Schudnij z Jillian Michaels - część III - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-04, 17:13   #3991
qatar
Raczkowanie
 
Avatar qatar
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 133
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

jeżeli chcesz żeby Ci mięśnie zaczęły wychodzić musisz ćwiczyć z obciążeniem. Niemal na każdym filmiku Jillian drze się że można ćwiczenia uczynić trudniejszymi zresztą niejedne ćwiczenie z serii killer abs lub 6weeks 6 pack wykonane są z obciążeniem. Twoje mięśnie brzucha przyzwyczaiły się do pracy, ale żeby je rozwinąć to zwiększyć obciążenie plus dieta dostarczająca odpowiednią dawkę protein. Bez białka mięśnie się nie będą rozwijać
__________________
“Feel the fear - do it anyway!”
qatar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 17:50   #3992
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

A ja mam ostatnio takie bóle głowy, że nie daję rady ćwiczyć...wczoraj od rana do popołudnia , potem przeszło i dałam radę poćwiczyć....dziś od rana na tabletkach - nie przeszło, w końcu wzięłam coś migrenowego i w miarę ok ale o podskokach nie ma mowy - urywa mi łeb...więc dziś porobiłam tylko 3 serie po 12 przysiadów z 10 kg obciążenia, 2 x 12 sumo squat z 10 kg i sporo wykroków z 10 kg, troszkę brzuszków i koniec treningu.
Jak jutro mnie będzie też boleć to trzeba bedzię do lekarza iść


co z mattelwar ? dawno nic nie pisała ...
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 18:37   #3993
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Ja jutro ide do lekarza. Od tygodnia mam cos z barkiem, podejrzewam zapalenie sciegna. A ja jeszcze je doprawilam, bo caly czas, do piatku wlacznie cwiczylam
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 18:49   #3994
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Ja jutro ide do lekarza. Od tygodnia mam cos z barkiem, podejrzewam zapalenie sciegna. A ja jeszcze je doprawilam, bo caly czas, do piatku wlacznie cwiczylam
To ja dołożę jeszcze od siebie, że wczoraj coś mi pyknęło w kolanie i boli podczas zginania
Mimo że bardzo dużą uwagę przykładam do rozgrzewki
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 18:52   #3995
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Ha ha, własnie skończyłam cardio One Weekd Shred i powiem jedno - to najbardziej wykańczające cardio Jill chyba Banish przy nim sie chowa Pod koniec mruknełam tylko pod nosem :"Jezu, Jill!"
A tz, jak zobaczył mnie calutką ciurkajaca od potu stwierdził:"Nie mozesz tak Kochanie ciezko ćwiczyć "
Alleeee - podoba mi sie!
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 18:52   #3996
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
To ja dołożę jeszcze od siebie, że wczoraj coś mi pyknęło w kolanie i boli podczas zginania
Mimo że bardzo dużą uwagę przykładam do rozgrzewki
Kurcze, cos nam sie ekipa sypie
Yourbody tez chyba odpadla, miala cos bodajze z kregoslupem.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 19:03   #3997
szkrabus30
Zadomowienie
 
Avatar szkrabus30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 783
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Pokaż wiadomość
Ogółem Gackę dopiero co odkryłam i ćwiczę z nią jedynie na brzuch - ćwiczonka mi się bardzo podobają, czułam mięśnie po tym 14-minutowym treningu, następnego dnia podczas kolejnej serii czułam już przyjemny ból Dotychczas ćwiczyłam jedynie z Mel B, trening 10minutowy + abs. Jednak nie zauważyłam jakichś naprawdę niesamowitych efektów nawet po ponad miesiącu ćwiczeń, więc szukałam czegoś innego. A Ty co z nią ćwiczysz?


Zaczęłam robić tak, w tej kolejności, ćwiczę co drugi dzień: Gacka na brzuch, Jillian Kickboxing, Mel B na 1o min trening brzucha, Mel B poślady.

Myślicie, że może być? Dorzucić coś na nogi jeszcze, by wyszczuplić uda? W ogóle z tym brzuchem to bardzo bym chciała, żeby te mięśnie w końcu wyszły... Nie mam na nim tłuszczu... A mimo ćwiczeń nic nie widać ...


Ja tez dopiero co ja odkrylam wiec narazie kilka razy robilam jej 4 minutowa tabate na podkrecenie metabolizmu i cwiczenia na nogi dla poczatkujacych i takie na nogi z uzyciem krzesla
Ja wczesniej tez mel b i chodakowska ale od ponad miesiaca glownie Jillian Michaels bo przerobilam caly jej ripped i takie krotkie z YT na posladki i na nogi bo mam koszmarne
szkrabus30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-04, 19:09   #3998
neta51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 241
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

szkrabus30– jak dalas rade zrobic killer buns zaraz po 6–packu? ja umieralam dlatego staram sie teraz te dwa treningi rozbic

Corii– witamy w klubie zauroczonych cardio w OWS

Dziewczyny, jak myslicie, mozna zrobic czasem dzien przerwy w 6w6p? bo czuje, ze juz nie mam tyle sily na cwiczenia i przydalaby sie jakas regeneracja miesni przez 1 dzien, ale nie wiem czy to jest wskazane
neta51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 19:12   #3999
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez neta51 Pokaż wiadomość
Corii– witamy w klubie zauroczonych cardio w OWS

Dziewczyny, jak myslicie, mozna zrobic czasem dzien przerwy w 6w6p? bo czuje, ze juz nie mam tyle sily na cwiczenia i przydalaby sie jakas regeneracja miesni przez 1 dzien, ale nie wiem czy to jest wskazane
od dzisiaj to moje ulubione cardio
Jak sądzę, po skończeniu OWS będę do niego wracać ćwiczać tak, jak banisha, czy NMTZ

Przecież Jill sama zaleca 1 dzień rest, który dla organizmu jest równie wazny, jak ćwiczenia.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 21:26   #4000
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Czesc dziewczyny znajdzie sie troszke miejsca dla mnie? uwielbiam Jillian od kilku lat, z miejsca sie w niej zakochalam i do tej pory pamietam pierwszy trening gdzis lezalam na ziemi mokra jakbym lezala pod prysznicem wtedy tez odkrylam ze trening silowy daje duzo wiecej niz bieganie w parku; ) teraz chce wrocic do jillian od nowa i na poczatek 30DS tradycyjnie; )

A mam pytanko do dziewczyn ktore dluzej cwicza, ile dzieki Jillian i w jakim czasie udalo wam sie schudnac? no i ktore programy sa najciekawsze, bo dawno juz nie wiem co ona tam wydala ostatnio co ćwiczylam to Body Revolution

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 22:05   #4001
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Witam. Ostatnio miałam przymusową tygodniową przerwę w ćwiczeniach z powodu wyjazdu. Od piątku już wróciłam do Shreda lvl 3, poniważ podoba mi się ten zestaw, więc mimo że wcześniej już przerobiłam chyba 3 dni to i tak teraz zaczęłam robić go od początku. Dziś zrobiłam 3 dzień. Przez ten tydzień nie mogłam ćwiczyć i byłam zmuszona jeść inaczej niż zwykle, np. śniadania na słodko i białe pieczywo, co wcale mi nie smakowało, ale i tak nie przytyłam
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-04, 22:10   #4002
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 020
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez qatar Pokaż wiadomość
jeżeli chcesz żeby Ci mięśnie zaczęły wychodzić musisz ćwiczyć z obciążeniem. Niemal na każdym filmiku Jillian drze się że można ćwiczenia uczynić trudniejszymi zresztą niejedne ćwiczenie z serii killer abs lub 6weeks 6 pack wykonane są z obciążeniem. Twoje mięśnie brzucha przyzwyczaiły się do pracy, ale żeby je rozwinąć to zwiększyć obciążenie plus dieta dostarczająca odpowiednią dawkę protein. Bez białka mięśnie się nie będą rozwijać
Z obciążeniem? Tak ciężko... A jakie te obciążenie powinno być?

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

Cytat:
Napisane przez szkrabus30 Pokaż wiadomość
Ja tez dopiero co ja odkrylam wiec narazie kilka razy robilam jej 4 minutowa tabate na podkrecenie metabolizmu i cwiczenia na nogi dla poczatkujacych i takie na nogi z uzyciem krzesla
Ja wczesniej tez mel b i chodakowska ale od ponad miesiaca glownie Jillian Michaels bo przerobilam caly jej ripped i takie krotkie z YT na posladki i na nogi bo mam koszmarne
Ale ta Gacka jak na mój gust ma brzydkie nogi ;P
Nieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 22:11   #4003
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Początkowo byłam niechętna ćwiczeniom dzielonym na poł (rano i wieczór) typu One Week Shreed. Ale ... okazuje się, że po nich mam większego powera, niźli po samym porannym workoucie.
Tak sobie zatem myślę, ze do OWS będę często wracała między innymi programami
Z tym, ze przy OWS juz biegac nie mam kiedy a zresztą to już byłoby za dużo, a nie mam zamiaru fundowac sobie kontuzji
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-05-04 o 22:13
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 22:34   #4004
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Nie miałam dzisiaj kiedy poćwiczyć :/ oczywiście w ostatniej chwili przypomniałam sobie, że mam na jutro na uczelnie do zrobienia w ciul rzeczy Mam zajecia prowadzone przez taką młodą amerykankę. Troszkę mi jej szkoda, bo przyszła do nas taka radosna, przygotowana na rozmowę z nami i wszelkie dyskusje. A my przecież nauczeni siedzieć na wszystkich zajęciach po prostu cicho. Od kiedy pamiętam to wszystkie zajecia, już od podstawówki polegały na tym, żeby słuchać nauczyciela i odzywać się tylko wtedy gdy ktoś o to poprosił.
A ona by chciała, żebyśmy się nagle przełamali. Plus jeszcze ta bariera językowa :/ Niby człowiek zna angielski, ale jak przychodzi do rozmowy to aby yyyy eeeee i pustka w głowie. I jutro mnie czeka kilkuminutowe tzw. self introduction przed pełną klasą. Tak się stresuję, że nie macie pojęcia
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 06:41   #4005
betlinka
Raczkowanie
 
Avatar betlinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 164
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Witam po weekendzie
U mnie z dietą kiepsko (były ciasta), z ćwiczeniami niestety też, bo chorowałam. Miałam zapalenie krtani. Ale wczoraj już mnie tak nosiło, że musiałam coś poćwiczyć - a że zależy mi na zrzuceniu jeszcze trochę tłuszczyku - to stwierdziłam, że wybiorę jakieś cardio. Pomyślałam sobie, że spróbuję cardio z One Week Shreda - w końcu ono trwa tylko ok. 20 minut.
No i jak zaczęłam... tak po drugim obwodzie skończyłam. Trzeciego już nie dałam rady...... Jednak po chorobie byłam osłabiona, a kilka dni bez treningu też swoje zrobiło, no a przede wszystkim - to cardio jest strasznie ciężkie! Nie ma właściwie chwili na odpoczynek

W ogóle nie wiem co teraz ćwiczyć. Co polecacie na spalanie tłuszczu?
__________________
Start: 63 kg
Aktualnie: 60 kg
Cel: 55kg
betlinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 07:15   #4006
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Schudnij z Jillian Michaels - część III

O ile cardio w one week jest ciekawe to trening silowy dosc nudny
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 07:58   #4007
fubowa
Rozeznanie
 
Avatar fubowa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 569
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

dzisiejszy shred zaliczony. za godzinę spacer, a wieczorem intensywne interwały (10 min). miłego dnia!
__________________
PiYo
fubowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 08:40   #4008
szkrabus30
Zadomowienie
 
Avatar szkrabus30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 783
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez neta51 Pokaż wiadomość
szkrabus30– jak dalas rade zrobic killer buns zaraz po 6–packu? ja umieralam dlatego staram sie teraz te dwa treningi rozbic

Corii– witamy w klubie zauroczonych cardio w OWS

Dziewczyny, jak myslicie, mozna zrobic czasem dzien przerwy w 6w6p? bo czuje, ze juz nie mam tyle sily na cwiczenia i przydalaby sie jakas regeneracja miesni przez 1 dzien, ale nie wiem czy to jest wskazane

Ja tez sie zastanawiam jak to zrobilam ale bylo mi az niedobrze
Musialam chyba zle emocje wypocic bo strasznie zla bylam na siebie za podjadanie
szkrabus30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 09:51   #4009
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Oj kobietki coś się sypiemy...zdrówka ! Mnie dziś głowa już nie boli jestem jak nowa

Przyszedł mi strój z bon prixu i porobiłam sobie zdjęcia , bo jakoś na zdjęciach widzę więcej niż w lustrze tzn dostrzegam mankamenty...no i niestety muszę się wziąć za ten mój brzuch konkretniej a najbardziej za dietę, bo ostatnio za bardzo sobie folguje....

A tak przy okazji znalazłam zdjęcie z 2011 jak mój brzuch wyglądał i zrobiłam małe porównanie po lewej 2011 a po prawej z dziś.....dodam, że wtedy jeszcze nie byłam tak gruba jak w listopadzie ubiegłego roku, ale różnica i tak jest

no to lecę poćwiczyć, dziś startuję z Focus T25 na jakiś czas żegnam się z Jillian ale chyba mogę tu zaglądać ??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brzuch.jpg (109,1 KB, 80 załadowań)

Edytowane przez jilllove
Czas edycji: 2014-05-05 o 11:01
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-05, 10:29   #4010
betlinka
Raczkowanie
 
Avatar betlinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 164
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez jilllove Pokaż wiadomość
A tak przy okazji znalazłam zdjęcie z 2011 jak mój brzuch wyglądał i zrobiłam małe porównanie po lewej 2011 a po prawej z dziś.....dodam, że wtedy jeszcze nie byłam tak gruba jak w listopadzie ubiegłego roku, ale różnica i tak jest

no to lecę poćwiczyć, dziś startuję z F25 na jakiś czas żegnam się z Jillian ale chyba mogę tu zaglądać ??
Brzuszek całkiem, całkiem. Mój teraz wygląda tak, jak Twój z 2011r.

Muszę zobaczyć co to jest to F25. Czy dobrze się domyślam, że trwa 25 minut? Znajdę to na youtubie?
__________________
Start: 63 kg
Aktualnie: 60 kg
Cel: 55kg
betlinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 10:54   #4011
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez betlinka Pokaż wiadomość
Brzuszek całkiem, całkiem. Mój teraz wygląda tak, jak Twój z 2011r.

Muszę zobaczyć co to jest to F25. Czy dobrze się domyślam, że trwa 25 minut? Znajdę to na youtubie?
tak te treningi trwają 25 minut, ale ćwiczy się non-stop ! nie jest tak łatwo jakby się mogło wydawać jak będę miała czas na dłuższe ćwiczenia to na pewno coś dołożę.

nie ma tego na YT tu masz taki trailer https://www.youtube.com/watch?v=rfi80Wf29_M
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 10:55   #4012
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No ja też miałam w planach 6w6p ale najpierw chciałam OWS, bo najbardziej ciekawam była mojego ulubionego skakania, czyli cardio - na ile mnie przywali na deski

Ja tez podczas siłowych myslalam aby połaczyć moze oba, ale skoro Jill je rozdzieliła, znaczy ze tak ma byc i tego sie będę trzymać.
Zastanawiam sie natomiast czy równe siedem dni go robić. W sumie tydzien to tydzien
No mysle ze tydzien to tydzien Ja bym zrobila 7... mam problem ze wylatuje w czwartek na tydzien i bede mieszkac u znajomych, wiec raczej skakanie im przed nosem odpada, takze tydzien bede miec z glowy No ale trudno, czasami tak bywa, gdybym byla sobie w hotelu, to bym skakala bez wzgledu na wszystko, ale tak komus do ucha sapac to nie wypada

Kurcze srednio mi sie podoba to rozdzielanie, ja zawsze po cwiczeniach musze natychmiastowo sie wykapac, inaczej czuje sie niewygodnie ze soba, a prysznica tutaj nie mam... Branie dwukrotnie w ciagu dnia kapieli to troche przesada... Sprobuje polaczyc, zobaczymy co mi wyjdzie. Dopijam kawe i zabieram sie za cwiczenie
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 11:01   #4013
betlinka
Raczkowanie
 
Avatar betlinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 164
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez jilllove Pokaż wiadomość
tak te treningi trwają 25 minut, ale ćwiczy się non-stop ! nie jest tak łatwo jakby się mogło wydawać jak będę miała czas na dłuższe ćwiczenia to na pewno coś dołożę.

nie ma tego na YT tu masz taki trailer https://www.youtube.com/watch?v=rfi80Wf29_M
Dzięki, zobaczę w domu, bo w pracy nie otwiera mi się youtube. To skąd masz ten program? Można skądś ściągnąć?
__________________
Start: 63 kg
Aktualnie: 60 kg
Cel: 55kg
betlinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 11:02   #4014
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez betlinka Pokaż wiadomość
Dzięki, zobaczę w domu, bo w pracy nie otwiera mi się youtube. To skąd masz ten program? Można skądś ściągnąć?
z chomika
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 11:12   #4015
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Lainathiel Pokaż wiadomość
No mysle ze tydzien to tydzien Ja bym zrobila 7... mam problem ze wylatuje w czwartek na tydzien i bede mieszkac u znajomych, wiec raczej skakanie im przed nosem odpada, takze tydzien bede miec z glowy No ale trudno, czasami tak bywa, gdybym byla sobie w hotelu, to bym skakala bez wzgledu na wszystko, ale tak komus do ucha sapac to nie wypada

Kurcze srednio mi sie podoba to rozdzielanie, ja zawsze po cwiczeniach musze natychmiastowo sie wykapac, inaczej czuje sie niewygodnie ze soba, a prysznica tutaj nie mam... Branie dwukrotnie w ciagu dnia kapieli to troche przesada... Sprobuje polaczyc, zobaczymy co mi wyjdzie. Dopijam kawe i zabieram sie za cwiczenie
No więc do soboty shred mi zejdzie
Ja się wybieram do szwagierki w połowie czerwca, ale zameirzam tam ćwicyzć, bo nie wyobrażam sobie tygodnia bez workoutów

Ja bym rozdzieliła, bo te ćwiczenia sa dosyć wykańczające i oddzielone lepiej sie znosi. A tak po co ewentualnie sobie jakas kontuzję fudnowac? Wiadomo, ze jak sie przesadzi to tez niedobrze.
Moze odłóz OWS na za tydzien, jak wrócisz a na razie coś innego zapodaj.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 11:55   #4016
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No więc do soboty shred mi zejdzie
Ja się wybieram do szwagierki w połowie czerwca, ale zameirzam tam ćwicyzć, bo nie wyobrażam sobie tygodnia bez workoutów

Ja bym rozdzieliła, bo te ćwiczenia sa dosyć wykańczające i oddzielone lepiej sie znosi. A tak po co ewentualnie sobie jakas kontuzję fudnowac? Wiadomo, ze jak sie przesadzi to tez niedobrze.
Moze odłóz OWS na za tydzien, jak wrócisz a na razie coś innego zapodaj.
Oglaszam one week shred morderstwem na miesniach Zrobilam tylko pierwsza czesc, rzeczywiscie druga musi poczekac przynajmniej godzinke, a moze i do wieczora... Ciezkie toto
Zgadzam sie, tez jakos mi ciezko sobie wyobrazic odstepstwo od cwiczen, licze ze moze chociaz wezme buty to pobiegam... zawsze by to bylo cos...
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 12:12   #4017
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Lainathiel Pokaż wiadomość
Oglaszam one week shred morderstwem na miesniach Zrobilam tylko pierwsza czesc, rzeczywiscie druga musi poczekac przynajmniej godzinke, a moze i do wieczora... Ciezkie toto
Zgadzam sie, tez jakos mi ciezko sobie wyobrazic odstepstwo od cwiczen, licze ze moze chociaz wezme buty to pobiegam... zawsze by to bylo cos...
No niestety stety mówiłam Stąd Jill to rozdzieliła rozsądnie

O, dobry pomysł, zeby jak nie ćwiczenia to chociaz pobiegać

A ja po OWS musze chyba six packa zaliczyć, bo chciałabym bardziej wyrazisty zarys miesni na brzucholu, a coś tak widzę, ze po ripped staneło w miejscu po NMTZ były lepsze efekty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ows.jpg (33,3 KB, 81 załadowań)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-05-05 o 12:16
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 12:24   #4018
fubowa
Rozeznanie
 
Avatar fubowa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 569
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

tak, tak, dołujcie mnie tymi swoimi pięknymi brzuchami...
__________________
PiYo
fubowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 12:30   #4019
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez fubowa Pokaż wiadomość
tak, tak, dołujcie mnie tymi swoimi pięknymi brzuchami...
Moze zamiast tego - inspirujcie?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 12:33   #4020
betlinka
Raczkowanie
 
Avatar betlinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 164
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Ale po urodzeniu dziecka to chyba większość może tylko pomażyć o takim brzuchu ...
__________________
Start: 63 kg
Aktualnie: 60 kg
Cel: 55kg
betlinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-14 17:36:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:30.