranek, a jeszcze inna częśc wyprostowana... Jak wróciłam do domu i obejrzałam się w lutrze byłam zalamana, nie mogłam tego drugiego oka w żaden sposób pomalować...
Wrócilam więc do zakładu i poprosiłam o poprawkę, z uznaniem reklamacji nie było żadnego problemu... Miałam nałożone ponownie wałki, znów ta sama procedura tyle, że krócej... Efekt na rzęsach trochę lepszy i równiejszy niz za pierwszym razem, nie mniej jednak - powieka jednego oka została na tyle podrażniona płynem, że obecnie mam tak opuchniętą jakby cała była jakimś wielkim jęczmieniem, trudno mi nawet okiem mrugać... Tak więc weekend mam z głowy! Bo jest i okropnie i boleśnie!
Jeszcze wspomnę, że klej pozostały na rzęsach pani Kasia nie zmywała zadnym specjalistycznem płynem, a trochę przemyła oko wodą po czym pozostały klej ściągała własnymi palcami przesiąkniętymi tytoniem.... Totalny brak higieny! Nie udzielam się tu na forum, choć zawsze chętnie Was czytam, ale w tym przypadku nie mogę przemilczeć sprawy...
Pozdrawiam serdecznie!
za pierwszym razem byłam u p. Kasi nieistniejącym już salonie (Izis?) na Chmielnej i tam wszystko było ok - zarówno od strony higieny i efektu. Wizyta na Działdowskiej odstraszyła mnie od niej skutecznie, dziwny salon, gdzie byłam obsługiwana na krześle, służącym na co dzień dla osób korzystających z łóżka do opalania. Smród papierosów... tragedia... dlatego choć efekt był ok, to już więcej tam nie poszłam
lewaloff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 12:42   #186
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Trwała na rzęsy..

Dziewczyny możecie polecić jakiś salon w Krakowie? Przejrzałam wątek, ale jest mało wiadomości odnośnie Krakowa.
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 16:28   #187
paulisiiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: Trwała na rzęsy..

hey Gdy będę już mieć zrobioną trwałą na rzęsy to jak należy prawidłowo zmywać makijaż? Bo gdzieś słyszałam że podobno NIE NALEŻY zmywać tuszu od strony powieki => w dół => w stronę policzków (oczywiście przy zamkniętych oczach) bo jeśli tak się robi to podobno rozprostowuje się rzęsy. I jeżeli to jest prawda to w takim razie jak należy zmywać tusz?
paulisiiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-06, 11:37   #188
lewaloff
Rozeznanie
 
Avatar lewaloff
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
Send a message via Skype™ to lewaloff
Dot.: Trwała na rzęsy..

Cytat:
Napisane przez paulisiiaa Pokaż wiadomość
hey Gdy będę już mieć zrobioną trwałą na rzęsy to jak należy prawidłowo zmywać makijaż? Bo gdzieś słyszałam że podobno NIE NALEŻY zmywać tuszu od strony powieki => w dół => w stronę policzków (oczywiście przy zamkniętych oczach) bo jeśli tak się robi to podobno rozprostowuje się rzęsy. I jeżeli to jest prawda to w takim razie jak należy zmywać tusz?
to jest taka sama trwałą jak na włosach i moim zdaniem kierunke zmywania makijażu nie ma znaczenia, ja to robiłam jak zwykle
__________________
płodek
lewaloff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 19:56   #189
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Trwała na rzęsy..

hej, też miałam trwałą rzęs, byłam bardzo zadowolona, kosmetyczka pytała mnie najpierw jaki chcę efekt-bardziej naturalny, czy podkręcenia jak u baranka i zdecydowałam się na to drugie, jak szaleć to szaleć rano jak wstałam i spojżałam w lustro to śmiałam się sama do siebie, bo wyglądało to super, właściwie tuszu już nie potrzebowałam-bo miałam też zafarbowane henna na czarno, a mam dość długie rzęsy. Efekt utrzymywał się około 2 miesięcy, wkrótce wybiorę się kolejny raz. Tylko, że nie będąc przyzwyczajnona do posiadania rzęs podkręconych tak mocno miałam trudności z wytuszowaniem ich ale napewno powtórzę zabieg, choć wydaje mi się, że iałam lekko osłabione rzęsy, jeśli to się będzie powtarzać to nie za fajnie..

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

a co do zmywania tego tuszu, to zmywanie z góry na dół rozprostowuje rzęsy napewno, ponieważ są one bardzo delikatne, i dubstancje użyte tż są delikatniejsze niż do trwałej włosów na głowie, ja zmywam sobie i swoim klientkom (bo pracuję jako kosmetyczka) od zewnętrznego kącika do wewnętrznego. Uczyłam się, że jest to poprawny kierunek, ponieważ nawet jeśli tusz czy inne ciała obce czy substancje dostaną się do oka, to trzeba je kierować ku wewnętrznemu kącikowi oka a następnie usunąć. Ale wiem też, że zmywanie tuszu ułatwia zmoczenie wacika w gorącej wodzie, wyciśnięcie z nadmiaru wody, nasączenie mleczkiem/płynem do demakijażu, a następnie przytrzymanie takiego ciepłego wacika na oku, po chwili tusz i cienie masz już rozpuszczone na waciku, nie trzeba trzeć polecam tą metodę
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 12:53   #190
Agulatt
Przyczajenie
 
Avatar Agulatt
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: dżemejka
Wiadomości: 28
Send a message via Skype™ to Agulatt
Dot.: Trwała na rzęsy..

Cytat:
Napisane przez kasia89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny możecie polecić jakiś salon w Krakowie? Przejrzałam wątek, ale jest mało wiadomości odnośnie Krakowa.
Od kilku lat robię trwałą na rzęski w salonie Dermikos (dawna Kleopatra) w Plazie. Polecam

PS. miałam tez przedłużane rzęsy - takie doklejane do własnych 1:1. Efekt faktycznie spektakularny, do czasu póki oko nie zaswędzi, wtedy masakra... I oczywiście te sztuczne rzęski po kolei odpadają, można na jednym oku mieć komplet, a na drugim trzy Mam oczywiscie kolezanki, ktore sobie chwalą, jednak to nie dla mnie - trwala górą
Agulatt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 19:30   #191
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Trwała na rzęsy..

Cytat:
Napisane przez Agulatt Pokaż wiadomość
Od kilku lat robię trwałą na rzęski w salonie Dermikos (dawna Kleopatra) w Plazie. Polecam

PS. miałam tez przedłużane rzęsy - takie doklejane do własnych 1:1. Efekt faktycznie spektakularny, do czasu póki oko nie zaswędzi, wtedy masakra... I oczywiście te sztuczne rzęski po kolei odpadają, można na jednym oku mieć komplet, a na drugim trzy Mam oczywiscie kolezanki, ktore sobie chwalą, jednak to nie dla mnie - trwala górą
A ile tam kosztuje trwała? Bo niestety na ich stronce się nie mogę dopatrzyć
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-06, 19:39   #192
Agulatt
Przyczajenie
 
Avatar Agulatt
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: dżemejka
Wiadomości: 28
Send a message via Skype™ to Agulatt
Dot.: Trwała na rzęsy..

Cytat:
Napisane przez kasia89 Pokaż wiadomość
A ile tam kosztuje trwała? Bo niestety na ich stronce się nie mogę dopatrzyć
100 zł
a i nie zalecają henny przed trwałą, że rzęsy są 'śliskie' i się odklejają od wałeczka, to taka moja dygresja, bo na lato zawsze jeszcze hennę dokładam sobie dla bardziej spektakularnego efektu
Agulatt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 20:30   #193
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Trwała na rzęsy..

hennę zawsze wykonuje się po zabiegu trwałej rzęs, jeśli ktoś robi inaczej to jest to błąd...
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 15:51   #194
delette2
Przyczajenie
 
Avatar delette2
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2
Dot.: Trwała na rzęsy..

Cytat:
Napisane przez wiki124 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do was pytanko. Chciałabym sie dowiedzieć czy ktorakolwiek z Was wykonywała trwała ondulacje na rzesy?? Sa jakies efekty po "zabiegu"? Na ile to starcza? I czy sa faktycznie podkrecone.
Ponieważ zastanawiam sie powaznie nad tym, zeby pojsc do kosmetyczki, z racji tego, ze mam odwieczny problem z prostymi rzesami- sa długie ale proste jak kolki . Rano pierwsza czynnoscia jaka robie jest kurs do lazienki i podkrecanie ich zalotka. Bez niej nie moge juz zyc.... Prosze Was o odpowiedzi.


ja bym chciała wiedzieć gdzie można zrobić trwała na rzesy w gdyni???
delette2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 13:35   #195
siuska89
Przyczajenie
 
Avatar siuska89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Małe miasteczko pod Kielcami
Wiadomości: 11
Dot.: Trwała na rzęsy..

z tego co się orientowałam to wygląda to tak,
rzęsy się podkręca za pomocą specjalnego wałeczka,na które się nakręca włoski.
grubość i szerokośc wałeczka zależy od długości rzęs!!
tak więc im krótsze rzęsy,tym cieńszy wałeczek.
Dlatego myślę,że nie powinnaś się obawiac
siuska89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 12:49   #196
jusmaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 8
Dot.: Trwała na rzęsy..

Ja poszłam pierwszy raz na trwałą na rzęsy w Krakowie do Derma-Mist na rogu Dietla i Wielopola. Dziele się z wami moja opinia: efekt raczej slaby, ale to może kwestia tego ze moje rzęsy nie są zbyt podatne. Bardzo niezadowolona jestem z tego ze na jednym oku efekt troszkę widać, na drugim wogole. Generalnie to wygląda tak ze na niektóre rzęsy sa podkręcone a inne nie. I to raczej nie kwestia tego ze są krótsze. Poza tym rzęsy na odcinku 1,5 cm od kącika zewnętrznego wogole nie byly nawinięte. Substancja do trwalej nie była "żrąca" i oczy nie bolały.
jusmaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 22:26   #197
siuska89
Przyczajenie
 
Avatar siuska89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Małe miasteczko pod Kielcami
Wiadomości: 11
Dot.: Trwała na rzęsy..

ciągle się zastanawiam nad tą trwałą!!
ale boje się,że sobie zniszcze rzęsy!!
tymbardziej,że stosuje od dawna henne i boje się,że dodatkowa trwała może mi je bardzo "zmęczyć" i w końcu mi zaczną wypadać
A istotne też jest to,że mam bardzo cienkie i delikatne rzęsy.
Z drugiej strony właśnie dlatego,że są miękkie to idealnie się podkręcają za pomocą zalotki a efekt podkręcenia utrzymuje sie przez cały dzień.Rzęsy mam w prawdzie żadkie,ale nieprzeciętnie długie.
Tak więc nie mam z nimi problemów.
Chodzi o to,że jestem leniem śmierdzącym i nie chce mi się codziennie ich podkręcać ;/ chciałabym malować się w ciągu 10ciu minut!!
ale przez tą zalotkę bawie się codziennie rano przez jakieś 20 min!!
ja się barzo delikatnie maluje.bez żadnego fluidu,różu czy też cieni.Robie sobie tylko cieniutkie kreski eyelinerem,troche pudru i tuszuje rzęsy. I tym bardziej mnie to irytuje,że po mimo ,że wykonuje mało czynności to zabiera mi to bardzo dużo czasu przez tą zalotke ;/
a bez niej obyć się też nie moge bo mam rzęsy jak kołki ;/;/
i co tu teraz robić... ???
siuska89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 14:21   #198
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Trwała na rzęsy..

Cytat:
Napisane przez siuska89 Pokaż wiadomość
ciągle się zastanawiam nad tą trwałą!!
ale boje się,że sobie zniszcze rzęsy!!
tymbardziej,że stosuje od dawna henne i boje się,że dodatkowa trwała może mi je bardzo "zmęczyć" i w końcu mi zaczną wypadać
A istotne też jest to,że mam bardzo cienkie i delikatne rzęsy.
Z drugiej strony właśnie dlatego,że są miękkie to idealnie się podkręcają za pomocą zalotki a efekt podkręcenia utrzymuje sie przez cały dzień.Rzęsy mam w prawdzie żadkie,ale nieprzeciętnie długie.
Tak więc nie mam z nimi problemów.
Chodzi o to,że jestem leniem śmierdzącym i nie chce mi się codziennie ich podkręcać ;/ chciałabym malować się w ciągu 10ciu minut!!
ale przez tą zalotkę bawie się codziennie rano przez jakieś 20 min!!
ja się barzo delikatnie maluje.bez żadnego fluidu,różu czy też cieni.Robie sobie tylko cieniutkie kreski eyelinerem,troche pudru i tuszuje rzęsy. I tym bardziej mnie to irytuje,że po mimo ,że wykonuje mało czynności to zabiera mi to bardzo dużo czasu przez tą zalotke ;/
a bez niej obyć się też nie moge bo mam rzęsy jak kołki ;/;/
i co tu teraz robić... ???
zalotka używana codziennie zniszczy Ci bardziej rzęsy niż ta trwała na rzęsy, zrób sobie lepiej trwała i będziesz miała spokój z podkręcaniem na kilka tygodni, te środki sa silne, ale nie aż tak żeby zniszczyć rzęsy, mogą przecież ptzypadkowo dostać się do oka i nie mogą go uszkodzić, podrażnieni oczywiście napewno wystąpi, ale nie uszkodzenie oka. Pozatym ten zabeg wykonuje się nie częściej niż raz na 3 miesiące, więc napewno nie spowoduje to takiego zniszczenia rzęs, żeby miały zacząc wypadać.
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 00:59   #199
enjoy007
Przyczajenie
 
Avatar enjoy007
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Trwała na rzęsy..

,,,,

Edytowane przez enjoy007
Czas edycji: 2011-09-11 o 01:01
enjoy007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-12, 13:35   #200
siuska89
Przyczajenie
 
Avatar siuska89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Małe miasteczko pod Kielcami
Wiadomości: 11
Dot.: Trwała na rzęsy..

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
zalotka używana codziennie zniszczy Ci bardziej rzęsy niż ta trwała na rzęsy, zrób sobie lepiej trwała i będziesz miała spokój z podkręcaniem na kilka tygodni, te środki sa silne, ale nie aż tak żeby zniszczyć rzęsy, mogą przecież ptzypadkowo dostać się do oka i nie mogą go uszkodzić, podrażnieni oczywiście napewno wystąpi, ale nie uszkodzenie oka. Pozatym ten zabeg wykonuje się nie częściej niż raz na 3 miesiące, więc napewno nie spowoduje to takiego zniszczenia rzęs, żeby miały zacząc wypadać.
Dziękuję za rady
zaczynam coraz częściej o tym myśleć.
Bo fakt faktem tak jak sama trafnie stwierdziłaś,
codzienne podkręcanie zalotką niszczy je bardziej, niz jedno solidne podkręcenie trwałą raz na 2-3 miechy.
Mieszkam w małym mieście. W sławnych ostatnio z afer politycznych Starachowicach i zastanawiam się czy w tym moim pseudo mieście jest gabinet kosmetyczny,który się zajmuje takimi zabiegami...
siuska89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 18:02   #201
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Trwała na rzęsy..

Cytat:
Napisane przez siuska89 Pokaż wiadomość
Dziękuję za rady
zaczynam coraz częściej o tym myśleć.
Bo fakt faktem tak jak sama trafnie stwierdziłaś,
codzienne podkręcanie zalotką niszczy je bardziej, niz jedno solidne podkręcenie trwałą raz na 2-3 miechy.
Mieszkam w małym mieście. W sławnych ostatnio z afer politycznych Starachowicach i zastanawiam się czy w tym moim pseudo mieście jest gabinet kosmetyczny,który się zajmuje takimi zabiegami...
ja nie mam pojęcia ale mam nadzieję, że jest, żebyś miała możliwość zafundowania sobie tego zabiegu a co do afer politycznych, to wierz mi, że ja nie w temacie
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 15:52   #202
siuska89
Przyczajenie
 
Avatar siuska89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Małe miasteczko pod Kielcami
Wiadomości: 11
Dot.: Trwała na rzęsy..

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
ja nie mam pojęcia ale mam nadzieję, że jest, żebyś miała możliwość zafundowania sobie tego zabiegu a co do afer politycznych, to wierz mi, że ja nie w temacie


Choć bym miała do Kielc jechac do gabinetu kosmetycznego,to chyba pojade
a co do afer to najpierw była afera,że zabijali pieski ze schroniska i sprzedawali na kiełbaski później była jakaś afera związana z nielegalnymi układami polityczno-mafijnych, a najnowsza afera to aka,że nasz starachowicki prezydent został zatrzymany i oskarżony o łapówkarstwo w wysokości 120 tys zł.
Niezłe hece jak na takie małe miasto (50 tys mieszkańców)
siuska89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 20:17   #203
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Trwała na rzęsy..

Cytat:
Napisane przez siuska89 Pokaż wiadomość
Choć bym miała do Kielc jechac do gabinetu kosmetycznego,to chyba pojade
a co do afer to najpierw była afera,że zabijali pieski ze schroniska i sprzedawali na kiełbaski później była jakaś afera związana z nielegalnymi układami polityczno-mafijnych, a najnowsza afera to aka,że nasz starachowicki prezydent został zatrzymany i oskarżony o łapówkarstwo w wysokości 120 tys zł.
Niezłe hece jak na takie małe miasto (50 tys mieszkańców)
to faktycznie dużo się tam u was dzieje najbardziej przykre to z pieskami, reszta ujdzie

ok to zrób sobie rzęsiska w kielcach, mam nadzieję, że będziesz zadowolona
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 17:09   #204
maniula152
Przyczajenie
 
Avatar maniula152
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 13
Dot.: Trwała na rzęsy..

Widzę, że trafiłam na kopalnie wiedzy jeśli chodzi o przedłużanie rzęs i miejsca gdzie to można zrobić. W takim razie mam do was pytanie – szukam jakiegoś dobrego, sprawdzonego salonu w okolicach łomianek! 
maniula152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 18:20   #205
kara_fit
Przyczajenie
 
Avatar kara_fit
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 17
Dot.: Trwała na rzęsy..

moja przyjaciolka mieszka w łomiankach i ostatnio mnie wyciągnęłam na zrobienie brwi własnie w salonie w łomiankach a sama sobie przedłużała rzesy tam. salon suuuuper!!!! Sama jestem z warszawy i zdarzylo mi się nie raz był w salonie kosmetycznym. Ale ten był najlepszy. atmosfer niemalze domowa, babeczki takie mile i chetne do pogaduszek poooooolecam.
kara_fit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 18:40   #206
maniula152
Przyczajenie
 
Avatar maniula152
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 13
Dot.: Trwała na rzęsy..

To chyba nie jest zbieg okoliczności, ale już mi ktoś polecał ten salon! Dzięki za pomoc!
maniula152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 19:01   #207
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Trwała na rzęsy..

Ale mnie nakręciłyście na tą trwałą. Jak będę miała luźną kasę to na pewno się na to wybiorę .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 13:54   #208
skubana
Zakorzenienie
 
Avatar skubana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 641
Dot.: Trwała na rzęsy..

Ja też mam ochotę pójść. Pozostaje tylko kwestia wyboru kosmetyczki.
skubana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 14:02   #209
blunio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13
Dot.: Trwała na rzęsy..

Witam,

Sama wykonuję trwałą na rzęsy od siedmiu lat( jestem kosmetyczką) i bardzo Wam polecam ten zabieg, jeżeli jest wykonany poprawnie to jest to całkowicie bezpieczny i fajny zabieg o spektakularnym efekcie. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania piszcie . Obecnie jestem dystrybutorem i szkoleniowcem niemieckiej firmy Wimpernwelle która ma do tego zabiegu najlepsze preparaty.

pozdrawiam
ps.lepiej wybrać kosmetyczkę która jest po szkoleniu , a nie tylko kupiła sobie produkt przez internet, szkolenia są gratis.Gosia
blunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 21:58   #210
Anulka103
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Trwała na rzęsy..

Trwałą na rzęsy robią super w Instytucie Urody Sielanka. Rzęsy miałam bosko podkręcone. Trzymały się 5 tygodni.
Anulka103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-02 18:05:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:36.