Herbalife - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-28, 08:37   #211
EdytaPrzybysz
Raczkowanie
 
Avatar EdytaPrzybysz
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 308
Dot.: Herbalife ?!

Cytat:
Napisane przez kalinka1984 Pokaż wiadomość
Hej. Melduję iż ukazała się 7 zprzodu Ważę teraz 79 kg. Czyli ubyło mnie 7 kilo. Tylko jakos tego nie czuję. Spodnie są mi luźne pierścionki mi się obracają na palcach.....i to wszystko. Brzuchol jest, dupa wielka i kozaki nadal za małe Dlaczego, przecież to juz 7 kilo. Malo tego, jak do tej pory nikt nie zauwazyl że schudłam, nawet osoby które mnie długo nie widziały. Dlaczego????????
Nie napisałaś wcześniej ile masz wzrostu (chyba że mi umknęło). Przy niskim wzroście szybciej widać ubytek kg, przy wysokim niestety potrzeba dużo czasu. Moja znajoma, przy wzroście 175 i grubszej kości schudła 6 kg- nic jeszcze nie widać, chociaż mówi, że czuje się lżejsza.
Poza tym każdy jest inny i inaczej reaguje na odchudzanie
Nie przejmuj się zatem, tylko działaj dalej
__________________
Herbalife - pytaj
EdytaPrzybysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 09:11   #212
lesyeux
Zadomowienie
 
Avatar lesyeux
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 504
Dot.: Herbalife ?!

Cytat:
Napisane przez Hasannah Pokaż wiadomość
Nie ma na allegro bo jest zakaz handlowania herbalife na aukcjach. Monza tylko u konsultantów kupić polecam moją konsultantkę
Anna wellnessgtl@o2.pl
Wszystko zależy od ludzi jedni sie opiekują inni olewają tak jest w każdej branży.
Ja spozywam koktajle juz 2 tydzien schudalm 1,5 kg a najbardziej zeszło mi z obwodów po 1,5 centymetro pod biustem brzuch talia i biodra!
a koktajle sa bardzo dobre jak sie doda jogurt kefir maślankę albo serek homogenizowany i owoce.
ja np. lubię bananowy z dodatkie kakao na maslance
albo jabłka cynamon i serek waniliowy smakuje jak szarlotka oczwyscie zmiksowany w blenderze.
Po takim koktajlu na sniadanie nei jest glodna i czuje sie lżej wbrew tego co mowią to jest super.
jak wiadomo po za tym trzeba jesc to jest suplement ale dostarcza niezbędną ilość składników i o to w tym chodzi bo nasza żywnośc jet przetworzona i dla tego nasz ogranizm jest "niedożwiony" chociaz wacle o tym nie wiem.
No i wiadomo ruch i dwa litry wody to podstawa!
Pozdrawiam
halo halo! kontrola wagi, redukcja HERBALIFE zaleca picie koktajlu z woda niegazowaną ! najlepsze efekty wtedy są ! a tak a propo banany i winogrona na diecie HB są surowo za bronione! jestem zaprzyjazniona z hb od wielu lat!

a tak na marginesie logicznie sama sobiezap rzeczasz w swojej wypowiedzi twierdzisz ze nasza zywnosc jest przetworzona, ma malo skl. odzywczkych i nasz organizm jest nie dozywiony. ok zgodze się, a tutaj naklaniasz do spozywania koktajlu z jogurtami w ktorych jest mega cukrów, z serkami homo w ktorych jjest mega tluszczow itp! a i dodajesz tuczace owoce???? hmm...... nie ładnie

koktajl + woda= efekt

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Cytat:
Napisane przez kalinka1984 Pokaż wiadomość
Hej. Melduję iż ukazała się 7 zprzodu Ważę teraz 79 kg. Czyli ubyło mnie 7 kilo. Tylko jakos tego nie czuję. Spodnie są mi luźne pierścionki mi się obracają na palcach.....i to wszystko. Brzuchol jest, dupa wielka i kozaki nadal za małe Dlaczego, przecież to juz 7 kilo. Malo tego, jak do tej pory nikt nie zauwazyl że schudłam, nawet osoby które mnie długo nie widziały. Dlaczego????????
ile jestes na DIECIE i jak wyglada przykladowy 1 twoj dzien z HB? to odpowiem Ci co i jak i gratuluję
__________________
Zosia ur. 26.02.2015r.
długa 55 cm waga 3000kg

Edytowane przez lesyeux
Czas edycji: 2011-11-28 o 09:09
lesyeux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 18:17   #213
kalinka1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 192
Dot.: Herbalife ?!

Hej. Mam 166 cm wzrostu. Na HL jestem już chyba 7 tygodni. Mój przykładowy dzień wygląda następująco: 6 rano kawa z jedną łyżeczką cukru i mlekiem (przeważnie 0,5 lub 1,5%). Potem ok.8 koktajl. 11 z porywem do 13 (zależy jak w pracy czy mam czas) serek grani i bułka lub danio lub np. jabłko i jogurt. o 15-16 obiad (zależy o której przyjdę z pracy) następnie ok 18 pomarańcz lub jogurt lub coś w tym stylu. no i ok 20 koktajl. jeśli idę na popołudniu to rano kawa potem ok8-9 koktajl, 11 jakas przekąska jw. jogurt, grani lub cos podobnego. o 13 obiad(bo na 14 do pracy) następnie ok 17 przekaska i ok 20-20-30 koktajl. staram sie wypijać butelke wody, nieraz potrafie wypić nawet 2, chociaz przyznam ze ostatnio to zaniedbałam. po prostu zapominam. no i to sikanie. wykończy mnie kiedyś w ciagu godziny potrafie iśc 3-4 razy do w-c. masakra. a w nocy szału dostaje jak muszę wstać. przyznaje również że to manu nie wyglągda tak codziennie. nieraz sie zdarza że jak przekąska przesunie sie na 12 lub 13 to nie jem obiadu bo po prostu nie jestem glodna. albo nieraz zjem kawałek chleba z wedliną(bez masła) ostatnio zrobiłam sobie taka sałatkę: ryż, pomidor, ogórek i szynka. zjadam mała miseczkę. nie wiem czy dobrze robię ale na jabłku i jogurcie daleko nie ujade.

Doskonale zdaję sobie również sprawę z tego jak ważne jest mieć swojego konsultanta/konsultantkę. ja niestety nie mam. a to dlatego że u niej musiałabym zapłacić 240 zł na allegro płacę 150zł. niektórzy odradzają kupna na allegro. ja jednak kupuje, bo wolę kupic na allegro niz wcale.

Te 7 kilo to nie jest mało, ja wiem. 1 kg na tydzień. w sam raz. tylko dlaczego nikt zauważył ze schudłam? może za 2-3 kilo zauważą.w końcu to już będzie prawie dycha.

Moim największym problemem jest to że nie jem o wyznaczonych porach. A wiem ,ze to bardzo ważne. chociaż przyznam jest ciut lepiej. ostatnio nawet zaczęlam ustawiać sobie budzik np. na 8 jak wypije koktajl to ustawie na 11. Tylko nie zawsze jest czas aby zjeść. Bo akurat dostawa bo akurat konwój a to zamówienie trzeba zrobić i wtedy z 11 robi się 13.

Mam nadzieję że mnie tu nie zlinczujecie za to kupowanie na allegro, bo wiem że jest to odradzane.


Jeśli macie jakieś uwagi lub rady to piszcie. Pozdrawiam serdecznie.
__________________
08.11.12 85.5 kg
12.11.12 82.1 kg
18.11.12 81.6 kg
28.11.12 80.8 kg
11.02.13 80.4 kg
18.02.13 79.9 kg
kalinka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 19:46   #214
aries
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 12
Dot.: Herbalife ?!

ludzie kochani.... 2yg i kolejne 2,7kg.....to już 5kg od początku miesiącaile jeszcze wytrwam????????????pozdra wiam i uciekam
aries jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 06:56   #215
lesyeux
Zadomowienie
 
Avatar lesyeux
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 504
Dot.: Herbalife ?!

Cytat:
Napisane przez aries Pokaż wiadomość
ludzie kochani.... 2yg i kolejne 2,7kg.....to już 5kg od początku miesiącaile jeszcze wytrwam????????????pozdra wiam i uciekam
Witaj, ja w tydzien polecialam 4 kg mialam niezle czyszczenie
__________________
Zosia ur. 26.02.2015r.
długa 55 cm waga 3000kg
lesyeux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 15:12   #216
aries
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 12
Dot.: Herbalife ?!

lesyeux

no to niezłe rzeczywiście.....po woli zaczyna mnie nudzić to dbanie o siebie,ale widzę rezultaty,więc nie poddaję się, wiem,że warto, już co mniej zazdrośni zauważają ,że znikam, wiem,że robię to przede dla siebie,ale miło niezwykle usłyszeć fajne słowa,pozdrawiam.
aries jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 09:11   #217
EdytaPrzybysz
Raczkowanie
 
Avatar EdytaPrzybysz
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 308
Dot.: Herbalife ?!

Gratulacje dziewczyny

Kalinka, pomyśl sobie, " O nadchodzi czas oczyścić organizm" i wcale to sikanie nie będzie już takie straszne, to naprawdę bardzo ważne, tak samo jak codzienne wypróżnianie, też się oczyszcza organizm z różnego rodzaju świństw i niepotrzebnych" rzeczy"

A jeśli chodzi o Allegro. Hmm, nie wypowiem się w tej kwestii, bo sama jestem konsultantką HL i wiem, że pieniądz niestety rządzi światem
Żaden konsultant nie sprzeda na allegro, bo jest to prawnie zabronione przez HL, a poza tym, wiadomo co tam jest w środku?
Kupujący na AL. sami sobie ustalają ilości produktów w tabletkach, czy w proszku. Na jednych zadziała, na innych nie. Różnie to bywa.

Ale nie w każdym sklepie jest tak drogo. Wczoraj były Mikołajki, więc dla wszystkich zrobiłam promocję na wybrane produkty i wydaje mi się, że się opłaca. Promocja na niektóre HL, jest do jutra 8 grudnia).

Pozdrawiam Was
__________________
Herbalife - pytaj
EdytaPrzybysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-08, 13:09   #218
gagatek13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 5
Dot.: Herbalife ?!

Witam,

To ja jeszcze mogę z czystym sumieniem polecić koktaile firmy forever living, skład moim zdaniem bardzo podobny do herbalife a ciut tańsze, bo koszt jednego to 111 zł Co prawda na opakowaniu jest jako uzupełnienie przy uprawianiu sportu, ale tak na prawdę działa tak samo.

Firma też działa tak samo, tzn przez "konsultantów" Tyle że łatwiej stać się takim konsultantem i mieć 15% taniej...

Jeżeli któraś z was byłaby zainteresowana, chętnie na prv napiszę więcej.
gagatek13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 13:56   #219
izacz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: Herbalife ?!

Witam wszystkich

Przeczytałam cały wątek post po poście, bo sama się już właściwie zdecydowałam na HL. Konsultant HL, który mi polecił ten sposób jest trenerem wellness i instruktorem fitnessu, posiada naprawdę sporą wiedzę na temat zdrowego odżywiania i razem z suplementacją zalecił mi wdrożenie dość rygorystycznych zasad odżywiania. Współczuję osobom, które trafiły na niekompetentnych ludzi, którzy udają że chcą pomóc żeby tylko coś sprzedać, a tak naprawdę nie mają narzędzi do tej pomocy (fachowej wiedzy) !! Moje wahania wynikają tylko z dużych kosztów tej "imprezy", ale po prostu zacznę od samych koktajli i zobaczymy. Prawdopodobnie dzisiaj na spotkaniu zakupię pierwsze opakowanie i od jutra zaczynam!! Trzymajcie za mnie kciuki, postaram się na bieżąco pisać o efektach i samopoczuciu
Pozdrawiam gorąco wszystkich biorących sprawy w swoje ręce zamiast czekać na cud!!

P.S. Mój (i mojego trenera) plan to 15 kg w 4 miesiące, przy dwóch koktajlach dziennie, pozostałe 3 posiłki zgodnie z surowymi zasadami i 3 razy w tygodniu 50 minut ćwiczeń. Ważę 77,8 kg, wzrost 172cm.
izacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 08:24   #220
Celesta123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: Herbalife ?!

Cytat:
Napisane przez izacz Pokaż wiadomość
Witam wszystkich

Przeczytałam cały wątek post po poście, bo sama się już właściwie zdecydowałam na HL. Konsultant HL, który mi polecił ten sposób jest trenerem wellness i instruktorem fitnessu, posiada naprawdę sporą wiedzę na temat zdrowego odżywiania i razem z suplementacją zalecił mi wdrożenie dość rygorystycznych zasad odżywiania. Współczuję osobom, które trafiły na niekompetentnych ludzi, którzy udają że chcą pomóc żeby tylko coś sprzedać, a tak naprawdę nie mają narzędzi do tej pomocy (fachowej wiedzy) !! Moje wahania wynikają tylko z dużych kosztów tej "imprezy", ale po prostu zacznę od samych koktajli i zobaczymy. Prawdopodobnie dzisiaj na spotkaniu zakupię pierwsze opakowanie i od jutra zaczynam!! Trzymajcie za mnie kciuki, postaram się na bieżąco pisać o efektach i samopoczuciu
Pozdrawiam gorąco wszystkich biorących sprawy w swoje ręce zamiast czekać na cud!!

P.S. Mój (i mojego trenera) plan to 15 kg w 4 miesiące, przy dwóch koktajlach dziennie, pozostałe 3 posiłki zgodnie z surowymi zasadami i 3 razy w tygodniu 50 minut ćwiczeń. Ważę 77,8 kg, wzrost 172cm.
Hej izacz, jak tam HL - zaczęłaś stosować?
Ja stosuję od dwóch tygodni i wg moich pomiarów ubyło mi 2 kg, ale dzisiaj jadę na dokładniejsze pomiary do mojego konsultanta. Dietka bardzo przypadła mi do gustu i mam nadzieję, że efekty będą zadowalające. Pozdrawiam wszystkich stosujących HL i życzę wytrwałości!!!

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Cytat:
Napisane przez izacz Pokaż wiadomość
Witam wszystkich

Przeczytałam cały wątek post po poście, bo sama się już właściwie zdecydowałam na HL. Konsultant HL, który mi polecił ten sposób jest trenerem wellness i instruktorem fitnessu, posiada naprawdę sporą wiedzę na temat zdrowego odżywiania i razem z suplementacją zalecił mi wdrożenie dość rygorystycznych zasad odżywiania. Współczuję osobom, które trafiły na niekompetentnych ludzi, którzy udają że chcą pomóc żeby tylko coś sprzedać, a tak naprawdę nie mają narzędzi do tej pomocy (fachowej wiedzy) !! Moje wahania wynikają tylko z dużych kosztów tej "imprezy", ale po prostu zacznę od samych koktajli i zobaczymy. Prawdopodobnie dzisiaj na spotkaniu zakupię pierwsze opakowanie i od jutra zaczynam!! Trzymajcie za mnie kciuki, postaram się na bieżąco pisać o efektach i samopoczuciu
Pozdrawiam gorąco wszystkich biorących sprawy w swoje ręce zamiast czekać na cud!!

P.S. Mój (i mojego trenera) plan to 15 kg w 4 miesiące, przy dwóch koktajlach dziennie, pozostałe 3 posiłki zgodnie z surowymi zasadami i 3 razy w tygodniu 50 minut ćwiczeń. Ważę 77,8 kg, wzrost 172cm.
Hej izacz, jak tam HL - zaczęłaś stosować?
Ja stosuję od dwóch tygodni i wg moich pomiarów ubyło mi 2 kg, ale dzisiaj jadę na dokładniejsze pomiary do mojego konsultanta. Dietka bardzo przypadła mi do gustu i mam nadzieję, że efekty będą zadowalające. Pozdrawiam wszystkich stosujących HL i życzę wytrwałości!!!
Celesta123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 10:49   #221
izacz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: Herbalife ?!

Ja schudłam prawie 1,5 kg w tydzień. Tylko tyle, że trzymam ostrą dietę i cały czas się zastanawiam co by było gdybym nie piła odżywek. Niestety ja chyba zrezygnuję ze względu na to, że picie tego jest dla mnie katorgą. Kilka razy po prostu zatkałam nos i przechyliłam koktajl na raz... Męczę się pijąc to, mam odruch wymiotny !! Nie wiem czy to ma sens bo tylko się katuję Substancje typu jogurt, shake itp. nigdy nie należały do moich ulubionych. Troszkę mnie to frustruje...

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

A do tego koktajl na 2 tygodnie kosztuje tylko miesięczny karnet open na najlepszą siłownię w mieście (z basenem)
izacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-16, 10:57   #222
EdytaPrzybysz
Raczkowanie
 
Avatar EdytaPrzybysz
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 308
Dot.: Herbalife ?!

Izacz gratuluję wyniku .

A jeśli chodzi o to, że nie możesz pić koktajlu, to znam takie osoby, które na samą myśl o płynach typu jogurt, czy przekąsce w postaci np budyniu mają odruch wymiotny. Nie martw się nie jesteś sama.
Polecam wtedy tabletki HL, albo batoniki Formuła 1 express lub batoniki proteinowe na przekąskę. Pozdrawiam Cię

A jeszcze mam wiadomość o której zapomniałam
Jest nowy świąteczny smak koktajlu toffi z jabłkiem i szczyptą cynamonu. Przyznam się, że jeszcze nie piłam, ale postaram się szybko to nadrobić, bo brzmi kusząco, tym bardziej, że kończy mi się już puszka i jadę niedługo do HL.

A może któraś z Was piła nowy smak?
Jakie macie wrażenia?
__________________
Herbalife - pytaj
EdytaPrzybysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 14:27   #223
nietoperek22
Rozeznanie
 
Avatar nietoperek22
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 737
Dot.: Herbalife ?!

Jak dla mnie nowy smak dobry bardzo słodki, przypomina mi cynamonową gumę balonową (jak tropik ) ale puszeczkę już z mężem kończymy i wracamy do moich ukochanego - ciasteczkowego
nietoperek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 10:14   #224
aries
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 12
Dot.: Herbalife ?!

witam,od 2 listopada ubyło 7 kg.......podjadam czekoladę, bo nie daję rady (mleczną niestety), poza tym stosuję się,czasem zapominam o witaminach i błonniku, ale w centymetrach niesamowicie spadam.....weszłam w kieckę z Rezervatu nr 44,a wierzcie mi-to sukces, czuję się lepiej....problem jest taki,że nie sądzę, żebym na koktajlach dala radę 2x dziennie, boję się przyzwyczaić, poza ty po zakończeniu grupy, za każdorazowe mierzenie co 2 tyg opłata wynosi 30pln, czy to nie jest przesada?
pozdrawiam
aries jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 19:29   #225
MUMStacha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: Herbalife ?!

Witam. Słyszałam o rewelacyjnych efektach wynikających z korzystania z tych produktów i znalazłam już konsultantkę w moim mieście ale boje się spróbować. Nie wiem czy jest to kuracja dla mnie. Wymaga ona sporej systematyczności a ja wyjeżdżam z domu o godzinie 6 i wracam o 17-18, a nie rzadko i później. W pracy nie mam możliwości podgrzewania czy przygotowywania produktów, całymi dniami żyje na kanapkach i słodyczach z automatu. Często podjadam w samochodzie a po powrocie do domu zjadam wielki obiad i zaraz po tym kolację. Na czym polega przygotowywanie koktajli? Czy wystarczy zmieszać proszek łyżką? Czy dopuszczalny posiłek można zjadać na kolację? Proszę odpowiedzcie bo nie wiem czy warto zaczynać i wydawać pieniądze.
MUMStacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 10:06   #226
EdytaPrzybysz
Raczkowanie
 
Avatar EdytaPrzybysz
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 308
Dot.: Herbalife ?!

aries Gratuluję
A jeśli chodzi o przyzwyczajenie do koktajlu. Nie da się, bo to jest jedzenie, tylko w innej formie, a do jedzenia nie da się przyzwyczaić. Nie bój się i pij 2x dziennie

MUMStacha
1.Właśnie dlatego, że się tak odżywiasz powinnaś zastosować HL. To jest właśnie dla niesystematycznych i niemających czasu.
2.HL możesz pić na ciepło i zimno.
3.W pracy też pij koktajl (ale szczegóły trzeba dopiąć indywidualnie)
4. Mieszać możesz jak chcesz widelcem, łyżką, szejkerem, blenderem.
Ja mieszam w zależności od go jak i kiedy go będę jeść

Pytaj jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości
__________________
Herbalife - pytaj
EdytaPrzybysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 08:41   #227
lulus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: Herbalife ?!

Hej, a stosowałyście może sam błonnik z herbalife ? .
Jeżeli tylko go bym brała schudnę ?
lulus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 08:52   #228
EdytaPrzybysz
Raczkowanie
 
Avatar EdytaPrzybysz
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 308
Dot.: Herbalife ?!

lulus Stosując sam błonnik poprawisz perystaltykę jelit i wszystkie funkcje z tym związane. Jeśli jesz mało warzyw i owoców zacznij od "Błonnika i ziół". Rozruszaj jelita. Spowoduje on też, że mniej zjesz, bo pęcznieje w żołądku.
Drugi błonnik "Fiberbond" szybciej usunie zalegania pokarmowe i spowoduje, że oczyszczone jelita będą lepiej wchłaniać pokarm, a wtedy organizm zacznie lepiej funkcjonować.
To tak ogólnie o błonnikach HL jeśli chodzi o odchudzanie, bo mają one jeszcze inne funkcje.

Możesz oczywiście zacząć od błonnika, ale odchudzania nie opierałabym tylko na błonniku, Dodaj jeszcze koktajl.
Jak czytałaś u dziewczyn - wyniki Cię zadziwią
__________________
Herbalife - pytaj
EdytaPrzybysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-25, 13:50   #229
lulus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: Herbalife ?!

A co myślicie o innych koktajlach i błonnikach ?
Moim minusem jest to, że jestem chora na niewydolność nerek i nie wiem, czy
w ogóle próbować się odchudzać czy coś stracę na wadze, ale mam silną wolę i meeega mobilizację .
lulus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-25, 16:16   #230
doncia31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 7
Dot.: Herbalife ?!

Gratuluje Tym osoba ktorym sie do dnia dzisiejszego udalo schudnac a nawt poczuc lepiej. Kto nie sprobuje ten nie bedzie wiedziec. Koktajl swiateczny jest pyszny ja go lubie na mleku i do tego mozna na cieplym wiec pycha A ja juz z Herbalife nie zrezygnuje i gdybym miala robic sobie posilki gdzie jest wszystko co w koktajlu chyba by mi czasu zabraklo i pieniedzy.
WESOLYCH SWIAT
doncia31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-25, 16:31   #231
Sumigra
Rozeznanie
 
Avatar Sumigra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 713
Dot.: Herbalife ?!

Herbalife... używam ich produktów od około 4 miesięcy. Zadowolona jestem jedynie z kosmetyków do twarzy, bo są naprawdę super, nie zasyfia mnie po nich i od razu się wchłaniają. Ale co do błonników i koktajli to...no własnie. Wydaje mi się, że wyszczuplają jedynie portfel, nic więcej. Faktycznie, koktajlem zamieniamy jeden produkt, ale ja i moja koleżanka (które piłyśmy koktajle razem) stwierdziłyśmy, że ten sam efekt da wypicie samego mleka. Koszt tych koktajli jest drogi (25funtów za opakowanie, które starcza na miesiąc, czyli 130zł :O). Po nich czuję taki sam głód jak przed nimi, czyli co z tego skoro jeden koktajl ma 200kalorii? Mogę go zamienić czymś czym się za przeproszeniem napcham i nie będę czuła głodu. Wydaje mi się, że cud polega na tym, że chudniemy po tym, że nie zjadłyśmy nic zamiast tego jednego posiłku. Błonnik to samo, zapychać to nam zapycha woda, którą trzeba w hektolitrach wypić. Fajnie wszystko fajnie, ale jak dla mnie to za droga impreza...Za tą kasę którą wywaliłam w herbalife wolałabym sobie kupić karnet na basen. Przynajmniej chudnę z ćwiczeń, a nie z picia ... mleka z dodatkami? Dodam do tego jeszcze, że faktycznie, schudnąć się schudnie z tej dietki, jednak co po tym jak przestaniemy pić i kupować herbalife? Waga idzie w górę, bo zaczynamy wracać do starych nawyków żywieniowych (czyli +1 czy +2 posiłki dziennie więcej)
__________________
trolololo
Sumigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 17:05   #232
EdytaPrzybysz
Raczkowanie
 
Avatar EdytaPrzybysz
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 308
Dot.: Herbalife ?!

Zaczęłam pisać odpowiedź do ww postu, ale nie mogę , bo potrzebowałabym odnieść się do prawie każdego zdania, a jako, że jestem od HL, możesz mnie wziąć za nieobiektywną, ale...

Sumigro, jeśli chcesz mogę wyjaśnić Ci wszystkie Twoje ww obiekcje związane z dietą HL, bo wydaje mi się, że zupełnie nie wiesz o czym mówisz.
Po prostu mylisz się!!!

Wyjaśnię Ci też różnicę pomiędzy wypiciem samego mleka na śniadanie, a wypiciem mleka z koktajlem itd, itd.

Czy ktoś Cię prowadził przez te 4 miesiące. Wydaje mi się, że nie.

Pozdrawiam Was i jeśli chcecie możecie zadawać pytania nawet na łamach tego wątku
__________________
Herbalife - pytaj
EdytaPrzybysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 08:46   #233
MUMStacha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: Herbalife ?!

Edyta Przybysz dzięki za odpowiedź. Zdecydowałam się w końcu i jeszcze przed świętami umówiłam na wizytę. Jutro się tam wybieram i jestem pełna nadziei. Pierwszy krok za mną więc liczę że następne będą łatwiejsze. Pozdrawiam wszystkich i szczęśliwego, smuklejszego Nowego Roku!
MUMStacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 19:03   #234
aniyah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 10
Dot.: Herbalife ?!

Witam, od dzisiaj rozpoczynam swoją przygodę z odchudzaniem z Herbalife. Dostałam dzisiaj plan diety od dietetyczki - 2 razy dziennie koktail dodatkowo błonnik i zioła. Chcę zrzucić ok 10 kg, ponieważ tyle pozostało mi do zgubienia po ciąży. Próbowałam już wielu diet,więc boję się, że mój organizm będzie protestował. Mam tylko jedno ale, z racji tego,że wtsaję o 6 rano, to ostatni posiłek mam wypisany na godzinę 17... nie wiem czy dam radę do ok 22-23 wytrzymać na głodzie... pozdrawiam i mam nadzieję, że znajdę kogoś by było mi raźniej wejść w ten 2012 z postanowieniami poprawy sylwetki)
aniyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 12:56   #235
bibibe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: Herbalife ?!

Hej dziewczyny !!!
Mam 173 cm wzrostu i ważę 73 kg. Zaczęłam się odchudzać z HL i to mój 4 dzień. Jak na razie czuję się genialnie i nie ciągnie mnie do podjadania !!!!!! co wcześniej wydawało mi się nie możliwe. Słodycze leżą na stole a mnie do nich nie ciągnie. Mam nadzieję, że będzie tak dalej. Zauważyłam nawet, że czuję się lepiej. Nie wiem czy to zasługa HL czy po prostu przez wydanie kasy zmieniła się moja motywacja ...
Ale jest fajnie. Zobaczymy czy faktycznie kg pójdą w dół ..... :P
Pozdrawiam i życzę sukcesów !!!!!!!!!!!
bibibe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 16:58   #236
pcynesia
Rozeznanie
 
Avatar pcynesia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sallins, Co. Kildare, Irlandia
Wiadomości: 977
Dot.: Herbalife ?!

Dawno mnie tu nie bylo, ale chciałam się pochwalić, że po 1,5 miesiąca stosowania HL mam 4kg mniej czyli zamiast 76kg dziś rano zobaczyłam 72 a muszę przyznac, ze było parę mniejszych i większych grzeszków. Poza tym w jednym tygodniu waga stanęła, ale na szczęście nie wymiary, bo się systematycznie kurczę tu i ówdzie co mnie bardzo cieszy
pcynesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 18:37   #237
EdytaPrzybysz
Raczkowanie
 
Avatar EdytaPrzybysz
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 308
Dot.: Herbalife ?!

Dziewczyny, po
1. Wszystkiego dobrego w nowym roku, a po
2. Gratulacje, trzymajcie się i oby tak dalej.
bibibe około 4 dnia i później mogą pojawić się objawy detoksykacji( bóle głowy, kłopoty z przewodem pokarmowym np biegunka, zaparcia. Przetrzymaj to i pij więcej wody, to szybko minie.) Oczywiście objawy te mogą, ale nie muszą się pojawić.


Dziewczyny jak czegoś nie będziecie wiedziały, to pytajcie swoich konsultantów, a jak nie, to polecam się i swój blog. Tam cały czas wpisuję nowe rzeczy. Teraz szykuję wpis o zdrowym sercu i produktach HL, potem jak obniżyć cholesterol z produktami HL ... potem jeszcze nie wiem, chyba, że Wy podsuniecie mi jakiś interesujący dla Was temat).

Jeszcze raz pozdrawiam
__________________
Herbalife - pytaj
EdytaPrzybysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 15:10   #238
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Herbalife ?!

Bardzo mnie ciekawi jaki skład mają te koktaile. Czy któras z was mogłaby przepisać/zrobić fotkę składu?
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 16:29   #239
Pani K
Raczkowanie
 
Avatar Pani K
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 98
Dot.: Herbalife ?!

Witajcie,

kiedyś używałam tych produktów i źle na tym wyszłam. To jest plan głodowy i szybko po nim wraca utracona waga, plus bonus - u mnie prawie 20 kg, w bardzo krótkim czasie.
I nie piszcie, że nie wytrzymałam, bo stosowałam wiele diet, ale po żadnej mi nie przybyło kg.
Lepiej zastosujcie sobie (zamiast wydawać pieniądze na tej szajs) jakąś zdrową, porządna dietę, a tylko na tym skorzystacie. I schudniecie, cera wam się poprawi, lepiej się poczujecie, będziecie zdrowsze, słowem, same plusy.
Pani K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 20:23   #240
aniyah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 10
Dot.: Herbalife ?!

Witam dziewczyny, u mnie dzisiaj 3 dzień diety. Też na razie nie odczuwam głodu, ale w pewien sposób łamię zasady bo z rana piję kawę... Nie potrafię póki co inaczej, bo czasem dzidziuś daje mi w nocy w kość a ja rano do pracy...Jestem ciekawa, czy można stosować na tej diecie słodziki ? Jak sądzicie? o której jecie ostatni posiłek, bo ja o 17-17,30) Aco do koleżanki to okrutnie boję się jojo, ale liczę na to, że dociągnę tę dietę do końca i przez jakiś czas będę piła jeszcze te koktaile dzisiaj wieczorem mam tki jakiś wzdęty brzuch ciążowy- to normalne?

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Hauuu - spojrzałam na Twoje cele wagowe i nieskromnie przyznam,że posiadam identyczne ))))
aniyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:47.