Najlepsze Prostownice PART II - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-08-16, 23:45   #541
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Efalock boska prostownica

ignite oraz koziorozec.... zaprazsam zajzryjcie do watka najlepsze prostownice i tym podobne , to sie dowiecie czym np rozni sie Babyliss detal od Babyliss PRO bo to zasadnicza roznica , sa tam tez opisane rozne prostownice innych firm wiec mozna wybrac taka jaka najbardziej wam przypasuje , a wlasciwie Tobie koziorozcu
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-17, 19:00   #542
bejbe990
Rozeznanie
 
Avatar bejbe990
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 579
GG do bejbe990
Question Dot.: Efalock boska prostownica

Może uznacie to za głupie pytanie ale w końcu lepszy jest EFALOCK czy WIGO? Kupiłam niedawno prostownice ale teraz tego żałuje, bo efekty nie są zadowalające i bardzo żałuje tego zakupu Po tym co przeczytałam tu w kilku wątkach wole uzbierac wiecej kasy na EFALOCKA lub WIGO tylko nie wiem którą Prosze poradźcie! Z góry dzięki ;*
bejbe990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-17, 19:28   #543
ignite
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9
Dot.: Efalock boska prostownica

kolezanko bejbe ... ja mysle ze obie sa dobre, choc oczywista o efaloku moge powiedziec na 100% ze jest dobry, ale dochodzily mnie sluchy od znajomych i tez kilka razy przewinal mi sie watek o wigo, ze osoby ktore jej uzywaly sobie ja cenily...wiesz w zasadzie wszystkie, albo tez znaczna wiekszosc prostownic profesjonalnych jest w porzadku zwlaszcza ceramicznych...przejrzyj jeszcze watek NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WLOSOW, jak powyzej tez Gaga doradzila i tam powinnas tez sporo informacji znalesc ...nie orientuje sie co do ceny wigo, byc moze tez jest gdzies tu na forum podana ...ale dostosuj tez zakup swoich potrzeb i mozliwosci finansowych, czy tak czy tak powinnas byc raczej zadowolona
ignite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-17, 21:02   #544
bejbe990
Rozeznanie
 
Avatar bejbe990
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 579
GG do bejbe990
Dot.: Efalock boska prostownica

Dzięki bardzo za odpowiedź z tego co widziałam na allegro to prostownice wigo są tańsze ale i tak nie wiem w którą zainwestować, mam gęste, puszące się i falujące się włosy i gdy je wyprostuje juz na nastepny dzień się kręcą
bejbe990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-18, 09:54   #545
koziorozec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8
Dot.: Efalock boska prostownica

Witam,
Ja wlasnie wczoraj zakupilam na allegro EFALOCK FLAT CHAMP oczywiście po analizie wszystkich waszych porad. Teraz czekam, moze jutro przyjdzie, juz nie moge sie doczekac jak ją wypróbuje.... Napisze napewno jak się spisuje na moich grubych włosach. Wczoraj spotkalam tez kolegę,który jest fryzjerem i powiedział ,ze prostownica efalock to dobry wybór,bo jest ceramiczna, ale dodał ze powinnam kupicć sobie jakis dobry środek do włosów,bo wszystkie prostownice mogą zniszczyć włosy, jeśli sie ich odpowiednio nie pielęgnuje.Ale nie wiem zupełnie jaki, powiedział ,że jakis dobry załatwi..ja sie nie znam za bardzo.Jeśli macie sprawdzony to prosze o porade.Pozdrawiam
koziorozec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-18, 11:18   #546
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Efalock boska prostownica

Cytat:
Napisane przez koziorozec
Witam,
Ja wlasnie wczoraj zakupilam na allegro EFALOCK FLAT CHAMP oczywiście po analizie wszystkich waszych porad. Teraz czekam, moze jutro przyjdzie, juz nie moge sie doczekac jak ją wypróbuje.... Napisze napewno jak się spisuje na moich grubych włosach. Wczoraj spotkalam tez kolegę,który jest fryzjerem i powiedział ,ze prostownica efalock to dobry wybór,bo jest ceramiczna, ale dodał ze powinnam kupicć sobie jakis dobry środek do włosów,bo wszystkie prostownice mogą zniszczyć włosy, jeśli sie ich odpowiednio nie pielęgnuje.Ale nie wiem zupełnie jaki, powiedział ,że jakis dobry załatwi..ja sie nie znam za bardzo.Jeśli macie sprawdzony to prosze o porade.Pozdrawiam
Wizażanki często chwalą olejek do prostownic Renee Blanche (ok 40 zł za 300 ml), dwufazowy płyn Welli... Różne są opinie, zajrzyj na KWC Sama mam mleczko z Loreala Studio Line - Hot Liss, kosztuje ok 13 zł za 150ml, można je dostać w supermarketach tutaj masz linka na kwc : http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=11521
Pozdrawiam
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-19, 09:48   #547
Olllka
Raczkowanie
 
Avatar Olllka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 92
Dot.: Efalock boska prostownica

do Ignite: dzięki bardzo za linka narazie tylko sobie przeglądam jaką prostownicę zakupić i jeśli uzbieram troszke środków finansowych to chyba zakupiem Flat Champ'a
Olllka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-19, 10:19   #548
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Efalock boska prostownica

Flat Master ma płytki pokryte ceramiką, ale jest ona o wiele grubsza niż we Flat Fingerze czy Babyliss także bez obaw można zakupić Mastera
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-19, 10:22   #549
kiciuś
Raczkowanie
 
Avatar kiciuś
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 177
Dot.: Efalock boska prostownica

Ja też mam Flat Matera. Chciałam kupić Tondeo, bo to podobno rewelacja, ale cena ok. 300 zł, czekałam więc z zakupem na jakąś obniżkę. A tu taka okazja, swojego Efalocka udało mi się wylicytować na allegro za 142 zł Środkiem do stylizacji, który już sobie wymarzyłam jest krem Alfaparf, a maseczka - Rigenol (może któraś z Was używa i może się wypowiedzieć na jej temat)
A może użytkowniczki Efalocka wypowiedzą się jakich maseczek i środków do stylizacji stosują?? I jak długo stosują tę prostowniczkę i w jakim stopniu oceniają uszkodzenie/zniszczenie swoich włosków??
kiciuś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 14:11   #550
kasia1501
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3
Dot.: prostownica Wigo 57mm czy 25mm?

gdzie dostałyście/zamówiłyście swoje prostownice?
interesuje mnie konkretnie WIGO, ale ta węższa, 25 mm
i jeśli możecie to podajcie cenę
kasia1501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 14:13   #551
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: prostownica Wigo 57mm czy 25mm?

prostownice wigo mozna zamowic na estylu...
www.estyl.pl
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-22, 14:14   #552
kasia1501
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3
Dot.: prostownica Wigo 57mm czy 25mm?

zapomniałam dodać, że moja młodsza sister (ma falowane, ale baaardzo grube włosy) używa WIGO 57 mm i jest z niej bardzo zadowolona - włosy są błyszczące (to pewnie nie jest akurat zaleta prostownicy) i na długi czas pozostają proste
kasia1501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 14:16   #553
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: prostownica Wigo 57mm czy 25mm?

Mi też się błyszczą. Po wcześniejszej prostownicy miałam matowe, wiec myślę,że to zasługa właśnie WIGO.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-23, 09:16   #554
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Angry Dot.: Prostownica

A jednak płytki z Wigo się ścierają... (((
W moim przypadku jest to odpryśnięcie wielkości grochu... A najgorsze jest to, że nie moge jej już zareklamować bo stało sie to dosłownie parę dni po wygaśnięciu gwarancji Zaznaczam, ze używałam do stylizacji tylko kosmetyków do tego przeznaczonych, najpierw Osisia a ostatnio olejku RB... Ehh, teraz kupię sobie Efalocka.. tylko jeszcze nie wiem którego? Kusi mnie ten nowy Flat Champ. Czy ktoś używał już tej prostownicy?
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-24, 19:08   #555
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Red face Poradzcie _ Jak Czyscic Prostownice:)))))

Mam Wigo 57 mm stosuje biosilk i kremy prostujace przed prostowaniem.. no jednak prostownica leciutko ale sie brudzi.. macie jakies sposoby???
niestety brud dosc mocno przywiera do prostownicy, nagrzewa sie chyba pod wplywem temp. i wtedy jest latwiejszy do scierania.. no nie wiem macie jakis sposob ???
pozdrowionka
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-24, 20:26   #556
Katiusia
Zakorzenienie
 
Avatar Katiusia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 722
Dot.: Poradzcie _ Jak Czyscic Prostownice:)))))

up
__________________
Jedyna droga do przemian to przestać bać się wyzwań.
Katiusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-24, 21:06   #557
mania199
Rozeznanie
 
Avatar mania199
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 539
Dot.: Poradzcie _ Jak Czyscic Prostownice:)))))

ja zawsze po wyprostowaniu wlosow czekam az wystygnie i czyszcze moja prostownice wilgotna sciereczka
mania199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-24, 21:49   #558
Dreamgirl
Rozeznanie
 
Avatar Dreamgirl
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 813
GG do Dreamgirl
Dot.: Poradzcie _ Jak Czyscic Prostownice:)))))

Ja robię dokładnie tak jak mania199
jeśli za każdym razem o tym bedziesz pamiętac, to podejrzewam że nie będzie problemu
__________________
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem."
/Albert Camus/
Dreamgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-24, 23:47   #559
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Poradzcie _ Jak Czyscic Prostownice:)))))

prostownice ceramiczne , mozna czyscic wigotna sciereczką, gdyby sie bardzo zabrudzial, z delikatnym mleczkiem do szorowania delikatnych powierzchni
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-24, 23:59   #560
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Poradzcie _ Jak Czyscic Prostownice:)))))

ja swoja czyszcze takimi nasaczonymi chusteczkami jak dla malych dzieci
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-25, 18:17   #561
koziorozec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8
Dot.: Efalock boska prostownica

Dziękuje za olecone kosmetyki,bede polować na to mleczko. Słyszałam też ,ze dobry jest balsam goldwell, zakupiłam więc na allegro, ale jeszcze nie przyszedł. Co do mojego nowego flat champ'a jest super, choć zauwazyłam ,ze kiepada deszcz po dłuższym wyjściu na zewnątrz moje włosy nie są idealnie proste, trochę sie puszą, ale zobaczymy po zastosowaniu tych kosmetyków. Jeśli chodzi o flat champ'a sprawdza się ,bo nawet po wstaniu rano moje włosy nigdy nie były tak proste) Polecam wszystkim!!
koziorozec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-26, 14:32   #562
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Wink Dot.: Efalock boska prostownica

Jush jutro "przyjdzie" moja prostownica => Efalock Flat Master Jak tylko rozpakuje cudeńko i wyprostuję włoski to zamieszczę moją opinię
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-26, 16:08   #563
alicja.b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 31
Dot.: Efalock boska prostownica

Ja również dopisuje się do listy "Efalock- boska prostownica!" Jest po prostu swietna! Włosy mam okropne i całe zycie się z nimi meczyłam, a tu okazało się ze lekarstwem na nie jest prostownica za 200 zł! Jestem zachwycona. Mam Efalocka Flat Mastera, jednak przy wilgotnej pogodzie, włosy zaczynaja się kręcić, czy znacie na to jakies sposoby?
alicja.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-26, 16:21   #564
Smerfi
Rozeznanie
 
Avatar Smerfi
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 555
Dot.: Efalock boska prostownica

Ja tez sie podpisuje pod zachwytami nad efalockiem i przyznaje ze to bardzo dobra prostownica. Wczesniej mialam taka zwykla, bez ceramicznych plytek i porownujac efekt po wyprostowaniu efalock bije tamta na łeb na szyje Kupiłam swoja w niemczech gdzie jej cena wynosi 30euro
Smerfi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-26, 18:26   #565
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Efalock boska prostownica

Cytat:
Napisane przez alicja.b
Ja również dopisuje się do listy "Efalock- boska prostownica!" Jest po prostu swietna! Włosy mam okropne i całe zycie się z nimi meczyłam, a tu okazało się ze lekarstwem na nie jest prostownica za 200 zł! Jestem zachwycona. Mam Efalocka Flat Mastera, jednak przy wilgotnej pogodzie, włosy zaczynaja się kręcić, czy znacie na to jakies sposoby?
Alicjo czego używasz do prostowanie jako wspomagacz? Chodzi mi o kosmetyki do stylizacji, przeznaczone do prostownic
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-26, 19:04   #566
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Efalock boska prostownica

hej a ja mam głupkowate pytanie

od kilku godz mam Flat Mastera ..i rzecz jasna juz musialam go wyprobować

Mam jednak problem - gdzie ustawia sie intensywnosc nagrzewania ? Powinnam miec od 1-5 ( farbowane i zniszczone wlosy) ..boje sie krecic ,bo co jak przegne ?:P
Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-26, 21:45   #567
kiciuś
Raczkowanie
 
Avatar kiciuś
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 177
Dot.: Efalock boska prostownica

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa
hej a ja mam głupkowate pytanie

od kilku godz mam Flat Mastera ..i rzecz jasna juz musialam go wyprobować

Mam jednak problem - gdzie ustawia sie intensywnosc nagrzewania ? Powinnam miec od 1-5 ( farbowane i zniszczone wlosy) ..boje sie krecic ,bo co jak przegne ?:P
Z boku prostownicy jest takie malutkie pokrętełko. Numerki odpowiadające temperaturze są widoczne od wewnątrz prostownicy (najlepiej połóż ją na ziemi na jednym z ramion i dokladnie się przypatrz)
kiciuś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-27, 06:19   #568
alicja.b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 31
Dot.: Efalock boska prostownica

Na początku stosowałam najzwyklejszego mleczka z bielendy,
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=11150
włosy były sliczne, błyszczące, ale odkształacały się od gumki i puszyły przy wilgotnej pogodzie, później kupiłam sobie mleczka z Loreala http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=11521 i niestety włosy sa matowe, "szorstkie" i nie za bardzo mi sie podobaja, nie zdażyłam jeszcze przetestować przy deszczowej pogodzie, bo od kilku dni pieknie słoneczko za oknem swieci. Nie piszcie mi o kosmetykach za 50 zł bo na nie po prostu mnie nie stać, aczkolwiek wieże że róznica miedzy profesjonalnymi, a zwykłymi musi być ogromna- tak jak w prostownicy. I tak bardzo już nadwyrężyłam swój budżet kupując Efalocka Flat Mastera!
alicja.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-27, 12:27   #569
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Post Dot.: Efalock boska prostownica

Widze że poruszono tu dobre pytanie...

Właśnie... co robić jak jest wilgoć, żeby włosy były dalej idealnie proste?
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-27, 13:46   #570
nalepcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 38
Dot.: Efalock boska prostownica

Ja używam rigenolu i jest dobry. włosy są po nim strasznie mięciutkie a do prostowania włosów urzywam fluidu londy jest naprawde dobry. Fajnie prostuje i ładnie pachnie. http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...cat=289&page=1
Ja osobiście nie polecam welii dwu fazowej bo moje włosy zaczeły sie po niej łamać i były w dotyku jak druty.
nalepcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:47.