Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-17, 09:21   #961
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

A ja od ponad roku co +/- 3 mies. nawiedzam LeGrand Salon, i wiernie oddaję włosy w ręce Wojtka. Cena - farba na wlosy do ramion, obowiązkowo masaż glowy, kawcia i pewność, której nie mam i nie będe miała nawet u p. Pauliny. 155 zł.

Skoro już o Paulinie, zrobiła tak jak chciałam - pretensji o to mieć nie mogę, nic nie odradzała, przytaknęła. Miła, rozmowna. Włosy - pasemka rozjaśniaczem, miałam tak przepalone, że tydzień później musiałam szukać ratunku u innego fryzjera - i taki z tego plus, że trafilam do Wojtka. Mam nadzieję, że byłam wypadkiem w pracy. To jest moje przeżycie, i nie powtórzę go nigdy więcej. Cena na włosy lekko za ramiona, pasemka, rozjaśniacz, ok. 70 zł.

Lubię inwencję, którą wykazuje Wojtek. Zaproponuje, powie jak będzie źle, nie zrobi mi krzywdy farbą, w której będę wyglądała jak kretynka. Nie zrobi tego co chciałabym, a nie będzie mi służyło.
slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 12:22   #962
zandzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cześć Kobietki!!!
Ale się cieszę, z czego???
Mam boską fryzurkę.
Właśnie przed chwilą była u mnie słynna Paulina! Przesympatyczna profesjonalistka! Za takie cudo wzięła tylko 20zł. i to z przyjazdem do domku. SZOK!!!

Umówiona już na grudzień-Zandzia
zandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 14:47   #963
JaAnia:)
Raczkowanie
 
Avatar JaAnia:)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 151
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Dziewczyny! Czy ja również mogę prosić o numer do Pani Pauliny. Mam cienkie i raczej rzadkie włoski i muszę coś z nimi zrobić, bo nie dosyć, że wychodzą garściami po porodzie to się nie układają a i jeszcze nie wspomnę, że są lekko podpalone, bo oddałam się w ręce koleżanki która zapewniła mnie, że zrobi i super pasemka. Efekt był taki, że mam włosy w cętki i wyglądają koszmarnie
JaAnia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 15:04   #964
Czerwona_Sukienka
Zadomowienie
 
Avatar Czerwona_Sukienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 195
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Wiecie może gdzie znajduje się jakiś fryzjer wykoujący wzorki na głowie?
Czerwona_Sukienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 21:22   #965
Alfaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Hej. Ja do niedawna bylam brunetka i to mocna. Bylam osttanio za namowa kolezanki u Okila na pereca i chcialam do mistrza ale nie bylo miejsc wiec trafilam na stylistjke magde ktora jedzi tez na plany zdjeciowe i nie zaluje ani decyzki ani kasy , która wydalam. mmam teraz delkitatny czekoladowo, popielaty balejaz i jestem naprawde happy.
Alfaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 01:05   #966
jagaem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 87
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Niestety, dołączę się niepochlebnie do watku o P.Paulinie. Wysłałam tam mamę i wróciła z przepalonymi rozjasniaczem włosami. Powiedziała - nigdy więcej! W efekcie zmuszona była ściąć włosy. Farby tam stosowane moga znieść tylko mocne i zdrowe włosy. Szkoda, bo mamy duzy wybór farb i fryzjerka powinna je dobierać tak, aby nie robic krzywdy.
jagaem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 08:35   #967
Angie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 37
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

jakos mam watpliwosci co do tego kultu wokol p.Pauliny - cosik mi to autopromocja traci (wiem, ze teraz posypia sie baty na moja glowe, ale mi to rybka). jak tylko pochwaly na jej temat milkna, zaraz jaki stosunkowy nowy user (z kilkoma tylko wypowiedziami do tej pory, albo i zadna), sie dopytuje o jej nr, a chwile potem wynosi jej kunszty pod niebiosa.
Angie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-19, 08:45   #968
tadzik
Raczkowanie
 
Avatar tadzik
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 128
GG do tadzik
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez Angie Pokaż wiadomość
jakos mam watpliwosci co do tego kultu wokol p.Pauliny - cosik mi to autopromocja traci (wiem, ze teraz posypia sie baty na moja glowe, ale mi to rybka). jak tylko pochwaly na jej temat milkna, zaraz jaki stosunkowy nowy user (z kilkoma tylko wypowiedziami do tej pory, albo i zadna), sie dopytuje o jej nr, a chwile potem wynosi jej kunszty pod niebiosa.
Niestety podzielam Twoje zdanie...
tadzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 08:52   #969
JaAnia:)
Raczkowanie
 
Avatar JaAnia:)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 151
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

O kurcze, to ja już sama nie wiem faktycznie macie racje, że Pani Paulina jest wychwalana pod niebiosa, ale zaintrygował mnie post jagaem ponieważ też mam cienkie włoski i jak ktoś mi jeszcze raz je spali to będę chyba łysa Wczoraj to miałam pewność, że do niej zadzwonię a dzisiaj już jakoś nie

Alfaa a ile w Okile (chyba tak to się pisze) kosztuje ścięcie, bo to w sumie salon niedaleko mnie
JaAnia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 08:57   #970
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 813
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Ja u Pauliny obcinam i farbuję od ponad pół roku i zawsze jestem zachwycona. Moje koleżanki zresztą też. U żadnej z nas nie zdarzyła się taka sytuacja jak wyżej. Zresztą dzięki jej poradom moje włosy wyglądają o niebo lepiej niż wcześniej.
Sunny Tiger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 09:29   #971
JaAnia:)
Raczkowanie
 
Avatar JaAnia:)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 151
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

A powiedzcie mi coś jeszcze, czy Paulina pracuje w jakimś salonie, czy tylko ma wizyty domowe ?
JaAnia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-19, 09:36   #972
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 813
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez JaAnia:) Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi coś jeszcze, czy Paulina pracuje w jakimś salonie, czy tylko ma wizyty domowe ?
Nie pracuje żadnym salonie.
Sunny Tiger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 11:55   #973
madarynka
Zadomowienie
 
Avatar madarynka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 127
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez Angie Pokaż wiadomość
jakos mam watpliwosci co do tego kultu wokol p.Pauliny - cosik mi to autopromocja traci (wiem, ze teraz posypia sie baty na moja glowe, ale mi to rybka). jak tylko pochwaly na jej temat milkna, zaraz jaki stosunkowy nowy user (z kilkoma tylko wypowiedziami do tej pory, albo i zadna), sie dopytuje o jej nr, a chwile potem wynosi jej kunszty pod niebiosa.
Cytat:
Napisane przez tadzik Pokaż wiadomość
Niestety podzielam Twoje zdanie...
pewnie tez bym tak sobie pomyslala, ale Paulina przez dlugi czas nie wiedziala a tym forum, a potem wspominala ze czasem sobie zagladnie, wiec wierzcie lub nie ale nie zrobila by takiego czegos, a zjawisko nowych uzytkownikow tlumaczyla bym tym ze znajduja pewnie ten watek przez google i zeby sie zapytac o numer musza zalozyc profil

ja coprawda wlosow nie farbuje, ale z ciecia i cen jestem bardzo zadowolona
__________________
MADarynka
[bez 'n']

madarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 12:58   #974
JaAnia:)
Raczkowanie
 
Avatar JaAnia:)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 151
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez madarynka Pokaż wiadomość
zjawisko nowych uzytkownikow tlumaczyla bym tym ze znajduja pewnie ten watek przez google i zeby sie zapytac o numer musza zalozyc profil
Dokładnie, ja zrobiłam tak samo No nic dzwonie do Pauliny, mam nadzieje, że będzie miała czas na jutro
JaAnia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 13:48   #975
jagaem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 87
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Odnosnie P.Pauliny mogę dodać, że jest sympatyczna, bardzo sie stara i ma dobre ceny. Jesli zagląda na forum, to na pewno wyciągnie naukę, że do rozjaśniania należy mieć farby wysokiej klasy. Niestety, na dobrą opinię pracuje się długo, a szybko mozna ją utracić - chyba nie warto! Uważam, że wszystko można naprawić, jesli się chce.
Jeśli chodzi o mamę, w krótkich włosach wygląda pięknie, jak zawsze.
jagaem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 03:46   #976
Eloyy
Przyczajenie
 
Avatar Eloyy
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Litosci dziewczyny podajcie numer do P.Pauliny
Eloyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 03:47   #977
Eloyy
Przyczajenie
 
Avatar Eloyy
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Litosci dziewczyny podajcie numer do P.Pauliny eloe@interia.eu
Eloyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 16:18   #978
Alfaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez JaAnia:) Pokaż wiadomość
O kurcze, to ja już sama nie wiem faktycznie macie racje, że Pani Paulina jest wychwalana pod niebiosa, ale zaintrygował mnie post jagaem ponieważ też mam cienkie włoski i jak ktoś mi jeszcze raz je spali to będę chyba łysa Wczoraj to miałam pewność, że do niej zadzwonię a dzisiaj już jakoś nie

Alfaa a ile w Okile (chyba tak to się pisze) kosztuje ścięcie, bo to w sumie salon niedaleko mnie


JaAnia wiesz co ja mam karte rabatowa wiec place 65 na srednie wlosy.Daja karty od razu z tym ze zaczynasz od najnizszego procentu a z kazda wizyta rosnie. A jesli mowisz o cienkich wlosach to ci powem ze fakt palcisz troszke wiecej ale pracuja na b. dobrych kosmetykach i nie ma mowy o spaleniu. No chyba ze fryzjer noga
Pozdrawiam
Alfaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 19:37   #979
JaAnia:)
Raczkowanie
 
Avatar JaAnia:)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 151
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Witajcie.
Alfaa dzięki za odpowiedz, ale dzisiaj była u mnie Paulina i jestem bardzo zadowolona z tego co zrobiła mi na głowie Już teraz wiem dlaczego dziewczyny tak się nią zachwycają. Jest bardzo ostrożna jak ścina i nie schodzi diametralnie z długości, potrafi doradzić, ponieważ ja ścinałam włosy około 10 cm i robiłam grzywkę i wyszło fantastycznie jeszcze chce umówić się na farbę. Naprawdę pełen profesjonalizm
JaAnia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-21, 08:15   #980
bazymela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez jagaem Pokaż wiadomość
Niestety, dołączę się niepochlebnie do watku o P.Paulinie. Wysłałam tam mamę i wróciła z przepalonymi rozjasniaczem włosami. Powiedziała - nigdy więcej! W efekcie zmuszona była ściąć włosy. Farby tam stosowane moga znieść tylko mocne i zdrowe włosy. Szkoda, bo mamy duzy wybór farb i fryzjerka powinna je dobierać tak, aby nie robic krzywdy.
Ja nie znam pani Pauliny (jedni wielbią, inni potępiają), ale wiem, że do niej się nie chodzi i nikogo nie wysyła, tym samym nie ma też farb "tam stosowanych". Pomyłka?
bazymela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 13:46   #981
madarynka
Zadomowienie
 
Avatar madarynka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 127
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

dokladnie, mozna wlasna farbe przyniesc, a jak sie z nia ustali to ona wybiera jakies z hurtowni
__________________
MADarynka
[bez 'n']

madarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 14:38   #982
JaAnia:)
Raczkowanie
 
Avatar JaAnia:)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 151
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

jagaem Paulina nie pracuje w salonie, wiec ciekawe gdzie mamę wysłałaś ja właśnie się tak umówiłam, że sama się przejdę do tej hurtowni na Żelaznej i coś wybiorę po wcześniejszej konsultacji co do firmy

Edytowane przez JaAnia:)
Czas edycji: 2007-10-21 o 15:41
JaAnia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 17:20   #983
jagaem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 87
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Za dużo podejrzliwości. Do P. Pauliny mama pojechała, a nie poszła i to jest jedyna nieścisłość jaka pojawiła sie w mojej wypowiedzi. Wszyscy wierzą w to w co chcą wierzyć.
jagaem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 08:03   #984
eks-Zielonogórzanka
Przyczajenie
 
Avatar eks-Zielonogórzanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3
Wyślij wiadomość przez ICQ do eks-Zielonogórzanka GG do eks-Zielonogórzanka
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Witam,

Podajcie proszę na priv namiar na p. Paulinę.
__________________
Pozdrawiam
ekszielonogorzanka
eks-Zielonogórzanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 09:27   #985
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez jagaem Pokaż wiadomość
Za dużo podejrzliwości. Do P. Pauliny mama pojechała, a nie poszła i to jest jedyna nieścisłość jaka pojawiła sie w mojej wypowiedzi. Wszyscy wierzą w to w co chcą wierzyć.
A gdzie, przepraszam poszła Twoja mama? Możesz napisać?? Zastanawiam się, bo chyba nie o tej Paulinie piszesz...Paulina rozchwytywana na tym wątku i nie tylko przyjeżdża do Ciebie do domu...
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 11:45   #986
Yennka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 296
GG do Yennka
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez bazymela Pokaż wiadomość
ale wiem, że do niej się nie chodzi i nikogo nie wysyła
można się umówić na ścinanie itd. u Pauliny w mieszkaniu
Yennka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 14:21   #987
tolla
Przyczajenie
 
Avatar tolla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 24
Thumbs up Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Hmmm.... O co chodzi z tą panią Pauliną? Post całkowicie zdominowany

Pomimo świetnej reklamy - nie jestem zwolenniczką domowego fryzjerstwa. Jako młoda mama pragnę po prostu wyrwać się z domu od czasu do czasu.

Ostatnio poszłam razem z moją kruszynką do salonu NENA na rogu ul. Szewskiej i Kotlarskiej. Akurat wolni fryzjerzy zajęli się moją maleńką córeczką, a pani Ania Malczewska zajęła się mną.

Po pierwsze - niesamowita atmosfera. Ludzie mili, uśmiechnięci, na luzie.

Po drugie - dałam się namówić na radykalną zmianę fryzury. Ciemne, długie do pasa włosy zamieniłam na krótką, łatwą w utrzymaniu i niesamowicie twarzową fryzurkę, rozświetloną kilkoma subtelnymi pasemkami. Efekt? Fantastyczny!!! Nie żałuję. W końcu wyglądam jak atrakcyjna młoda mama, a nie jakiś >flup<

Po prostu polecam! Na prawdę warto!!!

Na pewno pójdę tam raz jeszcze i mam nadzieję, że się nie rozczaruję, bo jak na razie jestem zaczarowana...
tolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 16:04   #988
Yennka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 296
GG do Yennka
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

a jakie tam sa ceny? tak mniej wiecej
Yennka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 22:48   #989
jagaem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 87
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
A gdzie, przepraszam poszła Twoja mama? Możesz napisać?? Zastanawiam się, bo chyba nie o tej Paulinie piszesz...Paulina rozchwytywana na tym wątku i nie tylko przyjeżdża do Ciebie do domu...
Masz rację co do tego, że P.Paulina drobna, miła osóbka z ciemnymi prostymi włosami jest rozchwytywana. Jednakże były już sygnały, że rozjasniacze stosuje słabe, które niszczą włosy i nie rozumiem napaści. Wizaż nie jest stworzony w celu wzajemnej adoracji lecz aby wymieniać się doświadczeniami i informacjami - szczerze!.
A gdzie poszła moja mam, to odpowiem - do lasu i wilki ją zjadły.
Pani Paulina na pewno już wyciągnęła wnioski.
jagaem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 07:06   #990
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez jagaem Pokaż wiadomość
Masz rację co do tego, że P.Paulina drobna, miła osóbka z ciemnymi prostymi włosami jest rozchwytywana. Jednakże były już sygnały, że rozjasniacze stosuje słabe, które niszczą włosy i nie rozumiem napaści. Wizaż nie jest stworzony w celu wzajemnej adoracji lecz aby wymieniać się doświadczeniami i informacjami - szczerze!.
A gdzie poszła moja mam, to odpowiem - do lasu i wilki ją zjadły.
Pani Paulina na pewno już wyciągnęła wnioski.
Nie tworzę grupy wzajemnej adoracji, chcę być pewna, że nie jesteś fryzjerką, której Paulina np. podebrała klientki...nie odpowiedziałaś na moje pytanie - w dalszym ciągu unikasz na nie odpowiedzi. Ja nie miałam styczności jeszcze z Pauliną i dlatego pytam. Poza tym, Ty możesz sobie sama wybrać rozjaśniacz, jaki Paulina może zakupić w hurtowni, więc nie wiem, skąd ocena, że "rozjasniacze stosuje słabe".
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:03.