Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-11, 19:35   #151
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Wróciłam Niestety, głodna, a wiozłam z koszalina dobry chleb - i musiałam zjeść kanapki. kiedyś to by było normalne, dziś zjadłam, ale mam wyrzuty sumienia, że zjadłam nie dość, że kanapkę z polędwicą ( 2 ) to jeszcze wieczorem...Z reguły po 17 już nie jem...Czuje się strasznie grzeszna
Uklika, wiem, nie padnę z głodu po stracie kasy, ale mnie wkurza ludzka nieuczciwość. Oni NIE MÓWIĄ, ze nie oddadzą - oni już, już to robią, ale księgowa, ale urlop, ale jutro...I tak to się ciągnie 3 miesiąc
A i owszem, posłałam im wezwanie do zapłaty całkiem formalne, ale nic więcej, poza wytoczeniem sprawy w sądzie - zrobić nie mogę. Licze na swoja namolność
Uklika, czyli my podobie - kwasy i retinol z Pauli Jak przetestuję retinol - to dam znac, ale to dopiero jesienią
Dzis miałam na sobie Miszkowy płaszczyk, było dość ciepło, choć rękawiczkami bym w cieniu nie pogardziła...
Po endermologii miałam sporo czasu, więc połaziłam, chcąc nie chcąc, po galerii. Wziełam próbki 2 baz matujących - z RBR i zachwalana z Lauder. Pod filtry jednak baza musi być i to nie rozswietlająca...Póki co dermika dobrze się sprawdza, ale powoli ja koncze...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 20:21   #152
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Dobry wieczór moje miłe
Znowu byłam w "rozjazdach" i wreszcie jestem w domu

Do kosmetyczki podróżnej pakuję różne miniaturki i dzięki temu przypomniało mi się na powrót serum Nuxellence jeunesse. Samokrytycznie powiem , że skóra traktowana wcześniej retinolem (od którego mnie już odrzuca, chyba do jesieni wyląduje w lodówce) i po zabiegu Restylane posmarowana Nuxellence naprawdę nieźle wygląda. A baza Benefitu jednak mnie do końca nie przekonała, chyba sobie bazę jako produkt nadal odpuszczę.
Jutro porządki świąteczne - mani, pedi i brwi.

Kama - jestem zdania, że najbardziej szkodzą właśnie ... wyrzuty sumienia . A już takie poczucie z powodu pojedynczych grzeszków, no naprawdę nie warto Co do Holiday Express - mnie też irytuje taka postawa, krętactwo. Jestem przekonana, że obróci się to przeciwko firmie. Zauważyłam też, że oprócz sądu batem na takich są opinie w internecie - może warto użyć FB, Opineo? Wtedy się często okazuje, że dobra reputacja jest jednak w cenie.
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 20:24   #153
fuertavertura
Rozeznanie
 
Avatar fuertavertura
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 672
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

...faktycznie pusto...

Kama, widzisz jak to jest z tymi opiniami kosmetyków, jedni chwalą drudzy nosem kręcą Miszka chwali vichy, Juka chyba też albo Beata, mi nie pasuje i na pewno nie kupię pełnowymiarowego opakowania svr też jest chwalone, podobnie jak bioderma a dla mnie to fundamenta, które robią cementa na moja facjata
bazę nakładasz pod filtry? w sumie to nie wiem co idzie pierwsze...baza czy filtry

Uklika, cóż można powiedzieć, no bardzo dyplomatycznie odpisali a poważnie to nieco śmieszne, że skład jest tajemnicą, przecież to nie ściśle strzeżona receptura leku, który jest w trakcie homologacji
faktycznie profesjonalna obsługa klienta w css, to wszakże również tworzy obraz markiale polska dystrybucja psuje im PR, mi do dnia dzisiejszego nie odpisali na maila nieładnie tak spuszczać klienta na drzewo a w pauli wkurza mnie jeszcze to, że za próbki trzeba płacić nie należę do klienteli, która liczy na tzw.darmoszkę, nie dbam też o konwenanse ale jest taka niepisana zasada, że przy zamówieniu, tym bardziej jeśli jest to zamówienie na kilka stówek, dorzuca się coś...nawet ze względów marketingowych, w celu zachęty klienta do dalszych zakupów... jaki magiczną maść masz?zdradz nazwę

myślę o kuracji witaminowej environ - kremami avst, miałam kiedyś 2 a teraz myślę o ciągłości od 2 do 4 - 5, już nie pamiętam ile ich jest

głowa mnie znowu boli więc pogoda będzie się zmieniać, chyba zatrudnię się w stacji meteorologicznej

Dircik, daj proszę linka do tego serum

Edytowane przez fuertavertura
Czas edycji: 2014-03-11 o 20:29
fuertavertura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 20:40   #154
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Link na wizażu? Bardzo proszę: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...arzeniowy.html
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 20:47   #155
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Wróciłam.U doktorka było szybko i sprawnie.Wcześniej galeria i zakupy.CC Bell kupiłam.Jutro testy.Uklika chętnie wezmę trochę maści,gdybys wysłała priorytetem(zapłacę oczywiscie),może jej nie zaszkodzi aż tak..A C15 gdybys mogła zerkać ,kiedy dadzą bonusy na nie??Z PL Pauli odp-
Niestety, nie ma możliwości sprzedaży tego serum wewnątrz Unii Europejskiej, zgodnie z regulacjami unijnymi - niestety stężenie kwasu l-askorbinowego jest wyższe niż maksymalne zapisane w regulacjach.
Z tego też powodu nie będzie ono dostępne w sklepach na terenie Europy....Przetestuję Paulę zgodnie z zapowiedzią.Dokupię jeszcze napewno AHA i jak skończę żel BHA-wezmę
Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant Próbki fajna sprawa ,że można kupić i sprawdzić(wg mnie)chodż gratisy mile widziane i nie wiem jak Wam,ale mnie proponują.Dostałam serum przy 3 zakupie- 2 saszetki i bonus 10% przy nastepnych zakupach na stałe
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 20:59   #156
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Ilana, ale ja wielowarstwowo używam Najpierw Murad z spf 30 krem, potem baza, a potem cc, tez z filtrami. I chyba cc 30 bardziej mi pasuje niż cc 50, ale tu musze jeszcze sprawdzić. No i na bazie ( dermika) filtry się nie świeca. oczywiście teraz musze wypróbować te 2 bazy, których próbki dostałam...
Tez mnie zirytowało, ze paula marnej próbki mi nie dała przy drugim zamówieniu
AVST z environu fajne, miałam 2, ale cena już nie...
Miszka, nie wiem, czy da się zrobić próbkę z tego 10% z Pauli - to konsystencja wody, wyleje się Ewentualnie mogę na wacik i nasaczyc, ale czy to przetrwa...? Dzis zużyłam próbke 5% i to przynajmniej fluido-żel, tamto, jest płynem.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 21:25   #157
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Kama nie rób sobie w takim razie problemu,szkoda by się wylało.Zamówię próbkę przy okazji.Podejrzewam,że gdybysmy brały ze strony amerykanskiej u Pauli-próbki by były i gratisy.Polska-no cóż...Ilana a masz juz ten BHA???Jestem ciekawa opini- jak użyjesz..Vichy ..W ogole nie lubię filtrów.Najlepsze- skinceulticals barwiony i ten Medic C(oby dwoma zaraziła mnie Juka) Z pólki niższej vichy-jeden z lepszych był ,gdy miałam rok temu cere mieszaną.Zobaczymy teraz ,kiedy więcej sucha jestem,niz mieszanaZła jestem ,bo latałam z chłopakami za jeansami i zapomniałam do Douglasa po Laurkę wpaśćZalando dziś zawitało do mnie..Sprawna,porzą dna firma.. http://www.zalando.pl/tamaris-botki-...1n00t-o11.html o

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2014-03-12 o 19:49
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-11, 21:45   #158
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Na noc używam teraz kremu ujędrniającego z strivectin. moja biedna szyja szczypie Może nie jak po retinolu i stężonej wit c, ale przyjemne to to nie jest
Za zakupiłam próbki mojej już sprawdzonej mazy z clarinsa
http://allegro.pl/clarins-lisse-minu...033883776.html
jeśli nie znacie - polecam.
I skusiłam się na wodę Tresor Midnight rose. Nie chciałam, absolutnie. W Douglasie kolejny raz psiknełam na nadgarstek. ładna. po paru minutach: a fuj, jak dobrze, ze nie kupiłam w ciemno. po godzinie jade w pociągu i pachnę i pachne...W domu siedze i pachne i pachne...No musiałam kupic
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 22:07   #159
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Miszka wysle Ci masc, nie ma problemu Nie ma potrzeby placic za przesylke, jak ja bede cos potrzebowala z PL to Ciebie poprosze w rewanzu Mam tej masci az 40g, wiec nie zuzyje, bo ona ma krotki termin uzytkowania, ze wzgledu na to, ze jest specjalnie robiona, dlatego tez ma byc trzymana w lodowce.
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 23:01   #160
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Dziękuję UklikaGdybyś chciała coś,piszI zerkaj jak bedziesz miała chwilkę,na str Pauli.C15 w mniejszej opcji- ile ml ma ?orientujesz się?Bo wiem,że są dwie.Większe i mniejsze...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 07:39   #161
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Ostre słońce -i -2, to już przesada...Jak zwykle - mam tyle roboty, że siedze i medytuje, co najpierw
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 07:49   #162
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Miszka ta mniejsza pojemnosc to 3.5 ml, podobno ma starczac na 2 tyg uzywania, jakis czas temu dodawali to za darmo przy zakupie za $50. Ta wieksza pojemnosc to 20 ml. To mniejsze mozesz kupic za $9 wiec niewiele, a na wyprobowanie starczy, nie wiem tylko ile za przesylke.
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 08:07   #163
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Dzięki Uklika.No właśnie, ta przesyłka...Nie mają freeZ migreną się obudziłamSzczyt marzeń..Ale puszcza,całe szczęscie...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 10:18   #164
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Hej
No tak -2 i ostre słońce od rana. Filtry niezbędne Mój vichy świeci się, ale pod pokładem i brązerem jest ok wolę to od bielenia
Poranne skrobanko szyb zaliczone. Jak długo jeszcze ? podobno ochłodzenie idzie i w następnym tyg pogoda nas nie będzie rozpieszczać...

I znowu okazuje się, że życie w USA byłoby dla nas łatwiejsze- dostęp do wszystkich kosmetyków "od ręki", lepsza obsługa itd.... Ja chę do Stanów
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 10:58   #165
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Jestem rozbita po tych wczorajszych zakupach.Kawa po raz enty..Jutro mnie czeka 8 godz na sklepie.UchMoze ja w menopauzę weszłam,że tak mi wszystko lotto i jakoś sił brakujeWitaminy grzecznie łykam i ni w ząb-nie czuję powera..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 11:00   #166
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Mischka pojedz banany i orzechy, uzupełnisz potas i magnez. Wtedy mózg lepiej pracuje a dla powera warto żeń-szeń łyknąć
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 15:40   #167
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Hej
Czytam Was sumiennie ale coś gorzej mi z pisaniem.Nie mam o czym pisać Latam po lekarzach jak szalona i tak jak dziś od rana: wizyta u okulisty + zdj rtg kolana i wracam wykończona. Co mogę robię na nfz i włos się jeży co się dzieje w poczekalniach. Rozumiem ludzi w podeszłym wieku, mam do nich szacunek ale ręce opadają jak oni się zachowują Przykład z dziś: wszyscy pacjenci umówieni są na wizytę od godz 12 do 17. Pan w wieku około 60-lat jest czwarty w kolejce. Przed nim młoda pani ze swoim rodzicem mocno schorowanym. Pan z sześćdziesiątką wpycha się przed wszystkich w kolejce ponieważ on ma na kartce zapisane, że od godz 12 ma wizytę. Tłumaczy mu młoda pani, że ona również i liczy się kolejka. Prawie pobił innych i wszedł. Brawo.
Inna pani w leciwym wieku wchodzi do gabinetu bez kolejki na pobieranie krwi bo bardzo źle się czuje a wychodząc umawia się przez tel z kimś że za 15 min będzie w biedronce na zakupach ozdrowiała i naprawdę musi mieć niezłe tempo marszu żeby dojść do owej biedronki.

Ja dziś wystartowałam w trampeczkach i ciut zmarzłam.

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

Co do powera to mój gdzieś odszedł w siną dal. Zero zapału, zero. Wstanie rano z łóżka jest w tych dniach dla mnie wyczynem. W nocy znów nie mogę zasnąć.
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 16:19   #168
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

hello

ja odkąd jeżdżę na rowerze codziennie czuję ,że żyję ...auta z garażu nie wystawiałam od niedzieli ...gorzej z przywyknięciem do tego ,ze wzbudzam sensację na ulicy tym moim rowerem , wszyscy lampią , jestem na topie...ale za to żeń- szeń mi nie potrzebny bo mam moc ...

krem z filtrem z Dermaquest jest taki sam w moim odczuciu jak Cell Fusin C ....występuje on w dwóch pojemnościach 30 i 60 ml także można sobie wypróbować ten mniejszy , ja tak zrobiłam właśnie , podaje linka jak by ktoraś z Was była zainteresowana , nie bieli , nie tłuści , poprostu krem nawilżający , można go dość dużo nałożyć i ma właściwości przeciwstarzeniowe dodatkowo

http://www.sklep.bio-med.pl/solar-fa...er-spf-30.html
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 17:03   #169
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

ja ledwo zyje
dalej chorobsko wrocilo
wystarczylo ze sie przeszlam po pracy szybciej do domu a temp nie zacheca po polnocy niestety i juz
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 17:11   #170
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Lapi chociaż Ty żyjeszZazdraszczam.Refe lksowa (po fryzjerze)Miszka,ziewając a-oto ja..na chwilę obecnąAnyż aż strach iść sie badać.Zawsze coś sie przyplącze.no,ale nie badać i nie sprawdzać też niedobrze..Mnie czeka ginekolog.Przerażliwie się boję.Mam wkładkę i teraz będę mieć wyjmowaną..Brrr...:r ycze-smarkam:Odwlekam ,boiecień pisze mi się iście wyjściowo,a nie wiem,jak sie będę po tym czuła...12-ur męża i zabawa w knajpie.17 -19-Warszawa .26 -12.05 Zakopane.Mąż wykupił wyjazd na 6 dni http://www.pensjonat-zakopane.pl/index.php/pl/ Problem z kotami.Czy mama sie zgodzi przyjechać?Dopilnować?...

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

CC Bell kupiłam w odcieniu beige nr 3.Jak narazie po nałozeniu na kanebo-śliczny!!!!
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 17:14   #171
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Miszka, Anyżek takie samopoczucie to stan przejściowy ...przesilenie , przejdzie ...

ja dziś też byłam u fryzjera ...ja wchodzę w kitce a mój fryzjer miał dwie ...
jedną na czubku głowy a drugą z tyłu ...

ot wiosna ...

jestem na etapie poszukiwania kremu tonującego z filtrem 30 lub 50 , który by mi podkład zastąpił , oj trudne toto chyba będzie ....no i jakiś balsam brązujący powoli by trzeba było kupić ...

wczoraj kupiłam próbki nowego podkładu Dior Capture Totale ...ma filtr 25 , no zobaczym co to jak przyślą ...

chciałabym na zakupy pojechać ale jak taka cudna pogoda to mi szkoda dnia na chodzenie po centrum handlowym , wolę na rowerze jeździć ....pojadę jak się pogoda zepsuje a coś dziś słyszałam ,że ma się niestety popsuć

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2014-03-12 o 17:19
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 17:53   #172
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Mam nadzieję,że mi przejdzie i ,że to stan przejściowy.Lapi u fryzjera własnie wyczytałąm,że totale ma nowy podkład.Daj znać jak on..A ten koloryzujący z shiseido?Nie byłas zadowolona?Też chcę coś lekkiego,coś pięknego..Stwierdzam po raz enty...nie ma jak estetyka.Po botoxie i kwasie,jestes młodsza,ładniejsza..i basta! Nigdy żadnym serem,kremem-nie uzyska sie takiego efektu..Dziś śmigałam w kucyku i zbierałam komplementy-jak dziewiczowyglądam.Dokto r (mój estetyczny)był pod wrażeniem,że Tiger przyjezdza nadal do niego,chodz ma daleko.Więc mu posłodziłąm,ze taki fachowiecMoże mi dodał koktajlu młodości w ramach rozpusty ego
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 18:31   #173
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Miszka Shiseido jest jak najbardziej ok , ale ma filtr trochę niski bo tylko 20 , wolałabym 30 co najmniej ale jak nic innego mi w oko nie wpadnie to kupię znów Shiseido napewno , on nadaje taki fajny glow

mam teraz Clinique Superdefense CC z spf 30 ale on jakiś taki ... no nie wygląda na twarzy tak jak bym chciała ...

ja też uważam ,że botox + wypełniacz to je to

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2014-03-12 o 18:42
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 18:41   #174
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Lapi jaka nazwa tego shiseido?Daj linka do niego plis..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 18:43   #175
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Miszka czesto chodzisz na wypelniacze? Jakie robisz (nazwa)?

Kama zauwazylam, ze sporo piszesz o Tony Moly, a probowalas moze sleeping pack?

Edytowane przez uklika
Czas edycji: 2014-03-12 o 19:18
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 20:02   #176
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Uklika-2 razy do roku botox. Bruzdy wypełniałam w tamtym roku .Kiedy pójde ponownie?Jeszcze nie wiemLekarza mam w Ostrowie...Chcesz próbki tego Tony Molly Uklika?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 20:07   #177
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Uklika-2 razy do roku botox. Bruzdy wypełniałam w tamtym roku .Kiedy pójde ponownie?Jeszcze nie wiemLekarza mam w Ostrowie...Chcesz próbki tego Tony Molly Uklika?
Nie Miszka, dziki, mam chyba 30 tych probek, ale jeszcze nie mialam okazji wyprobowac, odkad zakupilam.
Mnie bardziej interesuja wypelniacze niz botox, takie, zeby sie dlugo trzymaly najlepiej
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 20:24   #178
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Miszka
oto link
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...isturizer.html

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2014-03-12 o 21:14
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 21:44   #179
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Dzis od popołudnia chodze, jak granat bez zawleczki, z ciśnieniem 200% normy. O takich rzeczach czytałam, ale nie myślałam, ze mogę poznac z autopsji...Człowieka u nas można okraść -w majestacie prawa.
Po południu przedzwoniła do mnie mama, osoba kryształowo uczciwa, ale nieco naiwna w kwestii ludzi i prawa - wszystkim wierzy...Dostała właśnie 2 pisma z sądu - jedno o zapadnięciu wyroku sądowego, a drugie o egzekucji komorniczej jej emerytury Miasto Malbork ja oskarżyło. Dzwoniłam do Malborka, gdzie, odbijana, jak piłeczka od komornika do prawnika - doszłam do wstępnych wniosków. Pono miasto wytoczyło sprawę o nie płacenie czynszu osobie, mającej takie samo imie i nazwisko, jak moja mama. Potem, jakims cudem - dopasowano do niej pesel mamy ( skąd wzięty?!) - i zaocznie została osądzona i skazana na zapłacenie 20000. Ze to starsza kobieta, mieszkająca od 40 lat kilkaset kilometrów od Malborka...? ze ma własne mieszkanie, więc nie musi się gniezdzic z innymi osobami w lokalu socjalnym? ze nigdy nie była w Malborku...? Nie dostała wcześniej zadnego pisma...? Gdzie tu problem...? Znalezli kogos, z kogo mogą wydusić kase - za cudze długi
Nosi mnie, normalnie para ze mnie uchodzi! Oczywiście brat i ja zaczelismy działąc, oczywiście musi być prawnik - na co się ma 7 dni do uprawomocnienia. Ja jutro będę dalej dzwonic, prawnik musi pisać. I wiem, ze prawdopodobnie to potrwa bardzo długo, bo u nas bandycie trzeba udowodnić wine, ale to Ty musisz udowodnić, że nie jestes wielbłądem.
Ale pomyślałam, ze taka sutuacja może się przytrafić każdemu - ze dopasują pesel do sprawy. Dodam, ze mama nie zgubiłą dokumentów, nikt zatem z dokumentami się pod nia nie mógł podszywać...Gdyby to trafiło na osobę nie mająca zamożnych i wykształconych dzieci, to co...? czekałaby 7 dni w nadziei, ze ktoś zrozumie pomyłke...? Mama po prostu nie może uwierzyć, ze ja za jej plecami zaocznie osądzono. sama by chyba dzwoniła i grzecznie wyjaśniała, ze nie byłą w Malborku.
Wiecie, ze jak dzwoniłam - to tam NIKT nie widział problemu? Ze oskarżono i skazano i zamierza się okraść niewinna osobę - to nikogo nie zdziwiło, zaniepokoiło...? Proszę dzwonic dalej...

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2014-03-12 o 21:47
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 22:37   #180
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Kama absurdalne,okropne,strasz ne..Wspólczuję mamie,Wam.Istna paranoja ,jak sie czyta podobne rzeczy.Nic tylko lać,za mordy łapać..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-12 13:15:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:45.