Wybielanie zębów- wątek zbiorczy - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-11, 11:06   #1771
Glamour_girl
Raczkowanie
 
Avatar Glamour_girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów :]
Wiadomości: 306
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

natina2 nie wiem czy nie warto, moze ja poprostu trafilam na oszusta. Dzwonilam tam dzisiaj i kazali mi zadzwonic za tydzien, bo rzekomo ten stomatolog co mi to robil jest na urlopie.
Robilam 3 dni wczesniej piaskowanie i skaling - 160 zl. Jeszcze naciagneli mnie na paste za 43 zl czyli kosztowalo mnie to 1000 zl. A zeby wydaja mi sie jeszcze bardziej zolte niz wczesniej. Nikt z moich znajomych nie zauwazyl roznicy..
Boje sie ze mi powiedza ze nie prestrzegalam "bialej diety" czy cos takiego. A wszystko robilam jak nalezy. Nie wiem co mam zrobic, pewnie mnie odesla do domu z niczym, bo co ja im moge zrobic. Zabieg byl bardzo bolesny i jeszcze sie nacierpialam
Glamour_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 19:20   #1772
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Współczuję ci Glamour girl Ja byłam dziś u technika robiącego nakładki (takie do wybielania nocnego) i powiedział mi że za dwie sztuki (na dolną i górną szczękę) wyjdzie to 230zł. Jak uważacie? czy to duzo czy mało za same nakładki?
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 21:28   #1773
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Glamour_girl Pokaż wiadomość
W poniedzialek wybielilam?? zeby metoda Beyond. Wydalam 800 zl. Jestem zrozpaczona bo zeby wogole sie nie wybielily. Zreszta to wybielanie polega na wybieleniu tylko tych zebow co widac przy usmiechnieciu, czyli te z tylu nie sa wogole ruszane. Po wybieleniu dentysta powiedzial ze usyskalam odcien b1 i ze to jest najjasniejszy, a tu na forum czytam co innego.. poczulam sie oszukana. Nie wiem co zrobic, isc zlozyc reklamacje czy cos.. Dla mnie 800 zl to byla cala wyplata
musze Cie pocieszyc ja 2 msc temu tez wybielalam ta metoda i po zabiegu bylam zalamana!!!!! nie widzialam roznicy ale teraz po 2 msc mycia stwierdzam ze bylo warto, zeby sa naprawde biale i piekne myj je pasta wybielajaca i sama zauwazysz ze efekt sie poglebia. Dodam jeszcze ze mnie po zabiegu zeby bolaly okropnia i bylam strasznie wciekla bo nie widzialam rezultatu i jeszcze mnie bolalo... Teraz jednak uwazam ze bylo warto i za jakis dluzszy czas powtorze zabieg
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 14:12   #1774
Crólewna
Raczkowanie
 
Avatar Crólewna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 35
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Glamour_girl Pokaż wiadomość
W poniedzialek wybielilam?? zeby metoda Beyond. Wydalam 800 zl. Jestem zrozpaczona bo zeby wogole sie nie wybielily. Zreszta to wybielanie polega na wybieleniu tylko tych zebow co widac przy usmiechnieciu, czyli te z tylu nie sa wogole ruszane. Po wybieleniu dentysta powiedzial ze usyskalam odcien b1 i ze to jest najjasniejszy, a tu na forum czytam co innego.. poczulam sie oszukana. Nie wiem co zrobic, isc zlozyc reklamacje czy cos.. Dla mnie 800 zl to byla cala wyplata

Witam
Ja miałam podobnie!!!!
Po wybieleniu zębów metodą Beyond prawie nie było różnicy...
ale postawiłam na swoim i stomatolog w ramach gwarancji powtórzył zabieg. Efekt był, ale nie powalający...cóż
Od dłuższego czasu planuje wybielanie nakladkowe, ale szukam protetyka zeby zrobić nakładki, a żel kupie w sklepie internetowym, nie mogę pozwolić sobie na wydanie kolejnych 600zł....
Crólewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 15:00   #1775
Migotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Migotka81
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 716
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Czytałam wasze posty i nieciekawie to wygląda dlatego sama bałam sie wybielac zeby tą metodą bo nie wiedziałam czy efekt bedzie zadowlalający i wybrałam wybielanie nakładkowe jestem juz jakies dwa miesiące po i ząbki mi jednak troszkę zżółkły ale po skończeniu wybielania efekt był niezły, teraz mam w planie dokupienie żelu i ponowne wybielanie asz osiągne efekt który będzie mnie satysfakcjonował to jest moim zdaniem duży plus przy tej metodzie.
Glamour_girl moim zdaniem idz do tego stomatologa i domagaj sie swojego, zapłaciłaś sporo kasy efektu brak to chyba pan stomatolog powinien na to coś zaradzić
__________________
Migotka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 10:31   #1776
Triss20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Od wybielania lampą Beyond minął już miesiąc. Ząbki troszkę pociemniały, ale i tak są o niebo bielsze od poprzedniego stanu ( mój naturalny kolorek to był A3 ). Na prawdę jestem zdziwiona komentarzami, że po wybieleniu lampą nie było efektów :| Ja miałam efekt natychmiastowy. Co prawda zapłaciłam 1300 zł, ale nie żałuje. Za niedługo przymierzam się do poprawienia efektu żelem z nakładkami, jednak muszę do niego zamówić preparat znoszący nadwrażliwość ( taki ból że aż chce się płakać :/) Jednak co do tej lampy to nie chcę mi się wierzyć... może Wasi dentyści nie zrobili tego profesjonalnie? Nie wiem... A dlatego jest to dla mnie takie dziwne, bo jak mi się efekt utrzymuje ( naturalnie bardzo ciemne zęby) to jaki może być powód u Was?
Triss20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 16:43   #1777
Glamour_girl
Raczkowanie
 
Avatar Glamour_girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów :]
Wiadomości: 306
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Nie wiem czy mi powtorzy ten zabieg, bo nie podpisywalam zadnej umowy ani nic takiego, tylko mialam gwarancje "slowna". Nie wiem dlaczego zeby sciemnialy, moze dlatego ze biore antykoncepcje?? ale nie wydaje mi sie ze to bylby jakis powod..
Nie wiem co robic, jestem potwornie zla ( nie dam sie wiecej nabrac na zadne rewelacyjne wybielanie.
Glamour_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-14, 23:05   #1778
slaww
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Witam mama małe pytanie zaczołem wybielać zęby metodą nakładkowa żelem opalescence 20% i 15% po 4 strzykawki. Używam go juz 4 dzień czyli nakładam żel na nakładki na jakies 3-4 godziny czy to dobrze mówie na razie o żelu 20%. I jeszcze jedno zapomniałem schowac pozostałe strzykwaki z żelem do loddówki i leżały sobie w szafce jakies 3 -4 dni czy to zaszkodziło skuteczności tego żelu bo juz sa w lodówce ale kilka dni nie były.

Z gory dzieki za odpowiedź
slaww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 08:28   #1779
aptekus
Rozeznanie
 
Avatar aptekus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wielko Polska
Wiadomości: 654
Unhappy Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

hej dziewczyny.
męczę się ze swoim wybielaniem, oj męczę... mam opalescence 15% i wybielam metodą nakładkową w domu.

Niestety wystąpiła u mnie masakryczna nadwrażliwość zębów.
Muszę sobie robić czasami nawet tygodniowe przerwy. Załamka.

zużyłam półtorej strzykawki i efekty znikome, tzn. jak sie długo wpatruje to zaczyna mi sie wydawac, że cos sie wybieliło.
Co radzicie? Wydałam stanowczo za duzo kasy na ten żel żeby rezygnować. Czym ten ból uśmieżyć?
I po ilu zuzytych strzykawkach zaczęło być widac u Was różnicę.
Podpowiedzcie cosik, bo opuszcza mnie silna wola...

Pozdro
aptekus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 12:19   #1780
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Ja przyznam ze bol lagodzilam Ketonalem lub diclofenakiem i troche pomagalo. Wspolczuje ze Cie tak boli ale ja bym nie przerywala.
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 12:30   #1781
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aptekus Pokaż wiadomość
hej dziewczyny.
męczę się ze swoim wybielaniem, oj męczę... mam opalescence 15% i wybielam metodą nakładkową w domu.

Niestety wystąpiła u mnie masakryczna nadwrażliwość zębów.
Muszę sobie robić czasami nawet tygodniowe przerwy. Załamka.

zużyłam półtorej strzykawki i efekty znikome, tzn. jak sie długo wpatruje to zaczyna mi sie wydawac, że cos sie wybieliło.
Co radzicie? Wydałam stanowczo za duzo kasy na ten żel żeby rezygnować. Czym ten ból uśmieżyć?
I po ilu zuzytych strzykawkach zaczęło być widac u Was różnicę.
Podpowiedzcie cosik, bo opuszcza mnie silna wola...

Pozdro
kup elmex żel ( w takiej małej buteleczce) nałóż do kształtek i załóż na 10-20 minut na zęby. Po zdjęciu nie płucz ust.
Powinno złagodzic nadwrażliwośc
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-15, 13:18   #1782
aptekus
Rozeznanie
 
Avatar aptekus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wielko Polska
Wiadomości: 654
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
kup elmex żel ( w takiej małej buteleczce) nałóż do kształtek i załóż na 10-20 minut na zęby. Po zdjęciu nie płucz ust.
Powinno złagodzic nadwrażliwośc
Cytat:
Napisane przez Lawinia2007 Pokaż wiadomość
Ja przyznam ze bol lagodzilam Ketonalem lub diclofenakiem i troche pomagalo. Wspolczuje ze Cie tak boli ale ja bym nie przerywala.
dzieki za rady,
agabil1 mam ten żel i stosuje go według zaleceń mojego stomatologa codziennie po minucie
oprócz tego wciągam nurofen forte i czuje jakbym głowa w ściane waliła... nic nie pomaga
aptekus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 14:26   #1783
illuminar
Rozeznanie
 
Avatar illuminar
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa - najczęściej
Wiadomości: 707
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aptekus Pokaż wiadomość
hej dziewczyny.
męczę się ze swoim wybielaniem, oj męczę... mam opalescence 15% i wybielam metodą nakładkową w domu.

Niestety wystąpiła u mnie masakryczna nadwrażliwość zębów.
Muszę sobie robić czasami nawet tygodniowe przerwy. Załamka.

zużyłam półtorej strzykawki i efekty znikome, tzn. jak sie długo wpatruje to zaczyna mi sie wydawac, że cos sie wybieliło.
Co radzicie? Wydałam stanowczo za duzo kasy na ten żel żeby rezygnować. Czym ten ból uśmieżyć?
I po ilu zuzytych strzykawkach zaczęło być widac u Was różnicę.
Podpowiedzcie cosik, bo opuszcza mnie silna wola...

Pozdro

Kiedy wybielałam zęby, moja dentystka dała mi GC Tooth Mousse. Mi pomagał, prawie całą tubkę zjadłam, jest bardzo dobry w smaku
http://www.sanacja.com.pl/component/...art/Itemid,26/
__________________
28.03.2006
http://www.suwaczek.pl/cache/d4238c853d.png
illuminar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 14:38   #1784
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aptekus Pokaż wiadomość
dzieki za rady,
agabil1 mam ten żel i stosuje go według zaleceń mojego stomatologa codziennie po minucie
oprócz tego wciągam nurofen forte i czuje jakbym głowa w ściane waliła... nic nie pomaga
po minucie? W przypadku takiej nadwrażliwości minuta to za mało
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 20:45   #1785
ivoclar
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zębolandia
Wiadomości: 588
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

hejka to tak jesli chodzi o nadwrazliwośc to przerzuccie kilka stron wczesniej tam opisałam co i jak powinno sie zrobic żeby ją zmiejszyc jeśli ktoras chce niech skorzysta z rad ,druga sprawa GS mooth mogą uzywać osoby ktore nie sa uczulona na laktozę ogolnie mowiac na białko jaja i nabiał bo inaczej kaplica ogolnie fajny preparat ale drogi no i głowa do góry nikt nie powiedział ze bedzie łatwo pzdr
__________________
NASZE ZARĘCZYNY 12.07.2007r.
NASZ ŚLUB 4.07.2009r.
ivoclar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 20:48   #1786
ivoclar
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zębolandia
Wiadomości: 588
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

aaa i rzeczywiście agabil ma rację minuta to nic nałoz elmex gel na nakładki i trzymaj cała noc powinno pomoc aacha i jeszcze jedno to opychanie sie tabletkami p/bólowymi owe=szem można ale od czasu do czasu bo inaczej wasze żoładki nie wytrzymają tego długo nie mowiac o wątrobie szczególnie chodzi tu o ketonal należy do bardzo silnej grupy leków a wiadomo co silnie dizła działa tez na inne narządy więc radziłabym nie za często
__________________
NASZE ZARĘCZYNY 12.07.2007r.
NASZ ŚLUB 4.07.2009r.
ivoclar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 20:49   #1787
ivoclar
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zębolandia
Wiadomości: 588
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez illuminar Pokaż wiadomość
Kiedy wybielałam zęby, moja dentystka dała mi GC Tooth Mousse. Mi pomagał, prawie całą tubkę zjadłam, jest bardzo dobry w smaku
http://www.sanacja.com.pl/component/...art/Itemid,26/
zjadłaś?????hmmm ciekawe
__________________
NASZE ZARĘCZYNY 12.07.2007r.
NASZ ŚLUB 4.07.2009r.
ivoclar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 21:12   #1788
Migotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Migotka81
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 716
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Dziewczyny mam pytanko skończyłam wybielac zabki-metoda nakładkowa jakies dwa miesiace temu efekt był ok ale to jeszcze nie było to czego oczekiwałam teraz widze ze troszke mi jeszcze te zabki zżółkły i chciałabym je znów poddac wybielaniu pytanie jest takie czy musze odczekac jakis czas aby znów je wybielac czy bez przeszkód moge to zrobić teraz po tych dwóch może nie całych miesiacach??
__________________
Migotka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 13:28   #1789
Andrzej1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 24
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

używał ktoś tego ?

PLAZMOWE WYBIELANIE ZĘBÓW WHITE SMILE ?http://www.allegro.pl/item296863210_...smile_uv2.html
Andrzej1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-17, 13:38   #1790
illuminar
Rozeznanie
 
Avatar illuminar
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa - najczęściej
Wiadomości: 707
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ivoclar Pokaż wiadomość
zjadłaś?????hmmm ciekawe
Smarowałam zęby ale szybko zlizywałam bo dobre to to..
__________________
28.03.2006
http://www.suwaczek.pl/cache/d4238c853d.png
illuminar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 14:06   #1791
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Andrzej1991 Pokaż wiadomość
używał ktoś tego ?

PLAZMOWE WYBIELANIE ZĘBÓW WHITE SMILE ?http://www.allegro.pl/item296863210_...smile_uv2.html

tez jestem ciekawa ale ta cena wydaje sie podejrzanie niska nie sadzicie?
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 14:18   #1792
Migotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Migotka81
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 716
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Andrzej1991 Pokaż wiadomość
używał ktoś tego ?

PLAZMOWE WYBIELANIE ZĘBÓW WHITE SMILE ?http://www.allegro.pl/item296863210_...smile_uv2.html

Nie jestem pewna ale kilka stron wczesniej chyba ktoś pisał ze tego uzywał i ze to było w zestawie z jakims zelem wysokoprocentowym i tez był podany link allegro z ciekawosci zobaczyłam ta aukcje chetnych było sporo i duzo pozytywnych opinii choc ja bym sie bała jesli chodzi o ten zel który tam proponowali bo podobno miał ze 30% albo i wiecej nalezało by sprawdzic
__________________
Migotka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 07:52   #1793
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Migotka81 Pokaż wiadomość
Ja wybielałam zęby żelem 22% i to przez pierwsze 4 stosowania zakładałam nakładki na całą noc (8 h) tak mi doradziła stomatolog choć później przeczytałam na forum że zelu o takim stęrzeniu nie trzyma się tak długo bo mogę później mieć spore problemy z nadwrażliwością ale jeśli chodzi o efekt to ja po takim stosowaniu zauważyłam go po jakiś 4-5 stosowaniach tak więc musisz uzbroić się w cierpilwość i poczekać, każde zęby wybielają się inaczej tak więc efekty też są inne u jednych widać je po 1-2 stosowaniu a u innych po 5-6 tak więc cierpliwości życze
Słuchajcie:
mam biała perłe, pisze na niej zeby trzya,mć 20, maksymalnie 40 minut
uzywam od jakis 2 miesiecy i efekty widać, ale nie tkaie jakbym chciał...

CZY POWINNAM JA TRZYMAĆ NA ZĘBACH CAŁA NOC? czy to poprawi efekt wybielenia? Nie zaszkodzi?
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 14:05   #1794
anita216
Raczkowanie
 
Avatar anita216
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielawa
Wiadomości: 263
GG do anita216
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Witajcie!

Kilka miesięcy temu pisałam o moich doświadczeniach z wybielaniem zębów metoda nakładkową OPALESCENCE 15%. Niestety wybielanie przerwałam z powodu nadwrazliwosci zębów na w/w preparat. Teraz, od kilkunastu dni stosuję OPALESCENCE 20%. Przed wybielaniem kupiłam w sklepie internetowym ULTRA EZ, jest to preparat zmniajszjacy nadwrazliwosc zebow. Powiem szczerze ze az takich efektow to ja sie nie spodziewalam. ULTRA EZ trzymalam na zabkach zaledwie 50 minut, co zaprocentowalo w moim przypadku niesamowicie. Nadwrazliwosc zniknela diametralnie, wybielam zeby 20% żelem OPALESCENCE i szczerze powiedziawszy nie wiem co to bol zebow i dziasel. Wczesniej nie spalam, nie jadlam, bron Boze nie piłam, plukalam zeby szałwią i rumiankiem na zmianę, a Ketonal w moim przypadku niestety juz nie dzialal ani pomagal W momencie rozpoczecia stosowania ULtra Ez dolegliwosci zniknely. Dodam jeszcze ze moje ząbki w koncu zaczely sie rozjasniac. UWAGA: z zelem 20% nie wolno przegiac i trzymac maksymalnie 4 godziny, tak jak polecaja stomatolodzy! Pozdrawiam serdecznie, jak cos to piszcie.
__________________
"Tylko małomówny, przystojny mężczyzna posiada dla kobiety czar zagadkowości. Tylko małomówna, piękna kobieta zaciekawia mężczyznę aż do szału."

Aleksander Konar

anita216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 14:44   #1795
aptekus
Rozeznanie
 
Avatar aptekus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wielko Polska
Wiadomości: 654
Red face Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anita216 Pokaż wiadomość
Witajcie!

Kilka miesięcy temu pisałam o moich doświadczeniach z wybielaniem zębów metoda nakładkową OPALESCENCE 15%. Niestety wybielanie przerwałam z powodu nadwrazliwosci zębów na w/w preparat. Teraz, od kilkunastu dni stosuję OPALESCENCE 20%. Przed wybielaniem kupiłam w sklepie internetowym ULTRA EZ, jest to preparat zmniajszjacy nadwrazliwosc zebow. Powiem szczerze ze az takich efektow to ja sie nie spodziewalam. ULTRA EZ trzymalam na zabkach zaledwie 50 minut, co zaprocentowalo w moim przypadku niesamowicie. Nadwrazliwosc zniknela diametralnie, wybielam zeby 20% żelem OPALESCENCE i szczerze powiedziawszy nie wiem co to bol zebow i dziasel. Wczesniej nie spalam, nie jadlam, bron Boze nie piłam, plukalam zeby szałwią i rumiankiem na zmianę, a Ketonal w moim przypadku niestety juz nie dzialal ani pomagal W momencie rozpoczecia stosowania ULtra Ez dolegliwosci zniknely. Dodam jeszcze ze moje ząbki w koncu zaczely sie rozjasniac. UWAGA: z zelem 20% nie wolno przegiac i trzymac maksymalnie 4 godziny, tak jak polecaja stomatolodzy! Pozdrawiam serdecznie, jak cos to piszcie.
gdyby tak naprawdę było, byłabym przeszczęśliwa.

może ktoś się jeszcze wypowie na temat tego secyfiku.
Moje długie przerwy miedzy sesjami wybielającymi nie dają widocznych efektów niestety.
Mam wrażenie, że to, co uda mi sie wybielić, to przez okres przerwy znowu ciemnieje i zęby mają kolor wyjściowy.
aptekus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 14:55   #1796
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anita216 Pokaż wiadomość
Witajcie!

Kilka miesięcy temu pisałam o moich doświadczeniach z wybielaniem zębów metoda nakładkową OPALESCENCE 15%. Niestety wybielanie przerwałam z powodu nadwrazliwosci zębów na w/w preparat. Teraz, od kilkunastu dni stosuję OPALESCENCE 20%. Przed wybielaniem kupiłam w sklepie internetowym ULTRA EZ, jest to preparat zmniajszjacy nadwrazliwosc zebow. Powiem szczerze ze az takich efektow to ja sie nie spodziewalam. ULTRA EZ trzymalam na zabkach zaledwie 50 minut, co zaprocentowalo w moim przypadku niesamowicie. Nadwrazliwosc zniknela diametralnie, wybielam zeby 20% żelem OPALESCENCE i szczerze powiedziawszy nie wiem co to bol zebow i dziasel. Wczesniej nie spalam, nie jadlam, bron Boze nie piłam, plukalam zeby szałwią i rumiankiem na zmianę, a Ketonal w moim przypadku niestety juz nie dzialal ani pomagal W momencie rozpoczecia stosowania ULtra Ez dolegliwosci zniknely. Dodam jeszcze ze moje ząbki w koncu zaczely sie rozjasniac. UWAGA: z zelem 20% nie wolno przegiac i trzymac maksymalnie 4 godziny, tak jak polecaja stomatolodzy! Pozdrawiam serdecznie, jak cos to piszcie.
A powiedz mi, kupiłaś jedną strzykawkę tego ULTRA EZ? na ile ci ona starcza?
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 11:17   #1797
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Andrzej1991 Pokaż wiadomość
używał ktoś tego ?

PLAZMOWE WYBIELANIE ZĘBÓW WHITE SMILE ?http://www.allegro.pl/item296863210_...smile_uv2.html
Ja wybielałam. Szkoda nawet próbować. Tylko dziąsła bolą


Moim marzeniem jest mieć takie ekstra białe ząbki, ale to chyba niemożliwe. Jestem bardzo ciekawa jak robią to Amerykanki. Wszystkie mają takie śliczne bielusieńkie kiełki. Wątpię, że wszystkie poddają się jakimś drogim zabiegom, bo nawet oglądając amerykańskie programy nie widziałam ani jednej osoby, która miałaby chociaż trochę żółte zęby (przykład: ubogie rodziny biorące udział w programie "Dom nie do poznania").
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 17:05   #1798
anita216
Raczkowanie
 
Avatar anita216
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielawa
Wiadomości: 263
GG do anita216
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
A powiedz mi, kupiłaś jedną strzykawkę tego ULTRA EZ? na ile ci ona starcza?

Witam! Kupilam 3 strzykawki preparatu ultra ez, zuzylam dopiero jedna, poniewaz aplikowalam niewielka ilosc specyfiku. Czytalam na forach ze czesto wystarcza jednorazowa aplikacja ULTRA EZ aby w 90% wyleczyc nadwrazliwosc. U mnie byla tragedia, po zastosowaniu w/w zelu dolegliwosci zmalaly do minimum. Nie czuje juz bolu zebow czy dziasel. A wczesniej masakra. Nawet ketonal nie pomagal, wiec dalam sobie spokoj z wybielaniem.

Preparat kupilam w sklepie internetowym SANACJA.PL po 14 zl za sztuke. Mysle ze do calego procesu wybielania 2-3 sztuki calkowicie wystarcza, bo udowodnione jest ze juz po 1 uzyciu nadwrazliwosc calkowicie ustepuje.

Ps. tez nie wierzylam w takie cuda a tu psikus

Pozdrawiam!
__________________
"Tylko małomówny, przystojny mężczyzna posiada dla kobiety czar zagadkowości. Tylko małomówna, piękna kobieta zaciekawia mężczyznę aż do szału."

Aleksander Konar

anita216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 18:20   #1799
aptekus
Rozeznanie
 
Avatar aptekus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wielko Polska
Wiadomości: 654
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

właśnie zamówiłam 3 strzykawki ultra ez... czekam z niecierpliwością na przesyłkę. Zdam relację z użycia
aptekus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 20:43   #1800
aptekus
Rozeznanie
 
Avatar aptekus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wielko Polska
Wiadomości: 654
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anita216 Pokaż wiadomość
Witam! Kupilam 3 strzykawki preparatu ultra ez, zuzylam dopiero jedna, poniewaz aplikowalam niewielka ilosc specyfiku. Czytalam na forach ze czesto wystarcza jednorazowa aplikacja ULTRA EZ aby w 90% wyleczyc nadwrazliwosc. U mnie byla tragedia, po zastosowaniu w/w zelu dolegliwosci zmalaly do minimum. Nie czuje juz bolu zebow czy dziasel. A wczesniej masakra. Nawet ketonal nie pomagal, wiec dalam sobie spokoj z wybielaniem.

Preparat kupilam w sklepie internetowym SANACJA.PL po 14 zl za sztuke. Mysle ze do calego procesu wybielania 2-3 sztuki calkowicie wystarcza, bo udowodnione jest ze juz po 1 uzyciu nadwrazliwosc calkowicie ustepuje.

Ps. tez nie wierzylam w takie cuda a tu psikus

Pozdrawiam!
powiedz w jaki sposób używałaś tego żelu?:
czy przeplatałaś wybielanie z łagodzeniem,
czy leczyłaś nadwrażliwośc już po całym wybieleniu?

EDIT: sama znalazłam odp.
Sposób użycia:

1. Przed użyciem lub wydaniem preparatu Ultra EZ pacjentowi należy dokładnie zapoznać się z niniejsza instrukcją.

2. Należy wykonać indywidualną nakładkę służącą do aplikacji żelu Ultra EZ.

Sposób wykonania nakładki jest opisany poniżej w części „Instrukcje dla technika dentystycznego”. W zleceniu dla pracowni należy uwzględnić miejsca występowania nadwrażliwości tak, aby nakładka miała zbiorniczki we właściwych miejscach.

Jeżeli pacjent posiada nakładkę do wybielania zębów, może jej używać także do stosowania preparatu Ultra EZ. Wypełnia się ją preparatem Ultra EZ i nakłada na zęby w taki sam sposób jak używając żelu do wybielania zębów.

UWAGA! Jeżeli u danego pacjenta występują duże, otwarte przestrzenie międzyzębowe (np. po zabiegach na przyzębiu), mogące utrudnić wykonanie wycisku – należy je zablokować używając preparatu Ora Seal Putty (prod. Ultradent).

3. Preparat Ultra EZ jest pakowany w strzykawki o pojemności 1,2 ml. Z reguły zużywa się całą strzykawkę do wypełnienia jednej nakładki. Jeżeli nadwrażliwość jest zlokalizowana – należy wypełnić odpowiedni fragment nakładki. Dodatkowo należy nałożyć żel na okolicę zębów trzonowych, aby zapewnić właściwe utrzymanie nakładki.


4. Czas pozostawania nakładki z żelem Ultra Ez na zębach oraz ilość aplikacji lekarz powinien ustalić uwzględniając stopień nadwrażliwości u danego pacjenta. Zalecany czas kuracji waha się od 15 minut do 8 godzin. Zwykle wystarcza nałożenie nakładki z żelem na od 2 do 4 godzin.

5. Nakładkę powinno się zdejmować do jedzenia lub picia, również nie należy palić podczas noszenia nakładki. Po zdjęciu nakładki pacjent powinien usunąć pozostałości żelu przy pomocy szczoteczki do zębów, następnie przepłukać usta wodą. Pacjent nie może połykać wody z resztkami żelu! Nakładka powinna być myta w zimnej wodzie i przechowywana w odpowiednim pudełku. Do każdej aplikacji- należy używać świeżej strzykawki Ultra EZ.

6. Przed nałożeniem do nakładki żel Ultra EZ można podgrzać, aby zminimalizować dolegliwości, spowodowane reakcją na zimny żel, bezpośrednio po założeniu nakładki na zęby

Edytowane przez aptekus
Czas edycji: 2008-01-23 o 20:48 Powód: znalazłam taki opis
aptekus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-07 13:28:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:45.