Farby Khadi - opinie - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-27, 18:17   #1081
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Farby Khadi - opinie

Cytat:
Napisane przez Louly Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za odpowiedź . Czyli mówisz, że trwały ciemniejszy kolor to po prostu zasługa kilku farbowań henną?
Zależy od wyjściowego koloru włosów. Henna nie będzie ciemniała w nieskończoność, ale tylko do pewnego momentu.
Natomiast indygo nie tyle przyciemnia czerwień, co zmienia ją w brąz. Z tego powodu henną+indygo nie da się osiągnąć kolorów wiśniowych czy burgundu.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 16:52   #1082
dragi
Raczkowanie
 
Avatar dragi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 63
Dot.: Farby Khadi - opinie

Nareszcie wiem jak tę czerwień uzyskać, nareszcie konkrety Bardzo dziękuję za odpowiedź!
dragi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 10:58   #1083
blackmarta
Raczkowanie
 
Avatar blackmarta
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 225
Dot.: Farby Khadi - opinie

Cytat:
Napisane przez Yoko99 Pokaż wiadomość
Dziękuję pięknie za odpowiedź i przestrogę Chciałam kupić hennę i kilka innych drobiazgów w "magicznych indiach", ale okazało się, że mają tylko drobiazgi a przy hennie jest info: "oczekiwanie na dostawę", więc zostaje allegro..
a co do puszek - te z magicznych indii o poj. 150 g z czepkiem i rękawiczkami są w porządku i niczym się nie różnią od tych w kartoniku i 100 g opakowaniu
Dość ciekawe. Na stronie Khadi jest również oświadczenie: Firma NITAI jest wyłącznym, licencjonowanym dystrybutorem produktów Khadi na terenie Polski, uprawnionym do użytkowania zarejestrowanego znaku towarowego Khadi.
Znak ten podlega ochronie - jego użycie bez zgody właściciela jest łamaniem prawa i wiąże się z pociągnięciem do odpowiedzialności.


No i teraz sama już nie wiem.. W teorii jeżeli nie mamy BDIH, to mogą pakować w to, co chcą i opisać to jak chcą. Ale jeśli działa tak samo jak niemiecka Khadi..
__________________
Lepiej spróbować i żałować, niż żałować, że się nie spróbowało.

dbam o włosy.
57-58-59-60-61-62-...-za biust -...-do talii
Moje włosy
blackmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 13:43   #1084
Jagoodka1989
Raczkowanie
 
Avatar Jagoodka1989
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 188
Dot.: Farby Khadi - opinie

Czesc dziewczyny
Stoje przed trudnym wyborem i postanowilam sie was poradzic Aktualnie mam wlosy do tak jakby odrosty polozony taki ciemny blond/jasny braz, a dalej taki sredni/jasny braz. Chcialabym pozbyc sie tego blondu i odzywic wlosy. I tak natknelam sie na khadi. Zakochalam sie wicemnym brazie. Jednak nie wiem jak on wydzie na moich wloskach ?? Nie wiem czy mam zrobic to dwustopniowe czy od razu nalozyc ten ciemny braz? Przyznam sie ze nie mam zabardzo czasu szukac po forum odpowiedzi, a jestem w tym temacie calkiem zielona Dodam, ze troche krucho u mnie z kasa i wolalabym zrobic to jedna farba, niz dwoma. Nie wiem czego moglabys sie spodziewac nakladajac na blond od razu ciemny braz?? Prosze o pomoc i rade
Jagoodka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-08, 10:43   #1085
healthbeauty
Przyczajenie
 
Avatar healthbeauty
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 15
Dot.: Farby Khadi - opinie

Drogie Wizażanki!
Mam do Was ogromną prośbę. Nigdy nie farbowałam włosów henną Khadi i mam ogromny problem z doborem koloru -.-
Mój naturalny odcień włosów to coś pomiędzy średnim a ciemnym brązem z testera ze strony Khadi (obrazek 1, mój kolor jest bardziej "mysi" -.- ) marzy mi się odcień jak na drugim zdjęciu (ewentualnie nieco ciemniejszy) czy jest możliwość uzyskania takiego lub podobnego odcienia przy użyciu henny, czy muszę iść do fryzjerki i męczyć włosy innymi farbami?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg khadi-tester2.jpg (106,3 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5e739b7904e235cf9f9fe883e83d2066,62,37.jpg (31,9 KB, 48 załadowań)
healthbeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-08, 10:49   #1086
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Farby Khadi - opinie

Cytat:
Napisane przez healthbeauty Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki!
Mam do Was ogromną prośbę. Nigdy nie farbowałam włosów henną Khadi i mam ogromny problem z doborem koloru -.-
Mój naturalny odcień włosów to coś pomiędzy średnim a ciemnym brązem z testera ze strony Khadi (obrazek 1, mój kolor jest bardziej "mysi" -.- ) marzy mi się odcień jak na drugim zdjęciu (ewentualnie nieco ciemniejszy) czy jest możliwość uzyskania takiego lub podobnego odcienia przy użyciu henny, czy muszę iść do fryzjerki i męczyć włosy innymi farbami?
czysta henna powinna dać radę
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-08, 11:35   #1087
healthbeauty
Przyczajenie
 
Avatar healthbeauty
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 15
Dot.: Farby Khadi - opinie

a orientujesz się może jaki odcień? hmm... a może kilka odcieni wymieszać?


sylwka37 --->btw czytam, że też stosujesz encanto <3 wiesz może czy jest możliwość zrobienia encanto częściej niż co 3 miesiące czy to zaszkodzi?
healthbeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-08, 11:57   #1088
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Farby Khadi - opinie

Cytat:
Napisane przez healthbeauty Pokaż wiadomość
a orientujesz się może jaki odcień? hmm... a może kilka odcieni wymieszać?


sylwka37 --->btw czytam, że też stosujesz encanto <3 wiesz może czy jest możliwość zrobienia encanto częściej niż co 3 miesiące czy to zaszkodzi?
czysta henna - bez żadnych dodatków.
Encanto możesz robić wtedy kiedy uważasz że jest taka potrzeba, jednym trzyma się dłużej innym krócej- ja robię średnio co 3 miesiące.
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-08, 12:04   #1089
healthbeauty
Przyczajenie
 
Avatar healthbeauty
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 15
Dot.: Farby Khadi - opinie

super! dziękuje!
healthbeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 10:58   #1090
Lady Guidette
Zadomowienie
 
Avatar Lady Guidette
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 204
Dot.: Farby Khadi - opinie

Witam. Mam pytanie: Dwa dni temu nałożylam na włosy Khadi ciemny brąz. Kolor wyszedł nierównomiernie (gdzieniegdzie prawie czarne pasma, inne ciemnorude, jeszcze inne ładnie brązowe) ale mniejsza z tym, najgorsze, że moje odrosty 1,5 cm są szarozielonkawe i przy świetle dziennym bardzo to widać

Czy jeżeli poloże ciemny brąz jeszcze raz to kolor zielony zniknie?
Czy musze robić teraz czerwona henną bazę przed farbowaniem na brąz?

Mój wcześniejszy kolor to taki truskawkowy blond (henna ruda na blondzie, sprana, rozjaśniona sanotintem N10 + odrosty 1,5 cm, też rozjaśnione)
__________________
wymiana
Lady Guidette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 15:59   #1091
zelkomania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6
Dot.: Farby Khadi - opinie

Cytat:
Napisane przez blackmarta Pokaż wiadomość
Ciepla czern? Czyli Khadi w tym czarnym opakowaniu czy niebieskim? Bo jeśli w czarnym, to nie jest czyste indygo, tylko mieszanka indygo i henny i nie trzeba farbować dwuetapowo. Dziwię się tej zieleni, powinna się utlenic do kilku dni...
w czarnym. tez sie zdziwilam, bo o ile sobie dobrze przypominam to na ulotce nie było nic o farbowaniu dwuetapowym. A włosy mam autentycznie zielone. Może to ze względu na to ze mam naturalnie bardzo jasny brąz i cieniutkie włosy Sama nie wiem... Czerwona henna juz czeka, dziś zamawiam jasny braz i w weekend farbuje trzymajcie kciuki!
zelkomania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-24, 18:25   #1092
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Farby Khadi - opinie

dzień po malowaniu bardzo swędzi mnie głowa, w sumie podobnie miałam po olejowaniu sesą - czy to znaczy, że podrażniają mnie zioła indyjskie i henna nie dla mnie?
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-27, 13:23   #1093
BIOKasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 10
Dot.: Farby Khadi - opinie

Mam pytanie. Czy któraś z Was wie gdzie mogę kupić te farby w Warszawie? Nie chcę kupować przez internet bo się boję.
Dzięki za pomoc
BIOKasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 15:10   #1094
zelkomania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6
Dot.: Farby Khadi - opinie

pofarbowałam wczoraj czysta henna. Mam czerwono rudy odrost i takie końce i włosy pod spodem. Farby było zbyt mało, na wierzchu są nadal zielone boje sie ze jak nałoże na to jasny brąz to zrobi sie jeszcze bardziej trawiasto co robić?
zelkomania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 20:18   #1095
xoxozuz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 33
Dot.: Farby Khadi - opinie

Dziewczyny w końcu jestem strasznie zadowolona z Henną Indygo . Jak dla mnie jest rewelacja włosy są bardziej grubsze , błyszczące i naprawdę teraz układają się lepiej . W końcu mam taką naturalną czerń !!! . Tylko jest pewna dokuczliwa wada włosy brudzą szyje nie wiem jak wy ale mi brudziły i moja szyja była taka fioletowa xDDDD . że musiałam ją myć cały czas to tak trwało 2 dni. . A co do zapachu nie narzekam mi się ten zapach podoba to taka zieleń jest !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN4690.jpg (52,1 KB, 61 załadowań)
xoxozuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 19:20   #1096
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Farby Khadi - opinie

Cytat:
Napisane przez zelkomania Pokaż wiadomość
pofarbowałam wczoraj czysta henna. Mam czerwono rudy odrost i takie końce i włosy pod spodem. Farby było zbyt mało, na wierzchu są nadal zielone boje sie ze jak nałoże na to jasny brąz to zrobi sie jeszcze bardziej trawiasto co robić?
jestes blondynka?
nie powinno sie zrobic trawiascie, wrecz przeciwnie kolejne henny/indyga za kazdym farbowaniem beda Ci przyciemniac wlosy-a blondynki to chyba anwet powinny wlasnie farbowac dwuetapowo

Cytat:
Napisane przez xoxozuz Pokaż wiadomość
Dziewczyny w końcu jestem strasznie zadowolona z Henną Indygo . Jak dla mnie jest rewelacja włosy są bardziej grubsze , błyszczące i naprawdę teraz układają się lepiej . W końcu mam taką naturalną czerń !!! . Tylko jest pewna dokuczliwa wada włosy brudzą szyje nie wiem jak wy ale mi brudziły i moja szyja była taka fioletowa xDDDD . że musiałam ją myć cały czas to tak trwało 2 dni. . A co do zapachu nie narzekam mi się ten zapach podoba to taka zieleń jest !
ja tak do 2-ch pierwszych myc co dotknelam wlosow to mialam niebieska reke
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-01, 16:24   #1097
BIOKasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 10
Dot.: Farby Khadi - opinie

Sorry dziewczyny że się powtarzam ale chciałabym wiedzieć gdzie mogę kupić te farbki w Warszawie. Czy któraś może mi polecić jakiś sklep?? Dzięki
BIOKasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-01, 17:53   #1098
agniesha
Raczkowanie
 
Avatar agniesha
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 51
Dot.: Farby Khadi - opinie

Nie wyjdzie taniej jednak zamówić?
__________________
Zawsze warto spróbować!

Zapraszam! http://coraz-mniej.blogspot.com

Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
agniesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-02, 10:51   #1099
BIOKasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 10
Dot.: Farby Khadi - opinie

Cytat:
Napisane przez agniesha Pokaż wiadomość
Nie wyjdzie taniej jednak zamówić?
Chyba jednak nie. Zorientowałam się już i znalazłam sklep gdzie farby te chodzą po 26,50 zł. Jakbym chciała zamówić na allegro to minimum 25 zł za farbę + 5-8 zł za przesyłkę. No i kupując w sklepie mam pewność że na pewno ją dostanę bo przez allegro już się sparzyłam kilka razy.

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez blackmarta Pokaż wiadomość
Dość ciekawe. Na stronie Khadi jest również oświadczenie: Firma NITAI jest wyłącznym, licencjonowanym dystrybutorem produktów Khadi na terenie Polski, uprawnionym do użytkowania zarejestrowanego znaku towarowego Khadi.
Znak ten podlega ochronie - jego użycie bez zgody właściciela jest łamaniem prawa i wiąże się z pociągnięciem do odpowiedzialności.


No i teraz sama już nie wiem.. W teorii jeżeli nie mamy BDIH, to mogą pakować w to, co chcą i opisać to jak chcą. Ale jeśli działa tak samo jak niemiecka Khadi..
To prawda że firma NITAI jest jedynym dystrybutorem produktów Khadi ale dotyczy to tylko tych sprowadzanych poprzez Khadi w Niemczech. Okazuje się że pojęcie khadi jest czymś więcej niż tylko nazwą produktu. To cały nurt hinduski opierający się na ajurwedzie i dlatego też z tej nazwy mogą korzystać także inni producenci z Indii. Natomiast Nitai ma chroniony jedynie swój znaczek i czcionkę "khadi" a nie samą nazwę. Tak to ja ostatnio usłyszałam od pana w sklepie warszawskim. Myślę że będzie ciężko teraz poznać co jest oryginałem a co nie chyba że nitai wymyśli coś co pomogło by klientom dokonać właściwego wyboru.
BIOKasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-03, 15:39   #1100
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Farby Khadi - opinie

Cytat:
Napisane przez BIOKasia Pokaż wiadomość
Chyba jednak nie. Zorientowałam się już i znalazłam sklep gdzie farby te chodzą po 26,50 zł.
podasz adres?
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 19:05   #1101
Lost and Damned
Przyczajenie
 
Avatar Lost and Damned
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4
Dot.: Farby Khadi - opinie

Zawsze można sprawdzić na allegro i złapać kogoś z danej miejscowości przez wyszukiwarkę Zrobiłam tak i teraz spokojnie kupuję w swoich Gliwicach bez płacenia za przesyłkę
Hennuję włosy już kilka miesięcy i są o wiele zdrowsze i mocniejsze. Nie jestem do końca zadowolona z koloru (marzy mi się rudy jaki miałam przy Loreal Pure Paprika, ale nie można mieć wszystkiego Ratuję się kurkumą, a dzisiaj zamierzam wypróbować miód celem rozjaśnienia włosów.
Na pewno z Khadi póki co nie zrezygnuję! A jak myślicie - może farbować raz na pół roku Lorealem żeby nadać kolor i rozjaśnić, a kolejne 5 miesięcy henną i tak w kółko?
Wstawiam moje włosy po trzecim hennowaniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0554.jpg (103,7 KB, 104 załadowań)
Lost and Damned jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 19:07   #1102
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Farby Khadi - opinie

Cytat:
Napisane przez Lost and Damned Pokaż wiadomość
Zawsze można sprawdzić na allegro i złapać kogoś z danej miejscowości przez wyszukiwarkę Zrobiłam tak i teraz spokojnie kupuję w swoich Gliwicach bez płacenia za przesyłkę
Hennuję włosy już kilka miesięcy i są o wiele zdrowsze i mocniejsze. Nie jestem do końca zadowolona z koloru (marzy mi się rudy jaki miałam przy Loreal Pure Paprika, ale nie można mieć wszystkiego Ratuję się kurkumą, a dzisiaj zamierzam wypróbować miód celem rozjaśnienia włosów.
Na pewno z Khadi póki co nie zrezygnuję! A jak myślicie - może farbować raz na pół roku Lorealem żeby nadać kolor i rozjaśnić, a kolejne 5 miesięcy henną i tak w kółko?
Wstawiam moje włosy po trzecim hennowaniu
ja tak robię
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 07:28   #1103
BIOKasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 10
Dot.: Farby Khadi - opinie

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość
podasz adres?
Nie wiem czy mogę, żeby mnie nie zbanowali. Ale zaryzykuję: Al. Jana Pawła II 43A/29A. To jest w Pasażu Muranów (takie nowe pawilony) na pierwszym piętrze.
BIOKasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 11:27   #1104
Lost and Damned
Przyczajenie
 
Avatar Lost and Damned
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4
Dot.: Farby Khadi - opinie

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
ja tak robię
Farbujesz chemią raz na jakiś czas? Powiesz mi jak? Albo daj namiar na post, w którym o tym pisałaś bo może przegapiłam
Lost and Damned jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 11:35   #1105
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Farby Khadi - opinie

Cytat:
Napisane przez Lost and Damned Pokaż wiadomość
Farbujesz chemią raz na jakiś czas? Powiesz mi jak? Albo daj namiar na post, w którym o tym pisałaś bo może przegapiłam
pisałam chyba w wątku o hennie raz na jakiś czas kupuję farbę profesjonalną odcień 8,44 z oxy 9 % i potem już jadę jakiś czas na hennie aż do momentu kiedy odrost jest bardzo widoczny
kolor wychodzi mi taki jak na avatarku
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 07:43   #1106
Lost and Damned
Przyczajenie
 
Avatar Lost and Damned
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4
Dot.: Farby Khadi - opinie

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
pisałam chyba w wątku o hennie raz na jakiś czas kupuję farbę profesjonalną odcień 8,44 z oxy 9 % i potem już jadę jakiś czas na hennie aż do momentu kiedy odrost jest bardzo widoczny
kolor wychodzi mi taki jak na avatarku
Kolorek super Mam nadzieję, że nie masz żadnych skutków ubocznych
Lost and Damned jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 16:51   #1107
natka605
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 38
Dot.: Farby Khadi - opinie

Hej dziewczyny Mam pytanie. Czy do Cassi mogę dodać drożdżową maskę Babci Agafii? dokładnie tą https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...e-wzrostu.html
natka605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 20:45   #1108
xoxozuz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 33
Dot.: Farby Khadi - opinie

Cześć dziewczyny! ) Czy mogę kupić dwa opakowania farbki Khadi na farbowanie włosów ? .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PA100839.jpg (47,2 KB, 31 załadowań)
xoxozuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 08:48   #1109
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Farby Khadi - opinie

Cytat:
Napisane przez natka605 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Mam pytanie. Czy do Cassi mogę dodać drożdżową maskę Babci Agafii? dokładnie tą https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...e-wzrostu.html
Możesz. (nie ma silikonów, ma oleje, lecz niektóre dziewczyny dodają wręcz oleje do henny, najgorsze co się może stać to osłabienie koloru cassii, ale myślę ,że jedna łyżka maski nie zaszkodzi)

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2013-10-11 o 08:50
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 21:02   #1110
sante
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 359
Dot.: Farby Khadi - opinie

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
pisałam chyba w wątku o hennie raz na jakiś czas kupuję farbę profesjonalną odcień 8,44 z oxy 9 % i potem już jadę jakiś czas na hennie aż do momentu kiedy odrost jest bardzo widoczny
kolor wychodzi mi taki jak na avatarku
robisz farbą same odrosty czy całść
sante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-28 09:46:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:13.