Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!! - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-04-25, 21:08   #3691
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Cytat:
Napisane przez evela28 Pokaż wiadomość
Kwiecista bluzkę i spodnie z materiału.

Zacofany, bo u nas nie ma menu na kod QR, nie ma uberow, hulajnóg na aplikacje, i dużo innych rzeczy
Wesoly, wiosenny zestaw


Aaa no tak!! To faktycznie. Troche sie pozmieniało, ale chyba daaaawno nie bylas

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Jednak nie. Potrzebuję cos. Strój kąpielowy
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry

Edytowane przez yyahyoo
Czas edycji: 2022-04-25 o 22:09
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-26, 07:32   #3692
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Dzień dobry.

Gosia, jak tam sytuacja mamozowa u Was? Była żona K. jest jakaś niepoważna, jak dziecko z fochem.

Jasia, u Ciebie dzieje się w ogródku! Wyobrażam sobie, że masz cudny ogród, duży i z masą różnych roślin. 🥰 W temacie laurowisni - do nas za tydzień czy dwa przyjdzie zamówienie - 75 sztuk na żywopłot.

Gwiazdko, półmaraton to bułka z masłem dla C.? Ależ on jest wysportowany! Ciekawa jestem Twojego zamówienia, czekam na fotki jak dojdzie.

Sand, powodzenia z IF, jeśli założenia metody do Ciebie przemawiają to najprawdopodobniej wytrwasz w tej metodzie.

Bell, co za widoki z Karpacza! Coś pięknego. 🤩 Jak tam synek po wyjeździe? Wyjazdu majówkowego zazdroszczę.

Magu, fajne zakupy. Naszła mnie ochota na nowe pędzle.

Evelka, fajny wypad miałaś!

Brzudi, jak tam palec?

Po weselu musiałam się pozbierać. Typowo niemieckie wesele, niestety za nimi nie przepadam. Z plusów było fajne motto - filmowe i naprawdę było wszędzie widoczne, bardzo mili ludzie, pyszny tort. Ale z minusów duża część na zewnątrz przy 15, a później 12-13 stopniach (nie wiedziałam o tym, ani ja ani mała nie byłyśmy odpowiednio ubrane, więc ona cały czas spędziła w wózku a ja zmarzłam), bufet otwarty na jakąś godzinę i koniec jedzenia, brak tańców - tzn. pewnie były ale my byliśmy od 14.15 do 21 i niestety się nie doczekaliśmy. Wybawić się nie wybawiłam wcale.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-26, 09:25   #3693
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Bry!

Kate to faktycznie jakies dziwne to wesele. A jakie sa typowe zwyczaje weselne u nich?
Oby Was jakies przeziebienie tylkonie dopadło.

U mnie ogród taki zwyczajny, ale lubie w nim pracowac i cos zmienaic. Najbardziej podobają mi sie ogrody w stylu angielskim - zarosniete, jakby lekko zaniedbane, troche dzikie
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-26, 10:22   #3694
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Cytat:
Napisane przez evela28 Pokaż wiadomość
Kwiecista bluzkę i spodnie z materiału.

Zacofany, bo u nas nie ma menu na kod QR, nie ma uberow, hulajnóg na aplikacje, i dużo innych rzeczy

No i najlepiej tak na luzie sie ubrac

Usmialam sie z tego zacofania No faktycznie teraz wszystko jest dostepne przez aplikacje. Nie powiem, jest to wygoda jak
Sie czlowiek oswoi z tym

Cytat:
Napisane przez yyahyoo Pokaż wiadomość
Wesoly, wiosenny zestaw


Aaa no tak!! To faktycznie. Troche sie pozmieniało, ale chyba daaaawno nie bylas

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Jednak nie. Potrzebuję cos. Strój kąpielowy


Ooo stroj! Czy ja tez czasem nie potrzebuje??

Cytat:
Napisane przez yyahyoo Pokaż wiadomość
Bry!

Kate to faktycznie jakies dziwne to wesele. A jakie sa typowe zwyczaje weselne u nich?
Oby Was jakies przeziebienie tylkonie dopadło.

U mnie ogród taki zwyczajny, ale lubie w nim pracowac i cos zmienaic. Najbardziej podobają mi sie ogrody w stylu angielskim - zarosniete, jakby lekko zaniedbane, troche dzikie

To u mnie zawsze bardzo po angielsku, zarosniete i lekko zaniedbane
U Jasi, potwierdzam jest piekny ogrod, wszystko zadbanw i przemyslane

Kate- no obys sie nie rozchorowala tylko! Szkoda, ze impreza srednio udana.

Ale zbieg okoliczmosci z ta laurowisnia! Bedziesz miala piekny zywoplot

Gosia- ja jestem ciekawa jak dlugo byla zona bedzie zabraniac kontaktu z dziecmi Za chwile napewno bedzie potrzebowala pomocy z opieka nad nimi wiec przyjdzie w laske. Niepowazna kobieta.

Bry! Wiecie co, czasem takie gorsze dni sa potrzebne zeby pozniej doceniac jak ma sie ‘normalny’ lub lepszy dzien Odrazu inaczej sie czlowiek czuje.

I mam pierwsza dostawe bucikow i pasuja super!

IMG_1802.jpg
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-26, 10:38   #3695
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Jasia, chyba się nie przeziębiliśmy ale za to właśnie dostaliśmy info, że jedna rodzina na weselu była pozytywna... Zła jestem że poszliśmy bo teraz będę się denerwować czy małej coś nie będzie. Jutro się przetestujemy bo jakoś chyba po 3-4 dniach te szybkie testy powinny coś pokazać.

Co do zwyczajów to kojarzę przecinanie drzewa piłą, ale zupełnie nie pamiętam co to symbolizuje. Jest też wycinanie serca w prześcieradle. Świadkowie czy znajomi malują wielkie serce i młodzi dostają nożyczki i się ścigają kto swoją stronę szybciej wytnie. To nawet my mieliśmy u siebie. Niemcy mają w zwyczaju robić program artystyczny, mniej jedzą, mniej tańczą ale jakis artysta czy fajerwerki muszą byc. Oczepin nie ma, takich zabaw jak u nas tez nie - jak na przykład te zabawy z krzeslami. Ale szczerze mówiąc to najbardziej brakuje jedzenia na stole. Jak mam szaleć i tańcować i jeszcze może pić to muszę mieć co jeść co chwilę, a nie raz. Aaa, no i ciasto zawsze wjeżdża przed obiadem, bo w DE ogólnie jest Kaffeezeit między 15 i 16. Tak więc na pusty żołądek można się zapchać słodkim

Mnie też się podobają angielskie ogrody, takie trochę tajemnicze. Nasza znajoma ma, ma kaskę i ogrodnika i chyba 1600 m² działkę i jest to coś niesamowitego. Wszędzie zakamarki, tu gdzieś schowany leżaczek, tam huśtawka, bajka. Ale jak się ma mniejszy ogródek to już nie ma tego czaru... Te ogródki pod linijkę też mają swój urok. Tylko że to trzeba już baaardzo dbać żeby tak pozostało. W związku z tym u nas nie będzie żadnego stylu.

Gwiazdko, fajne butki! Bardzo Twoje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-26, 10:45   #3696
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Dzień dobry.

Gosia, jak tam sytuacja mamozowa u Was? Była żona K. jest jakaś niepoważna, jak dziecko z fochem.

Jasia, u Ciebie dzieje się w ogródku! Wyobrażam sobie, że masz cudny ogród, duży i z masą różnych roślin. 🥰 W temacie laurowisni - do nas za tydzień czy dwa przyjdzie zamówienie - 75 sztuk na żywopłot.

Gwiazdko, półmaraton to bułka z masłem dla C.? Ależ on jest wysportowany! Ciekawa jestem Twojego zamówienia, czekam na fotki jak dojdzie.

Sand, powodzenia z IF, jeśli założenia metody do Ciebie przemawiają to najprawdopodobniej wytrwasz w tej metodzie.

Bell, co za widoki z Karpacza! Coś pięknego. 🤩 Jak tam synek po wyjeździe? Wyjazdu majówkowego zazdroszczę.

Magu, fajne zakupy. Naszła mnie ochota na nowe pędzle.

Evelka, fajny wypad miałaś!

Brzudi, jak tam palec?

Po weselu musiałam się pozbierać. Typowo niemieckie wesele, niestety za nimi nie przepadam. Z plusów było fajne motto - filmowe i naprawdę było wszędzie widoczne, bardzo mili ludzie, pyszny tort. Ale z minusów duża część na zewnątrz przy 15, a później 12-13 stopniach (nie wiedziałam o tym, ani ja ani mała nie byłyśmy odpowiednio ubrane, więc ona cały czas spędziła w wózku a ja zmarzłam), bufet otwarty na jakąś godzinę i koniec jedzenia, brak tańców - tzn. pewnie były ale my byliśmy od 14.15 do 21 i niestety się nie doczekaliśmy. Wybawić się nie wybawiłam wcale.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

my mieliśmy wesele w pandemii.
trwało od 13 do 19
było wszystko, tańce, tort, zespół, itp
goście byli zachwyceni bo nikt się nie zmęczył nocną balangą
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-26, 10:59   #3697
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Hej
Trochę pracy nam się w robocie namnożyło to nie mam kiedy do Was zajrzeć :/
Pewnie też nie na wszystko odpiszę ale trochę spróbuję:
Evelka - no to się "odhamiłaś" w mieście menu z QR to i do mnie nie dotarło jeszcze, ale bolt, uber, hulajnoga jest dobrze, że fajnie spędziłaś czas
Kate - my nie jesteśmy przyzwyczajeni do takich wesel to wydaje się dziwne a oni pewnie sobie myślą, o weselach całonocnych - jak to przetrwać
Gosiu - no tak, ex K to sobie sama w buty robi utrudnianiem kontaktu, za chwilę będzie płakała że nie bierzecie dzieci do siebie.
Mag - trochę się uśmiałam z dezynfekcji pędzili

No i fajne zakupy zrobiłyście, i paznokcie ładne, a laurowiśnia mnie zaciekawiłyście, może u siebie posadzę.

W weekend były Targi Książki - strasznie się zawiodłam, naprawdę uważam, że straciliśmy tam czas przykre to bo pamiętam jak wyglądały przed pandemią i to był zupełnie inny klimat.

W weekend majowy umówiliśmy się ze znajomymi na wypad za miasto z nastawieniem na ognisko, ale jak będzie zimno to zamiast piw trzeba będzie grzańce szykować
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-04-26, 11:16   #3698
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Bry ale mi ptaszek ćwierkał w nocy dziś trochę słoneczka wychodzi.

Gwiazdka fajne cichobiegi. I też w iście emeryckim kolorze
Ja ostatnio mam problem z problemami niewyjaśnionymi, takimi wiecie, że niby to nie jest dramat, niby nie wiadomo co z tego będzie, niby nie powinnam się martwić, martwić na zapas, a ciągle ten problem kołacze się w tyle głowy. Też tak macie? Strasznie tego nie cierpię
W ogóle to nie mogę się odnaleźć w tym 2022 roku...

Najdzikszy ogród to chyba mam ja wszystko rośnie, gdzie chce. Właśnie już zaczął się sezon na mlecze
I powojniki puściły już pędy

Zrobiłam sobie drugą kawkę i dopiero wstawiam rosołek. Dziś będzie pół na pół: kurczak/ indyk.

Kate wesele idealne Mało żarcia, zimno i wszyscy pójdą szybciej do domu
Ja nigdy nie lubiłam takich zabaw... W przyszłym roku będzie czekało mnie spore wesele. Już myślę jakim cudem schudnąć

Małe przyjemnosci z Sinsay Jak ostatnio nie przepadam za niebieskim, tak ten kocyk musiałam mieć ze względu na kolor. Morski turkus, czy cuś? Doniczki pierwsza klasa, w ofercie są jeszcze czarne, które chciałabym mieć, ale nigdzie nie są dostępne. A pasowałyby mi do sypialni takie czarne.

A pędzle nowe są bardzo fajne szczególnie świetny jest do różu, lepszy od tego który miałam i zniszczyłam IMG_20220426_115824.jpgIMG_20220426_115948.jpg
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf


Edytowane przez magnolia79
Czas edycji: 2022-04-26 o 11:39
magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-26, 11:21   #3699
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Zacofanie to i ja znam. Niestety jest duża przepaść między życiem w dużym mieście, a małym. U mnie hulajnogi są od niedawna i nie wiem jeszcze jak to działa Ale życie w małym mieście daje przede wszystkim więcej spokoku, ciszy, zieleni, mniej tłumów, korków i to sobie bardzo cenimy
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-26, 11:44   #3700
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Nie no, wesela są tutaj open end, to my tak szybko uciekliśmy. Akurat trwał program artystyczny, jakieś zielone ludki wpadły na salę i nawet nie zdążyłam się pożegnać.

Kasia, a co było nie tak na targach? Zabawne z tym ogniskiem - wczoraj lub przedwczoraj pisałam z żoną kuzyna, że się w wakacje spotkamy i też bym chciała ognisko. Takie pytanie - gdzie w Polsce można robić ogniska żeby nie zapłacić kary? Są jakiej miejsca na to? Oczywiście poza własną działką.

Magu, wiem o czym mówisz. Jestem mistrzem zamartwiania, więc niewiele mi potrzeba żeby zacząć. Jak nie schudniesz przed weselem to koniecznie kup dobry krój sukienki, zrobi cała robotę. A doniczki cudo! Pasowałyby mi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-26, 11:57   #3701
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość
Ooo stroj! Czy ja tez czasem nie potrzebuje??

I mam pierwsza dostawe bucikow i pasuja super!

Załącznik 7771121
potrzebujesz ! na pewno potrzebujesz!!

ooo! wyglądają ekstra w sumie przygarnełabym
Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Jasia, chyba się nie przeziębiliśmy ale za to właśnie dostaliśmy info, że jedna rodzina na weselu była pozytywna... Zła jestem że poszliśmy bo teraz będę się denerwować czy małej coś nie będzie. Jutro się przetestujemy bo jakoś chyba po 3-4 dniach te szybkie testy powinny coś pokazać.

Mnie też się podobają angielskie ogrody, takie trochę tajemnicze. Nasza znajoma ma, ma kaskę i ogrodnika i chyba 1600 m² działkę i jest to coś niesamowitego. Wszędzie zakamarki, tu gdzieś schowany leżaczek, tam huśtawka, bajka. Ale jak się ma mniejszy ogródek to już nie ma tego czaru... Te ogródki pod linijkę też mają swój urok. Tylko że to trzeba już baaardzo dbać żeby tak pozostało. W związku z tym u nas nie będzie żadnego stylu.
Kate trzymam kciuki za negatywne testy!

takie małe ogrody to własnhie mozna w cudeńka przekształcic. I takie zakamarki jak sie w nich zrobi to ekstra to wygląa. Ob ejrzyj sob ie Wielkie marzenia o małych przestrzeniach albo Ogrody z Allanem Titchmarshem. Tam swietnie widać jak z mikro ogródków powstają prawdziwe klimayczne dzungle. No i sporo patentów jest
Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Zacofanie to i ja znam. Niestety jest duża przepaść między życiem w dużym mieście, a małym. U mnie hulajnogi są od niedawna i nie wiem jeszcze jak to działa Ale życie w małym mieście daje przede wszystkim więcej spokoku, ciszy, zieleni, mniej tłumów, korków i to sobie bardzo cenimy
to ja obecnie mam 2 w 1. Zycie w centrum wielkiego miasta w 3 dni w tygodniu i pozostałe dni mieszkanie w domu w malutkiej miejscowosci.

co Cie tak wzięło na te emeryckie tematy, hę??? wiek nam wypominasz? :p
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-26, 12:06   #3702
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Dzień dobry.

Gosia, jak tam sytuacja mamozowa u Was? Była żona K. jest jakaś niepoważna, jak dziecko z fochem.

Jasia, u Ciebie dzieje się w ogródku! Wyobrażam sobie, że masz cudny ogród, duży i z masą różnych roślin. W temacie laurowisni - do nas za tydzień czy dwa przyjdzie zamówienie - 75 sztuk na żywopłot.

Gwiazdko, półmaraton to bułka z masłem dla C.? Ależ on jest wysportowany! Ciekawa jestem Twojego zamówienia, czekam na fotki jak dojdzie.

Sand, powodzenia z IF, jeśli założenia metody do Ciebie przemawiają to najprawdopodobniej wytrwasz w tej metodzie.

Bell, co za widoki z Karpacza! Coś pięknego. Jak tam synek po wyjeździe? Wyjazdu majówkowego zazdroszczę.

Magu, fajne zakupy. Naszła mnie ochota na nowe pędzle.

Evelka, fajny wypad miałaś!

Brzudi, jak tam palec?

Po weselu musiałam się pozbierać. Typowo niemieckie wesele, niestety za nimi nie przepadam. Z plusów było fajne motto - filmowe i naprawdę było wszędzie widoczne, bardzo mili ludzie, pyszny tort. Ale z minusów duża część na zewnątrz przy 15, a później 12-13 stopniach (nie wiedziałam o tym, ani ja ani mała nie byłyśmy odpowiednio ubrane, więc ona cały czas spędziła w wózku a ja zmarzłam), bufet otwarty na jakąś godzinę i koniec jedzenia, brak tańców - tzn. pewnie były ale my byliśmy od 14.15 do 21 i niestety się nie doczekaliśmy. Wybawić się nie wybawiłam wcale.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale będziecie mieli sadzenia
Mi laurowiśnia tez bardzo się podoba ale jest ryzyko przemarzania, ja w zimnej stronie kraju mieszkam
To wesele to nudne jakieś

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Nie no, wesela są tutaj open end, to my tak szybko uciekliśmy. Akurat trwał program artystyczny, jakieś zielone ludki wpadły na salę i nawet nie zdążyłam się pożegnać.

Kasia, a co było nie tak na targach? Zabawne z tym ogniskiem - wczoraj lub przedwczoraj pisałam z żoną kuzyna, że się w wakacje spotkamy i też bym chciała ognisko. Takie pytanie - gdzie w Polsce można robić ogniska żeby nie zapłacić kary? Są jakiej miejsca na to? Oczywiście poza własną działką.

Magu, wiem o czym mówisz. Jestem mistrzem zamartwiania, więc niewiele mi potrzeba żeby zacząć. Jak nie schudniesz przed weselem to koniecznie kup dobry krój sukienki, zrobi cała robotę. A doniczki cudo! Pasowałyby mi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najczęściej przy polach biwakowych są wyznaczone miejsca ale i tak jest potrzebna zgoda właściciela terenu.

Cytat:
Napisane przez yyahyoo Pokaż wiadomość
Wesoly, wiosenny zestaw


Aaa no tak!! To faktycznie. Troche sie pozmieniało, ale chyba daaaawno nie bylas

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Jednak nie. Potrzebuję cos. Strój kąpielowy

No kilka lat napewno.
Strój tez mi potrzebny ale taki push up
Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość
No i najlepiej tak na luzie sie ubrac

Usmialam sie z tego zacofania No faktycznie teraz wszystko jest dostepne przez aplikacje. Nie powiem, jest to wygoda jak
Sie czlowiek oswoi z tym





Ooo stroj! Czy ja tez czasem nie potrzebuje??




To u mnie zawsze bardzo po angielsku, zarosniete i lekko zaniedbane
U Jasi, potwierdzam jest piekny ogrod, wszystko zadbanw i przemyslane

Kate- no obys sie nie rozchorowala tylko! Szkoda, ze impreza srednio udana.

Ale zbieg okoliczmosci z ta laurowisnia! Bedziesz miala piekny zywoplot

Gosia- ja jestem ciekawa jak dlugo byla zona bedzie zabraniac kontaktu z dziecmi Za chwile napewno bedzie potrzebowala pomocy z opieka nad nimi wiec przyjdzie w laske. Niepowazna kobieta.

Bry! Wiecie co, czasem takie gorsze dni sa potrzebne zeby pozniej doceniac jak ma sie ‘normalny’ lub lepszy dzien Odrazu inaczej sie czlowiek czuje.

I mam pierwsza dostawe bucikow i pasuja super!

Załącznik 7771121


Piekne buciki.
Co do nowoczesności to u nas w biedrze dopiero od miesiąca jest kasa samoobsługowa. Umiem już obsługiwać


Gosia myśle jak Gwiazdka, będzie zaraz płacz ze macie dzieci wziąć.
A obraza jest pewnie o komentarze na fb.
No ale niech wie ze wyjazd wam popsuła.
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-26, 12:18   #3703
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Emeryckie to miał być żart. Nikomu wieku nie wypominam, sama niestety jestem jedną z najstarszych Iren, gdzie wiek z każdym rokiem, szczególnie zdrowotnie mi nie służy...
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-26, 12:19   #3704
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Nie no, wesela są tutaj open end, to my tak szybko uciekliśmy. Akurat trwał program artystyczny, jakieś zielone ludki wpadły na salę i nawet nie zdążyłam się pożegnać.

Kasia, a co było nie tak na targach? Zabawne z tym ogniskiem - wczoraj lub przedwczoraj pisałam z żoną kuzyna, że się w wakacje spotkamy i też bym chciała ognisko. Takie pytanie - gdzie w Polsce można robić ogniska żeby nie zapłacić kary? Są jakiej miejsca na to? Oczywiście poza własną działką.

Magu, wiem o czym mówisz. Jestem mistrzem zamartwiania, więc niewiele mi potrzeba żeby zacząć. Jak nie schudniesz przed weselem to koniecznie kup dobry krój sukienki, zrobi cała robotę. A doniczki cudo! Pasowałyby mi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas jest całkiem sporo takich miejsc - tzn ktoś ma jakiś bar lub zajazd gdzieś poza miastem i tam zrobione takie paleniska, altanki, ławeczki - wynajmuje się miejsce - właściciel zapewnia patyki i opał i się biesiaduje. Przy parkach linowych też są takie miejsca.

Targi mnie rozczarowały przede wszystkim cenami - bardzo drogo było. Po za tym teraz jest wielki trend na czytanie dzieciom, to wspaniale, że mówi się o tym jaki to ma dobry wpływ na dziecko ale... wszędzie jest przesycenie literatury dziecięcej, tego jest ogrom i na targach były głównie asortyment dla dzieci, nawet takiej poważne wydawnictwa były nastawione głównie na dzieci a z literatury poważniejszej było mało. Ludzi było bardzo dużo, ja byłam z moimi facetami: stary chodził skrzywiony bo drogo, młodszy miał minę z serii "jestem zakładnikiem, znalazłem się tu wbrew mojej woli" a najmłodszy pytał przy stoiskach "a jest koparka?"
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-26, 12:25   #3705
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Kasia, a kupiłaś coś w ogóle?
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-26, 12:42   #3706
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Kasia, a kupiłaś coś w ogóle?
Sobie kupiłam jedną książkę Kristin Hannah (przepłaciłam 2zł), Młody wybrał sobie jedną książkę i Młodszemu kupiłam 5 książek (o jedną to się bardzo targowałam bo w internecie kosztuje mniej niż chcieli), Młodszy w loterii wygrał pluszaka.
Dostaliśmy trochę zakładek, podkładek pod kubek, kolorowanek, naklejek i balona
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-26, 14:40   #3707
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość
No i najlepiej tak na luzie sie ubrac

Usmialam sie z tego zacofania No faktycznie teraz wszystko jest dostepne przez aplikacje. Nie powiem, jest to wygoda jak
Sie czlowiek oswoi z tym





Ooo stroj! Czy ja tez czasem nie potrzebuje??




To u mnie zawsze bardzo po angielsku, zarosniete i lekko zaniedbane
U Jasi, potwierdzam jest piekny ogrod, wszystko zadbanw i przemyslane

Kate- no obys sie nie rozchorowala tylko! Szkoda, ze impreza srednio udana.

Ale zbieg okoliczmosci z ta laurowisnia! Bedziesz miala piekny zywoplot

Gosia- ja jestem ciekawa jak dlugo byla zona bedzie zabraniac kontaktu z dziecmi Za chwile napewno bedzie potrzebowala pomocy z opieka nad nimi wiec przyjdzie w laske. Niepowazna kobieta.

Bry! Wiecie co, czasem takie gorsze dni sa potrzebne zeby pozniej doceniac jak ma sie ‘normalny’ lub lepszy dzien Odrazu inaczej sie czlowiek czuje.

I mam pierwsza dostawe bucikow i pasuja super!

Załącznik 7771121
O jakie ładne podobają mi się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Jasia, chyba się nie przeziębiliśmy ale za to właśnie dostaliśmy info, że jedna rodzina na weselu była pozytywna... Zła jestem że poszliśmy bo teraz będę się denerwować czy małej coś nie będzie. Jutro się przetestujemy bo jakoś chyba po 3-4 dniach te szybkie testy powinny coś pokazać.

Co do zwyczajów to kojarzę przecinanie drzewa piłą, ale zupełnie nie pamiętam co to symbolizuje. Jest też wycinanie serca w prześcieradle. Świadkowie czy znajomi malują wielkie serce i młodzi dostają nożyczki i się ścigają kto swoją stronę szybciej wytnie. To nawet my mieliśmy u siebie. Niemcy mają w zwyczaju robić program artystyczny, mniej jedzą, mniej tańczą ale jakis artysta czy fajerwerki muszą byc. Oczepin nie ma, takich zabaw jak u nas tez nie - jak na przykład te zabawy z krzeslami. Ale szczerze mówiąc to najbardziej brakuje jedzenia na stole. Jak mam szaleć i tańcować i jeszcze może pić to muszę mieć co jeść co chwilę, a nie raz. Aaa, no i ciasto zawsze wjeżdża przed obiadem, bo w DE ogólnie jest Kaffeezeit między 15 i 16. Tak więc na pusty żołądek można się zapchać słodkim

Mnie też się podobają angielskie ogrody, takie trochę tajemnicze. Nasza znajoma ma, ma kaskę i ogrodnika i chyba 1600 m² działkę i jest to coś niesamowitego. Wszędzie zakamarki, tu gdzieś schowany leżaczek, tam huśtawka, bajka. Ale jak się ma mniejszy ogródek to już nie ma tego czaru... Te ogródki pod linijkę też mają swój urok. Tylko że to trzeba już baaardzo dbać żeby tak pozostało. W związku z tym u nas nie będzie żadnego stylu.

Gwiazdko, fajne butki! Bardzo Twoje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki za test. U mnie w pracy też sporo ludzi przeziębionych, chodzą marudzą że źle się czują, prychają a nie pójdą na zwolnienie..

To takie inne te tradycje niż na naszych weselichach. Jak to tak mało jedzenia i picia nie powiem, ja lubię te nasze polskie weselicha, do białego rana tylko oczepin nie lubię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Hej
Trochę pracy nam się w robocie namnożyło to nie mam kiedy do Was zajrzeć :/
Pewnie też nie na wszystko odpiszę ale trochę spróbuję:
Evelka - no to się "odhamiłaś" w mieście menu z QR to i do mnie nie dotarło jeszcze, ale bolt, uber, hulajnoga jest dobrze, że fajnie spędziłaś czas
Kate - my nie jesteśmy przyzwyczajeni do takich wesel to wydaje się dziwne a oni pewnie sobie myślą, o weselach całonocnych - jak to przetrwać
Gosiu - no tak, ex K to sobie sama w buty robi utrudnianiem kontaktu, za chwilę będzie płakała że nie bierzecie dzieci do siebie.
Mag - trochę się uśmiałam z dezynfekcji pędzili

No i fajne zakupy zrobiłyście, i paznokcie ładne, a laurowiśnia mnie zaciekawiłyście, może u siebie posadzę.

W weekend były Targi Książki - strasznie się zawiodłam, naprawdę uważam, że straciliśmy tam czas przykre to bo pamiętam jak wyglądały przed pandemią i to był zupełnie inny klimat.

W weekend majowy umówiliśmy się ze znajomymi na wypad za miasto z nastawieniem na ognisko, ale jak będzie zimno to zamiast piw trzeba będzie grzańce szykować
Szykuje się u was fajna majówka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Bry ale mi ptaszek ćwierkał w nocy dziś trochę słoneczka wychodzi.

Gwiazdka fajne cichobiegi. I też w iście emeryckim kolorze
Ja ostatnio mam problem z problemami niewyjaśnionymi, takimi wiecie, że niby to nie jest dramat, niby nie wiadomo co z tego będzie, niby nie powinnam się martwić, martwić na zapas, a ciągle ten problem kołacze się w tyle głowy. Też tak macie? Strasznie tego nie cierpię
W ogóle to nie mogę się odnaleźć w tym 2022 roku...

Najdzikszy ogród to chyba mam ja wszystko rośnie, gdzie chce. Właśnie już zaczął się sezon na mlecze
I powojniki puściły już pędy

Zrobiłam sobie drugą kawkę i dopiero wstawiam rosołek. Dziś będzie pół na pół: kurczak/ indyk.

Kate wesele idealne Mało żarcia, zimno i wszyscy pójdą szybciej do domu
Ja nigdy nie lubiłam takich zabaw... W przyszłym roku będzie czekało mnie spore wesele. Już myślę jakim cudem schudnąć

Małe przyjemnosci z Sinsay Jak ostatnio nie przepadam za niebieskim, tak ten kocyk musiałam mieć ze względu na kolor. Morski turkus, czy cuś? Doniczki pierwsza klasa, w ofercie są jeszcze czarne, które chciałabym mieć, ale nigdzie nie są dostępne. A pasowałyby mi do sypialni takie czarne.

A pędzle nowe są bardzo fajne szczególnie świetny jest do różu, lepszy od tego który miałam i zniszczyłam Załącznik 7771126Załącznik 7771127
Ja to martwię się wszystkimi i wszystkim! Więc mój organizm od 2 lat jest jak bomba, który tyka i tak zastanawiam się kiedy wybuchnie. I tak funkcjonuje z milionem myśli na sekundę i z przodu głowy i z tyłu głowy ..Jeszcze sobie radzę. I cały czas mam nadzieję że ten 2022 będzie dobry.

Fajne zakupy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Zacofanie to i ja znam. Niestety jest duża przepaść między życiem w dużym mieście, a małym. U mnie hulajnogi są od niedawna i nie wiem jeszcze jak to działa Ale życie w małym mieście daje przede wszystkim więcej spokoku, ciszy, zieleni, mniej tłumów, korków i to sobie bardzo cenimy
Zdecydowanie wole mniejsze miejscowości.. Niby miasto ale mniejsze bez pośpiechu i gonitwy. A hulajnogą dojadę wszędzie gdzie potrzebuje, syn mi jeszcze pożycza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-26, 14:55   #3708
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Moze emerycki kolorek bedzie Irenowym kolorem sezonu
Mialysmy kiedys ‘podrozny roz’

Kasia, tak to bywa z targami, nie zawsze sie trafi zeby spelnily nasze oczekiwania. Ale przynajmniej cos innego

Mag- kazdy ma chyba takie problemy, ktore gdzies tam czaja sie po katach i tak sie je stara ignorowac, ale od czasu czasu trzeba sie nimi zainteresowac.
Wyolbrzymianie i zamartwianie sie na zapas to tez moja domena, no ale staram sie jednak nie przesadzac.

Kocyk przepiekny kolor! Bardzo taki lubie! Niby ciemno zielony ale bardziej turkusowy, bajeczny morski … taka wlasnie tapeta mi sie marzyla ale narazie nie ma gdzie jej polozyv
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-26, 15:25   #3709
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Emeryckie to miał być żart. Nikomu wieku nie wypominam, sama niestety jestem jedną z najstarszych Iren, gdzie wiek z każdym rokiem, szczególnie zdrowotnie mi nie służy...
przecież wiem Ty to mmłodsza ode mnie, wiec nie narzekaj
a tak generalnie to my konserwy nie do zdarcia i żadnej Irenie starośc nie grozi

Magu te doniczki to tez z Sinsay?? bardzo mi sie podobają. A kocyk tez uroczy!

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

cos mi wizaż swiruje
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-26, 15:34   #3710
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Wy Ireny tak czeszecie swoje trawniki a paczajcie na mój
Wyjątkowo pięknie się u mnie zrobiło i nawet ciepło. Ogarnęłam trochę tarasso, może i kawę tam dziś wypiję.

Jasia tak, doniczki też z Sinsay. Chciałabym te czarne, świetne są, tylko brak. https://www.sinsay.com/pl/pl/1848j-00x/doniczka-si
A kocyk jest Gwiazdka idealnie w Twoim kolorze.

No ja mam wielki talent do zamartwiania się. Już nawet jakieś poradniki czytałam na ten temat ale to chyba trzeba mieć mocne nerwy żeby umieć się nie martwić, albo mieć rozsądny dystans.1848J-99X-001-1_4.jpgIMG_20220426_162159.jpgIMG_20220426_162401.jpg
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-26, 15:36   #3711
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

U Ciebie to wyczesany trawnik w stylu "shaggy"
u mnie bardziej dywan krótkowłosowy chociaz narazie przypomina bardziej taki co go zeżarła banda moli
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-26, 15:44   #3712
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Jasia u mnie to jeszcze krótki włos R kosi jak już w tej trawie T do połowy nie widać
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-26, 15:45   #3713
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Wy Ireny tak czeszecie swoje trawniki a paczajcie na mój
Wyjątkowo pięknie się u mnie zrobiło i nawet ciepło. Ogarnęłam trochę tarasso, może i kawę tam dziś wypiję.

Jasia tak, doniczki też z Sinsay. Chciałabym te czarne, świetne są, tylko brak. https://www.sinsay.com/pl/pl/1848j-00x/doniczka-si
A kocyk jest Gwiazdka idealnie w Twoim kolorze.

No ja mam wielki talent do zamartwiania się. Już nawet jakieś poradniki czytałam na ten temat ale to chyba trzeba mieć mocne nerwy żeby umieć się nie martwić, albo mieć rozsądny dystans.Załącznik 7771132Załącznik 7771133Załącznik 7771134

Wiesz co ja najczęściej słyszę, nie przesadzaj i nie wmawiaj sobie. Także tez mam talent do zamartwiania i krótko śpię dzięki temu
Twój trawnik jest piękny, mój nawet po tych zabiegach daleko tak nie wyglada. Ale u mnie jest sam piach i lepiej nie będzie.

Kupiłam tapetę do szafy i kurczę taka jest ładna aż żal ją zamknąć w szafie
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-26, 15:47   #3714
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Jasia u mnie to jeszcze krótki włos R kosi jak już w tej trawie T do połowy nie widać
aaaa to faktycznie długi włos

Cytat:
Napisane przez evela28 Pokaż wiadomość
Kupiłam tapetę do szafy i kurczę taka jest ładna aż żal ją zamknąć w szafie
bedziesz musiała zostawic szafę otwartą
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-26, 16:11   #3715
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Uuu trawa robi konkurencje mojej!

Przy okazji chwale sie co mi pieknie rozkwitlo w ogrodku To taka super niespodzianka, jak samemu sie nic jeszcze nie zrobilo a tu takie kwiatuszki sie pokazuja

Załącznik 7771138

Załącznik 7771140

Załącznik 1

IMG_1817.jpg

IMG_1816.jpg

IMG_1815.jpg


Zolte w doniczce to moje, a co ciekawe to eksperymentowalam tam z nasionkami i cebulkami jakies trzy lata temu! Ale
Sie doczekalam
Załącznik 7771137
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-26, 16:13   #3716
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Nie wszystko sie dodalo

IMG_1806.jpg

IMG_1807.jpg
IMG_1813.jpg
IMG_1814.jpg
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-26, 16:27   #3717
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Gwiazdka, Twój ogródek to mały, uroczy, kwiecisty raj a ta ławeczka/ pergola cudo!!! Koniecznie tam musisz przeczytać "Zapomniany ogród", Morton
A te żółte kwiatki to wyglądają jak frezje?
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf


Edytowane przez magnolia79
Czas edycji: 2022-04-26 o 16:32
magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-26, 16:31   #3718
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Podwieczorek IMG_20220426_171107.jpg
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-26, 16:53   #3719
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Bry

Gwiazdka fajne takie niespodzianki w ogrodzie...
Jakie niebieskie nieboto aż nie pojęte,że w UK,w którym niby często pada jest ładniejsza pogoda niż u nas .. ja to już nawet na prognozy nie patrzę...

Mag ale podwieczorek
Ja to dziś już nic nie zjem,bo zaraz wchodzę do gabinetu stomatologicznego.....

Kate faktycznie niemieckie wesela są dziwne....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

A co do zamartwiania się ja ostatnio wrzuciłam na luz i jakoś lepiej mi się pracuje...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-26, 18:13   #3720
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Cytat:
Napisane przez evela28 Pokaż wiadomość
Wiesz co ja najczęściej słyszę, nie przesadzaj i nie wmawiaj sobie. Także tez mam talent do zamartwiania i krótko śpię dzięki temu
Twój trawnik jest piękny, mój nawet po tych zabiegach daleko tak nie wyglada. Ale u mnie jest sam piach i lepiej nie będzie.

Kupiłam tapetę do szafy i kurczę taka jest ładna aż żal ją zamknąć w szafie


Co to za tapeta? Gdzie fotka? A jakiej szafy?? Dalej pracujesz nad ta witrynka?

No ja caly czas mysle gdzie moge wcisnac tapete!

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Gwiazdka, Twój ogródek to mały, uroczy, kwiecisty raj a ta ławeczka/ pergola cudo!!! Koniecznie tam musisz przeczytać "Zapomniany ogród", Morton
A te żółte kwiatki to wyglądają jak frezje?

Nie taki maly Zwlaszcza na londynskie warunki

Ksiazke zapisuje, zdecydowanie bede czytac w tym pieknym zagajniku

Cytat:
Napisane przez brzydula_81 Pokaż wiadomość
Bry

Gwiazdka fajne takie niespodzianki w ogrodzie...
Jakie niebieskie nieboto aż nie pojęte,że w UK,w którym niby często pada jest ładniejsza pogoda niż u nas .. ja to już nawet na prognozy nie patrzę...

Mag ale podwieczorek
Ja to dziś już nic nie zjem,bo zaraz wchodzę do gabinetu stomatologicznego.....

Kate faktycznie niemieckie wesela są dziwne....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

A co do zamartwiania się ja ostatnio wrzuciłam na luz i jakoś lepiej mi się pracuje...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Powodzenia u dentysty! Jakies powazniejsze
naprawy?

Pogoda tutaj i niebieskie niebo naprawde ostatnio imponuje! Za to czesto lato jest pochmurne, wiec jak do was przyjda upaly ja pewnie bede plakac w deszczu
Wiec nie wiem co lepsze.
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-05 20:02:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:13.