Essence cz. VII - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-17, 20:01   #1411
SweetBlackDevil
Rozeznanie
 
Avatar SweetBlackDevil
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 503
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Też kwestia gustu - bo ja jednak wolę te z Metallics. Może też i fakt, że lubię grubsze kreski, ale tym z DW trudniej mi sie manewruje i z 2 pędzelków ten od czarnego poszedł w świat, a sama używam tego z Metallics.
ja też wole z Metallics, ale własnie dlatego że wole grubsze kreski... dałam jeden z DW babci i teraz używa go do nakładania cienia na brwi, tak sobie pomyślałam że może jej się do tego przydać
przez to że teraz nie ma żadnej limitki czuje się taka niezaspokojona, nie ma na co polować!
właśnie zastanawiam się nad korektorem z essence, ten potrójny ciekawie wygląda... ale w sumie nei wiem po co mi taki skoro nie mam problemów z naczynkami ani sińcami i potrzebuje jakiś żeby zakryć raz na jakiś czas jakieś niespodzianki...
__________________
Codziennie budzę się piękniejsza... ale dzisiaj to już naprawdę przesadziłam
SweetBlackDevil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 20:05   #1412
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Ja też jestem w mojej zielonej paletce zakochana . Ostatnio łącze cienie z tej właśnie paletki z cieniem w takim oliwkowym kolorze (żywszym niż z tej paletki) i efekt bardzo mi się podoba . Ogólnie ostatnio bardzo podobają mi się taki odcienie oliwkowe, zielone, stare złoto.

Muszę przyznać, że trochę mnie pocieszacie tym złym pędzelkiem mettalics (nie życzę nikomu oczywiscie złych pędzelków), ale ja nie załapałam się na niego i myślalam, że muszę załować .
Ja tez jestem w niej zakochana i muszę Wam powiedzieć, ze dziś zrobiłam sobie makijaż cieniami Inglota(żółty i zieleń). Wytrzymały gorzej niż Metallics
Juz teraz widać, że się lekko zbierają.
Mój pędzelek jest dobry, choć ten z DW jest bardziej poręczny.

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
A ja jak na złość przed świętami mam mnóstwo forsy, której nie mam na co wydać
Oby tą "nową" limitką w Naturach było Metallics. Przez ciebie, Kaszko, jestem chora na szarą paletkę
Podziel się

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez dolce&gabbana Pokaż wiadomość
O tym samym pomyslałam Ja raczej nie kupie, ale żałuje że nie bedę mogła wypróbować, bo może by mnie jednak skusił
edit: o ile FT w ogóle pojawi się w pl
Ja kupię. Już to wiem. Po prostu jak jest rozświetlacz, to jest mójPrzytuptaj do mnie to przetestujesz

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
W zeszłym roku był chyba dokładnie ten sam konkurs w kalendarzu, coś mi się kojarzy

P.S. Kalina, Ty starucho, dawno Cię nie widziałam


No i lepiej, żeby nie wchodziła teraz nowa limitka, bo przed świętami w portfelu hula wiatr ...
Dokładnie. Mój portfel nie da rady.

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
A ja zaczynam żałować, że jej nie kupiłam. Chyba jednak warto kupować produkty z limitowanek, bo potem można żałować.
też tak twierdze. Nawet jak mam zawał przez rachunek to od razu kupuje wszystko co chcę z limitki. Żeby nie żałować.,
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 20:13   #1413
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Ja się nie pokazuję bo mam odwyk,zawalona już jestem kosmetykami
Nowej limitowanki nie chcę -nie mam czasu łazić teraz po sklepach,te dzikie tłumy wszędzie nawet nie wiem czego bym potrzebowała.
Ostatnio zdradziłam Essence z E.L.Fem -nie potrzebuję chyba niczego na 20 lat do przodu
kupujesz ELF w Wawie? czy zamawiasz? bo ja marze o tych kosmetykach, ale chcialabym je zobaczyc reszcie na zywo

w ogole to tyle postow trzaskacie, ze znow nie skapowalam sie ze jest kolejna limitowanka Black&white.. ale tez mi do gustu nie przypadla.. Ostatnio mam odwyk od Essence.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 20:22   #1414
erzebet
Rozeznanie
 
Avatar erzebet
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 852
GG do erzebet
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez SweetBlackDevil Pokaż wiadomość
ja też wole z Metallics, ale własnie dlatego że wole grubsze kreski... dałam jeden z DW babci i teraz używa go do nakładania cienia na brwi, tak sobie pomyślałam że może jej się do tego przydać
świetny pomysł mi podpowiedziałaś, wypróbuję mój pędzelek metallics do brwi... już sie nie moge doczekać aż go jutro przetestuję w nowej roli
__________________
test pędzli For Your Beauty
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post35780926
erzebet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 20:35   #1415
dolce&gabbana
Zadomowienie
 
Avatar dolce&gabbana
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 864
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Ja kupię. Już to wiem. Po prostu jak jest rozświetlacz, to jest mójPrzytuptaj do mnie to przetestujesz
Dzięki, przybędę
Ja staram się być rozsądna w przypadku rozświetlaczy, mam aoh i sobie wmawiam, że nie potrzebuje ciągle innego, tym bardziej, że rzadko używam.
__________________




dolce&gabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 20:46   #1416
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Essence cz. VII

mejaczek czy byłaś ostatnio na Plantowej albo Rydzowej w Naturze??
mam ochotę się przejechać ,ale nie wiem czy warto
__________________
Wszystko o lakierach i nie tylko
http://ecosmetics.blogspot.com/



antii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 20:59   #1417
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez antii Pokaż wiadomość
mejaczek czy byłaś ostatnio na Plantowej albo Rydzowej w Naturze??
mam ochotę się przejechać ,ale nie wiem czy warto
Byłam i tu i tu. Na Rydzowej nawet dziś.Zależy co Cię interesuje

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Cytat:
Napisane przez dolce&gabbana Pokaż wiadomość
Dzięki, przybędę
Ja staram się być rozsądna w przypadku rozświetlaczy, mam aoh i sobie wmawiam, że nie potrzebuje ciągle innego, tym bardziej, że rzadko używam.
Czekam
Ja też się staram ale to jest silniejsze. U mnie rozświetlacz przy każdym wyjściu.
Ja Aoh nie mam
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 21:02   #1418
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Byłam i tu i tu. Na Rydzowej nawet dziś.Zależy co Cię interesuje

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------


Czekam
Ja też się staram ale to jest silniejsze. U mnie rozświetlacz przy każdym wyjściu.
Ja Aoh nie mam
hmm najbardziej lakiery (np. Denim wanted i inne) , płytki itd ...
moze jakies podkłady ?
co kupiłaś ?
__________________
Wszystko o lakierach i nie tylko
http://ecosmetics.blogspot.com/



antii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 21:09   #1419
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Essence cz. VII

Dziewczyny mam jeszcze szanse upolowac szara paleke z matellics w wawie?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 21:19   #1420
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Red face Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez antii Pokaż wiadomość
hmm najbardziej lakiery (np. Denim wanted i inne) , płytki itd ...
moze jakies podkłady ?
co kupiłaś ?
Hmmm. I tu i tu dalej Return to Paradise. Na rydzowej jeden rozświetlacz, parę lakieróe, błystki i cienie. Na Plantowej dwa rozświetlacze i wszystko prócz niebieskiego linera. Denim nie ma, płytek też nie, bo to nie ta szafa. Tzn są tylko po jednej.
Podkłady z Essence były wszystkie jakie są na standzie.
Na Plantowej jest parę cieni z my secret w przecenie, podkłąd Gosh, rusz Rimmel i paletki gold z My secret, a i ostała się jeszcze jedna szminka z limitki Smokey - my secret.
Tak to wszystko co z gazetki +szaliczki w przecenie przy wydaniu 20 zł.
\Ja kupiłam sobie bazę pod podkład i bazę pod cienie z Kobo. Miałam 45 minut, więc nic więcej. A co kupiłam na Plantowej pisałam gdzieś wcześniej
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 21:21   #1421
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Hmmm. I tu i tu dalej Return to Paradise. Na rydzowej jeden rozświetlacz, parę lakieróe, błystki i cienie. Na Plantowej dwa rozświetlacze i wszystko prócz niebieskiego linera. Denim nie ma, płytek też nie, bo to nie ta szafa. Tzn są tylko po jednej.
Podkłady z Essence były wszystkie jakie są na standzie.
Na Plantowej jest parę cieni z my secret w przecenie, podkłąd Gosh, rusz Rimmel i paletki gold z My secret, a i ostała się jeszcze jedna szminka z limitki Smokey - my secret.
Tak to wszystko co z gazetki +szaliczki w przecenie przy wydaniu 20 zł.
\Ja kupiłam sobie bazę pod podkład i bazę pod cienie z Kobo. Miałam 45 minut, więc nic więcej. A co kupiłam na Plantowej pisałam gdzieś wcześniej
dziękuje za wyczerpującą odpowiedź
baze pod podkład z kobo mam ...
hmm ... może jutro się wybiorę,zobaczę
__________________
Wszystko o lakierach i nie tylko
http://ecosmetics.blogspot.com/



antii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 21:49   #1422
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
kupujesz ELF w Wawie? czy zamawiasz? bo ja marze o tych kosmetykach, ale chcialabym je zobaczyc reszcie na zywo

w ogole to tyle postow trzaskacie, ze znow nie skapowalam sie ze jest kolejna limitowanka Black&white.. ale tez mi do gustu nie przypadla.. Ostatnio mam odwyk od Essence.
Nie w Warszawie nie kupuję,ja mam rodzinkę w USA i mieli paczuszkę wysyłać z prezentami na święta to ja się obkupiłam i wysłałam na ich adres amerykański-taki prezent dla siebie kochanej zrobiłam ,żeby do paczuszki mi dołożyli,teraz czekam aż przyleci.
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 23:22   #1423
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
ja tam lubię pędzelek z metallics nie da się nim zrobić kreseczki jak spod igły, to fakt, ale ja nie lubię takich bardzo bardzo cienkich

Chcę fairytale w Naturach albo w Rossach!!!
Też wolę pędzelki z Metallicsa, bardziej miękkie, wygodniejsze itd, a znów grubsza kreska u mnie wygląda lepiej (daje złudzenie gęstszych rzęs, bo te moje bidulki to kiepskie są )
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 03:06   #1424
szafirowa
Rozeznanie
 
Avatar szafirowa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 749
Dot.: Essence cz. VII

Wiecie moze , czy mogę gdzies jeszcze dorwac paletki metallics w wawie ?
prosze o info
__________________
Są rzeczy ważne i ważniejsze... dlatego najpierw pomaluję paznokcie a później zajmę się resztą
szafirowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 10:13   #1425
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Essence cz. VII

ja również nadal zachwycam się szarą paletką

wypróbowałam wkoncu wysuszac do lakieru w sprayu i nie mówię, że jest zły, ale spodziewałam się, ze jak popsikam nim lakier to nie ma szans zeby efekt sie popsuł...
pomalowałam pazurki wieczorem, spsikałam i zaraz poszłam spac, a rano obudziłam się z takimi lekko poodbijanymi pazurkami.... musiałam jeszcze pomalowac lakierem nawierzchniowym
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 12:15   #1426
Flicka
Rozeznanie
 
Avatar Flicka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 689
Dot.: Essence cz. VII

jeśli chodzi o spray, to dla mnie bomba! dzięki niemu zdążę spokojnie pomalować paznokcie rano, psikam, później 10 minut uważnie (wypiję kawę sobie itd.) i mogę iść. a wówczas w nocy nawet mi się poduszki nie odbijają;>
jeśli wieczorem maluję i używam spray'u, to fakt, potrafi mi zostać "nocny ślad na paznokciach"
__________________

„Wierzę w kolor różowy. Wierzę, że najlepszym sposobem na spalanie kalorii jest śmiech. Wierzę w pocałunki. Wierzę, że można być silnym, kiedy wszystko wydaje się iść źle. Wierzę, że szczęśliwe dziewczyny są najładniejsze. Wierzę, że jutro będzie kolejny dzień i wierzę w cuda.”
Audrey Hepburn
Flicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 13:32   #1427
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Essence cz. VII

uzywalam zakraplacza inglota do pazurkow, dzialal swietnie, az sie nagle zepsul, lakier sie zrobil taki jakis plastyczny, skory do przesuwania. calkiem niezly jest sprawy z golden rose.
a jesli kogos zainteresuje kobo- ten podklad w pascie wyglada koszmarnie w porownaniu z colorstay'em. robi chalwę na buzi, kryje, pewnie, ale nie wtapia sie idealnie, moze bardziej sluzyc za korektor :/
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 14:11   #1428
zuza15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 24
Dot.: Essence cz. VII

dziewczyny gdzie dokładnie w Swarzędzu można kupić kosmetyki essence?
One są we wszystkich naturach w ETC też?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=353891 -mój wątek wymianowy
zuza15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 14:29   #1429
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VII

Tak, essence we wszystkich naturach więc jeśli w ETC jest natura to jest i essence
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-18, 14:52   #1430
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Tak, essence we wszystkich naturach więc jeśli w ETC jest natura to jest i essence
eee, coś mi się przypominają Natury, w których Essence podobno nie było (wspominano czasem w wątku) , więc pewności nigdy nie ma
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 14:58   #1431
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VII

Łooo serio? To moja mea culpa i kajam się prosząc o wybaczenie ale akurat ja się jeszcze z taką w mojej małej beznaturnej wielkopolsce nie spotkałam
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 15:09   #1432
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Nie w Warszawie nie kupuję,ja mam rodzinkę w USA i mieli paczuszkę wysyłać z prezentami na święta to ja się obkupiłam i wysłałam na ich adres amerykański-taki prezent dla siebie kochanej zrobiłam ,żeby do paczuszki mi dołożyli,teraz czekam aż przyleci.
weszłam dziś na stronę elfa brytyjską i się załamałam... ceny o wiele wyższe niż na amerykańskiej! a tylko z uk wysyłają do PL...

jutro idę na obchód po mieście, ma być jarmark bożonarodzeniowy i w ogóle muszę prezenty kupić... a nie mam pojęcia co dla TŻ kupić jednak dla babki łatwiej, jakiś kosmetyk np. coś fajnego z Essence (musze zalookać na korektory w paletce), w ogóle nie mam pomysłu
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 18:16   #1433
kaskada_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2
Dot.: Essence cz. VII

A ja mam cynk dla wrocławianek Dzisiaj dzwoniła do mnie pani z Douglasa w Arkadach Wrocławskich i powiedziała, że odłożyła dla mnie czarny liner z DW. Pojechałam i jest całe DW, wszystkie szare linery i czarne bez jednego, reszta limitowanki nienaruszona. Tak w ogóle, to czytam ten wątek od około miesiąca i coraz bardziej się uzależniam od essence, kupiłam już chyba z 9 rzeczy Najbardziej chyba lubię błyszczyki XXL shine, bo mi podpasował kolor 15, idealny do mojego typu zimowego. Możecie mnie powitać w gronie miłośniczek essence
kaskada_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 18:19   #1434
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Essence cz. VII

Polazłam dziś do natury i wyszłam z błyszczykiem Nude Kiss. Jestem na etapie zakochiwania się .

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Tu jest na samej górze pod łukiem brwiowym ten najjaśniejszy cień z paletki:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1291383240
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1291383240
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1291383240
A tutaj są 3cienie - 1 najjaśniejszy i 2 najciemniejsze.
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1109
Zdjęcie robione niestety wieczorem i przy kiepskim świetle więc wyszło jaśniej niż w rzeczywistości.
Umieeeeeeeeeeeeeeeram . Chcę, chcę, chcę

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Planujesz terapię paletkową?
Będziesz mi płaciła za psychologa
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA



Edytowane przez zoila
Czas edycji: 2010-12-18 o 18:21
zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 18:28   #1435
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
weszłam dziś na stronę elfa brytyjską i się załamałam... ceny o wiele wyższe niż na amerykańskiej! a tylko z uk wysyłają do PL...

jutro idę na obchód po mieście, ma być jarmark bożonarodzeniowy i w ogóle muszę prezenty kupić... a nie mam pojęcia co dla TŻ kupić jednak dla babki łatwiej, jakiś kosmetyk np. coś fajnego z Essence (musze zalookać na korektory w paletce), w ogóle nie mam pomysłu
Mało tego że amerykańskie ceny są niższe to jeszcze co się rusz jest jakaś kosmiczna promocja (naprzykład -50% na pędzle), a na tej angielskiej stronie cała radocha jak jest darmowa wysyłka czy jakiś mały gratis. Nie lubią nas!
Żeby nie było OFF-byłam dziś w Naturze w Carrefourze- bemowo -wszystko bez zmian, RtP -prawie pusta-2 lakiery i 2 błyszczyki.A w Catrice niema limitki jest tabliczka "sale!" ale są na półce niedobitki limitowanek w regularnej cenie ,wielkie mi "sale"
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 18:49   #1436
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
weszłam dziś na stronę elfa brytyjską i się załamałam... ceny o wiele wyższe niż na amerykańskiej! a tylko z uk wysyłają do PL...

jutro idę na obchód po mieście, ma być jarmark bożonarodzeniowy i w ogóle muszę prezenty kupić... a nie mam pojęcia co dla TŻ kupić jednak dla babki łatwiej, jakiś kosmetyk np. coś fajnego z Essence (musze zalookać na korektory w paletce), w ogóle nie mam pomysłu
Tez mnie to zdołowało, ale jak się zrobi większe zamówienie(tzn. większa liczba osób, to nie powinno tak boleć.
Miałam napisac, ze moja siostra wpadła w Essencową manie. Ciekawe przez kogo
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 18:53   #1437
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Essence cz. VII

Byłam dzisiaj w Naturze w Pestce, a tam zamiast RtP - Into the Wild nowiutkie Ale to lepiej dla mnie, bo przynajmniej w końcu dorwałam brązer
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 19:00   #1438
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Łooo serio? To moja mea culpa i kajam się prosząc o wybaczenie ale akurat ja się jeszcze z taką w mojej małej beznaturnej wielkopolsce nie spotkałam
pierwsze z brzegu TU podobno nie było

Ale teraz to faktycznie trudno już w to uwierzyć
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 19:02   #1439
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez kaskada_ Pokaż wiadomość
A ja mam cynk dla wrocławianek Dzisiaj dzwoniła do mnie pani z Douglasa w Arkadach Wrocławskich i powiedziała, że odłożyła dla mnie czarny liner z DW. Pojechałam i jest całe DW, wszystkie szare linery i czarne bez jednego, reszta limitowanki nienaruszona. Tak w ogóle, to czytam ten wątek od około miesiąca i coraz bardziej się uzależniam od essence, kupiłam już chyba z 9 rzeczy Najbardziej chyba lubię błyszczyki XXL shine, bo mi podpasował kolor 15, idealny do mojego typu zimowego. Możecie mnie powitać w gronie miłośniczek essence
witamy:jup i:
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 19:11   #1440
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Essence cz. VII

no tak...poddałam się mrocznej żądzy - kupiłam dwie ostatnie paletki z metallics. Zieloną, która na mnie jest bardziej beżowa i czarną Tą drugą wygrzebałam z szuflady pod 'szafą'

Info dla Gdańszczanek: W Rossmanie w Galerii na 'wystawce' limitki są tylko lakiery, magnesy , szminki i 2 okaleczone, srebrne kredki. Ale w szufladzie widziałam jeszcze inne kolory kredek, więcej szminek i jakieś lakiery z metallics.

Co do paletek , to tą zieloną wzięłam 'wypróbowaną' przez jakąś niemiłą panią :/ Ale i tak nie żałuję, bo ma śliczne odcienie beżowych cieni [1 i 2 wg. opisu z tyłu pudełeczka ].
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:17.