Już niektóre odliczają, inne grzecznie wciąż czekają, mamy IX-X 2013, cz. XVII - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki wybierasz tytuł dla XVIII części wątku mam wrześniowo-październikowych?
Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 3 6,25%
Już niektóre odliczają, inne grzecznie wciąż czekają 0 0%
Porody się zbliżają, więc mamuśki okna obmywają 1 2,08%
Niech już któraś zacznie rodzić, ile w ciąży można chodzić? 19 39,58%
Mówi mama do malucha: "Wyłaź wreszcie z mego brzucha" 7 14,58%
Łóżeczko, wózek już czekają, a maluchy w brzuchach zwlekają 1 2,08%
Zbudyniałe wszystkie matki modlą się o poród gładki 7 14,58%
Wody chlusną, skurcze brzucha, chcę zobaczyć już malucha! 10 20,83%
Głosujący: 48. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-19, 11:42   #1651
jo_asiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 131
Dot.: Już niektóre odliczają, inne grzecznie wciąż czekają, mamy IX-X 2013, cz. XVII

Witam poweekendowo w 33 tc Wypad do Łeby udany! Pyszna rybka, lody, gofry i duuuużo spacerowania. Troszkę odżyłam, nie męczyły mnie mdłości, kości trochę mniej bolały no i obyło się bez , co mnie niesamowicie cieszyło Spotkała mnie też odrobina uprzejmości z racji ciąży - a mianowicie: jechaliśmy z wydm Melexem, no i ludzie jak to ludzie "na hura" kto pierwszy ten ma lepsze miejsce... przypadło mi gdzieś z tyłu. Mieliśmy już ruszać, ale pan z obsługi wstał, podszedł do ludzi na początku, patrzę a oni wstają i idą do tyłu. Podchodzi do mnie ten koleś i mówi, że "pani jest w ciąży, więc trzeba dbać o dzidziusia, dlatego zapraszam do przodu - tam mniej trzęsie i będzie bezpieczniej". Oczywiście skorzystałam i się przesiedliśmy. Bardzo miło mnie to zaskoczyło, bo ten chłopak z obsługi wydawał się być bardzo młody i nie sądziłam, że mógłby o tym w ogóle pomyśleć

Jak wracaliśmy do domu to były takie korki gigant, że patrzyłam na nie z niedowierzaniem. 150km przejechaliśmy w 5 godzin i 20 minut - masakra Byliśmy w domu po 23...

Dziś trochę gorzej... zaliczyłam porannego giganta. Strasznie dużo naprodukowałyście, więc tylko Was "przeleciałam" i zajrzałam na pierwszą stronę sprawdzić, czy któraś urodziła. Teraz będę już na bieżąco.

Kropla - przepiękny opis porodu, tak "lekko" się go czytało, że poród przez chwilę nie wydawał mi się masakrą Trzymam kciuki żeby wszystko było ok i puścili Was szybko do domku

Wczoraj pisałyście coś o obsesji na punkcie toxo... przez jakiś czas ciągle się schizofałam i wręcz panicznie bałam zachorowania na toxo. Któregoś razu po zjedzeniu kebaba w Trójmieście miałam wrażenie, że jakiś niedopieczony był i przez jakiś czas się strasznie stresowałam i po jakimś tam czasie zrobiłam prywatnie badanie krwi, żeby sprawdzić czy wszystko ok... Może faktycznie liczba zachorowań nie jest duża, ale ja wolę uważać

agusia - gratuluję zakupu wózeczka wygląda naprawdę fajnie.

motyl - gratuluję wagi malutkiej

ladan - współczuję kolejnych problemów, tym razem z mamą... brak mi słów normalnie Jak tak można? Przecież to Twoja matka?! Być może ona chce dla Ciebie dobrze, ale chyba trochę ją poniosło... Dziecko jest ogromnym szczęściem, a nie przeszkodą! Strasznie przykro by mi było, gdyby moja mama w ten sposób do mnie pisała, czy mówiła, bo ja to odebrałabym tak, że to ja byłam dla niej problemem i przeszkodą i przeze mnie jej się życie nie ułożyło... Chyba bym przestała odbierać od niej telefony, nie reagowałabym też na żadne wiadomości tego typu. Nie rozumiem po co ona Cię tak stresuje, przecież Ty teraz spokoju potrzebujesz... Myślę, że propozycja zamieszkania u teściów do czasu ukończenia remontu jest o wiele mądrzejsza niż jechanie z noworodkiem w podróż do Twojej mamy, a później znów wracanie. Co do kariery, to przecież nikt za Ciebie decydować nie może. To Twoje życie i musisz je przeżyć po swojemu. Z tego co piszesz, do macie z D. zaplanowane działanie, tak abyś Ty mogła wrócić do pracy. Poza tym widać ostatnio, że D. jest bardzo za Wami i wierzę, że zrobi wszystko abyście byli szczęśliwi. Nie wyobrażam sobie, aby moi rodzice w taki sposób wypowiadali się o moim mężu, jak Twoja mama o D... Kochana, głowa do góry! Masz D, już niedługo będziecie tulić Julkę i będziecie we trójeczkę tworzyć wspaniałą rodzinę i na pewno wszystko się ułoży pozytywnie dla każdego z Was!

makrela - aaaaaaaaaaaa!!!! o kurcze trzymam kciuki!
jo_asiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 11:43   #1652
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Już niektóre odliczają, inne grzecznie wciąż czekają, mamy IX-X 2013, cz. XVII

Cytat:
Napisane przez papalinka83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradźcie mi, wiem, że wy nie lekarze, ale co ja mam zrobić z tymi stawami? Smarować tymi przeciwzapalnymi, które sa ewidentnie szkodliwe w 3 trymestrze, czy czekać, co się stanie ryzykując, że mi się pogorszy i będę musiałą cięższe leki brać? Strasznie się boję, że nie będę mogła zajmować się dzieckiem po porodzie Niby mąz mówi, że jakby tak się faktycznie stało, to coś wymyślimy i prezecież nie jestem sama, ale jednak...
ale jestes pewna ze to zalapenie stawow? bo normalne ze w ciazy stawy bola - skoro hormony powoduja rozejscie wiazadel macicy to niestety powoduja tez rozejscie innych wiazadel i polaczen miedzy kosciami. do tego w te upaly malo kto codzi nie opuchniety... troche jednak bym sie bala tego kremiku...
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 11:44   #1653
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Już niektóre odliczają, inne grzecznie wciąż czekają, mamy IX-X 2013, cz. XVII

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
to ona leci w kulki ze mna heh ale lekarz powiedzial ze glowka jeszcze ciasno w kanale nie siedzi, bo moze ja palcem do gory odbic
ale Ty przecież 10-go rodzisz
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 11:46   #1654
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Już niektóre odliczają, inne grzecznie wciąż czekają, mamy IX-X 2013, cz. XVII

coś bym przetrąciła ale nie wiem czy już pomidorówkę zaatakować czy kanapkę z serem żółtym

mam garba na brzuchu jak wielbłąd
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 11:46   #1655
Madziuchna27
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuchna27
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 359
Dot.: Już niektóre odliczają, inne grzecznie wciąż czekają, mamy IX-X 2013, cz. XVII

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Też się najbardziej boję tego flaka.
Moja koleżanka, która była wysportowana (nie dośc,że jakieś sukcesy w judo to jeszcze policjantka) urodziła bliźniaki i miała ogromnego flaka
W końcu zebrala trochę kasy, trochę rodzice dołożyli i zrobiła operację
Aż tak? Myślę, że na to nie ma reguły, chociaż wysportowanym i szczupłym dziewczynom powinno być łatwiej wrócić do formy. Moja koleżanka - szczuplutka - aż za bardzo schudła po ciąży, ale karmiła młodego przez 9 miesięcy.
__________________

Madziuchna27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 11:46   #1656
logoasia
Zakorzenienie
 
Avatar logoasia
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: okolice Gdańska
Wiadomości: 3 414
Dot.: Już niektóre odliczają, inne grzecznie wciąż czekają, mamy IX-X 2013, cz. XVII

Cytat:
Napisane przez papalinka83 Pokaż wiadomość
To muszę iść zobaczyć

kurcze ja się jakoś boję właśnie tego flaka
nie ma co się bać damy radę, na odchowalni będziemy się wspierać i zrzucać kilogramy
Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Też się najbardziej boję tego flaka.


Moja koleżanka, która była wysportowana (nie dośc,że jakieś sukcesy w judo to jeszcze policjantka) urodziła bliźniaki i miała ogromnego flaka
W końcu zebrala trochę kasy, trochę rodzice dołożyli i zrobiła operację
po bliźniakach chyba większy brzuszek, też zależy ile koleżanka przytyła Ale myslę, ze po porodzie trzeba będzie wykorzystać wszystkie możliwe sposoby ujędrnienia brzuszka, różne masaże, kremy, dieta. Zadbamy o to
logoasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 11:49   #1657
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Już niektóre odliczają, inne grzecznie wciąż czekają, mamy IX-X 2013, cz. XVII

matal trzymam kciuki za Twojego TŻ

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez jo_asiek Pokaż wiadomość
ladan - współczuję kolejnych problemów, tym razem z mamą... brak mi słów normalnie Jak tak można? Przecież to Twoja matka?! Być może ona chce dla Ciebie dobrze, ale chyba trochę ją poniosło... Dziecko jest ogromnym szczęściem, a nie przeszkodą! Strasznie przykro by mi było, gdyby moja mama w ten sposób do mnie pisała, czy mówiła, bo ja to odebrałabym tak, że to ja byłam dla niej problemem i przeszkodą i przeze mnie jej się życie nie ułożyło... Chyba bym przestała odbierać od niej telefony, nie reagowałabym też na żadne wiadomości tego typu. Nie rozumiem po co ona Cię tak stresuje, przecież Ty teraz spokoju potrzebujesz... Myślę, że propozycja zamieszkania u teściów do czasu ukończenia remontu jest o wiele mądrzejsza niż jechanie z noworodkiem w podróż do Twojej mamy, a później znów wracanie. Co do kariery, to przecież nikt za Ciebie decydować nie może. To Twoje życie i musisz je przeżyć po swojemu. Z tego co piszesz, do macie z D. zaplanowane działanie, tak abyś Ty mogła wrócić do pracy. Poza tym widać ostatnio, że D. jest bardzo za Wami i wierzę, że zrobi wszystko abyście byli szczęśliwi. Nie wyobrażam sobie, aby moi rodzice w taki sposób wypowiadali się o moim mężu, jak Twoja mama o D... Kochana, głowa do góry! Masz D, już niedługo będziecie tulić Julkę i będziecie we trójeczkę tworzyć wspaniałą rodzinę i na pewno wszystko się ułoży pozytywnie dla każdego z Was!
__________________
30. 08. 2013 - Julia
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-19, 11:50   #1658
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Już niektóre odliczają, inne grzecznie wciąż czekają, mamy IX-X 2013, cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Madziuchna27 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja mam pytanie z natury tych niemądrych
Czy skracająca się szyjka/rozwarcie daje o sobie znać w jakiś sposób, np. kłuje lub boli?
[/U]
tak, u mnie tak bylo
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 11:50   #1659
logoasia
Zakorzenienie
 
Avatar logoasia
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: okolice Gdańska
Wiadomości: 3 414
Dot.: Już niektóre odliczają, inne grzecznie wciąż czekają, mamy IX-X 2013, cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Madziuchna27 Pokaż wiadomość
Aż tak? Myślę, że na to nie ma reguły, chociaż wysportowanym i szczupłym dziewczynom powinno być łatwiej wrócić do formy. Moja koleżanka - szczuplutka - aż za bardzo schudła po ciąży, ale karmiła młodego przez 9 miesięcy.
no u mnie też kilogramy leciały przy karmieniu, po 2 miesiącach doszłam do swojej wagi a brzuszek był płaski także damy radę
logoasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 11:50   #1660
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Odp: Już niektóre odliczają, inne grzecznie wciąż czekają, mamy IX-X 2013, cz. XVII

Ja nie mialam flaka
Ale to zależy, ile brzuch urósł, ile się przytylo i jaką skóra ma zdolnośc do regeneracji... Obawiam się, ze teraz mi wiecej zostanie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 11:50   #1661
papalinka83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 061
Dot.: Już niektóre odliczają, inne grzecznie wciąż czekają, mamy IX-X 2013, cz. XVII

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
ale jestes pewna ze to zalapenie stawow? bo normalne ze w ciazy stawy bola - skoro hormony powoduja rozejscie wiazadel macicy to niestety powoduja tez rozejscie innych wiazadel i polaczen miedzy kosciami. do tego w te upaly malo kto codzi nie opuchniety... troche jednak bym sie bala tego kremiku...
No pewna nie jestem niby, chociaż boli mnie tak samo jak wtedy i to jest taki specyficzny ból, zupełnie inny niż np. jak mnie teraz biodra bolą i plecy, bo to wiem, że od ciązy na pewno. A opuchnieta właśnie nie jestem specjalnie, tylko bolą głównie ręce: nagdgarstki, te małe kostki w palcach itp. No zobaczymy, oby się okazało, że faktycznie po ciąży przejdzie samo, bez względu co to jest. A po połogu się badam szczegółowo łącznie z markerami genetycznymi, których kiedyś nie chciałąm zrobić. W sumie nie wiem czemu...
__________________
Ola 20.09.2013

Pawełek 20.03.2015
papalinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-19, 11:52   #1662
logoasia
Zakorzenienie
 
Avatar logoasia
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: okolice Gdańska
Wiadomości: 3 414
Dot.: Już niektóre odliczają, inne grzecznie wciąż czekają, mamy IX-X 2013, cz. XVII

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
tak, u mnie tak bylo
u mnie też kłuje czasem w pochwie, nie wiem czy to efekt skracania się szyjki, jutro wizyta
logoasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 11:52   #1663
angelikada
Wtajemniczenie
 
Avatar angelikada
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 155
Dot.: Już niektóre odliczają, inne grzecznie wciąż czekają, mamy IX-X 2013, cz. XVII

Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
czy tylko mi nie leci z cycków?

mi też nie
angelikada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 11:54   #1664
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Już niektóre odliczają, inne grzecznie wciąż czekają, mamy IX-X 2013, cz. XVII

niedobrze mi znów

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Julia znów ma czkawkę
__________________
30. 08. 2013 - Julia
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 11:55   #1665
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Już niektóre odliczają, inne grzecznie wciąż czekają, mamy IX-X 2013, cz. XVII

Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość
ale Ty przecież 10-go rodzisz
no pewnie znajac zycie tyle wytrwam

ide sie pakowac i niech punkt 13 mi wypis przyniosa bo jak nie to sie wkurze

w ogole moja szwagierka do mnie dzwonila i mowila ze moj maz twardego zgrywa bo jak w sobote mnie przywiozl i jak mnie badali to zadzwonil do swej matki i sie wyslowic nie mogl taki byl zdenerwowany ponoc, a dla mnie to on oaza spokoju byl
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 11:57   #1666
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Już niektóre odliczają, inne grzecznie wciąż czekają, mamy IX-X 2013, cz. XVII

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
no pewnie znajac zycie tyle wytrwam

ide sie pakowac i niech punkt 13 mi wypis przyniosa bo jak nie to sie wkurze

w ogole moja szwagierka do mnie dzwonila i mowila ze moj maz twardego zgrywa bo jak w sobote mnie przywiozl i jak mnie badali to zadzwonil do swej matki i sie wyslowic nie mogl taki byl zdenerwowany ponoc, a dla mnie to on oaza spokoju byl
__________________
30. 08. 2013 - Julia
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 11:57   #1667
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Już niektóre odliczają, inne grzecznie wciąż czekają, mamy IX-X 2013, cz. XVII

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
w ogole moja szwagierka do mnie dzwonila i mowila ze moj maz twardego zgrywa bo jak w sobote mnie przywiozl i jak mnie badali to zadzwonil do swej matki i sie wyslowic nie mogl taki byl zdenerwowany ponoc, a dla mnie to on oaza spokoju byl
pewnie się modli by telefon nie dzwonił

ciekawe czy mój małż lapa weźmie na porodówkę i odpali film jakiś
__________________


Edytowane przez kaska87
Czas edycji: 2013-08-19 o 11:58
kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 12:01   #1668
logoasia
Zakorzenienie
 
Avatar logoasia
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: okolice Gdańska
Wiadomości: 3 414
Dot.: Już niektóre odliczają, inne grzecznie wciąż czekają, mamy IX-X 2013, cz. XVII

bajka no wesss nie śmiej się z niego to dla niego na pewno ważne wydarzenie. Przy tobie musi być twardziel
logoasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 12:01   #1669
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Już niektóre odliczają, inne grzecznie wciąż czekają, mamy IX-X 2013, cz. XVII

powiem wam, że bardzo się boję co mi powie gin...
__________________
30. 08. 2013 - Julia
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-19, 12:02   #1670
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Już niektóre odliczają, inne grzecznie wciąż czekają, mamy IX-X 2013, cz. XVII

Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
powiem wam, że bardzo się boję co mi powie gin...
będzie dobrze D. idzie z Tobą?
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 12:02   #1671
logoasia
Zakorzenienie
 
Avatar logoasia
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: okolice Gdańska
Wiadomości: 3 414
Dot.: Już niektóre odliczają, inne grzecznie wciąż czekają, mamy IX-X 2013, cz. XVII

Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
powiem wam, że bardzo się boję co mi powie gin...
nie martw się maleńka, może nie taki diabeł straszny
logoasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 12:03   #1672
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Już niektóre odliczają, inne grzecznie wciąż czekają, mamy IX-X 2013, cz. XVII

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
no ja tak wygladalam jak w 5-6 msc ciazy ale sa takie co od razu plaskie. grunt - nie brac jednak ciuchow sprzed ciazy bo i biust rosnie i brzuch jeszcze wielki.
No moj przy wychodzeniu się niewiele zmniejszył, dopiero po jakis 2 tygodniach, po 1,5 misiaca weszłam w stare spodnie,ale to był częściowo efekt miesiąca diety odchudzającej
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 12:03   #1673
papalinka83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 061
Dot.: Już niektóre odliczają, inne grzecznie wciąż czekają, mamy IX-X 2013, cz. XVII

Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
powiem wam, że bardzo się boję co mi powie gin...
Nic się nie bój. N pewno ci nic złego nie powie. Zresztą ciąża już prawie donoszona także wiesz, nawet gdyby co, to najważniejsza Julka
__________________
Ola 20.09.2013

Pawełek 20.03.2015
papalinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 12:03   #1674
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Już niektóre odliczają, inne grzecznie wciąż czekają, mamy IX-X 2013, cz. XVII

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
będzie dobrze D. idzie z Tobą?
nie, dziś od 8 do 20 jest w pracy.. w sumie to pierwszy raz nie będzie ze mną u gin
__________________
30. 08. 2013 - Julia
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 12:05   #1675
Diorisha
Zakorzenienie
 
Avatar Diorisha
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5 889
Dot.: Odp: Dot.: Już niektóre odliczają, inne grzecznie wciąż czekają, mamy IX-X 2013

makrela trzymam za Was kciuki


Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Tz dzwonił... Tylko do 15 robią zabieg, on znów nawet bez wody od.rana i nic nie wiadomo może być tak, ze dziś nie zdążą, bo dużo.osób czeka

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Kurcze schodzi im się z tym zabiegiem


papalinko

Cytat:
Napisane przez Madziuchna27 Pokaż wiadomość
Aż tak? Myślę, że na to nie ma reguły, chociaż wysportowanym i szczupłym dziewczynom powinno być łatwiej wrócić do formy. Moja koleżanka - szczuplutka - aż za bardzo schudła po ciąży, ale karmiła młodego przez 9 miesięcy.
Ja wróciłam do wagi sprzed ciąży bardzo szybko. Z brzucha absolutnie nie zrobił mi się wór,skóra b.ładnie się zbiegła- z tym,że brzuszek w pierwszej ciąży miałam malutki. Jedynie cyce mi lekko sflaczały i mam na nich rozstępy
Diorisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 12:05   #1676
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Już niektóre odliczają, inne grzecznie wciąż czekają, mamy IX-X 2013, cz. XVII

Wróciliśmy, Eda nasypał sobie piach na głowę, jak ja mam mu ten piasek przyklejony do spoconej główki wytrzepać??
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 12:06   #1677
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Już niektóre odliczają, inne grzecznie wciąż czekają, mamy IX-X 2013, cz. XVII

Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
powiem wam, że bardzo się boję co mi powie gin...
nie wiem czy to Cię uspokoi/pocieszy ale masz od nas wiele kciuków


a propos wczorajszej rozmowy http://demotywatory.pl/4189985/Wlasnie-tak-wyglada
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 12:06   #1678
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Już niektóre odliczają, inne grzecznie wciąż czekają, mamy IX-X 2013, cz. XVII

Cytat:
Napisane przez logoasia Pokaż wiadomość
bajka no wesss nie śmiej się z niego to dla niego na pewno ważne wydarzenie. Przy tobie musi być twardziel
no stresuje sie chlopak, wczoraj kazal mi do czwartku lezec, dzis jak mu pisalam ze moge na porodowce wyladowac to mowil ze lepiej nie bo nie ma jak skolowac samochodu, no a jak napisalam ze ide do domu to kazal lezec i sie nie ruszac
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 12:07   #1679
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Już niektóre odliczają, inne grzecznie wciąż czekają, mamy IX-X 2013, cz. XVII

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Wróciliśmy, Eda nasypał sobie piach na głowę, jak ja mam mu ten piasek przyklejony do spoconej główki wytrzepać??
umyć
__________________
30. 08. 2013 - Julia
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 12:07   #1680
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Już niektóre odliczają, inne grzecznie wciąż czekają, mamy IX-X 2013, cz. XVII

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Wróciliśmy, Eda nasypał sobie piach na głowę, jak ja mam mu ten piasek przyklejony do spoconej główki wytrzepać??
umyć
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:15.