dylematy małolaty heheh:) - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-28, 09:52   #481
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez Puniax
Dziękuję Smerfeto

A ja obiecałam wkleić zdjęcie swojej nowej fryzurki. Niestety jeszcze nie mam zdjęć i nie wiem, kiedy je będę miała. Mój chłopak nie chce mi za bardzo robić zdjęć, bo nie lubi moich fotek w internecie Ale może jakieś wkleję, jak będę miała. Moja fryzurka podobna jest do tej na poniższej fotce, tylko że ja mam nieco cieńsze te włoski. Ale obcięcie podobne, to zdjęcie pokazałam fryzjerce zanim wzięła w ręce nożyczki
Ta fryzurka śliczna! Na pewno świetni wyglądasz

No i dziękujemy z wszystkie niusy^^
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 09:03   #482
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

No, do urody tej dziewczyny trochę mi brakuje... Przede wszystkim to włosów mam o wieeele mniej niż ona Ale ja jestem bardzo zadowolona ze swojej fryzurki, włosy mi się lepiej układają niż wcześniej. Nie zawiodłam się na fryzjerce, choż szłam do niej pierwszy raz.


Dziewczyny dawajcie newsy !
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 09:54   #483
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Dziewczyny, WAX na prawde działa
Na wypadanie niestety nie, ale na kondycję moich włosów. Są o wiele bardziej gładkie, miękkie, lepiej się układają i błyszczą. Zyskały jakiś złotawy połysk, którego wcześniej ie było. Fajnie, fajnie Wczoraj nie prostowalam włosów po myciu, dałam im odetchnąć a mój tata jak przechodził dotknął moich włosów i : "o rany, jakie miękkie"

Puniax, wcieram dzielnie Seboradin Lotion codziennie, od poniedziałku!
A włosy lecą, i lecą i lecą...
W najbliższych dniach wybieram się do lekarza, a potem do dermatologa. Może mi jakieś badanie przepiszą...?
I wyczytałam, że mogą wypadać z powodu niedoboru magnezu. A fakt faktem, że kawe pijam. Jedną filiżankę na dzień, ale jednak. Czy to może dlatego? W każdym razie - zaczęłam łykać Magnez b6 cośtam

Dziewczyny, odzywajcie się Gdzie się podziała cała reszta ?
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 07:30   #484
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

na mnie też Wax chyba zaczął działać, w połączeniu z Seboradinem zauważyłam znacznie mniejsze wypadania włosów a dzisiaj wysłałam tatę do Kauflandu żeby kupił tą odżywkę Hegronu, którą tak zachwalają, bez spłukiwania z naftą kosmetyczną
powiedzcie mi co właściwie dobrego dla włosów robi ta nafta
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 08:05   #485
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

skusiłyście się może na ten olejek kokosowy
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 12:34   #486
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
skusiłyście się może na ten olejek kokosowy
A ty już używałaś?
U mnie będzie ciężko, bo cierpię na brak kasy... a chciałam sobie ampułki seboradinu kupić
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 12:42   #487
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

u mnie też ciężko z kasą na razie nie kupiłam tego olejku, choć nie jest drogi, ale jak na razie zainwestowałam w tą odżywkę bez spłukiwania Hegronu na olejek też przyjdzie czas
wiesz może jakie działanie ma nafta kosmetyczna
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-01, 12:47   #488
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
u mnie też ciężko z kasą na razie nie kupiłam tego olejku, choć nie jest drogi, ale jak na razie zainwestowałam w tą odżywkę bez spłukiwania Hegronu na olejek też przyjdzie czas
wiesz może jakie działanie ma nafta kosmetyczna
Ciągle coś o niej czytam, ale właściwie to nie mam pojęcia...
Limonka albo Puniax pewnie będą wiedziały, bo pisały też coś o tej naturalne maseczce..
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 13:18   #489
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

niestety ja jeszcze nie kupilam sobie olejku kokosowego ale mam zamiar... a co to nafty kosmetycznej to jej glownym zadaniem jest wzmocnienie cebulek wlosa...ja czesto mieszam ja z olejkiem rycynowym i nakladam na 30 minut na wlosy. najgorszy jednak jest jej zapach bo mnie okropnie denerwuje... tylko trzeba uwazac z nafta i olejkiem bo dzialaja rozgrzewajaco i ja o maly wlos nie poparzylam sobie skory bo zostawilam je na troszke dluzej..jak sobie tylko przypomne te czerwona,piekaca skore i wogole wygladajaca jakbym ja wrzatkiem oblala to juz wole nie ryzykowac i zmywam po 30 minutach...jak mi sie skonczy moja nafta a aflofamu to kupie sobie inna bo mialam tez z kosmedu ale oddalam babci..nie zauwazylam roznicy w trudnoci zmywania bo ja nigdy nie moge calkowicie zmyc nafty dlatego robie ja wieczorem, potem kilka razy myje glowe i jeszcze rano musze bo okropnie wygladam..tylko raz mi sie zdarzylo ze wlosy po niej nie byly tluste...ale wydaje mi sie ze warto jej uzywac bo juz kilku mi znajomym osobom uratowala wlosy m.in. mojej babci i cioci... poza tym kosztuje okolo 5 zl a starcza na dlugo... ja teraz mam mocne cebulki wlosow ale nie wiem czemu je zawdzieczam bo uzywalam wszystkiego co sie dalo i nie wiem dokladnie co podzialalo...
P.S. Ale sie rozpisalam
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 13:20   #490
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez ..::LiMoNkA::..
niestety ja jeszcze nie kupilam sobie olejku kokosowego ale mam zamiar... a co to nafty kosmetycznej to jej glownym zadaniem jest wzmocnienie cebulek wlosa...ja czesto mieszam ja z olejkiem rycynowym i nakladam na 30 minut na wlosy. najgorszy jednak jest jej zapach bo mnie okropnie denerwuje... tylko trzeba uwazac z nafta i olejkiem bo dzialaja rozgrzewajaco i ja o maly wlos nie poparzylam sobie skory bo zostawilam je na troszke dluzej..jak sobie tylko przypomne te czerwona,piekaca skore i wogole wygladajaca jakbym ja wrzatkiem oblala to juz wole nie ryzykowac i zmywam po 30 minutach...jak mi sie skonczy moja nafta a aflofamu to kupie sobie inna bo mialam tez z kosmedu ale oddalam babci..nie zauwazylam roznicy w trudnoci zmywania bo ja nigdy nie moge calkowicie zmyc nafty dlatego robie ja wieczorem, potem kilka razy myje glowe i jeszcze rano musze bo okropnie wygladam..tylko raz mi sie zdarzylo ze wlosy po niej nie byly tluste...ale wydaje mi sie ze warto jej uzywac bo juz kilku mi znajomym osobom uratowala wlosy m.in. mojej babci i cioci... poza tym kosztuje okolo 5 zl a starcza na dlugo... ja teraz mam mocne cebulki wlosow ale nie wiem czemu je zawdzieczam bo uzywalam wszystkiego co sie dalo i nie wiem dokladnie co podzialalo...
P.S. Ale sie rozpisalam
Dziękujemy Limonko
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 15:50   #491
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

nie ma za co sluze pomoca
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-01, 18:09   #492
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Tak, potwierdzam, nafta ma działanie wzmacniające włosy. Są różne rodzaje naft, a raczej nafty z różnymi dodatkami np. z olejkiem rycynowym, z wyciągiem z rzepy, z witaminami i inne. Ja samej nafty nie stosuję, ale jako składnik mojej maseczki jest super.
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 22:05   #493
ja-czarna
BAN stały
 
Avatar ja-czarna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Jagoda na planie słyszysz rapowanie...Czarna moje rozpoznanie...KALISZ lokalizowanie :)
Wiadomości: 60
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Hej kochane!!! Czy przyjmiecie mnie do swojego grona "zapuszczaczek"??? Ja od pewnego czasu zapuszczam włosy...mam juz za ramiona... Hmm... Dzisiaj zaczęłam brać tabletki ze skrzypu bo przeczytalam, że po nich włosy rosną





szybciej...zobaczymy

Może powiem trochę o moich włoskach...no cóż... od 3 lat codziennie je myję, suszę i traktuję prostownicą... po czymś takim powinnam już ich nie mieć, a jednak sa zdrowe i mocne...potwierdzila to nawet moja ukochana fryzjerka... z tego powodu jestem happy ... nie używam żadnych "chemicznych" szamponów tylko wybieram same takie z czarnej rzepy lub skrzypu polnego albo pokrzywowy...uwierzcie mi naprawdę są wspaniałe... Moje włosy są po nich mocne i w ogóle super... oki kończe bo się rozpisałam a to pewnie nic ciekawego no to pa kochane i powiedzcie mi tylko czy zostałam przyjęta cmoki dla Was!!! NIECH NAM TE WŁOSY SZYBKO UROSNĄ





BO JAK NIE TO .... !!!!!!!!!
ja-czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 22:10   #494
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Witaj witaj w klubie maniaczek dłuższych włosów
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 09:10   #495
skrawka
Wtajemniczenie
 
Avatar skrawka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 332
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

popieram ja-czarną, najlepsze są szampony naturalne, od dłuższego czasu używam rumiankowego i czasem pokrzywowego i nie narzekam, a ile pieniędzy zaoszczędzę, np na nafte czy olejek
skrawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 09:29   #496
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

ja mam naftę jako składnik tej maseczki Hegronu
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 09:58   #497
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

ja juz od dawna zapuszczam ale dopiero jestem chętna na wstapienie do klubu mam nadzieję że mnie na zbity pysk nie wykopiecie
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 12:05   #498
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Witajcie
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 19:48   #499
netiaa
Raczkowanie
 
Avatar netiaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: -
Wiadomości: 449
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

nie przeszkadza wam zapach olejku rycynowego? ja go po prostu nie moge zniesc! gdy tylko owieram butelecze od razu dostaje mdlosci! dodaje kilka kropel do szamponu ale pozniej gdy wlosy sa suche nadal czuje ten zapach!
__________________
'Dłużej nie trzeba bać się słów i lęk przysypać garścią gwiazd'

Edytowane przez netiaa
Czas edycji: 2005-10-02 o 20:03 Powód: literowka :)
netiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-02, 20:09   #500
skrawka
Wtajemniczenie
 
Avatar skrawka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 332
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez netiaa
nie przeszkadza wam zapach olejku rycynowego? ja go po prostu nie moge zniesc! gdy tylko owieram butelecze od razu dostaje mdlosci! dodaje kilka kropel do szamponu ale pozniej gdy wlosy sa suche nadal czuje ten zapach!
wogóle, nic a nic nie czuję, nawet jak włożę nos do buteleczki może masz poprostu inna firmę olejku, mój jest z Aflofarm Farmacja Polska
skrawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 09:51   #501
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

ja również nic nie czuje ale chyba działa i ten olejek, i wax, bo włoski coraz mniej wypadają
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 13:05   #502
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
ja również nic nie czuje ale chyba działa i ten olejek, i wax, bo włoski coraz mniej wypadają
Smerfet(k?)o (może być smerfetko?)
ah, zazdroszczę. u mnie cały czas po prostu fatalnie
nic a nic nie pomaga... całe sitko przy odpływie wanny we włosach
za ponad tydzień idę do dermatologa... ale innego, którego poleciła mi moja lekark pierwszego kontaktu. bo poprzednia pani dermatolog była niestety do kitu, przepisywała mi nic nie dające toniki.
ah. i jakieś tłuste maście, żele i olejki, które miałam wcierać 2 razy dziennie. A jak miałam niby wyjść z domu z OLEJEM na głowie? efekt niemytych przez miesiąc włosów. SWIETNIE
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 14:58   #503
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez beoneself
Smerfet(k?)o (może być smerfetko?)
ah, zazdroszczę. u mnie cały czas po prostu fatalnie
nic a nic nie pomaga... całe sitko przy odpływie wanny we włosach
za ponad tydzień idę do dermatologa... ale innego, którego poleciła mi moja lekark pierwszego kontaktu. bo poprzednia pani dermatolog była niestety do kitu, przepisywała mi nic nie dające toniki.
ah. i jakieś tłuste maście, żele i olejki, które miałam wcierać 2 razy dziennie. A jak miałam niby wyjść z domu z OLEJEM na głowie? efekt niemytych przez miesiąc włosów. SWIETNIE
No tak, czego mogłaś się innego spodziewać... Ja skąś to znam. Lepiej zaczekać i iść do poleconego lekarza (nawet prywatnie). A robiłaś sobie badania? Dała ci skierowania na badania?
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 15:44   #504
netiaa
Raczkowanie
 
Avatar netiaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: -
Wiadomości: 449
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez skrawka
wogóle, nic a nic nie czuję, nawet jak włożę nos do buteleczki może masz poprostu inna firmę olejku, mój jest z Aflofarm Farmacja Polska
nie wiem z jakiej jest firmy bo nalepka sie starła samoistnie ale wazne ze pomaga moge troche wytrzymac, wlosy (po nim i po waxie) naprawde mniej wypadaja... no i sa miekkie i lsniace teraz poszukuje wosku moze jest jakis z tych ktore wyprobowalyscie godny uwagi?
__________________
'Dłużej nie trzeba bać się słów i lęk przysypać garścią gwiazd'
netiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 15:48   #505
netiaa
Raczkowanie
 
Avatar netiaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: -
Wiadomości: 449
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez beoneself
Smerfet(k?)o (może być smerfetko?)
ah, zazdroszczę. u mnie cały czas po prostu fatalnie
nic a nic nie pomaga... całe sitko przy odpływie wanny we włosach
za ponad tydzień idę do dermatologa... ale innego, którego poleciła mi moja lekark pierwszego kontaktu. bo poprzednia pani dermatolog była niestety do kitu, przepisywała mi nic nie dające toniki.
ah. i jakieś tłuste maście, żele i olejki, które miałam wcierać 2 razy dziennie. A jak miałam niby wyjść z domu z OLEJEM na głowie? efekt niemytych przez miesiąc włosów. SWIETNIE
tez mi poprzednia pani dermatolog przepisala jakis tlusty olej i kazala stosowac dwa razy dziennie, przez cala droge do domu zastanawialam sie jak to mam zrobic, wkoncu zrezygnowalam nalozylam sobie tylko wieczorem... i to bylo straszne, wlosy sie zlepily w jedna bryle, nie moglam tego ani splukac ani rozczesac, no po prostu koszmar... pachnialo czerwona herbata (ktora dla mnie wcale nie pachnie!) meczylam sie z tym 3 godzin
__________________
'Dłużej nie trzeba bać się słów i lęk przysypać garścią gwiazd'
netiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 17:28   #506
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cieszę się, że mnie rozumiecie;} Mam nadzieję, że moja nowa pani dermatolog(albo pan?) stanie na wysokości zadania i pomoże moim włosom
Puniax, lekarka z przychodni poleciła mi zdrobić badania te takie standardowe plus poziom żelaza... Ale mam się jeszcze wstrzymać i zaczekać tydzień na wizytę. Na dodatek poziomu magnezu w przychodni u mnie nie robią, tylko w jakimś szpitalu. No, świetnie jest.
Ale wierzę, że to w końcu minie
Dziękuje Wam za wszystkie rady
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 12:45   #507
beti_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5
GG do beti_k
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Stosowalam kiedys Wax bo chcialam poprawic kondycje wlosów. Przez pierwszy miesiąc stosowania były sliczne, jakby gęsciejsze, z pieknym polyskiem. Po jakims czasie zaczely jak nigdy dotąd wypadac garsciami! Stracilam przez ten cholerny Wax polowe wlosow! Zrobily sie słabe, cienkie, matowe az w koncu odstawilam go. Mysle ze jest za ciezki dla wlosow (mimo ze stosowalam go raz na tydzien) Juz doszły do siebie bo minelo troche czasu, teraz jak widze go na połkach w sklepie omijam go szerokim łukiem.
beti_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 15:44   #508
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez beti_k
Stosowalam kiedys Wax bo chcialam poprawic kondycje wlosów. Przez pierwszy miesiąc stosowania były sliczne, jakby gęsciejsze, z pieknym polyskiem. Po jakims czasie zaczely jak nigdy dotąd wypadac garsciami! Stracilam przez ten cholerny Wax polowe wlosow! Zrobily sie słabe, cienkie, matowe az w koncu odstawilam go. Mysle ze jest za ciezki dla wlosow (mimo ze stosowalam go raz na tydzien) Juz doszły do siebie bo minelo troche czasu, teraz jak widze go na połkach w sklepie omijam go szerokim łukiem.
Ja stosuję już bardzo długo i takich objawów nie miałam. A poza tym pierwszy raz spotykam się z taką opinią o Waxie. Ja nadal go bardzo lubię
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 16:24   #509
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Na mojej głowie jak dotąd, po 6 razach wax dokonuje samych pozytywnych zmian
Włosy bardziej miękkie, zdrosze, błyszczące
Ale jak narazie cebulek nie wzmocnił, niestety.

Byłam u tego dermatologa i przepisała mi płyn z jakimś hormonem za 70 zł! Mała butelka 100ml!!!
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 17:12   #510
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez beoneself
Na mojej głowie jak dotąd, po 6 razach wax dokonuje samych pozytywnych zmian
Włosy bardziej miękkie, zdrosze, błyszczące
Ale jak narazie cebulek nie wzmocnił, niestety.

Byłam u tego dermatologa i przepisała mi płyn z jakimś hormonem za 70 zł! Mała butelka 100ml!!!
A nie powiedziała nic na temat przyczyny nadmiernego wypadania włosów? Czy to stres, przemęczenie, niedobór witamin, zniszczenie włosów chemią...
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:20.