leginsy to nie spodnie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-08, 09:11   #1
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Thumbs down

leginsy to nie spodnie


Zakładam temat ponieważ mam wrażenie, że coraz więcej dziewczyn myli te pojecia.
Nie chcę oglądać anie ładnych ani brzydkich nóg odzianych tylko w leginsy:P
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 09:21   #2
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: leginsy to nie spodnie

Też wydaje mi się,że moda na leginsy wymknęła się z pod kontroli.I nie chodzi tu o to że ja chcę lub nie chcę czegoś tam oglądać a o to,że niektórzy robią sobie krzywdę zapiminając się w noszeniu leginsów.Juz nie raz i nie dwa widziałam dziewczyny w prześwitujących leginsach i niczym więcej na dole a do tego normalne bluzka,nie tunika.Taki look przystoi przedszkolakowi a nie kobiecie, no chyba że "po domu".
__________________
Mój kosmetyczny blog

Edytowane przez burn-it-up
Czas edycji: 2009-10-08 o 09:23
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 09:26   #3
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: leginsy to nie spodnie

na reszcie ktoś to zauważył i nie wydaje mi się, jakbym to tylko ja miała jakieś obiekcje do takiego stroju
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 09:29   #4
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: leginsy to nie spodnie

chyba najbardziej dziwia mnei zestaw ciut wytarte na pupie(lub przeswitujace) + koszulka przykrotka + kolorowe majty na widoku:P
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 09:32   #5
chanelkaa
Raczkowanie
 
Avatar chanelkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Nibylandia ;)
Wiadomości: 255
Dot.: leginsy to nie spodnie

W Anglii pół społeczeństwa chodzi w samych legginsach i koszulce. Fakt, wytarte na sporym tyłku legginsy nie wyglądają dobrze, ale w fajnej styliacji czemu nie?
__________________
A girl should be two things: classy and fabulous. coco




chanelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 09:37   #6
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: leginsy to nie spodnie

hmm jak dla mnie leginsy sa na poziomie rajstop nie spodni dlatego leginsy+ np koszula jako zestaw mnie nie zachwyca..
nie jest to cos odkrywczego(lata 90te?)
a to ze polowa dziewczyn w anglii tak lata to tym gorzej dla nich( tez to zauwazylam no w holandii danii tez)
ma byc luzno i niezobowiazujaco a wychodzi biednie i byle jak
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 09:44   #7
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: leginsy to nie spodnie

No więc właśnie.Na prawdę nie wygląda to fajnie(bez względu na noszony orzmiar) jak się zasówa a przeswitujacych leginsach i zwykłej koszulce.Większość z tych dziewczyny nie wuobrażałaby sobie wyjść z domu w samych rajstopach bez spódnicy itp. a w rzeczywistości takie prześwitującr leginsy niczym się od rajstop nie różnią
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-08, 09:45   #8
Kaluch
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Cntr.Śl.
Wiadomości: 550
Dot.: leginsy to nie spodnie

popieram jak najbardziej dziwnie mi sie patrzy na niunie w deszczu pomykające w leginsospodniach i peep toe. do tego obowiązkowo skóra. mowie wielkie nie leginsom noszonym zamiast spodni.
__________________
Live Life given now.!
Tomorrow can wait .

-z czystym sumieniem stwierdzam, że jestem szczęśliwa.


sty-love.blogspot.com




Kaluch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 09:47   #9
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: leginsy to nie spodnie

mnie też razi w oczy zestaw przeswitujących na tyłku leginsów z normalna bluzką moim zdaniem nie wygląda to estetycznie, tym bardziej(bez urazy dla nikogo) gdy noszą to dziewczny bardziej obfitych kształtów.ludzie, nośmy to co pasuje do naszej figury.

jednak zestaw legginsów z koszulą/tuniką uwielbiam.
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 09:47   #10
Banana
Rozeznanie
 
Avatar Banana
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród ;)
Wiadomości: 596
Dot.: leginsy to nie spodnie

A ja lubię leginsy ale tylko te kryjące (bawełniane, a nie z lycry) i tylko do tunik/koszul sięgających za pupe fakt widok dziewczyny w prześwitujących leginsach z widocznymi majtkami to nic miłego
__________________

Bo jest paru ludzi
Bo jest parę w życiu dobrych chwil
Bo jest parę złudzeń które warto mieć by żyć...
Banana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 09:53   #11
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: leginsy to nie spodnie

tez jestem na nie!
choc sa wyjątki: np. legginsy a la jeans ale do tego obowiązkowo jakas tuniczka i tylko w tym wypadku uznaje kawalek pupy na wierzchu... jesli chodzi o normalne legginsy to stanowczo mowie nie noszeniu ich jako spodnie.
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-08, 09:55   #12
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: leginsy to nie spodnie

mnie babka zapewniala ze leginsy ktore chce kupic sa z lycra (100) i sa kryjace. tak drogie panie, takie kryjace ze moj chlopak wiedzial jakie majtki nosze i nadawaly sie do zalozenia pod spodniczke

ale ja nie ide za moda i nie nosze leginsow
moze kiedys jak bede miala co do czego.
teraz sie zimno robi i w zasadzie nie mam tunik, a spodniczek nie nosze zbyt czesto

a poki co jakos nie razi mnie widok leginsow, a tych przeswitujacych nie widzialam na niczyim tylku.mam szczescie?

chociaz.... bylam w orangu/tp zalatwic sprawie z neostrada to stala za mna matka z corka i przyszla jakas para (dorosli ludzie, grubo po 40) zauwazylam ze corka cos szepta na ucho i sie smieje i wskazuje na ta kobiete, widocznie ta zas zalozyla przeswitujace leginsy
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 10:00   #13
_n_
Zadomowienie
 
Avatar _n_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 139
Dot.: leginsy to nie spodnie

zależy o jakich legach mówimy - nie widzę nic niewłaściwego w noszeniu jeansowych legów i normalnej bluzki (nie długiej tuniki). Z kolei te bawełniane (nie rajstopkowe) lepiej wciągnąć z czymś dłuższym na górze, ale nie koniecznie z tuniką sięgająca prawie do kolan - t-shirt kończący się tuż pod pupą też jest jak dla mnie ok. Jeśli chodzi z kolei o legi rajstopkowe, to uważam że jedynie nadają się do czegoś co dokładnie zakrywa pupe - osobiście ich nie cierpie i nie założyłabym ich nawet do sukienki
__________________
Ze wszystkimi nie wygrasz,
ale przecież nie ze wszystkimi
jest sens walczyć.
_n_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 10:16   #14
casandras
Raczkowanie
 
Avatar casandras
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 218
Dot.: leginsy to nie spodnie

Zgadzam się z autorką wątku, dla mnie to komedia, że dziewczyny ślepo, jedna po drugiej zakładają te leginsy i nawet tuninka do pół tyłka czy lekko zza tyłek wygląda komicznie na ulicy! Mój TŻ śmieje się z takich dziewczyn, zresztą jak inni koledzy, którzy mówią, że wygląda to jakby przyszły na ulicę "pracować"... Do leginsów (nawet jeansowych) wyobrażam sobie tylko tuninko-sukienkę przed kolano, w przeciwnym razie wygląda wg. mnie jakby ktoś nie założył spodni/kiecki. To jest moje subiektywne zdanie oczywiście, nie chce nikogo tu urazić, mi to generalnie wisi czy laski pokazują na ulicy tyłki czy nie, ale dobrze, że ktoś poruszył ten temat, może podział on oświecająco na 'co poniektóre'.

Edytowane przez casandras
Czas edycji: 2009-10-08 o 10:19
casandras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 10:49   #15
Tindomerel
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 775
Dot.: leginsy to nie spodnie

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
hmm jak dla mnie leginsy sa na poziomie rajstop nie spodni dlatego leginsy+ np koszula jako zestaw mnie nie zachwyca.. [...]
popieram w 100% leginsy to odpowiednik rajstop a nie spodni
Nie rzadko widuje takie połączenia (krótki top + leginsy) na ulicach w moim mieście. Ja po prostu wstydziłabym się tak wyjść z domu
Tindomerel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 11:08   #16
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: leginsy to nie spodnie

jest mi obojetne w czym ktoś chodzi i nawet w samych majtkach mnie nie będzie razić

osobiscie do legginsów zakładam tylko tuniki lekko za pupe (w bluzce zwykłej długości czułabym się jakbym szła na aerobik natomiast sukieni do legginsów mi się nie podobają zwłaszcza do dżinsowych -wyglada to jak sukienka na spodniach co wg mnie jest brzydkie).

duzo bardziej mnie dziwią osoby myślące stereotypowo -czyli np to co napisała casandras, że jej koledzy jak widzą dziewczynę w legginsach to kojarzą jej wygląd z prostytutką. (pomijam juz sam fakt, że na ulicy faceci czasem wyśmiewają pewne dziewczyny, ale jakby tylko mieli możliwość się z nimi umówić to byliby pierwsi w kolejce )


nie zgadzam się żeby legginsy były odpowiednikiem rajstop czy też spodni. to są trzy różne rodzaje ubrań.
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL

Edytowane przez Kica.
Czas edycji: 2009-10-08 o 11:09
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 11:17   #17
PaTrYcJa1989
Wtajemniczenie
 
Avatar PaTrYcJa1989
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraina Mlekiem i Miodem płynąca ;)
Wiadomości: 2 434
Dot.: leginsy to nie spodnie

Cytat:
Napisane przez _n_ Pokaż wiadomość
zależy o jakich legach mówimy - nie widzę nic niewłaściwego w noszeniu jeansowych legów i normalnej bluzki (nie długiej tuniki). Z kolei te bawełniane (nie rajstopkowe) lepiej wciągnąć z czymś dłuższym na górze, ale nie koniecznie z tuniką sięgająca prawie do kolan - t-shirt kończący się tuż pod pupą też jest jak dla mnie ok. Jeśli chodzi z kolei o legi rajstopkowe, to uważam że jedynie nadają się do czegoś co dokładnie zakrywa pupe - osobiście ich nie cierpie i nie założyłabym ich nawet do sukienki
w sumie to sie z tobą zgadzam !

uwazam ze zalezy jakie legi ! przeswitujace owszem nie bardzo ,ale z laycry ,ala latex lub te przypominajace jeans jak najbardziej do long topu zakrwajacego tylek lekko np. , mam zwykle legi bawelniane i nigdy mi przez nie tylek nie przeswitywal wiec smialo moglabym je zalozyc do krotszej bluzki

oczywiscie mam na mysli osoby ktorych sylewtka jest na tyle perfekcyjna ze moga pozwolic sobie na legginsy noszone w takiej formie bo nie ukrywajmy ..osoba przy tuszy nie bedzie wygladac w zestawie leginsy plus top dobrze
__________________
[CENTER]
..... ŻOŁNIERZE HARDCORU WALCZĄ DO OPORU ..... .



Edytowane przez PaTrYcJa1989
Czas edycji: 2009-10-08 o 11:40
PaTrYcJa1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 12:47   #18
_n_
Zadomowienie
 
Avatar _n_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 139
Dot.: leginsy to nie spodnie

Cytat:
Napisane przez casandras Pokaż wiadomość
Zgadzam się z autorką wątku, dla mnie to komedia, że dziewczyny ślepo, jedna po drugiej zakładają te leginsy i nawet tuninka do pół tyłka czy lekko zza tyłek wygląda komicznie na ulicy! Mój TŻ śmieje się z takich dziewczyn, zresztą jak inni koledzy, którzy mówią, że wygląda to jakby przyszły na ulicę "pracować"... Do leginsów (nawet jeansowych) wyobrażam sobie tylko tuninko-sukienkę przed kolano, w przeciwnym razie wygląda wg. mnie jakby ktoś nie założył spodni/kiecki. To jest moje subiektywne zdanie oczywiście, nie chce nikogo tu urazić, mi to generalnie wisi czy laski pokazują na ulicy tyłki czy nie, ale dobrze, że ktoś poruszył ten temat, może podział on oświecająco na 'co poniektóre'.
Wybacz ale jak zakładasz jeansy bez kieszeni na pupie albo spodnie materiałowe to też czujesz, że nie masz nic na sobie...?

Ja nie uważam aby te jeansowe legi różniły się czymś od normalnych rurek - są wykonane często z identycznego jeansu tyle że nie posiadają kieszeni i są na gumce a nie zapinane na ekspres...

A jak ktoś ma fajną pupę i zgrabne, szczupłe nogi to niech je pokazuje, byleby tylko nie prześwitywały majtki
__________________
Ze wszystkimi nie wygrasz,
ale przecież nie ze wszystkimi
jest sens walczyć.
_n_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 12:56   #19
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: leginsy to nie spodnie

Dzięki Bogu ktoś poruszył ten temat bo mialam wrazenie ,że tylko ja to dostrzegam .
Jestem przerażona i często zniesmaczona kiedy widze panny w lginsach często takich prześwitujących ,rajstopowych z dupskiem na wierzchu ,wszytsko widoczne i z przedu i tyłu ,krotka koszulka,sweterek i idzie tak po miescie
A juz tragedią jest kiedy te panny są większe -nie mam nic przeciwko grubszym /wiekszym ale takim strojem sie zwyczajnie osmieszaja poodbnie jak chudsze osobniki i pokazują to co maja najgorszego .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-08, 12:57   #20
Kasia765
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 433
Dot.: leginsy to nie spodnie

taakk... może i macie racje. Ale jeśli dziewczyna ma legginsy jak spodnie (jakies dzinsowe czy cos) i do tego bluzke chociaz tylek zakrywającą to wg mnie jest ok. Ale jeśli ma takie jak np kiedys byla moda(:/) z koronką na końcu to już jest przesada. Chodzi o to żeby one przypominały spodnie. Sama takie mam. I nie, nie nosze do nich krótkich bluzek. Nosze coś by nie było widać że to z innego materiału (czyli żeby nie było widać że nie ma kieszeni na pupie i takie tam)
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=415069
Kasia765 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 13:04   #21
Mojitooo
Zadomowienie
 
Avatar Mojitooo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 125
Dot.: leginsy to nie spodnie

Chodzę czasami w legginsach, ale zakładam do nich tuniki, dłuższe bluzki.
I z ręką na sercu-nie zauważyłam jeszcze dziewczyn w prześwitujących legginsach i krótkiej bluzce.
Jeśli jednak jest to coraz częstsze, tak jak piszecie, to strach się bać. Rozumiem, moda, ale trzeba mieć jakiś smak i samokrytykę. Choć myślę, że te dwa słowa są czesto pojęciami względnymi
__________________
"Każda miłość kobiety do mężczyzny i odwrotnie ma w sobie nienawiść. Bo człowiek jest związany z kimś, kogo kocha, i to mu odbiera cząstkę wolności: nie może być inaczej. A mając za złe utratę własnej wolności, usiłuje drugiego zmusić do tego, aby się swej wyrzekł całkowicie." James Jones
Mojitooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 13:21   #22
Kasia765
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 433
Dot.: leginsy to nie spodnie

no wlaśnie^^
ja też jeszcze nikogo w przeswitujacych nie widzialam
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=415069

Edytowane przez Kasia765
Czas edycji: 2009-10-08 o 13:24
Kasia765 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 13:27   #23
NajwiekszyBladZycia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska ;>
Wiadomości: 3
Dot.: leginsy to nie spodnie

Cytat:
Napisane przez Tindomerel Pokaż wiadomość
(krótki top + leginsy) na ulicach
ja czasem, w chłodniejsze noce lub gdy mam okres, śpię w takim stroju Źle czułabym się w takim zestawieniu wśród ludzi... To tak, jakby wyjść z domu bez spodni, w samych majtkach ....
__________________
Dał jej sześć róż, jedna była sztuczna. Powiedział, że gdy ostatnia zwiędnie, przestanie ją kochać ...


08.12.08
Adrian <3
NajwiekszyBladZycia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 13:54   #24
Funieczka
Zakorzenienie
 
Avatar Funieczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 286
GG do Funieczka
Dot.: leginsy to nie spodnie

Hehehe nie widziałam jeszcze żadnej dziewoi w prześwitujących leginsach i z tyłkiem na wierzchu, ale co kto lubi...
Sama uwielbiam leginsy, ale zakładam je do tunik kończących swój żywot 10 cm przed kolanem.
Nie wyobrażam sobie wyjść na ulicę w majtkach np. w serduszka na wierzchu brrr. Jak dziecko z przedszkola.
__________________
wymiana
Funieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 14:00   #25
Schoko
Wtajemniczenie
 
Avatar Schoko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 517
Dot.: leginsy to nie spodnie

Każdy chodzi ubrany jak mu się żywnie podoba, ale rzeczywiście ja też zwróciłam na to uwagę, że niektóre dziewczyny wyglądają jakby po prostu zapomniały spodni. Ja leginsy noszę bardzo rzadko, jakoś mnie do nich nie ciągnie.
__________________

Schoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 14:01   #26
Cassi
Zadomowienie
 
Avatar Cassi
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: okolice 3miasta
Wiadomości: 1 288
GG do Cassi
Dot.: leginsy to nie spodnie

widziałam dziś taką gwiazdę masakra, przyszła tak na zajęcia, wszyscy się tylko za nią oglądali i pukali w czoło rozumiem ubrać je do czegoś dłuższego, ale to co niektóre pokazują.... masakra
__________________
‎"Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku, bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze niż spokój(...)"

1 kwietnia 2012 Martusia
Cassi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 14:13   #27
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: leginsy to nie spodnie

Cytat:
Napisane przez Kasia765 Pokaż wiadomość
no wlaśnie^^
ja też jeszcze nikogo w przeswitujacych nie widzialam
Ja widzialm wczoraj i wygladalo to paskudnie bo leginnsy byly takie swiecac wiadomo a dziewczyna miala wielkie ocierajace się uda.

a wsyatczylo by zalozyc spodnice i pokazac swietne zgrabne łydki ale nie trzeba bylo swiecie odwłokiem
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 14:26   #28
kar0lajna
Raczkowanie
 
Avatar kar0lajna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: leginsy to nie spodnie

do mojej szkoły przyszła raz tak włąsnie ubrana dziewczyna, pierwszak, może niezbyt rozgarnięty, ale wyglądała niemiłosiernie, ja (chociaż niby nie powinnam narzekac) mam ten 38 rozmiar i spódniczek nie nosze, o legginsach nie ma mowy... a ona grubsza ode mnie założyła czarne leginsy i do tego UWAGA! ZWYKŁY T-SHIRT,taki no do połowy pośladków, pod to białe majtki... leginsy strasznie były opiete na tyłku, jak to leginsy sie tak naciągnęły i te majtki było okropnie widac, a uda w najgrubszych miejcach też tak niestetycznie pzreświtywały, to był na prawde koszmar....
kar0lajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 14:53   #29
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: leginsy to nie spodnie

Też nie lubię jak ktoś nosi legginsy do zwykłych krótkich koszulek Za to połączenie z tuniką bardzo mi się podoba
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 14:56   #30
05229d6435bfa79aa52f176cf07bc8a371a4d01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 66
Dot.: leginsy to nie spodnie

Czepiacie sie. To wola każdej dziewczyny, czy chce nosic same leginy, czy nie. a gdzie tolerancja, hmm? Jesli razi cię widok brzydkiej/niebrzydkiej pani w getrach, to sie nie patrz. Anonimowo to kazdy sobie moze ponarzekac, fakt.
Jesli ktos sie czuje dobrze noszac taki zestaw, niech nosi, najwazniejsze jest tej osoby samopoczucie, a nie (niekoniecznie pozytywna) ocena innych.
05229d6435bfa79aa52f176cf07bc8a371a4d01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:35.