Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-17, 10:48   #361
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Olunku, potrzebowałabym zobaczyć wyraźniejsze zdjęcie, żeby mieć pewność, ale patrząc na zdjecie 1 i 2 mam wrażeniew, że jesteś raczej typem ciepłym. Szczególnie na drugim zdjęciu, ciepłe, rudo-czerwone usta i zdaje się ciepł połysk na włosach. Ale nie podejmuję sie wiecej oceniać, bez lepszego zdjęcia.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 10:55   #362
olunek
Zadomowienie
 
Avatar olunek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 169
GG do olunek
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

no wlasnie problem w tym ze nie mam innego kurcze ale ja myslalam ze jestem chlodnym typem i za wselka cene chcialam sie pozbyc zlotaweo-rudo- czerwonej poswiaty na wlosach a moze tu jest blad...
poszukam jeszcze zdjec i sprobuje wkleic jakies
__________________
cierpliwość to geniusz ...


DOKĄDKOLWIEK PÓJDE, PONIOSĘ ZE SOBĄ TWÓJ PIERWSZY KRZYK....
paula darcy

dukan
68......67.....65..... .63....61.....58.....57:l ove:.....55
olunek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 11:08   #363
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Olunku, nie upieram się, bo zdjęcia, szczególnie niewyraźne potrafią być mylące. Ale tak mi troszkę podchodzisz pod typ ciepły. Jaki masz naturalny kolor ust?
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 12:32   #364
ZUZIA65
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Witam. Dopiero sie zarejestrowałam,bo jestem b.ciekawa czy ktoś mi może pomóc. Chce kupić farbe z Kolestonu,sama nie wiem jaką .Błądze jak dziecko we mgle w tych wszystkich kolorach. Chodzi mi o ładny popielaty blond-z refleksami fioletu. Odrosty mam na poziomie 7,jaką farbe mam kupiść i jaką użyć wode do tego.Pozdrawiam
ZUZIA65 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 12:33   #365
olunek
Zadomowienie
 
Avatar olunek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 169
GG do olunek
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

madziuniatrudny do okreslenia ale taki roz jasny a zdjecia tylko takie wyszperalam: 2wlosy prawie naturalne ( prawie bo sa lekko przyciemnione ) na 1 zdjeciu wlosy farbowane:\ we wszystkich testach wychodzi mi ze jestem lato a w ogole to cale zycie myslalam ze zima ze mnie:P a teraz to pewnie wyjdzie ze jestem niezle wymieszana i 4 pory roku jestem hihi no ale skoro moj naturalny kolor wlosow nie jest zimny\chlodny to chyba powinnam opuscic ten watek juz sie pogubilam ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jaaaaaa.jpg (97,3 KB, 221 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jaaaaaaaa.jpg (76,9 KB, 300 załadowań)
__________________
cierpliwość to geniusz ...


DOKĄDKOLWIEK PÓJDE, PONIOSĘ ZE SOBĄ TWÓJ PIERWSZY KRZYK....
paula darcy

dukan
68......67.....65..... .63....61.....58.....57:l ove:.....55

Edytowane przez olunek
Czas edycji: 2008-11-17 o 12:38
olunek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 12:42   #366
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Oczy i koloryt cery zdecydowanie letni, ale te Twoje włosy są mylące, jak diabli. Rzeczywiście są takie ciepławe. Mówisz, że na drugim zdjęciu masz włosy przyciemnione, a jaką farbą pamietasz może numer.
U mnie widzisz jest bardzo podobnie, ja jestem typem chłodnym, a rudości mi przeswitują na włosach. Teraz, póki co, po farbowaniu jest dobrze.

Co do Twojego pytania z pierwszego tu posta - wszystko zależy od tego, jaki kolor chcesz uzyskać i jaki faktycznie masz na włosach. Musisz pamiętać, że jeżeli chcesz uzyskać jaśniejszy kolor, to niestety dekoloryzacja będzie potrzebna, ponieważ farba nie rozjaśni farby. A jeżeli chcesz zostać kolorystycznie na poziomie obecnym, to tylko wybrać odpowiednie refleksy, żeby zneutralizować rudości i modlić się, żeby poskutkowało.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 12:54   #367
olunek
Zadomowienie
 
Avatar olunek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 169
GG do olunek
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

szampon do 24 ciemny blond....palette, uzywam go odkad pamietam i tylko po nim wlosy mi nie wypadaly byly lsniace i nie bylo az tak wielu tych rudosci...tylko ze byly ciemne .czyli jednak wymieszana jestem ...to moze nie warto walczyc z rudosciami i zlotawymi refleksami a na jakim poziomie jestem? bo tego nie potrafie za chiny rozszyfrowac...
__________________
cierpliwość to geniusz ...


DOKĄDKOLWIEK PÓJDE, PONIOSĘ ZE SOBĄ TWÓJ PIERWSZY KRZYK....
paula darcy

dukan
68......67.....65..... .63....61.....58.....57:l ove:.....55

Edytowane przez olunek
Czas edycji: 2008-11-17 o 12:55
olunek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-18, 08:49   #368
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Olunku, ja bym stawiała na poziom 6 lub 5. Ale to ciągle tylko na podstawie zdjęć, które są dość oszukańcze

edit: i mam na myśli zdjęcie 3 i 4 z Twojego pierwszego posta w tym wątku, czyli obecny kolor.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 09:55   #369
rybka516
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 33
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cześć dziewczyny
I ja zwracam się do was o porodę Od 1,5 roku farbuję włosy. Na głowie mam juz chyba 3 jak nie 4 kolory plus 2cm odrost w kolorze ciemnego blondu(jaki mi to ciemny blond, raczej mysiowaty). Moja przygoda z farbami zaczeła się w momencie gdy odrosły mi włosy(jeżyk 1cm) i aby zaakcentować to zafarbowałam włosy ciemnym brazem z palet i wyszły kruczo czarne, na tamte czasy kolor bardzo mi się podobał bo wkońcu było widac że mam włosy na głowie cieszyłam sie ogromnie bo wkońcu je miałam. Jednak gdy włosy zaczęły rosnąć ja nadal farbowałam na ciemno. Po roku doznałam przebudzenia(jeny jakie ja mam włosy) przecież z natury jestem ciemną blondynką a tu wygladam tak staro i w dodatku niszcze swoje nowe włosy postanowiłam coś z tym zrobic i zaczełam farbowac na coraz jaśniejsze odcienie z loreal casting nałozyłam śreni brąz, jasny brąz, ciemny blond i tylko łapało odrosty a po czasie wypłukiwał sie na rudawo-miedziny jeny jak ja nie cierpie tych refleksów!!! Także obecnie na głowie mam mieszankę kolorów. Postanowiłam coś z tym zrobić i umówiłam sie do fryzjera na dekoloryzacje, co prawda dopiero za tydzień bo ten salon fryzjerski to najlepszy salon jaki jest u mnie w mieście i czeka sie dość długo ale poczekam rozmawiałam już z ta Panią która zajmie się moimi włosami ale i tak sie boję. Chciałabym mieć taki piekny kolor włosów a nie wiem co z tego wyjdzie po tych moich przygodach z farbowaniem. Marzy mi sie taki naturalny szatyn oczywiscie popielaty, zimny kolor bez jakichkolwiek refleksów czy ktos z was mógłby mi doradzic jaki kolorek by przyjął idealnie i czy refleks jest nieunikniony??? Proszę o radę. I jeszcze jedno ogladałam paletę u fryzjera z majirel i wpadł mi w oko jasny brąz popielaty czy jest szansa, że po dekoloryzacji i po nałozeniu tej farby otrzymam taki chłodny kolorek. I czy on się wypłucze na rudo??? Całuski dla was
rybka516 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 10:02   #370
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Po dekoloryzacji..zdziwie sie, jesli w ogole jakas farba sie przyjmie, a co dopiero zimny kolor bez refleksow moim zdaniem rozjasnianie a pozniej farbowanie nie ma sensu, robilam tak pare razy i pozniej ciagle walczylam z przeswitujacym spod spodu odcieniem marchewki. Wole juz powoli schodzic z ciemnych kolorow
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 10:17   #371
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Rybko, niestety, ale raczej nie masz co liczyć na to, że kolor wyjdzie od razu i że pierwsze farbowanie po dekoloryzacji nie wypłucze się po kilku myciach. Co do refleksów rudych, Zafirah już o tym pisała w tym wątku, przejrzyj go. W jej odpowiedzi jest bardzo dokładnie napisane, jakich refleksów należy użyć, aby zniwelować ciepłe odcienie.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-18, 10:22   #372
rybka516
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 33
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

a moze pasemka? co o tym sądzicie? ja nie chce miec tych rudych refleksów, a moze faktycznie dekoloryzacja to zły pomysł
rybka516 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 10:41   #373
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez rybka516 Pokaż wiadomość
a moze pasemka? co o tym sądzicie? ja nie chce miec tych rudych refleksów, a moze faktycznie dekoloryzacja to zły pomysł
Rybko, dekoloryzacja po palette jest, moim zdaniem, niezbędna. Ta farba trzyma się włosów, jak diabeł sołtysa. Dekoloryzacja albo pasemka. Pasemka to dobry pomysł, tyle tylko, że znowu istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że po pierwsze nie rozajśni równo, a po drugie tam, gdzie jest palette zrobi się marchewka.
Ja bym postawiła na dekoloryzację jednak, a potem jakiś kolor. Może nie będzie spektakularnych efektów od razu, ale przynajmniej rozjaśni się i w miarę wyrówna kolor. A w Twoim wypadku pasemka dodadzą tylko kolejnych kolorów na Twoich i tak już wielokolorowych włosach.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 10:50   #374
olunek
Zadomowienie
 
Avatar olunek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 169
GG do olunek
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

witajcie, zdecydowalam sie na dekoloryzacje ale dopiero na wiosne...pewnie nie wytrzymam ale musze doprowadzic moje wlosy do zdrowia i sily.potem dekoloryzacja i sprobuje zafarbowac na moj odcien naturalny tylko jaki to moze byc???????numer z maijrel?
__________________
cierpliwość to geniusz ...


DOKĄDKOLWIEK PÓJDE, PONIOSĘ ZE SOBĄ TWÓJ PIERWSZY KRZYK....
paula darcy

dukan
68......67.....65..... .63....61.....58.....57:l ove:.....55
olunek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 10:52   #375
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez olunek Pokaż wiadomość
witajcie, zdecydowalam sie na dekoloryzacje ale dopiero na wiosne...pewnie nie wytrzymam ale musze doprowadzic moje wlosy do zdrowia i sily.potem dekoloryzacja i sprobuje zafarbowac na moj odcien naturalny tylko jaki to moze byc???????numer z maijrel?
Olunku, to tylko Ty możesz wiedzieć, jaki jest Twój kolor naturalny...my tutaj go nie znamy. Radzę wybrać sie do sklepu fryzjerskiego i przejrzeć paletę majirel.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 10:54   #376
rybka516
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 33
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Dzięki Madziunia muszę to przemyśleć
rybka516 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 10:59   #377
olunek
Zadomowienie
 
Avatar olunek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 169
GG do olunek
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

madziunia bylam u fryzjera nie chcieli mi pokazac palety...tylko zdjecia a wiadomo na zdjeciach wyglada inaczej. ale zle sie tu wyrazilam czy mam farbowac na ton 2 jasniejszy niz naturalne zeby nie wyzly za ciemne? slyszalam ze po dekoloryzacji tak trzeba ale to tylko zaslyszane


ps. madziuniadziekuje za odpowiedzi i cierpliwosc
__________________
cierpliwość to geniusz ...


DOKĄDKOLWIEK PÓJDE, PONIOSĘ ZE SOBĄ TWÓJ PIERWSZY KRZYK....
paula darcy

dukan
68......67.....65..... .63....61.....58.....57:l ove:.....55
olunek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 11:09   #378
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez olunek Pokaż wiadomość
madziunia bylam u fryzjera nie chcieli mi pokazac palety...tylko zdjecia a wiadomo na zdjeciach wyglada inaczej. ale zle sie tu wyrazilam czy mam farbowac na ton 2 jasniejszy niz naturalne zeby nie wyzly za ciemne? slyszalam ze po dekoloryzacji tak trzeba ale to tylko zaslyszane


ps. madziuniadziekuje za odpowiedzi i cierpliwosc
Po dekoloryzacji porozmawiaj z fryzjerką, jej zapytaj, jaki kolor położyć, żeby nie wyszedł ciemny. Ona najlepiej oceni, bo wiele zależy od struktury włosa.
Nie mniej, nie wydaje mi się, żebyś musiała kłaść jaśniejszy kolor od naturalnego, chyba, że masz ochotę, troszkę swój kolor rozjaśnić. Majirel powinna być łączona z min. 6% utleniaczem, więc powinna sobie poradzić z rozjaśnieniem o 2 tony.
Ale tak, jak mówię, najlepiej powie fachowiec, "na macanego"

edit: nie ma za co
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 16:45   #379
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

a ja dzis wróciłam z pasemek nie sa rude a włosy miałam na koncach czzarne
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-18, 16:58   #380
olunek
Zadomowienie
 
Avatar olunek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 169
GG do olunek
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Mini1991 wklej prosze zdjecia, moze i ja sie zdecyduje na pasemka...
__________________
cierpliwość to geniusz ...


DOKĄDKOLWIEK PÓJDE, PONIOSĘ ZE SOBĄ TWÓJ PIERWSZY KRZYK....
paula darcy

dukan
68......67.....65..... .63....61.....58.....57:l ove:.....55
olunek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 17:53   #381
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

niestety to niemozliwe.. ale moge Ci powiedziec ze kolor mialam tragiczny czerwono rudo miedziane refleksy i do tego od połowy czarne. sama fryzjerka nie mogła uwierzyc powiedziala ze ładny kolor zrobiła mi bardzo cienkie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 19:19   #382
Stellaria
Przyczajenie
 
Avatar Stellaria
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 23
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Miałam bardzo ciemne, prawie czarne włosy, zamarzył mi się kolor badzo jasny popielaty brąz. Jestem po dekoloryzacji, i stonowaniu włosów farbą 7.1. Nie wiem czy nie wybrałam za jasnego odcienia. Może powinnam zastosować 6.1?? Ale boję się, że brąz będzie zbyt ciemny. A z drugiej strony muszę zastosować coś co przykryje rudości i wychłodzi włosy. Poproszę o sugestie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rudy1.jpg (71,4 KB, 209 załadowań)
Stellaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 21:18   #383
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

ładny kolor
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 21:21   #384
rybka516
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 33
Question Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

hej dziewczyny
mam pytanie do Ciebie Stallaria, ja również zamierzam poddać się dekoloryzacji mozesz w skrucie opisać ten zabieg? Ile trwa i jaki kolor uzyskałaś po sciagnięciu koloru ciemnego? Ja też mam prawie czarne włosy jednak 2 cm mam własnego odrostu i chcialabym nałożyć kolor jasny brąz popielaty chyba 5.11 bo taki jak ty jest dla mnie zdecydowanie za jasny. Będę wdzieczna za odp. Pozdrawiam

Edytowane przez rybka516
Czas edycji: 2008-11-18 o 21:46
rybka516 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 21:35   #385
rybka516
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 33
Question Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

I czy uda mi się uzyskać chłodny kolor przy farbie 5.11 po dekoloryzacji?

Edytowane przez rybka516
Czas edycji: 2008-11-18 o 21:41
rybka516 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 21:43   #386
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

po sciaganiu farby z wlosow nie otrzymuje sie "koloru" mamy przygotowany podklad w odcieniach od czerwieni poprzez pomarancz, zolty, jasnozolty az do bialego - w zaleznosci od tego jak mocno sciagniemy kolor. widok wlosow od razu po dekoloryzacji jest tragiczny bo czesto wyglada sie jak kurczaczek dopiero na to nakladamy farbe w wybranym odcieniu. i raczej od razu po zdjeciu koloru nie jest mozliwe uzyskanie calkiem chlodnego koloru (chyba ze przy pasemkach bo one zwykle rozjasnia sie do bialego) - to raczej przy drugiej, trzeciej kolejnej koloryzacji.
Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 21:52   #387
rybka516
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 33
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Rozumiem czyli na chłodny kolorek nie ma co liczyć odrazu, ide do dobrego fryzjera wieć mam nadzieje, ze nie bedzie aż tak strasznie z tą dekoloryzacją. A jak myslisz żeby otrzymać kolor naturalny chłodny szatyn to jakiej farby(numerków majirelków) powinnam użyć?
rybka516 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 23:35   #388
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
niestety to niemozliwe.. ale moge Ci powiedziec ze kolor mialam tragiczny czerwono rudo miedziane refleksy i do tego od połowy czarne. sama fryzjerka nie mogła uwierzyc powiedziala ze ładny kolor zrobiła mi bardzo cienkie
Gratulacje! Cieszę się razem z Tobą, bo oznacza to i dla mnie nadzieję!! Teraz to ja też jestem pewna, że będę robić pasemka. A jak włosy?? W jakiej kondycji?? Nie są popalone?? Dużo masz tych pasemek? Co dalej zamierzasz? Sto pytań do... :P
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 07:34   #389
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Dziewczyny mam świetną wiadomość, jestem po kolejnym myciu włosów, już trzecim i kolor a i owszem troszkę się wypłukał, ale nie na rudo! Jest piękny, zimny. Dzięki Zafirah za podpowiedź w sprawie refleksów, jakie połączyć, aby zneutralizować wstętne cieplaki
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 07:40   #390
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Shade juz Ci wszystko tłumacze
Nie wiem od czego zaczac..:P aa juz wiem..od historii kiedy zapragnąłam byc jasna blondynka nie dało mi sie przetłumaczyc ze nie pasuje mnie ten kolor dla mnie wazne było ze siostrze pasuje to czemu nie mnie! no i poszłam fryzjerka zrobiła mi jedynie grube pasma blondu i ciemny spod (wiesz o co chodzi ? borsuk ) wygladałam strasznie :/ a za dwa dni miałam bal gimnazjalny .. no cóż na ten jedyny dzien znów zmieniłam sie w brunetke (szamponetka) a ze jestem z tych co daja odpoczac włosom musiałam sie przemeczyc. I tak zleciało do połowy czerwca poszłam do fryzjerki i nałozyła mi czekolade. Kolor wyszedł fantastyczny troszke tylko wypłukiwał sie na czerwono ale tylko tyci tyci no ale moje szczescie nie trwało wiecznie po tyg juz nie miałam koloru :/ wypłukał sie. Nastepnie trafiłam do kolejnej fryzjerki i ta ****** bede omijac szerokim łukiem. Po jej farbie ciemny braz nie dosc ze wyszły czarne to takie dostałam miedziane refleksy ze maskra pózniej jeszcze sama doprawiłam sie drogeryjnymi farbami i kolejne fryzjerki itp itd. w gruncie rzeczy nie farbowałam włosów od kwietnia.
*włosy nie zauwazylam zeby sie zniszczyły moze to dla nich lepiej bo nie beda sie tak przetłuszczac. Pasemek z góry troche jest a na calej dlosci sie tak fajnie zlaly.. tzn nie ma takich konkretnych pasem tylko taki refleks sa rozjasnione zamierzam jeszcze zraz powórzyc pasemka a później .....
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/

Edytowane przez Mini1991
Czas edycji: 2008-11-19 o 07:43 Powód: zapomniałam ;D
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:05.