Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-30, 22:45   #2101
micl89
Raczkowanie
 
Avatar micl89
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 65
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Może rada od singla (moich perypetii jak bardzo jestem głupi i dlaczego wszystkiego co dotknę rozlatuje się nie będę tu opisywał) i to ledwo co 25 nie jest najlepszą radą... ale i tak muszę to wyrzucić z siebie.

Czy któraś z Was ostatnio podrywała obcego faceta w miejscu publicznym?
- Z doświadczenia wiem że kobietom 20+ to się nie zdarza.
Dodam więcej... gdy facet się uśmiechnie w autobusie do kobiety to ona zazwyczaj odwraca wzrok (o ile kobieta nie jest w takim wieku, że "doświadczeniem" jeszcze nie grzeszy).

Oj, nie ułatwiacie mężczyznom zadania, a potem narzekacie na forum, że nikt Was nie chce

Edytowane przez micl89
Czas edycji: 2014-12-30 o 22:51
micl89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-31, 08:30   #2102
201707171132
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 453
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Tak naprawdę tajemnica tego, że mnie ktoś zainteresuje nie tkwi w wyglądzie (dla większości dziewczyn tak), bo wygląd faceta nie ma aż takiego znaczenia (znowu-dla mnie). Musi mieć inne cechy, które mnie zainteresują jak ciekawa książka.
Ostatnio interesowałam się panem z uczelni, który mało że dużo starszy (8 lat) wg reszty moich koleżanek wcale nie jest zbyt atrakcyjny, a na pewno nie w klasycznym typie chłopaka-boyka na którego lecą dziewczyny. Myślę, że gdyby nie to iż poznałam go na uczelni, na ulicy minęłabym jak tysiące innych facetów i nie zwróciła uwagi. Mi najbardziej pasowało to, że ma dokładnie takie zainteresowania jakie chciałabym u kogoś bliskiego, także u np. przyjaciela i to mnie do niego przyciągało. Myślę, że jego partnerka musi być równie ciekawą osobą, na pewno zajmuje się czymś niebanalnym.
PS Wtedy, gdy się nim zaczęłam interesować nie wiedziałam, że ma kobietę, a jak się dowiedziałam od razu przystopowałam swoje zachowanie, żeby nie było, że nie wiem jak powinnam się zachować i kontrolować swoje zamiary.
201707171132 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-31, 10:35   #2103
201610191100
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 31
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cześć dziewczyny

Doołączam do waszego grona. Jestem singielką od niedawna i nie chciałabym siedzieć i użalać się nad sobą, trzeba iść dalej! Chcę odciąć się od przeszłości, zwłaszcza, że zostałam na koniec potraktowana jak zabawka,która mu się znudziła... i której uczucia go nie obchodzą. Czy są tu dziewczyny myślące podobnie jak ja? Najlepiej z Lublina! Bardzo chciałabym poznać Was,wiadomo Lublin jest specyficznym miastem studentów,więc fajnie byłoby nawet wyjść gdzieś współnie razem

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź
201610191100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-31, 16:45   #2104
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez micl89 Pokaż wiadomość
Może rada od singla (moich perypetii jak bardzo jestem głupi i dlaczego wszystkiego co dotknę rozlatuje się nie będę tu opisywał) i to ledwo co 25 nie jest najlepszą radą... ale i tak muszę to wyrzucić z siebie.

Czy któraś z Was ostatnio podrywała obcego faceta w miejscu publicznym?
- Z doświadczenia wiem że kobietom 20+ to się nie zdarza.
Dodam więcej... gdy facet się uśmiechnie w autobusie do kobiety to ona zazwyczaj odwraca wzrok (o ile kobieta nie jest w takim wieku, że "doświadczeniem" jeszcze nie grzeszy).

Oj, nie ułatwiacie mężczyznom zadania, a potem narzekacie na forum, że nikt Was nie chce
Nie podrywałam, ale niewinny flirt owszem był

Gdy mężczyzna (bądź kobieta) się do mnie uśmiechnie - to odwzajemniam uśmiech i często sama się uśmiecham pierwsza do ludzi. Tak się nauczyłam w pracy i "wyniosłam" ten nawyk poza jej mury.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-31, 18:14   #2105
Uptown Girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 45
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez karl Pokaż wiadomość
Może poniekąd tak, ale mnie sie wydaje, że nie zawsze to jest taki podświadomy strach przed samotnością. No właśnie dzisiaj koleżanka po długoletnim związku zakończonym co prawda przez nią, ale jakieś kilka tygodni temu, oświadczyła mi, że zaczęła się spotykać z kimś nowym i jest to całkiem na poważnie... I właśnie tu moje pytanie: była tak długo z kimś, że pierwszy lepszy miły w miarę do rzeczy wydał się niemal ideałem, czy rzeczywiście dziewczyna ma niewyobrażalne szczęście/urok/i nie wiem, co ( a wiedzieć bym chciała) i spotkała kogoś wartego uwagi i "z chemią" niemal tuż po rozstaniu????
Tylko wiesz, koleżance mogło się już nie układać w związku dużo wcześniej zanim się rozstała. Wtedy ktoś nowy zaraz po rozstaniu już tak nie dziwi. Czasami nawet sobie nie zdajemy sprawy, że związek, w którym jesteśmy jest dla nas jak kula u nogi. Dopiero kiedy go kończymy, odzyskujemy skrzydła, a tym samym stajemy się atrakcyjniejsi dla nowych potencjalnych kandydatów.


Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Czyli teraz (skonczone studia, ułożone życie "zawodowo"), szukam kogoś pod względem: 1. charakteru, 2. czy jest chemia, 3. czy i gdzie pracuje (no, pod tym względem też mniej więcej muszą być w miarę wspólne tematy do rozmów), 4. zainteresowania (niekoniecznie musi to być coś co oboje lubimy, ale wiadomo ocb), 5. sytuacji finansowej (NIE pod względem, że on ma być bogaty, a raczej, żebyśmy byli na w miarę podobnym poziomie i się finansowo rozumieli - bo z ex, on miał kasę, ja nie, ja czesto musiałam pomagać rodzinie - i tu powstawały kłótnie za kłótnią, dlaczego ja pomagam, zamiast miło z nim spędzać czas-no ale skoro pomagałam rodzicom, to kasy mi brakowało na przyjemności prawda).

Gdzie, te kilka lat temu, wystarczyło mi, że facet mi się po prostu podobał i fajnie ze sobą spędzaliśmy czas.

I tu mam problem. I tak ponad rok jestem singielką, coraz bardziej wymagającą i wybredną
No i dobrze, że jesteś wymagająca. Po co wiązać się z kimś takim sobie albo kto kompletnie odbiega od naszych wyobrażeń. Myślę, że z wiekiem tak jest, że ma się coraz większe wymagania i samo podobanie się nie wystarcza. Zauważam to też u siebie. Zastanawiam się teraz jak mogłam być z ostatnim eksem tyle czasu skoro tyle nas różniło, a jednak mimo wszystko pozostaje sentyment i miło wspominam wiele rzeczy. Życiowo jednak kompletnie do siebie nie pasowaliśmy.

Myślę, że te czynniki, które wymieniłaś są naprawdę istotne. Poza tymi (plus/minus) dla mnie ważne jest też podejście mężczyzny do takich spraw jak: alkohol (imprezy, jak się zachowuje po, czy zna umiar), papierosy (czy pali, a jeśli nawet czy jest w stanie się powstrzymać przy partnerce czy dzieciach, nie palić w domu), dzieci (czy chce, jak widzi rodzicielstwo, czy będzie wsparciem), spędzanie wolnego czasu (czy jest totalnym domatorem, czy lubi wychodzić z domu, czy lubi wycieczki, czy lubi sport, czy były chętny aby spróbować czegoś nowego), pieniądze (czy zna wartość pieniądza, czy umie zaoszczędzić, czy jest rozrzutny, czy skąpy), obowiązki domowe (jak widzi podział obowiązków domowych, co z przygotowywaniem posiłków), a nawet religia (jakie ma podejście np. do chodzenia do kościoła, chrztu, ślubu itd) czy polityka (czy jest zagorzałym zwolennikiem/przeciwnikiem, którejś z opcji i co z tego wynika - np. podejście, że należy się od państwa). No i komunikatywność - są przecież ludzie "nie do urąbania", a z takimi jak wiadomo ciężko o jakikolwiek kompromis dlatego ważne by można było o wszystkim konstruktywnie porozmawiać. Ważne żeby umieć złapać wspólną płaszczyznę i być otwartym na partnera.
Uptown Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-31, 20:23   #2106
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Niech Nowy Rok-2015 przyniesie Ci radość, miłość, pomyślność i spełnienie
wszystkich marzeń a gdy się one już spełnia nich dorzuci garść nowych
marzeń, bo tylko one nadają życiu sens! Znalezienie tez cudownego i wspaniałego TZta
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-31, 21:00   #2107
Princesska22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 289
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Mnie najbardziej wkurza gadanie niektorych osob, że przeciez moje zycie jest w moich rękach i moge sobie znaleźc faceta takiego jak chce...
Mowia to oczywiscie osoby, ktore są w dlugich związkach...
Princesska22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-01, 13:33   #2108
Pola87_
Raczkowanie
 
Avatar Pola87_
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 36
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Melduję się i ja świeża singielka po 6 letnim związku ;/
Pola87_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-01, 14:02   #2109
Uptown Girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 45
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Witaj Pola87 Jak świeża singielka, to pewnie nie jest Ci teraz lekko?

Słuchajcie, a jakie macie podejście do wykształcenia potencjalnego partnera? Czy uważacie, że to ma znaczenie?

Edytowane przez Uptown Girl
Czas edycji: 2015-01-01 o 14:04
Uptown Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-01, 14:23   #2110
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Uptown Girl Pokaż wiadomość
Witaj Pola87 Jak świeża singielka, to pewnie nie jest Ci teraz lekko?

Słuchajcie, a jakie macie podejście do wykształcenia potencjalnego partnera? Czy uważacie, że to ma znaczenie?
Dla mnie ma ogromne znaczenie.
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-01, 14:57   #2111
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Uptown Girl Pokaż wiadomość
Witaj Pola87 Jak świeża singielka, to pewnie nie jest Ci teraz lekko?

Słuchajcie, a jakie macie podejście do wykształcenia potencjalnego partnera? Czy uważacie, że to ma znaczenie?
Dla mnie też. Sama jestem po studiach i chciałabym, żeby mój partner również był po studiach. Matura to już absolutne minimum.
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-01, 17:54   #2112
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Pola87_ Pokaż wiadomość
Melduję się i ja świeża singielka po 6 letnim związku ;/
Witaj w naszym gronie razem przetrwamy te gorsze chwile
Cytat:
Napisane przez Uptown Girl Pokaż wiadomość
Słuchajcie, a jakie macie podejście do wykształcenia potencjalnego partnera? Czy uważacie, że to ma znaczenie?
Jakieś znaczenie ma, minimum szkoła średnia, fajnie jakby miał studia. Ważniejsze, żeby pracował, bo przecież może być po zawodówce i być np. stolarzem i mieć stabilną pracę.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-01, 19:43   #2113
karl
Raczkowanie
 
Avatar karl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 212
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Uptown Girl Pokaż wiadomość
Witaj Pola87 Jak świeża singielka, to pewnie nie jest Ci teraz lekko?

Słuchajcie, a jakie macie podejście do wykształcenia potencjalnego partnera? Czy uważacie, że to ma znaczenie?
Tak ma znaczenie. Myślę, że dobrze, jeśli się ma podobne wykształcenie co partner i podobne nastawienie do własnego rozwoju. Znam właśnie taką parę, która chociaż na początku nie był to problem, po latach się nim stał i była to jedna z przyczyn ich rozstania.
Wiadomo, jednak że wykształcenie nie zawsze się przekłada na czyjś hm... poziom intelektualny, myślę, że ważne, żeby to było na tym samym poziomie.
Moi Rodzice są dobrym na to przykładem- Mama jest po studiach, a Tata po zawodówce i doskonale się dogadują. Chociaż może wtedy były inne czasy

Edytowane przez karl
Czas edycji: 2015-01-01 o 19:48
karl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-01, 20:16   #2114
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez karl Pokaż wiadomość
Tak ma znaczenie. Myślę, że dobrze, jeśli się ma podobne wykształcenie co partner i podobne nastawienie do własnego rozwoju. Znam właśnie taką parę, która chociaż na początku nie był to problem, po latach się nim stał i była to jedna z przyczyn ich rozstania.
Wiadomo, jednak że wykształcenie nie zawsze się przekłada na czyjś hm... poziom intelektualny, myślę, że ważne, żeby to było na tym samym poziomie.
Moi Rodzice są dobrym na to przykładem- Mama jest po studiach, a Tata po zawodówce i doskonale się dogadują. Chociaż może wtedy były inne czasy
Wczoraj na imprezie poznałam dziewczynę, z którą zagadałyśmy się trochę na temat związków/facetów i śmiać mi się chciało jak ciągle powtarzała, że posiadanie faceta - prawnika świadczy o zayebistości dziewczyny i w ogóle każdy prawnik to taaaaaaaka partia niestety, byłam zbyt trzeźwa, żeby chciało mi się wdawać w głębsze dyskusje na ten temat, bo bym ją szybko wyprowadziła z błędu
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-01, 22:26   #2115
umpapumpa
Rozeznanie
 
Avatar umpapumpa
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Pzn
Wiadomości: 681
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Wczoraj na imprezie poznałam dziewczynę, z którą zagadałyśmy się trochę na temat związków/facetów i śmiać mi się chciało jak ciągle powtarzała, że posiadanie faceta - prawnika świadczy o zayebistości dziewczyny i w ogóle każdy prawnik to taaaaaaaka partia niestety, byłam zbyt trzeźwa, żeby chciało mi się wdawać w głębsze dyskusje na ten temat, bo bym ją szybko wyprowadziła z błędu
jak widać dalej pokutuje stereotyp - prawo, to musi być dobra partia, z dużymi pieniędzmi
umpapumpa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-02, 17:19   #2116
201610191100
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 31
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Heheh właśnie wcale nie prawda.... Często taki "wykształcony", wielki prawnik z dziada pradziada jest większym hipokrytą i oschłym draniem, niż człowiek, który własnymi siłami (czy to fizycznymi, czy intelektualnymi) dochodzi do własnego majątku... i ma o wiele więcej szacunku do partnerki!!!!
201610191100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-02, 22:14   #2117
marzycielka_
Rozeznanie
 
Avatar marzycielka_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: miasto królów polskich
Wiadomości: 580
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Mogę dołączyć?
Za kilka miesięcy stuknie mi magiczna 25 i jestem sama od zawsze. Wiem, wstyd Czasami zastanawiam się dlaczego tak wyszło, wiem że nie mam szans na miłość, że zawsze będę sama. Najgorsze jest to, że śmieją się ze mnie najbliżsi, młodsze rodzeństwo które jest w związkach. Co roku przy każdej okazji składania sobie zyczeń słyszę: może to już czas zacząć sobie układać życie. Ale jak? Z kim?

Przepraszam za tą desperację i wyolbrzymianie problemu, ale chcąc nie chcąc bardzo mi to leży na sercu
__________________

Edytowane przez marzycielka_
Czas edycji: 2015-01-03 o 12:14
marzycielka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 13:03   #2118
Princesska22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 289
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez marzycielka_ Pokaż wiadomość
Mogę dołączyć?
Za kilka miesięcy stuknie mi magiczna 25 i jestem sama od zawsze. Wiem, wstyd Czasami zastanawiam się dlaczego tak wyszło, wiem że nie mam szans na miłość, że zawsze będę sama. Najgorsze jest to, że śmieją się ze mnie najbliżsi, młodsze rodzeństwo które jest w związkach. Co roku przy każdej okazji składania sobie zyczeń słyszę: może to już czas zacząć sobie układać życie. Ale jak? Z kim?

Przepraszam za tą desperację i wyolbrzymianie problemu, ale chcąc nie chcąc bardzo mi to leży na sercu
Ale dlaczego już zakładasz ze nie masz nigdy szans na milosc?
Nie przesadzajmy, jestes jeszcze młoda i wszystko się moze zdarzyc
Princesska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 15:49   #2119
E_nigmatic
Raczkowanie
 
Avatar E_nigmatic
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 492
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

co ja mam powiedzieć...31 lat i znowu totalna klapa
__________________
07.07.2017 Nasz Wielki Dzień ♥ ♥ ♥
E_nigmatic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-03, 16:02   #2120
Yubi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 74
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez marzycielka_ Pokaż wiadomość
Mogę dołączyć?
Za kilka miesięcy stuknie mi magiczna 25 i jestem sama od zawsze. Wiem, wstyd Czasami zastanawiam się dlaczego tak wyszło, wiem że nie mam szans na miłość, że zawsze będę sama. Najgorsze jest to, że śmieją się ze mnie najbliżsi, młodsze rodzeństwo które jest w związkach. Co roku przy każdej okazji składania sobie zyczeń słyszę: może to już czas zacząć sobie układać życie. Ale jak? Z kim?

Przepraszam za tą desperację i wyolbrzymianie problemu, ale chcąc nie chcąc bardzo mi to leży na sercu
Ja też bardzo nie lubię życzeń. Na szczęście z rodziny tylko 2 osoby mi życzyły "miłości", "faceta". Inni już się nauczyli, że takie życzenia wywołują u mnie tylko łzy, a przynajmniej lekki dołek.
Yubi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 16:18   #2121
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

A ja w Święta powiedziałam głośno i wyraźnie, że nie życzę sobie wspominania o facecie dla mnie - podziałało, nikt mi nie życzył i bardzo dobrze.
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 17:12   #2122
marzycielka_
Rozeznanie
 
Avatar marzycielka_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: miasto królów polskich
Wiadomości: 580
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Princesska22 Pokaż wiadomość
Ale dlaczego już zakładasz ze nie masz nigdy szans na milosc?
Nie przesadzajmy, jestes jeszcze młoda i wszystko się moze zdarzyc
Dlaczego? Dlatego, że chyba nie będę umiała z nikim być tak po prostu. Niestety jak ktoś mi siądzie w głowie to długo wyjść z niej nie może i podświadomie odrzucam wszystkich dookoła, wiem, że to duży błąd ale tak już mam.
__________________
marzycielka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 19:21   #2123
wikti
Raczkowanie
 
Avatar wikti
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 255
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cześć Dziewczyny

można dołączyć?

rocznik '88, studiuję we Wrocławiu (III stopień), byłam w 2 poważnych związkach
1. prawie 5 lat - rozpadło się przez przez faceta, bo za bardzo mną dyrygował, był dosyć dziecinny i po pewnym czasie doszłam do wniosku, że tego nie chcę ciągnąć... nie chcę być kimś, komu muszę się podporządkować było mi ciężko, bo z nim przeżyłam wszystkie ważne chwile - matura, studia itd.
2. trwał rok, facet był niestabilny emocjonalnie i finansowo.. odeszłam, jak sobie uświadomiłam, że nie wyobrażam sobie życia z nim za "n" lat.. dużo rzeczy w sumie się na to złożyło. Mega toksyczna znajomość i cieszę się, że już z nim nie jestem.

od pół roku jestem singielką - to zawsze ja kończyłam związki, czego moja matka nie może zrozumieć na każdym kroku wypomina mi "Staropanieństwo".. mieszkam z rodzicami, wiec przynajmniej raz w tygodniu wysłuchuję dziwacznych komentarzy. Nie obchodzi mnie to jednak zbytnio - wiem, że chcę być szczęsliwa i nie chcę być z kimś na siłę itd.
Plany na ten rok?
chciałabym kupić sobie auto.. właściwie.. od 8 lat nie jeździłam, ale wierzę, że po wykupieniu kilku lekcji uda mi się zacząć jeździć (zrobiłam kurs, potem kilka awantur z ojcem i bratem.. nie miałam własnego auta a oni swoich mi nie chcieli pożyczyć do pojeżdżenia.. i tak się stało). Auto jest mi niezbędne, bo nie mieszkam w mieście.. i dojazdy jednak są bardzo skomplikowane - codziennie chodzę na przystanek (niewiele, bo ok1,5km), ale przez nieciekawą okolicę...
Moje studia to też dosyć ciekawa sprawa, bo pracowałam przez prawie półtora roku w miejscu, które mnie nie satysfakcjonowało.. chciałam czegoś wiecej od życia.. i tak wyszło, że w tym roku rzuciłam pracę i wróciłam na studia (kasa jest wyższa niż moje zarobki, co dodatkowo mnie cieszy).
wikti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 19:59   #2124
kruszyna_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Przywitam się i JA

Magiczna granica 25 lat przekroczona.
Od prawie 3 lat sama, od 1,5 roku mieszkam za granicą.
Czasami mam wrażenie, że po prostu nie nadaję się do stworzenia związku.
Fajnie, że jest takie miejsce jak to, gdzie ludzie rozumieją że nic nie da się stworzyć na siłę.
Mam już serdecznie dość pytań w stylu: masz wreszcie kogoś? Kiedy sobie kogoś znajdziesz? Jeszcze jesteś sama?

Będąc tutaj, może dowiem się o sobie czegoś nowego, a może spojrzę na wszystko z innej perspektywy. Albo po prostu spędzę czas na fajnych rozmowach.
Pozdrawiam

Edytowane przez kruszyna_89
Czas edycji: 2015-01-03 o 21:29
kruszyna_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 19:59   #2125
bagietka3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 102
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Hej dziewczynki! Dołączam Od jakiegoś tygodnia znów jestem singielką! Hurrrraaaa!!

Na początku myśl o samotności (znowu sama!!) mnie dobijała, zwłaszcza że to był okres świąteczno-sylwestrowy, ale teraz odpoczywam, doceniam wolność, dużo wolnego czasu, brak oczekiwań, które mam spełniać. Zalety mogłabym długo wymieniać. O samotności na razie przestałam myśleć. Aktualnie mam facetofobię.

Święty spokój najważniejszy!!

Pozdrawiam wszystkie singielki
bagietka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 21:28   #2126
Zadomowienie
Raczkowanie
 
Avatar Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 124
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

wikti, kruszyna_89, bagietka3, witajcie dziewczyny, rozgośćcie się kawy, herbaty?

Dla mnie brak faceta nie jest największym nieszczęściem, ale upływający czas... Już rok temu nie mogłam przeżyć tej cyferki za 2... w tym to już całkiem... będę zapewne musiała chwilę pomyśleć, zanim odpowiem na pytanie o wiek moje wyobrażenia parę lat wstecz co do tego, jak JUŻ będę miała tyle i tyle lat mają się oczywiście nijak do rzeczywistości.

Edytowane przez Zadomowienie
Czas edycji: 2015-01-03 o 21:36 Powód: dopisek
Zadomowienie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 23:04   #2127
wikti
Raczkowanie
 
Avatar wikti
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 255
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Zadomowienie Pokaż wiadomość
wikti, kruszyna_89, bagietka3, witajcie dziewczyny, rozgośćcie się kawy, herbaty?

Dla mnie brak faceta nie jest największym nieszczęściem, ale upływający czas... Już rok temu nie mogłam przeżyć tej cyferki za 2... w tym to już całkiem... będę zapewne musiała chwilę pomyśleć, zanim odpowiem na pytanie o wiek moje wyobrażenia parę lat wstecz co do tego, jak JUŻ będę miała tyle i tyle lat mają się oczywiście nijak do rzeczywistości.
ja poproszę herbatę najlepiej z miodem i cytryną

ja się nie wstydzę swojego wieku, mimo że w pracy mam młodsze towarzystwo - ludzie zaczęli studia zaraz po obronie mgr... jest między nami niby tylko 2-3 lata różnicy, ale totalna przepaść w doświadczeniu życiowym. Dziewczyny są dalej z pierwszymi partnerami - takie miłości od lat szczenięcych.. itp. jak się przypadkiem wygadałam po ilu latach rozstałam się z facetem to tylko wytrzeszcz oczu zrobiły i tekst "ojej jak mi Ciebie szkoda" - tylko właśnie trudno mi było im wytłumaczyć, że to wcale nie jest powód do użalania się.. dlatego w pracy nie daję się wciągnąć w żadne dyskusje na temat mojego życia prywatnego.
Wiem, że moje dotychczasowe doświadczenia ukształtowały mnie jako kobietę.. i nie żałuję niczego. Przynajmniej wiem, czego oczekuję od mężczyzny, od relacji którą (mam nadzieję) kiedyś stworzę.
wikti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 23:05   #2128
Uptown Girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 45
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

No właśnie, z tym wykształceniem to dla mnie też najlepiej jakby partner miał takie jak ja mam, ale czasami bywają sytuacje, że poznaje się kogoś o innym wykształceniu i wtedy człowiek zaczyna się zastanawiać jak to będzie wyglądało. Papierek niby nie powinien mieć znaczenia, ale jednak dogadywanie się na poziomie intelektualnym już tak. Oczywiście jedno z drugim nie musi iść w parze, jednak jak jest naprawdę wychodzi dopiero w praniu, a czasami po dłuższym czasie.

Zadomowienie dla mnie w sumie tak samo. Chciałabym założyć rodzinę z kimś, kto będzie mi odpowiadał, a nie z kim popadnie. Żeby jednak znaleźć takiego partnera potrzeba czasu. Zegar biologiczny tyka jak to się mówi...
Uptown Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 23:27   #2129
Zadomowienie
Raczkowanie
 
Avatar Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 124
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

wikti, tu nie o wstyd chodzi jakoś tak kompletnie się nie czuję na ten jakże poważny wiek, a jesteśmy równolatkami. Moja znajoma rozstała się po 8 latach, na chwilę przed zaplanowanym ślubem i również nie żałuje tej decyzji...

Uptown girl, spokojnie, "to nie piekarnia", jeszcze się znajdzie
Zadomowienie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 10:05   #2130
E_nigmatic
Raczkowanie
 
Avatar E_nigmatic
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 492
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

ja sie nie moge pozbierać. to co sie stalo jest dla mnie megazaskoczeniem .... zyłam chyba w idealnym związku i nagle wszystko pękło.
Ja wiem że nie chce nikogo już poznawac, wchodzic w jego swiat i przyzwyczajenia. Zanim weszłam w ostatni związek powiedziałam sobie - teraz albo nigdy, jesli sie nie uda to będzie ostatni raz. Za dwa miesiące miała być nasza 3 rocznica
__________________
07.07.2017 Nasz Wielki Dzień ♥ ♥ ♥
E_nigmatic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-19 11:12:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:23.