Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-25, 20:09   #4111
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Ja chodzę w wyblakłych koszulkach i japonkach więc wcale nie lepiej

A dzięki. Uwielbiam je ;3

Edytowane przez DopplegangerEddarda
Czas edycji: 2015-05-25 o 20:12
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 20:13   #4112
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Ja to różnie, czasem w leginsach, jeansach do tego jakaś koszulka. Czasem ubiore spódniczke czy sukienke.
Z butów to albo baleriny albo trampki, teraz na lato to sandały na koturnie bo płaskie mi sie rozwaliły
Czasem wskocze w szpilki ale coraz rzadziej bo mi sie nie chce

A na siłownie to koszulka, leginsy sportowe i trampki

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2015-05-25 o 20:18
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 20:32   #4113
marzycielka_
Rozeznanie
 
Avatar marzycielka_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: miasto królów polskich
Wiadomości: 580
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Jakbym był kobietą to bym się zapisał na strzelnicę, zaczął chodzić na siłownię.

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------



A ja właśnie myślę, że te bardziej wyniosłe i ładne przyciągają dupków.

Ładne i otwarte też przyciągają ale do takich też potrafią zagadać normalni faceci.


Ja mam takie oczy
Ja jestem przeciętna i trochę nieśmiała i też przyciągam dupków i frajerów

Nie lubię zielonego, a twoje oczy są faktycznie wyjątkowo ładne
__________________
marzycielka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 20:46   #4114
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

czesc Dziewczyny

powracam do Was.... Laptopek naprawiony
Jak tam po Wekendzie?
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 21:01   #4115
pepsikolakokakola
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 986
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
Strasznie doluje mnie facebook bo moich znajomych dzieci juz ida do szkoly a ja nawet chlopaka nie mam ehhhh
wtf? jestes po 40?
mi tez przykro jak ogladam facebooka,ale ja jestem po 30. nie mam ani jednej niedzieciatej kolezanki w moim wieku, o partnerze/mezu nie wspomne. widocznie wybrakowana jestem. najbardziej doluja mnie inni bo mysla, ze jestem sama bo wybieralam. tylko ja nigdy tego wyboru nie mialam. aaaa nie!!! w pracy podrywaja mnie zule
pepsikolakokakola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 21:04   #4116
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
ubieram się w jeansy zawsze, sportowe buty, czasami moze spodnica i legginsy. mam dość spory biust (G) wiec nawet jak dekoltu nie mam to i tak się rzuca w oczy potwornie. .mam na prawdę spora nadwagę ;-(
Makijaż robie dość mocny na co dzień, eyeliner, mocne szminki.

zresztą nie wstydzę się
pokaże wam jak wyglądam.
Tatuaże Uważam, że masz śliczną buźkę i boskie włosy, a figurę bardzo kobiecą. Nie ubierasz się wyzywająco, ale masz super kobiecą figurę jak już wspomniałam i może to tych typów tak ciągnie? W każdym razie nie przejmuj się, nie brak idiotów na tym świecie. Jakbym była facetem, to bym Cię zaprosiła na randkę
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 21:12   #4117
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Myślę, że to kwestia tatuaży, makijażu i włosów.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-25, 21:17   #4118
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Tatuaże Uważam, że masz śliczną buźkę i boskie włosy, a figurę bardzo kobiecą. Nie ubierasz się wyzywająco, ale masz super kobiecą figurę jak już wspomniałam i może to tych typów tak ciągnie? W każdym razie nie przejmuj się, nie brak idiotów na tym świecie. Jakbym była facetem, to bym Cię zaprosiła na randkę
dziękuję
schudnąć by się przydało bo serio taka nadwagą to nie tylko ze wygląd ale i niezdrowo :-(

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Myślę, że to kwestia tatuaży, makijażu i włosów.
włosy i tatuaże zrobiłam dosłownie parę miesięcy temu
może makijaż ?

ale mi się wciąż wydaje ze to mój sposób bycia. kiedyś tarocistka mi powiedziała ze skorpiony to mają we krwi, bije od nich seksualna energia Haha nie wiem. chciałabym kiedyś kogoś znaleźć ale nie wiem czy kiedykolwiek uwierzę komuś w dobre intencje...
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 21:17   #4119
pepsikolakokakola
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 986
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

mi sie akurat twoj syl nie podoba, tzn. buty i ta spodniczka...
masz ladna twarz, wlosy, ale nie podoba mi sie jak malujesz oczy (nie chodzi o zbyt mocny makijaz)-ksztalt obrysowania oka.
btw to na pewno nie sa przyczyny nie znalezienia faceta!!bo tutaj role gra szczescie.
pepsikolakokakola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 21:17   #4120
lisbeth_wasp
Rozeznanie
 
Avatar lisbeth_wasp
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 599
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Smutno mi. Dostałam okres, jestem obolała, facet mnie olał, choć wydawał się zainteresowany jeszcze kilka dni temu, dużo rzeczy zwaliło mi się na głowę, ale nic przyjemnego. Cóż, odbiję sobie w środę u fryzjera, ale wiem, że na dłuższą metę to marne pocieszenie. A jak u Was, panie i panowie? Kto się ze mną podołuje?
Ooo ja się podołuję z Tobą. Ostatnio mam kiepski czas (czasami mam wrazenie, że mam kiepskie całe życie...)

Cytat:
Napisane przez IamWoman Pokaż wiadomość
a zapomniałam dodać ostatnio spotkałam sie z koleżanką (tą z którą ukruwam znajomość) facet jej siostry to zarazem moj dawny znajomy i jego.. i oni sie ostatnio spikneli w przychodni z tego co wynika to moj obecny szczyci sie tym ze wyrwał mnie ze szponów tamtego i sobie mnie wychował DOM PRACA DOM PRACA RODZICE i to praktycznie tylko tyle no chyba ze jakies spotkania integracyjnie z kolezankami z pracy. opwoiedział mu fajna historie ,że sie stoczyam na dno ze gdyby nie on to nie wiadomo co by sie stało.... najgorsze jest w tym to ,że ja chcialabym odejsc.. ale własnie tego rozstania sie boje bo to jest taki typ czowieka manipulanta ze potrafi doskonale zagrać na moich uczuciach ,że w koncu przyjdzie co do czego to jednak zostane... nie wiem co mam z tym zrobić..
Trzymaj się tego co napisałaś i nie daj sobą manipulować!

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
A ja dziś byłam na dłuuugiej przejażdżce rowerowej i ledwo chodzę
Hmm też bym się przejechała, ale mam tyle rzeczy do zrobienia... A i tak kończy się na tym że pół dnia nic nie robię a drugie pół niewiele

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
ubieram się w jeansy zawsze, sportowe buty, czasami moze spodnica i legginsy. mam dość spory biust (G) wiec nawet jak dekoltu nie mam to i tak się rzuca w oczy potwornie. .mam na prawdę spora nadwagę ;-(
Makijaż robie dość mocny na co dzień, eyeliner, mocne szminki.

zresztą nie wstydzę się
pokaże wam jak wyglądam.
Fajna dziewczyna z Ciebie, chętnie bym się zakumplowała
Czytałam kiedyś, że faceci dziewczyny z tatuażami uważają za łatwe Do tego mocny makijaż. Może coś w tym jest - a może przypadkowo tak trafiasz.
__________________
Nie ma bezpiecznych gier. Są tylko gry warte i niewarte świeczki.
Każdy nowy dzień rodzi nowe paranoje.
Nie życia będziemy żałować, lecz tego, co nas ominęło.
lisbeth_wasp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 21:18   #4121
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez marzycielka_ Pokaż wiadomość
Ja jestem przeciętna i trochę nieśmiała i też przyciągam dupków i frajerów

Nie lubię zielonego, a twoje oczy są faktycznie wyjątkowo ładne
Hah. Dzięki ;3

Musisz szukać gdzie indziej
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-25, 21:19   #4122
lisbeth_wasp
Rozeznanie
 
Avatar lisbeth_wasp
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 599
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
dziękuję
schudnąć by się przydało bo serio taka nadwagą to nie tylko ze wygląd ale i niezdrowo :-(

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------


włosy i tatuaże zrobiłam dosłownie parę miesięcy temu
może makijaż ?

ale mi się wciąż wydaje ze to mój sposób bycia. kiedyś tarocistka mi powiedziała ze skorpiony to mają we krwi, bije od nich seksualna energia Haha nie wiem. chciałabym kiedyś kogoś znaleźć ale nie wiem czy kiedykolwiek uwierzę komuś w dobre intencje...
Kurde, tez jestem skorpionem a jakoś ode mnie taka energia nie bije, a przynajmniej większość osób jej nie zauważa
__________________
Nie ma bezpiecznych gier. Są tylko gry warte i niewarte świeczki.
Każdy nowy dzień rodzi nowe paranoje.
Nie życia będziemy żałować, lecz tego, co nas ominęło.
lisbeth_wasp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 21:25   #4123
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez pepsikolakokakola Pokaż wiadomość
mi sie akurat twoj syl nie podoba, tzn. buty i ta spodniczka...
masz ladna twarz, wlosy, ale nie podoba mi sie jak malujesz oczy (nie chodzi o zbyt mocny makijaz)-ksztalt obrysowania oka.
btw to na pewno nie sa przyczyny nie znalezienia faceta!!bo tutaj role gra szczescie.
nie umiem się ubierać inaczej. najlepiej mi tak na sportowo.. inaczej czuje się przebrana a nie ubrana. może to także to?.nigdy nie ubieram się elegancko, zawsze mam sportowe buty, nawet do sukienki vansy

a jaki makijaż oka sugerujesz?. co by mi bardziej pasowalo? bo maluje się tak od lat i w sumie każdy mi mówi ze fajnie te oczy robie oprócz mojej siostry która nie znosi moich kresek

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
Napisane przez lisbeth_wasp Pokaż wiadomość
Kurde, tez jestem skorpionem a jakoś ode mnie taka energia nie bije, a przynajmniej większość osób jej nie zauważa
Haha można się i zakumplowac bo znajomych mam tylko paru - nie ufam ludziom zbytnio.

a co do znaku zodiaku. jestem typowym skorpionem. silna intuicja, jestem bardzo uparta, lojalna, bacznie wszystko obserwuje i pilnuje żeby mi nic nie umknęło, dużo pasji jeśli chodzi o łóżkowe sprawy Haha
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 21:25   #4124
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
nie umiem się ubierać inaczej. najlepiej mi tak na sportowo.. inaczej czuje się przebrana a nie ubrana. może to także to?.nigdy nie ubieram się elegancko, zawsze mam sportowe buty, nawet do sukienki vansy

a jaki makijaż oka sugerujesz?. co by mi bardziej pasowalo? bo maluje się tak od lat i w sumie każdy mi mówi ze fajnie te oczy robie oprócz mojej siostry która nie znosi moich kresek

Ja bym na Twoim miejscu nie wyciągała kreski aż tak daleko, tylko delikatniej,zrobiła cieńszą kreske. Na dole nie obrysowywała na czarno ale brązem albo grafitem. Ewentualnie jakims brazowym cieniem,ale nie za ciemnym zaznaczyłabym załamanie powieki


Ja to w ogóle mam blond włosy prawie do pasa, mam delikatną raczej taką dziewczęcą buzie i już nawet kiedyś przez to usłyszałam, ze wyglądam na naiwna


Byłam ponad 3 lata w związku ze Skorpionem Wszyscy mówili że to najgorszy znak ale w sumie nie zgodziłabym się. Chociaż charakter miał ciężki, nie bardzo lubił rozmawiać o jakichś istotnych sprawach i czasem trzeba było wręcz wyciągać o co chodzi

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2015-05-25 o 21:27
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 21:27   #4125
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja bym na Twoim miejscu nie wyciągała kreski aż tak daleko, tylko delikatniej,zrobiła cieńszą kreske. Na dole nie obrysowywała na czarno ale brązem albo grafitem. Ewentualnie jakims brazowym cieniem,ale nie za ciemnym zaznaczyłabym załamanie powieki


Ja to w ogóle mam blond włosy prawie do pasa, mam delikatną raczej taką dziewczęcą buzie i już nawet kiedyś przez to usłyszałam, ze wyglądam na naiwna
dzięki w sumie na dole maluje tylko na wyjścia, do pracy tylko górna kreska ale spróbuję zrobić krótsza

z tego co piszesz masz bardzo delikatna urodę, fajnie zazdroszczę
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 21:33   #4126
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja bym na Twoim miejscu nie wyciągała kreski aż tak daleko, tylko delikatniej,zrobiła cieńszą kreske. Na dole nie obrysowywała na czarno ale brązem albo grafitem. Ewentualnie jakims brazowym cieniem,ale nie za ciemnym zaznaczyłabym załamanie powieki


Ja to w ogóle mam blond włosy prawie do pasa, mam delikatną raczej taką dziewczęcą buzie i już nawet kiedyś przez to usłyszałam, ze wyglądam na naiwna


Byłam ponad 3 lata w związku ze Skorpionem Wszyscy mówili że to najgorszy znak ale w sumie nie zgodziłabym się. Chociaż charakter miał ciężki, nie bardzo lubił rozmawiać o jakichś istotnych sprawach i czasem trzeba było wręcz wyciągać o co chodzi
Oj tak też byłam kiedyś blisko ze skorpionem, niestety miał milion koleżanek:/
Mnie nikt nie bierze na poważnie, dalej pytają o liceum, a ja za chwilę bronię mgr:p
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 21:36   #4127
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Ogólnie to rzecz dziwna z tymi znakami zodiaku itp. znaczeniem imion bo czytając to znajduje dużo podobieństw. Chociaż to może być na zasadzie tych wyimaginowanych chorób (jakieś symptomy nagle się pojawiające).
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 21:38   #4128
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Oj tak też byłam kiedyś blisko ze skorpionem, niestety miał milion koleżanek:/
Mnie nikt nie bierze na poważnie, dalej pytają o liceum, a ja za chwilę bronię mgr:p
Wole Skorpiona niż Wodnika Chociaz jeden i drugi znak chyba nie bardzo pasuje do mojego Ze Skorpionem sie bardzo dobrze dogadam - z każdym, ale bardziej po przyjacielsku

A znam ten temat dokładnie, o mnie sie ostatnio na imprezie firmowej pytali "a co to za dziewczynka"

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
dzięki w sumie na dole maluje tylko na wyjścia, do pracy tylko górna kreska ale spróbuję zrobić krótsza

z tego co piszesz masz bardzo delikatna urodę, fajnie zazdroszczę
Masz bardzo ładny kształt oka i taka długa kreska troche to oko zniekształca - spróbuj cieńszą i krótszą, może Ci się tak spodoba

No delikatną chyba, tak mi sie wydaje Nie wyglądam na swoje 25
Ale to mam w genach po mamie. Pare lat temu to koledzy z pracy mojemu ojcu mówili że nie chwalił się że ma 2 córki
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 21:38   #4129
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
mam taki wieczór gdzie myślę sobie ze fajnie by się było do kogoś przytulic i obejrzeć film. bez żadnego seksu itd .. po prostu tak sobie razem poleżeć :-(

co dziennie co raz bardziej jestem pewna że nigdy nikogo nie znajdę. odpycham mężczyzn a przyciągam. chłopców którzy chcą tylko seksu. dlaczego każdy chce się ze mną przespać i tylko tyle. ? :-(
W sensie, że odpadają, ja przyjdzie co do czego?
Ja nie mam (już) tego problemu, za to notorycznie mnie rzucają po 1-2 latach .


Cytat:
Napisane przez marzycielka_ Pokaż wiadomość
Ja jestem przeciętna i trochę nieśmiała i też przyciągam dupków i frajerów
Jak większość nas tutaj .


Cytat:
Napisane przez marzycielka_ Pokaż wiadomość
Nie lubię zielonego, a twoje oczy są faktycznie wyjątkowo ładne
Nie mogę się nie zgodzić...


Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
nie umiem się ubierać inaczej. najlepiej mi tak na sportowo.. inaczej czuje się przebrana a nie ubrana. może to także to?.nigdy nie ubieram się elegancko, zawsze mam sportowe buty, nawet do sukienki vansy

a jaki makijaż oka sugerujesz?. co by mi bardziej pasowalo? bo maluje się tak od lat i w sumie każdy mi mówi ze fajnie te oczy robie oprócz mojej siostry która nie znosi moich kresek
Mi się podoba Twój styl. Nie wydaje mi się, żeby to była tylko kwestia wyglądu, ale możesz poeksperymentować z delikatniejszym makijażem. No i faktycznie dużo zależy, gdzie się szuka itd.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-25, 21:47   #4130
pepsikolakokakola
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 986
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja bym na Twoim miejscu nie wyciągała kreski aż tak daleko
o to to
sportowy styl ok.
pierwszy stroj podoba mi sie najbardziej,ale buty (ta zielen,seledyn?) nie pasuja do tej bluzki. a taka spodniczka kompletnie moim zdaniem nie pasuje.

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Nie wydaje mi się, żeby to była tylko kwestia wyglądu, ale możesz poeksperymentować z delikatniejszym makijażem. No i faktycznie dużo zależy, gdzie się szuka itd.
taaaa, bo wszyscy w zwiazkach to chodzace idealy
nie doszukujmy sie u dziewczyny, ze makijaz, ubior itp. to powod braku partnera.dziewczyna nie jest szara myszka ani "wampem". jak ulozy grzywke na prawo a nie na lewo to znajdzie chlopaka??smieszy mnie jak sie doszukuje przyczyn samotnosci w takich rzeczach.
pepsikolakokakola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 21:49   #4131
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Ogólnie to rzecz dziwna z tymi znakami zodiaku itp. znaczeniem imion bo czytając to znajduje dużo podobieństw. Chociaż to może być na zasadzie tych wyimaginowanych chorób (jakieś symptomy nagle się pojawiające).
wiesz co ja tak czytałam o swoim i wszystko się dosłownie zgadza . wiec sama nie wiem jak to jest.

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wole Skorpiona niż Wodnika Chociaz jeden i drugi znak chyba nie bardzo pasuje do mojego Ze Skorpionem sie bardzo dobrze dogadam - z każdym, ale bardziej po przyjacielsku

A znam ten temat dokładnie, o mnie sie ostatnio na imprezie firmowej pytali "a co to za dziewczynka"


Masz bardzo ładny kształt oka i taka długa kreska troche to oko zniekształca - spróbuj cieńszą i krótszą, może Ci się tak spodoba

No delikatną chyba, tak mi sie wydaje Nie wyglądam na swoje 25
Ale to mam w genach po mamie. Pare lat temu to koledzy z pracy mojemu ojcu mówili że nie chwalił się że ma 2 córki
mi przeważnie dają więcej lat niż mam więc zazdroszczę bardzo

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
W sensie, że odpadają, ja przyjdzie co do czego?
Ja nie mam (już) tego problemu, za to notorycznie mnie rzucają po 1-2 latach .




Jak większość nas tutaj .




Nie mogę się nie zgodzić...




Mi się podoba Twój styl. Nie wydaje mi się, żeby to była tylko kwestia wyglądu, ale możesz poeksperymentować z delikatniejszym makijażem. No i faktycznie dużo zależy, gdzie się szuka itd.
w senie ze no chcą tylko seksu i nic więcej. żadnego związku. raz na parę miesięcy brak telefonów i smsow i zero zobowiązań. tego każdy chce ode mnie. cAsami się godze jak facet jest atrakcyjny i się nudzę to może wtedy

Cytat:
Napisane przez pepsikolakokakola Pokaż wiadomość
o to to
sportowy styl ok.
pierwszy stroj podoba mi sie najbardziej,ale buty (ta zielen,seledyn?) nie pasuja do tej bluzki. a taka spodniczka kompletnie moim zdaniem nie pasuje.
buty są białe tak wyszły na zdjęciu ta opcja ze spodnica to jedyna dla mnie inaczej nie ubiore nic podobnego

spróbuję z ta kreska jutro i pokaże efekt
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 22:01   #4132
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez pepsikolakokakola Pokaż wiadomość
taaaa, bo wszyscy w zwiazkach to chodzace idealy
nie doszukujmy sie u dziewczyny, ze makijaz, ubior itp. to powod braku partnera.dziewczyna nie jest szara myszka ani "wampem". jak ulozy grzywke na prawo a nie na lewo to znajdzie chlopaka??smieszy mnie jak sie doszukuje przyczyn samotnosci w takich rzeczach.
Dlatego napisała, że nie sądzę, żeby to była kwestia wyglądu. Ale to prawda, że ludzie myślą stereotypowo. Zmiana fryzury nie zamieni buraka w pełnego ogłady dżentelmena, wiadomo.
Zresztą nie o tym chciałam rozmawiać. Mnie się tam styl Monnie podoba, ale jeśli ma ochotę, niech poeksperymentuje.

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
w senie ze no chcą tylko seksu i nic więcej. żadnego związku. raz na parę miesięcy brak telefonów i smsow i zero zobowiązań. tego każdy chce ode mnie. cAsami się godze jak facet jest atrakcyjny i się nudzę to może wtedy
Rozumiem. No cóż, zależy, jaki jest Twój stosunek do sprawy. Mnie jakoś z wiekiem zaczęli tacy omijać, za to, jak pisałam, nie mam problemu ze znalezieniem chłopaka, tylko co zrobić, żeby tak ode mnie nie uciekali .
Tak więc jestem singielką, początkowo z musu, teraz z wyboru, na pewno się mocno zastanowię, zanim zdecyduję się to zmienić.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 22:10   #4133
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Dlatego napisała, że nie sądzę, żeby to była kwestia wyglądu. Ale to prawda, że ludzie myślą stereotypowo. Zmiana fryzury nie zamieni buraka w pełnego ogłady dżentelmena, wiadomo.
Zresztą nie o tym chciałam rozmawiać. Mnie się tam styl Monnie podoba, ale jeśli ma ochotę, niech poeksperymentuje.

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------



Rozumiem. No cóż, zależy, jaki jest Twój stosunek do sprawy. Mnie jakoś z wiekiem zaczęli tacy omijać, za to, jak pisałam, nie mam problemu ze znalezieniem chłopaka, tylko co zrobić, żeby tak ode mnie nie uciekali .
Tak więc jestem singielką, początkowo z musu, teraz z wyboru, na pewno się mocno zastanowię, zanim zdecyduję się to zmienić.
ja szukam przyczyny czemu chcą mnie przeleciec Haha i nic więcej .może to wygląd...ale sądzę. ze bardziej styl bycia.

mam teraz takiego kolegę z pracy dwa razy u mnie był fajnie było w miarę jeśli chodzi o seks ale nic więcej, nawet bym nie chciała Haha . jedyne czego nie lubię to jak śpi u mnie bo serio to już bardziej takie związkowe, przytulanie podczas snu.. nie lubię tego, niewygodnie i gorąco

ja miałam dwa związki. jeden 4 miesiące i pogonilam brudasa a drugi prawie 3 lata I przestałam kochać niestety i odeszłam :-( bolało.
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 22:12   #4134
pepsikolakokakola
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 986
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Dlatego napisała, że nie sądzę, żeby to była kwestia wyglądu. Ale to prawda, że ludzie myślą stereotypowo.

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------



Rozumiem. No cóż, zależy, jaki jest Twój stosunek do sprawy. Mnie jakoś z wiekiem zaczęli tacy omijać, za to, jak pisałam, nie mam problemu ze znalezieniem chłopaka, tylko co zrobić, żeby tak ode mnie nie uciekali .
Tak więc jestem singielką, początkowo z musu, teraz z wyboru, na pewno się mocno zastanowię, zanim zdecyduję się to zmienić.
No niestety ludzie mysla stereotypami.
Skad wiesz, ze cie omijaja, moze nie mowia tego wprost i z ww powodu uciekaja tzn.bo widza ze szybko im nie dasz😀
pepsikolakokakola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 22:25   #4135
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez pepsikolakokakola Pokaż wiadomość
No niestety ludzie mysla stereotypami.
Skad wiesz, ze cie omijaja, moze nie mowia tego wprost i z ww powodu uciekaja tzn.bo widza ze szybko im nie dasz😀
A to też możliwe, zwykle dość szybko pokazuję, że nie jestem zainteresowana przygodami to sporo facetów traci zapał .
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 23:16   #4136
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Haha można się i zakumplowac bo znajomych mam tylko paru - nie ufam ludziom zbytnio.
Ja też bym się z Tobą mogła chętnie zakumplować, ale widzę, że w Londynie mieszkasz?
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 23:38   #4137
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Ja też bym się z Tobą mogła chętnie zakumplować, ale widzę, że w Londynie mieszkasz?
tak. prawie 6 lat
a Ty skąd jesteś ?
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 10:02   #4138
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Princesska22 Pokaż wiadomość

Podchodzę do tego z dystansem, dlatego ze to dopiero jedno spotkanie i na poczatku chce tak do tego podchodzić, aczkolwiek nie szukam kolegów/znajomych tylko kogos bliższego. Chciałabym dalej go poznawać, spotykać się z nim, ale własnie myśl o tym, że on tez sie spotyka z innymi kobietami mnie zniechęca, choc jest wolny i ma do tego prawo.
Dzisiaj w sumie nawet się nie odezwał przez cały dzien, więc to tez moze o czymś świadczy...
No wlasnie - zniecheca Cie, bo podskornie czujesz, ze cos nie styka w tym wszystkim. Dlatego spotykaj sie z facetami, ktorzy maja podobne podejscie, bo z tym to nabawisz sie tylko klopotow.

I tu nie chodzi oto, ze on jest wolny i ze spotyka sie z innymi (bo w koncu zadne deklaracje nie padly i ma do tego prawo), ale chodzi o to, ze on z tego prawa korzysta. A dla mnie to juz zly prognostyk
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 10:33   #4139
Princesska22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 289
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
No wlasnie - zniecheca Cie, bo podskornie czujesz, ze cos nie styka w tym wszystkim. Dlatego spotykaj sie z facetami, ktorzy maja podobne podejscie, bo z tym to nabawisz sie tylko klopotow.

I tu nie chodzi oto, ze on jest wolny i ze spotyka sie z innymi (bo w koncu zadne deklaracje nie padly i ma do tego prawo), ale chodzi o to, ze on z tego prawa korzysta. A dla mnie to juz zly prognostyk

Hmm pare lat temu, miałam podobna sytuację, poznałam kogoś, on sie z kimś spotykał, koleżensko, bo czuł że to nie to, poznał mnie ale z nią sie dalej spotykał, dopiero po kilku spotkaniach ze mną skonczył tamta znajomośc definitywnie, bo uznał że ze mną chce czegoś wiecej, byłam z nim dwa lata i wszystko fajnie się układało.

To i jest moze troche dziwne, ale czy żadnej z nas nigdy sie tak nie zdarzyło tak robić ?

Z drugiej strony, dobrze ze jest szczery i powiedział, że z kimś od czasu do czasu się spotyka. Druga sprawa, że od wczoraj w ogóle się nie odezwał

Ja mam zamiar pierwsza nie pisać, ale z drugiej strony czy facet nie mysli tak ze czasami to kobieta powinna się odezwać ?

Ja tez po jednym spotkaniu z nim nie mogę oczekiwać, ze on oleje wszystkie koleżanki...

Edytowane przez Princesska22
Czas edycji: 2015-05-26 o 10:36
Princesska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 11:29   #4140
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Princesska22 Pokaż wiadomość
Hmm pare lat temu, miałam podobna sytuację, poznałam kogoś, on sie z kimś spotykał, koleżensko, bo czuł że to nie to, poznał mnie ale z nią sie dalej spotykał, dopiero po kilku spotkaniach ze mną skonczył tamta znajomośc definitywnie, bo uznał że ze mną chce czegoś wiecej, byłam z nim dwa lata i wszystko fajnie się układało.

To i jest moze troche dziwne, ale czy żadnej z nas nigdy sie tak nie zdarzyło tak robić ?

Z drugiej strony, dobrze ze jest szczery i powiedział, że z kimś od czasu do czasu się spotyka. Druga sprawa, że od wczoraj w ogóle się nie odezwał

Ja mam zamiar pierwsza nie pisać, ale z drugiej strony czy facet nie mysli tak ze czasami to kobieta powinna się odezwać ?

Ja tez po jednym spotkaniu z nim nie mogę oczekiwać, ze on oleje wszystkie koleżanki...
Wiesz nikt Ci nie broni go poznawac, ale zachowaj dystans przy tym wszystkim, dobrze sie baw, ale nic wiecej. Tylko, ze u kobiet podejscie z dystansem zazwyczaj konczy sie zaangazowaniem i nadzieja na cos.

Z ta szczeroscia to rzeczywiscie plus, ze Cie nie ozukuje, ale to tez moze byc forma badania gruntu czy godzisz sie na taki uklad, "zeby potem nie bylo".

Moze tez niech inne osoby sie wypowiedza Bo to tylko moj punkt widzenia. Ja po prostu takiemu panu szybko bym podziekowala , bo nie lubie krzywych sytuacji i tyle A na pewno nie traktowlaabym go w kategoriach "kogos potencjalnie bliskiego", tylko czasozabijacza na ktorego i tak byloby mi pewnie szkoda czasu
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-19 11:12:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.