GROUPON- każdy kto korzysta :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-13, 20:55   #1
201605021513
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 337

GROUPON- każdy kto korzysta :)


Witam wszystkie Wizażystki
Mam pilne pytanie, od jakiegoś czasu już obserwowałam oferty grouponu a dziś po raz pierwszy zamówiłam wczasy dla 2 osób z wyżywieniem w cenie 639 zł. Przelałam pieniążki, następnie kiedy weszłam w zakładkę "Moje zamówienia" zobaczyłam napis "wartość grouponu 1600 zł" czy to znaczy, że muszę coś dopłacać!?Jeżeli nie to co to oznacza? I wtedy 639 zł to koszt za dwie osoby i nic więcej płacić nie muszę jak przelałam podaną cenę 639 zł? i wtedy w cenie było napisane (cena obejmuje pobyt 2 osób w pokoju i wyżywienie)?
201605021513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 14:51   #2
91584e3a0ddee98d7bf35013566e27d0b839b1c7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 511
Dot.: GROUPON- każdy kto korzysta :)

Cytat:
Napisane przez paprota15 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Wizażystki
Mam pilne pytanie, od jakiegoś czasu już obserwowałam oferty grouponu a dziś po raz pierwszy zamówiłam wczasy dla 2 osób z wyżywieniem w cenie 639 zł. Przelałam pieniążki, następnie kiedy weszłam w zakładkę "Moje zamówienia" zobaczyłam napis "wartość grouponu 1600 zł" czy to znaczy, że muszę coś dopłacać!?Jeżeli nie to co to oznacza? I wtedy 639 zł to koszt za dwie osoby i nic więcej płacić nie muszę jak przelałam podaną cenę 639 zł? i wtedy w cenie było napisane (cena obejmuje pobyt 2 osób w pokoju i wyżywienie)?

Hej, na tym właśnie polega groupon. Oferują jakąs usługę, ktora kosztuje np. 1600 zł w cenie niższej, czyli w tej, w ktorej ja zakupilas. Raczej nie musisz niczego doplacac, ale groupon lubi korzystac z róznych kruczków, więc sie dokladnie wczytaj w szczegóły oferty.
91584e3a0ddee98d7bf35013566e27d0b839b1c7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 14:08   #3
Julek05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 33
Dot.: GROUPON- każdy kto korzysta :)

Znalazłam oferte pola kempingowego we Władysławowie. Oferta atrakcyjna, ale chyba za bardzo :/ z kuponem jest 50% znizki we wszystkich terminach. Wiecie moze jak moge sprawdzic ta oferte? siostra mi powiedziala ze teraz na grouponie jest bardzo duzo oszustow
Julek05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 10:48   #4
anetkabaran
Przyczajenie
 
Avatar anetkabaran
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 12
Dot.: GROUPON- każdy kto korzysta :)

Nie szukałabym haczyków w przypadku pola campingowego, bo oferta na grouponie to też mega reklama dla firm, w końcu newsletter to pewnie miliony subskrybentów.

Ale w podróż wakacyjną bym się nie wybrała z grouponem, bo gdy biuro podróży padnie to będzie spory problem. Groupon ma gwarancję, czyli odda bez problemu swoją prowizję, ale co z resztą?

Uważajcie laski na takie hot-oferty. Dziś powstał ranking na Gazecie Prawnej, gdzie można poczytać o tym, jakie czynniki powinno się sprawdzić, decydując się ba biuro podróży. Tu link: http://serwisy.gazetaprawna.pl/turys...bezpieczne.htm Dla mnie to mega ważne, bo przecież wyjazd na wczasy to nie 50 zł, a kilka tysięcy.
anetkabaran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 19:54   #5
allchemiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 821
Dot.: GROUPON- każdy kto korzysta :)

Napaliłam się na paletkę Naked 2 za 99zł jak myślicie czy jest oryginalna, warto?
allchemiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-15, 14:25   #6
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: GROUPON- każdy kto korzysta :)

Wielokrotnie podróżowałam z grouponem lub też inną podobną stroną. Za każdym razem wracaliśmy zadowoleni. A ceny połowę niższe. Na prawdę się opłaca. Trzeba jednak wcześniej przed zakupem dzwonić do hotelu czy pensjonatu i pytać czy są wolne miejsca na interesujący nas termin.
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-15 15:25:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:27.