Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2 - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-12, 08:55   #961
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez littlelou Pokaż wiadomość
Ratunku!!!

Zdecydowałam się na drobniutkie powiększenie 0,3 mililitra na każdą wargę preparatem Neauvia Rheology. Ale efekt nie podoba mi się, wyglądają sztucznie, zrobione na jedno kopyto jak u większości dziewczyn i uważam, że są za duże!

Nie wiem, czy panikuję i one jeszcze są opuchnięte i się pomniejszą, czy już iść usuwać kwas - jutro mija tydzień od zabiegu.

Może sauna, solarium, picie gorących napoi wystarczy i w ciągu 2 tygodni są one w stanie jeszcze się zmniejszyć?

Doradźcie proszę

Chyba troszke panikujesz 0,3ml to bardzo mało kwasu a tydzien to wcale nie tak duzo na zejscie obrzeku. Jesli to obrzek i on zejsdzie to Twoje usta beda zdecydowanie mniejsze. Poczekaj jeszcze tydzien. Hialuronidaza to ostatecznosc
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 09:42   #962
littlelou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 28
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Agataa_S Pokaż wiadomość
Chyba troszke panikujesz 0,3ml to bardzo mało kwasu a tydzien to wcale nie tak duzo na zejscie obrzeku. Jesli to obrzek i on zejsdzie to Twoje usta beda zdecydowanie mniejsze. Poczekaj jeszcze tydzien. Hialuronidaza to ostatecznosc
Tylko lekarka nie posłuchała moich uwag, i wstrzyknęła w dolną wargę też 0,3 ml, a ja chciałam delikatnie powiększyć tylko górną, a dolną nawilżyć. A teraz dolna jest większa od górnej. I jeszcze ten okropny kształt...

I nie jestem pewna, czy to obrzęk. Siniaki już mi zniknęły, a miałam ich kilka. Za to teraz mam grudki. I jestem z tych osób, którym kwas trzyma się długo.

Edytowane przez littlelou
Czas edycji: 2019-03-12 o 11:37
littlelou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 18:26   #963
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez littlelou Pokaż wiadomość
Tylko lekarka nie posłuchała moich uwag, i wstrzyknęła w dolną wargę też 0,3 ml, a ja chciałam delikatnie powiększyć tylko górną, a dolną nawilżyć. A teraz dolna jest większa od górnej. I jeszcze ten okropny kształt...

I nie jestem pewna, czy to obrzęk. Siniaki już mi zniknęły, a miałam ich kilka. Za to teraz mam grudki. I jestem z tych osób, którym kwas trzyma się długo.

Ale chyba dolna warga powinna być troche wieksza od gornej?
idealne-proporcje-ustjpg.jpg
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 19:28   #964
littlelou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 28
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Agataa_S Pokaż wiadomość
Ale chyba dolna warga powinna być troche wieksza od gornej?
Załącznik 7667752
Nie.

Każdy jest inny i nie przykładajmy wszystkich do jednej linijki, jacy być powinniśmy
littlelou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-13, 06:48   #965
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez littlelou Pokaż wiadomość
Nie.

Każdy jest inny i nie przykładajmy wszystkich do jednej linijki, jacy być powinniśmy



Moze u Ciebie usta wygladaja lepiej jak gorna jest wieksza, nie przecze bo nie widziałam ale u wiekszosci kobiet jest odwrotnie. Nie mowie, ze u wszystkich.

Jakis czas temu zrobila sie jakas dziwna moda na "kacze dzioby" a szczegolnie na to zeby gorna warga byla bardzo duza i odstawała. Powoli ten trend mija

Pokaż zdjęcie ust. Moze nie jest tak zle jak myslisz
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-13, 10:04   #966
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez littlelou Pokaż wiadomość
Ratunku!!!

Zdecydowałam się na drobniutkie powiększenie 0,3 mililitra na każdą wargę preparatem Neauvia Rheology. Ale efekt nie podoba mi się, wyglądają sztucznie, zrobione na jedno kopyto jak u większości dziewczyn i uważam, że są za duże!

Nie wiem, czy panikuję i one jeszcze są opuchnięte i się pomniejszą, czy już iść usuwać kwas - jutro mija tydzień od zabiegu.

Może sauna, solarium, picie gorących napoi wystarczy i w ciągu 2 tygodni są one w stanie jeszcze się zmniejszyć?

Doradźcie proszę
Sądzę, że przesadzasz. Taka ilość kwasu nie powinna mieć większego znaczenia jeśli chodzi o rozmiar.

Cytat:
Napisane przez Agataa_S Pokaż wiadomość
Ale chyba dolna warga powinna być troche wieksza od gornej?
Załącznik 7667752


Cytat:
Napisane przez Agataa_S Pokaż wiadomość
Moze u Ciebie usta wygladaja lepiej jak gorna jest wieksza, nie przecze bo nie widziałam ale u wiekszosci kobiet jest odwrotnie. Nie mowie, ze u wszystkich.

Jakis czas temu zrobila sie jakas dziwna moda na "kacze dzioby" a szczegolnie na to zeby gorna warga byla bardzo duza i odstawała. Powoli ten trend mija

Pokaż zdjęcie ust. Moze nie jest tak zle jak myslisz
Też miałam kaczy dziobek kilka lat temu. Brr, ciężko mi patrzeć na zdjęcia - takie dwie napompowane parówy zamiast ust, ale z tego co widzę na wizażu, to niektórym się to podoba.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-13, 15:27   #967
littlelou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 28
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Nie mam kaczego dziobka, przy 0,3 ml ciężko byłoby go osiągnąć Nie mam niestety zdjęć porównawczych.

Nawet jeśli miliony dziewczyn mają dolną wargę większą od górnej, nawet jeśli jest taki kanon urody, nawet jeśli wszyscy mi powiedzą, że wyglądam OK, to nie zacznie mi się to podobać w moim przypadku. Nie podoba mi się efekt, to nie jest moja twarz i koniec.

Usta jeszcze troszkę zmalały, ale i tak z dolnej wargi chcę się jak najszybciej pozbyć kwasu w 100%. Hialuronidaza to może za dużo przy takiej ilości, więc zdecyduję się na fale RF. Miał ktoś je robione? Jak długo czeka się☠na efekty?
littlelou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-14, 11:49   #968
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez littlelou Pokaż wiadomość
Nie mam kaczego dziobka, przy 0,3 ml ciężko byłoby go osiągnąć Nie mam niestety zdjęć porównawczych.

Nawet jeśli miliony dziewczyn mają dolną wargę większą od górnej, nawet jeśli jest taki kanon urody, nawet jeśli wszyscy mi powiedzą, że wyglądam OK, to nie zacznie mi się to podobać w moim przypadku. Nie podoba mi się efekt, to nie jest moja twarz i koniec.

Usta jeszcze troszkę zmalały, ale i tak z dolnej wargi chcę się jak najszybciej pozbyć kwasu w 100%. Hialuronidaza to może za dużo przy takiej ilości, więc zdecyduję się na fale RF. Miał ktoś je robione? Jak długo czeka sięna efekty?
Matko, bez przesady w przypadku jakiegokolwiek zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego opuchlizna może utrzymywać się naprawdę długo, u mnie przy wypełnianiu ubytków tłuszczowych w policzkach, był to praktycznie miesiąc, jak nie dłużej. Daj sobie czas na spokojnie, tym bardziej, że piszesz, że już trochę zeszło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-15, 14:12   #969
littlelou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 28
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Matko, bez przesady w przypadku jakiegokolwiek zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego opuchlizna może utrzymywać się naprawdę długo, u mnie przy wypełnianiu ubytków tłuszczowych w policzkach, był to praktycznie miesiąc, jak nie dłużej. Daj sobie czas na spokojnie, tym bardziej, że piszesz, że już trochę zeszło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz co, poprzednio wypełnianie robił mi kosmetolog, z użyciem kaniuli. Zrobił dokładnie tak jak chciałam, opuchlizna utrzymywała się dokładnie 2 dni. Wyszło super. Tyle, że kwas czułam przez miesiąc - jakiś taki dyskomfort, układał się tyle czasu.



Teraz poszłam do renomowanej kliniki, wypełnianie robiła mi lekarka, a kwas - podobno najlepszy, organiczny. Kłuła igłą kilka razy po to, żeby było "dokładniej". Zrobiła mi paskudnego dzioba i codziennie rano oglądam obcą osobę w lustrze


Nie dziw się, że panikuję, bo jednak sądziłam, że standard będzie wyższy!
littlelou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-16, 07:02   #970
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez littlelou Pokaż wiadomość
Wiesz co, poprzednio wypełnianie robił mi kosmetolog, z użyciem kaniuli. Zrobił dokładnie tak jak chciałam, opuchlizna utrzymywała się dokładnie 2 dni. Wyszło super. Tyle, że kwas czułam przez miesiąc - jakiś taki dyskomfort, układał się tyle czasu.



Teraz poszłam do renomowanej kliniki, wypełnianie robiła mi lekarka, a kwas - podobno najlepszy, organiczny. Kłuła igłą kilka razy po to, żeby było "dokładniej". Zrobiła mi paskudnego dzioba i codziennie rano oglądam obcą osobę w lustrze


Nie dziw się, że panikuję, bo jednak sądziłam, że standard będzie wyższy!

W każdym zawodzie moze trafic sie partacz. Ja bym w zyciu nie poszła do kosmetologa na powiekszanie ust poniewaz jego wiedza anatomii człowieka nie moze rownac sie z wiedza lekarza a w razie powikłań nie jest w stanie pomóc bo po prostu nie ma takich uprawnien (np. do podania hialuronidazy) a jesli to robi to robi to nielegalnie. Hialuronodaze tak jak botoks moga podawac tylko lekarze. Wiec po prostu nie czułabym sie bezpiecznie robiac takiego typu zabieg u kosmetologa. To ze lekarka kłuła igła Twoje usta kilka razy nie ma nic do tego że Ci zrobiła kaczego dzioba. Mozna ukłuć tylko dwa razy i zrobic dzioba albo kilkanascie i dzioba nie zrobic. Wszystko zalezy od ilosci podanego kwasu. Najwazniejsze jest jednak to by w razie powikłania np. podanie kwasu do naczynia (co kazdemu sie moze zdarzyc, nawet super specjaliscie) ten ktos mial wiedze i mozliwosc szybkiej pomocy. Sorry, ale z martwicą nie chciałabym skonczyc... albo ze ślepotą mozliwą w czasie innych zabiegów z uzyciem kwasu hialuronowego.


P.S. 13 marca piszesz ze nie masz kaczego dziobka a 15 marca - wczoraj - ze jednak paskudnego dzioba masz... Zdecyduj sie

Edytowane przez Agataa_S
Czas edycji: 2019-03-16 o 07:07
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-19, 09:43   #971
actabeauty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 3
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Jak ktoś ma pecha, to i w bananie znajdzie pestkę, ale rzeczywiście lepiej podjąć się takiego zabiegu w klinice już u kosmetologa. Nie ma co kusić losu.
actabeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 21:02   #972
littlelou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 28
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Agataa_S Pokaż wiadomość
P.S. 13 marca piszesz ze nie masz kaczego dziobka a 15 marca - wczoraj - ze jednak paskudnego dzioba masz... Zdecyduj sie
Dziób to przenośnia

Minęło 2,5 tygodnia i niestety nie jest lepiej, nadal usta są za duże.

Jakie są inne sposoby pozbycia się kwasu poza hialuronidazą? Okazało się, że mam uczulenie i nie mogę mieć jej przeprowadzonej.
littlelou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 01:48   #973
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Agataa_S Pokaż wiadomość
W każdym zawodzie moze trafic sie partacz. Ja bym w zyciu nie poszła do kosmetologa na powiekszanie ust poniewaz jego wiedza anatomii człowieka nie moze rownac sie z wiedza lekarza a w razie powikłań nie jest w stanie pomóc bo po prostu nie ma takich uprawnien (np. do podania hialuronidazy) a jesli to robi to robi to nielegalnie. Hialuronodaze tak jak botoks moga podawac tylko lekarze. Wiec po prostu nie czułabym sie bezpiecznie robiac takiego typu zabieg u kosmetologa. To ze lekarka kłuła igła Twoje usta kilka razy nie ma nic do tego że Ci zrobiła kaczego dzioba. Mozna ukłuć tylko dwa razy i zrobic dzioba albo kilkanascie i dzioba nie zrobic. Wszystko zalezy od ilosci podanego kwasu. Najwazniejsze jest jednak to by w razie powikłania np. podanie kwasu do naczynia (co kazdemu sie moze zdarzyc, nawet super specjaliscie) ten ktos mial wiedze i mozliwosc szybkiej pomocy. Sorry, ale z martwicą nie chciałabym skonczyc... albo ze ślepotą mozliwą w czasie innych zabiegów z uzyciem kwasu hialuronowego.

zgadzam sie w pełni z Tobą, mozesz napisać po czym można poznać że lekarka trafiła w naczynko podczas powiększania ust?
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 10:16   #974
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
zgadzam sie w pełni z Tobą, mozesz napisać po czym można poznać że lekarka trafiła w naczynko podczas powiększania ust?

Z tego co sie orientuje samo nakłucie naczynka to nic strasznego, po prostu krwawi i trzeba zatamowac to krwawienie a pozniej jest krwiaczek. Takie cos sie zdarza i to nic strasznego. Gorzej jak sie poda kwas do naczynia i nastapi martwica. Jak lekarka/lekarz poda kwas do naczynia to musi szybko podac tam tez hialuronidaze bo bedzie kiepsko. I po 1) Trzeba wiedziec ze sie podało do naczynia, co czytajac przypadki pokrzywdzonych dziewczyn w necie wcale nie jest takie oczywiste. Po 2) Trzeba miec tą hialuronidaze (a kosmetolodzy nie maja prawa jej miec, tylko lekarze) A po 3) Trzeba wiedziec jak ją podać.

Jak sie wyjdzie do domu z kwasem podanym do naczynia to tragedia... Mozna to samemu okreslic bo po jakiem czasie (nie wiem ile, az tak sie nie znam) skora bedzie robila sie blada w tym miejscu i obok tego miejsca a pozniej "czarna". Czytałam o przypadkach oślepnięcia. Masakra Jest takie zabieg wypełniania bruzd nosowo-wargowych i tam jest takie naczynie ktore przebiega kolo tej bruzdy a konczy sie gdzies koło oka. Te naczynie "odzywia oko" ze tak to po chłopsku ujmę Jak sie dostanie kwas do tego naczynia to oka nie ma co odzywiac. Nie ma co sie bac jak jest hialuronidaza no ale jesli nie ma albo robiacy zabieg nie wie jak ja podac? Lubie uczyc sie na swoich błędach bo lepiej pamietam lekcje od zycia ale akurat tu ucze sie na błedach innych. Zawsze wybieram lekarzy i pytam o hialuronidaze i zestaw ratunkowy w razie reakcji alergicznej.


Nigdy nie mialam kwasu podanego do naczynia wiec moja wiedza jest na szczescie teoretyczna Jak sie poda w ustach kwas do naczynia to niedlugo po zabiegu widac stan zapalny, to nie jest taki zwykły obrzek. Usta natychmiast zmieniają kolor w tym miejscu i tego nei da sie przegapic wiec od rau mozna to naprawic ale z tego co wiem nie ma duzego ryzyka podania kwasy do naczynia w czasie wypełniania ust. Jakos czesciej takie powikłania sa w okolicy czoła, nosa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg martwica.jpg (50,6 KB, 109 załadowań)

Edytowane przez Agataa_S
Czas edycji: 2019-03-24 o 10:26
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 19:40   #975
kobiecaEve
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 18
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

witam ja juz mialm powiekszane usta kilka razy,stylage m,restylene,restylene perlane,nuevia i chyba z tej ostastniej jeste zadolowna najbardziej najdluzej trzyma sie w ustach, belotero to tez bardzo fajny kwas nadajacy taka"puszystosc"ustom, kogo polecacie w Lodzi, ja bylam u Dr Pryt ladnie powieksza,ale kaniula ja wole igle ,bo jest bardziej precyzyjna i mozna ladniej zrobic luk kupydina, bylam u Dr Tylmana,tez niby ok,ale to jeszcze nie to, podobaja mi sie prace Weroniki Krystery,ktoras z Was robila i niej usta,zaznaczam iz nie jest lekarzem
kobiecaEve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-26, 08:36   #976
littlelou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 28
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Matko, bez przesady w przypadku jakiegokolwiek zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego opuchlizna może utrzymywać się naprawdę długo, u mnie przy wypełnianiu ubytków tłuszczowych w policzkach, był to praktycznie miesiąc, jak nie dłużej. Daj sobie czas na spokojnie, tym bardziej, że piszesz, że już trochę zeszło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No niestety, minęły 3 tygodnie, a efekt nadal jest okropny
Mam ochotę zamordować tego lekarza, który tak spierniczył mi usta

Niby to tylko 0,3 ml kwasu, ale on wiąże wodę, przez co tak naprawdę w ustach jest sporo więcej. Przez te 3 tygodnie codziennie robiłam gorące kompresy, byłam na saunie, wylewałam poty na siłowni, byłam nawet na 2 zabiegach falami RF. Nic nie pomogło, usta ani drgną z rozmiarem, są ciągle takie same po upływie 1 tygodnia. Dodatkowo przeczytałam, że użyty u mnie preparat długo trzyma.......

Chyba jednak zdecyduję się na tą hialuronidazę (była próba uczuleniowa, wszystko ok). Boję się, bo czytałam różne wypowiedzi, gdzie ludzie piszą, że zrobiły im się dołki na ustach czy twarzy w miejscu jej podania. Jestem już zdesperowana, nie mogę na siebie patrzeć, wstydzę się pokazywać, wyglądam jakby coś mi się przykleiło do brody... Nie wiem co mam robić... Miał ktoś hialuronidazę?
littlelou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-27, 00:59   #977
romolla
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 230
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

polecicie kogos godnego uwagi w Krakowie?
romolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 10:19   #978
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez littlelou Pokaż wiadomość
No niestety, minęły 3 tygodnie, a efekt nadal jest okropny
Mam ochotę zamordować tego lekarza, który tak spierniczył mi usta

Niby to tylko 0,3 ml kwasu, ale on wiąże wodę, przez co tak naprawdę w ustach jest sporo więcej. Przez te 3 tygodnie codziennie robiłam gorące kompresy, byłam na saunie, wylewałam poty na siłowni, byłam nawet na 2 zabiegach falami RF. Nic nie pomogło, usta ani drgną z rozmiarem, są ciągle takie same po upływie 1 tygodnia. Dodatkowo przeczytałam, że użyty u mnie preparat długo trzyma.......

Chyba jednak zdecyduję się na tą hialuronidazę (była próba uczuleniowa, wszystko ok). Boję się, bo czytałam różne wypowiedzi, gdzie ludzie piszą, że zrobiły im się dołki na ustach czy twarzy w miejscu jej podania. Jestem już zdesperowana, nie mogę na siebie patrzeć, wstydzę się pokazywać, wyglądam jakby coś mi się przykleiło do brody... Nie wiem co mam robić... Miał ktoś hialuronidazę?
Iść do psychologa, bo Twoja reakcja jest daleka od normalnej.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-31, 20:10   #979
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz.2

Albo wrzuć zdjęcie po tym zero,trzy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-05-27 o 12:00
fehn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 14:49   #980
littlelou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 28
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Iść do psychologa, bo Twoja reakcja jest daleka od normalnej.
Może sama idź do psychologa, oduczy Cię być chamską?

Kwas hialuronowy ABSORBUJE WODĘ, jedna cząsteczka kwasu to nawet 250 cząsteczek wody, więc 0,3 ml kwasu nie równa się objętościowo naprawdę 0,3 ml. Do the math.
littlelou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 18:08   #981
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez littlelou Pokaż wiadomość
Może sama idź do psychologa, oduczy Cię być chamską?

Kwas hialuronowy ABSORBUJE WODĘ, jedna cząsteczka kwasu to nawet 250 cząsteczek wody, więc 0,3 ml kwasu nie równa się objętościowo naprawdę 0,3 ml. Do the math.

Chyba każdy to wie ale bez przesady Jak dziewczyny mają miedzy 1ml a 2ml w usta to jakby kwas absorbował AŻ tak wodę jak piszesz to by miały usta na pół twarzy a raczej nie mają...
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 19:12   #982
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz.2

Pierwsze moje ostrzyknięcie było 0,5 ml i piłam 3-4 l wody i widzieli tylko ci którzy wiedzieli. Też myślę, że 0,3 ml krzywdy zrobić nie może.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)


Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-05-27 o 12:01
Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 19:48   #983
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez littlelou Pokaż wiadomość
Może sama idź do psychologa, oduczy Cię być chamską?
Jeśli skierowanie do psychologa uważasz za chamstwo, to jeszcze wiele dojrzewania przed Tobą
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-03, 16:49   #984
Wiktoria1410
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 2
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Też powiększyłam neauvia intense lips i jestem bardzo zadowolona, zabieg miałam w prywatnej przychodni na nowym świecie w Wawie. Usta wyszły fajnie naturalne i nieprzerysowane.

Zobaczymy ile mi się utrzymają.
Wiktoria1410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-08, 16:52   #985
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Agataa_S Pokaż wiadomość
Ale chyba dolna warga powinna być troche wieksza od gornej?
Załącznik 7667752



Tak, to prawda. Dolna warga powinna być ciut większa od górnej.
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-26, 17:19   #986
supsassy
Raczkowanie
 
Avatar supsassy
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 78
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Littlelou, jak Twoje usta? Zgadzam się z wami dziewczyny co do kosmetologa/kosmetyczki - nigdy przez myśl mi nie przeszło, żeby zawitać w ich progi na powiększanie ust. Coraz więcej niestety ofert ze strony salonów kosmetycznych pod coraz bardziej „fancy” nazwą. Sama powiększałam usta 5-7 razy. Kwasy różne. Najlepszy póki co Restylane - najmniejszy obrzęk, bez znieczulenia, miękki, jednak raz „wytrzymuje” u mnie ok. pół roku, a raz go właściwie nie ma po 3 miesiącach 🙄myślę jeszcze o Neuavii, której nie miałam. Czy polecacie?
__________________
She's tender & sweet & smart & funny & a milion things that you aren't

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-05-27 o 12:01
supsassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-30, 11:24   #987
DaisyDuck23
Raczkowanie
 
Avatar DaisyDuck23
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 245
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez supsassy Pokaż wiadomość
Littlelou, jak Twoje usta? Zgadzam się z wami dziewczyny co do kosmetologa/kosmetyczki - nigdy przez myśl mi nie przeszło, żeby zawitać w ich progi na powiększanie ust. Coraz więcej niestety ofert ze strony salonów kosmetycznych pod coraz bardziej „fancy” nazwą. Sama powiększałam usta 5-7 razy. Kwasy różne. Najlepszy póki co Restylane - najmniejszy obrzęk, bez znieczulenia, miękki, jednak raz „wytrzymuje” u mnie ok. pół roku, a raz go właściwie nie ma po 3 miesiącach 🙄myślę jeszcze o Neuavii, której nie miałam. Czy polecacie?

Filorga się długo utrzymuje w ustach

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-05-27 o 12:02
DaisyDuck23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-30, 16:40   #988
supsassy
Raczkowanie
 
Avatar supsassy
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 78
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

O, dziękuję. Szczerze, to nawet nie wiedziałam o jej istnieniu 🙂
__________________
She's tender & sweet & smart & funny & a milion things that you aren't

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-05-27 o 12:03
supsassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-30, 16:58   #989
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Idę na powiększenie ust 06 czerwca kwasem princess filler


Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Nie mogę się doczekać

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-05-27 o 12:03
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-16, 11:40   #990
PoPoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 198
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Witam. Gdzie w Lublinie najlepiej udać się ba powiększanie?

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-05-27 o 12:04
PoPoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-27 00:29:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:58.