farbowanie po rozjaśnianiu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-27, 18:58   #1
Frania75
Przyczajenie
 
Avatar Frania75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
GG do Frania75

farbowanie po rozjaśnianiu


Witam! Dziś rozjaśnilam sobie włosyi wyszedł taki żółto-złoty blond. Używałam rozjaśniacza Garnier superblond. Szczerze mówiąc niezbyt mi się te kolor podoba, wolałabym jaśniejszy. Wiem że przez najbliższe 3 tyg. nie mogę rozjaśniać włosów kremem rozjaśniającym, ale czy mogę użyć farby Garnier naturals, kolor jasny popielaty blond, który ma właściwości rozjaśniające??? Z tego co napisali na opakowanoiu rozjaśniacza to wychodzi że tak, ale wolę się upewnić. Moze pytanie jest trochę głupie, ale bardzo proszę o radę, nigdy wcześniej nie farbowałam włosów na blond, mój naturalny to średni brąz.
Frania75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 19:01   #2
ruumi
Rozeznanie
 
Avatar ruumi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 772
Dot.: farbowanie po rozjaśnianiu

hej przymiezam sie do rozjasniania mam ciemne włosy i chce miec odrobine jasnijsze,jakie mialas wczesnij włosy znaim rozjasniłas?
ruumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 19:40   #3
Frania75
Przyczajenie
 
Avatar Frania75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
GG do Frania75
Dot.: farbowanie po rozjaśnianiu

hmmm... mialam średni brąz, ale 2 tyg. użyłam szamponetki i więc miałam jeszcze dodatkowo mahoniowy połysk
Frania75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 07:41   #4
Frania75
Przyczajenie
 
Avatar Frania75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
GG do Frania75
Dot.: farbowanie po rozjaśnianiu

Proszę pomóżcie mi! Ja zupełnie nie znam sie na tych wszystkich farbach, chcialbym miec jaśniejsze włosy, czy mogę od razu po rozjaśnianiu użyć farby na której jest napisane SUPERROZJAśNIAJąCA czy mam poczekać??
Frania75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 08:22   #5
patrycja77
Raczkowanie
 
Avatar patrycja77
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 322
Dot.: farbowanie po rozjaśnianiu

farba rozjasniajaca to jak slabszy rozjasniacz,lepiej poczekaj chociaz 2 tygodnie bo bedziesz miec siano z ktorym bedziesz dlugo walczyc
patrycja77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 22:20   #6
sarah_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3
Dot.: farbowanie po rozjaśnianiu

ja obaawjała bym sie bardziej wypadniecia niz tylko siana
jestem na szkoleniu fryzjerskim i dobrze Ci radze użyc specjalnych płukanek do włosów zeby zmienic ich odcień i bardzo bardzo odradzam farbowania ich albo rozjasnianie


pozdrawiam
sarah_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 10:19   #7
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: farbowanie po rozjaśnianiu

Frania, może po prostu idź o fryzjera? Ja sama też farbuję się w domku, uważam, że znam się na farbach itp, ale na rozjaśnianie zawsze ide do fryzjera bo boję się namieszać we włoskach na amen... Myślę, że jeżeli wloski masz w dobrej kondycji a chcesz rozjaśnić tylko trochę, to fryzjer rozjasni Ci od razu, nie będziesz musiała czekac 2-3 tygodnie.

NIE UŻYWAJ na rozjasniane włosy rozjaśniającej farby. Nie da to prawie żadnego efektu, albo da efekt nieciekawy. Takie farby działają głównie na NATURALNE wlosy, nie na farbowane / rozjaśniane. Skoro włoski mają być tak-czy-tak znów katowana chemią, to lepiej profesjonalnym łagodnym rozjasniaczem u fryzjera, niż sklepową farbą w domku...
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-30, 12:55   #8
ruumi
Rozeznanie
 
Avatar ruumi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 772
Dot.: farbowanie po rozjaśnianiu

hym tylko jest taki problem ze np mnie nie chciano rozjasnic włosow biegałam od fryzjera do fryzjera i nikt sie nei chce podjac tego pytałam i w katowicach i u siebie w tychach.
Proponuja pasemka zawsze ;\
jezeli masz krotkie włosy to moze sie tego podejma ale na takakie do łopatek watpie
ruumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 16:31   #9
Frania75
Przyczajenie
 
Avatar Frania75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
GG do Frania75
Dot.: farbowanie po rozjaśnianiu

Ok, dzieki. Chyba jednak poczekam z tym farbowaniem i postaram się jak najlepiej odżywic włosy. Ostatecznie mój złoto-żółty nie jest taki straszny
Frania75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 17:17   #10
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Arrow Dot.: farbowanie po rozjaśnianiu

Dziewczęta - potrzebuję Waszej pomocy
Sprawa wygląda tak: rozjaśniałam włosy sprayem Joanny (naturalny kolor jasny brąz, kolor po rozjaśnianiu to taki średnio-ciemny blond złocisty).
Chciałabym na to położyć farbę - jakiś naturalny średni blond.
I teraz - czy mogę na takie włosy użyć farby rozjaśniającej? Czy któraś z Was się tego podjęła? Dodam, że włosy rozjaśniane sprayem są nie całkowicie jasne (jak po mocnych rozjaśniaczach), tylko takie właśnie troszkę ciemniejsze złote
Boję się, że kolor wyjdzie mi jakiś dziwny..
Wiem, że farby z reguły wychodzą ciemniejsze, niż na opakowaniu, dlatego chcę użyć jasnego blondu rozjaśniającego, żeby wyszedł mi średni blond

Edytowane przez agatka222
Czas edycji: 2007-09-12 o 07:31
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 07:32   #11
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: farbowanie po rozjaśnianiu

Up!
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-12, 11:30   #12
wampirek6
Raczkowanie
 
Avatar wampirek6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 361
Dot.: farbowanie po rozjaśnianiu

Ja to bym sie tego sama w domu nie dotykała z rozjaśnieniami to różne akcje moga wyjść , lepiej idź do ryzjera.
__________________

wampirek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 12:55   #13
xxkaciaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 276
Dot.: farbowanie po rozjaśnianiu

Lepiej iść od fryzjera. Nie każdy sie podejmuję tego, to wiadomo. Ale raz fryzjerka zaproponowała mi balejaż rozjaśniacz na przmeian z farbą, b. cieniutkie pasemka, i byłam zadowolona [a miałam włosy brązowe po szamponetce która się nie zmyła]. I jak juz fryzjer to jakiś dobry, sądzę, że lepiej więcej zapłacić i miec włoski w lepszym stanie. Wczoraj byłam u fryzjera i z żółtych odrostów i reszty brzoskiwniowopomarańczowy ch włosów zorbił mi platynę! Tak więć fryzjera polecam.

agatka222: nie wiem, szczerze mówiąć. Mi farba niechwyciła! Tzn troszkę rozjaśniła i tyle. Z tymi farbami sklepowymi to nigdy nic nie wiadomo, ale zazwtczaj wychodzą żółte włoski. Ale spróbowac mozna, zawsze potem sie poleci na pomoc do fryzjera. Ja już sama nie bd nic robić ^^
xxkaciaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 08:18   #14
epi1
Przyczajenie
 
Avatar epi1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 27
Dot.: farbowanie po rozjaśnianiu

Hej!
Nie chcę zakładać nowego wątku na forum, więc dopiszę się do tego.
Mój problem jest taki, że od paru lat rozjaśniałam włosy (naturalne: ciemny blond) kremem rozjaśniającym. Teraz chcę, żeby były ciemniejsze. Zaczęłam stopniowo farbować je farbami wellaton, stopniowo to znaczy że bez diametralnej zmiany koloru ale o pare tonów ciemniejsze. Niestety na niektórych wlosach farba w ogóle nie chwyta. Na innych za to jest dobrze. Fryzjerka stwierdziła, że to dlatego że od rozjaśniania brakuje mi już pigmentu w niektórych kosmykach włosów. Poczytałam trochę na temat farbowania włosów siwych, bo one też tracą swój pigment, a jednak idzie je zafarbowac. Doczytałam się, że należy zregenerować włosy zniszczone (odzywki, maski, itp) aby domknąć ich łuski, czy jakoś tak. No i zaczęłam taką regenerację, ale nie wiem czy to coś da, a boję się że w ktorymś momencie zafarbuję na ton za wysoki i bedę miała dziwne plamy białych włosów na tle ciemniejszych. Czy ktos wie co mogłabym jeszcze zrobić aby farbka chwyciła te moje pozbawione pigmentu kosmyki?
epi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 16:08   #15
Chiaro
Raczkowanie
 
Avatar Chiaro
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 37
Dot.: farbowanie po rozjaśnianiu

Witam, mam bardzo podobny problem, więc to pytanie szczególnie do Wizażanek, które maja podobne doświadczenia i mogłyby nam pomóc

Również nie mogę przyciemnić włosów. Staram się o to już jakieś 8 miesięcy, ale każda farba jakiej użyję, wypłukuje sie po jakichś 2 tygodniach. Mój naturalny kolor włosów to średni blond, przez pewien okres farbowałam je na jasny blond, ale bardzo chcę spróbować ciemniejszego kolorku. marzy mi się jasny brąz, orzechowy czy czekoladowy.. Ale zaczynam myślec że to w ogóle niemożliwe. I właśnie wyczytałam gdzieś, że bardzo cięzko zafarbować rozjaśnione włosy, bo duża zawartość amoniaku wypłukała ich pigment i stały się jakby puste w środku.

Epi1 Cieszę się, że z tego co piszesz regeneracja może pomóc, bo juz zastanawiałam się czy jedyną radą dla mnie jest ścięcie? chociaż wyglądają na zadbane, nie suszę ich, nie prostuję, używam odżywek, masek (co prawda z drogerii)
dodam, że jakoś nie katowałam ich wcześniej, jedno rozjaśnienie całości, a potem tylko odrosty. Teraz też boję się cokolwiek z nimi robić, żeby nie pogorszyć ich stanu.
Chiaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 11:24   #16
epi1
Przyczajenie
 
Avatar epi1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 27
Dot.: farbowanie po rozjaśnianiu

Chiaro. Ja swoje wlosy juz przyciemnilam. W tej chwili dzieki farbie schwarzkopf natural & easy mam sliczny ciemny kolorek wpadajacy w braz. Uzylam farby nr 550. Nie wiem, czy to dzieki regeneracji, czy tez farba poprostu jest dobra, ale wyszedl dokladnie jak na pudelku i w kazdym miejscu tak samo, tzn nie mam jasnych koncowek i ciemnego czubka glowy tam gdzie juz pojawily sie odrosty. Ale jednoczesnie nie wygladaja tez jak chelm, bo rzeczywiscie ta technologia multi-akcent robi swoje. Niestety swiadoma jestem tego, ze pewnie szybko sie wyplucze z moich wlosow, a przynajmniej szybciej niz gdyby nie byly wczesniej rozjasniane. Jednak planuje je zafarbowac znowu za 3 tyg (o ile rzeczywiscie sie tak mocno wyplucze). A slyszalam tez, ze z czasem po paru takich farbowaniach kolorek sie juz zatrzymuje. I na to tez licze
epi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 12:09   #17
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: farbowanie po rozjaśnianiu

Witam!!! podobnie jak Wy dziewczyny miałam rozjaśniane włosy, ostatnio farbą, więc parę cm włosów mam ciemniejszych, natomiast reszta była prawie biała, kupiłam farbę alcanatary średni blond i na początku chwycił mi włosy na taki jasny brąz, ale po 2 myciach kolor się wypłukał i teraz mam właśnie taki średni blond, włosy które wcześniej były platynowe, są teraz takie szare, ale ciemniejsze i wydaję mi się tak ja wspomniała wcześniej epi1, że po paru takich farbowaniach kolor będzie utrzymywał się dłużej. Ja teraz kupiłam farbę Intercosmo voila kolor ciemny blond, bo podobno bardzo długo trzyma się na włosach, z tego co sie orientuję profesjonalne farby są bardziej trwałe od tych drogeryjnych i nie niszczą tak włosów, chociaż trochę więcej kosztują Ja jestem z farby alcantary bardzo zadowolona, włosy po jej użyciu, były miękkie i nawilżone, a i cena nie jest wysoka...
alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 17:56   #18
Chiaro
Raczkowanie
 
Avatar Chiaro
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 37
Dot.: farbowanie po rozjaśnianiu

O! No to fajnie i oby tak dalej jak dawno dziewczyny farbowałyście? epi1 bardzo ładny masz ten kolor, za to intercosmo się nie doszukałam. Podniosłyście mnie trochę na duchu i chyba się w końcu zdecyduję bo kupiłam farbę już 2 tygodnie temu;-) mam odcień http://www.swiatkobiet.com.pl/zakupy...an-opalizujacy jest dosyć ciemny ale biorę pod uwagę, że będzie się wypłukiwał. Ewentualnie będę próbować do skutku. Z profesjonalnych farb 2 razy spróbowałam goldwella i chociaż włosy były po nim zadbane i mięciutkie, to niestety też mi szybko zszedł. Może musiałabym spróbować innej firmy
Chiaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 20:03   #19
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: farbowanie po rozjaśnianiu

ja włosy tym średnim blondem farbowałam tydzień temu , a na tą farbę Intercosmo voila dopiero czekam, bo zamówiłam przez internet, a ta farba , którą kupiłaś ma śliczny odcień, taki właśnie mniej więcej kolor chciałabym mieć, gdyby jeszcze taki wyszedł....ja zamówiłam odcień ciemny popielaty blond , ale wygląda na zdjęciu jak ciemny brąz, zobaczymy co wyjdzie, ale mam już dosyć jasnych włosów...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6,1.jpg (93,0 KB, 65 załadowań)
alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-31, 09:21   #20
epi1
Przyczajenie
 
Avatar epi1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 27
Dot.: farbowanie po rozjaśnianiu

Minal juz dokladnie tydzien od mojego farbowania wlosow i narazie kolorek trzyma sie calkiem dobrze. Jedynie zszedl troche z koncowek wlosow, ale nie dziwie sie bo koncowki mam strasznie zniszczone (mam zamiar jednak regularnie podcinac wlosy o 4 cm). Zauwazylam tez, ze nie wskazane jest trzymanie wlosow dlugo pod woda (np lezac w wannie), bo wtedy kolorek zanika szybciej, a ja niestety tak lezalam dlugi czas z tymi koncowkami w wodzie ;p Od tamtego czasu staram sie nie moczyc wlosow przy kapieli, a myje je dopiero pod prysznicem, czyli szybko i bez zbednie dlugiego czasu moczenia ich w wodzie.

@Chiaro
sliczny ten kolor farby jaka wybralas. bardzo mi sie podobaja kasztanowe kolory i zamierzam w koncu sobie zrobic jakis kasztan, ale to narazie kwestia czasu, bo boje sie ze wyplucze sie z koncowek tak jak ten obecny, a przy tak ciemnym odcieniu bedzie to dziwnie wygladac porownujac koncowki wlosow do czubka glowy

@alunialunia:
tez mam juz dosc jasnych wlosow ;p farbowalas juz tym popielem? jak wyszedl?
epi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 15:39   #21
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: farbowanie po rozjaśnianiu

Cześć tak,zafarbowałam 3 dni temu,cóż...kolor wyszedł naprawdę ciemny, taki intensywny popiel, ale już po 2 myciach kolor spłowiał i teraz jest to rzeczywiście odcień ciemnego popielatego blondu, w sumie nie jest zły, ale chyba nie tego szukam, podobnie jak Tobie epi1 kolor najbardziej mi się wypłukuje z końcówek, jakby farba się na nich nie trzymała, wątpię, aby kolor utrzymał się na włosach miesiąc...ale chyba platyna już się nie przebije za to sama farba rewelacyjna...wydajna, no i przede wszystkim włosy są po niej takie jedwabiste, nawilżone, gładkie, nie to co po rozjaśnianiu.....teraz właśnie zastanawiam się jaki kolor następnej farby wybrać, podobają mi się brązy, ale boję się,że wyjdą za ciemne.. ten odcień farby Chiaro też kusi

Edytowane przez alunialunia
Czas edycji: 2008-03-31 o 16:09
alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 19:09   #22
epi1
Przyczajenie
 
Avatar epi1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 27
Dot.: farbowanie po rozjaśnianiu

ja zamierzam zrobic sobie ten kolorek przy drugim farbowaniu, tzn teraz jeszcze pofarbuje sie drugi raz tym blondem 550 a pozniej juz ta farbka: http://www.goldmax.pl/product_info.php?products_id=2466 Podoba mi sie tez pare innych odcieni brazu z tej serii farb. a ze naprawde dobrze wyszlo farbowanie z moich przetrawionych na blond wlosow za pomoca tej farby, to narazie sie bede jej trzymac
epi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 21:27   #23
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: farbowanie po rozjaśnianiu

Cytat:
Napisane przez epi1 Pokaż wiadomość
ja zamierzam zrobic sobie ten kolorek przy drugim farbowaniu, tzn teraz jeszcze pofarbuje sie drugi raz tym blondem 550 a pozniej juz ta farbka: http://www.goldmax.pl/product_info.php?products_id=2466 Podoba mi sie tez pare innych odcieni brazu z tej serii farb. a ze naprawde dobrze wyszlo farbowanie z moich przetrawionych na blond wlosow za pomoca tej farby, to narazie sie bede jej trzymac

daj znać ile Ci się ta farba będzie trzymać, ja też spróbowałabym jakiegoś brązu..tyle,że się boję, że za ciemny wyjdzie..zwłaszcza,ze na rozjaśnianych uprzednio włosach nigdy nie wiadomo czego można się spodziewać...
alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 10:10   #24
epi1
Przyczajenie
 
Avatar epi1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 27
Dot.: farbowanie po rozjaśnianiu

Jasne, bede co jakiś czas zdawać relacje z tego jak trzyma się kolor
Rozumiem twoje obawy o za ciemny wynik farbowania, ale paradokslanie pocieszyć cię mogę tym, że i tak z naszych rozjaśnianych włosów szybko się wyplucze
epi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 15:54   #25
Annie7
Przyczajenie
 
Avatar Annie7
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: farbowanie po rozjaśnianiu

hej dziewczyny! Rozjasnialam wlosy od 4-5lat na bardzo jasny blond,od jakiegos czasu masakrycznie meczyly mnie odrosty,wiec poszlam do fryzjera zeby przyciemnic wlosy, niezle za to zaplacilam ... no i wydaje sie ze niepotrzebnie tam szlam : / Mialam juz dosyc duzy odrost i fryzjerka pomimo tego ze jej o to pytalam udawala ze to wporzadku ze naklada farbe najpierw na odrost(wiec automatycznie byla tam na dluzej) a potem na biale koncee ... takze po miesiacu mam od glowy taki rudawy bronz a cala reszta to nawet fajny jasny bronz, tylko dziwnie wyglada jak sie w kucyk zepnie taka 2wu kolorowa glowa ;(
Prosze pomozcie co teraz, nigdy sama nie farbowalam wlosow, a do fryzjera juz nie ide :/
Bede wdzieczna za jakakolwiek wskazowke!!
pozdrawiam
Annie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 17:53   #26
epi1
Przyczajenie
 
Avatar epi1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 27
Dot.: farbowanie po rozjaśnianiu

Wydaje mi sie, ze przy nastepnym farbowaniu ci sie wszystko ladnie wyrowna o ile wybierzesz dobra farbe (wydaje mi sie, ze te co kryja siwe wlosy sa dosc trwale i daja dobre rezultaty, ale moge sie mylic). A jesli jednak bartdzo sie boisz to sprobuj na poczatek szamponetka, taka do paru zmyc, aby chociaz zobaczyc czy farbowanie wyszloby ci w miare rowno na odrostach, czubku glowy i na koncowkach. Mozesz tez drugi raz zaryzykowac pojscie do fryzjera, ale wybierz innego. Tym razem powinno byc mniej nieprzewidywalnie, niz za pierwszym razem. Farbowanie wlosow rozjasnianych przez lata na kolory ciemniejsze zawsze jest nielada wyzwaniem i sama tez przechodzilam rozne dziwnosci
epi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 17:57   #27
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: farbowanie po rozjaśnianiu

Cytat:
Napisane przez epi1 Pokaż wiadomość
Jasne, bede co jakiś czas zdawać relacje z tego jak trzyma się kolor
Rozumiem twoje obawy o za ciemny wynik farbowania, ale paradokslanie pocieszyć cię mogę tym, że i tak z naszych rozjaśnianych włosów szybko się wyplucze

właśnie to jakiś plus,że na rozjaśnianych włosach tak szybko się kolor wypłukuje, przynajmniej można eksperymentować z ciemnymi odcieniami

Witaj Annie7!

prawdę mówiąc trochę dziwni mnie ,że kolor na odrostach wyszedł Ci rudawy, jak miałaś farbowane włosy na brąz...ja tez miałam nierówny kolor, parę cm włosów u nasady było w kolorze takiego ciepłego rudego blondu(tak mi fryzjerka rozjaśniła odrosty farbą) a reszta była platynowa...wyglądało bardzo nieciekawie i kupiłam farbę alcantary średni blond, po której kolor włosów trochę się wyrównał i po tygodniu znowu zafarbowałam, tak ja pisałam wyżej farbą ciemny popielaty blond Intercosmo voila i kolor właściwie jest jednolity na całej długości, widać lekkie refleksy, ale wygląda to naturalnie.
Myślę,że powinnaś po prostu zafarbować całe włosy jeszcze raz, wtedy może kolor się ujednolici...tak mi sie przynajmniej wydaje

p.s. widzę,że epi1 podobnie Ci poradziła
alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 19:50   #28
Annie7
Przyczajenie
 
Avatar Annie7
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: farbowanie po rozjaśnianiu

Dzięki wielkie dziewczyny epi1 i alunialunia!!

Zaraz mi lepiej na duchu, jak ktoś wie co robić
Spróbuję na początek z jakimś szamponem ,wogóle nie mam doświadczenia z firmami farb do włosów, może macie jakieś doświadczenie z szamponami? Ja patrzylam już na
Palette Color Shampoo,Brillance Toner Creme, L’Oréal Paris Casting Creme Gloss i najzyklejszy Palette Instant Color, tylko z tym ostatnim nie jestem przekonana, jednak troche zbyt tani
Alunialunia wymieniłaś nazwy dwu farb, które 1.raz slyszałam! Jakieś fajne?

Dzieki jeszcze raz
Annie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 07:06   #29
epi1
Przyczajenie
 
Avatar epi1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 27
Dot.: farbowanie po rozjaśnianiu

Nie wiem jak sie ma to do szamponetek a nie farb z palety, ale w temacie farb paleta jest bardzo odradzana. Ponoc najgorsze farby drogeryjne i najbardziej niszczace wlosy (kolezanka sprawdzala i ma to samo zdanie). Jednak powtarzam, ze nie wiem jak sie to ma do szamponetek. Jesli chodzi o casting z l'oreal to ponoc kolorek na wlosach utrzymuje sie bardzo dlugo, a w niektorych przypadkach dziewczyny mowia ze jest jak trwaly Ale nie wiem czy polecany do twoich wlosow (glownie ze wzgledu na to ze to jednak szampon a nie farba, ale ze trzyma sie dlugo to jesli cos nie wyjdzie to moze byc problem z pozbyciem sie tego koloru).
epi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 10:04   #30
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: farbowanie po rozjaśnianiu

Ja prawdę mówiąc nigdy nie używałam szamponetek, więc ciężko mi cokolwiek o nich powiedzieć.....co do tych farb ALCANTARA I INTERCOSMO VOILA- to są to farby fryzjerskie, trzeba do nich dodatkowo dokupić wodę utlenioną- z obydwu jestem bardzo zadowolona- nie niszczą włosów(farbowałam w odstępie tygodniowym) Alcantare kupiłam na allegro,zaś Intercosma voila w tym sklepie internetowymhttp://sklepfryzjerski.pl/sklep/inde...46ce20462c4517
ze swojej strony polecam, świetnie pielęgnuje włosy, nawilża, chociaż nie użyłam odzywki po farbowaniu i bardzo dobrze pokryła ten mój nierówny blond....mimo,że trzymałam 15 minut, zamiast zalecanych 30-40, ale trzeba przyznać,że kolory wychodzą bardzo ciemne, więc powinno się wybrać chyba o ton jaśniejszy od zamierzanego...
Napisz jak sie na coś zdecydujesz
alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:11.