Oleje i olejki do włosów - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-25, 13:27   #931
Ombligo
Zadomowienie
 
Avatar Ombligo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 869
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez syrenka Pokaż wiadomość
Przechowuję swoją w temperaturze pokojowej, przypuszczam, że ma konserwanty w składzie.
Ja jestem hojna, na skalp nakładam z butelki z aplikatorem (dziubkiem) ok. 6-8ml, na włosy około 15ml.
Nakładam zazwyczaj na 5-8 godzin.

Ps. włosy sięgają mi podstawy szyi, ale są gęste.
Czyli rozumiem, że tylko kosmetyki naturalne/organiczne przechowujemy w lodówce?
__________________

Ombligo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 13:46   #932
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Zadnych olei nie trzeba trzymac wlodowce. Nie moga jadynie stac w podlizu zrodla ciepla np kaloryfer, czy w swietle. W ciemnej szfce nic im nie bedzie. Oleju spozywczego tez nie trzeba trzymac w lodowce.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 13:48   #933
syrenka
Wtajemniczenie
 
Avatar syrenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 907
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Ombligo Pokaż wiadomość
Czyli rozumiem, że tylko kosmetyki naturalne/organiczne przechowujemy w lodówce?
Tego nie wiem, natomiast Vatika ma w składzie TBHQ, który jest konserwantem, dlatego przypuszczam, że nie wymaga przechowywania w niskich temperaturach.

Czy na Twoim/waszym opakowaniu prócz daty produkcji jest informacja jaka jest ważność tego olejku? Mam tylko datę produkcji i nie wiem ile mam czasu na jego wykorzystanie...
syrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 14:07   #934
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Ombligo Pokaż wiadomość
W końcu dostałam Vatikę . Na razie mogę powiedzieć tylko tyle, że okroopnie śmierdzi ;P. Zaraz ją będę kładła na łebek .

Gdzie trzymacie swoją Vatikę? Ja doszłam do wniosku, że skoro to olej kokosowy z dodatkami to powinno się ją trzymać w lodówce, jak normalny olej, ale nie jestem pewna. I jeszcze jedno: ile potrzeba Wam jej na jeden raz? Jedna łyżka (ok. 10 ml) na włosy + skalp wystarczy? Czy kładzenie jej na 6-7 h wystarczy?

a mnie się ten zapach nawet podoba

ja dość sporo go zużywam bo wmasowywuje w skóre głowy i włosy, jedna łyżka to za mało

mój stoi sobie w łazience
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 14:09   #935
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez SaaShaa Pokaż wiadomość

Jaki olejek poleciłybyście mi na pierwszy raz ?
zdecydowanie kokosa

Cytat:
Napisane przez Czarna 1410 Pokaż wiadomość
To jak często powinnam olejować włosy na noc??
ja olejuję ok 3-4 razy w tyg.trzymam całą noc i czasem jeszcze dłużej i jak na razie jeszcze nie przekarmiłam włosów
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 15:42   #936
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
a mnie się ten zapach nawet podoba

ja dość sporo go zużywam bo wmasowywuje w skóre głowy i włosy, jedna łyżka to za mało

mój stoi sobie w łazience
Też kupiłam Vatikę. Będę używać pierwszy raz. Czekam z utęsknieniemżeby powąchać ten smrodek, bo jeszcze nie dotarła.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 16:00   #937
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Też kupiłam Vatikę. Będę używać pierwszy raz. Czekam z utęsknieniemżeby powąchać ten smrodek, bo jeszcze nie dotarła.
vatika nie śmierdzi zapach ma przyjemny...
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-25, 16:16   #938
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
vatika nie śmierdzi zapach ma przyjemny...
Ombligo pisała,że strasznie śmierdzi. Ja lubię ziółkowe zapaszki, nie przeszkadzają mi. Gorzej z moim mężem.
A propos olejów to myślałam,że jak zadbam i nawilżę włoski to mi się nie będą puszyć i będą cięzkie i lejące, a tymczasem jest odwrotnie.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 16:25   #939
syrenka
Wtajemniczenie
 
Avatar syrenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 907
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Ombligo pisała,że strasznie śmierdzi. Ja lubię ziółkowe zapaszki, nie przeszkadzają mi. Gorzej z moim mężem.
A propos olejów to myślałam,że jak zadbam i nawilżę włoski to mi się nie będą puszyć i będą cięzkie i lejące, a tymczasem jest odwrotnie.
Może ona tak naprawdę są kręcone (jak pisałaś w innym wątku) a włosy kręcone im lepiej nawilżone i odżywione tym lepiej się kręcą więc może trzeba postawić na skręt a nie 'prostotę" włosa?
syrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 16:28   #940
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Oleje i olejki do włosów

zapach taki trochę mydłowy nie ma w nim nic obrzydliwego

ja tam uważam że jak ktoś ma taki typ włosów sianowaty to nic specjalnie z tym nie zrobi, można poprawić kondycję włosów ale nikt nie zrobi z włosów puszystych lejących i odwrotnie

wiele zalezy od umiejetnego modelowania, ja nie umiem sobie wymodelowac szczotką włosów zeby były gładkie ale pamietam wizytę u JLD i tam mi tak wyprostowała fryzjerka włosy szczotką że były lejące i żaden kolejny fryzjer tego nie powtórzył

to jest tak jak w tej reklamie jedni mają naturalnie proste włosy a drugim potrzebna jest prostownica
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych

Edytowane przez Paulinka675
Czas edycji: 2009-11-25 o 16:34
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 16:50   #941
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Zadnych olei nie trzeba trzymac wlodowce. Nie moga jadynie stac w podlizu zrodla ciepla np kaloryfer, czy w swietle. W ciemnej szfce nic im nie bedzie. Oleju spozywczego tez nie trzeba trzymac w lodowce.
Niektóre oleje należy trzymać w lodówce, np. olej kokosowy z Mazideł. Inaczej może (aczkolwiek nie musi) się popsuć- ja swój trzymałam w ciemnym, chłodnym miejscu a i tak się popsuł .

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
wiele zalezy od umiejetnego modelowania, ja nie umiem sobie wymodelowac szczotką włosów zeby były gładkie ale pamietam wizytę u JLD i tam mi tak wyprostowała fryzjerka włosy szczotką że były lejące i żaden kolejny fryzjer tego nie powtórzył
No ja właśnie nie wiem, jak ich tam uczą, ale mam takie same spostrzeżenia Niesamowicie prostują włosy na szczotce.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-25, 16:59   #942
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Vatika nie smierdzi. Ma taki slodkawy kokosowo cytrynowy zapach. moze nie kazdemu sie on podoba, ale napewno nie smierdzi. Amla to dopiero capi. Choc mam 2 rodzaje, Amla i Amla Gold. Zwykla smierdzi jak babci perfumy a Gold calkiem przyjemnie i delikatnie pachnie.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 17:14   #943
Ombligo
Zadomowienie
 
Avatar Ombligo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 869
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Vatika nie smierdzi. Ma taki slodkawy kokosowo cytrynowy zapach. moze nie kazdemu sie on podoba, ale napewno nie smierdzi.

Generalnie o nosach się nie dyskutuje .
__________________

Ombligo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 17:21   #944
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Vatika nie smierdzi. Ma taki slodkawy kokosowo cytrynowy zapach. moze nie kazdemu sie on podoba, ale napewno nie smierdzi. Amla to dopiero capi. Choc mam 2 rodzaje, Amla i Amla Gold. Zwykla smierdzi jak babci perfumy a Gold calkiem przyjemnie i delikatnie pachnie.
Według mnie, Amla to takie bardzo ciężkie piżmo, więc poniekąd babcine perfumy
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 18:31   #945
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez syrenka Pokaż wiadomość
Może ona tak naprawdę są kręcone (jak pisałaś w innym wątku) a włosy kręcone im lepiej nawilżone i odżywione tym lepiej się kręcą więc może trzeba postawić na skręt a nie 'prostotę" włosa?
Pewnie masz rację. Jak miałam 16 lat i nie malowałam to były puszyste i gęste. Jak zaczęłam rozjaśniać i kłaść odżywki drogeryjne to się wyprostowały. Teraz wróciłam do natury i znowu Chopin.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 19:57   #946
Czarna 1410
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 41
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
zdecydowanie kokosa



ja olejuję ok 3-4 razy w tyg.trzymam całą noc i czasem jeszcze dłużej i jak na razie jeszcze nie przekarmiłam włosów

3-4-y razy w tygodniu na całą noc?? Nawet jakbym chciała to nie możliwe...Pracuje na rano,więc musiałabym wstawać chyba o 3-ej w nocy i myć głowe
A jakie efekty po tak częstym olejowaniu??? I jakiego olejku używasz??
Czarna 1410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 20:08   #947
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Oleje i olejki do włosów

to są zalety niepracowania że sobie można siedziec non stop z czymś na głowie


ja to niezbyt lubie miec jakis olej na głowie czy coś dlatego nakładam vatike 2 razy w tyg
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 20:09   #948
Czarna 1410
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 41
Question Dot.: Oleje i olejki do włosów

CYTAT;
A propos olejów to myślałam,że jak zadbam i nawilżę włoski to mi się nie będą puszyć i będą cięzkie i lejące, a tymczasem jest odwrotnie.[/QUOTE]

U mnie jst dokładnie ten sam problem!!! Też myślałam,że będeą nawilżone i lejące,tymczasem puszą sie chyba jeszcze bardziej
Czy tak powinno być? Może olej szkodzi takim włosom z tendencja do puszenia sie??

Edytowane przez Czarna 1410
Czas edycji: 2009-11-25 o 20:10
Czarna 1410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 20:16   #949
syrenka
Wtajemniczenie
 
Avatar syrenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 907
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Czarna 1410 Pokaż wiadomość
CYTAT;
A propos olejów to myślałam,że jak zadbam i nawilżę włoski to mi się nie będą puszyć i będą cięzkie i lejące, a tymczasem jest odwrotnie.
U mnie jst dokładnie ten sam problem!!! Też myślałam,że będeą nawilżone i lejące,tymczasem puszą sie chyba jeszcze bardziej
Czy tak powinno być? Może olej szkodzi takim włosom z tendencja do puszenia sie??[/QUOTE]



Nic innego nowego nie wprowadziłaś do pielęgnacji?

Edytowane przez syrenka
Czas edycji: 2009-11-25 o 20:18
syrenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-25, 20:26   #950
Czarna 1410
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 41
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez syrenka Pokaż wiadomość

U mnie jst dokładnie ten sam problem!!! Też myślałam,że będeą nawilżone i lejące,tymczasem puszą sie chyba jeszcze bardziej
Czy tak powinno być? Może olej szkodzi takim włosom z tendencja do puszenia sie??

Nic innego nowego nie wprowadziłaś do pielęgnacji?[/QUOTE]

Na razie tylko Vatka,Parachute i odstawiłam Kallosa mlecznego (zamieniłam na Placente)
Nie moge sie zdecydowac na nic nowego (nie wiem co wybrac )
Poza tym chciałam wykazać sie odrobiną cierpliwości i dać szanse olejom...Czytałam własnie,że niektórzy olejują włosy 3-4-ry razy w tygodniu na noc... Ja nie mam szans tak często...
Czarna 1410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 20:33   #951
syrenka
Wtajemniczenie
 
Avatar syrenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 907
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Czarna 1410 Pokaż wiadomość
Nic innego nowego nie wprowadziłaś do pielęgnacji?
Na razie tylko Vatka,Parachute i odstawiłam Kallosa mlecznego (zamieniłam na Placente)
Nie moge sie zdecydowac na nic nowego (nie wiem co wybrac )
Poza tym chciałam wykazać sie odrobiną cierpliwości i dać szanse olejom...Czytałam własnie,że niektórzy olejują włosy 3-4-ry razy w tygodniu na noc... Ja nie mam szans tak często...[/QUOTE]

Racja, trzeba wykazać trochę cierpliwości.
Nie musisz kłaść olei na noc, może je nakładać na włosy na kilka godzin wieczorem przed myciem.
syrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 20:34   #952
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Oleje i olejki do włosów

odżywki kallosa nie należą do najlepszych... ja po nich miałam szorstkie siano

polecam odżywke z jedwabiem ce-ce med fajnie się po niej włosy układają, mniej się puszą
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 20:54   #953
Czarna 1410
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 41
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
odżywki kallosa nie należą do najlepszych... ja po nich miałam szorstkie siano

polecam odżywke z jedwabiem ce-ce med fajnie się po niej włosy układają, mniej się puszą
Dziekuje Chetnie spróbuje

Cytat:
Racja, trzeba wykazać trochę cierpliwości.
Nie musisz kłaść olei na noc, może je nakładać na włosy na kilka godzin wieczorem przed myciem

Tak też zrobie
Czarna 1410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 23:31   #954
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez SaaShaa Pokaż wiadomość
przeczytałam cały wątek (sporo tego) i musze przyznać, że macie ostrego yyy?oba na punkcie olejków do włosów
pod wpływem tylu pozytywnych opini na temat zbawiennego działania tych olejków postanowiłam zacząć ich używać i teraz mam do Was jedno pytanie:

Jaki olejek poleciłybyście mi na pierwszy raz ? Z waszych postów widze żę bardzo łatwo przesadzić z ilością, dlatego który z tych olejków nadaje się dla niewprawionej ręki?
Ja sie troche wybije i polece olej rycynowy, ktory kocham najbardziej na swiecie, a ktory mozna dostac b. tanio w kazdej aptece, polozyc na cala noc i rano porzadnie wlosy po nim umyc. Nigdy mi sie nie udalo przesadzic z iloscia, a stosuje go od jeszcze "przed wizazowych" czasow.

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
zapach taki trochę mydłowy nie ma w nim nic obrzydliwego

ja tam uważam że jak ktoś ma taki typ włosów sianowaty to nic specjalnie z tym nie zrobi, można poprawić kondycję włosów ale nikt nie zrobi z włosów puszystych lejących i odwrotnie

wiele zalezy od umiejetnego modelowania, ja nie umiem sobie wymodelowac szczotką włosów zeby były gładkie ale pamietam wizytę u JLD i tam mi tak wyprostowała fryzjerka włosy szczotką że były lejące i żaden kolejny fryzjer tego nie powtórzył

to jest tak jak w tej reklamie jedni mają naturalnie proste włosy a drugim potrzebna jest prostownica
No niestety... Ale "puchy" itp. mozna prostowac, a z niektorych prostych wlosow (np.moich) nie da sie nic zrobic. Wlosy wymodelowane u fryzjera trzymaja mi sie w wymodelowanym stanie gora(!) pol godziny (przy ladnej pogodzie) .
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 07:51   #955
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Amla to dopiero capi. Choc mam 2 rodzaje, Amla i Amla Gold. Zwykla smierdzi jak babci perfumy a Gold calkiem przyjemnie i delikatnie pachnie.
nic mi nie mów o amli już się przyzwyczaiłam, ale na początku jej zapach (mam tą zwykłą Dabur) kojarzył mi się z zapachem kupy zamaskowanej kadzidłem TŻet awanturował się pół nocy, że w takim smrodzie musi spać
już nigdy nie zostawię jej na noc na glowie, bo śmierdzi i plami poduszki na zielono
teraz trzymam kilka godzin i zmywam kupiłam w proszku khadi na próbę i ta pachnie siankiem, ale jeszcez jej nie testowałam

Cytat:
Napisane przez Czarna 1410 Pokaż wiadomość
3-4-y razy w tygodniu na całą noc??
A jakie efekty po tak częstym olejowaniu??? I jakiego olejku używasz??
tak głównie kokos Parachute, bo nie plami pościeli i moje włosy go uwielbiają efekt to lśniące, odżywione, nawilżone i puszyste włosy...uwielbiam to

Cytat:
Napisane przez Czarna 1410 Pokaż wiadomość
CYTAT;
A propos olejów to myślałam,że jak zadbam i nawilżę włoski to mi się nie będą puszyć i będą cięzkie i lejące, a tymczasem jest odwrotnie.
ale moje też się puszą tzn są niesamowicie puszyste i miękkie, odkąd olejuje optycznie zyskały na objętości nie mam takiego typowego puchu a la siano, bo moje włosy nie mają do tego skłonności
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 09:55   #956
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Oleje i olejki do włosów

ja tez mam wieksza szope po olejowaniu.nie widze w tym problemu bo i tak zawsze po myciu uzywam prostownicy.pozniej za gladkie i blyszczace
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 10:23   #957
SaaShaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: NibyhoLandia
Wiadomości: 46
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Saszka napisała "Jaki olejek na pierwszy raz stosowania"

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Ja sie troche wybije i polece olej rycynowy, (...) Nigdy mi sie nie udalo przesadzic z iloscia (...).
Ale podobno on trudniej, oporniej z włosów zchodzi.

Edytowane przez SaaShaa
Czas edycji: 2009-11-26 o 10:25
SaaShaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 10:51   #958
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez SaaShaa Pokaż wiadomość

Ale podobno on trudniej, oporniej z włosów zchodzi.
to prawda
lepiej go podgrzać przed aplikacją
ja stosuję tylko na końcówki, bo raz nałożyłam na całość, ale nie udało mi się go zmyć i miałam tłuste włosy
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 11:02   #959
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez SaaShaa Pokaż wiadomość
Saszka napisała "Jaki olejek na pierwszy raz stosowania"



Ale podobno on trudniej, oporniej z włosów zchodzi.
ja nakdlam rycynowy naprawde bardzo duza ilos ok jednorazowo 30 ml moze nawet wiecej i nie mialam problemu ze splukaniem a myje szamponem bez slesow , zero detergentow ale niestety wlosy po tym olejku przetluszaczaja mi sie blyskawicznie
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 11:05   #960
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Skończył mi się kokos z mazideł i postanowiłam wypróbować Vatikę. Z tym, że zakupiłam nową wersję https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...owa-wersja.htm Mam nadzieję, że ten olej będzie równie dobry jak ten, o którym piszecie

Edytowane przez 201611241302
Czas edycji: 2009-11-26 o 11:06
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:25.