Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :( - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-13, 13:13   #91
Suzi_Sun
Rozeznanie
 
Avatar Suzi_Sun
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 522
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

Rowniez uwielbiam miec czyste swiezutkie wloski i najchetniej bym je myla codziennie rano ale staram sie ograniczac do 2-ch dni. W miare ladnie wygladaja gdy je umyje rano i przechodze w nich dzien, przespie noc i kolejny dzien. Ale juz myjac na noc, spiac w nich i potem caly dzien , potem noc i kolejny dzien to juz jest dramat- zle sie czuje wtedy. Mysle ze codzienne mycie + suszenie + prostowanie zle na nie dziala i trzeba sie ograniczac i nie przesadzac z tym katowaniem
__________________
"Kiedy widzę,co życie robi z ludźmi, to Śmierć wcale nie jest taki najgorszy"
Suzi_Sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 14:46   #92
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

niestety nie moge ich zwiazac, bo jestem obcieta na krotkiego boba...
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 17:30   #93
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

krótkie włosy na pewno myłabym codziennie, bo szybko stają się nieświeże a poza tym trzeba je modelować. umycie krótkich włosków to chwila

ja mam za łopatki a i tak zajmuje mi to niewiele czasu.
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 17:54   #94
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

umycie moze tak, ale odzywka modelowanie i reszta nie...
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 18:12   #95
keiraa85
Raczkowanie
 
Avatar keiraa85
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wszędzie
Wiadomości: 199
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

A ja myje wlosy co 2 dzien raczej. Tzn myje zawsze rano i z takimi fajnymi puszystymi i swierzymi wlosami chodze caly dzien Nastepnego dnia, jezeli nie mam zadnych wazniejszysch spraw po prostu wiaze je w kucyk Slyszalam, ze codzienne mycie wlsow nie jest najlepszym pomyslem bo wlos traci swoja nturalna ochrone i przemawia to do mnie, dlatego mysle, ze co 2 dzien jest ok
__________________
....::Nie ufam nikomu, kocham tylko tych co na to zasłużyli::...
keiraa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 19:31   #96
zielonka02
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 690
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

Dołączam do grona osób myjących włosy codziennie. Nie pamiętam już, kiedy to się zaczęło... Najgorsze jest to, że muszę myć je rano, bo w nocy robi się z nich siano i z jednej strony mi sterczą a z innej są przyklapnięte. Nie zauważyłam, żebym miała przez to zniszczone włosy - wręcz przeciwnie, błyszczą się i są zdrowe. Codziennie używam za to odzywek, ale wystrzegam sie tych bez spłukiwania - bardzo obciążają i przetłuszczają moim zdaniem włosy.
zielonka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 08:15   #97
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
ja wlosy codziennie myje od 1 albo 2 gimnazjum, a obecnie jestem juz na 1 roku studiow. DLa mnie nie jest to uciazliwe, to przyjemnosc
Mam boba, ale wlosy z natury mam b. rzadkie i cienkie. Sa zniszczone, ale to przez to, ze codziennie susze i czasem prostuje. Jednak samo mycie chyba nie niszczy wlosow.
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-14, 08:23   #98
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
Jednak samo mycie chyba nie niszczy wlosow.
tez niszczy, przede wszystkim chlorowana woda, wyciskanie w recznik zbyt gorąca woda...
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 08:32   #99
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

ja myję włosy co drugi dzień. oczywiście w dzień, kiedy myję są bardziej sypkie, ładnie układają się na wietrze itd, ale na drugi dzień wcale nie są takie złe. nie są tłuste ani jakoś widocznie przyklapnięte. myłabym je codziennie, ale włosy mam długie i dużo czasu mija zanim wyschną a suszarką nie chcę ich męczyć, bo i tak codziennie je prostuję.
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 10:44   #100
avacorgan
Raczkowanie
 
Avatar avacorgan
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 135
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

od jakiegoś czasu robię akcję - mycie włosów co 2 dni. Do tej pory robiłam to codziennie i po pewnym czasie było to uciążliwe, tym bardziej, że farbuję włosy i kolor szybko się zmywa. Na początku było ciężko, bo na drugi dzień włosy były przetłuszczone i nie wyglądały dobrze, ale wtedy spinałam je w kucyk ,albo wkładałam czapkę, starałam się myć włosy co 2 -3 dni i już po 3 tygodniach widzę znaczną poprawę - włosy nie przetłuszczają się tak szybko
Wiadomo, że nikt nie lubi mieć nieświeżych włosów, ale przez 3 tygodnie można pocierpieć,żeby później mieć spokój z myciem na 2 dni.
avacorgan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 20:15   #101
wakacyjnie
Raczkowanie
 
Avatar wakacyjnie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 54
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

Cytat:
Napisane przez avacorgan Pokaż wiadomość
od jakiegoś czasu robię akcję - mycie włosów co 2 dni. Do tej pory robiłam to codziennie i po pewnym czasie było to uciążliwe, tym bardziej, że farbuję włosy i kolor szybko się zmywa. Na początku było ciężko, bo na drugi dzień włosy były przetłuszczone i nie wyglądały dobrze, ale wtedy spinałam je w kucyk ,albo wkładałam czapkę, starałam się myć włosy co 2 -3 dni i już po 3 tygodniach widzę znaczną poprawę - włosy nie przetłuszczają się tak szybko
Wiadomo, że nikt nie lubi mieć nieświeżych włosów, ale przez 3 tygodnie można pocierpieć,żeby później mieć spokój z myciem na 2 dni.
Ja również myję codziennie... Czasem, gdy mi się nie chce, to tylko grzywkę umyję rano, a włosy spinam w kucyk i tyle...
Moja koleżanka [jest w moim wieku] myje włosy co tydzień! ;O
Dla mnie to jest niewyobrażalne... Nie dziwiłoby mnie to, gdyby nie fakt, że u nie włosy po 3 dniach już są tluste :/ I nieestetycznie to wygląda :/
Jednak ona twierdzi, że częste mycie głowy niszczy włosy i nie ma zamiaru myć częsciej... No cóż, nie przekonam jej :/
wakacyjnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 12:25   #102
avacorgan
Raczkowanie
 
Avatar avacorgan
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 135
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

Są osoby, którym włosy nie przetłuszczają się (szczęściarze) i mogą nie myć włosów nawet przez tydzień i nadal wyglądają ok, dla mnie rozsądnym rozwiązaniem dla takich osób jest mycie 2 razy w tygodniu, bo mimo, że włosy nie są przetłuszczone to przez tydzień jest na nich dość sporo kurzu itp.
Jednak osoby z przetłuszczającymi włosami nie mogą sobie na to pozwolić, najlepiej wtedy myć włosy jakimś delikatnym szamponem przeznaczonym do częstego stosowania i jeśli ktoś może, to myć jednak włosy co 2 dni. Częstym powodem nadmiernego przetłuszczania się włosów jest właśnie zbyt częste mycie - skóra głowy jest wtedy nadmiernie wysuszona i wydziela za dużo sebum, co sprawia, że włosy szybko się przetłuszczają.
avacorgan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 12:03   #103
bejbii
Rozeznanie
 
Avatar bejbii
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: DKA
Wiadomości: 987
GG do bejbii
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

Ja też się przyłączę
Próbowałam różnych szamponów i aptecznych i zwykłych i dla dzieci i tych najtańszych...
Nic...
Po prostu trzeba się przyzwyczaić
__________________
Mam gównianą pracę, za gównianą płacę...
bejbii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 19:55   #104
paulqa94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 683
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

Kurcze.. ja mam 14 lat i strasznie teraz przetłuszczają mi się włosy;/ Wcześniej myłam głowe co 5 dni, a czasem nawet co Sobote a teraz muszę je myć co drugi dzień, choć pasowało by codziennie, ale nie mam na to czasu. Też kocham mieć świeże, puszyste włoski a nie takie przylizane lizaki ;/ hehe xD kupiłam sobie nawet taką odżywkę do włosów przetłuszczających się ale nic to nie daje niestety ;/ i tez chyba przejdę na codzienne mycie ;p ale wieczorkiem, bo rano nie wstane tak wcześnie żeby główke umyć.. jestem śpioch xD pozdrawiam ;*
paulqa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 17:29   #105
buulina
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 337
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

Ja tez myję codziennie, mimo iż nie są takie strasznie tłuste..
__________________
similia similibus curantur.
"Racjonalizacje, to kłamstwa, które mówimy, by samemu poczuć się lepiej."
buulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 19:08   #106
rysiuniaaa
Rozeznanie
 
Avatar rysiuniaaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 624
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

a ja musze umyc, bo na drugio dzien jak dla mnie moze nie sa takie tluste, ale jakies takie...niesiweze?? i co rano to samo.. czyli mycie glowy.. ehh naprawde uciazliwe...
__________________
matura 2009

dam rade..



rysiuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 21:00   #107
activ61
Raczkowanie
 
Avatar activ61
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 244
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

ja tez myje wlosy codziennie, czasem jak nie moge to chociaz samą grzywke, a reszte wiąże.. i nie wiem od czego to zalezy ale czasami juz pod koniec dnia wyglądają jakoś nijako ;/, niektore kolezanki myslą że to dar od losu, a ja poprostu myje i myje... i nie drapie sie po głowie bo wrecz nienawidze jak ktos to robi bleehh
__________________
Mężczyzna nie musi być piękny,
Wystarczy, że wdzięczny ma gest,
Gdy głos ma milusi, być piękny nie musi,
Chociaż wcale nie szkodzi, gdy jest
activ61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 10:36   #108
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

przyłączam się. Ciągle szukam jakiegoś sposobu żeby ograniczyć codzienne mycie włosow. Mam wlosy do pasa i muszę myć codziennie, bo przy skórze głowy strasznie sie przetłuszczają. Reszta włosow przesusza się przez to :/ I tak źle i tak niedobrze...
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 13:00   #109
Marlenusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Napewno śliczne miasto :)
Wiadomości: 1 108
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

Od założenia ego wątku minęło już trochę czasu...a ja nadal myje włosy codziennie ; ) Tylko tyle że zmieniłam szampon... Wczesniej byly to szampony takie jak pantene elseve.. + odzywka..a przy moim codziennym myciu wlosow szybko sie konczyly wiec wydawalam majatek.
Przerzucilam się na szampon Familijny(brzozowy)! CUDO! Stosuje odzywke elseve tylko na koncowki zeby nie obciazyc wlosow.
Wczesniej mylam wlosy rano a kiedy budzilam sie na drugi dzien byly juz nieswieze..bardzo. Teraz moge umyc wloski wieczorem o 18 i na drugi dzien trzymaja mi spokojnie do nocy
A taki delikatny szampon dobrze im robi... Ale to juz zalezy od wloskow, pewnie nie wszystkim by posluzyl
__________________

Nie chcę się z Ciebie budzić


Marlenusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-23, 17:29   #110
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

Cytat:
Napisane przez avacorgan Pokaż wiadomość
Są osoby, którym włosy nie przetłuszczają się (szczęściarze) i mogą nie myć włosów nawet przez tydzień i nadal wyglądają ok,

Są też i tacy co nie kąpią się tydzień się nie kapią i zębów nie myją - ci to dopiero czas oszczędzają
To że włosy się nie przetłuszczają nie oznacza, że nie trzeba ich umyć. Włosy się zwyczajnie brudzą a kurz i zapachy chłoną dużo szybciej niż skóra. Szczerze powiedziawszy nie rozumiem Waszych narzekań na mycie włosów, ja po prostu uwielbiam myć włosy, a dodam że mam długie i wypielęgnowane
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 17:54   #111
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

Cytat:
Napisane przez lilianaX Pokaż wiadomość

Są też i tacy co nie kąpią się tydzień się nie kapią i zębów nie myją - ci to dopiero czas oszczędzają
To że włosy się nie przetłuszczają nie oznacza, że nie trzeba ich umyć. Włosy się zwyczajnie brudzą a kurz i zapachy chłoną dużo szybciej niż skóra. Szczerze powiedziawszy nie rozumiem Waszych narzekań na mycie włosów, ja po prostu uwielbiam myć włosy, a dodam że mam długie i wypielęgnowane
to oczywiste, że nawet jeśli włosy się nie przetłuszczają to i tak trzeba je w miarę często myć. Jednak codzienne mycie bywa naprawdę uciążliwe i zabiera dużo czasu, jeśli jeszcze te włosy trzeba ułożyć, wyprostować itp.
Moim marzeniem jest mycie włosów chociaż co drugi dzień... Myję włosy co wieczór i rano po spaniu jak wstaje to może nie są już przetłuszczone, ale świeżutkie też już nie... Rano jest to niemożliwe żebym mogła je myć, bo wstając o 5.30 i tak nie mam czasu na nic,a co dopiero na mycie włosów, suszenie..ehhh.
Wieczorem przynajmniej nie muszę suszyć i dodatkowo niszczyć i tak suchych końcówek.

Dziewczyny, a czy próbowałyście jakiś witamin w tabletkach albo czegos takiego, co zmniejsza łojotok, przetłuszczanie się skóry? Gdzieś na jakimś z wątków obiło mi się o uszy coś takiego, ale nie mogę teraz tego znaleźć nigdzie...

Muszę chyba kupić ten szampon familijny pokrzywowy. Dobrze on się pieni? Ma w miarę prosty skład?

lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 19:06   #112
ma_linka
Zadomowienie
 
Avatar ma_linka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 007
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

Ja mam szampon pokrzywowy, taki tani z Barwy. Fajny jest A co do mycia włosów to też myję je codziennie i to już od paru lat, nie mogłabym chodzić z brudno-tłustymi :/ Nie zajmuje mi to aż tyle czasu, żebym wolała spać rano niż myć głowę.
ma_linka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 21:03   #113
pat111
Rozeznanie
 
Avatar pat111
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 680
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

Mam ten sam problem i nie wiem jak sobie z nim poradzić. Tym bardziej, że mam włosy za ramie i nie chce mi sie ich suszyć, układać etc, bo mam kręcone. Postanowiłam, że je obcinam http://www.fluf.pl/wp-content/uploads/2007/06/mig65.jpg i koniec kropka ! Mniej suszenia, układania, ale udręka dalej..
__________________
Dbam o cerę!
Zapuszczam włosy!
Pielęgnuję ciało!
Pracuję nad opalenizną
Utrzymuję wagę

pat111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 21:04   #114
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

Cytat:
Napisane przez ma_linka Pokaż wiadomość
Ja mam szampon pokrzywowy, taki tani z Barwy. Fajny jest
tez mialam ten szampon, ale po dłuzszym stosowaniu przesuszyl mi wlosy
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 22:55   #115
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

A ja teraz używam Fructis odbudowa&blask.Mnie pasuje. A co do codziennego mycia włosów....przez parę lat też codziennie myłam.Jednak odkąd zmieniłam pracę i wstając o 4:30 rano nie mam siły myć włosów codziennie.Myję już teraz co drugi dzień.Jednak drugiego dnia wiążę je w kucyk....albo w jakiś tam sposób po prostu spinam.Ale to tylko dla własnej wygody.Bo jak się okazało drugiego dnia nie są one wcale tłuste.No chyba, że mam jakieś ważniejsze wyjście czy po prostu mam czas to myję je częściej
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 20:54   #116
Alina1212122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Wink Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

ja odkąd pamietam codziennie myje glowe, poprostu lubiemiec zawsze sweize wlosy nie ma w tym nic zlego
Alina1212122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 10:44   #117
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

Przyłączam się, myję łepetynę codziennie Mam włosy dość długie. Kiedy byłam mała myłam włosy raz w tygodniu. Potem dwa razy. Potem co drugi dzień aż w końcu każdego dnia. Ja to widzę, przyzwyczaiły się, bo bardzo szybko się przetłuszczają i tracą puszystość. Jeżeli kręcę włosy to myję je wieczorem, ale w innym wypadku muszę rano. Dlaczego ? Bo piekielnie przetłuszczają się w nocy ! Niby używam lekkich szamponów, jednej odżywki, ale szczerze powiem, że niewiele to daje, taka natura. A z włosami mam chyba wszelkie możliwe problemy
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 12:25   #118
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

przez kilka lat codziennie rano. Teraz co 2-3 dni i nie mam tragedii na głowie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 15:21   #119
owieczkashaun88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 83
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

Ja "od zawsze" musiałam myć włosy codziennie (no, poza okresem, jak miałam trwałą), ale teraz używam szamponu Bambi (dla dzieci :P) i włosy są świeże przez dwa dni, a myję zawsze wieczorem. Odżywkę nakładam tylko od wysokości ucha.
owieczkashaun88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 16:44   #120
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

Kiedyś miałam taki okres, że myłam włosy codziennie, ale faktycznie to też niszczy wlosy dlatego teraz myję włosy co dwa dni i jest ok
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:36.