Szukam butów na jesień - pomózcie... ;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-16, 15:01   #1
maxima20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 323

Szukam butów na jesień - pomózcie... ;(


Witajcie,
szukam butów na jesień, mam dość skonkretyzowane wymagania, jakie buty to mają być. Problem polega na tym, że w sklepach generalnie nie ma takich butów dominują 12-centymetrowe szpilki lub kozaki. Ja szukam czegoś przejściowego - w skrócie - baleriny ale na bardzo deszczową pogodę.
Nie chcę jednak balerin, bo szybko marzną mi stopy i na deszczu po prostu jest mi zimno. A chciałabym jednak czuć komfort tej jesieni.
Poniżej zebrałam listę właściwości, które powinny mieć idealne - wg mnie - buty.
1. mają byc do kostki - niskie, na deszczowe dni pod spodnie
2. obcas max 3-4cm - w chłodniejsze dni będę jeździć w nich na rowerze do pracy
3. skórzane - nie kupuje butów z tworzyw sztucznych lub skóry ekologicznej -> jak jeżdże na rowerze, to będą śmierdzieć po całym dniu
4. muszą zakrywać stopę (podbicie) - pełne półbuty, niewązane, niesznurowane, które łatwo się zakłada.
Dodatkowo dużo chodzę - czasem i potrafię łazić (głównie po chodnikach i miejskiej nawierzchni, a wiadomo - w Polsce chodniki w wiekszości są dziurawe( ) przez 8godzin w ciągu dnia. Dzięki wygodnym butom stopy nie powinny puchnąć. W butach na obcasie powyżej 5cm stopy mnie bolą po 2h
Czasami też chodze w deszczu, więc buty muszą być pełne, żeby stopy nie mokły, buły suche i w miarę ciepłe. Oczywiście na chłodniejsze dni wybieram inne buty.

Jednym słowem - mają to być buty na kapryśną ciepłą (powyżej 5C) pogodę do szybkiego założenia i na cały dzień chodzenia.

Nie chcę adidasów ani żadnych butów sportowych czy trekkingowych Nie jestem też masochistką, ale czasem po prostu tyle chodzę/jeżdżę na rowerze i już - nie da się tego zmienić.

https://wizaz.pl/szafa/wieszak_widok.php?wid=18224
https://wizaz.pl/szafa/wieszak_widok.php?wid=18215
W szafie zamieściłam 2 linki do 3 par butów - co sądzicie? jesli nie te, to może macie jakieś propozycje, co do fasonu, modelu, gdzie szukać takich butów? to mają być - powiedzmy - takie buty do pracy (konserwatywne, ale nie jakoś specjalnie eleganckie, wygodne!!)
Jestem w kropce i nie wiem co robic.. zaryzykować tej jesieni i znów czuc moje marznące stopki czy jednak kupić jakies butki?
Pomóżcie!!
maxima20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 20:38   #2
JellyJumper
Zadomowienie
 
Avatar JellyJumper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 372
Dot.: Szukam butów na jesień - pomózcie... ;(

Widziałam w ccc takie buty lasocki , skórzane, mały obcas a dość kobiece, czarne, do kostki, wsuwane.

jak znajdę zdjęcie to wkleje
__________________
ODCHUDZAM SIĘ

Waga:67kg--> 63 kg-->60
Udo: 55 cm-->52
Łydka: 34cm
Biodra: 96cm-->94
Talia: 68cm-->66

ZAPUSZCZAM WŁOSY

21.11 Jest: 33 cm

JellyJumper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 16:47   #3
YipYip
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 665
Dot.: Szukam butów na jesień - pomózcie... ;(

Maxima, ja też szukam butów na jesień i mam podobne wymagania, bo również jeżdżę rowerem do pracy, nawet jak pada deszcz. Do tej pory nie znalazłam nic odpowiedniego, więc jeżdżę w adidasach
__________________

YipYip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:25.