Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-14, 13:51   #3751
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
lMuszę Wam się przyznać do mojego zboczenia.
Czasami wyciągam sobie jakąś paletę, delikatnie masuje brzegi, ostrożnie otwieram klapę, przyglądam się w skupieniu pięknej grze barw i wykończeń i z namaszczeniem zatapiam palec i... kreślę słocze na przedramieniu.:help :
Mam tak samo
Lubię zresztą wyciągać od czasu do czasu wszystkie moje malowidła i wtedy smaruję po dłoniach i przedramionach szminkami, cieniami, różami i co tak mi jeszcze wpadnie pod rękę
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 14:01   #3752
szymelek
Raczkowanie
 
Avatar szymelek
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tczew
Wiadomości: 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Te wchodzą (poza Shiseido )
Shiseido jest od 249 zł😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Załącznik 7149761


Doszlo zamowienie z el.
O ile mini tusz i serum sama wybralam to reszta gratisow zupelnie nie z mojej bajki
Moge komus oddac za koszty wysylki pomadke hot kiss shimmer 48 i konturowke do ust.
Chętnie przygarnę🤗🤗🤗

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
zapraszam na wymianę szczątki mojego zakupoholizmu
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1149816
szymelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 14:55   #3753
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez czarnaowca5 Pokaż wiadomość
ja na tuszu, a w porywach na cieniu w kredce clinika

ps. dziś są porywy

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
W porywach to ja nawet tuszu nie mam.

I mnie tak miejscami porywa.
Porywiste dziewczyny jesteśmy. Jak Andrzej Poniedzielski.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mam tak samo
Lubię zresztą wyciągać od czasu do czasu wszystkie moje malowidła i wtedy smaruję po dłoniach i przedramionach szminkami, cieniami, różami i co tak mi jeszcze wpadnie pod rękę
Oj, znam ja ci to doskonale.
Jeszcze milion- pięćset- sto- dziewięćset razy i ujrzymy denko.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 15:14   #3754
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Wczoraj widziałam borówki leśne za 40 zł za kg
Ceny owoców w Twojej okolicy to jest jakiś hit to już taniej do owsianki dodawać kawior

Dzisiaj czeka mnie kolejny etap gruntownego przeglądu rzeczy i kosmetyków Za to przyjechała dzisiaj moja umywalka
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 15:17   #3755
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

[/QUOTE][1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;75486136]Treść usunięta[/QUOTE]
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 15:18   #3756
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Treść usunięta

Edytowane przez 44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Czas edycji: 2017-07-14 o 15:29
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 15:48   #3757
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Ceny owoców w Twojej okolicy to jest jakiś hit to już taniej do owsianki dodawać kawior

Dzisiaj czeka mnie kolejny etap gruntownego przeglądu rzeczy i kosmetyków Za to przyjechała dzisiaj moja umywalka
Nie mam pojęcia czemu u nas jest tak drogo Ceny sprawdzam w moim mieście albo w Rzeszowie, w warzywniaku, na targu lub od kogoś stojącego przy drodze i wszędzie jest tak drogo, różnią się może o złotówkę...

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Nie chcę zapeszać, ale krew nie woda.
Intuicja podpowiada mi, że istnieje spore prawdopodobieństwo, iż paleta jakimś cudem wróci do Twego koszyka.
Widziałam Twoje makijaże na IG. Zaiste WOW. :LOVE:

Wiesz jak to jest, dobre farby nie zrobią z kiepskiego malarza wybitnego artysty, ale wybitnemu artyście ułatwią życie i dodadzą tego czegoś.


[/QUOTE]

AnulaQa to nie jest śmieszne, bo co ja mam dodawać do tej owsianki? Cukinię, której mam dużo?
Dobrze, że frużeliny narobiłam zapas
Ale i tak na drzewach wiśni było może 20% z tego co było w zeszłym roku.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-14, 16:13   #3758
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Wróciłam z targu - mam tyyyle owoców Porzeczki są rozmiaru borówki amerykańskiej

Nie patrzę na okazje, nie mam czasu, zarobiona jestem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Klaskam za zakupy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O super, miłego zaprawiania
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
z ciekawości, po ile są wiśnie??
Na targu za 9zl w sklepie u mnie dwa razy tyle. Nawet za 22zl widziałam
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Mowa o Clarinsowym olejku? Jak tak to przesusza.

Użyłam wczoraj palety Hudy i tak te błyszczące cienie są mega ! Paluchem je trzeba nakładać i sprawdza się, pięknie wyglądaja na powiece i przyczepiają się do niej więc nie miałam później cienia pod okiem ani nic. Z matami gorzej, pigmentacja jest ok ale bardzo, bardzooo cięzko te maty się rozcierają. No i tak to, bedę eksperymentować z paletą dalej bo kolory są zacne, takich jeszcze nie mam .
Cieszy mnie Twa opinia po opiniach z neta bałam się, że będzie do niczego

Ech Sephora jest daremna, odpisali mi, że zamówią kuriera po odbiór paczki żeby dział reklamacji zweryfikował produkt. Przecież po zdjęciach nie widać, że używany śnieżynka

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Mam paletkę HB
Gratulacje

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;75489206]Treść usunięta[/QUOTE]
Oj tam oj tam nie bądź miękka, kupuj
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 16:26   #3759
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
moja mama robi takie przetwory z róży. Róża cukrowa ma tą zaletę że rośnie bezproblemowo, nie wymaga żadnych zabiegów pielęgnacyjnych prawie a kwitnie jak walnięta polecam posadzić jak się dorobię ogrodu to na pewno sobie posadzę i będę robić sok





zazdroszczę
sok ...ja myslalam ze produkcje wina rozanego rozpoczniesz.... ew. nalewka rozana!

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg;754753

to jest super, chciałabym tak pożyć przez jakiś... [B
miesiąc jakoś tak[/B]


mam tak samo, ostatnio już ładowałam koszyk w S. i spojrzałam na pudełka po S. ktore mam w dużym pokoju ustawione 1 na 2 i od razu zamknęłam stronę

jakoś tak staram się ostatnio kupować tańsze i polskie kosmetyki, oczywiście jeśli mam taką alternatywę.
Podkład mi się sprawdza Lirene No Mask, kredka do brwi Wibo za grosiki, ostatnio odwiedziłam sklepik Ziaji, wyszłam z mleczkiem i słynną maseczką pod oczy i masą próbek z serii pro. Bardzo lubię ich deo sensitiv, używam zamiennie z Jose i sprawdzają się bardzo dobrze. Chemię chcę stopniowo wymienić na Yope. Powoli przechodzę na tryb oszczędnościowy
niestety perfumy mnie gubią, chociaż ostatnio tez już mniej kupuję
to sobie pomarudziłam

To jest inny styl zycia, nie kazdemu pasuje, chociaz wiekszosc sie przestawia z czasem na rytm slow life

Tez staram sie kupowac tansze kosmetyki jesli mozna, a kase na wyjazdy wydaje. O!

ziaja pro ma fajne niektore produkty do rak i stop.

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dotarła do mnie wczoraj paczuszka od Topestetic Ta maseczka na oczy i saszetki to gratisy
piekne

Za zakupy w YR tez klaszcze wszystkim!!! brawa!

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Poza tym jak to Cejrowski mówi: To jest Luksus, Luksus. A kto nie chce zyć w luksusie?

Muszę Wam się przyznać do mojego zboczenia.
Czasami wyciągam sobie jakąś paletę, delikatnie masuje brzegi, ostrożnie otwieram klapę, przyglądam się w skupieniu pięknej grze barw i wykończeń i z namaszczeniem zatapiam palec i... kreślę słocze na przedramieniu.:help :



Wszyskie opinie są mojego własnego autorstwa, a wszelkie próby szukania dziury w całym będą poddane karze 3 batów.

cansada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 16:34   #3760
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Moje zakupy z S.

__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 17:15   #3761
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Moje zakupy z S.



Nikkolaa dzięki za polecenie tej maseczki do włosów pura ice. Jest rewelacyjna. Na jajko na głowie już nie pomoże ale jak od razu po farbowaniu zacznie się używać jest suuuper. Wreszcie nie mam różnicy przy odrostach albo siana na głowie jak po innych tego typu produktach.
saipan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-14, 17:21   #3762
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość


Nikkolaa dzięki za polecenie tej maseczki do włosów pura ice. Jest rewelacyjna. Na jajko na głowie już nie pomoże ale jak od razu po farbowaniu zacznie się używać jest suuuper. Wreszcie nie mam różnicy przy odrostach albo siana na głowie jak po innych tego typu produktach.

super, że Ci się sprawdziła ja ją wszystkim blondi polecam, bo te fioletowe szampony robią gniazdo drozda na głowie
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 17:42   #3763
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Moje zakupy z S.

Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 18:01   #3764
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Nikola pięknie
Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
sok ...ja myslalam ze produkcje wina rozanego rozpoczniesz.... ew. nalewka rozana!
nalewkę to z owoców róży robimy

z płatków to sok, konfiturę i ocet jabłkowy rózany (oczywiście w połączeniu z jabłkami
amyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 18:04   #3765
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Moje zakupy z S.

jak zawsze bank próbek rozbity
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
strasznie wysokie ceny tych owoców w tym roku, dobrze że mam giełdę niedaleko - koleżanka jakieś 2 tyg temu kupiła za 4,50kg jak robiłyśmy dżemy
Na załężu może takie ceny ?
Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Załącznik 7149761


Doszlo zamowienie z el.
O ile mini tusz i serum sama wybralam to reszta gratisow zupelnie nie z mojej bajki
Moge komus oddac za koszty wysylki pomadke hot kiss shimmer 48 i konturowke do ust.
fajne zamówienie

Wszyscy mają rośka, mam i ja
Żel pod prysznic i do kąpieli Gruszka z Czekoladą 200 ml
KOD: 72212

Dowiedz się więcej
1
3.87 zł
12.90 zł
3.87 zł
3.87 zł ×
Energizujący żel pod prysznic i do kąpieli Morela & Rozmaryn
Energizujący żel pod prysznic i do kąpieli Morela & Rozmaryn
KOD: 48097

Dowiedz się więcej
1
5.07 zł
17.90 zł
5.07 zł
5.07 zł ×
Zmysłowy balsam do ciała wanilia
Zmysłowy balsam do ciała wanilia
KOD: 06635

Dowiedz się więcej
1
12.57 zł
43.90 zł
12.57 zł
12.57 zł ×
Energizująca mgiełka do ciała Morela & Rozmaryn
Energizująca mgiełka do ciała Morela & Rozmaryn
KOD: 52626

Dowiedz się więcej
1
7.47 zł
25.90 zł
7.47 zł
7.47 zł ×
Zmysłowy balsam do ciała kokos
Zmysłowy balsam do ciała kokos
KOD: 29704

Dowiedz się więcej
1
12.57 zł
43.90 zł
12.57 zł
12.57 zł ×
Suchy olejek do ciała Monoi
Suchy olejek do ciała Monoi
Dowiedz się więcej 1
0.01 zł
0.01 zł
0.01 zł ×
Woda perfumowana Comme une Evidence 50 ml
Woda perfumowana Comme une Evidence 50 ml
Dowiedz się więcej
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 18:05   #3766
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
super, że Ci się sprawdziła ja ją wszystkim blondi polecam, bo te fioletowe szampony robią gniazdo drozda na głowie
No dokładnie. Mam hurtownię kosmetyczną niedaleko mojego miejsca zamieszkania i tam dorwałam maseczkę ale znika bardzo szybko i często jest niedostępna.
saipan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 18:10   #3767
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez szymelek Pokaż wiadomość
Shiseido jest od 249 zł😀
Tak, tak, zorientowałam się w trakcie ładowania koszyka

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Oj, znam ja ci to doskonale.
Jeszcze milion- pięćset- sto- dziewięćset razy i ujrzymy denko.
Ja już zaczynam myśleć, komu w testamencie moje skarby zapisać, bo to, że do śmierci nie zużyję tego, co mam z kolorówki, jest pewne
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 18:27   #3768
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

gratuluję wszystkich zamówień. Czy mogę prosić któregoś golda o zamówienie z s?
saipan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 18:36   #3769
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
gratuluję wszystkich zamówień. Czy mogę prosić któregoś golda o zamówienie z s?
Jak coś mogę pomóc, pisz na priv. Tylko dopiero za godzinkę będę mogła zrobić zamowienie
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-14, 18:37   #3770
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Jak coś mogę pomóc, pisz na priv. Tylko dopiero za godzinkę będę mogła zrobić zamowienie
to lecę
saipan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 19:49   #3771
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Moje zakupy z S.

Nie chcę tej palety, nie chcę tej palety

A tak na prawdę to mega zazdroszczę, jest piękna i czekam aż pokażesz co nią wyczarowałaś
__________________


Edytowane przez XminorXlosX
Czas edycji: 2017-07-14 o 19:51
XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 00:08   #3772
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Moje zakupy z S.

Za zakupy. piekna paletka.

Jak AnulQa wczesniej napisala dla mnie cieszy oko-nawet bardzo! ale ja zazwyczaj cielisty cien, albo tusz i oko zrobione. a paletki sie kurza.

Dzis rano w koncu zrobilam paczke do sis i siotrzenic z kosmetykami/prawie same szalone kolory cieni / ktorych nie uzywam badz nie dam rady zuzyc-mineraly. niech sobie potestuja i pouzywaja.

I tak przegladajac kosmetyki nalozylam sobie AMC Inglota opalizujacy pylek palcem na powieke, przepiekny jest! Nie wiem dlaczego do tej pory go nie uzywalam a co sie nabiegalam za tym kolorem w K: to tylko ja wiem!

Dzis podczas spacerku wieczornego/ tak Ewelinko piwko bylo, kurczak z rozna tez w knajpie bo za goraco dzis na gotowanie bylo wg mnie /wpadlismy na pomysl wypadu do St Petersburga podczas wakacji...tylko chyba tylko LOt tam lata poprzez Warszawe. Musze zobaczyc najtansze polaczenia i najszybsze. Jedno z miejsc ktore obowiazkowo chcemy zobaczyc w najblizszym czasie!!



Hebe
wyslalo mi maila ze do zakupu kosmetyku marki AUBe olejek do demakijazu 100ml za 1 grosz.
Ja nie znam tej marki, ale moze ktos skorzysta.

Dla Was to pewnie nie jest nowosc ale ja dopiero teraz odkrylam maseczki/plachty w pastylkach - do ktorych mozna dodac koncentraty liposomowe, zele aloesowe, wode rozana i mamy mega wypasione maski. Laduja na liscie zakupow w PL.

---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano o 00:04 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Nikola pięknie


nalewkę to z owoców róży robimy

z płatków to sok, konfiturę i ocet jabłkowy rózany (oczywiście w połączeniu z jabłkami

to kiedy na ten zbior owocow mam przyleciec

sok z platkow , nigdy nie mialam, konfitury i owszem! A gdzie sok mozna kupic?
cansada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 10:18   #3773
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Nikkola świetne zakupy 😍😍😍😍😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 10:41   #3774
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Francuska syfora ma boxa

Miłego dniaScreenshot_20170715-113955.jpg

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 11:06   #3775
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

dostalam swoje perfumy z wuprzedazy - Miss Dior i Jadore i oba bez skazy
teraz czekam jeszcze na nowe perfumy Chanel i chyba mam dosc poki co

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Floral Shock 30 ml po 189 zl w S.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 11:07   #3776
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Dzień dobry

Mam swój płaszcz . Jest ładniejszy niż na zdjęciu, rozmiar pasuje. Baletnico dziękuję jeszcze raz za pomoc .

Odebrałam bluzki z orsaya. Niestety zauważyłam promo i kupiłam kolejne trzy bluzki . Stacjonarnie jest 3za2 na wszystkie rzeczy przecenione, a wybór rzeczy spory. Przez te zakupy nie zdążyłam do Zary, może jutro się wybiorę.

Z niusów pozazakupowych: w piątek pozbyłam się wszelkich wyrzutów sumienia jeśli chodzi o moje plany zmiany pracy. Mogę przystąpić do poszukiwań .
Pamiętacie mój konkurs, w którym wygrał podstawiony facet z zewnątrz? W piątek rozwiązał stosunek pracy przez porzucenie pracy ze względu na brak możliwości współpracy z szefostwem

Klaskam za wszystkie zakupy i życzę miłego weekendu
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 11:45   #3777
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 486
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
dostalam swoje perfumy z wuprzedazy - Miss Dior i Jadore i oba bez skazy
teraz czekam jeszcze na nowe perfumy Chanel i chyba mam dosc poki co

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Floral Shock 30 ml po 189 zl w S.
dobrze ze w D. de tez przeceniony bo chodzę kolo niego w końcu pewnie klikne
za zakupy
Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Mam swój płaszcz . Jest ładniejszy niż na zdjęciu, rozmiar pasuje. Baletnico dziękuję jeszcze raz za pomoc .

Odebrałam bluzki z orsaya. Niestety zauważyłam promo i kupiłam kolejne trzy bluzki . Stacjonarnie jest 3za2 na wszystkie rzeczy przecenione, a wybór rzeczy spory. Przez te zakupy nie zdążyłam do Zary, może jutro się wybiorę.

Z niusów pozazakupowych: w piątek pozbyłam się wszelkich wyrzutów sumienia jeśli chodzi o moje plany zmiany pracy. Mogę przystąpić do poszukiwań .
Pamiętacie mój konkurs, w którym wygrał podstawiony facet z zewnątrz? W piątek rozwiązał stosunek pracy przez porzucenie pracy ze względu na brak możliwości współpracy z szefostwem

Klaskam za wszystkie zakupy i życzę miłego weekendu
ale fajnie Ci się udało z tym płaszczem widziałam zdjecie, plasz ladny

witam się w weekend. klikawica mnie bierze jak w każdy weekend, łaże po stronach i szukam celu wczoraj skusiłam się na zastawe i reczniki w home&you, jest 70% na drugi produkt w ten weekend

aa i jeszcze oczywiście i ja uległam w Yves Rocher, z kodem lipiec miałam 3 gratisy i kilkanaście produktów, najbardziej mnie ucieszylo to ze jednym z gratisow, chyba do progu był peeling z glinka marokanska, miałam go brac w zamówieniu, ale jak był gartis to skorzystałam i dodałam go w gratisach.

zarzuccie jakies fajne promo na popularne marki bo czuje się zakupowo niespelniona
może być ciuchowy, do domu, kosmetyki
miłego weekendu
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 11:54   #3778
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Mam swój płaszcz . Jest ładniejszy niż na zdjęciu, rozmiar pasuje. Baletnico dziękuję jeszcze raz za pomoc .

Odebrałam bluzki z orsaya. Niestety zauważyłam promo i kupiłam kolejne trzy bluzki . Stacjonarnie jest 3za2 na wszystkie rzeczy przecenione, a wybór rzeczy spory. Przez te zakupy nie zdążyłam do Zary, może jutro się wybiorę.

Z niusów pozazakupowych: w piątek pozbyłam się wszelkich wyrzutów sumienia jeśli chodzi o moje plany zmiany pracy. Mogę przystąpić do poszukiwań .
Pamiętacie mój konkurs, w którym wygrał podstawiony facet z zewnątrz? W piątek rozwiązał stosunek pracy przez porzucenie pracy ze względu na brak możliwości współpracy z szefostwem

Klaskam za wszystkie zakupy i życzę miłego weekendu
, Trzymam kciuki za nową pracę i za zakupy

Za wszystkie zakupy
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 11:58   #3779
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Mam swój płaszcz . Jest ładniejszy niż na zdjęciu, rozmiar pasuje. Baletnico dziękuję jeszcze raz za pomoc .

Odebrałam bluzki z orsaya. Niestety zauważyłam promo i kupiłam kolejne trzy bluzki . Stacjonarnie jest 3za2 na wszystkie rzeczy przecenione, a wybór rzeczy spory. Przez te zakupy nie zdążyłam do Zary, może jutro się wybiorę.

Z niusów pozazakupowych: w piątek pozbyłam się wszelkich wyrzutów sumienia jeśli chodzi o moje plany zmiany pracy. Mogę przystąpić do poszukiwań .
Pamiętacie mój konkurs, w którym wygrał podstawiony facet z zewnątrz? W piątek rozwiązał stosunek pracy przez porzucenie pracy ze względu na brak możliwości współpracy z szefostwem

Klaskam za wszystkie zakupy i życzę miłego weekendu
Ja już nie wiem czym cię przekonać, żebyś przyszła pracować do nas - nie przekonuje cię, ani że będziemy jeździć razem windą, ani że jest śmiesznie, ani że na kawę możemy razem skoczyć, ani że blisko do wszelkich sklepów

Tymczasem idę obczaić co dobrego dają w Ives Rocher. Co powinnam wiedzieć o robieniu grażyńskich zamówień u nich?
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 12:05   #3780
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 486
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVIII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Moje zakupy z S.

kusi mnie ta paleta, ale na razie nie biore

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Ja już nie wiem czym cię przekonać, żebyś przyszła pracować do nas - nie przekonuje cię, ani że będziemy jeździć razem windą, ani że jest śmiesznie, ani że na kawę możemy razem skoczyć, ani że blisko do wszelkich sklepów

Tymczasem idę obczaić co dobrego dają w Ives Rocher. Co powinnam wiedzieć o robieniu grażyńskich zamówień u nich?
u nich co jakiś czas - dosyć często - sa kody -100zl od 200zl, wiec masz wszystko za polowe ceny. Kiedys kupowałam wszystko w stacjonarce i przeplacalam, do dziś się zastanawiam czemu chyba nie znalam jeszcze ich strony internetowej, chociaż i tak było warto bo seria les plaisirs nature, jest mistrzowska w tej chwili jest jeszcze wyprzedaz wiec rzeczy wychodzą za grosze. Z kodem lipiec masz wlasnie -100 zl.

chociaż jak porownac ceny z yves po pormocji z cenami z rossmana to na jedno wychodzi wiec...
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-28 13:20:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:54.