Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-25, 22:41   #2551
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Ja zaliczyłam takie spotkanie z internetu i sama nie wiem, co mam myśleć o chłopaku....
Ja mam badoo. Jeden dewiant chce, żeby mu coś wymasować.

Powinnam chyba dostać jakąś nagrodę za antypodryw. Powiedziałam kumplowi, że jestem na portalu randkowym. Chciałam, żeby może troszkę powalczył o mnie nosząc się z faktem, że może mieć konkurencję, ale nie wiem, czy nie ma efektu odwrotnego

Muszę zacząć się kontrować z tym co czasem bez namysłu wypalę Tak chciałabym, żeby się nam znów taki cudny wieczór razem udał
Może jakiś poradnik przeczytać:nauk a:

Późno już, nie gadam jakiś głupot przypadkiem?
__________________
"be yourself, everyone else is already taken"
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 08:01   #2552
TancerzTango
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 476
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
TancerzTango, ale raczej nic nie wskazuje na jakieś wielkie zainteresowanie z jego strony... Sam uśmiech by nie wystarczył na początek?
Sam uśmiech to trochę mało, bo nie wiadomo czy jeszcze kiedyś go spotka. Lepiej od razu zagadać. A ponieważ to jest trudne to trzeba obmyślić wcześniej scenariusz i zagadać z gotową prośbą o pomoc. To o wiele lepsze niż strata czasu na badoo - gdzie większość facetów szuka w jednym celu.

Z badoo największym absurdem jest to, że tam 99,9% facetów szuka w jednym celu i ci którzy szczerze o tym piszą są ignorowani, a na randkę wybieracie zakłamanych kolesi, którzy udają, że niby szukają miłości a potem jesteście rozczarowane. Przecież to można z góry przewidzieć i lepiej umawiajcie się z tymi, którzy wprost piszą, że chodzi im tylko o dobre je...e - bo przynajmniej są szczerzy.
TancerzTango jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 08:42   #2553
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Nie zawsze badoo i inne portale są takie złe ale prawdą jest ze trzeba być ostrożnym i bardzo uważać mi sie zdarzyło poznac i facetow ktorzy byli po prostu porazka i po 1 spotkaniu juz bylo widac ze wiadomo o co chodzi, jak również takich którzy byli bardzo wporządku
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 08:55   #2554
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez danana Pokaż wiadomość
opowiadaj
Tak na forum publicznym...
Cytat:
Napisane przez TancerzTango Pokaż wiadomość
Z badoo największym absurdem jest to, że tam 99,9% facetów szuka w jednym celu i ci którzy szczerze o tym piszą są ignorowani, a na randkę wybieracie zakłamanych kolesi, którzy udają, że niby szukają miłości a potem jesteście rozczarowane. Przecież to można z góry przewidzieć i lepiej umawiajcie się z tymi, którzy wprost piszą, że chodzi im tylko o dobre je...e - bo przynajmniej są szczerzy.
Zdecydowana większość, ale nie wszyscy - są i tacy narmalniejsi. Owszem - po samym zdjęciu można sporo wywnioskować, bo jeśli mężczyzna ma fotkę z gołą klatą lub jakimś dziubkiem, to napewno żony tam nie szuka... Dla mnie tacy od razu out!
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nie zawsze badoo i inne portale są takie złe ale prawdą jest ze trzeba być ostrożnym i bardzo uważać mi sie zdarzyło poznac i facetow ktorzy byli po prostu porazka i po 1 spotkaniu juz bylo widac ze wiadomo o co chodzi, jak również takich którzy byli bardzo wporządku
Nie są złe, miejsce jak każde inne żeby się poznać, bo często z tym drugim człowiekiem nie mielibyśmy okazji się w ogóle zapoznać, bo nie łączy nas ani miejsce pracy, znajomi itp. Ale trzeba być ostrożnym, moim zdaniem nie pisać za długo, żeby nie stwarzać sobie w głowie tego (idealnego) człowieka, tylko po jakimś tygodni spotkać sie na kawkę i wtedy wiele rzeczy się wyjaśnia.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 09:26   #2555
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Tak na forum publicznym...

Zdecydowana większość, ale nie wszyscy - są i tacy narmalniejsi. Owszem - po samym zdjęciu można sporo wywnioskować, bo jeśli mężczyzna ma fotkę z gołą klatą lub jakimś dziubkiem, to napewno żony tam nie szuka... Dla mnie tacy od razu out!

Nie są złe, miejsce jak każde inne żeby się poznać, bo często z tym drugim człowiekiem nie mielibyśmy okazji się w ogóle zapoznać, bo nie łączy nas ani miejsce pracy, znajomi itp. Ale trzeba być ostrożnym, moim zdaniem nie pisać za długo, żeby nie stwarzać sobie w głowie tego (idealnego) człowieka, tylko po jakimś tygodni spotkać sie na kawkę i wtedy wiele rzeczy się wyjaśnia.



nakreśl chociaż troche sytuacje

właśnie,też tak myśle.
Ja teraz jestem chora ,ale jak wyzdrowieje,mam sie spotkac z tym chłopakiem z badoo.Piszemy na fb już sporo o nim wiem i widze po poglądach,rozmowie,zdjęci ach i w ogóle wszystkim że to fajny chłopak .Wiadomo trzeba sie spotkać, ale teraz właśnie mam troche stres że ja sie jemu nie spodobam bo sobie stworzył jakiś tam obraz mój i ze on mi tez jakos moze sie nie spodobać wiadomo wiem jak wygląda ale chodzi o taka hmm chemie,którą czuje sie lubi nie,na spotkaniu.
drugi chłopak to ten, którego znam z widzenia i psialismy nieraz na fb z przerwami,takie w sumie kumpelskie pisanie ,chociaż coś tam nieraz pisał że mu sie podobam. Niby mieliśmy sie spotkać ciągle coś wypadało to jemu ,to mi..i teraz moja kolej żeby zaproponować spotkanie no i własnie chciałabym ale nie moge sie zebrać,żeby napisac i sie umówić,szukam wymówek bo wiem że już nie będzie odwrotu on napisze ok i bedziemy umówieni z jednej strony chce a z drugiej to odwlekam

Edytowane przez danana
Czas edycji: 2015-02-26 o 09:27
danana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 09:55   #2556
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Ja akurat spoko chłopaków poznałam przez gumtre... ale to kilka lat temu Teraz nie i nie ciągnie mnie do żadnych portali. Ostatnio jeden kolega skomentował, że trzeba być desperatką żeby szukać faceta na takich portalach (odnosiło się do takiej dziewczyny która się tym chwaliła) i powiedział, że lepiej pójść na miasto i wylać na kogoś kawę i tak go poznać
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 10:50   #2557
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Kirenne Pokaż wiadomość
Powinnam chyba dostać jakąś nagrodę za antypodryw. Powiedziałam kumplowi, że jestem na portalu randkowym. Chciałam, żeby może troszkę powalczył o mnie nosząc się z faktem, że może mieć konkurencję, ale nie wiem, czy nie ma efektu odwrotnego
Oj dziewczyny, dziewczyny Gdyby Tobie facet, z którym już się parę razy spotkałaś, powiedział, że jest na portalu randkowym, to zachęciłoby Cię to do poderwania go? Bo mnie raczej by zniechęciło, bo uznałabym, że wyraźnie daje mi do zrozumienia, że nie mam na co liczyć, bo on szuka dalej.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-26, 11:03   #2558
201604301932
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny, dziewczyny Gdyby Tobie facet, z którym już się parę razy spotkałaś, powiedział, że jest na portalu randkowym, to zachęciłoby Cię to do poderwania go? Bo mnie raczej by zniechęciło, bo uznałabym, że wyraźnie daje mi do zrozumienia, że nie mam na co liczyć, bo on szuka dalej.

Nooo....zareagowalabym jak Twoj przyjaciel. Kiedys bardzo podobal mi sie kumpel. Prawie sie zakochalam - wyslalam mu linka z infomormacjami na temat jakiegos festiwalu filmowego, liczac ze mnie zaprosi. Jak wiadro zimnej wody podzialalo na mnie "Dzieki, chetnie pojde na jakis film z Magda". Momentalnie, mnie od niego odrzucilo.
201604301932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 11:48   #2559
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Czasem warto dać chłopakowi jakiś ''znak'', że nam sie podoba,nie mówie odrazu wyznaniach zawsze wydawało mi sie to takie nie wiem bez magii jak dziewczyna odrazu prosto z mostu''podobasz mi sie'' itd.chociaz ma to swoje dobre strony wiadomo
ale jakiś taki komplement czy cos,zasugerowanie spotkania,bo czasem ta druga osoba nie wie ze nam sie podoba,ze ma jakiekolwiek szanse ,dlatego nie próbuje nawet.
danana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 11:54   #2560
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez danana Pokaż wiadomość
Czasem warto dać chłopakowi jakiś ''znak'', że nam sie podoba,nie mówie odrazu wyznaniach
Ależ ja się z tym jak najbardziej zgadzam! Ale od kiedy danie chłopakowi znaku, że nam się podoba, to specjalne mówienie mu, że jest się na portalu randkowym albo umawianie z innym, żeby był zazdrosny? To tak nie działa. Ja w analogicznej sytuacji zamiast zacząć walczyć po prostu bym się odsunęła, bo bym uznała, że facet nie jest zainteresowany i to samo robią faceci. A potem jest płacz, że "nie zależy mu, bo sobie zupełnie odpuścił".
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 13:39   #2561
Princesska22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 289
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Farisss Pokaż wiadomość
Ja akurat spoko chłopaków poznałam przez gumtre... ale to kilka lat temu Teraz nie i nie ciągnie mnie do żadnych portali. Ostatnio jeden kolega skomentował, że trzeba być desperatką żeby szukać faceta na takich portalach (odnosiło się do takiej dziewczyny która się tym chwaliła) i powiedział, że lepiej pójść na miasto i wylać na kogoś kawę i tak go poznać
Ja tez na gumtree poznałam świetnego faceta z którym byłam ponad 2 lata ale to bylo pare lat temu...a mam wrazenie ze w ogole te pare lat temu to jszcze te znajomosci internetowe były jakieś inne, wiecej normalnych facetow, teraz tylko sex i sex...
Princesska22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-26, 16:25   #2562
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Ależ ja się z tym jak najbardziej zgadzam! Ale od kiedy danie chłopakowi znaku, że nam się podoba, to specjalne mówienie mu, że jest się na portalu randkowym albo umawianie z innym, żeby był zazdrosny? To tak nie działa. Ja w analogicznej sytuacji zamiast zacząć walczyć po prostu bym się odsunęła, bo bym uznała, że facet nie jest zainteresowany i to samo robią faceci. A potem jest płacz, że "nie zależy mu, bo sobie zupełnie odpuścił".
ale ja nie pisałam tego w sensie ze popieram to co napisała invisible_01
też na mnie podziałało by odwrotnie ale invisible_01 pewnie jakoś wybrnie z tego musi!
danana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 19:50   #2563
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez nimueg Pokaż wiadomość
Los dziś okazał się bardzo zabawny. Nie wiem, czy ktoś pamięta moją historię sprzed paru miesięcy - w skrócie - jeżdżę rowerem do pracy i przez całe lato w zeszłym roku mijałam się z jednym przystojnym gościem. Jakoś jesienią/zimą odważyłam się zaprosić go na kawę, a on mnie spławił. Ostatnio, sytuacja się odwróciła. Regularnie, całą zimę, mijałam się z innym rowerzystą. Miesiąc temu powiedział do mnie "cześć" przy mijance i tak się witaliśmy za każdym razem, jak się mijaliśmy.

Dziś staliśmy na jednym przejściu (pierwszy raz, bo zazwyczaj się mijamy) i...gość tak nieśmiało zapytał, czy nie chciałabym czasem na wycieczkę albo jakąś kawę wyskoczyć.

No i w piątek idę na kawę
to trzymam kciuki za udana jutrzejsza Kawe

ja wsumie tez poznałam 2 facetow przez neta na portalu..i chyba w ND spotykam się z jednym.... az 2 chce pogadać na Skaypie ale sama nie wie czy mam na to ochotke...

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nie zawsze badoo i inne portale są takie złe ale prawdą jest ze trzeba być ostrożnym i bardzo uważać mi sie zdarzyło poznac i facetow ktorzy byli po prostu porazka i po 1 spotkaniu juz bylo widac ze wiadomo o co chodzi, jak również takich którzy byli bardzo wporządku
moja była przyjaciolka ma Faceta z Badoo...Ja spotkałam się z 2 Facetow i fajni nawet było chodz z ostatnim to porazka..
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 08:54   #2564
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez danana Pokaż wiadomość
nakreśl chociaż troche sytuacje

Spotkaliśmy się po tygodniu codziennego pisania, było miło i przegadaliśmy parę godzin - facet kulturalny i rozmowny. Pisaliśmy jeszcze później jakieś parę razy, ale coraz krócej i rzadziej. Wyczułam, że oczekuje jedynie znajomości i wykręca się odległością, ale wiecie - jak zależy, to kilometry nie mają znaczenia.

I tyle
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 08:56   #2565
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez danana Pokaż wiadomość
ale ja nie pisałam tego w sensie ze popieram to co napisała invisible_01
też na mnie podziałało by odwrotnie ale invisible_01 pewnie jakoś wybrnie z tego musi!


ale pokręciłam miałam na myśli ze zgadzam sie z invisible_01 a tamto pisałam(ze najlepiej dać jakiś znak) nie w związku z tym co pisała Kirenne ,że napisała temu chłopakowi że jest na portalu randkowym
ale Kirenne mam nadzieje że jakos pójdzie wszystko po Twojej myśli
danana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 10:14   #2566
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Ależ ja się z tym jak najbardziej zgadzam! Ale od kiedy danie chłopakowi znaku, że nam się podoba, to specjalne mówienie mu, że jest się na portalu randkowym albo umawianie z innym, żeby był zazdrosny? To tak nie działa. Ja w analogicznej sytuacji zamiast zacząć walczyć po prostu bym się odsunęła, bo bym uznała, że facet nie jest zainteresowany i to samo robią faceci. A potem jest płacz, że "nie zależy mu, bo sobie zupełnie odpuścił".
Dlatego sobie pluję teraz w brodę

Cytat:
Napisane przez danana Pokaż wiadomość
ale pokręciłam miałam na myśli ze zgadzam sie z invisible_01 a tamto pisałam(ze najlepiej dać jakiś znak) nie w związku z tym co pisała Kirenne ,że napisała temu chłopakowi że jest na portalu randkowym
ale Kirenne mam nadzieje że jakos pójdzie wszystko po Twojej myśli
Oj też bym chciała. Nawet koleżanka zaangażowała się w to, żebym wyglądała jak milion dolarów
Ostatnio mi się oberwało, że za często się odzywam jako pierwsza. No ale z drugiej strony nie znamy się od wczoraj...No i jakoś z portalem randkowym chcę wybrnąć Jakieś sugestie?
__________________
"be yourself, everyone else is already taken"

Edytowane przez Kirenne
Czas edycji: 2015-02-27 o 13:11
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 20:50   #2567
201604301932
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Czasami naprawdę nie rozumiem mężczyzn. Facet mnie wystawił Nie pojawił się w kawiarni, telefon miał wyłączony. Co za dupek.
201604301932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 21:55   #2568
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Długo czekałaś?
__________________
"be yourself, everyone else is already taken"
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 22:00   #2569
marzycielka_
Rozeznanie
 
Avatar marzycielka_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: miasto królów polskich
Wiadomości: 580
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez nimueg Pokaż wiadomość
Czasami naprawdę nie rozumiem mężczyzn. Facet mnie wystawił Nie pojawił się w kawiarni, telefon miał wyłączony. Co za dupek.
Co za frajer, mam nadzieję, że długo nie czekałaś bo na takiego gościa nie było sensu...
__________________
marzycielka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-28, 01:36   #2570
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Szkoda słów na takich facetów :/ bez komentarza po prostu. Żałosny koleś.

Ja dzisiaj bardzo miło spedzilam wieczór powoli coraz cieplej to i spacery coraz fajniejsze.
Pojade jutro na jakieś zakupy, musze fleczki do butow kupic i jakas spodnice
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 09:29   #2571
Nice Sprite
Raczkowanie
 
Avatar Nice Sprite
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 322
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Dziewczyny! Życie jest mega zaskakujące

W środę wieczorem potracił mnie samochód, na przejściu, na moim zielonym, karetka, szpital. Trochę się poobijałam, ale jednak Danonki z dzieciństwa ochroniły moje kości i żyję.

Moją sprawą zajmowała się para policjantów - chłopak i dziewczyna.

Z facetem policjantem super mi się gadało. 2 dni później napisał do mnie, czy nie pójdziemy na kawe. Wczoraj pisaliśmy cały dzień i już się nie doczekam

Po za tym byłam na jednej, wcześniej zaplanowanej randce i było całkiem ok. Wróciłam szlaczkiem o 6 rano, był całus, dalej postawiłam granice, chyba za to się obraził, tak mi się wydaje, ale dobrze się z tym czuje, bo nie pójde do łóżka na pierwszej randce, na drugiej też nie;p

Tak strasznie po tym wypadku myślałam o tym Policjancie, że jak dostałam sms to mi telefon wypadł z ręki
__________________
...i znów zmierzch...
kolejny dzień dobiega końca...
choćby nie wiem jaki był piękny,
jego miejsce zajmie noc...
Nice Sprite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 09:36   #2572
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez nimueg Pokaż wiadomość
Czasami naprawdę nie rozumiem mężczyzn. Facet mnie wystawił Nie pojawił się w kawiarni, telefon miał wyłączony. Co za dupek.
O rany, co za gnojek... brak wychowania i szacunku dla drugiej osoby. Nie był wart spotkania z taką fajną dziewczyną, główka do góry!
Cytat:
Napisane przez Nice Sprite Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Życie jest mega zaskakujące

W środę wieczorem potracił mnie samochód, na przejściu, na moim zielonym, karetka, szpital. Trochę się poobijałam, ale jednak Danonki z dzieciństwa ochroniły moje kości i żyję.

Moją sprawą zajmowała się para policjantów - chłopak i dziewczyna.

Z facetem policjantem super mi się gadało. 2 dni później napisał do mnie, czy nie pójdziemy na kawe. Wczoraj pisaliśmy cały dzień i już się nie doczekam

Po za tym byłam na jednej, wcześniej zaplanowanej randce i było całkiem ok. Wróciłam szlaczkiem o 6 rano, był całus, dalej postawiłam granice, chyba za to się obraził, tak mi się wydaje, ale dobrze się z tym czuje, bo nie pójde do łóżka na pierwszej randce, na drugiej też nie;p

Tak strasznie po tym wypadku myślałam o tym Policjancie, że jak dostałam sms to mi telefon wypadł z ręki
Dobrze, że nic Ci się poważnego nie stało i jesteś cała!
a historia z mundurowym jak z filmu, rany, w życiu bym sie nie spodziewała takiego obrotu akcji - miłej kawy życzę i zdrowia przede wszystkim
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 11:33   #2573
Nice Sprite
Raczkowanie
 
Avatar Nice Sprite
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 322
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

doriiska normalnie siła przyciągania, non stop o nim myślałam i miętosiłam kartkę z jego numerem telefonu, którą mi dał w szpitalu w celu kontaktu odnośnie wypadku. Powiedział mi teraz, że dał ją specjalnie, myślał, że ja się odezwę, miał dopisać "kawaler", ale było mu głupio

Łażę i cieszę się sama do siebie Muszę dystans zachować, bo jestem za bardzo kochliwa chyba i mam już za sobą jednego psychicznego mundurowego, mojego eks;p ale spokój, to tylko spotkanie celem poznania.

wow już mam problemy z oddychaniem;p
__________________
...i znów zmierzch...
kolejny dzień dobiega końca...
choćby nie wiem jaki był piękny,
jego miejsce zajmie noc...
Nice Sprite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 13:36   #2574
marzycielka_
Rozeznanie
 
Avatar marzycielka_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: miasto królów polskich
Wiadomości: 580
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

No jak nic czuć wiosnę w powietrzu! Kurcze jak macie fajnie dziewczyny, jedna rowerzysta następna policjant (strasznie mi się mundurowi podobają, ale przyplątać się do mnie żaden nie chce)

Która teraz następna w kolejce?
__________________
marzycielka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 14:08   #2575
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Ja sie w sumie spotykam z jednym gościem i chyba jest coraz lepiej. Chociaz ja jeszcze mam problemy w glowie po poprzednim związku. Nie chce zapeszac
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 14:15   #2576
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

U mnei też coraz lepiej, ale na razie nie mówię za dużo
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 16:14   #2577
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Ja dziś mam postanowienie powiedzieć kumplowi, że ostatnimi czasy bardziej mi zależy na nim niż jak tylko na koledze. Ciekawa jestem jak to się potoczy. Znamy się nie od wczoraj, więc zagram w otwarte karty.
Zaczynam mieć stresa przed spotkaniem...
__________________
"be yourself, everyone else is already taken"
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 17:35   #2578
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Nice Sprite Pokaż wiadomość
doriiska normalnie siła przyciągania, non stop o nim myślałam i miętosiłam kartkę z jego numerem telefonu, którą mi dał w szpitalu w celu kontaktu odnośnie wypadku. Powiedział mi teraz, że dał ją specjalnie, myślał, że ja się odezwę, miał dopisać "kawaler", ale było mu głupio

Łażę i cieszę się sama do siebie Muszę dystans zachować, bo jestem za bardzo kochliwa chyba i mam już za sobą jednego psychicznego mundurowego, mojego eks;p ale spokój, to tylko spotkanie celem poznania.

wow już mam problemy z oddychaniem;p
Widzę, że nieźle się nim zakręciłaś aż mi zazdrość normalnie, powodzenia!!
Cytat:
Napisane przez marzycielka_ Pokaż wiadomość
No jak nic czuć wiosnę w powietrzu! Kurcze jak macie fajnie dziewczyny, jedna rowerzysta następna policjant (strasznie mi się mundurowi podobają, ale przyplątać się do mnie żaden nie chce)

Która teraz następna w kolejce?
Ojj raczej nie ja, byłam na randce tydzień temu, ale nic z tego nie wyszło...
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 18:58   #2579
marfilis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 32
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Nice Sprite Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Życie jest mega zaskakujące

W środę wieczorem potracił mnie samochód, na przejściu, na moim zielonym, karetka, szpital. Trochę się poobijałam, ale jednak Danonki z dzieciństwa ochroniły moje kości i żyję.

Moją sprawą zajmowała się para policjantów - chłopak i dziewczyna.

Z facetem policjantem super mi się gadało. 2 dni później napisał do mnie, czy nie pójdziemy na kawe. Wczoraj pisaliśmy cały dzień i już się nie doczekam

Po za tym byłam na jednej, wcześniej zaplanowanej randce i było całkiem ok. Wróciłam szlaczkiem o 6 rano, był całus, dalej postawiłam granice, chyba za to się obraził, tak mi się wydaje, ale dobrze się z tym czuje, bo nie pójde do łóżka na pierwszej randce, na drugiej też nie;p

Tak strasznie po tym wypadku myślałam o tym Policjancie, że jak dostałam sms to mi telefon wypadł z ręki


Co za historia,normalnie szczęście w nieszczęściu

Całe lata świetlne temu też znałam policjanta,który strasznie mi się podobał.I kiedy któregoś razu zapytał czy się z nim umówię,byłam w takim szoku,że zapomniałam języka w gębie i nic się nie odezwałam.Wiem,żenada.... Ale kiedyś byłam przeraźliwie nieśmiała
No cóż,przepadło,jak człowiek był głupi to może tylko żałować.
marfilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 19:07   #2580
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

dziewczyny dzisiaj przed 15 chciałam wyjąc kase z bankomatu najpierw wciskam ''saldo rachunku'' później podchodze do koleżanki..wraca...e a karta?
nie wyszła
podejrzewam że bankomat ją wciągnął po tym jak może wyszła ale ja wtedy jej nie wyjęłam bo poszłam gadać z koleżanką
i co teraz mam iść w pon,powiedziec to w banku?i co?będzie wszystko ok? nigdy tak nie miałam nie wiem co myślec
danana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-19 11:12:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:17.