Maszyna do szycia - pomoc - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Druty, igła i szydełko

Notka

Druty, igła i szydełko Forum dla miłośników drutów, szydełka i igły. Tu dowiesz się jak ozdobić spodnie, na jaki kolor pofarbować koszulkę oraz jak uratować zniszczony sweter.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-06, 12:03   #301
Kori
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 220
Dot.: Jaka Maszyna?

Cytat:
Napisane przez Sarolina Pokaż wiadomość
Witam

Mam taki problem i mam nadzieję, że pomożecie mi go rozwiązać.
Chciałabym kupić sobie maszynę do szycia, tylko nie wiem jaka będzie
dla mnie odpowiednia.
Jestem początkująca w kwestii szycia, coś tam sobie już szyłam na
starym łuczniku mojej babci, ale chciałabym mieć swoją maszynę.
Ważne jest dla mnie to, żeby była łatwa w obsłudze, ale jednak żeby
zawierała dość sporo opcji do wykorzystania w szyciu.
Myślałam o modelu; łucznik 2030 Telimena, może ktoś ma, używa i mi
podpowie czy to dobry wybór.
Z góry dziękuje za pomoc.
Mysle ze jezeli jestes poczatkujaca krawcowa to wystarczy Ci zwykła maszyna Łucznik lub Singer zawierajaca podstawowe ściegi ,zygzak+dodatkowe stopki(do wszywania zamków).
Z doświadczenia wiem ze maszyn z duza ilości ściegów nie używa się na codzien i sa trudności z ustawieniem ich itp.Mam 2 maszyny +1 mojej mamy .Łucznik wieloczynnosciowa - obrabianie dziurek,przyszywanie guzików -nigdy nie skorzystałam z tych obcji (robilam dziurki ręcznie).Teraz mam Singera z podstawowymi ściegami i zygzakiem i jestem bardzo zadowolona.
Ja Ci radze kup najprostsza maszynę z zygzakiem ,a jeśli w wyposażeniu nie będzie stopki do wszywania zamków to nie problem. .Możesz ja kupic w pasmanterii.
Kori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 15:11   #302
karolcia565
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 29
Dot.: maszyna do szycia

hej Drogie wizazystki amm takie pytanie. Chce kupić maszyne do szycia raczej hobbystycznego nie zaczęsto używana ona bedzie. ale nie wiem jakiej firmy, mmam przeznaczone na nią 300-400 zł , bo ja to biedna studentka jestem . mam nadzieje ze mi pomożecie coś wybrać pozdrawiam i czekam na wasze podpowiedzi.
karolcia565 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 10:57   #303
ciamciamcie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
maszyna do szycia quasatron model 29-312-2-3 POMOCY

Witam wszystkich!
pilnie poszukuje polskiej instrukcji obslugi maszyny do szycia quasatron .! jesli ktos bylby wstanie pomoc podaje maila makolenka1989(małpa)inter ia.pl. Nie ukrywam, ze jest to dla mnie barddzo wazne.

Pozdrawiam
ciamciamcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 22:38   #304
Maya1001
Przyczajenie
 
Avatar Maya1001
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 6
Dot.: maszyna do szycia

Witam, chce zakupic maszyne do szycia i zastanawiam sie nad Natalia Łucznika. Czy ktoś moze ma to maszyne i moze wypowiedziec swoje zadanie ? Bede bardzo wdzieczna Pozdrawiam
__________________
Zainspirowana szydełkiem

Pozdrawiam
Maya1001
Maya1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 10:23   #305
MarudexuS
Zakorzenienie
 
Avatar MarudexuS
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 5 447
GG do MarudexuS
Dot.: Maszyna do szycia Łucznik Natalia 2007

Bry!

Wiem, że stary wątek, ale może ktoś tu zajrzy ...
Potrzebuję pilnie zdjęcia bębenka tej maszyny ... mam podobną i złamałam plastikową część przytrzymującą bębenek i szukam części zamiennej .. chcę się upewnić, czy to jest taka sama jak w Natalii (z zewnątrz moja maszyna jest identyczna)
Plis help
MarudexuS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 10:49   #306
bablyss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11
Dot.: maszyna do szycia

Witam ja wogóle początkująca jestem i na forum i z szyciem...
Szyłam trochę w zakladzie, na maszynie zakładowej, ale tylko podkładanie i ew.owerlock.Chcialabym kupic coś dla siebie, ale do 300 zł.bo będę na iej zasłonki podrucala, obrusik itd...raczej z zamilowania...
Ale dziewczyny najgorsza sprawa: jak te nici sie montuje...!!!
ja nigdy tego nie robilam....
a wogole jest sens ją kupowac, przydaje sie wam w domu???zwłaszcza amatorkom???
bablyss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 17:16   #307
Alexia09
Zadomowienie
 
Avatar Alexia09
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z laptopa ^^
Wiadomości: 1 803
GG do Alexia09
Dot.: maszyna do szycia

Cytat:
Napisane przez bablyss Pokaż wiadomość
Witam ja wogóle początkująca jestem i na forum i z szyciem...
Szyłam trochę w zakladzie, na maszynie zakładowej, ale tylko podkładanie i ew.owerlock.Chcialabym kupic coś dla siebie, ale do 300 zł.bo będę na iej zasłonki podrucala, obrusik itd...raczej z zamilowania...
Ale dziewczyny najgorsza sprawa: jak te nici sie montuje...!!!
ja nigdy tego nie robilam....
a wogole jest sens ją kupowac, przydaje sie wam w domu???zwłaszcza amatorkom???
Podbijam, też szukam maszyny do zabawy w szycie
__________________
(po)maturzystka '09


4,5,7,11,15,20 .... WAKACJE

Dbam o siebie... Dla siebie...
Alexia09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-01, 15:27   #308
kinga1314
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: Maszyna do szycia Łucznik Natalia 2007

Cytat:
Napisane przez alicja_50 Pokaż wiadomość
Nie wiem akurat jak w tej maszynie ale najczęściej to zmienia się tam gdzie nakłada się szpuleczkę od nawijania nici przesuwając lekko w prawo lub lewo .Bywa i tak że trzeba wcisnąć.Musisz uważnie przeczytać instrukcję powinna być o tym wzmianka.
na kole ręcznym jest sprzęgło trzeba przesunąć z oznaczenia igła na szpuleczkę.
kinga1314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 11:12   #309
askor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 39
Dot.: Kto Ma Maszynę Do Szycia Fif Pomóż!!!!!!!

cześc mam pytanie równiez jestem posiadaczką takiej maszyny i mam problem, bo nie przesuwa materiału. domyślam się że transporter jest wyłączony, tylko nie wiem jak go włączyć, kupiłam używany model i był juz tak ustawiony, interesuje mnie jak włączyc i wyłączyc transporter do przyszywania guzików wielkie dzieki za jakiekolwiek informacje
askor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 11:21   #310
askor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 39
Dot.: zakup maszyny

Cytat:
Napisane przez betty_b Pokaż wiadomość
Dancia, przeglądałam Twoje linki i większość z tych maszyn ma półautomat do dziurek - nawet jak ktoś podaje 4-stopniowy automat do dziurek, to naprawdę chodzi o półautomat. Musi być automat do wykonywania dziurek na wymiar guzika. Jeżeli chodzi o podwójną igłę to moja maszyna tej mozliwości nie ma, ale wykonuje swobodnie ściegi elastyczne, szyje jakby w przód i w tył i bez problemu można szyc dżerseje.
Przeglądałam reklamy w burdzie i godne polecenia wydaja mi się:
Brother PX 200 (chyba ma podwójną igłę) - 1200 zl
Elna 2130 - 1100 zł
Najlepiej zajrzyj na strony producentów.
Kiedyś też widziałam Łucznika z całkiem dobrym wyposażeniem, poniżej 1000 zł, ale nie mogę znaleźć tej burdy. W Twoich linkach jest za to Otylia 2006, która taki automat wg. producenta ma.
Wątek o lamowniku czytałam, ale nie mogę sie wypowiedzieć, bo nigdy takiego cuda nie używałam.
A mojemu - już 4-letniemu synkowi uszyłam na jesieni świetne bojóweczki podejrzane na stronie Esprit - można tam znaleźć fajne inspiracje na ciuszki dla bobasów.

http://www.esprit-online-shop.com/index_de.htm
cześć widzę, że znasz się trochę na maszynach, a ja mam problem właśnie z taką fif ie przesuwa mi materiału, czytałam że mam wyłączony transporter, ale ja nie wiem jak go włączyć, kupiłam model używany już tak ustawiony jak do przyszywania guzików jak włączyc ten transporter
linki do instrukcji nie działają POMOCY! http://allegro.pl/item660476899_masz...ria_209zl.html
askor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 12:28   #311
Robert 69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: zakup maszyny

Witam .Moim zdaniem najrozsądniej zakupić jakiegoś klasyka pod warunkiem że jest dostęp do części zamiennych.Nowej generacji maszyny konstrukcyjnie są zbyt mało trwałe .Owszem jeśli w grę wchodzi hobby można ulec pokusie wszechstronności.
Robert 69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-21, 15:28   #312
agrafka76
Raczkowanie
 
Avatar agrafka76
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mniejsza wielkopolska
Wiadomości: 68
Dot.: zakup maszyny

Cytat:
Napisane przez askor Pokaż wiadomość
cześć widzę, że znasz się trochę na maszynach, a ja mam problem właśnie z taką fif ie przesuwa mi materiału, czytałam że mam wyłączony transporter, ale ja nie wiem jak go włączyć, kupiłam model używany już tak ustawiony jak do przyszywania guzików jak włączyc ten transporter
linki do instrukcji nie działają POMOCY! http://allegro.pl/item660476899_masz...ria_209zl.html
Mogłabyś zrobić zdjęcie tym dwóm niebieskim pokrętłom- można by było coś zobaczyć. A na początek spróbuj ustawić maszynę na A. Zobaczymy co da się zrobić
__________________
A dużo masz jeszcze tych marzeń? Jedno;
agrafka76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 18:49   #313
askor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 39
Dot.: zakup maszyny

dzięki już sobie jakoś poradziłam uszyłam nawet pierwszą poszewkę na poduszkę w swoim życiu dzięki za zainteresowanie i odpowiedź pozdrawiam

Edytowane przez askor
Czas edycji: 2009-06-24 o 18:50 Powód: błędy stylistyczne
askor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 09:42   #314
netgirl
Przyczajenie
 
Avatar netgirl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miłoki-Poland-Down
Wiadomości: 4
GG do netgirl
Dot.: maszyna do szycia

Witam,
mam overlocka Juki MO 3916.
Jest to maszyna przemysłowa,ale mogę z czystym sercem polecić firmę Juki.
Solidne wykonanie,niezawodność.
Tylko oczywiście trzeba się liczyć z tym,że maszyny przemysłowe zabierają dużo miejsca ,bo trzeba przymocować je do stołu.

Właśnie!
Może któraś z Was ma instrukcję obsługi do Overlocka Juki?
__________________
Я хочу лише правду..
netgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 13:19   #315
ulauta
Przyczajenie
 
Avatar ulauta
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Nowy Targ
Wiadomości: 1
Dot.: maszyna do szycia

Witam.
Ja miałam przez prawie 20 lat łucznika na plastikowych częściach a teraz jak mi się rozsypał (w dosłownym tego słowa znaczeniu) to kupiłam sobie maszynę PRIVILEG 1416B. Zakochałam się w tej maszynie jak tylko zobaczyłam i usłyszałam ją u znajomej.
Mam ją miesiąc, ma 18 programów (w tym robienie dziurek, przyszywanie guzików i cerowanie) . Jeszcze nie wszystkie ściegi wypróbowała na czystoale jak ktoś pracował na łuczniku to nie powinien mieć problemu z pracą na niej. I co jest ważne - igły i szpulki z łucznika idealnie pasują do tej maszyny.
Widziałam taką maszynę na quelle jeśli ktoś byłby zainteresowany.
ulauta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 18:14   #316
red_scorpio
Rozeznanie
 
Avatar red_scorpio
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 763
Dot.: maszyna do szycia

Cytat:
Napisane przez joaa12 Pokaż wiadomość
Witam
Proszę o pomoc. dzisiaj szyłam sobie łucznikiem az tu nagle maszyna zaczęła szyc w miejscu. Materiał się nic a nic nie ruszy. jeżeli go z tyłu pociągnę to tak. Co może być przyczyną? Nie mam pojecia jak to naprawić, czyżby ząbki nie przesuwały materiału i dlaczego?
Znawcą nie jestem, jednak dzieje się tak w maszynie mojej mamy, którą ostatnio używam.. (Lada) Masz rację jest to wina ząbków, które nie przesuwają materiału. U mnie maja tendencje do opadania i należy je wtedy podciągnąć do góry i mocniej umocować. Jednak na Łuczniku się nie znam ... Jutro jadę sobie go kupić. Mam tez zgryz z tym związany bo zastanawiam czy to ma być Maja (277 zł), Zosia(335) czy Ewa (320) ... Ktoś podpowie??
red_scorpio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 21:53   #317
red_scorpio
Rozeznanie
 
Avatar red_scorpio
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 763
Dot.: maszyna do szycia

No i jestem dumną właścicielką Zosi
red_scorpio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 22:47   #318
kajojinka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 4
GG do kajojinka1991
Unhappy Pomocy!!

Mam straszny problem;/
kupilam dzis maszyne do szycia z lucznika.wszystko super dziala tylko ze jak szyje to mi sie nitki splatuja dolna z gorna i nie da sie szyc.nie wiem czy cos zle robilam czy nici sa do dupy.prosze o pomoc

Edytowane przez kajojinka1991
Czas edycji: 2009-07-23 o 23:28
kajojinka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 15:48   #319
red_scorpio
Rozeznanie
 
Avatar red_scorpio
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 763
Dot.: Pomocy!!

Cytat:
Napisane przez kajojinka1991 Pokaż wiadomość
Mam straszny problem;/
kupilam dzis maszyne do szycia z lucznika.wszystko super dziala tylko ze jak szyje to mi sie nitki splatuja dolna z gorna i nie da sie szyc.nie wiem czy cos zle robilam czy nici sa do dupy.prosze o pomoc
Sprawdź dokładnie z instrukcja czy masz właściwie założone nici w bębenku (dolna nić) zazwyczaj to jest problem.
red_scorpio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-24, 20:10   #320
kajojinka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 4
GG do kajojinka1991
Dot.: Pomocy!!

teraz juz nie mam tego problemu tylko jak szyje to po chwili widze ze w igle nici nie ma to chyba znaczy ze mi sie ona przerywa.bd musiala kupic lepsze nici.
kajojinka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 16:21   #321
SBZW
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 79
Łucznik 466

Witajcie.

Niedawno dostałam starego, długo nieużywanego Łucznika (466, jak w temacie). Wprawdzie wcześniej trochę szyłam, jednak na Singerze. Dlatego metodą prób i błędów zaczęłam nieudolne próby założenia nici na mojego łucznika, po kilku podejściach wyglądało to wszystko już w miarę dobrze. Jednak gdy zaczęłam szyć okazało się że maszyna pętelkuje i w ogóle szyje nie tak jak powinna. Zastanawiam się czy może to być kwestia tego , że źle założyłam nici. Ściągnęłam więc instrukcję z internetu, ale tam nie za dokładnie to widać. Stąd też moje pytanie na którym haczyku mam zaczepić nici: A,B czy C. A może na wszystkich. Jeżeli okaże się, że to nie kwestia nici, wtedy oddam ją do wyregulowania (za to wolę się nie zabierać sama).

PS. dołączam zdjęcia fragmentu o który mi chodzi, reszte chyba wiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg maszyna1.jpg (157,0 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg maszyna2.jpg (160,1 KB, 45 załadowań)
SBZW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 12:19   #322
szarobure
Zadomowienie
 
Avatar szarobure
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 118
Dot.: Łucznik 466

Witam .
Moja teściowa ma taką starą maszynę i
nitkę idącą od szpulki z góry trzeba zaczepić o haczyk A. Punktu B u mnie nie ma wcale, a haczyk C to jest śruba służąca do wymiany stopki i tam się nic nie zaczepia . Pętelkowanie jest zazwyczaj gdy źle są dobrane nici górna do dolnej i nieodpowiednio ustawione na prężenie nici górnych. Jeśli maszyna bardzo długo była nie używana to radzę tak czy siak dać maszynę do regulacji przy okazji ją na oliwią , to się jej na pewno przyda . Życzę zadowolenia z szycia gdy maszyna będzie już sprawna

Edytowane przez szarobure
Czas edycji: 2009-08-12 o 13:43 Powód: poprawiłam słowo z "niej" na "mnie" -to znaczna róznica ;-)
szarobure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 17:46   #323
silkelon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Exclamation Maszyna do szycia "helvetia"

witam wszystkich!

sluchajcie jestem totalnym zoltodziobem jesli chodzi o uzywanie maszyn do szycia ... wlasnie kupilam maszyne firmy "HELVETIA" na ebay'u i problem w tym ze do tego momentu myslalam ze zaczne szyc Bog wie co a tu sie okazalo ze zalozenie nitek spedza mi sen z oczu ...

moze ktos z Was ma podobny typ i potrafi mi doradzic .. niby nitki zalozone itd ale jak zaczyna maszyna szyc to ciagnie grubo z dolu i powstaje jeden wielki
silkelon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 13:26   #324
szarobure
Zadomowienie
 
Avatar szarobure
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 118
Dot.: Maszyna do szycia "helvetia"

Niestety ja tej maszyny nie znam , ale może problem tkwi w naprężeniu nici? Naprężenie nici idących z góry do igły reguluje się poprzez specjalne pokrętło. Albo może maszyna wymaga regulacji i oliwienia ? Regulację jednak w takim przypadku trzeba zlecić fachowcom. Trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie wszelkich problemów z nowym nabytkiem
szarobure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 14:00   #325
silkelon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Maszyna do szycia "helvetia"

dzieki Kochana problem w tym ze ja mieszkam za granica gdzie brakuje dziadkow fachowcow od tego typu napraw

ale jestem w trakcie tropienia ludzi ktorzy znaja sie na tym i byliby chetni pomoc ...

pzdr
silkelon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 22:16   #326
szarobure
Zadomowienie
 
Avatar szarobure
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 118
Dot.: Maszyna do szycia "helvetia"

Niestety nie wiedziałam, że za granicą ... to tropić, tropić tych chętnych do pomocy
szarobure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 21:17   #327
mola0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 28
Dot.: Łucznik 466

musisz zaczepic nitke o A i B. Mam podobną maszynę. jżeli pętelkuje pod materiałem to musisz podregulować przednie pokrętło do którego wkładasz nić , ajezeli z góry pętelkuje to bębenek
mola0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 19:20   #328
kaktus214
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 17
Dot.: POMOCY - instrukcja obsługi maszyny do szycia!!

Witam,
mam problem z maszyną łucznik 884. Dostałam ją dawno od cioci lecz jak do tej pory nie miałam czasu ani chęci aby zacząć jej używać... Szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak się do tego zabrać... Zaczynam od zera... Proszę o pomoc...
kaktus214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 15:20   #329
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Jaka Maszyna?

http://allegro.pl/item729539675_wypr...omu_gw_fv.html miała któraś taką? Zaciekawiła mnie, nie powiem. Nie chcę wydawać za dużo, potrzebuję maszynę żeby coś obszyć, skrócić jeansy itp.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 20:53   #330
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Jaka Maszyna?

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/item729539675_wypr...omu_gw_fv.html miała któraś taką? Zaciekawiła mnie, nie powiem. Nie chcę wydawać za dużo, potrzebuję maszynę żeby coś obszyć, skrócić jeansy itp.
Sporo osób zdaje się kupuje ją na allegro. Też jestem ciekawa opinii
Masowo też kupują Łucznika Zofię. Sama chciałam ją kupić a że w realu teraz maszyna za 300 i nie trzeba płacić za przesyłkę no to mówię "lecę kupić"
Oczy mi wyszły ze zdziwienia jak zobaczyłam jakość wykonania obudowy Straszna, brzydki plastik, szpary, plastik jakby ucinany nożyczkami, nic nie spasowane.Lampka niczym nie zabezpieczona, jest po prostu dziura, bez żadnej kratki. Bałabym się też tego co się dzieje w środku maszyny
Zrezygnowałam i będę zbierać na inną

Edytowane przez madie
Czas edycji: 2009-09-18 o 20:55
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Druty, igła i szydełko


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-15 14:43:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:18.