Zagroda babuszki cz.4 - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-04-18, 06:34   #1561
lenifa
Zakorzenienie
 
Avatar lenifa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 281
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Drzewka Lanolino mają swoje wymagania różniaste. I czasem wystarczy dać im co potrzebują. Albo zmienić miejsce. Nie jestem żadnym praktykiem tylko obserwatorem sadów. Myślę, że są ludzie co się na tym znają i sama bym chetnie coś się wokół tego dowiedziała. Tak luźno z głowy wiem, że czereśnie potrzebują pagóreczka. Tzn muszą być chociaż metr nad poziomem wód gruntowych. Wiem że śliwki nie lubia też wody, bo ciocia miała podmokły teren to nic nie rosło. Myslę że to ważne co coś lubi albo nie. Nie każda roślina czy drzewo urośnie w każdym miejscu i nie jest wszystko jedno co koło czego rośnie.

Tego chwytania się sukni do rajtek, nie cierpiałam . No ja rzuciłam rajtki Tak mi sie przypomniały te pantalony XIX wiecznych madam. Z płócienka z koronkami , poniżej kolan Może taką mode zrobić A jaki komfort dla pupelka Przecież wy też możecie kreować modę. Równie dobrze jak jakies tam paryskie cuś

Edytowane przez lenifa
Czas edycji: 2024-04-18 o 06:41
lenifa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-18, 06:45   #1562
annorl1
Zakorzenienie
 
Avatar annorl1
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 194
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Jak wejdę na laptop to zobaczę te pomysły na pętelki na ręczniki.

Lenifa, ja mam taki grzejnik. Ale do rąk to się nie nadaje tam dawać ręczniki. Bo tam się suszą dzieci ręczniki do kąpieli i te które są do głowy. A poza tym, ja do rąk muszę mieć żeby wisiały 😉

Lanolinko, a kiedy sadzilas drzewka? I jakie to drzewka?
annorl1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-18, 06:54   #1563
lenifa
Zakorzenienie
 
Avatar lenifa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 281
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

An wiem tylko, że one (grzejniki) są różne. W sumie można założyć też taki pojedynczy niekoniecznie grzejnik. Takie rzeczy są, najczęściej służą do przytrzymywania się jak starsze osoby wychodza z wanny czy coś. W sumie mogłoby służyć na miejsce na ręczniki. W domu w Krakowie sa takie uchwyty prawie wszędzie, tzn na drodze mamy z łazienki do łóżka. Aby miała się czego przytrzymać. I po prostu jest to taka barierka. No ale wiadomo, każdy ma jak mu wygodniej. A czasem trzeba zrobić wynalazek Dziurka w ręczniku obszyta jak petelka do guzika? Luźno myślę. Może ktoś będzie miał lepsiejszy pomysł

Wrócę do drzewek. Wydaje mi się, że poza literaturą tematyczną dotyczącą sadownictwa i ludzi, którzy się na tym znają, można wpisac jeszcze hasło na google "sąsiedztwo drzew owocowych". Ponad 40- tys wyników więc powinien człek coś znaleźć.

Edytowane przez lenifa
Czas edycji: 2024-04-18 o 07:01
lenifa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-18, 07:15   #1564
cicha722
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 242
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Witajcie Lanolinko dwie sadzarki zasadzimy.
cicha722 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-18, 07:29   #1565
Lanolinkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Lanolinkaaa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 2 955
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Chodzi o drzewa migdałowe, niedawno ssdzone,Przyszły jakby suche, przecież powinny mieć coś Zielonego ma sobie

Nie wiem już sama gdzie kupować, bo szkoda mi pieniędzy ma takie zakupy.
Lanolinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-18, 07:44   #1566
lenifa
Zakorzenienie
 
Avatar lenifa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 281
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Było drzewko migdałowe u nas w ogródku krakowskim. Pięknie kwitło. Ale znikło. Zmarniło sę, czy wykopali. Nie pamiętam. Oprócz tego, że mi się bardzo podobają, bo to wiosną jak bajkowe drzewa, to niewiele więcej wiem.
lenifa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-18, 07:49   #1567
annorl1
Zakorzenienie
 
Avatar annorl1
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 194
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Lanolinko, to taj link gdzie kupiłas to drzewko? Skoro w takim stanie, to ostrzegaj nas przed sprzedającym.
Miałam lata temu migdałek. Pięknie to kwitnie. I kurde... musieliśmy go wyciąć, bo zaczęło nam tam zalewać, a ono juz było spore, za duze na przesadzenie, i zwyczajnie gniło. Ale chcę kupić i posadzić, tylko ceny widzę ze są mega duże jak za drzewko.
Lenifa, osobiscie właśnie lubię wieszak. Bo ręczniki i tak wymieniam codziennie. A przy naszym częstym myciu rąk, sprawdza się tylko wieszak.
Lanolinko obejrzałam te propozycje na pętelki, te z guzikami wydają się mało pracochłonne i mają szansę na przetrwanie, jeśli użyć duzego guzika i grubej nici

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Ma być bezdeszczowo jednak dzisiaj. Słoneczko wychodzi. Na polu zimno. W nocy było 4 stopnie. Teraz jest już 7, maksymalnie ma być 10. No nic, dzieciakom ciepłe dresy, ja też i dzieci na plac zabaw, a ja do ogródka pójdę. Jutro i sobota ma być deszcz. To najwyżej w domu podziałam jutro. Dom nie ucieknie, a warzywa trzeba posadzić
Cicha, no to oby Wam się łądnie ziemniaki udały. Ja też musze posadzić trochę.
annorl1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-04-18, 08:48   #1568
Cyferkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Cyferkaa
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 5 631
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Hejka Zagrodzianki
Dzień dobry.
Ania Ty już na pełnych obrotach, zdrowa jesteś?
Piękne to drzewko migdałowe.
Ja kupiłam sadzonki trzmieliny oskrzydlonej, purpurową.
Na obrazku pięknie wyglądała, miała dobre recenzje, to kupiłam.
Sadzonki źle nie wyglądają, ale liczyłam, że będą czerwone
--------------
Lanolinko przemknęło mi Twoje zapytanie do Ani o kosiarkę.
Jeśli mogę polecić to kosiarki elektryczne - TYP SILNIKA: Indukcyjny (bezszczotkowy) te sprawdzają się najlepiej. Naprawiamy to się znamy
Cyferkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-18, 09:51   #1569
Lanolinkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Lanolinkaaa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 2 955
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Cicha, dwie sadzarki to chyba tak w sam raz żeby Wam wystarczyło. Czy to dużo? Nie pamiętam IKE fo ssdzarki wchodzi bo u ns zawsze ręcznie się sadziło.



Kupilam migdalowca jadalnego co mial mieć orzechy, mam też takiego co kwitnie, ale to co innego, bo to krzew i od lat rośnie przy fomu.

Na drzewka - faworytka kupowałam. Jak ponarzekam to może się coś odmieni i zacznie rosnąć

Cyferko, dziękuję, ale elektryczna na moje areały to niestety się nie sprawdzi. Spalinowa musi być.
Lanolinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-18, 10:08   #1570
Cyferkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Cyferkaa
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 5 631
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Lanolinko jak spalinowa to zwróć uwagę na duży silnik i
duże koła(lżej pchać)
Chłopaki mówią, że nie koniecznie firmową, potem jest droga w naprawach, a chińska może być niekiedy lepsza.
Rynek zasypany jest tym badziewiem, także po nazwie trudno powiedzieć, jak się trafi.
Cyferkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-18, 11:18   #1571
herbatka99
Zadomowienie
 
Avatar herbatka99
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 185
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Moja sąsiadka ma krzewy i drzewka z Castoramy. Bardzo ładnie rosną. Agresty porzeczki i inne . Pytałam właśnie gdzie kupowała.
herbatka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-18, 11:40   #1572
Cyferkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Cyferkaa
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 5 631
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Herbatko, a jak Ci się Action podobał?
U nas jest od jakiegoś czasu w tym samym budynku co Netto.
Lubię kupować tam chemię gospodarczą, płyny do prania, wybielacz do WC za 3,99 rewelacyjny!
----------
W moim mieście pod blokami dzisiaj pierwsze koszenie traw
Ale hałas, potem jeszcze pan z dmuchawą spalinową biegał.
--------
Roślinki z Biedry ładnie rosną.
Różyczki w doniczce kwitły bardzo długo, teraz wypuszczają nowe listki. Ciekawa jestem, czy można je przesadzić do gruntu?
Cyferkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-18, 12:43   #1573
Lanolinkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Lanolinkaaa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 2 955
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Z biedronki drzewka mi się przyjely i rosną. Ale tam nie ma dużego wyboru, takich ciekawszych brak.

Cyferko, są takie kosiarki weibangi, tylko że one mają chińskie silniki loncil, i nie wiadomo czy to dobre czy nie. Mają podana pojemnosc silnika np 196 a nie mają napisane mocy.

Naj ardziej to bym chciała hondę,ale sakramencko droga, już przesadnie. Stigi, wikingowie jakieś mi się takie delikatne wydają,

W sumie to mąż kosi albo syn a nie ja ale tak się razem zastanawiamy i nic nue możemy wymyślić

To znaczy tyle mąż wymyślił, że naostrzyl nóż i skosił starą. Póki chodzi.
Lanolinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-18, 13:26   #1574
herbatka99
Zadomowienie
 
Avatar herbatka99
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 185
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

cyferko, Action podobał mi się tak sobie.
Muszę dojechać dwoma autobusami,
Jak akurat byłam to było strasznie zimno i padało, więc humor nijaki
Dla mnie prawie wszystkie niepotrzebne przedmioty . Mało kupuję takich gadżetów. Chemię mam w pobliskich sklepach. nawet nie wiem jaka różnica cen.Ale nie używam dużo .
Potrzebuję teraz właśnie kupić klamerkę do sukienki do paska. I w moim mieście nie ma tego właśnie. Więc jakby w Action była to bym pochwaliła. Ale to taki przedmiot spoza asortymentów. Więc zostaje znów kupować na internecie.

Wyszło trochę słoneczka, chociaż zimno.
Siedzę przy laptopie i ogarniam rachunki. Czego serdecznie nie znoszę.
herbatka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-18, 16:37   #1575
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 7 000
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Cytat:
Napisane przez Cyferkaa Pokaż wiadomość
Różyczki w doniczce kwitły bardzo długo, teraz wypuszczają nowe listki. Ciekawa jestem, czy można je przesadzić do gruntu?
Tak, ale musi zrobić się cieplej.

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Podoba mi się pętelka z guzikami. To wydaje mi się najmocniejsze i takie najprostsze. Ja przyszywałam po prostu tasiemkę, ale ja umiem mocno zszywać ręcznie.

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Cytat:
Napisane przez annorl1 Pokaż wiadomość
Emmi. To prawda. Ja jak mam wymiotować, to mój organizm wcześniej domaga się jedzenia. Nie ważne jakiego, ale. Się domaga. Dużo, musi być dużo. Potem mi lżej.
Annorl I prawidłowo. Chroni jelita przed żółcią. Ma czym wypłukiwać Z próżnego to i Salomon nie naleje.

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

U mnie dzisiaj spadł grad Teraz świeci słońce, ale obraziłam się na pogodę. MM uruchamia grzanie. Przyszła do nas prognoza opłaty za prąd, to coś tam wzrasta. Uważam, że co jak co, ale dopłaty/pomoc do prądu powinny być, bo ma to każdy obywatel, bez znaczenia czy dzieciaty, czy nie, czy ma kota czy psa czy rybki, czy zdrowy czy nie. I wtedy ma każdy.

Edytowane przez Emmi123
Czas edycji: 2024-04-18 o 16:39
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-18, 17:29   #1576
cicha722
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 242
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Lanolinko tak dwie sadzarki wystarczą. U mnie zimno i wieje. Drzewka brat kupuje w dino. Wszystkie mu się przyjęły. Kilka zakwitło już. Ale nie wiem czy nie przemarzły.

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

Emmi grad? Burza była?
cicha722 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-18, 18:09   #1577
lenifa
Zakorzenienie
 
Avatar lenifa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 281
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Trochę pojeździłam. Tzn byłam w miasto Rzeszów, na odwiedzinach w szpitalu tamtejszym. Dzień słoneczny, póki co żadnych opadów, ale bardzo chłodno.
lenifa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-18, 18:45   #1578
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 7 000
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Cytat:
Napisane przez cicha722 Pokaż wiadomość


Emmi grad? Burza była?

Nie, tak jak pada deszcz, tak spadł grad

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Lenifa Zajrzyj na N-K. pojawiła się nowa Dusza i to taka pokrewna nam dusza, ale ma tak dużo obowiązków, że mimo, zaproszenia tutaj, tam chce pisać. I co tu zrobić?
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-18, 19:00   #1579
herbatka99
Zadomowienie
 
Avatar herbatka99
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 185
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Taka zimą .w Islandii

Dzisiaj

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Nie udało mi się wysłać zimę w Islandii

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Chciałam wysłać filmik z Islandii co mi syn przysłał. Śniegu po pachy, tylko ścieżkę sobie wykopali. I tak chodzą w tym tunelu. Ale plik nie przeszedł.

Emmi, jak ktoś nie chce z jakiegoś powodu to nic na to nie poradzimy.

Ja mam takie znajome co zawsze chcą się zdzwaniać. A jak jakiś konkret to nie bardzo. Ja mam zasadę że się nie narzucam.
herbatka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-18, 19:11   #1580
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 7 000
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Ściemnia się...

Idę zamknąć drób.

Herbatko Ja to wiesz... chciałabym wszystkim nieba uchylić A co dopiero drzwi do Zagrody babuszki

Edytowane przez Emmi123
Czas edycji: 2024-04-18 o 19:12
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-18, 19:15   #1581
lenifa
Zakorzenienie
 
Avatar lenifa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 281
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Ja się potrafię rozpięciarzać albo rozsiedmiarzać. Pikuś
Ale widzę że zaprosiłaś Emmi, i że piekną wizję przedstawiła i ja to chyba jeździłam na wakcje tam gdzieś.

Herbatko no szkoda, że nie udało się wysłać zdjęcia. Wiesz ja cały czas siedzę w okolicach Grindawik na kamerkach, ale tam tylko resztki śniegu, chociaż niedawno padalo.

Edytowane przez lenifa
Czas edycji: 2024-04-18 o 19:25
lenifa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-18, 19:20   #1582
annorl1
Zakorzenienie
 
Avatar annorl1
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 194
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Tak Emmi, te z guziczkami pętelki też mis ie najbardziej podobają, bo wydają się proste, a mocne.
Cyferko, czuję się już znakomicie Chociaż wczoraj popracowałam na polu i nie mogłam zasnąć do 1 w nocy, a dzisiaj taka pogoda do niczeg. Niby słońce, ale wiatr i mroźne powietrze i mało zrobiłam na polu i juz mnie scina do spania
Ja do Action mam daleko, bo aż w Rzeszowie ale ogromnie lubię ten sklep. Ogrom tam rzeczy dla dzieci do ogrodu jako aktywny wypoczynek, ale i drobiazgów z którymi możemy pracować w ramach zabawy i terapii od razu. Ale, podobno mają blizej nas stawiać, nie wiem kiedy, moze za rok? Fajnie by było, bo dla mnie tam jest ogrom pierdółek które z dziećmi wykorzystujemy, a tam są naprawdę tanie.

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Herbatko, no to ładna zima jak tylko ścieżki mają
Emmi, późno zamykasz drób. Nasz już dawno zamknięty, na polu ciemnosci egipskie o tej porze.
Lenifa, myślałam że jakieś odwiedziny u znajomych w Rzeszowie, a to szpital... No, ale i takie odwiedziny czasem potrzebne
annorl1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-18, 19:30   #1583
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 7 000
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Cytat:
Napisane przez lenifa Pokaż wiadomość
Ja się potrafię rozpięciarzać albo rozsiedmiarzać. Pikuś
Ale widzę że zaprosiłaś Emmi, i że piekną wizję przedstawiła i ja to chyba jeździłam na wakcje tam gdzieś.
Lenifo Nie wędruje tak jak Ty ale jakoś podobnie, bo trochę piszemy jeszcze na Stokrotkach to tak pomyślałam o Tobie Może być tak, że krępuje ją nasza zwarta społeczność. Sama podczytuję pewną grupę i tylko podczytuję, bo właśnie... znają się od lat jak łyse konie. Może potrzeba trochę ,,miłości".

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Annorl U mnie dopiero teraz zrobiło się ciemno. Drób zamykam różnie. W zależności od pogody. Chłodnawo ale jakoś tak w miarę, w miarę.
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-18, 19:37   #1584
lenifa
Zakorzenienie
 
Avatar lenifa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 281
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

A my się tak cieszymy jak komuś można podstawić zydelek Ale to prawda. Tak się dzieje, że czasem wydaję się że jakiś krag jest zamkniety. Chociaż tak nie jest.
lenifa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-18, 20:17   #1585
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 7 000
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Annorl Jak się czujecie?

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Lenifa Prawda? Raz dwa strugamy nowy

Nie znam tego sklepu. U mnie jest Jsk, ale jakoś tak... zaglądam do niego, ale mało co mnie interesuje. Meble już bardziej. Te drobiazgi do domu, to nie moja bajka. Wolałabym już Ikeę, chociaż już rzadko do niej zaglądam. Zmienił się właściciel, zmieniła się polityka i widać to w produktach. Mam jakieś sklepy pootwierane z tzw , przydasiami, ale tak wali chińszczyzną, że nie daję rady.
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-18, 21:48   #1586
herbatka99
Zadomowienie
 
Avatar herbatka99
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 185
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Emmi ,piszesz coś na N Kobiety? .Stokrotka kafe?.

To szkoda że jakaś fajna osoba nie dołączy do nas. Jakbyśmy tam pisały to by było łatwiej

Pamiętasz Anię z Podlasia? Też ją namawiałam żeby pisała z nami. Raz zajrzała. I więcej nie.

Jest zajęta na Facebooku.
herbatka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-19, 06:35   #1587
Lanolinkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Lanolinkaaa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 2 955
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Ahoj.

3 stopnie. Może to zimni ogrodnicy wcześniej

przyszli?

Planujecie coś na majówkę? Trąbią mi w radiu, że to będzie bardzo długi weekend, że wyjazdy, że urlopy. Aż się cxuje jak dziwadło, co to tylko robota i dom i tak w kółko. A tu świat się bawi

Cd moich drzewek- okazało się, że one pochodzą z chłodni, są uśpione zatem jest szansa, że z nimi wszystkiego ok i że się obudzą. Będę im śpiewać ,,wstawaj szkoda dnia" 🙂

---------- Dopisano o 06:34 ---------- Poprzedni post napisano o 06:32 ----------

Action jest w następnym mieście, niegdy nie byłam w tym sklepie, może kiedyś zajrzę.

---------- Dopisano o 06:35 ---------- Poprzedni post napisano o 06:34 ----------

Herbatko, jeśli nie udało się wysłać zdjęcia, to trzeba je zmniejszyć, a jeśli to chodzi o film, to tego tu się chyba nie da wstawić.
Lanolinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-19, 06:54   #1588
Cyferkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Cyferkaa
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 5 631
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Hej
Dzień dobry
Lanolinko znasz się na markach kosiarek
na pewno kupicie odpowiednią dla Was.
Przeraziłam się dzisiaj rano jak zobaczyłam śnieżycę za oknem
Ale to co pisze Herbatka, to szok
Każdy spragniony jest już ciepłych, słonecznych dni.
Też myślę, że to ogrodnicy i zimna Zośka.
Majówki nie planuję, spontan, zobaczymy jaka pogoda będzie.
---------
Herbatko popatrz sobie na Temu tam różniste klamerki i gadżety...
https://www.temu.com/search_result.h...ssn_id=2tavd8o
Cyferkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-19, 07:03   #1589
lenifa
Zakorzenienie
 
Avatar lenifa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 281
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Czasem fajnie jest być jak to dziwadło Lanolinko. Wiadomo nie mniej, że każdy czlowiek potrzebuje relaksu i odpoczynku. Tylko dla każdego ten odpoczynek to jest co innego. Niekoniecznie to co inni tym nazywają. Właściwie to trzeba odkryć, co tym odpoczynkiem dla nas jest. Myslę, że ludzie najczęściej nie szukają odpoczynku a atrakcji. Bo atrakcje kojarzą się im z odpoczynkiem. Atrakcja zaś jest tylko czymś innym niż się zna. Szczerze to nie zastanawiałam się nad tym szczególnie, ot luźna myśl, wynikła z faktu, że moja sister to musi do Egiptu i bez onego to stracony rok, A dla mnie gdybym pojechała do Egiptu to byłaby ciężka praca. Ja już nie mówię nawet o przebrnięciu odpraw na lotnisku, tych kolejek i stresów rózniastych z tej okazji. Dla mnie odpoczynek to spacer po lesie, spacer po polach, a nawet przystanięcie pod brzózką. Każdy szuka tego co mu brakuje. Komus brakuje adrenaliny, a innemu ciszy. Na każdym etapie chyba jestesmy w takim zamieszaniu, że sami nie wiemy co nam potrzebne i dlatego inni nam pokazują, oczywiście za jakąś kasę - Tak, to jest to, twoje marzenie, twój relaks, tego potrzebujesz i takie tam.
A kamienie wszędzie takie same I niebo nieraz cudniejsze u mnie w Tarnowie niż na Malediwach.
To nie tylko o pięknie i wrażeniach można by pisać, ale o bądź czym związanym z podróżami. Wydaje mi się, że my szukamy wszystkiego co dalej a nie widzimy tego co bliziutko. Rozmywa nam się przed oczami cudność za cudnościami. Haha ale mi sie rymło

Edytowane przez lenifa
Czas edycji: 2024-04-19 o 07:07
lenifa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-19, 07:10   #1590
Lanolinkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Lanolinkaaa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 2 955
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Lenifo, więcej wiary w ludzi 🙂 Myślę, że już dawno zauważyli ze wystarczy wyjść z domu gdziekolwiek, a wszędzie jest pięknie.

Cyferko, znam marki.kosiarek, to fakt. Ale.moja wiedza na tym się kończy. 🙂

Śnieg? Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie
Lanolinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-05-01 19:47:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:18.