Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-29, 09:01   #1231
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
dziewczyny, to jak przyjmujecie tabletki? ja zwykle między jedną, a drugą kanapką, ale nie przywiązuję uwagi CO dokładniem jem... a może powinnam???

co do filtrów, jak na razie, na zimę/wiosnę używam Iwostinu 40. jak wrócę pod koniec maja to muszę się zaopatrzyć w coś wyższego chyba.
ja połykam tabletki mniej więcej w połowie posiłku
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 20:27   #1232
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Ja zawsze po zjedzeniu śniadania czy obiadu. Ostatnio staram się jeść więcej tluszczów na kanapce itp. Wcześniej nie zwracałam na to uwagi, ale zaczęłam, bo rzeczywiście kuracja może się nie udać właśnie ze względu na słabe rozpuszczanie tabletek

Limonatka, a jaki jest ten filtr? Sztbko się wchłania? Nie pozostawia tłustego filmu? Nie szczypie po nim twarz?
Bo ja dzisiaj posmarowałam się moim starym filtrem Lirene SPF 61 (ponoć jest fotostabilny) i nic mnie nie piecze. Chyba muszę odstawić tego Antheliosa do czasu zakończenia kuracji (bo na początku mnie nie szczypała twarz).
no to chyba zaczne walic sobie majonez na kanapki :P dla mojego cialka nie bedzie to dobre heh, bo nie jestem szczupla wiec buu..ale ladna buzka jest dla mnie wazniejsza

filtr Iwostinu bardzo mi odpowiada - sprobowalam go jeszcze kiedy mialam duze problemy z cera - w Hiszpanii. sprawdzil sie - wchlania sie, nie zostawia tlustego filmu, jest bezzapachowy, nic mnie nie szczypie dla mnie idealny, tylko na wakacje filtr troche za maly zwlaszcza przy kuracji Akne
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 20:33   #1233
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
no to chyba zaczne walic sobie majonez na kanapki :P dla mojego cialka nie bedzie to dobre heh, bo nie jestem szczupla wiec buu..ale ladna buzka jest dla mnie wazniejsza

filtr Iwostinu bardzo mi odpowiada - sprobowalam go jeszcze kiedy mialam duze problemy z cera - w Hiszpanii. sprawdzil sie - wchlania sie, nie zostawia tlustego filmu, jest bezzapachowy, nic mnie nie szczypie dla mnie idealny, tylko na wakacje filtr troche za maly zwlaszcza przy kuracji Akne
Ja sobie nakładam masła więcej na kanapki

Własnie chciałam zakupić Iwostin, ale 50+, bo też uważam że 40+ to za mało. Jutro pędzę do apteki zapytać w jakiej cenie jest ten filtr.
Limonatko ile Ty płacisz za swój?
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 22:59   #1234
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

hm, kurcze, nie jestem pewna, bo nie pamietam.. cos kolo 45 zl chyba? ale nie jestem pewna...
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 23:11   #1235
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

hej dziewczyny jestem tydzien po zakonczeniu kuracji póki co spokój, w sumie to jest cudownie zostały tylko ślady po rozszerzonych porach ale to wiadome - planuję przy większym przypływie gotówki zobić sobie mikrodermabrazję albo jakieś kwasy

przesylam wam zdjecia najswiezsze sprzed tygodnia. Na jedym jestem podczas imprezy ale cera mimo tego, ze sie spocilam, nadal nienaganna. Cudowne uczucie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wiz1.jpg (69,5 KB, 126 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiz3.jpg (101,6 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiz2.jpg (84,6 KB, 122 załadowań)
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 12:43   #1236
obłoczek
Raczkowanie
 
Avatar obłoczek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 281
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez martina@ Pokaż wiadomość
hej dziewczyny jestem tydzien po zakonczeniu kuracji póki co spokój, w sumie to jest cudownie zostały tylko ślady po rozszerzonych porach ale to wiadome - planuję przy większym przypływie gotówki zobić sobie mikrodermabrazję albo jakieś kwasy

przesylam wam zdjecia najswiezsze sprzed tygodnia. Na jedym jestem podczas imprezy ale cera mimo tego, ze sie spocilam, nadal nienaganna. Cudowne uczucie
Śliczna, świeża cera

Gratuluję!!!
obłoczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 14:58   #1237
olenkah
Raczkowanie
 
Avatar olenkah
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 129
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

pozazdroscic!!! gratuluje!
olenkah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-03, 18:45   #1238
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez martina@ Pokaż wiadomość
hej dziewczyny jestem tydzien po zakonczeniu kuracji póki co spokój, w sumie to jest cudownie zostały tylko ślady po rozszerzonych porach ale to wiadome - planuję przy większym przypływie gotówki zobić sobie mikrodermabrazję albo jakieś kwasy

przesylam wam zdjecia najswiezsze sprzed tygodnia. Na jedym jestem podczas imprezy ale cera mimo tego, ze sie spocilam, nadal nienaganna. Cudowne uczucie
Martina - slicznie wyglądasz
Ale jestem w szoku , bo jesteście z Limonatką podobne do siebie jak 2 krople wody. ....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 01:48   #1239
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

dziekuje
nie mialam jeszcze okazji widziec Limonatki w pelnej krasie ...
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 08:59   #1240
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez martina@ Pokaż wiadomość
dziekuje
nie mialam jeszcze okazji widziec Limonatki w pelnej krasie ...
Limonatkę widzę na avantarku - i jest bardzo bardzo podobna do Ciebie
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 09:19   #1241
Olinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 107
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

martina@ wyglądasz prześlicznie GRATULACJE!

We wtorek derma zmniejszyła mi dawkę do 20 mg dziennie Według jej wyliczeń wzięłam już 8200 mg i powinnam powoli zbliżać się do końca kuracji. Boję się tego momentu ponieważ nie czuje się na tyle "zdrowa" by ją już skończyć. Nadal mi wyskakują gulki choć może troszkę mniejsze Z tego wszystkiego najładniej wygląda broda Nigdy nie była tak czysta Po tym jak powiedziałam jej o tym że zatrzymał mi się okres, pomyslała że to może z moimi hormonami jest coś nie tak. Dała mi skierowania na badania m.in. na prolaktynę i hormony tarczycy sle wyszlo wszystko w normie. Poróby wątrobowe AlAT 17, ASP 23 Cholesterol i pozostałe w normie. Poziostaje mi tylko poratować się ginekologa i poprosić o skierowanie na badanie estrogenów itp. Może faktycznie to wina hormonów

A co do filtrów tak jak Limonatka używam Iwostinu. Tylko muszę zainwestować w troszke wyższy filtr. Teraz miałam 25 i mimo że się chowałam przd słońcem - przypiekłam się troszkę
__________________
Jesteś lekiem na całe zło.....
Olinka23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-04, 10:51   #1242
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

martina, zgadzam się z dziewczynami, że piekne efekty kuracji u Ciebie są a czy jesteśmy do siebie podobne? hahaha, czy ja wiem? ty masz na pewno ładniejszą buźkę
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 11:04   #1243
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Ja za około 2 może 3 miesiące skończę kurację ale wciąż się martwię, bo pod skórą wciąż tkwią podskórne grudki czy one w ogóle znikną czy to możliwe, żeby zostały....?
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 12:54   #1244
Olinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 107
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
Ja za około 2 może 3 miesiące skończę kurację ale wciąż się martwię, bo pod skórą wciąż tkwią podskórne grudki czy one w ogóle znikną czy to możliwe, żeby zostały....?
Goniu najlepiej spytaj o to swojego dermatologa. Jak dla mnie to raczej nie zostaną tak sobie. Albo znikną, albo wyjdą na zewnątrz. Tak jest przynajmniej u mnie
__________________
Jesteś lekiem na całe zło.....
Olinka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 18:32   #1245
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Olinka23 Pokaż wiadomość
Goniu najlepiej spytaj o to swojego dermatologa. Jak dla mnie to raczej nie zostaną tak sobie. Albo znikną, albo wyjdą na zewnątrz. Tak jest przynajmniej u mnie
pytałam się o to mojego lekarza, a on spojrzał na moja twarz i powiedział, że wszystko powinno zniknąć a jak nie to potem będziemy się martwić.... ja nie chce sie już dalej martwić !!!! ja chcę mieć już spokój....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 09:08   #1246
Olinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 107
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
pytałam się o to mojego lekarza, a on spojrzał na moja twarz i powiedział, że wszystko powinno zniknąć a jak nie to potem będziemy się martwić.... ja nie chce sie już dalej martwić !!!! ja chcę mieć już spokój....
hm... a nie czujesz np. że moga zaraz wyjść na zewnątrz? Ja na swoje bule dostałam "przepis" na maść na bazie ichtiolu do zrobienia w aptece. A może spróbuj posmarować to zwykłą maścią ichtiolową - działa przeciwzapalnie...:confus ed:
__________________
Jesteś lekiem na całe zło.....
Olinka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 09:39   #1247
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

A ja zauważyłam kolejny "skutek uboczny". Oczy. Najpierw lekko pogorszył mi się wzrok, a teraz oczy mnie szczypią, a pod wieczór swędzą w kącikach. Dosłownie muszę trzeć oczy, bo nie mogę wytrzymać, tak strasznie swędzą Wy też tak macie?

Skóra na ciele zaczęła mi się strasznie wysuszać - nie pomagają balsamy. Może jakoś wytrzymam jeszcze te 2-3 mies.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 10:13   #1248
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
A ja zauważyłam kolejny "skutek uboczny". Oczy. Najpierw lekko pogorszył mi się wzrok, a teraz oczy mnie szczypią, a pod wieczór swędzą w kącikach. Dosłownie muszę trzeć oczy, bo nie mogę wytrzymać, tak strasznie swędzą Wy też tak macie?

Skóra na ciele zaczęła mi się strasznie wysuszać - nie pomagają balsamy. Może jakoś wytrzymam jeszcze te 2-3 mies.
Pisałam o oczach jakis czas temu... mnie najpierw kąciki swędziały a potem strasznie bolały, miałam podrażnione prawie do krwi ..... troszke przeszło ale wciąż mam je czerwone....
Smaruje na noc kąciki oczu Nanobase.... Krople nic nie dają....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 12:20   #1249
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
Pisałam o oczach jakis czas temu... mnie najpierw kąciki swędziały a potem strasznie bolały, miałam podrażnione prawie do krwi ..... troszke przeszło ale wciąż mam je czerwone....
Smaruje na noc kąciki oczu Nanobase.... Krople nic nie dają....
No właśnie pamiętam, że wspominałaś o tym, ale zapamiętałam tylko, że Cię bolały.
Pewnie mnie też to czeka... najpierw swędzenie a potem szczypanie...
Mam tylko nadzieję, że to nie potrwa długo, bo strasznie męczę się przez to z zaśnięciem.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-05, 14:20   #1250
kamgandur
Raczkowanie
 
Avatar kamgandur
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 35
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

martina - nie wiem jak wygladalas wczesniej, ale teraz jest super. Chcialabym tez juz tak bez pudru moc sie pokazac.

Co do masci ichtiolowej, to wiem napewno, ze wyciaga wszystko do wierzchu. Kiedys tylko raz uzylam i zalowalam.

Do oczu uzywam kropli na bazie bepanthenolu, zadna rewelacja, ale troche lagodza podraznienie. Moze by dzialaly dobrze, gdybym czesciej je wpuszczala do oczu tak jak kazala pani w aptece - tyle razy w ciagu dnia uzywac, az bedzie efekt. Problem, ze ja sie maluje wiec odpada. Uzywam tylko na wieczor.
__________________

kamgandur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 17:45   #1251
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Chyba kupię tą maść ichtiolowią.... Czy ona wyciąga od razy czy po kilku dniach? musze się przygotować na ew. wypryszczenie ;-)
Kurcze, niektóre grudki zniknęły ale nie wyszły na wierzch tylko jakoś ,,wciągnęły" się do środka.... reszta została.... dlatego się martwię, ale może ta maść mi pomoże....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 17:54   #1252
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
No właśnie pamiętam, że wspominałaś o tym, ale zapamiętałam tylko, że Cię bolały.
Pewnie mnie też to czeka... najpierw swędzenie a potem szczypanie...
Mam tylko nadzieję, że to nie potrwa długo, bo strasznie męczę się przez to z zaśnięciem.
u mnie to trwa od około miesiąca.... raz jest lepiej a raz gorzej ale tez się pocieszam, że jeszzce 2-3 miesiące i będzie OK
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 19:22   #1253
nińa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 99
Angry Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Jestem wkurzona. na samą siebie. zapomniałam przed długim weekendem wykupić receptę i nagle zostałam bez izoteku. dodatkowo recepta była ważna do wczoraj i już dziś nigdzie nie chcieli mi jej zrealizować grrrr grrrr grrrr od dwóch dni mam przerwę w izoteku z mojej własnej winy!!! napisałam dziś do mojej dermy, może ktoś z gabinetu gdzie ona przyjmuje wypisze mi jutro receptę. ech........
nińa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 20:12   #1254
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Witam Wszystkich bardzo serecznie!

Chciałam Wam oznajmić, że dziś dołączyłam do Waszego grona
Wspaniałe jest to, że tak się wspieracie, wymieniacie się doświadczeniami, doradzacie sobie.
Dziewczyny, które umieściły tu zdjęcia - efekty są rewelacyjne !!! Super wyglądacie !!!
Boję się efektów ubocznych, przeczytałam cały ten wątek i wiem co może mnie spotkać, ale postanowiłam być dzielna
Dziewczyny trzymam za Was i za siebie kciuki, obyśmy wytrwały w tej kuracji i cieszyły się wygraną!!

Pozdrawiam!!!
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 20:14   #1255
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez nińa Pokaż wiadomość
Jestem wkurzona. na samą siebie. zapomniałam przed długim weekendem wykupić receptę i nagle zostałam bez izoteku. dodatkowo recepta była ważna do wczoraj i już dziś nigdzie nie chcieli mi jej zrealizować grrrr grrrr grrrr od dwóch dni mam przerwę w izoteku z mojej własnej winy!!! napisałam dziś do mojej dermy, może ktoś z gabinetu gdzie ona przyjmuje wypisze mi jutro receptę. ech........
to masz jakies gburowate farmaceutki , ja 2 razy miałam taką sytuację.... poszłam do mojej stałej apteki i obiecałam, że doniosę receptę za 3 dni.... nie było problemu.....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 20:17   #1256
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich bardzo serecznie!

Chciałam Wam oznajmić, że dziś dołączyłam do Waszego grona
Wspaniałe jest to, że tak się wspieracie, wymieniacie się doświadczeniami, doradzacie sobie.
Dziewczyny, które umieściły tu zdjęcia - efekty są rewelacyjne !!! Super wyglądacie !!!
Boję się efektów ubocznych, przeczytałam cały ten wątek i wiem co może mnie spotkać, ale postanowiłam być dzielna
Dziewczyny trzymam za Was i za siebie kciuki, obyśmy wytrwały w tej kuracji i cieszyły się wygraną!!

Pozdrawiam!!!
Witamy nastepną ,,trucicielkę" jak to ktoś nas tu nazwał
To forum jest faktycznie najlepsze
Na innych forach ludzie są bardziej anonimowi i raczej piszą o sobie niż wymieniaja się doświadczeniami i poradami.....
Jeżeli jeszzce nie przeczytałaś naszego wątku - to zrób to strona po stronie - na pewno Ci to pomoże

Pozdrawiam Gdańszczankę
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 20:36   #1257
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Przeczytałam już cały wątek, ale pewnie będę jeszcze wracać do niektórych wypowiedzi, jak jakiś problem bedzie mnie dotyczył.
A gdzie Goniu kupujesz lek ? Ja dziś kupiłam Izotek w Gdańsku przy A M w aptece "Pod Wieżą", zapłaciłam 118zł.
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 21:10   #1258
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Przeczytałam już cały wątek, ale pewnie będę jeszcze wracać do niektórych wypowiedzi, jak jakiś problem bedzie mnie dotyczył.
A gdzie Goniu kupujesz lek ? Ja dziś kupiłam Izotek w Gdańsku przy A M w aptece "Pod Wieżą", zapłaciłam 118zł.
też kupuję w tej aptece albo w Krewetce
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 21:49   #1259
Olinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 107
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
Chyba kupię tą maść ichtiolowią.... Czy ona wyciąga od razy czy po kilku dniach? musze się przygotować na ew. wypryszczenie ;-)
Kurcze, niektóre grudki zniknęły ale nie wyszły na wierzch tylko jakoś ,,wciągnęły" się do środka.... reszta została.... dlatego się martwię, ale może ta maść mi pomoże....
Goniu maść ichtiolowa wyciąga Najlepiej posmarować się nią rano kiedy się nie wychodzi z domku i po paru godzinach zetrzeć. Ropa powinna sama wyjść. Albo na noc - posmarować maścią i przykleić palster w to miejsce. Maść jest brązowa i strasznie śmierdzi Ewentualnie maść propolisowa - ten sam skutek
__________________
Jesteś lekiem na całe zło.....
Olinka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 07:04   #1260
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich bardzo serecznie!

Chciałam Wam oznajmić, że dziś dołączyłam do Waszego grona
Wspaniałe jest to, że tak się wspieracie, wymieniacie się doświadczeniami, doradzacie sobie.
Dziewczyny, które umieściły tu zdjęcia - efekty są rewelacyjne !!! Super wyglądacie !!!
Boję się efektów ubocznych, przeczytałam cały ten wątek i wiem co może mnie spotkać, ale postanowiłam być dzielna
Dziewczyny trzymam za Was i za siebie kciuki, obyśmy wytrwały w tej kuracji i cieszyły się wygraną!!

Pozdrawiam!!!
Witamy na forum
Nic się nie bój... Wszystkie przez to przechodziłyśmy- strach przed łyknięciem pierwszej tabletki. Jak czytałaś wątek, to wiesz, że skutki uboczne nie są takie tragiczne - da się przetrzymać.

Cytat:
Napisane przez Olinka23 Pokaż wiadomość
Goniu maść ichtiolowa wyciąga Najlepiej posmarować się nią rano kiedy się nie wychodzi z domku i po paru godzinach zetrzeć. Ropa powinna sama wyjść. Albo na noc - posmarować maścią i przykleić palster w to miejsce. Maść jest brązowa i strasznie śmierdzi Ewentualnie maść propolisowa - ten sam skutek
Mnie ichtiolowa w ogóle nie pomagała. Pisałam już o maści neomycynowej - u mnie ona dobrze wyciągała.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:48.