Oleje i olejki do włosów - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-02, 09:41   #1021
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez anntab Pokaż wiadomość
Moje włosy chyba nie lubią oleju rycynowego. .
moje tez sie z rycyną nie polubiły
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 10:00   #1022
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Czarna 1410 Pokaż wiadomość
Czy można łączyć rycynę z olejkiem kokosowym? Nie gryzą się w jakiś sposób,mam na myśli to czy np.rycyna nie zmniejsza działania kokosa,albo na odwrót ?
na podstawie moich doświadczeń można tylko, że ja napierw nakładałam kokosa lub olej winogronowy na całość a potem już na zaolejowane włosy dokładałam rycynę na końcówki
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 10:18   #1023
Czarna 1410
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 41
Smile Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
na podstawie moich doświadczeń można tylko, że ja napierw nakładałam kokosa lub olej winogronowy na całość a potem już na zaolejowane włosy dokładałam rycynę na końcówki
I tak właśnie zrobię dziś wieczorem
__________________
Mam w sobie puch z anielskich skrzydeł i błoto z diabelskich kopyt...
Czarna 1410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 16:59   #1024
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Oleje i olejki do włosów

właśnie siedzę z moim pierwszym w życiu mixem olejowym na głowie olej sezamowy+ ciut rycynowego, dla tuningu. Strasznie jestem ciekawa efektu Nie wspomnę o zapachu sezamowego ... nie byłam przygotowana na taki szok

Dziewczyny, może któraś z Was używała sezamowego kiedyś? nie wiecie jak się zmywa? bo nie wiem jakim szampon przygotować do szorowania, zwłaszcza że wyczytałam że samą rycynę ciężko zmyć:/
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 18:58   #1025
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez eyee Pokaż wiadomość
jaki polecacie olej na wypadanie włosów?
Rycynowy .

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
właśnie siedzę z moim pierwszym w życiu mixem olejowym na głowie olej sezamowy+ ciut rycynowego, dla tuningu. Strasznie jestem ciekawa efektu Nie wspomnę o zapachu sezamowego ... nie byłam przygotowana na taki szok

Dziewczyny, może któraś z Was używała sezamowego kiedyś? nie wiecie jak się zmywa? bo nie wiem jakim szampon przygotować do szorowania, zwłaszcza że wyczytałam że samą rycynę ciężko zmyć:/
Daj znac o efektach.
Nie bardzo Ci moge pomoc, bo mi jest generalnie kazdy olej raczej ciezko zmyc. Ale fakt, na rycyne duzo osob narzeka. Jakims oczyszczajacym szamponem sprobuj, np. do tlustych wlosow i ze 2-3 razy te wloski wymyj .
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 19:00   #1026
Czarna 1410
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 41
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
właśnie siedzę z moim pierwszym w życiu mixem olejowym na głowie olej sezamowy+ ciut rycynowego, dla tuningu. Strasznie jestem ciekawa efektu Nie wspomnę o zapachu sezamowego ... nie byłam przygotowana na taki szok

Dziewczyny, może któraś z Was używała sezamowego kiedyś? nie wiecie jak się zmywa? bo nie wiem jakim szampon przygotować do szorowania, zwłaszcza że wyczytałam że samą rycynę ciężko zmyć:/
Co z tym zapachem sezamowego?? Ładny czy raczej odwrotnie?
__________________
Mam w sobie puch z anielskich skrzydeł i błoto z diabelskich kopyt...
Czarna 1410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 19:19   #1027
fenomena
Raczkowanie
 
Avatar fenomena
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 465
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
właśnie siedzę z moim pierwszym w życiu mixem olejowym na głowie olej sezamowy+ ciut rycynowego, dla tuningu. Strasznie jestem ciekawa efektu Nie wspomnę o zapachu sezamowego ... nie byłam przygotowana na taki szok

Dziewczyny, może któraś z Was używała sezamowego kiedyś? nie wiecie jak się zmywa? bo nie wiem jakim szampon przygotować do szorowania, zwłaszcza że wyczytałam że samą rycynę ciężko zmyć:/
ja mam, i trochę ciężko było mi go zmyć, chociaż winiłabym za to szampon którego wtedy użyłam

Cytat:
Napisane przez Czarna 1410 Pokaż wiadomość
Co z tym zapachem sezamowego?? Ładny czy raczej odwrotnie?
dla mnie zapach jest okropny
fenomena jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-02, 19:46   #1028
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Oleje i olejki do włosów

no właśnie a ja jestem ciekawa jak pachnie olej z pestek winogron bo lniany nie ma jakiegoś ciekawego zapachu

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Dziś lecę po rycynowy i wiążę z nim duże nadzieje. Kokosowy używany raz w tygodniu na całą noc nie przyniósł specjalnych efektów (od czerwca do dziś).

a prostownicy używałaś w tym czasie albo rozjaśniałaś włosy? to aż niemożliwe, na mnie kokos działa świetnie, ale obcięłam połamane końce i odstawiłam prostownice no i koniec z blond balejażem
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 19:57   #1029
eyee
Rozeznanie
 
Avatar eyee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 571
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Rycynowy .


mi powodował wieksze wypadanie
a cos jeszcze??na wypadanie
__________________

od 1.01.2010 *7 min but blasting *50 przysiadów

od 13.01.2010
-zero chipsów, pizzy, kiełbasy, cukru, słodyczy, ciast
od 01.12.2009
-adenozyna, saw palmetto, tran, witaminy,
od 12.01.2010 kwasy
eyee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 07:27   #1030
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez fenomena Pokaż wiadomość
dla mnie zapach jest okropny
to prawda, zapach jest ohydny ... ohydny gdzieś tam nieśmiało przebija sie nutka sezamu, ale ogólnie jest strasznie intensywny, smierdziało w całym domu kiedy siedziałam z nim na głowie zmył się co prawda bez problemu, po 1 myciu, ale użyłam niezbyt delikatnego szamponu, i w dosć duzej ilości, potem domyłam go jeszcze odżywka.
Tylko że ciągle "pachną" mi włosy!! Fenomeno, czy Tobie też pachną jeszcze na drugi dzień??
Ale zapach zapachem, ważne są efekty, a z efektów jestem bardzo zadowolona co prawda to dopiero pierwszy raz więc nie oczekiwałam cudów, ale włoski są lekkie, zupełnie nie obciążone mimo że z natury są strasznie cienkie. Do tego miękkie, błyszczące, miłe w dotyku ... rewelacja! Po regularnym stosowaniu efekty na pewno będą jeszcze lepsze, także metoda boska jak dla mnie

Zastanawiam sie tylko czy nie przerzucić się na winogronowy. Mam dużą butle w qchni, a on nie ma zapachu. Albo naprzemiennie, albo mix. Ale to już w ramach "wariacji na temat"
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 08:42   #1031
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
no właśnie a ja jestem ciekawa jak pachnie olej z pestek winogron
jest bezzapachowy, totalnie neutralny

eyee ja też mam straszny problem z wypadaniem
jakiś czas temu kupiłam na helfach olejki na wypadanie, ale jeszcze ich nie testowałam, bo chce zużyć najpierw to, co jest otwarte i prawie już mi się kończy (kokos, amla, himalaya, vatika) a potem biorę się za tamte i na 100%dam Ci znać, bo myślę, że zacznę używać je za ok 2tygodnie
a co wcierasz?
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-03, 09:31   #1032
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Paulinka675 od maja nie używam prostownicy i nie farbuję włosów. Ścięłam je radykalnie - były za łopatki, teraz są do szyi. Ale i tak oczekuję z niecierpliwością na swój naturalny kolor, a co mi po długich, ale koszmarnie suchych i napuszonych strąkach? Mój TŻ obiecał mi kupić rycynkę w przyszłym tygodniu, teraz jeszcze dokończę kokosa.

I nie chcę go nakładać częściej niż raz lub 2 razy w tygodniu, bo nie muszę częściej myć włosów, więc po co je przyzwyczajać...
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 09:54   #1033
fenomena
Raczkowanie
 
Avatar fenomena
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 465
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
to prawda, zapach jest ohydny ... ohydny gdzieś tam nieśmiało przebija sie nutka sezamu, ale ogólnie jest strasznie intensywny, smierdziało w całym domu kiedy siedziałam z nim na głowie zmył się co prawda bez problemu, po 1 myciu, ale użyłam niezbyt delikatnego szamponu, i w dosć duzej ilości, potem domyłam go jeszcze odżywka.
Tylko że ciągle "pachną" mi włosy!! Fenomeno, czy Tobie też pachną jeszcze na drugi dzień??
Ale zapach zapachem, ważne są efekty, a z efektów jestem bardzo zadowolona co prawda to dopiero pierwszy raz więc nie oczekiwałam cudów, ale włoski są lekkie, zupełnie nie obciążone mimo że z natury są strasznie cienkie. Do tego miękkie, błyszczące, miłe w dotyku ... rewelacja! Po regularnym stosowaniu efekty na pewno będą jeszcze lepsze, także metoda boska jak dla mnie

Zastanawiam sie tylko czy nie przerzucić się na winogronowy. Mam dużą butle w qchni, a on nie ma zapachu. Albo naprzemiennie, albo mix. Ale to już w ramach "wariacji na temat"
nie, ja po myciu nie czuje już tego "zapachu", w ogóle jak go nakładam to na to od razu czapka albo coś, bo długo bym z nim na głowie nie wytrzymała, a tak to mam tylko "przyjemność" wąchania przy nakładaniu i przed myciem, ale z efektów też jestem zadowolona.
jeżeli chodzi o winogronowy to kiedyś kilka razy go użyłam, ale mi nie bardzo podpasował, jednak widzę że coraz więcej dziewczyn go ma i jest zadowolona, to może dam mu drugą szansę jak jest gdzieś jeszcze i się nie przeterminował
fenomena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 11:55   #1034
eyee
Rozeznanie
 
Avatar eyee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 571
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
jest bezzapachowy, totalnie neutralny

eyee ja też mam straszny problem z wypadaniem
jakiś czas temu kupiłam na helfach olejki na wypadanie, ale jeszcze ich nie testowałam, bo chce zużyć najpierw to, co jest otwarte i prawie już mi się kończy (kokos, amla, himalaya, vatika) a potem biorę się za tamte i na 100%dam Ci znać, bo myślę, że zacznę używać je za ok 2tygodnie
a co wcierasz?
teraz wcierki z thantosa, ampułki seboradin, olej z pestek winogron, sok z pokrzywy i olejki eteryczne, jest poprawa ale niewielka
zastanawiam sie nad vatiką i niedługo robie zamowienie w mazidłach, które ciagle zmieniam
__________________

od 1.01.2010 *7 min but blasting *50 przysiadów

od 13.01.2010
-zero chipsów, pizzy, kiełbasy, cukru, słodyczy, ciast
od 01.12.2009
-adenozyna, saw palmetto, tran, witaminy,
od 12.01.2010 kwasy
eyee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 12:06   #1035
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez eyee Pokaż wiadomość
zastanawiam sie nad vatiką i niedługo robie zamowienie w mazidłach, które ciagle zmieniam
ja vatikę lubię najmniej z mojego zestawu
ja też mam otwarte zamowienie w sklepie www i ciągle wyrzucam coś z kosza i wrzucam coś innego człowiek głupieje przy takim wyborze jak osiołek, ktoremu w żłobie dano w jednym owies w drugim siano
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 12:18   #1036
eyee
Rozeznanie
 
Avatar eyee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 571
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
ja vatikę lubię najmniej z mojego zestawu
ja też mam otwarte zamowienie w sklepie www i ciągle wyrzucam coś z kosza i wrzucam coś innego człowiek głupieje przy takim wyborze jak osiołek, ktoremu w żłobie dano w jednym owies w drugim siano
kiedys pisałysmy o chronostimie-bardzo mi pomogl, ale jest za drogi, wyszła nowa seria ducray-neoptide-nie wiem czy nie przekrecialm nazwy. W kazdym razie wcierki wychodza taniej-moje zamówienie z thantosa za 60 zł starczy na 4 miesiace+ bede musiala dokupic jantar do wcierek. Zakupy z mazideł za 100 zł starcza mi na około 4 miesiace.zamierzam tez kupic olej czosnkowy-podobno swietny ale ciezko zdobyc
__________________

od 1.01.2010 *7 min but blasting *50 przysiadów

od 13.01.2010
-zero chipsów, pizzy, kiełbasy, cukru, słodyczy, ciast
od 01.12.2009
-adenozyna, saw palmetto, tran, witaminy,
od 12.01.2010 kwasy
eyee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 12:42   #1037
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez fenomena Pokaż wiadomość
nie, ja po myciu nie czuje już tego "zapachu", w ogóle jak go nakładam to na to od razu czapka albo coś, bo długo bym z nim na głowie nie wytrzymała, a tak to mam tylko "przyjemność" wąchania przy nakładaniu i przed myciem, ale z efektów też jestem zadowolona.
hmmm ... a mi włosy ciagle pachną takim jakby prażonym sezamem może niepotrzebnie podgrzałam olej w mikrofali przed nałożeniem? wtedy zapach jeszcze bardziej sie nasilił, ale chcialam nakładać na ciepło żeby sie lepiej wchłaniał.

W ogóle trzymałam go tylko jakieś 2 godz i też założyłam czapke, a pod spodem na włosach miałam jeszcze folie dla izolacji Ale nie zrezygnuję, następnym razem potrzymam go całą noc, przez sen chyba nie będę czuć zapachu no i pocałej nocy pewnie lepszy efekt! Niestety muszę wstawać do pracy bladym świtem więc cała noc wchodzi w grę tylko w pt/sob ... już się nie mogę doczekać
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 12:43   #1038
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Oleje i olejki do włosów

znalazłam dziś w lodówce sok z aloesu do picia, tylko, że jest przeterminowany i tak sobie myślę czy by się nadał do wcierek, albo do zmieszania z rycynowym
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 13:30   #1039
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
znalazłam dziś w lodówce sok z aloesu do picia, tylko, że jest przeterminowany i tak sobie myślę czy by się nadał do wcierek, albo do zmieszania z rycynowym
Jesli nie splesnial, ani nie skwasnial to wydaje mi sie ze powinno byc ok.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-03, 13:51   #1040
fenomena
Raczkowanie
 
Avatar fenomena
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 465
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
hmmm ... a mi włosy ciagle pachną takim jakby prażonym sezamem może niepotrzebnie podgrzałam olej w mikrofali przed nałożeniem? wtedy zapach jeszcze bardziej sie nasilił, ale chcialam nakładać na ciepło żeby sie lepiej wchłaniał.

W ogóle trzymałam go tylko jakieś 2 godz i też założyłam czapke, a pod spodem na włosach miałam jeszcze folie dla izolacji Ale nie zrezygnuję, następnym razem potrzymam go całą noc, przez sen chyba nie będę czuć zapachu no i pocałej nocy pewnie lepszy efekt! Niestety muszę wstawać do pracy bladym świtem więc cała noc wchodzi w grę tylko w pt/sob ... już się nie mogę doczekać
a nakładasz jakąś odżywkę po myciu? bo ja w sumie zawsze coś nakładam i najczęściej mieszam ten olej z jakimś innym, nie podgrzewam go, dzięki czapce w nocy nie czuje zapachu ale ja ogólnie nie jestem jakaś wrażliwa na zapachy, tylko ten tak jakoś szczególnie mi nie podpasował, ale damy rade
fenomena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 14:53   #1041
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez eyee Pokaż wiadomość
kiedys pisałysmy o chronostimie-bardzo mi pomogl, ale jest za drogi, wyszła nowa seria ducray-neoptide-nie wiem czy nie przekrecialm nazwy. W kazdym razie wcierki wychodza taniej-moje zamówienie z thantosa za 60 zł starczy na 4 miesiace+ bede musiala dokupic jantar do wcierek. Zakupy z mazideł za 100 zł starcza mi na około 4 miesiace.zamierzam tez kupic olej czosnkowy-podobno swietny ale ciezko zdobyc
no ja generalnie polecam firmę ducray (przecie wypadaniu) chronostim to kolejny produkt z którego jestem zadowolona jak mi się skończy to spróbuję tego najnowszego neoptide, ale to dopiero po nowym roku, bo teraz mam tyle wydatków święta+wesele znajomych
ale wiesz co zauważyłam, że chronostim (zużyłam parę opakowań) tylko hamuje wypadanie, ale jakoś nie wpływa na odrost od miesiąca wcieram ampułki radical i nagle zaczeły pojawiać się*baby hair

czosnkowy mówisz
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 15:31   #1042
eyee
Rozeznanie
 
Avatar eyee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 571
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
no ja generalnie polecam firmę ducray (przecie wypadaniu) chronostim to kolejny produkt z którego jestem zadowolona jak mi się skończy to spróbuję tego najnowszego neoptide, ale to dopiero po nowym roku, bo teraz mam tyle wydatków święta+wesele znajomych
ale wiesz co zauważyłam, że chronostim (zużyłam parę opakowań) tylko hamuje wypadanie, ale jakoś nie wpływa na odrost od miesiąca wcieram ampułki radical i nagle zaczeły pojawiać się*baby hair

czosnkowy mówisz
a mi po chronostimie po 1 opakowaniu zaczeło troche odrastac-radical mi nie słuzy-nie wiem czemu tworzy taka skorupke na głowie-mowa o ampulkach
__________________

od 1.01.2010 *7 min but blasting *50 przysiadów

od 13.01.2010
-zero chipsów, pizzy, kiełbasy, cukru, słodyczy, ciast
od 01.12.2009
-adenozyna, saw palmetto, tran, witaminy,
od 12.01.2010 kwasy
eyee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 15:43   #1043
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Oleje i olejki do włosów

eyee a jak długo wcierasz coś we wlosy?
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 15:45   #1044
eyee
Rozeznanie
 
Avatar eyee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 571
Dot.: Oleje i olejki do włosów

mi włosy wypadaja 2 lata, walcze intensywnie od roku
__________________

od 1.01.2010 *7 min but blasting *50 przysiadów

od 13.01.2010
-zero chipsów, pizzy, kiełbasy, cukru, słodyczy, ciast
od 01.12.2009
-adenozyna, saw palmetto, tran, witaminy,
od 12.01.2010 kwasy
eyee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 16:14   #1045
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Oleje i olejki do włosów

źle się wyraziłam
jak długo wcierasz wcierki? 5min? dlużej? krócej?
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 17:21   #1046
eyee
Rozeznanie
 
Avatar eyee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 571
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
źle się wyraziłam
jak długo wcierasz wcierki? 5min? dlużej? krócej?
5 minut nie wiecej (2 minuty przygotowanie+3 minuty wcieranie/wklepywanie)+ masaż 2-3 min(ale nie zawsze go wykonuje)
ale teraz zamierzam wcierać rano i wieczorem (wcierki z adenozyna )
__________________

od 1.01.2010 *7 min but blasting *50 przysiadów

od 13.01.2010
-zero chipsów, pizzy, kiełbasy, cukru, słodyczy, ciast
od 01.12.2009
-adenozyna, saw palmetto, tran, witaminy,
od 12.01.2010 kwasy
eyee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 17:27   #1047
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez fenomena Pokaż wiadomość
a nakładasz jakąś odżywkę po myciu? bo ja w sumie zawsze coś nakładam i najczęściej mieszam ten olej z jakimś innym, nie podgrzewam go, dzięki czapce w nocy nie czuje zapachu ale ja ogólnie nie jestem jakaś wrażliwa na zapachy, tylko ten tak jakoś szczególnie mi nie podpasował, ale damy rade
no pewnie że damy radę a po myciu też zawsze nakładam odżywkę, najlepiej bez spłukiwania, bo inaczej miałabym straszne siano do tej pory używałam "komercyjnych", ale teraz przerzucam się na Wizażową pielęgnację, wyqpiłam wszystko co polecacie, aż wstyd tak zgapiać ... i jestem na skraju bankructwa

no, i własnie wczoraj po umyciu nałożyłam aleosowy żel Paloma, ale moje włosy potrzebują chyba czegoś bardziej konkretnego bo minęła ledwie doba od olejowania a znów są suche i napuszone a może po prostu trzeba więcej olejowań żeby odżyły, w końcu trudno oczekiwać cudów po jednym razie.
A z sezamem następnym razem rzeczywiście nie będę podgrzewać, to była głupota, stał się bardziej aromatyczny i może wymieszam go z winogronowym. Dzięki za rady Kochana
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 21:39   #1048
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Zakupilam taka Vatike i sie zastanawiam czy uzyc wg. instrukcji czy polepszyc
Instrukcja mowi zeby trzymac na wlosach 15 min. przed myciem i odrobine po myciu na mokre wlosy. Ja myslalam zeby zostawic na noc. W sumie w skladzie nie ma zadnej strasznej chemi wiec chyba nie wylysieje:prosi :
Sklad:Ekstrakt z henny, ekstrakt z aloesu, olej migdalowy,olej mineralny, d-panthenol, aromat.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 22:26   #1049
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Stosuje Vatike i inna lekka odzywke (do mycia) niestety nie widze efektów siano bylo siano jest. Stosowalam olejek rycynowy byl za ciezki i wlosy wypadaly garsciami. Co mozecie polecic dla włosow suchych na wior ale podatnych na obciazenie?
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 09:04   #1050
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez spioch7 Pokaż wiadomość
Stosuje Vatike i inna lekka odzywke (do mycia) niestety nie widze efektów siano bylo siano jest. Stosowalam olejek rycynowy byl za ciezki i wlosy wypadaly garsciami. Co mozecie polecic dla włosow suchych na wior ale podatnych na obciazenie?
jak masz calkiem zniszczone i suche wlosy,to chyba nic Ci nie pomoze.powinnas podciac troche wlosy i wtedy zaczac o nie dbac
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:01.