Schudnij z Jillian Michaels - część III - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-15, 16:29   #3481
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez neta51 Pokaż wiadomość
Fajnie, że nie będę sama robić one week'a Tyle, że będę jeden dzień za Tobą. Ale o wrażeniach możemy później podyskutować Ćwiczysz dwa razy dziennie czy będziesz machać jeden workout za drugim? I czy będziesz trzymała swoją dietę czy zastosujesz się do tej co zaproponowała Jillian? Ja wczoraj z ciekawości przeliczyłam ilość kalorii z tego co widziałam to jest to jakieś 1000 kcal na dzień
Poczekałabym na Ciebie ten jeden dzień, ale w czwartek za tydzień wyjeżdżam, więc akurat zaczynając trening w ten czwartek, skończę go w środę
Mam możliwość ćwiczyć 2 razy dziennie, więc tak też będę robić, ale dietę będę trzymała swoją A jeżeli dieta Jillian wychodzi ok. 1000kcal, to tym bardziej będę omijać ją szerokim łukiem A Ty jak zamierzasz jeść? bo co do treningu, to wiem, że na początku będziesz ćwiczyć 2 razy dziennie, a później połączysz to w całość Swoją drogą ciekawe czy to jednak nie będzie za dużo na raz, bo niby ćwiczenia znane i nie takie trudne, ale nawet osoby ćwiczące z Jillian są zmęczone i nie mają siły
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 17:00   #3482
neta51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 241
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez ewelinka2210 Pokaż wiadomość

neta51 a co jest potrzebne do tego treningu? Jakie przyrządy? Możesz napisać? I jak się to ćwiczy? Raz dziennie czy częściej?
Do treningu potrzebujesz tylko ciężarków- Jillian zaleca ciężarki ok. 1,5 kg Trening robisz dwa razy dziennie przez 7 dni- rano robisz trening siłowy, wieczorem cardio. I do tego jest jeszcze plan posiłków na czas treningu- jest on dołączony do filmików
neta51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 18:08   #3483
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez ewelinka2210 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------


Pytanie nie do mnie było, ale pozwól, że się wypowiem Ja zrobiłam shreda, ripped i połowę 6w6p jak sie zabrałam za BR i mimo, że początki nie są jakieś strasznie wyczerpujące, to myślę, że i tak warto zacząć od początku. Po prostu robić z większym obciążeniem i coś jeszcze potem dokładać. Bo ćwiczenia są fajne, cardio tez ok. Może spróbuj i ewentualnie jak stwierdzisz, że za prosto, to zaczniesz od późniejszych tygodni? Ja poprzednie treningi ćwiczyłam z 2 kg max, a BR robiłam z 4 i też dawało w kość, z resztą workout 3 i 4 znowu z 2 robiłam, bo 4 było za ciężko.
Najpierw jest tydzień na rozkręcenie metabolizmu i i tak ćwiczysz dwa razy dziennie, potem jak już pisałam, można coś dołożyć.
Matallewar zrobiła shreda i całego 6packa i zaczęła BR - może ona coś jeszcze dopowie
Ok, dzieki za odpwoiedź Z tego, co widzę, to sa 3 filmiki cardio i 12 workoutow. Jaki jest harmonogram?

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Ej, ale w BR te wersje hard, do których Jillian wybiera po jednej osobie serio nie są lajtowe Tak samo ćwiczenia 2 razy w tygodniu A cardio, jak się przykładać, robić wersje hard, potrafi nieźle sponiewierać
Nie znosze cardio wiec pewnie sie nie przyłoże.
Sa 4 workouty na kazdy miesiac, robi sie je po 6 razy? A cadio gdzie mam wcisnąć?

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Napisane przez jilllove Pokaż wiadomość
Pewnie macie rację z tym BR, że wersje zaawansowane są i tak ciężkie. Musiałabym zrobić któryś początkowy trening , żeby sobie przypomnieć jak to tam wygląda
Problem w tym, że na razie brakuje mi kilku filmików Ciagnęłam z jakiegos zagranicznego serwera, ale kilka zostało usunietych
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 18:10   #3484
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Katja
tu jest harmonogram na pierwsze tygodnie i tak z kolejnymi to samo , 3 i 4 robi się z cardio 1, potem 5,6, 7, 8 z cardio 2 itd
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 18:18   #3485
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Dziękuję serdecznie
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 18:22   #3486
neta51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 241
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
Poczekałabym na Ciebie ten jeden dzień, ale w czwartek za tydzień wyjeżdżam, więc akurat zaczynając trening w ten czwartek, skończę go w środę
Mam możliwość ćwiczyć 2 razy dziennie, więc tak też będę robić, ale dietę będę trzymała swoją A jeżeli dieta Jillian wychodzi ok. 1000kcal, to tym bardziej będę omijać ją szerokim łukiem A Ty jak zamierzasz jeść? bo co do treningu, to wiem, że na początku będziesz ćwiczyć 2 razy dziennie, a później połączysz to w całość Swoją drogą ciekawe czy to jednak nie będzie za dużo na raz, bo niby ćwiczenia znane i nie takie trudne, ale nawet osoby ćwiczące z Jillian są zmęczone i nie mają siły
Nic się nie dzieje, dzień w tą czy tamtą nie robi różnicy Ja dietę będę trzymać swoją, może ciut ograniczę ilość kalorii ale to nie dużo. Z racji Świąt uda mi się poćwiczyć 2 razy dziennie, później od wtorku niestety do pracy, więc na łączony trening będzie 3 dni. Jakoś dam radę Jak mnie Jillian nie zabije to mnie wzmocni
neta51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 18:33   #3487
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Muszę się w końcu przyłączyć do tego wątku, bo go podczytuję od jakiegoś czasu i pozwala mi się zmotywować

Bardzo lubię Jillian, wszystko pięknie wyjaśnia, pokazuje czego nie robić, są wersje dla mniej zaawansowanych. Ale ćwiczę też z innymi trenerkami, głównie z Ewą Ch. bo mam chyba jej wszystkie płyty, tak tak, moja mama mi je skrupulatnie wszystkie kupuje i wysyła, mając chyba nadzieję na cud Niemniej jednak to Jillian najbardziej mi pasuje, mój TŻ kiedyś ze mną jakiś workout jej zrobił (jeden raz) i do tej pory jak biegamy razem i już nie mogę, drze się na mnie: "push, push, push" i jego ulubione: "c'mon, it's worth it, you're worth it". Zawsze mamy z tego wielką radochę (i biegacze naokoło pewnie też)

Muszę zrzucić z 8 kg, ale to nie o wagę tutaj chodzi, muszę zmieścić się w swoje letnie sukienki, bo całe zeszłe lato grzeszyłam i do dzisiaj nie potrafię wrócić do dawnej wagi Dzisiaj wymieniałam garderobę w głównej szafie na letnią i wszysto mierzyłam czy się nadaje itp. Przeszłam chyba przez wszystkie możliwe stany emocjonalne. Przy niektórych sukienkach zaczęłam ryczeć, bo pamiętam jak dobrze w nich kiedyś wyglądałąm (dobrze, że nie wpadłam na pomysł oglądania zdjęc, bo bym chyba do teraz się nie pozbierała). Przy tych przy których nie mogłam się dopiąć wpadałam już histerię Później stwierdziłam, że mam to (moje własnie normy ubierania się) w i zacznę ubierać się jak Lena Duhnam i będzie mi wszystko jedno, a później obiecałam sobie sumienna pracę nad sobą i zaczęłam się pozytywnie motywować Muszę popracować nad systematycznością, a to dla mnie najtrudniejsze Dzisiaj zaczęłam BR, zrobiłam Workout i Cardio, ale już wiem, że od czwartku do niedzieli nic nie będzie bo wyjeżdzamy, ale to będzie aktywny wypad na szczęscie. Niech moc będzie z nami dziewczny, damy radę!!!
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-15, 18:41   #3488
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Częśc Oleandra
Podrzuci ktos, skąd moge wziąć 2 i 3 cardio i 3 workout? Oprócz chomika? Reszte zasiorbałam z jakiegos ruskiego serwera, ale tego mi brakuje.
Na wrzucie są, ale strasznie scinaja :/
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 18:43   #3489
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Moje ulubione to zdecydowanie, absolutnie i bezkonkurencyjnie:
"Are you crying? Are you crying right now? Uhuhu, I'm dying, uhuhu, oh, I don't care!"
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 18:50   #3490
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Muszę się w końcu przyłączyć do tego wątku, bo go podczytuję od jakiegoś czasu i pozwala mi się zmotywować

Bardzo lubię Jillian, wszystko pięknie wyjaśnia, pokazuje czego nie robić, są wersje dla mniej zaawansowanych. Ale ćwiczę też z innymi trenerkami, głównie z Ewą Ch. bo mam chyba jej wszystkie płyty, tak tak, moja mama mi je skrupulatnie wszystkie kupuje i wysyła, mając chyba nadzieję na cud Niemniej jednak to Jillian najbardziej mi pasuje, mój TŻ kiedyś ze mną jakiś workout jej zrobił (jeden raz) i do tej pory jak biegamy razem i już nie mogę, drze się na mnie: "push, push, push" i jego ulubione: "c'mon, it's worth it, you're worth it". Zawsze mamy z tego wielką radochę (i biegacze naokoło pewnie też)

Muszę zrzucić z 8 kg, ale to nie o wagę tutaj chodzi, muszę zmieścić się w swoje letnie sukienki, bo całe zeszłe lato grzeszyłam i do dzisiaj nie potrafię wrócić do dawnej wagi Dzisiaj wymieniałam garderobę w głównej szafie na letnią i wszysto mierzyłam czy się nadaje itp. Przeszłam chyba przez wszystkie możliwe stany emocjonalne. Przy niektórych sukienkach zaczęłam ryczeć, bo pamiętam jak dobrze w nich kiedyś wyglądałąm (dobrze, że nie wpadłam na pomysł oglądania zdjęc, bo bym chyba do teraz się nie pozbierała). Przy tych przy których nie mogłam się dopiąć wpadałam już histerię Później stwierdziłam, że mam to (moje własnie normy ubierania się) w i zacznę ubierać się jak Lena Duhnam i będzie mi wszystko jedno, a później obiecałam sobie sumienna pracę nad sobą i zaczęłam się pozytywnie motywować Muszę popracować nad systematycznością, a to dla mnie najtrudniejsze Dzisiaj zaczęłam BR, zrobiłam Workout i Cardio, ale już wiem, że od czwartku do niedzieli nic nie będzie bo wyjeżdzamy, ale to będzie aktywny wypad na szczęscie. Niech moc będzie z nami dziewczny, damy radę!!!
witaj
masz dobrą motywację, pomyśl sobie co to będzie jak już te sukienki będą dobre a potem za duże dasz radę ! Jakąś dietkę planujesz ? Bo bez dietki to raczej ciężko będzie.

A tak swoją drogą to ja też zawsze w lato najwięcej tyje dlatego boję się tego lata czy cokolwiek z mojego wysiłku pozostanie...jeszcze mam taką pracę, że pokusy są na wyciągnięcie ręki.....
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 19:01   #3491
neta51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 241
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Psotka87 Pokaż wiadomość
Moje ulubione to zdecydowanie, absolutnie i bezkonkurencyjnie:
"Are you crying? Are you crying right now? Uhuhu, I'm dying, uhuhu, oh, I don't care!"
To jest mega z tego co pamiętam to było to w shredzie w 3 levelu tak? Zresztą ona ma genialne teksty- praktycznie pierwszy level ripped jest cały w takich "perełkach"- pamiętam, że tu klnęłam pod nosem, że już nie mogę a za chwilę zaczynałam się śmiać

Dziś do killera dorzuciłam ramiona Mel B- ma-sak-ra, moje ręce błagały o litość, ale w końcu im dogodziłam
neta51 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-15, 19:05   #3492
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Psotka87 Pokaż wiadomość
Moje ulubione to zdecydowanie, absolutnie i bezkonkurencyjnie:
"Are you crying? Are you crying right now? Uhuhu, I'm dying, uhuhu, oh, I don't care!"
Taaaa, uwielbiam to

Cytat:
Napisane przez jilllove Pokaż wiadomość
witaj
masz dobrą motywację, pomyśl sobie co to będzie jak już te sukienki będą dobre a potem za duże dasz radę ! Jakąś dietkę planujesz ? Bo bez dietki to raczej ciężko będzie.

A tak swoją drogą to ja też zawsze w lato najwięcej tyje dlatego boję się tego lata czy cokolwiek z mojego wysiłku pozostanie...jeszcze mam taką pracę, że pokusy są na wyciągnięcie ręki.....
Eh ja też w lato tyję, tyle pokus wokoło Na dodatek w lato podróżuję zazwyczaj sporo, a wiadomo, to są nieregularne posiłki + nieodparta chęc sprobowania czegos lokalnego Dietę mniej więcej trzymam już od Nowego Roku, i chudnę bardzo pomalutku niestety, dlatego sport jest tu kluczowy! Generalnie, to jem regularnie, 3 głowne posiłki, 2 mniejsze, przynajmniej 5 porcji warzyw i owoców, dużo ryb i owoców morza (mięsa nie jem), węglowodany razowe jak jest możliwość, warzywa strączkowe. To tak w skrócie. Moje slabośći: słodycze i wino Słodyczy nie kupuję sama nigdy (wyjątek to sorbety), ale jak są gdzieś w pobliżu... A wino tylko w weekendy
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 19:10   #3493
ewelinka2210
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 631
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez neta51 Pokaż wiadomość
Do treningu potrzebujesz tylko ciężarków- Jillian zaleca ciężarki ok. 1,5 kg Trening robisz dwa razy dziennie przez 7 dni- rano robisz trening siłowy, wieczorem cardio. I do tego jest jeszcze plan posiłków na czas treningu- jest on dołączony do filmików
Aha - czyli to w sumie coś takiego jak BR na rozruszanie metabolizmu Tak z ciekawości pytałam, bo może kiedyś to zrobię, tym bardziej, że shreda lubiłam, ale to był początek mojej drogi - muszę kiedyś spróbować coś powtórzyć, ale z większym obciążeniem

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Ok, dzieki za odpwoiedź Z tego, co widzę, to sa 3 filmiki cardio i 12 workoutow. Jaki jest harmonogram?

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------


Nie znosze cardio wiec pewnie sie nie przyłoże.
Sa 4 workouty na kazdy miesiac, robi sie je po 6 razy? A cadio gdzie mam wcisnąć?

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------


Problem w tym, że na razie brakuje mi kilku filmików Ciagnęłam z jakiegos zagranicznego serwera, ale kilka zostało usunietych
Jilllove harmonogram wrzuciła, a jeszcze na początku robisz tydzień na rozkręcenie metabolizmu, czyli tak samo jak pierwszy tydzień, ale jeszcze drugi raz cardio 1 wieczorem.
Ja też nie przepadam za cardio, ale to jest całkiem ok - przynajmniej 1 - są ćwiczenia przy których można odpocząć
Ja ściągałam wszystko z piratebay - plik z całym BR.

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Muszę się w końcu przyłączyć do tego wątku, bo go podczytuję od jakiegoś czasu i pozwala mi się zmotywować

Bardzo lubię Jillian, wszystko pięknie wyjaśnia, pokazuje czego nie robić, są wersje dla mniej zaawansowanych. Ale ćwiczę też z innymi trenerkami, głównie z Ewą Ch. bo mam chyba jej wszystkie płyty, tak tak, moja mama mi je skrupulatnie wszystkie kupuje i wysyła, mając chyba nadzieję na cud Niemniej jednak to Jillian najbardziej mi pasuje, mój TŻ kiedyś ze mną jakiś workout jej zrobił (jeden raz) i do tej pory jak biegamy razem i już nie mogę, drze się na mnie: "push, push, push" i jego ulubione: "c'mon, it's worth it, you're worth it". Zawsze mamy z tego wielką radochę (i biegacze naokoło pewnie też)

Muszę zrzucić z 8 kg, ale to nie o wagę tutaj chodzi, muszę zmieścić się w swoje letnie sukienki, bo całe zeszłe lato grzeszyłam i do dzisiaj nie potrafię wrócić do dawnej wagi Dzisiaj wymieniałam garderobę w głównej szafie na letnią i wszysto mierzyłam czy się nadaje itp. Przeszłam chyba przez wszystkie możliwe stany emocjonalne. Przy niektórych sukienkach zaczęłam ryczeć, bo pamiętam jak dobrze w nich kiedyś wyglądałąm (dobrze, że nie wpadłam na pomysł oglądania zdjęc, bo bym chyba do teraz się nie pozbierała). Przy tych przy których nie mogłam się dopiąć wpadałam już histerię Później stwierdziłam, że mam to (moje własnie normy ubierania się) w i zacznę ubierać się jak Lena Duhnam i będzie mi wszystko jedno, a później obiecałam sobie sumienna pracę nad sobą i zaczęłam się pozytywnie motywować Muszę popracować nad systematycznością, a to dla mnie najtrudniejsze Dzisiaj zaczęłam BR, zrobiłam Workout i Cardio, ale już wiem, że od czwartku do niedzieli nic nie będzie bo wyjeżdzamy, ale to będzie aktywny wypad na szczęscie. Niech moc będzie z nami dziewczny, damy radę!!!
Witamy Będzie dobrze, ale jak już dziewczyny pisały bez diety może być ciężko... Do wakacji trochę czasu - życzę Ci, żebyś weszła we wszystkie odłożone teraz sukienki i wyglądała w nich o niebo lepiej niż rok temu
Cytat:
Napisane przez Psotka87 Pokaż wiadomość
Moje ulubione to zdecydowanie, absolutnie i bezkonkurencyjnie:
"Are you crying? Are you crying right now? Uhuhu, I'm dying, uhuhu, oh, I don't care!"
Tak Zawsze jak to słyszałam, to się śmiałam

Cytat:
Napisane przez jilllove Pokaż wiadomość
witaj
masz dobrą motywację, pomyśl sobie co to będzie jak już te sukienki będą dobre a potem za duże dasz radę ! Jakąś dietkę planujesz ? Bo bez dietki to raczej ciężko będzie.

A tak swoją drogą to ja też zawsze w lato najwięcej tyje dlatego boję się tego lata czy cokolwiek z mojego wysiłku pozostanie...jeszcze mam taką pracę, że pokusy są na wyciągnięcie ręki.....
Jak nie pozostanie?! Tyle kilogramów straciłaś - na pewno nie wrócą


Ja dziś po 6w6p level 2 - miałam wieczorem jeszcze jakieś cardio zrobić, ale nie mam już siły... A jutro rest day Ale ten tydzień miałam taki trochę średni, więc pewnie spadków w czwartek nie zobaczę - trudno, ale boję się, że po świętach, to raczej lepiej nie będzie

Edytowane przez ewelinka2210
Czas edycji: 2014-04-15 o 19:11
ewelinka2210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 19:14   #3494
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez neta51 Pokaż wiadomość
To jest mega z tego co pamiętam to było to w shredzie w 3 levelu tak? Zresztą ona ma genialne teksty- praktycznie pierwszy level ripped jest cały w takich "perełkach"- pamiętam, że tu klnęłam pod nosem, że już nie mogę a za chwilę zaczynałam się śmiać

Dziś do killera dorzuciłam ramiona Mel B- ma-sak-ra, moje ręce błagały o litość, ale w końcu im dogodziłam
Raczej w Ripped. Pamiętam że też w tym miejscu umierałam, a zawsze się uśmiechałam i jechałam dalej
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 19:52   #3495
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Psotka87 Pokaż wiadomość
Moje ulubione to zdecydowanie, absolutnie i bezkonkurencyjnie:
"Are you crying? Are you crying right now? Uhuhu, I'm dying, uhuhu, oh, I don't care!"
Kocham jej teksty
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 21:00   #3496
szkrabus30
Zadomowienie
 
Avatar szkrabus30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 783
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez ewelinka2210 Pokaż wiadomość
A to mi dużo wyjaśniłaś, bo po skończeniu ripped miałam najgorsze tygodniowe spadki, bo tylko -2 cm poszło we wszystkich obwodach

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------


Piękne spadki A to udo? No i łydka... Wiecie, że u mnie od początku ćwiczeń i diety NIC nie spadła? Zastanawiam się, czy to się kiedyś zmieni
Co do spadku wagi - ja chudłam około -0,5 kg na tydzień (nadal mam nadwagę), a największy spadek miałam w tym tygodniu, w którym w ogóle nie ćwiczyłam, bo -1,7 kg. Dlatego tak to już jest - jak chcemy mieć mięśnie, to waga mniej spadać będzie, ale ciało na pewno lepiej wygląda niż przy samej diecie Z resztą sama dobrze to wiesz - będzie jeszcze spadać

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------


Kochana ale co to znaczy, że nie widzisz? A mierzyłaś się, ważyłaś? Na pewno ciało się zmienia - przecież ćwiczysz Nie pamiętam, czy Ty dużo masz do zrzucenia, czy tylko modelujesz sylwetkę? A efekty na pewno jakieś są Ja czasem patrzę na siebie w lustrze, to nie widzę tego spadku 9 kilogramów - mam wrażenie, że brzuch tak samo wywalony, łydka wielka , a fakt, że weszłam w spodnie, które w szafie 1,5 roku leżały, jakoś niezauważalny dla mnie pozostaje Kobiety...

No wlasnie waze sie i mierze i nic
ja mam duzo do zrzucenia bo minimum 10 kg wiec powinno to jakos isc a tu kicha,
po swietach chyba bardzo uwaznie sie bede przygladac na to co jem
ja mam skopany metabolizm, jako nastolatka bawilam sie w modelink i prawie nic nie jadlam, byly poczatki anoreksji, pod koniec studiow zaczelam jesc normalnie i zaczely sie problemy i tak do tego czasu wciaz przerabialam rozne diety, glodowki bo waga caly czas leciala do gory w strasznym tempie
szkrabus30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 21:48   #3497
ewelinka2210
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 631
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez szkrabus30 Pokaż wiadomość
No wlasnie waze sie i mierze i nic
ja mam duzo do zrzucenia bo minimum 10 kg wiec powinno to jakos isc a tu kicha,
po swietach chyba bardzo uwaznie sie bede przygladac na to co jem
ja mam skopany metabolizm, jako nastolatka bawilam sie w modelink i prawie nic nie jadlam, byly poczatki anoreksji, pod koniec studiow zaczelam jesc normalnie i zaczely sie problemy i tak do tego czasu wciaz przerabialam rozne diety, glodowki bo waga caly czas leciala do gory w strasznym tempie
Współczuję przejść Sama już wiesz, że głodówki do niczego dobrego nie prowadzą, trzeba do tego z głową podejść, choć wiem, jak to trudno, jeżeli chce się zrzucić zbędne kilogramy. Trzymam kciuki za mądrą dietę Jak coś to pisz na co się zdecydowałaś i jak sobie z tym radzisz.
W końcu zaskoczy, już same ćwiczenia podkręcą metabolizm w dobrą stronę - im więcej mięśni, tym więcej organizm sam z siebie spala. Powodzenia
ewelinka2210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 08:40   #3498
Chlorella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 144
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Dzięki dziewczyny za miłe słowa Może faktycznie mam za duże wymagania co do spadku wagi co do łydki, to mi też na początku w ogóle nie chciała drgnąć, dopiero teraz się ruszyła, ale mam wrażenie, że to zasługa bardziej biegania niż ćwiczeń.

Wczoraj drugi dzień level 2 6w6p - jednak szczerze nienawidzę tego programu, mam zamiar się sprężyć, żeby jak najszybciej go skończyc w ogóle mam problemy z utrzymaniem równowagi przy niektórych ćwiczeniach i się chwieję na boki
__________________
Don't be a drag, just be a queen!
Chlorella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 09:02   #3499
szkrabus30
Zadomowienie
 
Avatar szkrabus30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 783
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez ewelinka2210 Pokaż wiadomość
Współczuję przejść Sama już wiesz, że głodówki do niczego dobrego nie prowadzą, trzeba do tego z głową podejść, choć wiem, jak to trudno, jeżeli chce się zrzucić zbędne kilogramy. Trzymam kciuki za mądrą dietę Jak coś to pisz na co się zdecydowałaś i jak sobie z tym radzisz.
W końcu zaskoczy, już same ćwiczenia podkręcą metabolizm w dobrą stronę - im więcej mięśni, tym więcej organizm sam z siebie spala. Powodzenia
Dziekuje za słowa wsparcia Ja tobie tez zycze wszystkiego dobrego

Dzis rano obudziłam się i pomyslalam ze musze zmienic nastawienie i przestac patrzec na swoje cialo z nienawiscią
szkrabus30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-16, 09:38   #3500
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez szkrabus30 Pokaż wiadomość
Dziekuje za słowa wsparcia Ja tobie tez zycze wszystkiego dobrego

Dzis rano obudziłam się i pomyslalam ze musze zmienic nastawienie i przestac patrzec na swoje cialo z nienawiscią
Ja mysle, ze to jest 80% sukcesu, pomysl sobie, ze Ty nie katujesz swojego ciala, nie karzesz go, ale wrecz przeciwnie, dajesz mu cos co ono potrzebujesz, cos dobrego, dlatego bo je kochasz, takie jakie jest, a bedzie jeszcze lepsze
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 09:54   #3501
marcia321
Zadomowienie
 
Avatar marcia321
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 375
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

u mnie wczoraj był 10 trening 6w6p i aż nie mogę się doczekać tych efektów, jestem niecierpliwa
marcia321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 10:11   #3502
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Psotka87 Pokaż wiadomość
Moje ulubione to zdecydowanie, absolutnie i bezkonkurencyjnie:
"Are you crying? Are you crying right now? Uhuhu, I'm dying, uhuhu, oh, I don't care!"
haha tego nie słyszałam jeszcze W BR też jest kilka perełek, które z czasem powtarzałam razem z nią hehe
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 10:51   #3503
marchefkowa
Raczkowanie
 
Avatar marchefkowa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 61
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

haha mam wrażenie, że teksty i charakter JM to główny powód, dla którego lubię z nią ćwiczyć laska ma niezły talent - nie każdy umie tak sponiewierać i zmotywować człowieka przez monitor

wczoraj skończyłam shreda, w tym tygodniu mam zamiar wypróbować kilka innych ćwiczeń, dzisiaj był pierwszy poziom Ripped in 30, jutro może NMTZ, w piątek jeszcze coś innego, a od poniedziałku chyba jednak wezmę się za Body Revolution

Ripped in 30 - pierwsze wrażenie super! spociłam się o wiele bardziej niż w 30DS ale mniej się zasapałam i mam wrażenie, że to zmęczenie było jakoś tak bardziej równomiernie rozłożone
__________________
moje polsko-tureckie przygody kosmetyczne

http://www.7hillsofbeauty.com
marchefkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 11:13   #3504
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Pierwszy tydzień Ripped jest prawie identyczny jak Shred, schody zaczynają się później

Nie pamiętm, kto pisał o równowadze w 6packu - będzie lepiej! ja za pierwszym razem przy połowie ćwiczeń się chwiałam :P
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 11:26   #3505
betlinka
Raczkowanie
 
Avatar betlinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 164
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Dziewczyny a który trening Jillian uważacie za najcięższy? Powiem Wam, że ja się zniechęciłam przy 6w6p, bo po kilku dniach nie trobił on na mnie żadnego wrażenia - zero zmęczenia i potu. Więc teraz zaczęlam przygodę z Fitness Blender - jest przy tym pot i niemalże łzy , ale chciałabym robić też coś z Jillian. Tylko bardziej by mnie interesowały treningi krótsze (np. do 40 minut), ale intensywne.
Poradźcie coś
__________________
Start: 63 kg
Aktualnie: 60 kg
Cel: 55kg
betlinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 11:29   #3506
ewelinka2210
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 631
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Chlorella Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za miłe słowa Może faktycznie mam za duże wymagania co do spadku wagi co do łydki, to mi też na początku w ogóle nie chciała drgnąć, dopiero teraz się ruszyła, ale mam wrażenie, że to zasługa bardziej biegania niż ćwiczeń.

Wczoraj drugi dzień level 2 6w6p - jednak szczerze nienawidzę tego programu, mam zamiar się sprężyć, żeby jak najszybciej go skończyc w ogóle mam problemy z utrzymaniem równowagi przy niektórych ćwiczeniach i się chwieję na boki
Będzie jeszcze spadać - zobaczysz Co do równowagi w l.2 - miałam to samo Ale już jest lepiej - przy najmniej z tym

Cytat:
Napisane przez szkrabus30 Pokaż wiadomość
Dziekuje za słowa wsparcia Ja tobie tez zycze wszystkiego dobrego

Dzis rano obudziłam się i pomyslalam ze musze zmienic nastawienie i przestac patrzec na swoje cialo z nienawiscią
Ja również dziękuję Daj sobie czas - sama wiesz, że już tylko dlatego, że ćwiczysz, będziesz się pewnie czuła psychicznie - a jeszcze jak dojdzie do tego zmiana w wyglądzie, to już w ogóle
Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Ja mysle, ze to jest 80% sukcesu, pomysl sobie, ze Ty nie katujesz swojego ciala, nie karzesz go, ale wrecz przeciwnie, dajesz mu cos co ono potrzebujesz, cos dobrego, dlatego bo je kochasz, takie jakie jest, a bedzie jeszcze lepsze
Bardzo mądre słowa

Cytat:
Napisane przez marcia321 Pokaż wiadomość
u mnie wczoraj był 10 trening 6w6p i aż nie mogę się doczekać tych efektów, jestem niecierpliwa
Będą efekty, będą Jeszcze 11 dni i będziesz po pierwszym poziomie - to tylko 1,5 tygodnia

Cytat:
Napisane przez Psotka87 Pokaż wiadomość
Pierwszy tydzień Ripped jest prawie identyczny jak Shred, schody zaczynają się później

Nie pamiętm, kto pisał o równowadze w 6packu - będzie lepiej! ja za pierwszym razem przy połowie ćwiczeń się chwiałam :P
No właśnie ja praktycznie nie pamiętam pierwszego tygodnia ripped, a to 2 i 3 - masakra - dają w kość

Cytat:
Napisane przez marchefkowa Pokaż wiadomość
haha mam wrażenie, że teksty i charakter JM to główny powód, dla którego lubię z nią ćwiczyć laska ma niezły talent - nie każdy umie tak sponiewierać i zmotywować człowieka przez monitor

wczoraj skończyłam shreda, w tym tygodniu mam zamiar wypróbować kilka innych ćwiczeń, dzisiaj był pierwszy poziom Ripped in 30, jutro może NMTZ, w piątek jeszcze coś innego, a od poniedziałku chyba jednak wezmę się za Body Revolution

Ripped in 30 - pierwsze wrażenie super! spociłam się o wiele bardziej niż w 30DS ale mniej się zasapałam i mam wrażenie, że to zmęczenie było jakoś tak bardziej równomiernie rozłożone
Już Psotka pisała, że w późniejszych tygodniach ripped się zaczynają schody
A Jillian rzeczywiście super motywuje i co najważniejsze robi to z humorem

A ja mam dziś rest day i mam takie zakwasy po tych dwóch dniach 6packa l. 2, że masakra... Ale boli mnie pupa i uda z tyłu, a to niby na mięśnie brzucha jest Nie mogę usiąść normalnie... Oby jutro lepiej było

Edytowane przez ewelinka2210
Czas edycji: 2014-04-16 o 11:31
ewelinka2210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 11:45   #3507
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez betlinka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a który trening Jillian uważacie za najcięższy? Powiem Wam, że ja się zniechęciłam przy 6w6p, bo po kilku dniach nie trobił on na mnie żadnego wrażenia - zero zmęczenia i potu. Więc teraz zaczęlam przygodę z Fitness Blender - jest przy tym pot i niemalże łzy , ale chciałabym robić też coś z Jillian. Tylko bardziej by mnie interesowały treningi krótsze (np. do 40 minut), ale intensywne.
Poradźcie coś

Może spróbuj któregoś z końcowych treningów z BR ? 11 lub 12 ? tam są już takie dość zaawansowane ćwiczenia i same w sobie sprawiają trudność, choć jak dla mnie są zbyt udziwniane.
Może hard body ?
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 11:47   #3508
ewelinka2210
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 631
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez betlinka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a który trening Jillian uważacie za najcięższy? Powiem Wam, że ja się zniechęciłam przy 6w6p, bo po kilku dniach nie trobił on na mnie żadnego wrażenia - zero zmęczenia i potu. Więc teraz zaczęlam przygodę z Fitness Blender - jest przy tym pot i niemalże łzy , ale chciałabym robić też coś z Jillian. Tylko bardziej by mnie interesowały treningi krótsze (np. do 40 minut), ale intensywne.
Poradźcie coś
Nie byłaś zmęczona i spocona po 6packu?! A ile powtórzeń robiłaś, z jakim obciążeniem ,dokładałaś sobie hanle tak jak ta zaawansowana w pozostałych ćwiczeniach? (Jillian to nazwała levelem 3 w pewnym momencie ) Trochę mnie zdziwiłaś tym, że 6w6p Cię nie męczył - level 1 rzeczywiście jest prostszy niż 2, ale męczący przynajmniej wg mnie jest. Zawsze można sobie zwiększyć obciążenie, robić ćwiczenia szybciej niż Jillian i dziewczyny (musisz mieć super kondycję, jak tego programu nie poczułaś - podziwiam, albo za słabo robiłaś).

A wg mnie najprostszy shred, potem level 1 6w6p, potem ripped, na końcu level 2 6w6p - może nie powinnam rozbijać 6packa, ale szczerze ta dwójka dla mnie gorsza od ripped jest Jestem też na początku BR i to też póki co nie jest bardzo wyczerpujące, ale staram się zwiększać poprzeczkę obciążeniem - tak pomiędzy shreda, a level 1 6w6p bym początki BR dała

Edytowane przez ewelinka2210
Czas edycji: 2014-04-16 o 11:49
ewelinka2210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 11:47   #3509
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Hej, dzien dobry wszystkim

U mnie kolejny dzien drugiego lvlu rippeda zaliczony, zblizam sie duzymi krokami do 3go i juz drze, patrzac co pisalyscie na temat tego zestawu

W ogole musze powiedziec, ze wiekszosc z was ma naprawde piekne wyniki, ja nie wiem co ze mna jest nie tak, ale po calym shredzie, wczesniejszym cwiczeniu interwalow i Mel B nie zauwazylam spadku nawet 1go cm w udzie!!!! Brzmi to okrutnie niewiarygodnie ale tak wlasnie jest. Pas zdecydowanie polecial, calkiem niezle, bo spodnie zatrzymuja mi sie teraz tylko i wylacznie dzieki tylkowi, ale uda ani drgnely A to nie sa male uda, mam w nich AZ 57cm!!!! Jakis obled... Takze naprawde powinnyscie sie cieszyc ze swoich wynikow i zazdroszcze wam takich wynikow.
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 11:59   #3510
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

U mnie tez nie ma spadkow w cm ani na wdze, ale widzę poprawę wyglądu. Dobre i to Inna sprawa, ze ja wazylam malo juz przed treningami. Teraz i tak waze więcej.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-14 17:36:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:12.