Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-05, 17:28   #2941
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez LolinkaxD Pokaż wiadomość
Hej
Nie mam bardzo dużego trądziku ale krostki występują:/ Słyszałam, że NIE WOLNO przy trądziku chodzić z grzywką, gdyż skóra się jeszcze poci i bakterie z włosów przechodzą na twarz. Robię sobie 3-4 razy w tygodniu maseczkę z cynamonu oraz używam żel do mycia Garnier czysta skóra, maść cynkową (bardzo dobra, a tania) i krem nawilżający nivea. Polecam.!

no może jak ktoś myje włosy raz na miesiąc to rzeczywiście "NIE WOLNO" a wyobraź sobie, ze ja mam od zawsze grzywkę, a trądzik od jakiś hmm 8 lat i nigdy nie miałam wielkich problemów z czołem zawsze krostki pojawiały się na brodzi, w okolicach ust i nosa
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 18:47   #2942
uUuAsissuUu
Zakorzenienie
 
Avatar uUuAsissuUu
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 003
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez LolinkaxD Pokaż wiadomość
Hej
Nie mam bardzo dużego trądziku ale krostki występują:/ Słyszałam, że NIE WOLNO przy trądziku chodzić z grzywką, gdyż skóra się jeszcze poci i bakterie z włosów przechodzą na twarz. Robię sobie 3-4 razy w tygodniu maseczkę z cynamonu oraz używam żel do mycia Garnier czysta skóra, maść cynkową (bardzo dobra, a tania) i krem nawilżający nivea. Polecam.!
Szczerze mówiąc też tak słyszałam i przez długi czas nie miałam grzywki.
Dwa lata temu sobie zrobiłam i nie zauważyłam zmiany.[na gorsze]

Ja odkąd pamiętam miałam problem z trądzikiem[dużym].
Nic nie zastąpi wizyty u dobrego dermatologa, i dobrych maści.

Teraz po trądziku zostały mi tylko, malutkie dziurki, i raz w miesiącu[] pojawiają się wypryski.
Od czasu do czasu[raz na dwa dni] smaruję twarz Brevoxylem, do tego piję herbatę z pokrzywy i jest ok

Edytowane przez uUuAsissuUu
Czas edycji: 2010-01-05 o 18:48
uUuAsissuUu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 21:47   #2943
littlelady18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 117
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Mam jeszcze takie pytanie:

Czy któraś z was stosowała propolis na trądzik?Podobno ma dobre działanie.

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

siska81
Dziękuję ślicznie za odpowiedź.W takim razie się w nie zaopatrzę

Edytowane przez littlelady18
Czas edycji: 2010-01-05 o 21:49
littlelady18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 17:28   #2944
kasikkasiakatarzyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 8
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

witam!
stosowlam masc z propolisem na noc, niewiele pomoglo, tradziku sie nie pozbylam. Skora byla tylko miekka ij odzywiona. Dodam, ze cierpliwie stosowalam przez kilka miesiecy i bez rewelacji:/
kasikkasiakatarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 09:25   #2945
walkiriaaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

kit pszczeli tylko od pszczelarza. zadnych kremow na bazie itp. To ma byc kompletnie naturalne a nie jakies podrobki a wtedy jego dzialanie jest widoczne. Ja pije go 3 razy dziennie i czasami na noc smaruje wyskakujace syfki. Kit ma wiele zastosowan i na pewno nie zaszkodzi.

Edytowane przez walkiriaaj
Czas edycji: 2010-01-07 o 09:55
walkiriaaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 18:06   #2946
karolina92k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Witam was dziewczyny co do krostek na plecach ostatnio zaczęłam używać maści Exoderil co prawda jest ona prepatratem przeciwgrzybiczym, a także na suche miejsca na ciele. Kiedyś sobie posmarowałam nią plecy i krostki zaczęły znikać, maść jest niedroga ja zapłaciłam coś ok 6 zł. Pomaga naprawdę
karolina92k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 20:37   #2947
oryginalna11
Raczkowanie
 
Avatar oryginalna11
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Coleraine, Irlandia Północna
Wiadomości: 177
Smile Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Witajcie


Buszując ostatnio po stronach internetowych znalazłam ten oto produkt. Bardzo wiele z Was pisało o właściwościach leczniczych aloesu i produktów pszczelich. To jest ich połączenie. Cena 25zł. Mail podany gdzieś w opisie ze strony apteki, który załączam. Mam pytanie czy ktoś tego używał? Pozdrawiam walczących z pryszczami!

Opis produktu Aloes Live piękno 500 ml

Rewelacyjna kombinacja unikalnych właściwości aloesu oraz pyłku i mleczka pszczelego. Ma pozytywny wpływ na procesy oczyszczania i wzmacniania organizmu. Stymuluje procesy przemiany materii. Wpływa łagodząco na podrażnienia. Pomaga w uzyskaniu gładkiej i sprężystej skóry.
Uwaga. Towar niedostępny w ciągłej sprzedaży. Przed złożeniem zamówienia, prosimy o potwierdzenie chęci zakupu droga mailową wysyłając zapytanie na adres info@zdrowoteka.pl



Postać
płynOpakowanie
500 mlSkład
Sok z aloesu 70%, miąższ z liści aloesu 20%, sok jabłkowy 4%, fruktoza 2,8%, glukoza, produkty pszczele: liofilizowane mleczko pszczele, pyłek pszceli (kwiatowy), witamina C 24 mgDziałanie
Łączy w sobie unikalne właściwości aloesu oraz pyłku mlecznika pszczelego. Regularnie zażywany ułatwia odzyskanie zdrowego, błyszczącego wyglądu włosów, wzmacnia paznokcie i nadaje skórze ładny koloryt. Suplementa diety Aloes Live Piękno - zawierający błonnik stanowiący jeden z nieodzownych elementów potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania ogranizmu Dawkowanie
50 ml (5 łyzeczek) dziennie na godzinę przed posiłkiem. Należy rozcieńczyć przed spożyciem wodą lub sokkiem owocowym w stosunku 1:1.Producent
LABORATORIA NATURY SP Z O.O.
oryginalna11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-07, 23:22   #2948
littlelady18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 117
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez walkiriaaj Pokaż wiadomość
kit pszczeli tylko od pszczelarza. zadnych kremow na bazie itp. To ma byc kompletnie naturalne a nie jakies podrobki a wtedy jego dzialanie jest widoczne. Ja pije go 3 razy dziennie i czasami na noc smaruje wyskakujace syfki. Kit ma wiele zastosowan i na pewno nie zaszkodzi.
Zamierzam zakupić kit pszczeli w sklepie z ziołami.Zobaczymy jakie bedą efekty
littlelady18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 23:16   #2949
molen
Raczkowanie
 
Avatar molen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: sosnowieś
Wiadomości: 30
GG do molen
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

hej. jestem tu nowa ale przeczytałam ponad 50 stron o tym temacie.

mam problem.a mianowicie:
wkurzające mnie grudki na czole i bardziej czerwone krostki po bokach. próbowałam maseczki z cynamonu, nawet spałam z suchym na czole, ale problem zmniejszył sie tylko troche.
Byłam u lekarki to przepisała mi 2 maście. jedna biała a druga żółta(jakby piasek z wodą) przez jakiś miesiąc miałam piękne wprost idealne czoło.. i z dnia na dzień problem powrócił, a żółta maść zaczęła mi strasznie wysuszać skórę że miałam nawet suche kąciki oczu i cały czas płakałam. pomóżcie mi. może ktoś miał podobną sytuacje
molen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 12:19   #2950
littlelady18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 117
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Maseczkę z cynamonu stosowałam tylko na nos i okolice,ładnie oczyszczała.Mi bardzo pomogło stosowanie oleju z wiesiołka w kapsułkach(stosuję już 3 miesiąc),piję sok z łopianu.Na noc smaruję twarz olejem lnianym,pasta lassari zmieszana z tormentiolem punktowo na syfki.
littlelady18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 15:04   #2951
szczur17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 21
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

witam
przchodziłem dzisiaj koło SPA pomyslałem ze moze tam znajde pomoc na moja skóre i jest pewien zabieg otóz :
THALGODERMYL - INTENSYWNY ZABIEG PRZECIWTRĄDZIKOWY http://instytut-urody.com/thalgo__thalgodermyl.html
myslicie ze jest on w stanie pomóc , woloe sie upewnic ponieważ jest to dosc spory wydatek 120 zł za jedna kuracje .( tyle pieniedzy poszło juz na dermatologów maci i takie tam ) wole zainwestowac raz a dobrze niz znowu tracic pieniadze na cos co wogule nie pomaga dlatego piszcie czy poddalibyscie sie takiemu zabiegowi itp... pozdrawiam
szczur17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 16:29   #2952
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

"Czas trwania: 60 minut
Częstotliwość: 1 - 3 razy w tygodniu,
aż do uzyskania efektu czystej skóry
Pielęgnacja domowa:
  • Marine Foaming Mist lub
  • Marine Algae Cleansing Bar
  • Pure Freschness Tonic Lotion
  • Reviving Marine Mist
  • Thalgodermyl Serum
  • Ultra-Matte Fluid
  • Iodalg lub
  • Ocea Draine"

Skoro ma być 1-3 razy w tygodniu aż do uzyskania czystej skóry to musisz się liczyć z tym, że na jednym zabiegu się nie skończy... obstawiam, ze około 1000zł wydasz na to plus te uzupełniające kosmetyki do kuracji w domu, może w sumie Ci nawet drożej wyjść. Jeśli Cię stać to czemu nie
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 22:59   #2953
molen
Raczkowanie
 
Avatar molen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: sosnowieś
Wiadomości: 30
GG do molen
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

o boże jak o tym wszystkim czytam .. to aż mnie głowa boli, a "to'' nie schodzi.;o mam nadzieje że wam sie uda.;d
molen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 08:46   #2954
littlelady18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 117
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Ja też momentami mam dość.Czasem jest lepiej i mam nadzieje że juz się pozbędę tego trądziku,ale za jakiś czas jest kolejny wysyp.I tak w kółko.Czekam na przypływ gotówki i zacznę za jakis miesiąc około stosować mieszanki ziołowe i inne ze strony Henryka Różańskiego.Jeśli to nie pomoże to chyba znów odwiedzę dermatologa... :/
littlelady18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 12:16   #2955
oryginalna11
Raczkowanie
 
Avatar oryginalna11
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Coleraine, Irlandia Północna
Wiadomości: 177
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez littlelady18 Pokaż wiadomość
Ja też momentami mam dość.Czasem jest lepiej i mam nadzieje że juz się pozbędę tego trądziku,ale za jakiś czas jest kolejny wysyp.I tak w kółko.Czekam na przypływ gotówki i zacznę za jakis miesiąc około stosować mieszanki ziołowe i inne ze strony Henryka Różańskiego.Jeśli to nie pomoże to chyba znów odwiedzę dermatologa... :/
Witaj

JA zacznę stosować od jutra receptury ze strony Różańskiego. Też mam dość nieskutecznych drogich środków farmaceutycznych Jedyne przy czym zostanę to żel do mycia regulujący wydzielanie sebum, drożdże piwne i witaminy (B,A,E). Pozdrawiam
__________________

Edytowane przez oryginalna11
Czas edycji: 2010-01-12 o 14:13
oryginalna11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 09:50   #2956
littlelady18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 117
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

hej
Też bym już zaczęła stosować od zaraz ,ale nie mam pieniążków
Jeśli możesz napisz jakie konkretne metody wybrałaś i fajnie by było gdybyś zdawała relację z kuracji.
Ja zamierzam stosowac aromaterapię połączoną z mieszankami ziołowymi.Strony Różańskiego to skarbnica wiedzy
littlelady18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 10:36   #2957
oczko1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bezludna wyspa
Wiadomości: 243
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

musze sie zapoznac z tymi ziolami Różańskiego, nie słyszałam o nich
jakby ktos stosował prosze zdac relacje
__________________
oczko1205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 10:38   #2958
Czarna 1410
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 41
Question Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Dziewczyny,mam pytanie dotyczące maseczki aspirynowej.Czy ona działa przeciwtrądzikowo,czy usuwa blizny potrądzikowe?? I jak się ją robi?
__________________
Mam w sobie puch z anielskich skrzydeł i błoto z diabelskich kopyt...
Czarna 1410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 11:19   #2959
oczko1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bezludna wyspa
Wiadomości: 243
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Czarna 1410 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,mam pytanie dotyczące maseczki aspirynowej.Czy ona działa przeciwtrądzikowo,czy usuwa blizny potrądzikowe?? I jak się ją robi?
Rozkrusz 3-5 aspiryn (zwyklych,bez otoczki, nie musujacych) i dodaj odrobine wody, taka ilosc aby tabletki sie "spulchnily", naloz na twarz na 10-15min, spłucz chlodna woda. Mozna tez wymieszac aspiryne z jogurtem bedzie sie lepiej trzymala na twarzy. Maseczka z aspiryny czyli kwasy BHA pomaga dokładnie oczyscic pory, skóra po niej jest gładka, niedoskonałości nikają i nie powstają nowe. Trzeba ją stosowac regularnie zeby byly efekty
__________________
oczko1205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 11:36   #2960
uUuAsissuUu
Zakorzenienie
 
Avatar uUuAsissuUu
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 003
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

A to działa? Czy nie jest przypadkiem tak, że gdy się przestanie ją stosować nie będzie nawrotu+ zapas[czyli więcej niż przed]?
uUuAsissuUu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 11:44   #2961
Czarna 1410
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 41
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez oczko1205 Pokaż wiadomość
Rozkrusz 3-5 aspiryn (zwyklych,bez otoczki, nie musujacych) i dodaj odrobine wody, taka ilosc aby tabletki sie "spulchnily", naloz na twarz na 10-15min, spłucz chlodna woda. Mozna tez wymieszac aspiryne z jogurtem bedzie sie lepiej trzymala na twarzy. Maseczka z aspiryny czyli kwasy BHA pomaga dokładnie oczyscic pory, skóra po niej jest gładka, niedoskonałości nikają i nie powstają nowe. Trzeba ją stosowac regularnie zeby byly efekty
Dzieki za opd
Tzn jak często,dwa razy w tygodniu,czy może raz wystarczy? A pomoże choć trochę pozbyć sie blizn potradzikowych
__________________
Mam w sobie puch z anielskich skrzydeł i błoto z diabelskich kopyt...
Czarna 1410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 11:56   #2962
oczko1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bezludna wyspa
Wiadomości: 243
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez uUuAsissuUu Pokaż wiadomość
A to działa? Czy nie jest przypadkiem tak, że gdy się przestanie ją stosować nie będzie nawrotu+ zapas[czyli więcej niż przed]?
na mojej skórze działa i nie było zadnego wysypu jak nie robiłam ponad dwa tyg tej maski
Cytat:
Napisane przez Czarna 1410 Pokaż wiadomość
Dzieki za opd
Tzn jak często,dwa razy w tygodniu,czy może raz wystarczy? A pomoże choć trochę pozbyć sie blizn potradzikowych
raz lub 2 razy mozesz robic aby nie za czesto bo to jednak kwas jest i moze podraznic jak ma sie wrazliwa skóre(przy skórze wrażliwej, suchej mozna dodac do maski miodu) i oczywiscie dobrze by bylo filtry stosowac na dzien, po dłuższym stosowaniu tej maski blizny powinny sie rozjaśnić
__________________
oczko1205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 12:54   #2963
littlelady18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 117
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Migdalska Pokaż wiadomość
Spróbuj Błękitnej Glinki Krymskiej. Ja jej używałam. Efekty są zadziwiające już po kilku użyciach. To jest najmocniesza glinka na rynku. No rewelacja poprostu.
http://www.newsweek.pl/kobieta/artyk...ymska-,51390,1
Też chcę ja zakupić na razie funduszy brak.Ma ona największą zawartośc bentonitu(czy jakos tak)

Zakupiłam dziś witaminum B compositum za 4 zł.I zastanawiam się ile brac tych drażetek (jest napisane 3 do 5 dziennie) czy 3 razy dziennie wystarczy?Jak Wy bierzecie?

Jutro muszę się wyposażyć w jakiś krem nawilżający i zastanawiam się jaki kupić...chyba znów kupię Effaclar M.Ktoś doradzi w tej kwestii??
littlelady18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 15:16   #2964
oczko1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bezludna wyspa
Wiadomości: 243
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez littlelady18 Pokaż wiadomość
Zakupiłam dziś witaminum B compositum za 4 zł.I zastanawiam się ile brac tych drażetek (jest napisane 3 do 5 dziennie) czy 3 razy dziennie wystarczy?Jak Wy bierzecie?
mam ten zestaw witamin, biore 2tabl rano i 2 wieczorem
__________________
oczko1205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 16:41   #2965
littlelady18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 117
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez oczko1205 Pokaż wiadomość
mam ten zestaw witamin, biore 2tabl rano i 2 wieczorem
dzięki,w takim razie tez będę tak brała
littlelady18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 10:45   #2966
littlelady18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 117
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Migdalska Pokaż wiadomość
littlelady18 - spróbuj jednak glinki. Witamina b zadziała albo nie, a Błękitna Glinka zadziala na pewno. Będziesz gładka i szczęsliwa! Powodzenia
Gdzie zakupiłaś błękitną glinkę? bo na ich oficjalnej stronie nie jest to jeszcze mozliwe.Z reszta pisąłam do nich maila i na razie bezpośrednio od nich nie można zakupić.Mieli się odezwać jak to będzie możliwe ale na razie cisza...
Jak długo stosowałaś ją? Kiedy były pierwsze efekty?
littlelady18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 13:32   #2967
ewela100
Przyczajenie
 
Avatar ewela100
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 8
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

ja dzis zrobilam cos takiego: najpierw posmarowalam twarz sokiem z aloesu, po kilkunastu min przetarlam nos i okolice tonikiem woda+cytryna, pozniej nalozylam maseczke z gotowanej cebuli (tylko na policzki), po 15 min zmylam i przetarlam twarz mlekiem, na koniec nalozylam maseczke z aspiryny. Zobaczymy jutro czy cos podziala. Jak na razie to moge powiedziec ze mleko swietnie dziala na buzie
ewela100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 14:11   #2968
oryginalna11
Raczkowanie
 
Avatar oryginalna11
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Coleraine, Irlandia Północna
Wiadomości: 177
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez littlelady18 Pokaż wiadomość
hej
Też bym już zaczęła stosować od zaraz ,ale nie mam pieniążków
Jeśli możesz napisz jakie konkretne metody wybrałaś i fajnie by było gdybyś zdawała relację z kuracji.
Ja zamierzam stosowac aromaterapię połączoną z mieszankami ziołowymi.Strony Różańskiego to skarbnica wiedzy
Witaj
Zakupiłam olejek pichtowy od razu 100ml bo nadaje się do wyrobu i toników i jako dodatek do maści (mieszasz np z tormentiolem czy sudocremem i stosujesz punktowo). Dodatkowo olejek herbaciany i olejek z geranium. Wybrałam narazie te olejki, które mają największe właściwości bakteriobójcze. Będe walczyła z trądzikiem naturalnie . Zaczęłam stosować ostatnio tylko żel do mycia twarzy do cery tłustej, pić zieloną herbate i biore witaminy. Myje buzie tylko wodą mineralną i używam papierowych ręczników. Odzwyczajam skóre od kosmetyków których uzywałam do tej pory. Olejek pichtowy przyszedł pocztą w zeszły piątek. Miałam czekać z zastosowaniem do zakupu nafty kosmetycznej ale niestety nie mogę jej dostać tu w UK . Skóra przez te kilka dni stała się bardziej odżywiona a przede wszystkim te okropne krosty w niektórych miejscach zniknęły a w innych się zmniejszyły. Zatem jestem dobrej myśli. Zawitałam na forum niedawno i dopiero tutaj przeczytałam o zapychaczach w kosmetykach i po przejrzeniu kilku podkładów, kremów okazało się że mają w składzie zapychające pory składniki . Należa mi się za to baty, że katowałam skóre. Kupiłam sobie teraz podkład true match i jest o niebo lepiej . Później załącze zdjęcie abyś mogła porównać. Pozdrawiam ciepło
Zapomniałam dodać. Stosuję jeszcze błoto z minerałami z Morza Martwego. Z niej nie zrezygnuję bo cera po jej zmyciu jest dla mnie cudowna. Taka gładziutka. Gdyby nie te pryszcze to pupcia niemowlaczka po prostu. No to już chyba wszystko. Ale oczywiście wybór co do metod leczenia pozostawiam Tobie bo wiadomo dla jednego jest dobre to a dla drugiego całkiem inne kosmetyki działają.
__________________

Edytowane przez oryginalna11
Czas edycji: 2010-01-12 o 14:19
oryginalna11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 19:30   #2969
littlelady18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 117
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez oryginalna11 Pokaż wiadomość
Witaj
Zakupiłam olejek pichtowy od razu 100ml bo nadaje się do wyrobu i toników i jako dodatek do maści (mieszasz np z tormentiolem czy sudocremem i stosujesz punktowo). Dodatkowo olejek herbaciany i olejek z geranium. Wybrałam narazie te olejki, które mają największe właściwości bakteriobójcze. Będe walczyła z trądzikiem naturalnie . Zaczęłam stosować ostatnio tylko żel do mycia twarzy do cery tłustej, pić zieloną herbate i biore witaminy. Myje buzie tylko wodą mineralną i używam papierowych ręczników. Odzwyczajam skóre od kosmetyków których uzywałam do tej pory. Olejek pichtowy przyszedł pocztą w zeszły piątek. Miałam czekać z zastosowaniem do zakupu nafty kosmetycznej ale niestety nie mogę jej dostać tu w UK . Skóra przez te kilka dni stała się bardziej odżywiona a przede wszystkim te okropne krosty w niektórych miejscach zniknęły a w innych się zmniejszyły. Zatem jestem dobrej myśli. Zawitałam na forum niedawno i dopiero tutaj przeczytałam o zapychaczach w kosmetykach i po przejrzeniu kilku podkładów, kremów okazało się że mają w składzie zapychające pory składniki . Należa mi się za to baty, że katowałam skóre. Kupiłam sobie teraz podkład true match i jest o niebo lepiej . Później załącze zdjęcie abyś mogła porównać. Pozdrawiam ciepło
Zapomniałam dodać. Stosuję jeszcze błoto z minerałami z Morza Martwego. Z niej nie zrezygnuję bo cera po jej zmyciu jest dla mnie cudowna. Taka gładziutka. Gdyby nie te pryszcze to pupcia niemowlaczka po prostu. No to już chyba wszystko. Ale oczywiście wybór co do metod leczenia pozostawiam Tobie bo wiadomo dla jednego jest dobre to a dla drugiego całkiem inne kosmetyki działają.
Masz rację na jednego działa to na drugiego coś innegoTeż chcę zwalczać trądzik naturalnie,z reszta powoli chcę się przestawić tak aby jak najwięcej natury było w mojej codziennej pielęgnacji
Ja także od pewnego czasu stosuję olejek herbaciany.wczesniej stosowałam go bezpośrednio na zmiany ale dzisiaj zmieszałam go z tormentiolem i odrobiną pasty cynkowej.
Robisz tonik z olejku pichtowego? Jak ?i jak on działa?osusza i goi syfki czy wyciąga?
nie wiem właśnie co jeszcze wybrać...
Biorę witaminę B ,olejek z wiesiołka,Kończę drugą buteleczkę soku z łopianu (i robię przerwę) chyba zacznę znowu pić bratka..Ale wolałabym coś ze strony Różańskiego ,ale nie wiem co..a Ty stosujesz jakieś zioła?
Ja myję twarz żelem Babydream z Rossmana.Czasem płatkami owsianymi.
Faktycznie zastanawiam się czy zakupić tą błękitną glinkę..
To błoto też jest interesujące,ale bardziej przemawia do mnie glinka.
Ja używałam podkładu under twenty-taki sobie,chciałam zakupić jakiś korektor ale nie wiem jaki
na noc smaruję twarz olejem lnianym,podobno pomaga tez wewnętrznie jedna łyżeczka dziennie oleju lnianego i oleju z ogórecznika.
myję twarz wodą przegotowana i wycieram ręcznikami papierowymi.Zmieniam poszewkę na poduszkę co 3 dni.
Tylko nie uzywam żadnego toniku ,a podobno bardzo wazne jest przywrócenie skórze naturalnego ph ,ale nie mam pojęcia jaki zakupić
pozdrawiam cieplutko

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez ewela100 Pokaż wiadomość
ja dzis zrobilam cos takiego: najpierw posmarowalam twarz sokiem z aloesu, po kilkunastu min przetarlam nos i okolice tonikiem woda+cytryna, pozniej nalozylam maseczke z gotowanej cebuli (tylko na policzki), po 15 min zmylam i przetarlam twarz mlekiem, na koniec nalozylam maseczke z aspiryny. Zobaczymy jutro czy cos podziala. Jak na razie to moge powiedziec ze mleko swietnie dziala na buzie
Uważam że to za dużo jak na raz.Maseczki stosuje się 2 razy w tygodniu.
littlelady18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 15:44   #2970
kociara23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

mi pomagała zwykła pasta do zębów, nakładałam odrobinkę na krostkę na noc i juz następnego dnia była wysuszona
kociara23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-10 11:01:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:08.