kobiety 25+ - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-18, 12:21   #181
mika.z
Raczkowanie
 
Avatar mika.z
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 283
Dot.: kobiety 25+

Cytat:
Napisane przez ulamisiula Pokaż wiadomość
Poproszę
Dobrze,zębykażdy znalazł swój sposób, ale warto sie dowiedzieć, co robią inni i wypróbować ich metody
Tak na poważnie i pełnąparą wzięłam się za siebie półtora tygodnia temu, jak mój mężczyzna swteirdził,ze jesteśmy zbyt różni i powinniśmy się rozstać. Oczywiście przepłakałam noc i następny dzień, a wieczorem popędziłąm do mojej terapeutki.
Ja sobie bardzo chwalę,ze ją poznałam i zdecydowałam się na terapię.
Koleżanki to wspaniała sprawa, ale pomoc fachowa to coś innego. Obiektywne spojrzenie kogoś kto wie, co sie z Tobądzieje i wie, jak Ci pomóc. Bardzo mnie uspokoiła, uświadomiła,ze ten związek nie był tak wspaniały jak mi się wydawało skoro 80% czasu na terapii spędzałyśmy na rozmawianiu o moich probleach w związku i z partnerem. Uświadomiła też skąd siębiorąmoje schematy postępowania, odkryła przede mną fakty, któryc sie nie spodziewałam, nie dopuszczałam do siebie odnośnie moich rodziców i tego jak odwzorowuję sytuacje z dzieciństwa w swoich związkach. No ale na terapię chodzę od grudnia.
Natomiast to jak ruszyłam pełną parą po rozstaniu- ćwiczenia. Warto wybrać jakąś dziedzinę sportu, która sprawia Ci przyjemność, tam możesz sie wyłądować, zrelaksować, odstresować. Masz podwójną albo nawet potrójną satysfakcję- robisz coś dla ciała i ducha Ja uwilebiam siłwnię, ale zastanwaiam sie tez na innymi dziedzinami i wyprobowuję je.
Dużo czytam. Czytam wszystko, co mogę znaleźć na temat, który dotyczy mnie bezpośrednio, moich problemów i sposobu ich rozwiązania. Znajduje informacje na internecie, szukam na forach wypowiedzi i stron specjalistycznych, jak "kobieceserca" czy "dojrzewalnia".
Pracujęnad moja duchową sferą, co jest bardzo ważne, bo każdy potrzebuje duchowego wsparcia. Nie jestem wierząca i praktykująca. Ale wierzę w siłe umysłu, siłę wypowiadanych słów i formowanych myśli. Siłę pozytywnego myślenia. I przysięgam,zę to działa, mówię to z mojego własnego doświadczenia.
Moją główną metodą są afirmacje. Wymyślam je i wprowadzam w życie, ostatnio bardzo intensywanie. Zasady tworzenia afirmacji, które mają działaś pozytywnie. Po pierwsze muszą byćpozytywne najlepiej nie przeczące, a zdania twierdzace. NP kocham siebie, ufam sobie, jestem spokojna i opanowana, każdego dnia uczę sie czegoś nowego, z każdym dniem się rozwijam, z łatwościąrozwiązuję wszytskie problemy, ludzie wokół mnie są mi przychylni itd Wszystko, czego tylko pragniesz. Zasada następnąjest tozę afirmacja nie moze wpływac na nikogo tzn musi dotyczyć Ciebie lub ogólnego założenia, nie mozemy próbowac wpływac ani zmieniać nikogo.
Dodatkowo od paru dni słucham nagrań z medytacjami i afirmacjami.
Ja nie mam dziecka, ale wydaje mi sie,ze jak skupisz sie na sobie i będziesz szczęśliwsza, to Twoje dziecko to wyczuje i też będzie szcześliwsze
Gdybyś miała jakiekolwiek pytania do mnie mozesz pisac tu na forum lub wysłać mi prywatną wiadomość. Mam nadzieję,ze coś z tego Ci pomoże
__________________

...nie jestem na tym świecie by spełniać Twoje oczekiwania, a Ty nie jesteś na tym świecie by spełniać moje. Ty jestes Ty, a ja jestem ja. A jeśli sie oboje odnajdziemy to wspaniale. Jeśli nie to trudno. I nic nie można na to poradzić.
Frederick Perls
mika.z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 13:18   #182
edyta1421
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wszędzie gdzie ON
Wiadomości: 3 251
Dot.: kobiety 25+

MIKA pięknie powiedziane!
edyta1421 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 08:05   #183
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: kobiety 25+

u mnie nie ma w miescie dobrej terapeutki wiec postanowiłam sama troszkę nad sobą popracować. Czytam własnie 'bajki rozebrane' katarzyny miller i powiem Wam, ze ciekawa lekturka. Daje do myslenia.
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 18:29   #184
mika.z
Raczkowanie
 
Avatar mika.z
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 283
Dot.: kobiety 25+

Cytat:
Napisane przez ksylwia Pokaż wiadomość
u mnie nie ma w miescie dobrej terapeutki wiec postanowiłam sama troszkę nad sobą popracować. Czytam własnie 'bajki rozebrane' katarzyny miller i powiem Wam, ze ciekawa lekturka. Daje do myslenia.
oooo super!! ta książka jet w mojej przyszłej bibliografii opowiedz coś więcej...
Oczywiście sama terapeutka nie wyleczy jeśli samemu sie nad sobąnie pracuje. Mnie bardzo pomogła, ale sama tez duużo pracowałam. Poza tym jestem w trakcie terapii. W sumie to nawet robi mi sie smutno,że niedługo sie skończy. Ale w zanadrzu mam szkołe "terapeutyczną" ale chyba zacznę dopiero w przyszłym roku, albo po wakacjach najwcześniej.
A czytalaś "Chcę być kochana tak jak chcę"?
__________________

...nie jestem na tym świecie by spełniać Twoje oczekiwania, a Ty nie jesteś na tym świecie by spełniać moje. Ty jestes Ty, a ja jestem ja. A jeśli sie oboje odnajdziemy to wspaniale. Jeśli nie to trudno. I nic nie można na to poradzić.
Frederick Perls
mika.z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 21:56   #185
ulamisiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 97
Dot.: kobiety 25+

Ja niestety-wstyd się przyznać- ale nie stac mnie na terapeutkę.Teraz jestem w takim dołku finansowym jak juz dawno nie byłam.Zajęłam sie sprzedażą bizuterii sztucznej bo chciałam troszke dorobic ale niestety nie kokosów z tego nie mam.Nawet napisałam post w dziale ogłoszenia-biżuteria ale niestety nie widzę go, więc chyba nie został zaaprobowany.Przed Bożym Narodzeniem zarobiłam na rate za szkołę robiąc bombki atłasowe i choinki z makaronu.Ale teraz... juz nie wiem za co sie wziąść.
KMA1982 mysle żeby sie starać o dofinansowanie z Urzędu pracy.Juz nawet mam dokumenty tylko po dzisiejszej rozmowie z koleżanka coraz bardziej sie boje że nawet na rachunki nie zarobię.
ulamisiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 09:20   #186
mika.z
Raczkowanie
 
Avatar mika.z
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 283
Dot.: kobiety 25+

Cytat:
Napisane przez ulamisiula Pokaż wiadomość
Ja niestety-wstyd się przyznać- ale nie stac mnie na terapeutkę.Teraz jestem w takim dołku finansowym jak juz dawno nie byłam.Zajęłam sie sprzedażą bizuterii sztucznej bo chciałam troszke dorobic ale niestety nie kokosów z tego nie mam.Nawet napisałam post w dziale ogłoszenia-biżuteria ale niestety nie widzę go, więc chyba nie został zaaprobowany.Przed Bożym Narodzeniem zarobiłam na rate za szkołę robiąc bombki atłasowe i choinki z makaronu.Ale teraz... juz nie wiem za co sie wziąść.
KMA1982 mysle żeby sie starać o dofinansowanie z Urzędu pracy.Juz nawet mam dokumenty tylko po dzisiejszej rozmowie z koleżanka coraz bardziej sie boje że nawet na rachunki nie zarobię.
ulamisiula, nie masz sie zupełnie czego wstydzić!! Jesteś wspaniał, popatrz jka świetnie sobie radzić, nie poddajesz się!! jestem pewna,ze dasz sobie radę, naprawdę Jakies 3 lata temu zamieszkałam z moim poprzednim ex, w mieszkaniu, które wynajmował z trójką innych osob. Mieliśmy swój mały pokoik. Płaciliśmy 350 zł miesięcznie od osoby na to. Postanowiliśmy kupić swoje mieszkanie i wzięliśmy kredyt, którego rata z mieiąca na miesiąc rosła, i następne kilkaset złotych, do tego co miesiąc płaciłam 400zł za szkołe, no i jeszcze 80zł ubezpieczenie, 50 bilet mieisęczy, no itrzeba coś jeść...na moje wydatki zostawało mi 50 zł....nigdzie nie wychodziłam i nic sobie nie kupowałam. Wpadłąm w depresję. Leżałam czasami w łóżku, patrzyłam w sufit i płakałam. Przestało nam sie układać, był niemiły a w weicznej rozpaczy. Półtora roku temu w czerwcu pokłóciliśmy sie i zerwaliśmy, ale jeszcze tego samego wieczora, wróciliśmy do siebie. POwiedział mi wtedy bardzo przykre rzeczy, że mną nie można sie pochwalić przez znajomymi, bo wszyscy mają magistra a ze mnatylko o włosach i paznokciach można pogadać....itp. Ale zostałam..te słowa dźwięczały w mojej głowie...miesiąc później przy wsparciu przyjaciela odeszłam. Wróciłam do rodziców. Odsprzedałam mu mieszkanie. Stanęłam na nogi. Byłam sama przez 8 miesięcy i poznałam mojego obecnego ex. I znowu nie wyszło. I mam doła też. Ale wiemżę będzie lepiej. I u Ciebie też będzie lepiej. Zobaczysz. Świetnie sobie radzisz. Masz cudowne dziecko, bąź szczęśliwa. Wszysko się ułoży, a mały potrzebuje czuć miłośc i widzieć swoją mamę szczęśliwą
Ja na terapię chodzęraz w tygodniu, przez pozostałe 6 dni muszę sobie sama radzić. Jeśli źle sie czujesz, możesz spróbować skorzystać z telefonu zaufania, bezpłatnych poradni. Ja wiem, jakie to uczucie, to które teraz przeżywasz, naprawdę wiem. Ale zobaczysz, na studiach na pewno świetnie Ci pójdzie, pieniądze na nie też na pewno sie znajdą, moze niebawem znajdziesz pracę Myśl pozytywnie, na przekór wszystkiemu!! Jesteś silną, wspaniałą kobietą!!
__________________

...nie jestem na tym świecie by spełniać Twoje oczekiwania, a Ty nie jesteś na tym świecie by spełniać moje. Ty jestes Ty, a ja jestem ja. A jeśli sie oboje odnajdziemy to wspaniale. Jeśli nie to trudno. I nic nie można na to poradzić.
Frederick Perls
mika.z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 12:19   #187
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: kobiety 25+

dzien dobry
mozna sie przylaczyc....
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-23, 12:34   #188
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: kobiety 25+

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
dzien dobry
mozna sie przylaczyc....
Jasne witamy
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 12:46   #189
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: kobiety 25+

no to chyba wypadalo by sie przedstawic...
we wrzesniu stuknie mi 28 lat, mam meza, dziecka nie ma nawet w planach, ukonczone studia chyba nawet te wymarzone (ale co z tego skoro nie pracowalam w zawodzie). Obecnie mieszkamy w UK i juz w sierpmiu wracamy na stale
nooo i tu zaczynaja sie schody....boje sie powrotu do kraju ze wzgledu na prace nic nie mowie mezowi bo nie chce go martwic ale jestem przerazona...nie mam za bardzo doswiadczenia zawodowego, bedac na studiach pracowalam w markecie, a zaraz po obronie wyjechalismy do UK no i wlasnie tu jest pies pogrzebany...

p.s. no to sie wyzalilam
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 13:57   #190
mika.z
Raczkowanie
 
Avatar mika.z
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 283
Dot.: kobiety 25+

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
no to chyba wypadalo by sie przedstawic...
we wrzesniu stuknie mi 28 lat, mam meza, dziecka nie ma nawet w planach, ukonczone studia chyba nawet te wymarzone (ale co z tego skoro nie pracowalam w zawodzie). Obecnie mieszkamy w UK i juz w sierpmiu wracamy na stale
nooo i tu zaczynaja sie schody....boje sie powrotu do kraju ze wzgledu na prace nic nie mowie mezowi bo nie chce go martwic ale jestem przerazona...nie mam za bardzo doswiadczenia zawodowego, bedac na studiach pracowalam w markecie, a zaraz po obronie wyjechalismy do UK no i wlasnie tu jest pies pogrzebany...

p.s. no to sie wyzalilam
Moja Droga,

Najlepszy sposób,zeby zacząć to ...zacząć Spokojnie , masz wykształcenie, wrocisz , rozejrzysz sie na rynku, pójdzies na kilka rozmów i dostaniesz pracę zaczniesz i jak Ci sie nie spodoba, to za jakiśczs zmienisz na lepszą i do przodu. Mąż z pewnościąbędzie Cięwspierał. Lęk przed zmianami jest zupełnie naturalny, serio. Moja terapeutka nazwała to jakąś próżnią coś sie kończy i jeszcze sienie zaczeło nowe i odczuwamy właśnie taki lęk. Cieszysz sie z przyjazdu jak wizdę , niechto Ciemotywuje. Zobaczysz,zę wszytsko sie ułoży.Trochę wiary w siebie!!
__________________

...nie jestem na tym świecie by spełniać Twoje oczekiwania, a Ty nie jesteś na tym świecie by spełniać moje. Ty jestes Ty, a ja jestem ja. A jeśli sie oboje odnajdziemy to wspaniale. Jeśli nie to trudno. I nic nie można na to poradzić.
Frederick Perls
mika.z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 14:46   #191
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: kobiety 25+

mika.z dziekuje kochana za slowa otuchy chyba wlasnie tego mi trzeba i taka terapeutka tez by sie chyba przydala
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-23, 14:48   #192
kma1982
Wtajemniczenie
 
Avatar kma1982
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Zbąszyń, Zielona Góra
Wiadomości: 2 452
Dot.: kobiety 25+

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
no to chyba wypadalo by sie przedstawic...
we wrzesniu stuknie mi 28 lat, mam meza, dziecka nie ma nawet w planach, ukonczone studia chyba nawet te wymarzone (ale co z tego skoro nie pracowalam w zawodzie). Obecnie mieszkamy w UK i juz w sierpmiu wracamy na stale
nooo i tu zaczynaja sie schody....boje sie powrotu do kraju ze wzgledu na prace nic nie mowie mezowi bo nie chce go martwic ale jestem przerazona...nie mam za bardzo doswiadczenia zawodowego, bedac na studiach pracowalam w markecie, a zaraz po obronie wyjechalismy do UK no i wlasnie tu jest pies pogrzebany...

p.s. no to sie wyzalilam
a co studiowałaś??
__________________
kma1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 14:50   #193
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: kobiety 25+

Turystyke i rekreacje spec. turystyka miedzynarodowa
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 15:58   #194
kroofk@
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 870
Dot.: kobiety 25+

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
no to chyba wypadalo by sie przedstawic...
To i ja się dołączę i się przedstawię.
W listopadzie będzie 26 lat - więc do tego czasu cieszę się jeszcze ćwiarteczką. Dzieci nie mam, męża ani perspektyw na niego również. Pracuję sobie nie w
"zawodzie" w jednym zakładzie już od kilku lat, z kolei to druga praca (wcześniej dzieła z urzędu pracy). Co więcej napisać?? Nie wiem, pewnie to z czasem wyjdzie...
__________________
Przegrałam swój najlepszy czas...
MARZENIA I MIŁOŚĆ BOLĄ...

kroofk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 09:14   #195
mika.z
Raczkowanie
 
Avatar mika.z
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 283
Dot.: kobiety 25+

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
Turystyke i rekreacje spec. turystyka miedzynarodowa
Myślę,że z takim wykształceniem warto by było w hotelu zacząć, od podstwa, od recepcji. Mam koleżankę, która w tym momencie jest już menadżerem słynnej sieci hotelowej tez zaczynała od poczatku
Jak stoisz z angielskim?

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez kroofk@ Pokaż wiadomość
To i ja się dołączę i się przedstawię.
W listopadzie będzie 26 lat - więc do tego czasu cieszę się jeszcze ćwiarteczką. Dzieci nie mam, męża ani perspektyw na niego również. Pracuję sobie nie w
"zawodzie" w jednym zakładzie już od kilku lat, z kolei to druga praca (wcześniej dzieła z urzędu pracy). Co więcej napisać?? Nie wiem, pewnie to z czasem wyjdzie...
Witamy serdecznie!!
Eh ja tez brak dzieci męża TZ i perspektyw w tej dziedzinie, ale w ogóle sie tym nie martwię TERAZ JA!! Skupiam sie na sobie i naprawdę nauczyłam sie żyć z sobą w zgodzie, spędzać ze sobą czas i cieszyć sie życiem

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Dziewczyny, słuchajcie. Możemy tu gadać na wszytskie tematym które 25+ dotyczą, nawet lekkie łatwe i przyjemne jak puder i oczywiście trudniejsze jak kariera, brak pracy czy problemy z TZ Jesteśmy już dojrzałymi kobietami Ja osobiście bardzo się cieszę z mojego wieku i szczerze- nie mogę sie doczekać 30-stki uważam,ze po 25-tce więcej wiemy, więcej widzimy, jesteśmy mąrdzejsze, bardziej zrównoważone-żegnaj burzo hormonów decydujemy same o sobie, cały świat stoi przed nami otworem!!
__________________

...nie jestem na tym świecie by spełniać Twoje oczekiwania, a Ty nie jesteś na tym świecie by spełniać moje. Ty jestes Ty, a ja jestem ja. A jeśli sie oboje odnajdziemy to wspaniale. Jeśli nie to trudno. I nic nie można na to poradzić.
Frederick Perls
mika.z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 10:51   #196
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: kobiety 25+

Witajcie dziewczyny
Czy można dołączyć? Widziałam ten wątek gdy nie miał jeszcze ani jednej odpowiedzi, ale jakoś nie miałam odwagi się przyłączyć
Mi w lipcu stuknie 28 i należę do tej podgrupy 25+ która czuje się staro
Co by tu o sobie... Obecnie mam więcej wolnego czasu bo szukam sobie pracy, od miesiąca mieszkam na swoim, ponad miesiąc własnymi rękami doprowadzałam samodzielnie mieszkanie ze stanu surowego do możliwego do zamieszkania, jakoś się udało Z tego jestem dumna, ale żeby jeszcze tak prackę znaleźć to byłoby suuuper .
No więc z racji tego, że mam trochę wolnego czasu pogadam sobie z Wami o ile będziecie miały ochotę
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 12:29   #197
kma1982
Wtajemniczenie
 
Avatar kma1982
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Zbąszyń, Zielona Góra
Wiadomości: 2 452
Dot.: kobiety 25+

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
Mi w lipcu stuknie 28 i należę do tej podgrupy 25+ która czuje się staro
Co by tu o sobie... Obecnie mam więcej wolnego czasu bo szukam sobie pracy, od miesiąca mieszkam na swoim, ponad miesiąc własnymi rękami doprowadzałam samodzielnie mieszkanie ze stanu surowego do możliwego do zamieszkania, jakoś się udało Z tego jestem dumna, ale żeby jeszcze tak prackę znaleźć to byłoby suuuper .
Witamy serdecznie
Co do własnego mieszkania, to strasznie zazdroszczę, też już nie mogę doczekać się swojego...a najbardziej urządzania, remontowania,...ta duma z wyników jest dla mnie straszną motywacją
__________________
kma1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 12:41   #198
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: kobiety 25+

Cytat:
Napisane przez kma1982 Pokaż wiadomość
Witamy serdecznie
Co do własnego mieszkania, to strasznie zazdroszczę, też już nie mogę doczekać się swojego...a najbardziej urządzania, remontowania,...ta duma z wyników jest dla mnie straszną motywacją
U nas na wyniki trzeba będzie czekać jeszcze długo, bo na urządzenie miaszkania pieniążków brak. Mamy wprawdzie meble w kuchni i potrzebne urządzenia, ale poza tym to tylko materac dmuchany na którym spaliśmy w czasie studiów na stancjach Tak więc szał
Znajomi szykują się do przeprowadzki to odziedziczymy po nich drewniany regał (taki z kilku desek na książki) i biurko pod komputer. I całe szczęście że chociaż to bo już mi kręgosłup wysiada od wyginania się na podłodze
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 12:55   #199
kma1982
Wtajemniczenie
 
Avatar kma1982
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Zbąszyń, Zielona Góra
Wiadomości: 2 452
Dot.: kobiety 25+

My z Tżte jak wynajęliśmy obecne mieszkanie, to przez pierwszy miesiąc w kuchni mieliśmy tylko kartony z naczyniami, zlew, lodówkę i piec. Zero mebli...Mięso kroiłam na parapecie Dopiero później zaczęliśmy dostawać meble i inne pierdoły od rodziców, znajomych, ciotek...i tak się urządziliśmy, teraz jestem zadowolona z wyglądu mieszkania, szkoda tylko, że to nie moje . No ale trzeba będzie się o coś postarać
__________________
kma1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-24, 18:56   #200
kroofk@
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 870
Dot.: kobiety 25+

Cytat:
Napisane przez mika.z Pokaż wiadomość
Witamy serdecznie!!
Eh ja tez brak dzieci męża TZ i perspektyw w tej dziedzinie, ale w ogóle sie tym nie martwię TERAZ JA!! Skupiam sie na sobie i naprawdę nauczyłam sie żyć z sobą w zgodzie, spędzać ze sobą czas i cieszyć sie życiem
Ach dziękuję.
Szczerze to ja też się tym nie martwię. Jak to się mówi - co ma być to będzie.
Cytat:
Napisane przez mika.z Pokaż wiadomość
uważam,ze po 25-tce więcej wiemy, więcej widzimy, jesteśmy mąrdzejsze, bardziej zrównoważone-żegnaj burzo hormonów decydujemy same o sobie, cały świat stoi przed nami otworem!!
Oj tak, zdecydowanie jestem mądrzejsza. I już nie hormony, ale rozum kieruje .
__________________
Przegrałam swój najlepszy czas...
MARZENIA I MIŁOŚĆ BOLĄ...

kroofk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 21:35   #201
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: kobiety 25+

no wlasnie hotel to jest jedna z opcji tylko ze u mnie w miescie i okolicach nie ma za bardzo hoteli a te co sa maja naprawde ogromne wymagania a co do angielskiego wydaje mi sie ze jest komunikatywny (z kazdym sie dogadam i prawie kazdego rozumiem ale to zalezy od tego czy mowia do mnie "normalnie" czy slangiem) znajomi twierdza ze jest na dosc wysokim poziomie
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować

Edytowane przez kotekk81
Czas edycji: 2009-02-24 o 21:43
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 09:35   #202
mika.z
Raczkowanie
 
Avatar mika.z
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 283
Dot.: kobiety 25+

Cytat:
Napisane przez kma1982 Pokaż wiadomość
My z Tżte jak wynajęliśmy obecne mieszkanie, to przez pierwszy miesiąc w kuchni mieliśmy tylko kartony z naczyniami, zlew, lodówkę i piec. Zero mebli...Mięso kroiłam na parapecie Dopiero później zaczęliśmy dostawać meble i inne pierdoły od rodziców, znajomych, ciotek...i tak się urządziliśmy, teraz jestem zadowolona z wyglądu mieszkania, szkoda tylko, że to nie moje . No ale trzeba będzie się o coś postarać
madie,kma1982
Ha, mamy dużo wspólnego w moim mieszkaniu te z remont...mieszkam obecnie z rodzicami,żeby nie wydawac niepotrzebnie kasy, która będzie potrzebna...mieszkanie odziedziczyłam i to jest DUUUUUŻY olus, za co jestem ogromnie wdzięczna losowi ale sytan mieszkania...DO KOMPLETNEGO REMONTU! Jakbym budowała od nowa. Trzeba było podłogi, wraz zlegarami wymienić,żeby sie nie zapaść do sąsiadów, zburzyć przy tym wszystkie ściany, bo by nie ustały, wymienić okna, bo sięrozpadały i gwizdał przez nie wiatr zburzyć łazienkę, która jest wydzielona z kuchni i postawić nową- na razie jest tylko wylewka a to dopiero początek roboty. Obecnie mam jeden wielki pokój, bo nie ma ścian, podłogę pod parkiet, wylewkę pod łazienkę, nie mam jeszcze doprowadzonej instalacji gazowej...czyli nie do mieszkania...remont pewnie potrwa jeszcze do końca roku i też będę spałą na materacu, o meblach mogę zapomnieć przez jakiś czas w ogóle

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez kroofk@ Pokaż wiadomość
Ach dziękuję.
Szczerze to ja też się tym nie martwię. Jak to się mówi - co ma być to będzie.

Oj tak, zdecydowanie jestem mądrzejsza. I już nie hormony, ale rozum kieruje .
no więc właśnie żyć nie umierać i jakośćżycia jest coraz lepsza

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
no wlasnie hotel to jest jedna z opcji tylko ze u mnie w miescie i okolicach nie ma za bardzo hoteli a te co sa maja naprawde ogromne wymagania a co do angielskiego wydaje mi sie ze jest komunikatywny (z kazdym sie dogadam i prawie kazdego rozumiem ale to zalezy od tego czy mowia do mnie "normalnie" czy slangiem) znajomi twierdza ze jest na dosc wysokim poziomie
Kurcze , szkoda,zębyś marnowała swoje zdolności i wykształcenie, moze sie przeniesiecie bliżej większego miasta....angielski podszkolisz na bierząco, czego jeszcze nie umiesz
__________________

...nie jestem na tym świecie by spełniać Twoje oczekiwania, a Ty nie jesteś na tym świecie by spełniać moje. Ty jestes Ty, a ja jestem ja. A jeśli sie oboje odnajdziemy to wspaniale. Jeśli nie to trudno. I nic nie można na to poradzić.
Frederick Perls
mika.z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 21:43   #203
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: kobiety 25+

Cytat:
Napisane przez mika.z Pokaż wiadomość
madie,kma1982
Ha, mamy dużo wspólnego w moim mieszkaniu te z remont...mieszkam obecnie z rodzicami,żeby nie wydawac niepotrzebnie kasy, która będzie potrzebna...mieszkanie odziedziczyłam i to jest DUUUUUŻY olus, za co jestem ogromnie wdzięczna losowi ale sytan mieszkania...DO KOMPLETNEGO REMONTU! Jakbym budowała od nowa. Trzeba było podłogi, wraz zlegarami wymienić,żeby sie nie zapaść do sąsiadów, zburzyć przy tym wszystkie ściany, bo by nie ustały, wymienić okna, bo sięrozpadały i gwizdał przez nie wiatr zburzyć łazienkę, która jest wydzielona z kuchni i postawić nową- na razie jest tylko wylewka a to dopiero początek roboty. Obecnie mam jeden wielki pokój, bo nie ma ścian, podłogę pod parkiet, wylewkę pod łazienkę, nie mam jeszcze doprowadzonej instalacji gazowej...czyli nie do mieszkania...remont pewnie potrwa jeszcze do końca roku i też będę spałą na materacu, o meblach mogę zapomnieć przez jakiś czas w ogóle[COLOR="Silver"]
Ojej to masz że tak powiem kupę roboty przed sobą!! Ale co to będzie za radość jak wreszcie będziesz mogła sobie ugotować pierwszą zupkę, ciasto upiec (obecnie moja ulubiona czynność ) itd.
Materace są fajne, odmładzają nas (przypominają biwaki czy też czasy studenckie )

ps. dziewczyny, co Wy z tymi hormonami? gdzie też one się uspokajają?? Ja mam wrażenie że dopiero przyszedł mi okres buntu Większy niż kiedy miałam 16, 17 lat
serio

Edytowane przez madie
Czas edycji: 2009-02-25 o 21:45
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 22:08   #204
kroofk@
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 870
Dot.: kobiety 25+

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
ps. dziewczyny, co Wy z tymi hormonami? gdzie też one się uspokajają?? Ja mam wrażenie że dopiero przyszedł mi okres buntu Większy niż kiedy miałam 16, 17 lat
serio
Bo to też. Teraz mnie słuchają toteż głupoty MISIĘ trzymają, ale chodzi już o przemyślenia, spojrzenie na pewne rzeczy, że się tak wyrażę - dojrzalej. Jeśli chodzi o pewne sprawy nie kieruję się uczuciami (hormonami) tylko rozsądkiem. I to jest bardzo ważne. Wcześniej smutek czy cóś z byle powodu, bo to bo tamto, a teraz na tyle nauczyłam się żyć sama ze sobą, że jest ok. No może przytoczę słowa miki.z:
Cytat:
Napisane przez mika.z Pokaż wiadomość
Skupiam sie na sobie i naprawdę nauczyłam sie żyć z sobą w zgodzie, spędzać ze sobą czas i cieszyć sie życiem (...) Jesteśmy już dojrzałymi kobietami (...) uważam,ze po 25-tce więcej wiemy, więcej widzimy, jesteśmy mąrdzejsze, bardziej zrównoważone-żegnaj burzo hormonów decydujemy same o sobie, cały świat stoi przed nami otworem!!
I to nie oznacza że my sztywniary jesteśmy.
Ależ to poplątane wyszło.
__________________
Przegrałam swój najlepszy czas...
MARZENIA I MIŁOŚĆ BOLĄ...

kroofk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 08:11   #205
mika.z
Raczkowanie
 
Avatar mika.z
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 283
Dot.: kobiety 25+

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
Ojej to masz że tak powiem kupę roboty przed sobą!! Ale co to będzie za radość jak wreszcie będziesz mogła sobie ugotować pierwszą zupkę, ciasto upiec (obecnie moja ulubiona czynność ) itd.
Materace są fajne, odmładzają nas (przypominają biwaki czy też czasy studenckie )

ps. dziewczyny, co Wy z tymi hormonami? gdzie też one się uspokajają?? Ja mam wrażenie że dopiero przyszedł mi okres buntu Większy niż kiedy miałam 16, 17 lat
serio
Ja też uwielbiam pichcić I zupełnie ale to zupełnie brak mebli czy innych wygód mi nie prze3szkadza jak tylko będę miała swoje mieszkanko, swoje własne 4 kąty, bęsę u siebie, ah ah ah co do materacy- to fakt , ja spałam na materacu w podstawówce i badzo mi sie to podobałl, mój kuzyn tak spał za czasów studenckich itd

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

Cytat:
Napisane przez kroofk@ Pokaż wiadomość
Bo to też. Teraz mnie słuchają toteż głupoty MISIĘ trzymają, ale chodzi już o przemyślenia, spojrzenie na pewne rzeczy, że się tak wyrażę - dojrzalej. Jeśli chodzi o pewne sprawy nie kieruję się uczuciami (hormonami) tylko rozsądkiem. I to jest bardzo ważne. Wcześniej smutek czy cóś z byle powodu, bo to bo tamto, a teraz na tyle nauczyłam się żyć sama ze sobą, że jest ok. No może przytoczę słowa miki.z:

I to nie oznacza że my sztywniary jesteśmy.
Ależ to poplątane wyszło.
Rzecz w tym,ze teraz już możemy wszystko, więc nie robimy tych głupich zabronionych rzeczy, boi nas one jużtak nie pociągają. Możemy robić szalone rzeczy ale nie szkodzimy sobie i innym Ja uwielbiam swój wiek!!
__________________

...nie jestem na tym świecie by spełniać Twoje oczekiwania, a Ty nie jesteś na tym świecie by spełniać moje. Ty jestes Ty, a ja jestem ja. A jeśli sie oboje odnajdziemy to wspaniale. Jeśli nie to trudno. I nic nie można na to poradzić.
Frederick Perls
mika.z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 08:55   #206
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: kobiety 25+

Cytat:
Napisane przez kroofk@ Pokaż wiadomość
Bo to też. Teraz mnie słuchają toteż głupoty MISIĘ trzymają, ale chodzi już o przemyślenia, spojrzenie na pewne rzeczy, że się tak wyrażę - dojrzalej. Jeśli chodzi o pewne sprawy nie kieruję się uczuciami (hormonami) tylko rozsądkiem. I to jest bardzo ważne. Wcześniej smutek czy cóś z byle powodu, bo to bo tamto, a teraz na tyle nauczyłam się żyć sama ze sobą, że jest ok. No może przytoczę słowa miki.z:
To ja jeszcze chyba nie jestem na tym etapie
Fakt, jak chodzi o rozsądek to myśli się dużo zanim coś tam się zrobi... i to właśnie mi często przeszkadza! TO przez ten rozsądek chyba czuję się taka nudna i zdecydowanie mniej szalona. I strasznie się przeciw temu buntuję. Bo gdyby z wiekiem człowiek nie myślał coraz więcej to by miał po pierwsze lżejszą głowę a po drugie wiele więcej szalonych przeżyć

a co do tego smutku i płaczu z byle powodu... serio można bez tego żyć ??
Cytat:
Napisane przez mika.z Pokaż wiadomość

Rzecz w tym,ze teraz już możemy wszystko, więc nie robimy tych głupich zabronionych rzeczy, boi nas one jużtak nie pociągają. Możemy robić szalone rzeczy ale nie szkodzimy sobie i innym Ja uwielbiam swój wiek!!
a ja bym tak chciała znowu zrobić coś na prawdę głupiego

tak na prawdę bardzo brakuje mi tej odrobiny nieprzewidywalności jaka towarzyszyła wiekowi "naście" . Bardzo Bardzo brakuje

Edytowane przez madie
Czas edycji: 2009-02-26 o 08:59
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 10:33   #207
kma1982
Wtajemniczenie
 
Avatar kma1982
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Zbąszyń, Zielona Góra
Wiadomości: 2 452
Dot.: kobiety 25+

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
Ojej to masz że tak powiem kupę roboty przed sobą!! Ale co to będzie za radość jak wreszcie będziesz mogła sobie ugotować pierwszą zupkę, ciasto upiec (obecnie moja ulubiona czynność ) itd.
taaa, mój Tż uwielbia zapach ciasta, który czuć jak tylko wejdzie się do mieszkania...Staram się piec zawsze na weekend a przy tym czesto eksperymentuję

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
a co do tego smutku i płaczu z byle powodu... serio można bez tego żyć ??
nieee mój facet już nauczył się, że czasem muszę sobie popłakać
__________________
kma1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 13:40   #208
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: kobiety 25+

Cytat:
Napisane przez kma1982 Pokaż wiadomość
taaa, mój Tż uwielbia zapach ciasta, który czuć jak tylko wejdzie się do mieszkania...Staram się piec zawsze na weekend a przy tym czesto eksperymentuję


nieee mój facet już nauczył się, że czasem muszę sobie popłakać
oj mój też wie, że ze mną to nigdy nie wiadomo, dziś jest super a jutro przeżywam egzystencjalny smutek Mnie samej to przeszkadza właściwie Bardzo bym chciała być "stabilna emocjonalnie " ale nigdy tak nie było

Ciasta... mniam... ale ja się przyznać muszę że lubię robić te z paczki Na razie nie mam wiele miejsca na pichcenie, jeden niedługi blat w kuchni to mało, przydałby się stół jeszcze żeby mieć gdzie się rozkładać ze składnikami a tak jak jest wszeysko gotowe w proszku, dodać tylko mąki, jajek czy mleka, wymieszać to tamto i do piekarnika
A potem te zapachy mmmmm
poza tym ciasto z proszku wyjdzie zawsze, więc to pewność że znów nie będę płakać z powodu zakalca

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

dziewczynki, a może macie w swoich notesikach jakieś fajne przepisy na proste ciasta albo zapiekanki dobre? ostatnio nie mam weny na gotowanie, zupełnie nie wiem co gotować na obiady za zupkami nie przepadam, lubię od czasu do czasu. Mam fajny piekarnik to chciałabym go wykorzystać w smacznych celach Ja mam kilka przepisów ale strasznie pracochłonne.Moja ulubiona zapiekanka to z bakłażanów i cukinii, albo naleśniczki z nadzieniem mięsnym i sosem serowym...ale strasznie dużo roboty przy tym
Mam ochotę na jakieś takie dania, bo robienie ziemniaków z kotletem to takie mało podniecające
Otwierajcie swoje kajeciki i podajcie jakiś maluczki przepisik

Edytowane przez madie
Czas edycji: 2009-02-26 o 12:20
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 14:05   #209
kma1982
Wtajemniczenie
 
Avatar kma1982
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Zbąszyń, Zielona Góra
Wiadomości: 2 452
Dot.: kobiety 25+

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
Otwierajcie swoje kajeciki i podajcie jakiś maluczki przepisik
Zaraz uciekam do domu,pędem, bo głodna jestem strasznie (dzisiaj robie sosik pieczarkowy i ziemniaczki, dla mnie kasza )ale obiecuję, że jak tylko będę na miejscu i uporam się z obiade, to wkleję parę przepisów na obiadek a jako coś słodkiego polecam muffiny, robi się szybko i są pyszne, a przepisów mnóstwo
__________________
kma1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 14:30   #210
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: kobiety 25+

Cytat:
Napisane przez kma1982 Pokaż wiadomość
Zaraz uciekam do domu,pędem, bo głodna jestem strasznie (dzisiaj robie sosik pieczarkowy i ziemniaczki, dla mnie kasza )ale obiecuję, że jak tylko będę na miejscu i uporam się z obiade, to wkleję parę przepisów na obiadek a jako coś słodkiego polecam muffiny, robi się szybko i są pyszne, a przepisów mnóstwo
muffiny, nigdy nie robiłam ale wyglądają smakowicie (przeglądam fotki w necie )
Nie lubisz ziemniaczków? A może się odchudzasz ?

będę czekać na przepisy
Jeju, utuczę mojego TŻ-a tymi wypiekami
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.